Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!Most megyek a negyedik szurimra,már előre parázik a fenekem mert a multkori szuri nagyon fájt neki. :?

Timi!Próbálj meg megnyugodni!Tudom ez sablon szöveg amit most írok de minnél görcsösebben akarod(akarjuk) annál inkább várat a baba.Ha sírhatnékod van nyugodtan sírd ki magad,nekem jót szokott tenni,kicsit megnyugszom utánna.Milyen drasztikus dologra gondolsz?Lehet,hogy jót tesz az,hogy kibeszéled magadból a gondodat az agyturkásznál.Nemtudom meddig bírom de most megpróbálom lazán felfogni a dolgokat a mostani mensimnél (ami mára elmult és kezdődhet az akció :oops: )nem is kenődtem el annyira,bár ez lehet,hogy attól van,hogy problémánk adódott.Szóval ráveszem magam a fogyózásra nem drasztikusan de rámfér egy pár kiló leadása.Tegnapotól már a kajával is visszább vettem ma tornázok.A tornát nem tudom meddig bírom mert roppant lusta vagyok és hát a fenekem is sajogni fog,de próba szerencse!
rena85
 
 


Amit a Hugom kapott injekciót, azt akarom megbeszélni vele. Tegnap nagyon ki voltam készülve. Este vettem egy jó kis fürdőt és megnyugodtam. Én is elkezdek tornázni. Legalábbis remélem. Én is lusta vagyok.
timejka
 
 


Rena ne parázzon a feneked. Túl kell esni rajta és kész. Utána majd borogatod a popódat.
timejka
 
 

 
 

Sziasztok!

Timi!Örülök,hogy te is próbálod lefoglalni magad és,hogy megnyugodtál!Túl vagyok rajta,egy kicsit sem fájt.Vártam,hogy fájjon de semmi,a férjemnek fájt de már neki is jobb.Az előző 3 ehhez képest nagyon fájt.A gynevacot akarod beadatni?
rena85
 
 


Rena meg fogom kérdezni a gynevacot is, meg mindenfélét. Tegnap kellett volna megjönnie, tegnap egy picit barnáztan, most egy kicsit megint. Picit szurkál a hasam, néha feszít a cicim picit. Nem reménykedem babába. Ha péntekig nem jön meg, szombaton tesztelek megint.

Encike hogy vagy?

Tulipán főnökeid jól vannak? Annyira szép a kislányod. Tök sokszor megnézem a fényképét.
timejka
 
 


Egyedül maradtam?!
timejka
 
 


Sziasztok!

Én itt vagyok!Remélem szombaton 2 csíkod lesz!Jó jel,hogy még mindíg nem jött meg!Lehet,hogy azért barnáztál mert beágyazódott a baba! :wink:
rena85
 
 


Sziasztok!
Gondolom már alszatok.

Mina!
Ki ez a Huncutka? Mennyiért veszed az lh-t?
Én most rendeltem egy csajtol, mert kimaradt neki és átvettem. Egyébként azt hiszem a babatervezok.hu-n lehet rendelni. A másik topikon is kaptam cimet, de még nem néztem meg:Vitani.hu.

Tulipán!
Más véleményét is kikértem, ők is jobban biznak a tesztben.

Timejka!
Már jobban vagy? Kicsit pihenj és kapcsolodj ki! Tegyél félre mindent, sétálj nagyokat.
Tudom néha már én is "belegolyozok" ebbe a gyerek témába.

Majd lesz vhogy. Én is most tesztelek, Jonásozok, hőmérőzök, csak bejön vmi.
Holnap jelentkezem.

Rena!
Jol vagy?

Többiek?
encike 2
 
 


Encike!Köszönöm jól vagyok.Te hogy vagy?Látom bevetsz mindent a baba érdekében,kívánom,hogy minnél hamarabb összejöjjön! :!:

Marika!Kisfiaddal mi a helyzet,még mindíg féltékeny?Jól vagy?
rena85
 
 


Te még nem aludtál éjfélkor?

Igen probálok mindent bevetni. Lehet pont ezért nem sikerül majd, mert időzitésből fogok kiállni.
encike 2
 
 


Encike!Igen fennt mert ma szabin vagyunk mindketten és tegnap úgy gondoltuk megnézünk 2 filmet.Nem biztos,hogy nem jön össze,amikor a tesóm teherbe esett akkor hőmérőzött meg minden félét kipróbált és most ott van a pocijában egy kisbaba!

Timi!Mi újság?

Marika!A tesódnak összejött a baba?
rena85
 
 


Sziasztok lányok!

A kis főnökök most éppen nyugiban vannak. Remélem, hogy maradnak is egy darabig. A picim még mindig féltékeny, de a helyzet már egy kicsit javult. Most már nem lóg állandóan a nyakamon, néha elvonul egyedül autókat tologatni a szobába. Amikor a kórházból hazajöttem, akkor egész nap mellettem volt, ha azt látta, hogy magamra kapok egy ulóvert, akkor mindjárt azt mondta, hogy: Anya ne elmenjél!!! :( Szóval nagyon megviselte az is, hogy nem voltam otthon egy hétig, és az is, hogy most már nem csak körülötte forog a világ. Ugyanis hiába nem volt egy szemke, de a nagy tesók is mindig a kedvébe jártak, most meg ők is sokat legyeskednek a kis hugica körül.

Rena!
Sajna a tesómnak még mindig nem jött össze. Ő már szeretne elmenni dokihoz, mert nagyon aggódik, hogy baj van, de a férje nem valami együttműkdő. Én úgy érzem, hogy ő nem is akar igazán gyereket, csak a tesóm. Én már nagyon szorítok neki. Szegénykémnek a barátnője, és egyben szomszédasszonya is terhes lett, és a másik tesóm pedig a múlt héten jelentette be, hogy jön a második baba. Gondolom így még jobban fáj a szíve, hogy neki meg nem sikerül.

Olyan jó lenne, ha ez a szuri bevállna nektek. Mikorra fogod megkapni az összeset?

Timi!
Köszönöm a dicséretet. Neked is lesz nemsokára.

Úgy kívánom nektek,hogy amilyen gyorsan csak lehet ti is gyönyörködhessetek a saját kisbabátokban.

Encike!
Azt meg el ne hidd, hogy azért nem jön össze valakinek, mert nagyon akarja, vagy túlságosan odafigyel. Ezt már szerintem közhelyszerűen mondogatják, de pont az ellenkezője igaz. Egy egészséges pár ha nem védekezik, akkor egy fél éven belül nagy valószínűséggel gyermeket fog várni. Ha pedig odafigyel a ciklusra akkor ez az idő lerövidíthető. Ha sajnos valakinél problémák vannak, akkor szegény hiába figyel oda a ciklusára, attól még nem lesz terhes. Úgyhogy ha véletlenül nem esnél teherbe, akkor nehogy magadat okold, mert nem attól van, hogy túl odafigyelsz.

Kép
tulipán75
 
 


Csajszik!
Köszönöm a biztatásokat! Csak olyan furi, hogy az első kettő magátol jött, mármint se hőmérő, se semmi. Most épp ettől tartok, hogy nagyon preciz akarok lenni és ettől "begolyozok".
encike 2
 
 


Sziasztok!


Marika!Szegény kisfiad nagyon megviselhette a hiányod de mostmár szerintem napról napra jobban fogja viselni,hogy nem ő van a középpontban.Sajnálom,hogy a tesód férje nem valami eggyütműködő.Szegény tényleg rosszul érezheti magát,hogy körülötte mindenki babár vár.Együtérzek vele tudom,hogy min mehet keresztül.Jövő hét pénteken kapjuk az utcsó szurit.Nagyon szeretném ha jó hatással lenne ránk és összejönne a baba,már nagyon várjuk.

Encike!Ne izgulj biztosan nem lesz semmi gond,ugyis lefoglalod magad a gyerekekkel és nem fogsz begolyózni!

Timi!Merre jársz?Mi ujság?Mensi?
rena85
 
 


Sziasztok lányok!Látom ma mindenki nagyon aktív,igy kihasználom,hogy a Kingus alszik,és én is csatlakozom :!: Encike fel a fejjel! Én 4 fajta módszert csináltam egyszerre,és elsőre be is jött :!: Vettem a drogériába PERUI MACA VIBE kapszulát,aztszedtem én is és apuci is,Jónás-mószert is alkalmaztuk+Lh-tesztet csináltam,és apucival akcióztunk éjjel nappal,és az eredménye bennt van a kiságyba :lol: :lol: Nálam ez a módszer bejött,de ez csak egy tipp neked :oops: Remélem,hogy neked is hamar össze fog jönni a baba :!: Üdv mindenkinek:Kriszti

Kép
flacsikriszti
 
 


Megggyüttem!

Encike a Huncutka ma írta ezt nekem:
Az lh teszt 5db 1000ft, 10db 1700ft, 15db 2400ft, 20db 3000ft. Ez amerikai teszt nem a gagyi kínai.
Van még 10-es nagyon érzékeny hcg teszt is amerikai 200ft-ért.
A rendelés napján postázom, így másnap ott van.
Encike attól nem fogsz begolyózni, hogy állandóan az ovu tesztet csinálod, és ha nem olyan, amilyet szeretnél, akkor csak idegeskedsz?
Jön a tavasz, rügyeznek a fák, csicseregnek a madarak, mész a gyerkőcökkel sétálni, kikapcsolsz és máris ott lesz a hasadba valaki. Na persze, ez mindenki vonatkozik.

Tudom, hogy nem vigasztal amit most írok. 2 barátnőmnek az első egyből összejött, a másodiknál az egyik csajszi kb. 9 hónapot, a másik 6 hónapot várt a babára. Egy 3. csaj 1 évet várt a másodikra, az első egyből jött. Szóval nem te vagy az egyedüli, akinek az első egyből, a második vagy harmadik hosszú idő után jött össze.

Rena Még nem jött meg a bajom. Tegnap egy nagyon picit megint barnáztam. Most egy icike-picike rózsaszínes-barnás. Hasam nem fáj. Holnap reggel tesztelek ha nem jön meg. Nem élem bele magam, csak bizakodom.

Egyébkét a Marikának lehet, hogy igaza van abban, hogy minél jobban akarjuk a bébit, annál nehezebben fog jönni, hogy ez hülyeség. Ha akar jönni, úgy is jön.
timejka
 
 


Encike ezt egy másik topicba olvastam, egy csaj írta be, ezt egy doki írta:

A legmegfelelöbb pillanat a babakészítéshez: az utolsó nap, amelyiken pozitív az ovuteszted, tojásfehérjeszerü hüvelyi nyálkát tapasztalsz, ovulációs fájdalmakat észlelsz és a méhszáj nehezen elérhetö, puha és nyitott.

Az ovuláció az utolsó pozitív nap utáni napon van (tehát azon a napon, amikor a teszt elöször újra negatív). Szeretkezni már elötte kell, mert a petesejt nem sokáig megtermékenyíthet (6-12 óráig, bár tovább is életképes, de egyre romlik a minösége). Tehát szeretkezni a baba érdekében minden pozitív LH-napon és az elsö utána következö negatív napon kell.

Rena azt nem tudom, hogy a barnázás a beágyazódás volt-e. Majd kiderül.
timejka
 
 


Csajszik!
Ti vagytok a legfantasztikusabb lányok! Köszönöm!

Timejka! Ez aztán a remek felvilágositás. Jegyzeteltem és be is tartom. Köszönöm.
Egyébként dokinál nem voltál még?

Kriszti!
Mi is akciozunk majd, de valoszinü csak 1, 2 naponta. Sokat melozik, sajna mindennap nincs rá mod.
Rena! Neked is köszke.
encike 2
 
 


Csajok ma már nem leszek. Holnap jelentkezem.

Jó éjszakát mindenkinek!

Mindenki kapja el a párját és mindent bele. Jöjjenek a bébik.

A Marikára nem vonatkozik, ugyanis ő most vitte haza a 4. gyermekét. De jó neki. Bár lehet, hogy 4 gyermekkel megőrülnék.
timejka
 
 


Timejka!
Ez a Huncutka a vitás?
encike 2
 
 


Encike mi vitás?
timejka
 
 


Én a Huncutkáról semmit nem hallottam. Egyik csak használt Huncutkás meg Gabriel LH tesztet. A Gabriel szart se mutatott, a Huncutka meg igen. Ugyanabban az időben. Valamelyik topicba szoktak a Huncutkás tesztről beszélni. Már nem tudom melyikbe, de megtalálom akkor megírom.

Encike drága lazíts, minek tesztelni? Tavasszal berepül a gólya hidd már el.
timejka
 
 


Á, már nem értem, Drága!
Te irtad, hogy irt neked Huncutka, mi mennyibe kerül.
Ez a Huncutka nem a vitani.hu-n van? Ez a vitás kérdésem. Már nagyon este van, megyek is pihizni.
encike 2
 
 


Segítség!

Nem tudom megcsinálni az új vonalzómat!!!!!
Encike! Én is a nőivonalasat akartam, de ott megakadtam, hogy bemásoltam a kódot az aláírásomhoz, viszont tudom, hogy ott valamit ki kell törölni, de mit???? :shock: SOS!!!!

Timi!
Gyanús ez a barnázgatás. Figyusz! Ez lehet még terhesség is. Nálam indult már így terhesség. Nagyon kíváncsi vagyok már arra a teszteredményre. Végül is mikor kellett volna megjönnie? Máskor is volt nálad ilyen barnázás?

Mindenkinek hajrá tovább!! Ugorjátok meg apát.
Igaz Timi! Amit nekem most nem szabad, az nektek kötelező :lol:

Kép
tulipán75
 
 


Tulipán!
Látom probálkozol nekem se sikerült elsőre, pedig tuti egyszerü. Az aláirást x-eld be.

Csajok!
Butaságot csináltam? Most d.u. voltam apával, de nem fájt sehol. Igaz ovatosan. Baj???
encike 2
 
 


Encike nem tudom hogy a Huncutka a vitani.hu-n van. Megnézem és jelzek. Jól megértjük egymást. Előfordul. Encike különben meg mi, sorstárak segítsünk egymásnak, nem?

flacsik kriszti ebből a tablettából mennyit szedtetek be a pároddal?

Tulipán febru. 27-én szerdán kellett vlna megjönnie. Ma erősebb barnám volt mint eddig. Eddig csak 1-2 csepp. Nem csináltam meg a tesztet. Várok hétfőig, ha nem lesz semmi, akkor a dokit hívom. Egyébként 28. napos szokott lenni a ciklusom. Múlt hónapban 2 nappal hamarabb jött meg, egyszer volt, hogy 1 napot késett, de egyébként pontos. Ma a 31. napon vagyok. Marika nem élem bele magam. Szivat a szervezetem.

Rena most meg te tűntél el?
timejka
 
 


Sziasztok!Itt vagyok csak nem voltam itthon.

Timi!Nagyon baba gyanus vagy!Csak hétfőn tesztelsz?

Encike!Ne izgulj szerintem nem gond ha együtt voltatok főleg ha óvatosan.
rena85
 
 


Sziasztok!
Barátnőmnek is barnás pötyik vannak kb. 1 hete. Volt dokinál jövö 7re visszahivta, ha addig nem jön meg neki. Lehet babásak vagytok? De jo, de jo, de jo!!!!!

Rena!
Remélem nem lesz gond. De semmi jel erre.
encike 2
 
 


Encike ha jól esett az együttlét az apával, akkor semmi baj nem lehet.

Most már nagyon úgy néz ki, hogy megjön. Elég rendesen barnázok. Az idegesít, hogy soha nem késik, most meg már 4 napja késik, és baba se lesz ebből. Nem szedek gyógyszereket. Eddig nem késett, most gyógyszerezek és késik.
Tesztet nem csináltam, de nem is kell úgy néz ki. Majd egyszer.
timejka
 
 


Timejka!Én csak egy dobozzal vettem,amibekb 90db volt,már pontosan nem emlékszem,és napi 2-2db szedtünk be belőle.Már sok helyen olvastam róla,és csak jókat,igaz,hogy elég húzós az ára,de megéri :!: Szia:Kriszti

Kép
flacsikriszti
 
 


Sziasztok!
Encike!Ha nem érzel fájdalmat akkor nem lesz gond!

Timi!Várd ki a végét hátha mégsem jön meg.Ha pedig megjön akkor ne keseredj el. Viszont menj dokihoz mert lehet,hogy jól bekavart a gyógyszer.
rena85
 
 


Mizu?
Timi nem menszi?
Hát remélem mostmár aktivabbak leszünk apával, semmi gondom nincs.

Timejka!
A témák közt találtam Huncutkás Lh-t, Hcg-t Gyertek rendeljetk cimmel. Ugyanazt az árat irta, mint te. Láttátok?
A témáknál kell görgizni és a Jonás alatt van egy kicsivel.
encike 2
 
 


Encike onnét írtam ki, privát üzenetbe küldtem neki, azért nem látod.

Rena szerintem is jól bekevert a gyógyszer.
timejka
 
 


Timi!
Akkor már egyfele evezünk! Csináltál már tesztet?
Olyan sz...r az idő!
encike 2
 
 


Sziasztok!

Annyira kíváncsi vagyok mi lesz Timivel.
Van valami újság Timi?

Kép
tulipán75
 
 


Timi hol vagy????
Nem akarok hamar megöregedni, de nagyon kiváncsi vagyok!
encike 2
 
 


Most beszéltem a dokival. Azt mondta, hogy ha negatív megint a teszt, akkor biztos meg fog jönni, várjak. Állítólag az utrogestan kavart be, sárgatest hormont keverte meg. Tegnap rendesen barnáztam, ma annyira nem, de a derekam annyira fáj, hogy meghülyülök. Nemtudom, miért nem tud megvizsgálni. A héten elmegyek a másik dokihoz. Azt mondta a dokim, hogy ebben a hónapban semmit ne szedjek, majd jövő hónapban megint closty. Na meg a kiskutya f....át. Több gyógyszert nem fogok szedni. A férjem már ki van tőlem, mert olyan hülye vagyok, depis lettem komolyan. Lehet, hogy csak meg kéne vizsgálni és egyből megjönne.
timejka
 
 


Sziasztok!

Timi!Most akkor ma teszteltél?Ne keseredj el!Fel a fejjel!Lehet,hogy csak a gyógyszer adagját kellene csökkenteni mert lehet,hogy túl sok volt és neked egy kevés is elég lett vólna.Először amit kaptam gyógyszert nekem is bekavart nem volt jó de most kaptam egy homeopátiás cseppet ami szerintem tök jó mert a mensim is beállította.Jó lenne ha a dokid nem idegenkedne a homeopátiás szerektől kérdezz rá hátha felír valami természetes szert.
rena85
 
 


Rena!
Az a homeos M betüvel kezdödik?

Timi! Fel a fejjel egyszer csak kell, hogy sikerüljön4 Lehet az az egyszer pont MOST van. És a dokid miért nem vizsgált meg vagy küldött UH_Ra?
encike 2
 
 


Encike!Igen Mastodynon a neve!
rena85
 
 


Encike azért nem vizsgál meg mert hülye.

Rena nekem a mensim eddig tök normális volt. 28 napos, 4-5 napig tartott. Semmi baj nem volt vele. Most meg kell várnom a következő mensit, és utána megint clostyt akart szedetni velem. Hát ebből nem kérek. Most eldöntöttem, hogy elmegyek egy másik dokihoz. Holnap kérek időpontot. Most tök rossz, mert nem tudom, hogy a következő mensi mikor lesz. Jól kicseszett velem a dokim. Azért egy uh-t csinálhatna amikor elmúlik, hogy lássam a mnyh-mat, meg hogy mi történt a szervezetembe.
A Mastodynont a sógornőm is szedte. Jó volt neki.
timejka
 
 


Timi!Jobban is jársz ha ezt a nemtörődöm dokit lecseréled.Egy uh-t tényleg csinálhatott vólna!Nem lehet,hogy nem is lesz mensi?Tesztet csináltál?
rena85
 
 


Rena!
Te a homeosat mire szedted?

Timejka!
Hány honapja clostyzol? Nem akarsz szünetelni?

Képzeljétek este mentem pipilni és véres volt a papir, de abugyi nem. Lehetséges, hogy megjön? Akkor az egyszer voltam apával azota nem. Gondolom nem ez kavart be. Meg az már "régen" volt. Annyit érzek, hogy puffadt a hasam, mintha tényleg jönne. Na majd kiderül.
encike 2
 
 


Lányok!
Nézzetek körül itt légyszi.
Még nincsen kész, de alakul.

http://gportal.hu/portal/igenyesgyermekrucik/
huncutka35
 
 


Encike!Magas a prolaktin szintem,ami nem gátolja csak megnehezíti a teherbeesést.Ezt úgy magyarázta a doki,hogy a szoptatós kismamáknak magas a prolaktin szintjük így nem is nagyon esnek teherbe ha jól emlékszem akkor odalenn a méhnyálkahártyát vékonyítja de ebben nem vagyok biztos de utánnanézek és megírom.Ez kis tejcsorgással jár de nekem néha ha megnyomom a mellem akkor egy ici-pici jön ki.(Lehet,hogy tudnék szoptatni?)Csak vicceltem! :lol: .Hát lehet,hogy megjön a puffadás nálam is elő szokott jönni.
rena85
 
 


Tulipán!
Látom sikerült a vonalzod! Tök cuki.

Rena!
A tegnapi pötyi, csak megmutatta magát, mert azota semmi. Alig várom, hogy rendes legyen a menszim.

Este megyünk szülinapra, csak holnap leszek.
További szép napot!
encike 2
 
 


Timi,Marika merre vagytok?
rena85
 
 


Rena itt vagyok!

Tegnap rendesen megjött (lehet, hogy ezt már írtam). Jövő héten pénteken megyek egy másik dokihoz, akihez a tesóm is járt. Most tök lehiggadtam. Kíváncsi vagyok mit fog mondani a doki.

Veled mi van Rena??? Mikor jön el a babagyártás ideje? Már lassan lehet keményen akciózni, nem?

Encike én még nem csináltam soha ovu tesztet, de amikor van a pém azt tök megérzem, mert szúr, fáj a hasam és olyan tojásfehérjeszerű folyásom, amikor elkaptam az apát és mi lett az eredménye? Mensi! Na mindegy. Ha nem lehet gyerekem, veszek egy kutyát, Bence örülne neki. Bár a tesó jobb lenne.

Marika! Főnökeid hogy vannak? És te? Milyen érzés 4 gyermekes anyukának lenni, hogy bírod? (Mintha riporter lennék, annyit kérdezek. Ez a vallatás.)

Azért szegény Renának a legrosszabb, mert neki sajna még nincs baba, nekem legalább 1 van, Encinek 2, Marikáról ne is beszéljünk.
HAJRÁ RENA! HAJRÁ RENA! HAJRÁ RENA!HAJRÁ RENA!HAJRÁ RENA!HAJRÁ RENA! HAJRÁ RENA!HAJRÁ RENA!HAJRÁ RENA! HAJRÁ RENA!
timejka
 
 


Timi!Nagyon aranyos vagy!!!!!!Sajnálom,hogy megjött!Ebben a hónapban remélem összejön!Jobban is teszed,hogy elmész egy másik dokihoz.Majd írd meg,hogy mit mondott!Örülök.hogy megnyugodtál!Hát pénteken lesz a peteérésem úgyhogy már megy az akciózás rendesen.Ma vettem mindkettőnknek ginsenges kapszulát,azt mondják jót tesz a férfinak nőnek eggyaránt.Hallottatok erről már valamit?
rena85
 
 


Tényleg így van, hogy Renának lehet a legnehezebb, hogy ne gondoljon mindig a babára. Nekünk van ami lefoglalja a gondolatainkat.

Nagyon szurkolunk Rena!
Én nem hallottam még erről. Igazából még nem is igen hallottam semmiről amiket eddig te próbáltál. Szeriencsére nekem nem kellett ez ügyben kiképeznem magam. De én neked azt javaslom, hogy mindent próbálj ki ami segíthet, és már valakinek bevált. Ki tudja nálad melyik lesz jó? Jó munkát erre a hétre :lol: Mindent bele!!!!!!

Főnökök jól vannak, nagyon aktívak. A nagyok állandóan dogát írnak, úgyhogy velük sokat tanulok. Hármaska állandóan játszani akar, kockák, autók, könyvecskék....... A picikém pedig sokat alszik még, de már észrevettem, hogy nagyon szeret kézben lenni. Azt hiszem jól elrontottuk. A nagyok is sokat dajkálják, mivel engedni akarom nekik, hogy szeretgessék, ezért ha akarnám sem lehetne a kiságyban egész nap. Dehát nem is azért akartuk a babát. Érdekes, hogy sokan azt mondogatják, hogy nem szabad kikapkodni a babát a kiságyból. Könnyű mondani, de én soha nem bírtam ki, hogy ha épp időm van, ne szeretgessem meg őket. Főleg azt nem bírtam, hogyha sír. Okos elmélet, hogy majd megnyugszik, aztán egy idő után már olyan jó baba lesz, hogy nem is fog sírni. Csak azt felejtik el, hogy a baba a sírásssal kommunikál. Lehet, hogy nincs is éppen semmi baja, csak a mi társaságunkra vágyik. Hogyne vágyna szegény, amikor eddig mindig velünk volt?

Kép
tulipán75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: