Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Anett,Gyöngyi,jó volt összefutni a játszótéren,még ha a szó legszorosabb értelmében mondom is :lol: :lol: :lol: .Sajnos mi mindig csak ilyen átvonuló vendégek vagyunk a játszón :roll: .

anitasi,szia.Hogy hivhatunk?
Uszodát én is csak a Kinizsi utcait tudom.2 évvel ezelőttig még nem tartottak babauszást,de itt a telefonszám hivd fel őket,hátha.
351-895.Babamasszás felől meg tán a védőnők tudnak valamit,de nem vennék rá mérget :oops: .

Anikó,elmúlt a fejfájásod?

Katus,a hányingered?
bibolya
 
 


Na szép!! Tessék mindig rám telefonálni ha játszó van mert csak most vettem észre és így nem vittem a csajokat a futtatóra!! :)

Anitasi!
Csak gyerek úszás van a Kinizsiben de ott nem úszhat vele a szülő.

Mi Lőrincre járunk (ha eszünkbe jut :wink: ) a Nemes utcában van egy uszi és oda. Hétfőn van fél 10től fél 11ig. Szerintem az jó uszi, pontosabban jó a csaj aki tartja.

Masszázsról nem tudok.

Most megyek mert le kell csillapítani az agyam mert folyamatos hiszti és ezek kisérői idegesítenek.

Szandra

szandrakiss
 
 


Ibolya, Szandra, köszi! Azért felhívom őket, hátha az érdeklődés ötletindítónak betalál náluk! A gyerekorvos a monori uszodát javasolta, én a 16-ker-ben találtam egy jópofát. Még van 1 hónapom kitalálni, mert Máté még oltást kap, csak utána mehet.

Anitának hívhattok, bár ahogy nézet már van egy Anita :roll: Nagyon nem becéznek, de az egyik barátnőm Ana-nak hív, ha gondoljátok, lehetek az a megkülönböztethetőség miatt.

Babamama torna esetleg? Én semmilyen babás programról nem hallottam még, kivéve a baba-mama klubbot, amit a védőnő mondott. Oda szokott valamelyikőtök menni?

KépKép
anitasi
 
 

 
 


Zorkának este popsiban 39,7-et mértem, az ugye 39,2 lenne hónaljban...10 napja kapta a a rubeola-mumpsz-kanyaró oltást. A babaszobán néztem amit írnak erről az oltásról, elvileg normális a láz, viszont a 39 fokos lázat már indokolatlanul magasnak tartja.
Adtam neki Panadolt és 1 órával utána még mindig 39,2 volt popsiban, tehát 38,7 hónaljban. Lefekvés előtt adtam neki egy kúpot is. Mielőtt lefekszem még ránézek.
Egyébként más baja nincs, nem taknyos, stb.

Valamelyik csemetének volt ilyen magas láza ettől az oltástól?
Menjünk holnap dokihoz?
Vendég
 


Judit!

Edó is most kapta ezt az oltást és akkor mondta a dokinő, hogy 10 nappal utána apró pici pöttyök lehetnek rajta és egy kicsit vizesen folyhat az orra de mást nem mondott, főleg nem lázat. Van az a betegség ami csak lázzal jár (ez lehet 1 vagy 3 napos), de ha folyamatosan magas a láza akkor csinálj neki hűtőfürdőt mert a magas láz veszélyes lehet.

Leírom, hogy a dokinőm a lázcsillapítást hogyan írta le nekem:

Láz ha popsi 38,5 hónalj 38.
Ugyanabból a lázcsillapítóból csak 6 óránként adj mert különben nem fejti ki kellő hatását.

Adható: Ha szükséges akkor 3 óránként lázcsillapító:

Germicid------3óra------Cataflam------3óra------Germicid
'-->hütőfürdő, lázmérés-----^------>hfürdő, lázm---------^


Ha szükséges akkor 2 óránként:

Germicid------>Cataflam------>Panadol------>Germicid


A gyors lázcsillapításra a Nurofen a hosszantartó de lassúbb lázcsillapításra a Panadol a jobb (ez jobb éjszakára) vagy a kúp.

Ennyi jutott eszembe Zorkának jobbulást

Szandra

szandrakiss
 
 


Ana!

Ha javasolhatom: ne hívd fel az uszit a csecsemő úszás miatt, mert utálják ezt a szót!!! :lol: :lol: Én is bepróbálkoztam pár éve, és olyan, de olyan fejmosást kaptam, hogy alig álltam meg a lábamon. Szerintük ez akkora hülyeség :roll: :roll:

Hát, mire kijutottunk a játszóra már nem sütött a nap, csak a szél fujt. Sikerült összefagynunk, igaz Anett és Anita?? :lol: :lol: :lol: De a csajok élvezték.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Köszi, a lázcsillapításról ezeket tudom, inkább az érdekelt, hogy szerintetek lehet-e az oltástól. A babaszoba oltási naptára szerint lehet, de ezt már túlzónak találja.

Panadolt és kúpot kapott, most bementem hozzá, lement a láza. Ugyan nem keltettem fel megmérni, de megfogdostam, nem lázas.
Éjjel majd felkelek párszor megnézni mi a helyzet vele.
Reggel meg eldöntöm mi legyen. Ha továbbra is lázas, akkor kihívom a dokit.
Vendég
 


El is felejtettem dicsekedni:

Edó ma délután rámutatott a pelusára és mondta, hogy kaka!!! és tényleg volt benne!! Láttátok volna azt az örömtáncot amit jártunk :lol: .

Csomó mindent mond már, olyan kis ügyes:
anya, apa, Tata (Tami), papagály, pipi, kaka, nem, de, néni, bácsi, inni és mindenféle állathang. Olyan ügyes!!!

Szandra

szandrakiss
 
 


Ibolya!!

Hát tényleg fútó "randink" volt :lol: :lol: :lol: De nem is volt jó idő :cry: :cry:

Szandra!!!

Nálatok hiszti??? Nem hiszem el!!! :lol: :lol: :lol: Tudom nem vigasztal, de a Sára is nagyon gyagya ma!!! Délelőtt a Nóra is panaszkodott rá, de délután már én is!! :lol: :lol: :lol: Mindenért hisztizett, azért is mert pisilnie kellett!!! Idegölő volt a kiscsaj ma!!!! :roll: :roll:

Judit!!!

Zorkának jobbulást!!! Szerintem sem indokol ekkora lázat az oltás, de az oltási rekció legyengíthette az immunrendszerét annyira, hogy elkaphatott valamit. De lehet holnapra semmi baja nem lesz - kívánom!!!

Ildi!!!

Akkor most tényleg rám bizzátok a jegyek megvétlét?? Nem bánom, de csináljuk azt, hogy telefonon rendelünk, akkor tudjuk, hogy egyáltalán van-e annyi jegy, és akkor utána megyek érte. És nem biztos, hogy be tudom válallni addigra a hitelezést :oops: :oops: :oops: :oops:
Más akadály nincs.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi!
Hát nem is gondoltam,hogy hitelezzél,mindenképpen eljuttatjuk hozzád előbb a pénzt. :shock:
Az ovisok oda tudják adni reggel neked vagy Nórának(ti meg úgyis találkoztok),pénteken a játszóházból is össze tudjuk szedni,ha valaki szeretné,és még ott a Cini is.
Na megyek visszaolvasok,van egy kis hétvégi lemaradásom :lol:
ilgya1
 
 


Gyöngyi,

Igazából nekem az a félelmem, hogy azért okozott ilyen magas lázat az oltás, mert amikor kapta még eleve volt teljesen egészséges. Előtte volt beteg és igaz, hogy már láztalan volt az oltás idején, de még elég csúnyán köhögött, de a doki ragaszkodott az oltáshoz. És ha ez így van, akkor most azt hiszem baromi pipa vagyok a dokinkra...nagyon remélem, hogy holnapra semmi baja sem lesz a gyereknek, mert ha igen, akkor azt hiszem lesz egy nem túl barátságos hangú beszélgetésem a dokival...
Vendég
 


Judit,ilyen magas láz nem lehet az oltás következménye,de ilyenkor gyengül az immunrendszer,és könnyebben összeszedhet bármit.A Gergőnek /most néztem vissza a másik topicból/ hasmenése lett.
Azért jobbulást nektek,reménykedjünk,hogy ennyivel megusszátok.
bibolya
 
 


Sziasztok!

Csak gyors helyzetjelentés ;)
Szuper volt a hétvége, a kiscsajt jól elkényeztettük, úgyhogy most visszaszoktatás van a normál kerékvágásba...
Nem volt jó idő az ország másik felében sem, de azért sokat kirándultunk.
Majd rakok képeket, ha összeszedem magam, nem vagyok teljesen jól...

Anikó,
remélem jobban vagy :)

Judit,
Zorkának sok gyógypuszi. Nem látszott rajta reggel, hogy beteg lenne...

Ana,
üdv itt :)
Kádas úszás van kisbabáknak valahol, van telefonszám meg cím az orvosi rendelőnél (Dózsa Gy. úton). Ha akarod megnézem neked. Ha ez is érdekel...

Ibolya,
sajna nem jó nekem mégse a börze, a változatosság kedvéért nem leszünk itthon... Debrecenben leszünk azon a hétvégén. :)

Ildi,
én is megijedtem, hogy nem jöttetek Cinire, de akkor ezek szerint nem kellett Rékának nélkülöznie a heti ciniadagot :) Köszi a szervezést a Gryllusra, mi megyünk, de hárman. Atti nem akar kimaradni semmiből. Vajon meddig tart majd a lelkesedése ? :) :) :)

Gyöngyi,
nekünk sem kell hitelezned, összefutunk és kifizetlek :) Sáráról nem tudom elképzelni, hogy hisztis. Szerintem összecserélte valahol Nóra... :) :) :)

Szandra,
a 3-ból kettő a fejeden ugrált? Most lemaradtam, vagy a férjed a 3. ???? :roll: :shock: :shock:

No, mennem kell, leragadnak a szemeim.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Ja, a lista:

Ildikó......................3fő
Gyöngyi..................3fő
Anett......................3fő (sztem jönnek Laughing )
Katus......................3 fő

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Erika!
Sajnálom,hogy benáthásodtál :? de talán már kikecmergünk ebből a fránya télből végre :x

én is úgy érzem,hogy nem fogsz unatkozni...ezt utáltam a legjobban a terhességeim alatt ezt a sok utánnajárós vizsgálatot,én ctg-t is végig jártam :oops: más jó ha volt 1x,én meg 8x :oops: na dehát a gyerekek érdekében mindent!!!!!nemigaz?

kinek volt a szülinapja? Hogy sikerült a buli?

A profilodon ott felül a Társalgó ikon mellett van egy olyan gördítősáv,hogy Társalgás és melette Segédletek,ha ezt legörgeted,akkor ott a profil.
Mit szeretnél változtatni?

Kismamik?(Évi,Adri)
Hogy vagytok? Ragyog a lakás?Nem erről volt szó :wink: :lol:

Gyöngyi!
Szemüveges sztori :x
kikérem magamnak Sára nem is volt gyagya :P ma Réka volt az.(amit nem is csodálok végül is,kikészítettek engem is ezzel a csipőszűréssel :evil:az alvását is jól megzavarta.)
Basszus az a kiscsaj(Sára elvtársnő) úgy mászik,mint egy akrobata :lol: seperc alatt felmászik a bordásfal legtetejére az oviban,ovisokat meghazudtoló módon.

Szandra!
Mosás :lol: így utólag viccesnek tűnik :lol: gondolom,hogy megijedhettél.
De édes lehetett Edó-bedó a kakával. :lol:
Akkor jöttök a Gryllus bácsira? Vagy csak kérdezted?


Judit!
Ne fogd vissza magad! :lol: hadd pörögjön!
Voltál gyúrni,vazze? :lol:
Hát jobbulást Zorkának!Reméljük nem komoly.

Katus!
Hogy sikerült a hétvége?Mesélj már!!!!

Anita!
Sajnálom,hogy így megtépázott a vihar benneteket. Volt legalább biztosításotok? :cry: ja látom már Adri kérdezte.
Bogi?
Vasárnap nem tudunk menni Kolomposra,megint összetornyosultak a névnapok,házassági évdfordulók,nőnap.
Ti mentek?


Gryllus koncert

Ildikó......................3fő
Gyöngyi..................3fő
Anett......................3fő

Anikó!Ti jöttök?

Andi? Jutka?És ti?Gyertek már!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anett!
Én se láttam az üzit,éppen a Müllerbe nézelődtünk. Olyan szép húsvéti díszek vannak,láttátok?

Ja és vettem egy kalapot a C&A-ba még pénteken. :lol:

Ana!
Mi egész közel lakunk egymáshoz. :lol:

Ildikó
ilgya1
 
 


Szia Katus!
Már megint beelőzött valakii,így jár,aki lassú tetű :D

Mi a baj???? :cry: :cry: :cry: remélem nem náthás vagy,mert akkor az tőlem van :shock: :?
várjuk a képeket!!!!nagyon :lol: úgyhogy szedd össze magad!

Én örülnék,ha Zsolti ilyen lelkes lenne,mint az Ati. :lol: nem tudom mivel tudnám rávenni egy Gryllus koncertre :lol:

cini adag :lol: :lol: :lol:



Ildikó......................3fő
Gyöngyi..................3fő
Anett......................3fő
Katus......................3 fő


Még Viki jutott eszembe,hogy hol lehet? :?
és Katára is sokat gondolok,mostanában annyit eszembe van :cry: mi lehet vele/velük?

Na kivi vagyok ki előzött be? :lol: :lol: :lol:
ilgya1
 
 


Ildi,

De jót röhögtem ezen a voltál gyúrni vazze szövegen:)))Jelentem ma nem voltam, de holnap megyek ezerrel!:)

Szandra,

Én nem akartam rákérdezni, de ha már más megtette, akkor ki is a harmadik?:))A férjed, vagy van valami/valaki, amiről nem tudunk?:)
Vendég
 


Sziasztok,

Judit, jobbulást Nektek!

Gyöngyi, akkor asszem kihagyom a telefon :D

Katus, milyen az a kádas úszás? Simán fürdőkádban úsztatják a babákat? Inkább rendes usziba vinném Mátét, de azért köszi, hogy felajánlottad!!

Ildi, itt laktok ti is a lakón?

KépKép
anitasi
 
 


Jelentem ZOrkának kutyabaja! Le is kopogom gyorsan!!!
Vendég
 


Ana,
Jaja, sima kádban azt hiszem. Szerintem is jobb az uszi :) Hajrá!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Tök jó,hogy Zorkának semmi baja!!!

Ana,nem a lakótelepen,a 4-es másik oldalán,a lakóteleppel szemben.

Voltam piacolni :lol: :lol: :lol: naon hideg van csajok! :x
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Velünk minden oké, csak két zsúfolt napom volt és mire hazaértem nem volt erőm semmire, mert egyre fáradékonyabb vagyok.

Kedden reggel mentünk Zolival a szokásos fogászati kezelésre, mert végre megkoronázták. Király lett! Csak volt egy kis bibi, mert a múltkor levágott ínye visszanőtt, és megint vágni kellett, hogy fel tudják rakni a koronát. Persze így jött a tórtúra, injekció, borogatás, mert majd nem elájult, majd a 1,5 órás kezelés. Addig én kint ücsörögtem. Miközben vártam jött egy örült, aki állítólag ördögöt űz, mielőtt bejuttna a dokihoz. Ez abból állt, hogy össze-vissza csapkod maga körül felénk, fújtat, hörög és dobog a lábával. Először nagyon megijedtem, mert pont előttem kezdte el csinálni. De a doki rendes volt, mert mikor észrevették, hogy itt van gyorsan behívtak, hogy ne ijesztegessen.
Ezek után még jött a metrózás a kocsiig, és ez is eléggé megviselt, mert mindig hányingerem van rajta, de most már a mozgólépcsőn is szédülök. Remélem elmúlik a szülés után. Régen se szerettem nagyon a metrót, de legalább nem voltam rosszul. Ezek után itthon beestem az ágyba és aludtam egy nagyot.
Majd ebéd után indultam vissza a Klinikára szülésfelkészítőre. Egy idősebb gyerekorvos tartotta, de nagyon szuper volt. Nagyon jól beszélt, és még számunkra is érthető volt. Elmondta, hogyan érnek meg a babák az első napokban, milyen vizsgálatokat csinálnak a Klinikán és még adott egy-két jó tanácsot öltöztetéssel, szoptatással és levegőztetéssel kapcsolatban.
Mire 5 körül hazaértem megint kivoltam, aztán meg hazaért a Zoli is.

Tegnap pedig először mentünk Évi anyukájáért a vonathoz. Majd én mentem tovább babázni egy Lőrinci barátnőmhöz (a múltkor vele voltunk egy idős terhesek és a kolleganőm is). Bence baba nagyon aranyos volt, holnap lesz egy éves. Bár most egy kicsit ő is nyűgösebb volt, mint egyébként, de szerintem ez se volt vészes.
Aztán 3-ra mentem a suliba két tanítványomért, mert most volt a kerületi német verseny eredményhírdetése. (Erre még én készítettem fel őket). Az első két helyezést elhoztuk, nagyon örültünk neki!!! Aztán még visszamentünk a suliba a jó hírt elújságolni, így megint hullafáradtan 5 után értem haza.

Ma viszont csak a pihenésé a nap!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Judit!!!!

Tök jó!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Arra gondoltam, hogy nálunk a fogak is ilyen magas lázzal jöttek.
Nem lehet az????

Ildi!!

Most hogy olvastalak eszembe jutott, hogy még nem is meséltem apának, hogy milyen ügyes a lánya :lol: :lol: :lol: :lol:
Ki is akaszt vele mindenkit!!! :roll: :roll: :wink: :wink:

Megyünk vendégségbe, este psóbálok jönni, de nagyon el vagyok havazva :cry: :cry: :cry:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Hát elkiabáltam ezt a dolgot...Zorka a délutáni alvásból 38,2-vel ébredt. Egyébként semmi más baja nincs, a kedve is jó...
Vendég
 


Judit,esetleg nézzél bele a szájába,hátha piros a torka.A Gergőnek is kb.3 hete volt hozzátok hasonlóan magas láza,/ 39,8 és 2 napig nem is ment le 38,5 alá /semmi más tünet -nem evett,de nálunk ez minden betegség velejárója :cry: -.Elvittem dokihoz,aki mandulagyulladást állapított meg.
bibolya
 
 


Sziasztok!

Judit!
De jó, hogy Zorkának már nincs baja :lol: Azért este meg reggel mértem Maja lázát :wink:

Anita!
Vasárnap mikor kezdődik a Kolompos? Mi tuti megyünk :lol: Csak előtte szavazunk :roll: Aztán meg a Pecsában lesz kézműves kiállítás, azt megnézzük.

Holnap játszóház? Remélem többen is jöttök!
A keddi meghívásomra meg senki se reagált :cry:

Voltunk kedden a Vajdahunyad várában Húsvét kiállításon. Szuper jó!!!! Maja ugyan még a lényegét nem fogta fel, de nagyon jót rohangált az óriás tojások között és nagyon lelkesen nyomkodta a feladatos gombokat. Óvodás és kisiskolás gyereknek nagyon nagy élmény :D
Rakok fel pár képet: Kép Ilyen nagy hímes tojásokban voltak a feladatok Kép A nyomógombok segítettek a feladatoknál - Maja nagyon élvezte Kép Rohangálás - volt hely, lehetett Kép Maja és a csuhé nyuszi

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Adri,ez a 2 napot még nem terhesen is sok lenne végigcsinálni,nemhogy 7 hónaposan :oops: :lol: ,de azért nagyon ügyi vagy,hogy igy kibirtad :lol: Holnap megyünk a játszóházba,nincs kedved eljönni?Ha akarod elmegyek érted kocsival.

ahhhh,mennem kell,felébredt a hercegem :lol: :lol: :lol: :lol: ,és gyorsan el kell küldenem ilyenkor az üzenetet-tegnap a másik topicba már vagy 1 órája irogattam mikor drága fiam 1 gombnyomással bezárta az oldalt :twisted: .Nem is robbantam fel egyáltalán :lol:
bibolya
 
 


Anikó,én mennék kedden :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
bibolya
 
 


Judit!

Míg írtam, írtál :wink:
Sajnálom Zorkát :cry: Akkor mégsem úsztátok meg? :shock:

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Ibolya,
Legalább Te :lol: :lol: :lol:
Bár az Anett és a Szandra is mondta a Cinin, hogy jó Nekik :wink:
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Nem piros a torka, viszont akármit is mondtatok én még mindig az oltásra gyanakszom.
Egyszer már volt láza oltástól, és már van az arcán pár piros pötty is. Étvágya van, bár az neki mindig van, kivéve, ha a foga jön, tehát arra sem kenném.
Kicsit sem folyik az orra, kicsit sem rosszkedvű, egyáltalán nem néz ki betegnek, egész nap bohóckodik.

Viszont tuti ami tuti a holnapi játszóházat kihagyjuk, nehogy megfertőzzünk valakit. :(

Anikó,

Ha Zorka nem lesz beteg, akkor kedden megyünk:)
Vendég
 


HAhóóóó!

Anikó,
Nekem is jó a kedd :) Hihi, lerohanunk :)
Jók a képek!

Judit,
jajj, sajnálom. Remélem nem lesz gond.

Adri,
igen,igen, gyere a játszóba be :)

Ildi,
na és mit piacoltál? :)
Megírtam a hétvégét a blogban, ha gondolod szeretettel várlak ott :) Azért teszek ide is pár képet, kedvcsinálónak :)
JA és a rosszullét tuti nem Tőled van, mert már ollyan rég találkoztunk, hogy csuhaj :)

Remélem holnap tudunk menni, Ancsi megint (még mindig?) taknyos kicsit és olyan szeszélyesen alszik... :)

Így utazik a hátihordóban: Kép
Együtt az írottkői kilátó aljában: Kép
Kiütve a kocsiban:
Kép

Ja, és még csak annyit, hogy fffúúúú, csajok, hogy én mekkora tehén vagyok a képeken. Igazán gáz. Ennyira azért nem éreztem magam duckónak eddig, de ezek a képek. Meg sem mutatom őket ;)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Judit!
Nem vitted el Zorkát dokihoz? Hát most már kíváncsi vagyok, hogy lehet e attól, hogy nem volt tök egészséges mikor kapta a szurit. Majd mesélj.

Anikó!
Én ár cinin jeleztem, hogy megyünk hozzád a csajokkal :wink: , nem veszem magamra, hogy lesenkiztél :wink: :lol: :wink: .
Szuperek a képek, tényleg majd mesélem is a sulit, megpróbállak rávenni, oké?! Ja és persze hagyd magad!! :)

Anett!
Megkóstoltam a juhtúrós cuccot itt a caféban (jól kitettem ma magamért főzés ügyileg! :wink: ), húúú hát ott van a toppon!!

Adrienn!
Hú, nem csodálom, hogy nincs kedved semmihez ennyi jövés menés után, sok pihi és még egy kis pihi aztán itt a tavasz és újra erőre kapsz, de csak óvatosan. Grat a felkészítő tanárnéninek!!

Gyerekek!
Gondoljátok ha jönne a harmadik azt így közölném veletek? Hát nem, itt éppen apára gondoltam.

Gyöngyi!
Nóra panaszkodott?? Sárára????? Kizárt!!! Te arra gondoltam, hogy ha majd megint le kell szednem a függönyt mosásra akkor a Sárának szólnék mert én fosok létrára mászni, ő meg még örülne is neki. :wink:

Ana!
Én régen jártam a baba-mama klubba de nem nagyon elégítette ki az igényeimet de szerdánként van a cini és ha egy kicsit nagyobb lesz a törpéd akkor már tuti fogja értékelni. De persze azért ha gondolod nézz el a babamamára is.

Ildi!
Megyünk mi is a Gryllusra, megteszed, hogy beírsz? Megköszönöm!!! Gyöngyinek meg csengetek!

Gyöngyi!
Remélem van csengőtök! :wink: :lol:

Megyek, elfáradtam mert ma nagybevásárlást csináltunk és hulla vagyok.

Szandra

szandrakiss
 
 


Szandra

Nem vittem dokihoz, mert délelőtt semmi baja nem volt, azt hittem túl vagyunk rajta.
Holnap viszont elviszem.
Vendég
 


Beleőzés megtörtént! :lol:

Judit!
Az a lényeg, hogy nem rossz a kedve, sokkal rosszabb lenne akkor!

Tényleg kismamik, jöhetnétek holnap pocimutogatóba a játszóházba.

Katus!
Azért az ügyeletes múúúú szerepét nem adom át semmi pénzért!! Tök jó, hogy ennyit kirándultok! Még mindig irigy!

Szandra

szandrakiss
 
 


Judit,
Kérdezd meg a dokit telefonon :shock:
Holnap du. azért beadod Zorkát hozzám? Ha nem fertőz jöhet :lol:


Ildi,
A Gryllust holnapra megálmodom. Jöttök ugye a játszóházba?

Az ügyeletes múúúú szerepért én is ringbe szállok :roll: :lol:

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Judit!
Akkor sajna még is jobbulást Zorkának!

Mikor lehet először babaúszásra vinni a picurokat? Ez majd engem is érdekelne!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 




A nagy "harcosok közé beállhatok én is :oops: ?Hozzátok tartozom,nem tagadhattok ki :lol: :lol: :lol: .

Katus,látom megint nagyon jól éreztétek magatokat a hétvégén :lol: .Remélem jössz holnap és mesélsz nekem azokról a csekkekről amiről beszéltünk már egyszer.

Szandra,mi volt az a "júhturós cucc"?
A Cream Cafféban valaki evett már pizzán kivül mást?Ha igen,mit és milyen volt?A hétvégén szeretnék eljutni oda a párommal /persze ez még neki titok/
bibolya
 
 


nagy harcos= nagy harcba :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: :oops:
bibolya
 
 


Sziasztok!

Judit!
Botond három napig volt lázas az oltás után :cry: , 38 alá nem ment, két orvos is látta, azt mondták vrus, semmi baja nem volt a lázon kívűl, de az oltástó szerintük nem lehetett :roll: , szerintem igen... :arrow: Az agyhártyával úgyan ez volt!

Holnap megyünk a játszóba előtte még írok, de a fiatalember fogzik, éjjel kemény egy órát sikerült aludnom :( :? , kész vagyok.
Jó éjt mindenkinek!

Anita
putyu
 
 


Ibolya,

Én már többször ettem a Cream-ben, holnap is oda megyünk a barátnőimmel. Nagyon jó a kaja, tudom ajánlani. Egy hátránya van, hogy elég sokat kell várni a kajára, akkoris ha nincsenek sokan. (általában üres az étterem)Egyetlen egy desszert volt, amiben csalódtam, a profiteroll, azt nem ajánlom:)
Én valami baconben göngyölt csirkemellet (vagy comb, most nem is tudom) szoktam enni, nagyon fini.
Vendég
 


Csajok,

Beszéltünk apósommal telefonon, aki gyerekorvos, és azt mondta, hogy simán lehet az oltástól lázas, és ha semmi más tünete nincs, akkor ez a legvalószínűbb. Holnap azért felhívom a Lakost is, de ha ugyanezt mondja, akkor nem tagadtok ki a játszóházból?
Ma egész nap güriztem(ablakpucolás, függönymosás,-vasalás stb) Zorkával meg nem foglalkoztam, úgyhogy holnap járna neki egy kis vigasz-játék:)
Ja meg egy barátnőm kislánya is ugyanígy volt a 15 hós oltás után, belázasodott, 3-4 napig lázas volt, de semmi más baja nem volt.

A "múúúú-jelölteknek" meg azt üzenem, hogy nem bőőőőőgni kell, hanem cselekedni:) Nekem se mozdult a mérleg nyelve, amíg csak itthon sajnáltam magam:)

Ma reggel 9-től délután 4-ig 5 percnél többet nem ültem, nagytakarításban voltam, fél-5kor megreggeliztem, ebédeltem és vacsoráztam egyben, majd egy kis lightos pakolgatás Zorka után, amiket napközben szétszórt, aztán konditerem és fél 8-kor már le is rogytam a fotelba:) Ha a mai napon nem ment le legalább egy kilo, akkor felkötöm magam:)És holnap még vár 4 ablak:(((
Már előre látom, hogy azt fogjátok írni, ha kész vagyok menjek Hozzátok is, de NEEEEEEEEEEEM:))))))És most el is vonulok aludni, jó éjszakát!
Vendég
 


Sziasztok!

Adrienn!
Tényleg nem panaszkodhatsz a napjaidat illetően.
Gratula a tanítványaidnak!!!Ügyesek voltatok!
Hát a férjednek is :lol:

Az az örűlt nő nem lehetett valami bizalomgerjesztő. :x

Gyöngyi!
Hogy sikerült a vendégeskedés?

Mesélted apának?

Anikó!
De jó lehetett a kiállítás.Elvész Majácska a sok hímes tojás között.
Tök jó,hogy ilyen sok helyre viszed Maját. :lol:
Én reagáltam a keddi meghívásodra :oops: titokban reménykedtem,hogy átrakod másik napra :wink: :lol:

Katus!
Szuper lehetett a kirándulás!
Olyan édes Ancsi.Nekem is az irottkőis családi kép a kedvenvcem.

Nem sok mindent piacoltam,igazából csak körülnéztem,egy kis gyümit vettem,sétáltam egyet,majd megfagytam,brrrrrrr.kihasználtam,hogy apa vigyáz Rékára.

Szandra!
Mi a Diótöröt akartuk megnézni. :? Biztos jó lesz a Disney Ice :lol: hol lesz?
szóval te a Crem Café ban ebédelsz? :wink: :lol:
karácsony előtt ettünk ott,de nem emlékszem semmilyen túros cuccosra :oops: :D

Anita!
Sajnálom szegény Botit! Neked meg mennek az álommanók ma éjszakára. :lol: tető?

Ibolya!
Mi lesz a hétvégén? :lol: mire készülsz?

Judit!
Hogy te milyen előrelátó vagy :lol: tényleg hívtalak volna hozzánk is takarítani,konyha és fönti fürdővel vagyok csak kész. :?
Nem is mondtad,hogy a nagypapi gyerekdoki,így könnyű....

Mi 2 hét múlva kapjuk ezt az oltást :x remélem nem ettől van :?



ÉVI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Hol vagy?


Gryllus

Ildikó......................3fő
Gyöngyi..................3fő
Anett......................3fő (sztem jönnek Laughing )
Katus......................3 fő

Dávidszáj:(pirossal írtam a Dávid válaszokat)
Dáviddal csináltunk ilyen kis személyi igazolvány szerűséget,színes papírból kivágtuk,összetűztük,beleírtuk a személyes adatait,lerajzolta magát,fénykép gyanánt. És akkor mentünk sorban
hogy hívnak: S. Dávid,
hány éves vagy? 3 hol laksz: Vecsésen,.......szám alatt,
hogy hívják anyukádat Ildikó,
apukádat Zsolti,
anya mivel foglalkozik? az Igazolvánnyalszegényke nem arra gondolt,hogy mi a szakmám.....itt már röhögtem vagy fél órát,akkor apa következett,
és apa mivel foglakozik? tv nézésselalig bírtam abbahagyni a nevetést.
olyan aranyos volt,jól megnevetett ezen a hideg délutánon.
Majd próbáltam neki tanítani,hogy mivel foglalkozunk,erre mentünk megint sorban,és anya mivel foglalkozik? D: könyvekkel(jól elmagyaráztam,mi?)

A holnapot még nem tudom,mert még semmi ajándékot nem vettünk Zoltán napra,és lehet,hogy délelőtt elugrunk apával ajándékot venni.(Sok Zoltánuk van,megint buli van :lol: )


Ildikó
ilgya1
 
 


Ildi!
A Stadionoknál lesz, a nem tudom az új nevét stadionban (új BS).
A cafébaazért ettünk mert 2kor értünk haza a nagybevásárlósról és térdig elkopott a lábam így nem volt kedvem már főzni. Amit ettem annak az volt a neve, hogy Juhtúrós gniocchi (húúú oda az olasz tudásom ??!!) csirkemell csíkokkal. Ezt az Anett mondta egyszer, hogy finom és tényleg az. Gyertek holnap a játszóházba és csak utána menjetek vásárólni!!!!!!!!!!
Dávid édes, még mindig!!!

Judit!
Én nem magamat sajnálom, hanem a többieket akik engem látnak :lol: :wink: .

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!!!

Szandra!!!

Engem csak ne sajnálj!!!! :lol: :lol: :lol: Te (is) úgy vagy szép, ahogy vagy!!!! (Igaz Zsolt?) :lol: :lol:
Baker Szandra!! Tök jó lesz ez a jeges balhé!! Tami biztos imádni fogja!!! De a jegyárakat meg sem kérdezem :roll: :roll:

Ildi!!

Édes Dávid!! :lol: :lol: De hát mit vársz??? Én sem nagyon tudom mit jelent könyvelőnek lenni :lol: :oops: :roll:
Marietta is előadott egy hasonlót:

Sára: Anya, miért mész az iskolába? Tanulni?
Anya: Nem tanulok ott, hanem dolgozom. Az oviban sem
játszanak az ovónénik, ők is dolgoznak, tudod.
Marietta: a gyerekek is dolgoznak az oviban!
Anya: nem, a gyerekek nem dolgoznak, hanem játszanak az
oviban!
Marietta: ÉS a naposok???????? :lol: :lol:

Tessék, kiderült, hogy dolgoztataják a gyerekemet az oviban :lol: :lol: :lol: :lol:

A vendégeskedés is jó volt!! Egy régibarátnőmnél (kolleganőmnél) voltunk, akinek megszületett (már 2 hónapos) a második fia!! Olyan édes volt, hogy megint elkezdett kicsúszni a spirálom!!! :lol: :lol: :lol: És FIÚ!!!!! :lol: :lol: :lol:
Aztán rohanás haza és főzés mára. Ma lesz a suliban 3-től egészségdélután, addig, amig jönnek a felnőttek. Úgyhogy most később megyek egy kicsit (Ibolya :wink: :wink: ) , mert túlórát nem fizetnek, le kell csúsztatnom mindent.
És még el kell intéznem a regisztrációmat is :roll: :roll: :roll: mert lejár az erkölcsim. És megvonták tőlünk tavalyra a gázártámogatást, amit vissza is kellene fizetnünk (csak cirka 100.000,-) - nem vagyok dühöz- ááááááááááááááááá

Judit!!

Nálunk nem kell ablakot pucolni :lol: :lol: :lol: , jó az úgy ahogy van!!! :lol: :lol: :lol:
Nálunk egyáltalán nem voltak ilyen nagy lázak az oltásoktól :cry: :cry: , bezzeg a fogaktól!!!! (bár tankönyv szerint az sem elfogadható). De akkor neked tényleg könnyű, ha kéznél van egy jó szakember!!! :lol: :lol: :lol: És akkor miért nem apósodhoz hordjátok Zorkát??? Nem lenne megnyugtatóbb???

Anita!!

Kész lett a tető???
Tarts talonba a Halász Jutka koncertet, oda is mennének mi!!! :lol: :lol: :lol: De a Kolompost kihagyjuk, vendégeink jönnek :lol: :lol: Marietta szerelméék!! :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Látjátok ezt?????????????????????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Jó reggelt!

Ancsikám alszik, úgyhogy megyünk a játszóba, remélem nem zavar titeket, hogy törölgetni kell néha a nóziját. Ugye elmondjátok majd, ha mégis????? REMÉLEM!

Gyöngyi,
laptető :) Az hogy lehet, hogy megvonták a támogatást? MIÉRT?
Ez nem értem... Mi most igényeltük...

Ildi,
De jó Nektek, megint buliztok... :)
Dávid: ééédes :)

Szandra,
engem se sajnálj :) egyébként szerintem a caféban nem tudnak olaszul ;)

Na, remélem sokan jöttök, pusz

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?