Új privát üzeneted érkezett!

Vicus!
Ez a hercehurca! Biztos nagyon ideges vagy már. Nyugi!

Elszégyellem magam amikor a soraitokat olvasom, hogy vagytok páran akiknek sokkal szörnyűbb dolgokon kell átesni, mint nekem, és még én picsogok? De mi mind nagyon erősek vagyunk - a vers is megírta - picit várni kell még (ami persze a legnehezebb) de sikerülni fog mindenkinek a családalapítás. Tudom, érzem, akarom, parancsolom. :lol: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


laptető! :!:

dita75
 
 


Viki! Ők sem maguktól választották ezt, csak hamar feladták a harcot szerintem. NAgyjából elmondta, hogy mi történt, voltak Tapolcán a babagyárba is. Szerintem pénz miatt is lehetett.
Igazán lehetne minden ingyenes, mi már lélekben kismamák vagyunk, te meg már mindenhogyan az vagy. Sőt még nekik kéne nekünk fizetni, hogy ebbe a világba gyereket akarunk szülni.

dita75
 
 

 
 

DITA:
Tudom, érzem, akarom, parancsolom.
:lol: :lol: :lol:

Desviki:ok! :oops:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Dita: meg régen más volt még ! nem volt ilyen fejlett az orvostudomány, meg nem volt net, h kiderítsd, h hova kell menned.
ha nem lenne net, nem tudnám, h pcos-om van és hogy metformint kell szednem, és hol írják fel, stb....
nekem is van olyan 40 éves csop társam a fősulin, h nincs gyerekük. nem kérdeztem soha , h miért, mert nem mertem, sőt még mondani sem mertem, h nálunk sem jön könnyen! 20 évvel ezelőtt nehezebben mentek ezek a dolgok, de még 10 el szerintem.
pláne mondjuk vidéken!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinki!
40 évesen simán lehet még mami. Nekem pl. egy kedves barátnőm az új kapcsolatából szeretne.
20150601134430
 
 


tudom a pcos topikon is 3 hét múlva jön a baba egy 40 éves mamitól, és sokan vannak még tudom.
nem tudom, h náluk mi a gond, soha nem kérdeztem, de a lány elég beteges is, többször találtak nála az egész testében mindenfele cistákat.....szóval nincs ott gyerek! :roll:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


egy kis ösztönző! :lol: Kép
Vendég
 


El is felejtettem írni, hogy tegnap hallottuk (a zurammal :)) a pici szívhangját. Csak úgy zakatolt. Írtó jó volt.

Boni!
Cuki poci!
20150601134430
 
 


Boni!

Megérte erre a képre várni, nagyon csini pocid van!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Viki!

Nektek is gratula a hallgatózáshoz!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Boni!

Bizony, csini poci! :lol: Én is ilyet akarok!

Viki, Te mikor raksz fel képet? :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Boni: nagyon szép formás poci! :D

Desviki: :D mit szólt a párod, nagyon meghatódott??

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Desviki: nem kell szégyenlősködni most már :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


viki ez az most már dobj te is egy pocakképet! :wink:
Vendég
 


Csajok, felkerültek a szülinapi képek a Dóri fotóalbumába, ott meg tudjátok nézni. A vonalzóm alatt a www-s gombra kattintva jön elő a fotóalbum, és a februárnál az utolsó oldalon vannak :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Viki!
Éva vagyok :lol: szupi lehetett hallani a kicsi szívét :lol:

Boniko!
szép pocak :D

Czinkeb!
a 4 mm az csoda lehetett! :shock:

Dita!
nehogy már az örökbefogadáson kezdj el agyalni :evil: :D

Évi!
megnézem :wink:
Vendég
 


Czinki!
A párom vigyorgott mint a tejbetök, én meg könnyeztem.

Képet mihelyst csinálok teszek fel. Kitartás!
20150601134430
 
 


Desviki: :lol:

Évi: nagyon helyes Dóri! néhány képen olyan kis komoly, h csodálkozom, h csak 2 éves. nagyon aranyos!!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Évi!
A lányod igazi nő!! A kis harisnyás lábikóját megharapdálnám, ha itt lenne.

A páromnak is mutattam a képeket, és nagyon tetszett neki!

Édes, ahogy a pici babát puszilgatja! Amikor könyv van a kazében tök olyan, mintha komolyan tudna olvasni.
20150601134430
 
 


és a gyertya elfújás??? nagyon édi!! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!
Annyira tudtam, hogy ma dölni fognak belőletek a sorok. Bezzeg tegnap nagy csend volt.

Bonico,
Nagyon cuki a pocakod. (az enyém sajnos már most is ekkora :oops: )

Viki,
szerintem én zokogni fogok, ha végre meghallom a szívhangját a babánknak.

Évi,
Dóri nagyon aranyos. Annyira bírom a szöszi kiscsajokat :D Biztos azért, mert unokahugom is az.

i.kata
 
 


Évi,

megnéztem a fotókat és továbbra is tartom, hogy a Dóri nagyon szépséges kiscsaj. 8)
Nekem a kedvenc képem amikor puszit ad a kisbaba fejére (a tesót is biztos ennyire szeretné :wink: ), és még amikor eszi a banánt a kis kócos fürtjeivel. Nagyon ari. :lol:

Boni,

köszi az ösztönzést, nagyon szép a pocid.

Viki,

akkor mior csinálsz pocakfotót? Egy kattintás és kész.. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Vicuska,

nagyon szorítok értetek!+++++++++++++++++++++++

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Jó reggelt!

KÖszi pocidicséretet! :oops:

Évi egy tünemény Dóri baba! :lol: egyébként szülés várható időpontja 2008.08.12 :lol:

MIndekienk drukkolok, amihez kell+++++++++++++++++
Vendég
 


Boniko,
akkor lesz egy kis oroszlánotok :lol:

i.kata
 
 


Jó reggelt!

Kata!

Én eddig minden Uh-n könnyeztem. :oops:
20150601134430
 
 


Nekünk is orozslánunk lesz, ha tartja a 07. 25-öt. :wink:

Szép egy harcias család lesz, a párom bika, én kos. :D
20150601134430
 
 


Viki hát igen!

Énnekem asszem szavazati jogom sem lesz, a két fiú mellett. Párom Vizöntő, Utód Oroszlán Én meg Szűz avgyok :lol:
Én is általában, bár most pénteken nem , amikor besurrantam otthon volt nődokimhoz, velem jött az egész family férj, sógor, hugom... láttátok volna az arcukat :lol: (meg azokét akik kinnt ültek a váróban :lol: )
Vendég
 


Én nem moziztatom a családot. Ezek a mi pillanataink.
Majd a 4D-s dvd-t megnézik.
20150601134430
 
 


Én szegény férjecskémet sajnálom néha, mert én nyilas vagyok oroszlán aszcendenssel :oops:

Tesómék annak idején mindig hozták a videót és tök jó volt, én nagyon szerettem. De az volt a legjobb, amikor bejelentették a 12. hét után. Mentünk hozzájuk vacsira és ki volt rakva egy UH kép bekeretezve. Én kiszúrtam mi az, mondtam anyunak, hogy nézzen oda, mire megkérdezte, hogy az meg milyen furcsa légifotó? :oops:

i.kata
 
 


Kata!
Az apukám is csak nézte a 8. heti képet, ahol még igazából csak egy paca volt. Még nem tudta rendesen összerakni, hogy abból hogyan lesz pici baba. :D
20150601134430
 
 


Ja, én nagyon élveztem a videózást, de soha nem tudtam melyik a baba a képen :roll:

Ma megint izgulhatunk. Vicuska és Monic is megy ma dokihoz (ha jól emlékszem)
Csajok:++++++++

i.kata
 
 


Szép jó reggelt!

Viki: Drukk a mai genetikai UH-hoz. Én éreztem, hogy kiskirályfid lesz, remélem megerősítik ma (nem a csoki miatt). :wink:

Boni: Neked is drukk a genetikai UH-hoz, és gratula a fiúcskához! Csini a pocid! :)

Nemone: Tyűha, mennyi tüszőt növesztett Neked a Merional, és gyönyörű a nyálkahártyád, sőt hétfőre még fog vastagodni. Gratula apa eredményéhez is, és drukk a hétfői inszemhez! ++++++++

Czinki: Elvileg a munkáltató nem mondhat fel, esetleg kikényszerítheti a közös megegyezést. Viszont, ha „jogilag” jogutód nélkül szűnik meg a céged, akkor az új munkáltatónak nincs arra vonatkozó kötelezettsége, hogy foglalkoztasson, szóval akkor elbocsáthatnak. Hallottam már olyat, hogy Gyed-en lévő anyukát küldtek el így, szóval akkor sajnos hiába a védettség. A próbaidőt nem tudom, de akkor szerintem is felmondhatnak.

Vicuska: Ezt nem hiszem el, hogy ennyire tanácstalanok a dokik Veled kapcsolatban. Drukk a mai vérvételhez és UH-hoz! :wink: Remélem, hamarosan vége lesz ennek a hercehurcának, és boldog kismamaként élvezheted a terhesség örömeit.

Évi: Tündéri a kis Dóri! Ahogy elfújja a gyertyát, behúnyja a szemét, és éppen kíván valamit.. :wink: egy kistesót.

Nekem megvolt tegnap az inszem. Nem néztek meg UH-n, de szerintem késő volt, mert hétfőn éreztem, hogy majd leszakad a hasam alja, és keddre eltűnt a tojcsi is. Itthon persze tettünk az ügy érdekében, de nekem nem volt PCT, úgyhogy nem tudom, hogy így van-e egyáltalán esély. A kisfiúkat nagyon megdicsérte a biológus, a számot nem mondta, csak azt, hogy nagyon jó. :) Azért egy picit reménykedek, az olyan jó érzés. :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Vicus, Monic!
Nagyon nagy drukk!

Deni!
A PCT vizsgálattól függetlenül okosan javasolta a doki a hétfői összebújást, és apa is ügyi volt, hogy szerdán is jó eredméyne volt! :wink:

A mai megerősítést már én is várom. Anyós elsírta magát a kisfiú hír hallatán, neki is 2 fia volt.
20150601134430
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Kata,

igen, jól emlékszel, ma megyek 3/4 4-re dokihoz, úgyhogy ma itt kb 1 óráig leszek utána utazunk, aztán este majd írom a híreket.
Én sem vagyok egy UH szakértő, nekem az inszem előtti UH-n ha nem mondják mindig, hogy mit nézzek, fogalmam sem lenne, hogy mit keressek. :oops:

Viki,

biztos, hogy én is könnyeznék, sőt én már akkor is, ha majd meglátom a 2 csíkos tesztemet.
Én nagyon könnyen meghatódom, már előre félek a testvérem szombati esküvőjétől, mert biztos szét fogom bőgni a sminkemet.
Az én esküvőmön is annyit sírtam, hogy már azt hitték, hogy szomorú vagyok, pedig csdak annyira örültem, hogy elvesznek, hogy pityeregtem.

Boniko,

szerintem az oroszlánokkal semmi gond nincs, viszont a vízöntő férj elég szeszélyes, az én férjem is vízöntő... :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic!
Én más eskijén is bömbizek. A szertartás és a búcsúztatás alatt. Mert ilyen kis érzékeny picsogi vagyok. :D
20150601134430
 
 


Monic: Szerintem nem lesz gond, hogy egy nappal később kezdted el szedni a bogyót. Drukk, hogy jó híreket kapj a dokinál! ++++++++

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Tényleg, Viki, te is mész ma UH-ra. Dehát neked már sima ügy. Nem kell izgulnod a tüszők és a katonák miatt. :lol:

i.kata
 
 


Kata!
Azért én még izgulok!!!! 9.50re van időpontom. Ez az utsó genetikai uhu.
A dokim szépnek látta a csontokat, a magzatvíz mennyiséget. De itt azért néznek vese, szív, stb. működést, és ettől még bennem a para.

A tüszők, és a katonamennyiség miatt higyjétek el, hogy a mai napig izgulok! Vagyis értetek! :wink:
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Évi!

Tündéri a kislányod! Néhol olyan huncuttul mosolyog :D

Denika!

Remélem, a hétfői összebújásnak lesz eredménye, ha az inszem már későn volt! :lol:
Igyekszem növeszteni a nyálkahártyámat, ti mondtátok, hogy mit kell csinálni, és én nagyon betartom ám. Az első inszemnél csak 7 mm volt, úgyhogy tuti hatásos. :wink: Viszont ennyi tejterméket életemben nem ettem, már lassan a fülemen is az jön ki...

Vicuska!

Továbbra is nagyon drukkolok, hogy végre derüljön ki mi van odabent! ++++++++++++++

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Viki,
Biztos minden rendben lesz! Édes vagy, hogy miattunk is izgulsz, de reméljük nemsokára mi is a "rendes" Uh és -vizsgálatok miatt izgulhatunk.

Gyere majd a hírekkel! :lol:

i.kata
 
 


desviki írta:Én nem moziztatom a családot. Ezek a mi pillanataink.
Majd a 4D-s dvd-t megnézik.


én sem akartam, betódultak utánam, utána meg nem kaartam kizavarni őket :lol:
Vendég
 


monic80 írta:Jó reggelt mindenkinek!

Boniko,

szerintem az oroszlánokkal semmi gond nincs, viszont a vízöntő férj elég szeszélyes, az én férjem is vízöntő... :roll:


viszont azt mondják, ha egyszer megszelidítesz, betörsz egy Vizöntőt, utána már ragaszkodó lesz, és a tenyeredből eszik. Férjem asszem már az utóbbi kategória :wink: :lol:
Vendég
 


Tegnap a suliban szünet alatt kiültünk az arborétumba (az egyetem a Budai Arborban van) és ott produkálta magát egy kismadár. Olyan édesen csicsergett, és olyan volt, mintha nekünk pózolna. Úgyhogy ne pózoljon hiába, gyorsan lefotóztam a telcsimmel.

Kép

i.kata
 
 


Remélem belecsicsergett egy babát a pocakomba. :oops:

i.kata
 
 


Kata!
Ez nagyon szép kép!
20150601134430
 
 


Kata!
Nem belecsicsergett, hanem már hozzácsicsergett! :wink:
20150601134430
 
 


Annyira édes volt, gondoltam megosztom veletek :lol:

i.kata
 
 


Boniko,

az én férjem is szelídülőben van, de azért néha még vannak kilengései. :x

Viki,

drukk a mai UH-hoz, minden rendben lesz!

Denika,

meglátod, hogy nincs semmi elkésve!+++++++++++++++

Nemone,

nagyon ügyes mnyh növelő vagy! AMúgy én nagyon tejtermékes vagyok, biztos azért jó mindig a mynh-m.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: