Új privát üzeneted érkezett!

Desviki, Dita: azért tök jó, h ti meg tudtátok mondani a főnöknek, h babát akartok, de nem akar jönni. és érezhetitek azt, h szeretnek és megbecsülnek titeket a mhelyen!
hát egy multinál én ezt abszolút nem érzem! sőt, azt érzem, h mindenki pótolható, darab - darab, még akkor is, ha én megteszek mindent, és azért a váltás sem lenne zökkenőmentes. és pl én ezért is tartom titokban a babaprojektet! és rosszul is érzem magam miatta. :cry:
szóval nézzétek a dolog jó oldalát: szeretnek titeket a mhelyen és hiányozni fogtok! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinki!
Ha meddőségi kezelés alatt állsz, ezért jó lenne ha mégis jeleznéd ezt a főnöködnek.
20150601134430
 
 


Viki! Te nem vagy jó munkaerő, hogy egy ilyet nem beszélsz mega pocaklakóval, hogy mikor jöjjön, ez lenne a legkevesebb amit tehettél volna.... :lol: :lol: :lol:
Cinke!
Minden munkahely más, és mindig az a rossz ami épp van. :D
Egyébként engem a kétszínűség bánt, mert nekem azt mondták, hogy drukkolnak, hogy sikerüljön, aztán végül mégis ezt kapom hátulról ráadásul.
Azt nem értem, hogy mit gondolnak azért születtem, hogy egész életemben náluk gályázzam? Ennél érthetőbb dolgot hirtelen nem is tudnék mondani, mint hogy egy 33 éves nő gyereket szeretne.

dita75
 
 

 
 

Dita!
A mi cégünknél pl. a vezető nők mind 33-34 év felett szülnek, és rohannak vissza dolgozni. Ez sem normális!

Azt hiszem természeti csoda lennék, ha nem 40, hanem 52 hétre szülnék.

Visszatérve a cégekre, mindenhol azt al ovat ütik, amelyik húz!!!!!
20150601134430
 
 


Most néztem, hogy a lényeget hagytam ki a Czinkinek szánt sorban.

Szóval, ha meddőségi kezelésre jársz védettség alatt vagy.
20150601134430
 
 


Kata, Viki, Dita, Boni,

köszi, értettem és már észhez tértem. De néha rámjönnek ilyen negatív hullámok. :roll:
És több fenékre verést nem kérek, mert már így is borogathatom, úgy kikaptam tőletek! :lol: :lol: :lol: :lol:

Viki,

:lol: :lol: :lol: 52 hetes terhesség, te lennél az eszményi munkavállaló.

Czinke,

Egyszer Nemone leírta a jogszabályt hogy hogyna is működik ez a meddőségi kezelés dolog.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Viki!
Én már alig várom, hogy otthon maradhassak a babókámmal, két évet minimum ki is használom, ha eljön végre az idő. Nem fogom bölcsibe, vadidegenek közé tenni, szeretnék minden pillanatban ott lenni, amikor kimondja az elsőt szót, felül, járni kezd. Valószínűleg magamhoz fogom ragasztani szegénykét. :lol:

dita75
 
 


Monic!
És persze az 52 hetet végigdolgoznám!
20150601134430
 
 


még annyi , h kérni kell igazolást a dokitól, h én járok hozzájuk?
és azt beviszem a főnökömhöz? és mi van, ha azt mondja, h őt ez nem érdekli? és ő semmit nem tud garantálni?
és mi van , ha most elmegyek a kaáliba, ahol azt mondják, h még pihenjek 2 hót, tisztuljon ki a sok hormon , hasson a pcos gyógyszerem és utána menjek vissza hozzájuk?
bocsi, h ennyit kérdezek, de tényleg elég bizonytalannak érzem a helyem . a héten jött egy új kolléga a könyvelésre, miközben az én cégem meg 1-2 hónapon belül el lesz adva, és nekem nagy valószínűséggel nem lesz munkám :roll:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Dita: :lol: :lol: én is ettől félek! de bár ott tartanánk! :wink: én is alig várom!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinki!
A dokidtól is kérj igazolást.

Sztem kérj igazolást a Kaáliban is. Az, hogy mit fognak ott mondani neked majd kiderül, addig ne agyalj előre.

A főnöknek elég ezt megemlíteni, ha sokat pattogna, akkor lehet mondani ennek a munkaügyi hátterét.
20150601134430
 
 


Én már bejelentettem, hogy nem 3 évig, hanem min. 8ig leszek otthon. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Varrjanak rá gombot. :D
20150601134430
 
 


Cinke!
Én meg fel akartam mondani, mert kissé kaotikus néha itt a légkör. De annyira bíztam, bízom abban, hogy végre sikerül, hogy azt gondoltam még azt a pár hónapot kibírom. Végülis a munkámat szeretem, csak sajnos eléggé bekavarnak néha a "külső tényezők" és azt nagyon nem szeressem!!!!! :twisted:

dita75
 
 


Cinke!
Azért azt ajánlom biztosítsd be magad, már most adjál fel hirdetéseket, lehet, hogy egy sokkal jobbat találsz mint most, és én úgy tudom hogy ha folyamatos a munkaviszony akkor nem lesz gond a járandóságokkal. Csak abban az esetben ha épp akkor leszel babás, amikor pont nincs munkahelyed.

dita75
 
 


Viki,

természetesen végigdolgozod az 52 hetet, aztán elkéretőzöl egy fél órára szülni és utána rohansz is vissza a munkahelyre. Hol itt a gond? Nem is értem... :lol: :lol: :lol: :lol:

Jól tetted, hogy 8 évet mondtál, mert gondolom több gyereket is akartok.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Czinke,

Ha nincs munkád akkor a minimálbér 2X-ese mindennek az alapja, és ha te ennél többet keresel akkor rosszabbul jársz, mintha dolgoznál.
Tehát tessék gyorsan megbabásodni és minden meg is van oldva. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic: igenis!!! :wink: :lol: bár csak az akaraton múlna! bár akkor nem ismernénk egymást :roll:
na mindegy a kaáli után kiderül, h mi lesz. végül is lehet, h még 1/2 évem is van a mhelyen. meg a főnök igéretet tett, ha el lesz küldve vki, akkor nem a régiek közül, hanem az új. csak hát a szó elszáll.... ezért parázom néha! de többnyire meg úgy vagyok vele, h max kell keresnem egy új mhelyet, és akiket elküldenek azoknak állítólag 3 havi bért adnak + -ba . csak hát egy új mhelyen nem tudok eljárni dokihoz, és ez zavar engem a legjobban!
és mi van akkor, ha vki a próbaidő alatt babásodik? azt elküldhetik?
már csak ennyit kérdezek a témában! :oops:
köszi :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinke,

igaz, hogy akkor nem ismernénk egymást, de mostmár ismerjük, úgyhogy irány a szülészet! :lol: :lol: :lol:

Én úgy tudom, hogy a próbaidő alatt el lehet küldeni, de nem vagyok jogász.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Próbaidő alatt mindkét fél felmondhatja a munkát. Ha bebabásodsz jobb megvárni a bejelentéssel, amíg betöltöd a 12. hetet, mert akkor már nem küldhetnek el.
20150601134430
 
 


Én 3. gyerek vagyok, és annak idején anyum engem nem is akart. Becsúsztam! :cry:
Pont előtte ment át másik munkahelyre, és kérdezte tőle a főnök, hogy terhességet nem tervez mostanában. Anya egyből rávágta két rosszcsont után, hogy ugyan dehogy, hogy képzeli.... rá egy hónapra bejelentette, hogy már csak fél évig tud dolgozni, ugyanis jön az újabb baba: ÉN! :lol: :lol: :lol:
Szerencsémre megtartottak! :lol: Anya fel is szokta hozni, hogy nagyon örül, hogy akkor így döntött. Hát még én! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Desviki: nekem is ilyen fordult meg a fejemben. monjuk mhelyet kell váltani és próbaidő alatt jön a baba, és csak a letelte után mondom meg, h bocsi, de ez van. de nem akarom az ördögöt a falra festeni! :twisted:
uh minden rendben lesz!! :wink:
bocsi, köszi, pusza!!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Egyébként két lány után már nagyon egy fiút szerettek volna, és kb. 1,5 évig öcsi voltam. A szülészeten pedig nem tudták anyának megmagyarázni, hogy lány vagyok, mindenáron Zsoltnak akart anyakönyveztetni. :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Dita: régen nagyon más világ volt ám!!
ma meg már, jobb nem is beszélni róla! :cry:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Cinke! Csak érdekességként írtam le, valóban teljesen más világ van. Én pl. megfogadtam, hogy többet vállalkozóhoz soha nem helyezkedem el. De más lehetőség nem nagyon adódik. Főleg itt vidéken. :cry:

dita75
 
 


Czinki!
Én pl. itt is akkor jelentettem be, amikor betöltöttem a 12. hetet.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Már itt vagyok egy ideje, de megint sokat írtatok... :P

Na, nagyon meg lettem dícsérve, mert szép eredményeim lettek! Jobb oldal: 2 db 12 mm, bal oldal: 1db 15 mm, 1db 13 mm, 1db 12 mm tüsző, és 9 mm a nyálkahártya. Pénteken újra UH, és szinte biztos, hogy hétfőn inszem. Ja, és persze a férjem katonái rendben vannak! :D :D :D

Viki, Boniko!
Gratula a kisfiúkhoz! :D

Czinke!

A próbaidő alatt sajnos valóban felmondhatnak, de szerintem próbáld meg, hogy kérsz igazolást az orvosodtól, és közöld írásban a mostani főnököddel, és akkor védve vagy.

Dita!

Hát, akkor nekem nagyon nagy mázlim van a főnökömmel! Most is amikor bejöttem rögtön kérdezte, hogy mi újság, és nagyon szorít nekünk! :D
Ja, és az nem túl jó, hogy téged fiúnak akartak, mert az is okozhat problémákat a nőiségeddel. Engem is fiúnak akartak, és amikor megszülettem anyám nem akarta elhinni, hogy nem fia van, és még fel is ült, hogy megnézze, és elsírta magát. És ezt még el is mesélte... :roll: Pont erről beszéltünk hétfőn az asztrológia tanárommal, és ő is mondta, hogy lehet hogy ez okozza nálam a problémát, mert amúgy minden más teljesen rendben van velünk.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemone!
Örülök a szép tüszőidnek és apjuk jó eredményeinek. :wink:

Az asztrológia tanárod szerint mit lehet tenni ilyen esetben?
20150601134430
 
 


Foglalkozni kellene ennek a feloldásával pl. meditációval, vagy kineziológus is tud segíteni. Én tavaly nyáron jártam is kineziológusnál, és tényleg sokkal jobban éreztem magamat, de baba sajnos azóta sincs, így lehet, hogy mégis van valami már probléma is... :roll:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemone!
Ennek nem tulajdonítok jelentőséget. Anya végülis úgy volt vele mint minden rendes anya.... a lényeg, hogy egészséges....
A szervezetemmel van valami gubanc, és remélem gyógyítható. Én ezekben a hókusz-pókuszokban nem hiszek.
Egyébként nagyon igéretes tüszők, és már most 9 mm a nyh?

dita75
 
 


Viki, Boni!

Gratula a kukacosokhoz!

Nemone!

Fűcsomó legyek, ha ilyen eredményekkel most nem leszel babás!

Most csak ilyen távirati stílusra futja, rohanok főzni, meg vasalnom is kell :evil:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


sziasztok.

lenne egy kerdesem.a tuszorepit izomba vagy hájba adjak?
nem adtak be a dokimnal mert nem volt nover,ide kell mennem a hazidokimhoz azok meg meg nem adtak be ilyet :roll:

ja a temahoz,engem is fiunak vartak anyu nagyon sirt mikor megszulettem es nem az oromtol :roll: :?

Kép
monyo83
 
 


Nemone,

ezek aztán az eredmények! Gratula neked is és apának is! Hajrá hétfői inszem!+++++++++++++++++++++++++++++++++

Anyu minket is fiúnak szeretett volna, de azért nem annyira, hogy elsírta volna magát.

Remélem, a jövő héten nekem is csinálnak inszemet, és akkor a jövő hét az inszemek hete lesz. :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monyo!

Én hasba szoktam adni, ahol akad háj is. Ugyanúgy kell mint a puregont, vagy merionalt.

Dita!

Persze én sem tulajdonítottam ennek, de közel 4 év sikertelenség után már mindent kipróbál az ember, hátha az segít...

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Ja, és ezt a történetet a kineziológus nem is tudta, mégis egyértelműen azt monda, hogy a születésemkor történt valami, ami akadályozhat.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemone,

ezek nagyon érdekes dolgok.
De azért remélem, hogy lesz gyerekünk. :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monyo!
Én is hasba adtam.

Nemoka!
Kineziológust nem fogod folytatni?
20150601134430
 
 


Viki!
pöcsös?gyere az UH után :lol:

Boniko!
neked is kukacos? :lol:

Nemone!
gratula,ebből baba(babás) lesznek hétfőn :wink:

nálam semmi változá,teszt pozitiv. :roll:
holnap megyek uh+vérvételre :shock:

Denika!
drukk+++++++++ 8)
Vendég
 


Nemone: szép tüszők!!! :wink:

nekem egy ismerősöm ajánlott egy kineziológust, akihez egy munkatársa jár. állítólag nagyon hasznos és hatásos. lehet, h 1-2 hónap múlva elmegyek 1 ilyenre, de szerintem ez is úgy hatásos, ha kúraszerűen megy el az ember, többször.

én most talpmasszázsra akarok menni, meg avivazni.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Denika!

Tényleg ma voltál(vagy) inszemen. Megnéztek UH-on? Ugye nem volt még késő? Kép

Viki!

Hát, mostanában nem tervezem, hogy újra megyek kineziológushoz, mert a sok hiányzás miatt nincs időm, meg persze a pénzt is meggondolom.

Monic!

Hát persze, hogy lesz gyerekünk!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


képzeljétek, nekem az ismerősöm olyan kineziológust ajánlott, h nincs konkrét tartifa, annyit fizetek amennyit gondolok, akár semmit is. ő csak segíteni akar! ti hallottatok ilyet a mai világban? :o

pont a napokban volt a fókuszban (?) , h van egy gyógyító, akihez bécsbe szerveztek magyaroknak utat. 8 autóbusznyi + 20 autónyi ember ment egyszerre. a terembe beeresztenek 500 főt és a pasi csak feláll egy emelvényre és nézi az embereket, még csak meg sem szólal. voltak akik komoly betegségekből meggyógyultak így.
én azért ebben már nem hiszek. :roll: de vkinek segít! szerintem a hit és az akarat sokmindenre képes!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Magyarországon nagyon ritka lehet az ilyen ember, aki "csak" segíteni akar, akár pénz nélkül is. Vagy csak én találkozom rossz emberekkel? :roll:

Czinkeb!
Hát, az ilyenben én sem hiszek.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Na, most viszont eltűnök picit, mert nagyon kellene már dolgozni is valamit ma :?

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


én tegnap voltam kinez...-nál,és 10 perc után azt mondta,nem akar velem foglalkozni,mert ellenállást érez bennem :evil: pedig alig szólaltam meg :roll: :shock:
na nem is kérdeztem meg,mennyivel tartozom :shock:
Vendég
 


Vicus!
A tegnapi dolgokat még nem olvastam vissza.

Voltál tegnap Uh-n? Nem kell a lapar?
20150601134430
 
 


Viki!
voltam,nem tudják hogy mi van! :shock: a másik doki azt mondta nem lát méhen kivülire utaló jelt,az a vmi képlet lehet ciszta is.de a méhnyh-m túl vékony ahhoz,hogy legyen ott vki.
holnap megyek ujra hcg+uh-ra :shock:
Vendég
 


Szegény Drágám!
Puszi és buksisimi neked mindazért amin átmész.

A keresztneved Éva? Bár mondjuk engem is van egy adag rokonság, aki Vicáz. :D
20150601134430
 
 


Ezen a horvát pasin én is ki voltam akadva, és természetesen én is egyből arra gondoltam, hogy hú de jó lenne, ha rajtam is tudna segíteni ő, vagy valaki más "mitbánoménkicsoda" .... aranyba foglalnám a nevét....
azonban nem hiszek az ilyesmiben... így szerintem semmi értelme nem lenne.....
Bíznunk kell az orvostudományban.... mégiscsak a 21. században élünk! Előbb-utóbb csak tudnak segíteni rajtunk.
Van nálunk egy takarítónéni. Neki nincs családja, csak férje, és már rég meg szerettem volna kérdezni tőle, hogy tud így élni, de nem merem. Nem akarom megbántani. Azt tudom, hogy én így élni nem tudok, ha végképp kiderül, hogy nem lehet babám akkor örökbefogadok. Az anyai ösztöneim nagyon erősek, ugyanúgy tudnám szeretni, mint a saját vérem, de természetesen úgy lenne az igazi ha a szerelmünk gyümölcsét nevelhetnénk.

dita75
 
 


Vicuska: tegnap egy lány írta, h ő 4 mm nyh-val lett babás! én is ledöbbentem! szóval a te 6-7 mm-ed (ha jól emlékszem?) jó !

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Dita!
Sajna vannak emberek, akik választják a magányt. Önként. Másoknak így alakul.
20150601134430
 
 


Czinkus!
Ha babás vagy, nő a nyálkahártyád.
20150601134430
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: