Új privát üzeneted érkezett!

Táblázat

Milyen adatokat gondoltatok bele?
Írjátok meg, megcsinálom :wink:
Vendég
 


hello!

vanda koszi az infokat, majd meg kerlek hogy add meg a cimet

Ani! sok jot kivanok a kisbabanak, remelem nem lesz az, en a 12-ik heten csinalok uh-ot amibol nezik a down szindromat is, remelem minden rendben lesz

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Kincs!
Megnéztem, Manónak a BPD 82 mm, a thorax 84 mm, a súlyát 2050 grammra becsülték két hónappal szülés előtt. Viszont a terhesvitamint lassan elhagyhatod, a 34-35. héten fog megint egy nagyobbat nőni a baba, arra már nem muszáj rásegíteni.
Manó egyébként a 38. héten 3420 grammal és 52 centivel született.

Móni!
www.brendon.hu
Az összes áruház fent van, na meg a termékek, árak.
vovanda
 
 

 
 

Gigi!
De jó lenne!Szerintem olyat kéne beleírni,hogy ki hol tart,esetleg min van már túl.Ki kihez jár,és eredmények. :D Mert mindenkinek lesz eredménye ugyebár... :wink: Várható időpont esetleg még.Vagy hasonlók.De még a többiek is biztos adnak ötletet.

Kép
ani0227
 
 


gigi: Szerintem név ok, hanyadik és milyen próbálkozás várható születés
szmet
 
 


Akkor... adatokat írjatok!
Nick
Életkor
miért? Mióta?
Eddigi vizsgálatok
Eredmények...
Vendég
 


Sziasztok!
Gigi! Priviben akartam küldeni, de nem ment el. :(
Szóval:

Vovanda
29 éves
alacsony számú és lassú spermium miatt
márc. 26-án első konzi
HIV, Hepatitis, rákszűrés, chlamydia, vérkép, EKG (eddig minden rendben)

Amúgy mizujs? A pocaklakó jól érzi magát? A házatok kész van már?

Ebba? Kabóca?
vovanda
 
 


Sziasztok

Gigi örülök hogy bevállalod a táblát. Én kettőt gondoltam, egyiket azoknak akik már kismamik benne: név, kor, orvos, miért, hanyadik inszem/lombik, szül. várgató ideje , baba
Másikban: név, kor, orvos, miért, hanyadik inszem/lombik, punkció v. ET. inszem időpont, teszt időpont.

Lányok megjött fele vv. eredményem. Most olvastam utána a neten. Piszokul elkeserítő. :cry: Rosszabb lett gyógyik után mint elötte. A TSH magasabb, plusz az anti-TPO (ennek most néztem kivsit utána) 5,6-ig jó -nekem 209,92!!! :( És még nincs meg minden eredményem.
Azon gondolkoztam míg jöttem haza, hogy keressek endrokinológust, vagy hadjam a p...ba az egészet, mi lenne ha sikerülne a baba( amit persze kétlek ilyen eredményekkel) és szegény gyermekem örökölné az anyja hülye génjeit. :(

most megyek, puszi mindenkinek jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


gigaboszi:
szmet
27 éves
ok: kevés lassan mozgó sperma
1 inszemináción túl eredmény március 14.
szmet
 
 


Árnika!

Ilyet ne gondolj!!! A pasim is azt mondja, hogy fő az optimizmus! Zudod, hogy egyáltalán nem biztos, hogy a gyerkőc örökli. Keress endokrinológust (sajna én nem tudok senkit) és hajrá!
Ha javít a lelkiállapotodon, üljünk össze valamikor dumálni!
vovanda
 
 


árnika!
Ne legyél ilyen szomorú,mert mi is azok leszünk! :( Keress megfelelő szakembert!

Gigi!

név:Ani
mióta:2001,2004-től meddőségi kezelések
miért:1 petef.,ciszták(kimondott ok nincs)
6 inszem,2 lombik(augusztus 8 -punkció,12 -beült.)ICSI
eredmény:2 baba-máj.1

Kép
ani0227
 
 


sziasztok!

gigi!örülök,hogy ilyen segítőkész vagy és ügyes! hajrá tábla!remélem jól vagytok?pinduri ficánkol odabent?neme?neve megvan már? :roll:

ani!hogy vagytok?bírod még a hatalmas pocidat?lassan közeledik az idő!!!!kórházba mikor kell befeküdj?írj!vigyázz magatokra! :wink:

kincs!hogy vagytok?hol vagy?remélem minden rendben?!pocaklakó?írj! :roll:

móni!hogy vagytok?remélem minden rendben?!hányinger?dolgozol vagy otthon pihi? :roll:

vovanda!nemsoká mentek a Kaáliba.készülj,mert hipp-hopp elrepül az idő és kismami leszel. :wink:

árnika!drága árnikám!mi az hogy nem jó az eredményed?ezt nem hiszem el. :evil: pedig én biztos voltam benne,hogy sokat javultál.nagyon bosszant ez a dolog.az biztos,hogy az én terheléses cukrom sem lesz jó,de az várható.és az hogy a hormonjaid nem lettek jók...felháborító.akkor minek szedjük azt a hülye gyógyszert?nem hiszem el :( na jól felhúztam magam.holnap ha fent vagy az msn-en keress meg,vagy ha beszélgetni akarsz hívj fel!most megyek,mert tiszta ideg lettem. :twisted: :evil:
(azért tényleg keresned kéne egy jó endokrinológust)én tudok egy jót.a kenézyben rendel.ha gondolod elmegyek veled.)majd megbeszéljük.fel a fejjel!pussz! :roll:

Kép
timé&tati
 
 


Gyorsan megpróbáltam összedobni egy-egy táblát...

Kép

Kép
Vendég
 


Ügyi vagy Gigi!Többiek????Táblázat???

ami kimaradt:orvos:dr Bodnár Béla
kor :29
babák neme:fiú,lány

Timi!
Majd pénteken tudom meg melyik nap!Köszi,jól vagyunk.Egyik nap jobb,másik nap rosszabb.Jó lenne tudni előre mikor jönnek....

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok!

Árnika nem szomorkodni!!!!!
Ha te sem hiszel a pocaklakóban akkor kicsoda?? csak még az idő nincs fixálva,hogy mikor költözik :wink:
Az anti TPO-t jól nézted? mértékegysége egyezik? Valicskó biztos mond vmit!! És a pm dokimat is tudom ajánlani!! A pm-et kezelni kell!! A teherbeesést is nehezíti és a baba is károsodhat,ha nincs kezelve..szóval tovább menni a célig!! És a metformin nem csodaszer de segít, (nekem egy év kellet)!!

Timi te se add fel!!Kitartást!

Gigi nagyon jó,hogy elvállaltad a táblicskut!
Húú a lakás szétszedéséhez és összerakásához jó munkát!
Készül a kicsi szobája vagy veletek lesz?

Mi jól vagyunk, kicsit ilyenkor már dagadt a lábam és ha délután nem szundizok fáradt is vagyok..kiskincs elevenen mocorog.
Szobája készülget..


Jó éjt!!
Vendég
 


gigi: Én 27 vagyok. A doki dr. Molnár Imre.
szmet
 
 


Arnika! nagyon sajnalom hogy nem a remeltek az eredmenyek, most biztos el vagy keseredve, sajnos van olyan mikor az ember remenykedik es jon a hideg zuhany, de hidd el majd el jon a te idod is,
keses egy jo dokit aki majd jo gyogyikat ir fel es rendbe hoza az edermenyeket, tudom hogy nehez abba bele gondolni hogy most megint medig fog tartani de eros kel legyel es mi itt vagyunk meletted :wink:

Timi rad is vonatkozik ha estleg nem lesz jo a cukor eredmenyed, nagy drukk es mindog kel bizni a dokik-ban es Jo Istenben is (nem vagyok nagy templomba jaro, de rajtam segitettek) :wink: mi jobban vagyunk, a heten a hanyingerek nem voltak nagyon erosek, kaptam parirt hogy nem kel dolgozak, de ebben a honappan meg megyek 5-6 orat/nap, de aztan vagy itthon dolgozok vagy egyaltalan, remelem nem lesz adig semmi baj

Gigi! Moni, 30 eves, nincs sperpiumja a ferjemnek, 1 donnor-os inszem (febr.1 2008), ket baba az eredmegy, a 40 het oct 25-en jar le, de ikkrekel bizti hamarab szulok, BB a doki

vanda! koszike :lol:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Gigi!

Nekem is B.B. lesz a dokim, ez kimaradt az előzőből.

Kincs!
Külön szobája lesz a kicsinek? Az nem rossz, mert én pl. egy idő után arra is ébren voltam, ha a másik oldalára fordult. Akkor raktuk külön. Ja és nekünk most bébiőr van a szobájában (az adóvevős ketyere) így nagyon hamar meghalljuk, ha felébred éjszaka.

Móni!
Ez így nem hangzik rosszul. Jó lenne, ha az én munkahelyemen is belemennének valami hasonló megoldásba. A papírmunkát tulajdonképpen itthon is lehet csinálni!

Ja és ami nekem a lényeg: beszéltem a szülészemmel, és azt mondta, hogy ő nem fog automatikusan hazaparancsolni, ha csak egy baba lesz és nem lesz gond, akkor csinálhatok, amit akarok, úgy, mint Manóval. :lol: :lol: :lol:
vovanda
 
 


Ani!

Neked külön:

KITARTÁST!!!

Már közeleg a szülés, csak egy kicsit kell még kibírni! Tudom, hogy ezek a hetek telnek a leglassabban, de fel afejjel!
vovanda
 
 


ani: Kitartartás! Kívánom hogy minden zökkenőmentesen menjen a szülés ideje alatt!!Majd persze ha túl vagy mindenen és lesz egy kis szabad időd mindenről számolj ám be.
szmet
 
 


Köszönöm,hogy gondoltok rám! :D
Mostanában elég sokat keményedek,még ha egész nap fekszem is.Lassan készülődünk...De márc.vége a cél!Jó lenne addig bent tartani őket.

Kép
ani0227
 
 


Egy kérdés: Szerintetek mivel állandó orrdugulásom van minden reggel szedhetek terhesen orrcseppeket?
Valaki tud olyan orrcseppet a mit lehet szednem?
szmet
 
 


Ani!
A keményedés nem jelent feltétlenül bajt. Hogy megint a tesómmal jöjjek: Pétert (a legnagyobb gyerekét) úgy hordta túl 8 nappal, hogy a külső méhszáj kb. félidőtől nyitva volt. Tudom, hogy ikreknél gyakori a koraszülés, de meglátod, még jó néhány hétig bent lesznek.

Szmet!
Szerintem az orrcsepp nemigen okozhat gondot. De ha aggódsz miatta, akkor esetleg próbálj kamillateával inhalálni. Abból biztos nem lehet baj.
vovanda
 
 


Szmet!
Én pont tegnap beszéltem erről a védőnővel.Ő is az orrcseppet ajánlotta.(notrivil)+400mg C vitamin

Kép
ani0227
 
 


Bocs!Nasivil!

Kép
ani0227
 
 


ani: Köszi az infót.
szmet
 
 


Magamról: MÉg mindig várakozó állásponton vagyok. Igazából olyan érzésem van mintha meg akarna jönni. Nem tudom mi lesz a vége :?
szmet
 
 


Sziasztok

Ani várom a híreket, be ne merjél vonulni kórházba hogy nem szólsz nekünk.
Tudod én áprilisra szavazok, hogy akkor jönnek. :lol: Ha gondolod sms-ben néha értekezhetünk hogy ne unatkozz.
Ki fog hiradózni rólad??

Vanda majd egyszer összefuthatunk. Pasi elvonult illegalitásba?? :lol:

Moni azért pihizz sokat. Ha a googleba beírod amit venni szeretnél, sok dolgot megtalálsz. általában Bpest olcsobb mint debi, és gondolom ti ott szoktatok jönni.

Kincs, Timi kellene az endokrinológus neve, elérhetősége, kell e beutaló?!Minden ami eszetekbe jut róla.
Timi az hogy nekem a gyógyi így hatott, még nem jelenti azt hogy neked sem használ!!!!!! legyen példa elötted Kincsike :lol:

Még mikor kiderült a pcos akkor a kenézyben találtam egy nőcit, de most sehol nem találom a neten.
Inkább nem ecsetelem nektek, hogy hogyan éreztem magam, nem akarok senkit sem elszomorítani, sem untatni a hülyeségeimmel. Tény hogy piszokul unom már hogy mindig produkálok vmi újat. Lassan kezdem úgy érezni, hogy a Csomolungma(bocsi, lehet nem írtam helyesen) semmi már, annyi hegyet kell megmásznom a célig.
Szegény párom is inkább csak tegnap beszélt ezekről a dolgokról. :oops:

Többiek?? Mazsi, Kjaja, Ebba, Kabóca????

jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Ezt hallgassátok meg!!!!!http://gportal.hu/portal/igenyesgyermekrucik/

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 



"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Sziasztok!

Árnika, sajnálom az eredményeket :( . De ne légy úgy elkeseredve, keress minél hamarabb egy jó szakembert. Kitartás, meglesz az eredménye! Egyébként az a doktornő mit mondott, akinél eddig voltál? Mi az a pm?

Timi, te mikor mész ellenőrzésre, hogy neked hogy hatott a gyógyi?

Ani, Kincs pihizzetek!

Móni, csak óvatosan a munkával!

Szmet, drukk!

Rólunk: A babó 23 mm!!!
De, még mindig barnázgatok :( . A héten voltam a Kaáliban, az ultrahangon látszott egy kis vérömleny féle, az okozza. B.B. azt mondta, addig jó, míg a hüvely felé, kifelé folyik. Megemelte a Rutascorbin, meg a MagneB6 adagot, aztán meglátjuk.. Nagyon remélem, hamar elmúlik.
mazsi02
 
 


én is bekerülhetek a táblába???? mint topikelindító őskövület???
Vendég
 


hello lanyok!

arnika! igen mi el megyunk budapest melett csak altalaba ejel, de esetleg ra szanunk egy napot jobban szejel nezni Pesten, peldaul a Brendon-ba (amit Vanda mondot) egy arrban vannak az itteniekel, a baj az hogy altalaban az ikres kocsit csak 6 honaptol hasznalhatok vagy az egyik ujszulotes es a masik 6 honapos, de bizti majd talalunk valahol, kisagyat stb itt is talalok...

mazsi! te is vigyaz magatokra, dolgozol? vagy pihizel? remelyuk a barna el tunik, en edig nem barnaztam de mintha ma lenne valami halvany, remelem csak tevedek

Ani bizti meg a marciust a hasadban toltik el a babak, itt azt mondjak hogy szinte mindenki 37-38 hetig viszi az ikreket

valahogy nincs mar olyan nagyon hanyingerem de kezdek ehesebb lenni, nem birom ki a regellitol ebedig ha nem ragcsalok valamit, szerintetek nagyon hamar van hogy igy erezek, vagy csak be beszelem magamnak (reggel szoktam 5-6 db kekszet + tejat inni kb 8 korul es oljan 14 orakor szoktam ebedelni es valamikor 8 kor szoktunk vacsizni es most azt is egy kicsit elobre hoztam mert ehes vagyok)

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


A vérvételem a 28. napon lesz ma vagyok a 21. napban szerintetek mikor csináljak tesztet? Egyáltalán van értelme?
szmet
 
 


sziasztok!

mazsi!örülök,hogy jelentkeztél!ne aggódj,nem lesz semmi baj.a babóca szépen fejlődik...és az a lényeg.
én 18-án megyek a doktornőhöz.akkor megtudom,hogy javultam e vayg sem...remélem egy keveset igen.de lehet semmit sem,több idő kell.van akinek évek kellenek hogy hasson a gyógyi.de nem baj...kivárjuk.nem szeretnék úgy járni mint legutóbb! :roll:

ani!igen szólj,hogy mi a helyzet!remélem még maradhatsz kicsit otthon...írj a fejleményekről! :roll:

kincs!hogy vagytok?már neked sem sok idő és előbújik kiskincs!gondolom már alig várjátok... :wink:

móni!hogy vagytok?pihengetsz? :roll:

viki!hogy ne kerülhetnél fel a táblára!sőt neked kötelező ott lenned!hogy vagytok?mira-baba hogy érzi magát a nagy világban?annyira szép!!!gyönyörű baba!ügyesek vagytok! :wink: :D :wink:

árnika!hogy vagy?remélem jobban.a dokinőnek csak a nevét tudom és,hogy a kenézi kórházban rendel.azt mondják nagyon jó szakember.dr Kiss Erzsébet főorvosnő egyébként.ha gondolod elmegyek veled hozzá.igaz időpontot kell kérni.még utánna nézek a telefonszámnak,mert mintha meglenne valahol csak keresnem kell....amint meglesz megírom priviben...oksa?majd írj!pussz! :P :wink:

Kép
timé&tati
 
 


[quote="vikimi"] írta:vikimin is bekerülhetek a táblába???? mint topikelindító őskövület???


Egy feltétel van :wink: ... írjál adatokat!
Vendég
 


Úgy néz ki még egy hetet maradhatok itthon! :D
Többiek nem adtok meg adatot?

Mazsi!
Hány is hetes vagy?

kincs!
Mi van veled?

Árnika!
Feltétlen írogatok sms-t!Valakit mindig hívni fogok!

Kép
ani0227
 
 


Ani!
De örülök. Jó lesz még kicsit otthon, aztán a vége már valahogy eltelik.
Az adatokat megírtam ld. még a tábla előtt, szerintem Gigi "átlósan" olvas, mint a pasim, és nem vette észre. :lol:
vovanda
 
 


Szép estét!!!

Hűű de jó Ani, akkor egy héttel kevesebbet kell kórházozni! :D
mit szólsz egyre közeledik a nagy nap?! szinte még felfoghatatlan..
Ma volt uh?? Mit mértek??Lepény, keményedés?

Árnika küldök privit!
Jobb a kedved?

Gi a táblicsku jó!
De azt hiszem én egyenlőre kimaradnék.
Lakás?

Vovanda köszi az infókat (most jutott eszembe,hogy nem köszöntem még meg!) :oops:
Igen kiskincs külön szobában lesz, kicsi a hálónk és azt mondják pár hónaposan már elég rafkósak ha átköltözésről van szó..
légzésfigyelőt akarunk aztán talán bébiőrt.

Szmet inszem után 13nappal lehet tesztelni...van aki inkább nem csinál de én soha nem bírtam..

Vikimi képek??
Hogy telnek a napok?

Többi kismami, anyuka+baba, és próbálkozók, Ebba?????

Mi jól vagyunk, végre van babakocsink!! :D :D
És lassan minden helyére kerül.

Jó éjt!!
Vendég
 


Ja és Árnika!
Pasi visszavonult, azt mondja, most olyasmi van terítéken, amihez ő nem nagyon tud hozzászólni.

És jut eszembe: Remegős???? Itt vagy némaüzemben? Ha jól emlékszem, ti is mostanában kezdtek...
vovanda
 
 


Csajok senki nem hallgatta meg a 1/2 7 évest??

Ani örülök neki nagyon hogy még maradhatsz :P De ne izgulj majd szórakoztatunk vhogy, ha be kell menned.

Kincs várom, köszi :) Ari vagy, megmaradok köszi. :( Most hogy utána néztem a neten , megint diagnosztizáltam magam. Kb. két hete fáj a torkom, azt hittem megfázás, de vszinü pm gyulladás. :(
Ezt támasztja alá aZ anti-TPO is.
Kincs miért akarsz kimaradni táblából??? :roll:

Timi neked is köszi, Ő rá gondoltam, de most vhogy nem találok semmit róla. :? Azt sem tudom, hogy oda kell e beutaló?? lehet foglak hívni.
Mikor mész eredményedért? Várom hogy jelentkezz te is.

Mazsi vigyázz magatokra nagyon. remélem nem dolgozol???

Móni ha pestre éjjel értek, akkor debibe is , nem?? a neten utána tudsz nézni sok minden babakelléknek, de ezt már lehet írtam., bocsi.

megyek elteszem magam, szép álmokat mindenkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Kincs! :lol:
Nekem Manó a mai napig átjön néha, annak ellenére, hogy külön szobája van. És ha nem mintababád lesz, ez nálatok is elő fog fordulni. Nem kell attól félni, hogy "odaszokik", viszont (pl. fogzáskor) lesznek olyan nyugtalan éjszakák, hogy kénytelen leszel odavenni, ha te is aludni akarsz.
A másik (és ez tényleg így van, tapasztaltam): ha lázas a baba és magad mellé veszed, a te hőd lejjebb megy, hűti a babát. Nekem Balu legkésőbb 5-6 óra fele átjön, igényli az összebújást. Ha felmész a www.kismama.hu-ra és a keresőjébe beírod, hogy alvás, nagyon sok cikket találsz ezzel kapcsolatban. nekem nagyon hasznosak voltak.

Árnika!
Most hallgatom, amit küldtél... :P Hiába időben kell elkezdeni... :D
vovanda
 
 


Köszönöm,hogy bekerülhetek a táblába! :)
adatok:
Vikimi, 28 év, Dr.Bodnár Béla, 2002 április 07-től kaáli, előtte 1 inszem, kiskatonák miatt, 4.lombik, baba neve :Míra 2007.11.19 én született :)

Kincs! :)
képek:
http://www.babanet.hu/album/index.php?album=14979

jövök még ma,csak Miri a pelenkázón akciózik :)

Mindenkinek szorítok nagyon nagyon!!!
Vendég
 


helyesbítek:
4.lombik:
2007.03.01:PU(csütörtök) 4 sejt
2007.03.04(vasárnap 8:29 ) : ET 2 embrike:6 és 9 sejtesek
és Miri 2007.11.19 született meg
Vendég
 


Kincs!
Kerülj már be te is a táblába!Ne írd oda az eredményt még,ha esetleg babonából nem akarod!Jövőhéten lesz aktuális az uh.De így,hogy még nem kell bemennem,lehet elmarad.:( De azért lehet egy uh erejéig bemegyek,mert már nem birom tovább....szeretem tudni ,hogy jól vannak!

Viki!
Annyira édes a kislányod! :D :D :D

Árnika!
Nekem nem szólalt meg semmi! :?

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok

Ani próbáld meg, biztos tetszene neked is :lol: nekem ahogy bejön az oldal, szinte egyből elindul a szöveg.

Kincs, Timi köszönöm szépen. szinte egyszerre küldtétek a privit :lol: Hétfőn megyek beutalóért.
Már belenyugodtam :( sőt mostmár úgy vagyok vele hogy gyorsan kezeljék a pm-et.
Kincs szerinted elképzelhető , hogy a pcos hozza ezt ki nálam?? Mert ennyire nem volt rossz a leletem előzőleg. remélem érted hogy értem. :roll:

Viki Mircsi tündéri szép :lol: csajszi

Gigi én priviben elküldtem az adataimat, de hogy miért priviben .....megint zazu vagyok mondom én. :wink: :lol:

puszi, jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


vikimi: Tündéri a lányod.
bárcsak már én is ott tartanék. Várok türelmesen de nagyon nehéz.
Az ég világon semmi tünetem nincs sajnos. Mostmár kezdek kételkedni. Pénteken megyek vérvételre.
szmet
 
 


szmet! :)
ne keress tüneteket!nem szabad! én is így voltam, totál feladtam, vettem tampont is a vérvétel után, sírtam előtte két napig...és látod mégis sikerült! sőt az egész terhességem alatt sem volt semmi tünetem,csak nőtt a pocim!
hidd el hogy sikerül!!!! mindig reménykedni kell, sosem feladni!


köszönöm a dícséreteket! :)
Vendég
 


Viki!
Egyszerűen tündéri a kiscsaj!!!!!

Árnika, mi az a pm?
mazsi02
 
 


Szmet! :)
egykori hozzászólásom:

[quote="vikimi"]s írta:vikimiziasztok!

éjszaka kiborultam,sírtam, alig aludtam valamit.... már 5 napnál járok és totál "üresnek"érzem magam...az előzőeknél legalább kicsit fájtak a melleim, de most totál semmi.... tudom hogy nem kell a tüneteket keresni, főleg ilyen korán, de akkor mibe kapaszkodjon az ember?????
ahogy olvasom itt szinte mindenkinél a katonák adják meg magukat, és nálunk orvosilag minden oké....de akkor miért nem sikerül?????????????????????????????????????????????miért nem tapadnak meg???miért nem maradnak velünk?

itt ebben a topikban mindenki megtesz mindent és így ver minket a sors, ez nem igazság.Nekem reménykedni a legnehezebb.Egyre jobban kikészít ez az egész helyzet, nem tudok másra gondolni, ez tölti ki minden gondolatomat...
bocsi hogy ilyen sok panaszkodást írtam, de nagyon félek, hogy mi vár ránk,és ezt nem tudom elmondani senkinek mert senki nem érti meg....ó majd sikerül egyszer, nem kell feladni, ez meg az így járt....... olyan nehéz.
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?