Új privát üzeneted érkezett!

Grönland
Ilyen eredmények után még szedned kell a clostilt? Szerintem magától is megnőne 1-2. Lehet csak szuri kellene.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati!

Most nincs fent a gépen, mert újra telepítettük, de pár oldallal odébb megtalálod! Február 22-én jött piri, szerintem pár nappal utána tettem fel vagy egy kicsit előbb! :lol: Most jól útba igazgattalak! :oops: :lol:
Vendég
 


Grönland
Egyértelműen volt ovud, tényleg szép a görbéd.
Ennyi kamatyolásnak sem lett meg az eredménye? :shock:

Kép
Kép
nati80
 
 

 
 

palastfu,azt pe tol szoktak inni a lanyok.
ezek az en ovutesztjeim(tegnap meg megvolt a tuszom,a poz ovuteszt szombaton volt)
Kép

Kép
monyo83
 
 


Monyo!

Doki is ezt mondta! De, hogy mikor nőt meg? :roll: Nekem most uhun fájt nagyon, főleg ahol a ciszta van, aszittem becsinálok!

Nati!

Nem biztos még, csak ezt beszéltük előző ciklusban. Ha megjön visszamegyek hozzá. Ha nem akkor is! :lol: Szépen felment a hőd! A closti is megemelhette az elején, sokan nem is javasoljátk closti alatt a hőmérőzést.
Vendég
 


groni most lapoztam csak vissza,hat most en voltam felul oszt leugrottam aparol,ja meg meseltem akcio kozben neki viccet :shock: jol elvoltunk :lol:
na az UH az meg megint egy masik kategoria,ugy sziszegtem mint egy kigyo...nem ertem mert kell anyira odanyomni azt a hulye UHbotot,....jo tudom le kell merni :roll:

Kép
monyo83
 
 


Nati!

Apjuk sem épp hibátlan! 8) Közel egy éve csak 2M kiskatonája volt, abból egy-két mozgott csak. Aztán megműtötték herevisszérrel és most januárban 28 M-t produkált, aminek több, mint fele jól mozog! :wink: Meg hát nekem is olyan gondom van, mint neked, rövid a luteálisfázisom! Mondjuk ez nem okozott gondot mikor babás lettem, de ki tudja hányszor voltam már úgy, hogy nem is tudtam! :roll:
Vendég
 


acsiika GRONI te nem kapsz tuszoreiit???? :shock: :shock:

Kép
monyo83
 
 


Monyo!

Nem, pedig tudom, hogy kéne, főleg ezekután! :?

Én azért szeretek felül lenni most, mert így én irányítok, csak addig mehet míg én engedem! 8)
Vendég
 


groni nem tudnal kiharcolni egy UH at mondjuk 3-4 nap mulva?lehet magatol is megrepednek de jobb a bizonyosag.ha nem reped meg meg akkor is kaphatsz tuszorepit.
en akkor vagyok nyugodt ha latom a monitoron hogy eltuntek a cisztaim.

ma megint felkereckedek apara :oops: leellenorzom hogy megvannak-e a tuszoim,bar most azt erzem hogy mar nincsenek Kép

Kép
monyo83
 
 


cisztaim helyett tuszoim....sajnos a cisztaim maradnak :twisted:

Kép
monyo83
 
 


Monyo!

Értem ám! :lol: Te biztos, hogy pco-s vagy? :roll: Nagyon szép eredmények ezek, főleg, hogy spontán is van pé-d! :wink: Nem tok sajna menni. Több oka is van. Az egyik, hogy 120km oda-vissza nekem Győr, de nem is km-ekkel van baj, hanem nagyon nehéz találni valakit aki vigyáz a gyerekre addig! A másik, hogyha nem mondta a doki, nem akarok erőszakoskodni! Így is mindig vitázunk, komolyan olyanok vagyunk, mint egy rossz házaspár, mert alapból meg csipjük egymást csak soha nem értünk egyet! Kivéve mikor felírta a closti! :lol:
Vendég
 


Gröni
Nálunk a párom egy tenyészbika, ahogy sokan mondták. Magyar átlag felett teljesített a vizsgálaton és nagyon sok élénken mozgott. Szóvalo ő azt mondta bízzam csak rá a dolgot, majd megoldja a baba gondot.

Kép
Kép
nati80
 
 


Kisvirág! Tegnap megjött. A lapacho tea mellett ettél vagy csak ittál?

Tessza én kb. 3-4 napig tomboltam, mert éreztem, hogy meg fog jönni. A férjemet már kikészítettem. Most megnyugodtam, egyébként totál kész voltam.

Mindenkinek olyan tüszői meg mnyh-ái vannak, hogy csak lesek. Húzzato bele!
timejka
 
 


groni tuti pcos vagyok.IR em is van egy kicsike meg rengeteg pici ciszta. :?
na ja spontan is van pem,meg szepen reagaltam a gyogyszerre,3 szinte egyforma tuszo a multkorinal meg negy majdnem egyforma :lol:
hat akkor bizzunk benne hogy magatol megreped,azert gyurjatok ra rendesen(en apat ilyenkor a pukkasztasra biztatom) :lol:

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Monyo, gratula a szép méretekhez! Azta, milyen jó a mnyh! Ide már muszáj bébinek is beköltözni!

Csajok, Ti voltatok úgy, hogy sokáig volt mensitek? Nekem ma már 8. napja megvan, és úgy néz ki, hogy még mindig nem akar múlni!!! Már nagyon kivagyok, és úgy érzem sok vért is vesztettem. Szerintetek erre mit lehetne szedni???
Tiszta hülyének érzem magam... Úgy érzem, mintha el lennék átkozva. Hónapról-hónapra más nőgyógyis panaszom lép fel... Már annyira utálok dokihoz járni!!
Kérlek segítsetek, ha tudtok valami ötletet!

Szilvi
szilvia80
 
 


Szilvi nekem nincs ötletem, de teljesen átérzem a helyzeted. Hasonlóan érzek, mint te.
timejka
 
 


Köszi Timejka!

Kár, hogy nekünk nőknek ennyi bajunk lehet!!!

:(
szilvia80
 
 


Pasiknak mi gondjuk van, semmi? Csak durrogni tudnak.
timejka
 
 


Na ja, igazad van!
szilvia80
 
 


Szilvia!

Nekem volt 5 hét vérzésem egyfolytában, aztán meguntam és kaptam rá Norcolutot. Elhiszem, hogy kivagy, ha hétvége előtt nem múlik mindenképp menj dokihoz! Mennyire vérzel?

Monyo!

Azért a sok fájdalom és veszteség mellett elég szerencsésnek mondhatjuk magunkat!

Timejka!

Na majd nekik is jön ám a gond! Mondjuk apjuknak is kijutott. Nem abból a fajtából vagyok, hogy dögöljön meg a szomszéd tehene is, de tényleg nekünk több gondunk van és hajlamosak ezt nem észrevenni...

Nati!

Akkor nálatok minden adott! :wink: Mennyi a magyar átlag? :roll:
Vendég
 


sziasztok.

megjottem a dokitol.nem repedtek meg a tuszoim Kép

viszont a doki szerint szepen megnotek igy a tokeletes 22mm 23mm 24mm.ma delutan kapom a repiszurit.

nyalkahartya nem lett merve de szep tobb mint 9 mm.

Kép
monyo83
 
 


Gröni

40-45 millió az már jó, neki 48? ha jól emlékszem.

Monyo

Ez nagyon jó hír!!! Ha ma kapod a szurit akkor mikorra repednek?

Kép
Kép
nati80
 
 


nati akkor holnapra repednek.
megjegyzem a legnagyobb 5mm ert not 1,5 nap alatt :shock: azert az nem semmi.

Kép
monyo83
 
 


Hajra Monyo! Akkor ma is meg holnap is akciozni kell! ;)

Gabi, mi ujsag?

Timejka, sajna bajna, hogy megjott neked is... :cry:
basa31
 
 


basa ma nem szabad akciozni azt mondta a doki.holnap meg pentek.

gabi teszt??bar gondolom ha pozitiv lenne akkor mar jottel volna :?

ja es ha most nem sikerul...kovetkezo honap ugyanigy.

Kép
monyo83
 
 


Monyo, ertem. Egyszer kaptam en ilyen szurit es kb. 3 eve..pontosan mar nem emlekszem csak annyira, h X oratol,/naptol Y-ig kellett akciozni :) De sajnos akkor nem jott ossze.
Mindenkeppen drukk nektek! Utrogestant is kell szedned?
basa31
 
 


igen szednem kell 2*1 et.

Kép
monyo83
 
 


sziasztok

monyo megy a drukk továbbra is.

Nekem ma a hőm ugyan úgy 37,2, majd holnap tesztelek

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Nati!

Nem, "csak" 28, de ez olyan csodálatos eremény ahhoz képest ami volt, hogy nem is kívánok többet! Mikor 2 M volt akkor lettem babás, így nagyon bízom, hogy a 28M-val sem kell sokat várni!

Monyo!

Nagyon szupi eredmények ezek! És együtt repednek! :wink: Azért irigy vagyok ám egy kicsit :oops: , neked olyan szépen, egyformán nőnek! Nekem mé nem? :roll:
Vendég
 


groni,neked is 3 domins van nem?csak ketot nem mertek le,lehet a tieid is egyformak :lol:
nem tudom mert nonek enyire egyforman :roll: maskor is igy volt.

Kép
monyo83
 
 


ja meg most azon paraztam be hogyha egyszerre repednek meg a vegen ikreim lesznek,huuuu de be vagyok attol tojva :roll:

Kép
monyo83
 
 


Monyo
Én meg annyira szeretném ha ikreim lennének.

Gröni
Az én páromnak volt 48m. De az igazság az, hogy tök elég 1!!! csak célba is érjen, nem?

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!

Gröni: te úgy jártál ahogy én :( Engem is túllőttek. Nekem lett egy 3 és egy 4 cm cisztám a petefészkembe. Szerencsére mensivel távoztak. Egyébként, ha esetleg babás leszel, a ciszták mellett simán ki tudod hordani! Én a fiamat is egy ciszta mellett hordtam ki.
Apát hol műtötték? Mert lehet enyémnek is kéne egy ilyen műtét. 2 éve mondták neki, hogy van egy viszere, de még nem komoly. Lehet, hogy most ezért nem jön nálunk a baba?

Timejka: sajnálom a pirit :( Én a tea mellett még rengeteget ittam, és próbáltam diétásan enni. Azért mindent ettem csak módjával.

Monyó: a pco-ra nem kapsz semmi gyógyszert? Van valami bogyó ami ezen segít nem?
Na akkor a szuri után hajrá apa. Szép tüszőid vannak és mhnykád is jó. Tuti az esély!

Gabi: mennek a drukkok!!!!

Na megnéztem apa papírját 50 millió/ml :shock: Na ehhez mit szóltok? :lol:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Gröni, Monyo, húzzatok bele! Nagyon szurkolok!

Gabi, a hőd még mindig fenn, tehát még bármi lehet.

Timejka, mióta barnázgatok menzesz előtt, én is hasonló tüneteket produkálok. Az előtt a menzi napján zuhantam meg, most viszont már előtte tudom, ez a hónap sem sikerült, és én is őrületbe kergetem férjemet. Tegnap aranyos volt, mert próbált utána számoltatni, mikor mennyi ideig próbálkoztunk sikertelenül. Még régebben egyszer fél évig sikertelenül, aztán 2006-ban a harmadik hónapban összejött, de elvetéltem. Erre kérdezi: és most? Mondom több mint másfél éve. Hát erre csak annyit mondott, nem baj, próbálkozunk tovább, előbb vagy utóbb csak sikerül. Egyébként neki 40 M és 80 % mozgékony, tehát vele semmi probléma.

Lányok, ti a hő alapján tudjátok, hogy kevesebb a luteális fázis?

Monyo, neked már több vetélésed is volt, ugye? Akkor is szedtél utrót?
tessza76
 
 


Tessza: nézd meg a görbém az aláírásnál. Menj a lapaljára és ott a januári hó. Ott a függőleges piros vonal után, ha megszámolod a napokat a mensiig akkor 13 nap jön ki. Ez a luteális fázis napjainak száma. Innen tudjuk. Legalábbis én.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


na megkaptam a tuszorepimet :lol: nemsoka tesztelek egy szep pozitiv hcgt csak hogy lassam milyet kell 14 nap mulva:)

virag egy eve szedem a pcos.-omra a gyogyszert.metformint.Sajnos attol nem mulnak el a cisztaim.
jo a hod mikor tesztelsz?

tessza,csak stimus ciklusban szedem az Utrot,az elso terhesegemkor akkor kezdem el szedni mikor dokihoz mentem(na az olyan volt mint halotnak a csok,keso volt mar akkor)az utolso terhesegemkor pedig a pozitivb tesztkor kezdtem el szedni,az is keso mar akkor,nekem pe tol kell elkezdenem szedni.

Kép
monyo83
 
 


Monyó: sajnálom, hogy azok a dögök nem akarnak elhagyni téged. Nekem is volt egy makacsom, de nekem sikerült pocakos maradnom mellette. A szopi alatt szívódott fel. Azóta is azt mondja az uram, hogy Kende megette :)
A teszteléssel várok még. Egyébként az LH-s teszt hányadik dpo naptól mutatja ki a babát?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


virag nekem valoszinuleg terheseg alatt fel fognak szivodni,aztan ujra kiujulnak.Sok apro cisztam van,edi picikek :twisted:
en nem hiszek az lh tesztben engem becsapott mult honapban,azt mondjak 10-11 dpon mar bizti kimutatja (de akkor mar a hcg is es az a biztos :wink: )

Kép
monyo83
 
 


Monyo!

Ja, tényleg! :shock: :lol: Csak nálad lehet tudni, hogy mennyi az annyi! :wink: Te miért félsz az ikrektől? Szívem mélyén én szeretnék,(letudnánk a tesóprojektet is :lol: ) de 100%, hogy két babát nem tudok kihordani! Örülök, ha végre eggyel eljutok a 30. hétig! :(

Kisvirág!

Győrben műtötték. Érdemes megnézetni időnként! Bár nem tom mit látnak :roll: mert apjukot novemberben nézték és májusban műtét előtt pár nappal, akkor enyhe volt a tágulat, de műtét közben azt mondta a doki, hogy húha, talán az utolsó pillanat volt! :shock: Nagyon legyengülhet a spermaszám tőle, sajnos. Látod nekünk mennyit javult! És a műtét tényleg nem egy nagy valami. Utána kicsit sz@r, de miután kiveszik a varratokat szinte gyógyultnak tekinthető! Nagyon a finisben vagy és nagyon drukkolok neked! :wink: Én sem vagyok híve a jóstesztelésnek! Olyan lutri, vagy bejön vagy nem, sem a pozitív, sem a negatív nem jelent semmit, szerintem!

Tessza!

Sajnálom, hogy te is elvesztettél egy babát! :( Szép eredménye van a te párodnak is! :wink: Nekem is sz@r a luteálisfázisom! :evil: Kiváncsi leszek most mennyi lesz, mert eddig amikor biztos voltam a peteérésben babás is lettem vagy progit szedtem!

Nati!

Így igaz! Nálunk sem juthatott be sokkal több! :oops: 8)
Vendég
 


Sziasztok!
Hát nekem tegnap kellett volna megjönnie,de ehelyett pár nappal ezelőtt 3 napig pici barnás jött,azóta pontosabban 3 napja már semmi sem jön csak kevés fehérfolyás!Ma reggel csináltam tesztet az negatív lett!Hát nem tudom, mostanába pontosan jön meg. Szerintetek,tévedhet a teszt? :roll: :?:

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl!

Persze, hogy tévedhet! Jól megy a vonalzód vagy még nem késik? Barnához szerencsére nem értek, de általában hormoningadózás miatt van! Drukkolok, hogy pozitív legyen a teszted! :wink:
Vendég
 


Nem tudom mit jelent ez a mínusz a vonalzómon! :?: Nem azt,hogy már 1napja meg kellett volna jönnie?

Kép

Kép
syl100
 
 


Ja, a minuszt nem láttam! :oops: Nem szeretem a női vonalas vonalzókat!
Vendég
 


hihi terhesteszt :lol: tuszorepi utan 2 oraval :lol:
Kép

Kép
monyo83
 
 


Monyo!

Ilyent kívánok neked két hét múlva! :wink: Hova kell adni a tüszőrepit? Fájt?
Vendég
 


groland,a semmi az egesz.jo kis vekony tut vettem,olyat amivel az inzulint adjak.
a hatsomba kaptam a popo felett ott az en kis uszogumimba :lol: na jo egy picit csipet ahogy nyomta befele.
apanak is mutattam es csak nezet hogy ez most mi :shock: aztan szepen elmagyarztam neki mostmar erti....vagy ugy csinal :lol: :lol:

Kép
monyo83
 
 


Akkor nem fosok, ha a popoba kell adni, van hely bőven! :oops: 8) Aszittem már hasba! :roll: Bár ott is van hova adni! :oops: :lol:
Vendég
 


Syl
Lehet nem volt valami érzékeny a teszt amit csináltál. Mi a neve? Csinálj 2 nap múlva is egyet.

Monyo
Én is szeretnék már egy ilyen hcg tesztet látni. Kivánom hogy 2 hét múlva megint ilyen legyen a kezedben.

na én nagyon irtózom a szuriktól, szóval tök mind1 hasma vagy farba. Még rímel is. :lol:

Kép
Kép
nati80
 
 


Hú a nevét nem tudom,piros a doboza és pisibekellett tartani a nyilakig!Kb:600.-volt!Az volt ráírva,hogy nagyérzékenységű!Ismered?

Kép

Kép
syl100
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?