Új privát üzeneted érkezett!

Ibolya!

Beelőztél :lol:
Akkor holnap :lol:

Most már tényleg elteszem magam holnapra.

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!

Mi holnap hajnalban lelépünk Bükfürdőre, hétfő este jövünk haza :) Nagyon jó hétvégét nektek, vigyázzatok magatokra és a babákokra!

Hulla vagyok én is, megyünk is aludni.
Pusz

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Na ide értem én is :lol:

Hát nem mondom zajlik itt az élet....

Anita!
Milyen aranyos vagy,köszi!
Azért az nem fér a fejembe még mindig,hogy miért nem gondoltad volna,hogy én nyitottam a topikot? :lol:

Mi is mennénk a KMO-ba ,én azt hittem hogy az megszűnt :oops: erre milyen jó programokat szerveznek. :lol:

Szegény Bogi! Vajon mi lehetett vele?Most hogy van?Hát persze hogy hozzad holnap.

Besütizés :lol: :lol: :lol:

Halász Judit koncert
1600.- fejenként? :oops: hát akkor mennyi lehet a Gryllus? :oops:
nekünk megvan ez a lemeze kazettán,de max. 2x hallgattuk meg eddig :oops: el is felejtettem :oops:

Judit!
Kellenek is az ilyen apa napok:)
Hiszti? Mármint Zorkáról beszélsz??? :lol:

Pár óra a Móninál és úgyanolyan lelkes lesz,mint a többi :lol: ha otthon már próbálkozik,már megérte,nem?

Méghogy te bálna???Direkt jól megnéztem most cinin,.hogy honnan kell leadnod a 20 kilót,de akárhogy szemlélődtem,sehol nem találtam :lol: :lol: :lol:

Katus!
Nem te vagy a hibás! Én olvastam figyelmetlenül :oops:
és tényleg voltak egy időben szép kis sapik a CBA-ba is.
Jó volt a Mülleres beszólásod a Krisztinek! :wink:

Először azt hittem,hogy a lányodra írod,hogy kerti törpe,aztán egy másik hsz . alapján teljesen azt hittem,hogy igazi törpicskeről van szó,én meg jól benéztem,erre most tökre kiderül,hogy tényleg Ancsi a kerti törpe :lol: :lol: :lol:

Szupi kis képek,mondom én,hogy itt mindenki tök profi fótos :lol: mondjuk ott is megvan a modell hozzá....
hát ez a lábujjas,hallod? :lol: :lol:
Minek az a sok virágföld? :lol:

Jó lehet a bútor,csak arra nem jöttem rá,hogy az mi,ami alatt az Ati fekszik? az az ágy?

Most látom,és eszembe is jutott,hogy mondtad...hát akkor jó pihit nektek és sok sok napsütést! És jó ládakeresést!!VAgy könnyen megtalálható ládákat kell ilyenkor kivánni?


Szandra!
Holnap gondolok rátok! :cry:

Viki!
Igaza van Katusnak,nyugodtan csatlakozzatok a játszóterezéshez!!!

Anikó!
Nem hívott a barátnőm,úgyhogy nem megyünk babalátógatóba,úgyhogy megyünk játszóházba veletek! :lol:
Szupi lehetett a játszón. Maja egy tűnemény! :lol: És hogy pózol,vagy ki fényképezte? :lol:

Erika!
Mi volt a védőnőnél? Van már kiskönyved?


Gyöngyi!
Ez nem is a Sára.... :lol: ő cumival? Még ha cicis kép lett volna akkor elhiszem,hogy ő az. :lol: de így.....
Mostmár be is rekedtem :lol: :lol: :lol: de az orrom alakul :wink:

Nem vettem még jegyet a koncertre,csak láttam a plakátot a volt sulimnál :lol: gondoltam,hátha elmennénk együtt?
Tök jó lenne. Ha megveszed a jegyeket azt csak megköszönni tudjuk.Akkor indítunk listát?VAgy először érdeklődjük meg,hogy mennyi lesz? (Na mindegyj,már nem törlöm ki)

Márc: 22.-e 11 óra Gryllus koncert Rózsa Műv. Ház

1. Gyöngyi.......Marietta&Sára......3fő
2. Ildikó ..........Réka&Dávid........3 fő
3. Katus...........Annamari...........2 fő
4. Anikó...........Bogi&Botond.......3 fő
Ki volt még? :oops:





Évi!
Aztán minimum 1 kilométer a lemaradásod :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
és pocikép meg minden...
és átmehetnél a szomszédba is egy kicsit a barátosnédhoz,mert nagyon eltűnt ő is....

Kriszti!
Tök jó lett a vonalzód!

Ibolya!
Nahát,te erre gyúrsz direkt,mi? :lol: laptető

Andi!
Jöttök holnap játszóházba?Meg van zavarodva az msn-em :oops: hol működik hol nem. :x

Ildikó
ilgya1
 
 

 
 

Sziasztok!

Késni fogunk,mert Réka most aludt el.... :o
ilgya1
 
 


Sziasztok!


Egy gyors bejelentkezés, mert tegnap délután mire végeztem mindennel, sikerült jól benáthásodnom, úgyhogy mikor hazaértem gyorsan lefeküdtem. Szerencsére lázam nincsen, reggelre valamivel jobban voltam, csak állandóan fújom az orrom és a közérzetem nem a legjobb :?

De a lényeg :D Meg van a kiskönyvem :D Farkas Gábornénál voltam tegnap, de a Torma Ottíliához fogok tartozni, úgyhogy mikor március 20-án megyek legközelebb, akkor már hozzá kell mennem. Nagyon kedves volt, adott egy csomó olvasnivalót :) Miután 1/4 3 felé végeztem, így még elmentem a Bottyánhoz is a beutalókért. Annyi mindenre kaptam, hogy csak győzzem végigjárni meg várni :roll: Kaptam a Klinikára is beutalót anyai életkor vizsgálata miatt. Mivel ma van 9-12 bejelentkezés, gondoltam megejtem a dolgot, mivel biztos sokára kapok időpontot. Viszonylag hamar felvették a telefont, csak 1 órát próbálkoztam, aztán jól pofára estem, mivel közölték, hogy hozzájuk akkor menjek erre a vizsgálatra, hogyha már meg van a 12 hetes UH-om, illetve bejelentkezni bejelentkezhetek, ha már annak az időpontját tudom, de az meg még nincs meg. :(
A labort is fel kell hívnom, hogy minden nap van-e mindenféle vérvétel, mert amikor jártam a pajzsmirigy miatt, akkor volt egy időszak, amikor hormonos vérvételre csak 2 nap lehetett egy héten menni.
Szóval azt látom, hogy unatkozni már nem fogok az elkövetkező időszakban, de nem bánom :D

Most sajnos mennem kell, mert határidős meló van, de hétvégén válaszolok visszamenőleg. Valószínűleg vasárnap lesz belőle, mert holnap a család jön szülinapozni, aztán mire végzünk örülök, ha élek :)

Addig is szép napot és jó hétvégét!


Erika
mazsola73
 
 


Sziasztok!
Előkerültem én is, és most alig győzők olvasni, annyit írtatok!
Szerdán, egy nyügös éjszaka után (Dóra egyfolytában rugdosott, se hogy nem volt jó feküdni!), egész délelőtt olyan voltam, mint akin átment az úthenger. Próbáltam bóbiskolni egy kicsit, de mikor elszunnyadtam, mindig telefonált valaki. Vagy a suliból hívtak egy kis meló miatt, vagy olyan ismerős, aki már hónapok óta nem jelentkezett és persze a család is élénken érdeklődött. Délután pedig mentem a férjem munkahelyére Óbudára, mert onnan mentünk este az Operettbe. Fél négykor beültem a kocsiba és egy negyed óra pihenőt leszámítva (míg a férjem átöltözött) három negyed hétig kocsiban ültünk. Iszonyú forgalom volt. Elvileg az előadás előtt még vacsizni is akartunk, de csak egy gyors péksütire maradt időnk. Ezek után a 2 felvonásos Rómeo és Júlia is hosszúnak tünt nekem, pedig még tetszett is, csak nem tudtam, hogy ülni.

Tegnap pedig reggel mentünk a klinikára Uh-ra és dokimhoz is kontrollra. Megnézte a gátam környékét és mondta, hogy nem csodálkozik, hogy fáj. Mert miután bedagadt, most már ki is maródott és egy kicsit kezd elfertőzödni. Ezért írt fel kúpot és kenőcsöt, és mondta, hogy ne sokat mászkáljak míg meggyógyul. Két hét múlva kontroll.
Ezek után haza felé bementem a suliba, ahonnan alig bírtam megszabadulni. Nagyon aranyosak voltak, mindenki beszélni akart velem. És BEFEJZTÜK A NAGY MŰVÜNKET IS!!! (ped. program).
Délután pedig a húgomék rendeztek nekem átjáróházat néhány asztalos kiséretében. Mellénk fognak nem sokára költözni egy úgyan ilyen lakásba mint a milyenk, és konyha elképzeléseiket a mienken mutogatták meg. Este fél hétig ezment.

Minden Fotósnak!
Nagyon aranyosak és jók a képek! :P :P :P

Melyik játszóra és mikor mentek ilyenkor? Ha a Martinkára, akkor az hol van? A Halmit tudom. Ha du megy valaki, akkor szívesen kimegyek én is, mert egy kis levegőzés nekem se ártana.

Évi!
Már csak pár óra és vége egy időre a munkának! :lol: :lol: :lol:
Ja, a vízórát elintéztem, mert itt volt a leolvasó és mindenkiét felírta, így nem kell bejelenteni.

Most megyek a gyógyszertárba!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Nekem megint annyira lassan töltödik be a babanet,hogy már majdnem feladtam :cry:

Évi,utolsó nap??????

Katus,de jó nektek egy kis pihi.Majd kérünk élménybeszámolót.

Adri,én a Halmira szoktam kijárni a gyerköcökkel,lehet,hogy ma is kimegyünk,mert apa mindjárt húz el felmérni,legalább lefáradnak egy kicsit.

Erika,hát igen,az első idők "teendői" elég hosszadalmasnak tünnek,de hidd el,hamar túl leszel rajta.Náthádhoz jobbulást.

ennyi tellett most tőlem :arrow:/ezt is egy jó fél órája irom már :oops: / egyszerűen sem kedvem :oops: ,sem hangulatom :oops: nincs irni,olyan vagyok mint a lufi :arrow: leeresztettem :oops: ,bocsika mindenkitől :oops: :oops: :oops:
bibolya
 
 


Gyöngyi,

Vaterán találtam olyan triciklit, ami van a Zorkának is, és tök olcsó.

http://www.vatera.hu/vadonatuj_hintazta ... 33100.html

Igaz ezen nincs olyan zenélő, villogó színes akármi az elején, de az a mienken sem működik már:)
Vendég
 


Judit,most nézem a linket amit a Gyöngyinek ajánlottál.Ehhez hasonlót én most is láttam a sárkány centerben-igaz , közelebbről nem néztem meg,ugyhogy lehet,hogy tényleg csak messziről hasonlít hozzá,és az árát sem tudom.
bibolya
 
 


Lehet, hogy a Sárkányban még olcsóbb, eddig a legolcsóbb, amit láttam az a kikás volt 16ezerért, azért mondtam, hogy ahhoz képest ez olcsó.
Vendég
 


Judit!!

Köszi az infót, de szerintem nem én érdeklődtem :lol: :lol: :lol: Mi már kinőttünk ebből :wink: :wink: (és mostanság a spirálom is a helyén marad :lol: :lol: :lol: )

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!!!

Mit csináltok ebben a szar időben?????
Nincs valami jó ötletetek, hogy hova mehetnénk???
Ha semmit nem mondtok, akkor mi elmegyünk a Kisvakond játszóházba!! Szeretnék már egy kicsit kimozdulni a csajokkal, de még a piacig sem jutottunk el, ilyen időben :cry: :cry:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Most csak benéztem, de mivel tegnap volt az utolsó munkanapom nemsokára (legkésőbb talán szerdán, mert addig még elfoglalt leszek...persze semmi munkahelyi dolog :!: )MINDENT visszaolvasok és aztán nem menekültök tőlem, és a hsz-eimtől, kérdéseimtől :wink:

Gyöngyi!

Én sajna semmilyen tippet nem tudok adni, mi valszeg délután Praktikerbe, Müllerbe, meg ilyen helyekre megyünk... Gondolom ez a gyerekek mozgásigényét nem elégítené ki :roll:

Puszi mindenkinek!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Megvolt tegnap a búcsúztató.... :cry: , hát nem volt könnyű.

Gyöngyi!
Ne haragúdj de ma mi nem mennénk sehova, ez az idő...., meg minden. Most álltam neki az ebéd főzésének is, vadast csinálok hmmm..., már annyira rég ettem és kb 1 éve már imádom is.

Nem mellékesen a Tami is még pizsiben van, mert a bejárónő beteg és nem volt képes mosni így a bugyik elfogytak :roll: :) és gondoltam ha már itthon vagyunk megengedem, hogy lazuljon és kívételesen maradhat pizsiben :wink: .

Egyébként meg tudatom veletek, hogy a mosás életveszélyes (nem csak azért mert a mosónők korán halnak) és én ezt a két szememmel láttam. Tegnapelőtt este mikor fürödtek a csajok (persze ökörködnek mint ha muszály lenne :) ) a Tamit utánozva az Edó is kihajolt a kádból aki fejjel előre ki is esett DE!!! és itt jön a lényeg, mivel volt egy pár adag mosni való szelektálva, szétdobálva a fürdőben így sikerült egy mosási kupacra esnie a drágámnak így elkerültük a nagyobb balesetet (persze mind a ketten ott voltunk az apjával de ez kb 1 másodperc alatt történt), így hamar meg tudtam indokolni apának, hogy miért is kell ritkán mosni. Nem volt semmi de könnyen kihevertük :wink: .

Na megyek mert csinálom az ebédet.

Szandra

szandrakiss
 
 


Hú,Szandra,ezt még olvasni is borzasztó,nem hogy átélni.Még irni is elfelejtettem -összegabalyodnak az ujjaim,és nem találom a betüket.
De jó kis tramm lány az Edó /még jó,hogy ilyen ritkán mosol :oops: :lol:

Gyöngyi,mi max.3 után tudnánk elmenni veletek.Ha jó még ez az időpont,szivesen elmegyünk.

Évi,délutánra jó csavargást nektek.Aztán bombázz nyugodtan a kérdéseiddel :lol: .

na megyek folytatom a főzést ,és bepakolom a mosógépet :lol:
bibolya
 
 


Hali Ibolya (és többiek)!!

5 órától zárt körű rendezvény van, akkor el kell jönni, de mehetünk. Én amúgy is csak 1 -1 1/2 órát gondoltam (960,- 1 óra)
Lefektetem a Sárát és akkor olyan 1/2 4 felé indulhatunk!!
Tudod hol van?? Ott találkozzunk?? Vagy menjünk együtt??

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi,bocsi,hogy nem mentünk-de nem olvastam az irásod :oops: .Olvastuk,hogy jön a vihar,és mindent kikapcsoltunk.Utána meg áramszünet volt -addig palacsintát sütöttem,és még csak most végeztem vele.
Elküldöm a telcsi számomat,ha legközelebb ilyen van inkább hivjuk egymást.
Ja,most jut eszembe,ha áramszünet van,akkor nálunk a telcsi sem müködik :oops: .
bibolya
 
 


Sziasztok!!

Ibolya!!

Oké. Megkaptam őket!! :lol: :lol:
Azért elmentünk egy órára, amikor elcsitult a vihar!!

De micsoda vihar volt!!!! :twisted: :twisted: :twisted: Nálunk csomó cserepet lefút a tetőről. Amikor elment az áram, akkor épp a sütőben volt egy kis torta én meg a hajamat akartam megszárítani :roll: :evil: :evil:
Sanyi lement megnézni mi a helyzet a tetőn, amikor azt hallottam, hogy jó pár cserép zúdúl lefelé. Gondoltam megnézem nem estek-e fejére a cserepek :wink: :wink: Kimentem és képzeljétek - lefújta a szél a szemüvegemet a fejemről :roll: :roll: :lol: :lol: Szó szerint futottam a szemüvegem után, amit vitt a szél!!!! Szerencse, hogy valami csoda folytán nem tört össze :lol: :lol: :lol:

Remélem mindenki más megúszta a vihart károk nélkül!!!!

Jó éjt!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Én az iskolában a terem ablakából figyeltem a vihart és századmagammal együtt drukkoltam, hogy ne csavarja ki a szél az ablak előtt hajladozó fát.
Itthon szerencsére minden bírta, kivéve a kint felejtett ruhacsipeszes kosárkát. Holnap délelőtt majd szedegethetem a csipeszeket a tuják közül:)De még mindig jobb, mintha a cserepeket kéne szedegetnem...:)
Suli után elmentem a westendbe vásárolgatni. Zorkának vettem egy tök helyes kantáros farmerszoknyát egy zöld blúzzal, és kicsi lett!!!Pedig 92-es. A nagy pókhasán majd' szétpattannak a gombok és a szoknyát is alig bírtam rápréselni. C&A-ban vettem. Szerintetek kicserélik a ferihegyiben is, vagy muszáj visszamennem a westendbe?
Magamnak meg vettem egy farmert, egy számmal kisebb, mint amint legutóbb vettem, úúúúúúúúúúúúúgy örülök:)))
Megpróbálom magam visszafogni, mert amióta regisztráltam, azóta túlságosan pörög a topik:))
Vendég
 


Szandra,

Nem a mosás életvészelyes, hanem a NEM-mosás életmentő:)))
Hál'Isten, hogy jól végződött, szörnyű volt olvasni...hát még végignézni milyen lehetett...
Vendég
 



Sziasztok!

A vihart mi is szerencsésen megúsztuk! Csak a kerti műanyag asztalunk repült egy jó nagyot és eset darabjaira, de szerencsére nem tört össze!

Szandra!
Nagy szerencsétek volt Edóval! Most már én is meg tudom ideologizálni a ruhakupacokat a kád mellett! :lol: :lol: :lol:

Judit!
Gratulálok a szép eredményedhez!!! Remélem egy év múlva már én is beszámolhatok ilyenről. Egyenlőre csak növünk (szerencsére), de az a jó, hogy alig hízok. Mióta cukormentes diétán vagyok (kb 3 hete), visszafogytam a 1kg-t a felszedett 2-ből. Most, hogy UH-n láttam, hogy Dóra szépen nő, nagyon örülök ennek. :oops: :oops: :oops:

Gyöngyi!
Strapabíró szemüveged lehet, és szerencsére Sanyinak se lett baja!:lol:
Én is aggódtam Zoliért, mikor kint rohangált a röpködő tárgyak között!

Remélem a többieknél is minden oké!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Végre süt a napocska!!! :P :P :P
Megyek egyt sétálni!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Túl vagyok a vizsgán: sikerült...

Biztos hallottátok milyen vihar volt Dévaványán, ahol a szüleink laknak.. Szerencsére a rokonság megúszta, anyáéknál okozott kisebb károkat, de a városban rettenetes volt, hogy milyen pusztítást végezett sok házon a szél. Anya azt mesélte, rettegett.

Ildi!

Voltak fényképezkedni az ismerőseid. Nagyon kedvesek voltak és a kislány egy tünemény, együttmőködő, mosolygós... Mégegyszer köszi!

Gyöngyi!

Sajnálom, hogy nálatok is károkat okozott a vihar.. még szerencse, hogy azurad tűzoltó.
:D

Szandra!

Hogy állsz a házival? 8)

Mi si szeretnénk Gryllus koncertre menni beírnátok (Ildi légyszi :wink: )

anett
kállai
 
 


Ildi!

Kiléptél az msm-ről? vagy olvastad még a végét?

anett
kállai
 
 


Sziasztok!

Anett!
Gratulálok a vizsgádhoz, nagyon ügyes vagy. Az ismerőseink miatt mi is aggódtunk, és közben eszembe jutott, hogy te is onnan származol. Szerencsére a mi ismerőseinknél se olyan vészesek a károk, de azért van mit javítani.

Többiek???? Mindenki elveszett a vihar után??? :cry: :cry: :cry:

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Mi is túléltük a vihart, minden baj nélkül.

Anett,hát nagy-nagy gratula a sikeres vizsgádhoz.
Kép

Gyöngyi,szemüveget kapta le rólad :roll: Hihetetlen,mikre képes a szél.

Adri,még a végén elfogysz mire szülni mész :oops: .De igy,hogy van honnét fogyni :oops: ,gondolom a dokid szerint sem baj ez.Van egy ismerősőm aki jelentős túlsúllyal kezdte a terhességet,összesen 2 kg-ot hizott,és most 4 hetes a kicsi és -15 kg-nál tart.És azt mondja,nem diétázik egyáltalán,mert nagyon akar szoptatni /az előző 2 gyerekkel ez nem sikerült neki/.

Évikém merre vagy?Csak nem dódózol még :roll: ?

Judi,milyen suliba jársz?Vagy már irtad?Csak én vagyok a szita :oops: ?

mennem kell,sül a sütim,és még a végén nagyon megég :roll:
bibolya
 
 


Ibolya,

Nem tudom mondtam-e már, Kodolányi Főiskolára járok, kommunikáció szakra, utolsó évemet nyúzom. Viszont a szakdolgozatomat el sem kezdtem, úgyhogy az idén nem lesz diplomám. Nagyon nincs kedvem könyvtárba járni, keresgélni, másolgatni...:(
Vendég
 


Sziasztok!

Sajnos a nátha jobban elkapott, mint szerettem volna :(, úgyhogy miután szombaton elmentek a vendégek és kicsi romeltakarítást végeztem, mentem is az ágyba, egész vasárnap ágyban voltam, sőt mivel tegnap sem éreztem még tökéletesen magam, így kértem egy nap szabit. Amennyit én már jártam be betegen, most úgy gondoltam, hogy ennyit megérdemlünk :)


Válaszolgatok visszafelé, van ami már egész régi :)


Adrienn

A fogyás rám is rám fér :) Igazából még szerettem volna úgy 5 kilót fogyni mielőtt terhes leszek, de azért nem bánom, hogy így alakult :) Hízni még nem híztam, néha 1 kilóval kevesebbet mutat a mérleg. Hányás szerencsére nincs, de a hányinger az kínoz rendesen. A babát sajnálom :( A doki miatt történt?


Anett, Gyöngyi

Nagyon bízom benne, hogy megtalálom a nekem kedves orvost :) Régebben hallottam olyat, hogy nem nagyon szeretik az orvosok, ha már terhesen kezd el valaki hozzájuk járni, de többetek példájából látom, hogy azért ez nem így van :)


Ibolya

Azt tudom, hogy sajnos, akinek pm alulműködése van, attól nem lehet "szabadulni" :( Egy másik osztályon van az egyik kolléganőnek, pár hónapja született babája :), de majdnem az elejétől otthon kellett lennie betegállományban, mert korábban már volt egy vetélése.


Kata

A Bánya utca is az Andrássy telepen van. Te merre laksz? A Zrínyi utcából nyílik, ha elindulsz a kisállomástól, akkor balra azt hiszem a 8. utca, amelyik felében lakom. Ha végig mész a Bánya utcán a Teréz utcáig és elfordulsz jobbra, akkor már látszik a lakópark.
Akkor egész sokan laknak a környéken :D


Judit

Én is jártam régebben a Toldiba pár éve, igaz nem a konditerembe, hanem a tükrös teremben volt callanetics és arra jártam pár hónapig.


Ildi

Keresek majd valami normális képet magamról, ez nehéz lesz, mert szörnyű képek készülnek rólam :P
Ha választhatnék, hogy mit szeretnék, akkor kislányt, bár a lényeg, hogy egészséges legyen :) A párom szerintem fiút, de nem nagyon mondja :)
Hát a nevekkel még sehogy sem állunk, mert a páromnak hülyébbnél-hülyébb ötletei vannak :D Azt tudni kell róla, hogy időnként elég sajátságos a humora, úgyhogy ha valaki nem ismeri, akkor elsőre meg szokott lepődni :D Most legutóbb mondta, hogy A betűvel kellene, hogy kezdődjön, mert az első alom mindig A betűvel kezdődik :D
A szülők már tudják, amikor voltam az ultrahangon, utána hétvégén elmondtuk. Örültek, meg a testvéremék is, már ajánlkoztak babysitternek :) Mondtam nekik, hogy az még "kicsit" odébb van ...


Anett

Gratulálok a vizsgához. Mit tanulsz?



Azt visszaolvastam, hogy többé-kevésbé a vihart mindenki szerencsésen átvészelte, hát elég durva volt. És azzal "bíztatnak" minket, hogy ilyenre a klímaváltozás miatt, sűrűbben lehet számítani. Hát remek :roll:
Öcsém hívott szombat délután, hogy nem tudtak bemenni az utcájukba, mert a sarki háznak majdnem az egész tetejét lekapta a vihar, egy jó része átrepült a patakon túlra, a kisebbik része pedig neki a villanyoszlopnak, amit ki is döntött.


Most megyek még dolgozni, de már csak 1 és fél ; óra :)


További szép napot!


Erika


Ui.: A profilomon hol tudok változtatni? Tutira vak vagyok és a saját szememtől nem látom :oops:
mazsola73
 
 


Sziasztok!

Anett!
Gratulálok a vizsgáidhoz!!
Irigyellek két gyerek mellett :roll: :D

Örülök, hogy mindenki szerencsésen megúszta a vihart :D :D
Sajnos mi nem vagyunk ennyire szerencsések :cry:
Oda a tetőnk...az egész utcának osztogatotta szél a zsindelyt róla :( Csütörtökön jön az ács lesz új, igaz, hogy csúnyább, de lesz! :lol: :lol:
Na nem hagynak írni, majd később!

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Ibolya!
Hát az elfogyás veszélye, mint láttad, azért nem fenyeget. :oops: :oops: :oops: De nagyon örülnék egy -15-20 kgnak én is. A dokim csak azon aggódott, hogy eszem-e rendesen, de miután elmeséltem neki, hogy többet eszem, mint valaha, akkor megnyugodott. :P :P :P
De ezt az egészet nem is értem, már több, mint egy hónapja itthon vagyok, alig mozgok, mert nem is nagyon szabad. Én azt hittem, hogy most majd biztos behozom az elmaradt kilókat, de eddig szerencsére nem így volt. Remélem így is marad, mert így is gyakran van légszomjam. :? :? :?

Erika!
Először is szerintem egy pár napra akár ki is írattadhatnád magad, mert így az elején nem árt az óvatosság, és ha teljesen jól vagy, még akkor vissza is mehetsz dolgozni. Vigyázz magadra nagyon és pihenj sokat!!!
A másik: a doki nem tehetett róla, mert mire beértünk, már nem volt szívhangja, míg az előző héten voltunk Uh-n is, és ott minden teljesen rendben volt. A többi doki is, akiknél később voltunk, azt mondta, hogy sajnos ez nagyon ritkán, de előfordul és igazából nem tudják, hogy mi az oka. Amin azonban berágtam, az az ahogy velünk a szülés alatt és után bántak. Majdnem ottmaradtam, és ezek után megmagyarázták, hogy minden az én étdekemben történt, és a záron se az volt teljesen, mint ami történt. Ez volt az igazán durva.
Dokit mi is váltottunk menetközben, és nem volt belőle semmi gond. Úgy hogy nyugodtan válogass és válaszd a legszimpatikusabbat!

Anita!
Nem írigyellek benneteket, van legalább biztosításotok? Az esőtől nem áztatok be?

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Élek még (ezt Adrienn is tanúsíthatja :wink: ), de gondoltam kicsit visszaolvasgatok, hogy képbe kerüljek, aztán majd írogatok én is, bár nem ártana, ha most már kicsit a lakás kinézetével is foglalkoznék, mi tagadás nem az igazi :oops: Ráadásul kb. 1 órája telefonált a tesóm, hogy az anyu hirtelen felindulásból úgy döntött, hogy holnap jön! (már legalább 1 hónapja ígérgeti, de mindig közbejött eddig neki valami, meg hát /bár már nem dolgozik/ sosem ér rá :? Na, jó mondjuk a múlt héten arcüreg gyulladása volt, hát az elég kemény...sajna tapasztalatból tudom.) Így most pláne kell kezdenem valamit a lakással, hogy holnapra "emberi" laknak tűnjön :shock: Ma még amúgy sem csináltam sok mindent :oops: Erről a "haszontalan" napokról sürgősen le kell szoknom :!: Ha már kész lesz a gyerekszoba festése akkor ott azért elpakolászgatok majd, de addig csak tengek-lengek, mert a többi dolog nem nagyon köt le :oops:

Most megyek, mert a Zuram mindjárt hazaér, próbálom imitálni a háziasszonyt :wink:

Ja, azért ÜDV. A MOSTANÁBAN CSATLAKOZÓKNAK, ha visszaolvasok rendesen ígérem, majd képbe is kerülök :P

És még valami: a vihart szerencsére mi is megúsztuk, olyannyira, hogy én szinte teljes egészében át is aludtam :oops: :)

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Ibolya!

Látod, nem dolgozok! (És ezt vedd szó szerint, mert még az itthoni teendőket sem látom el maximálisan :oops:) Megy ez nekem, ha akarom! Sztem már rá sem lehetett volna venni, hogy dolgozzak bent még akár pár plusz napot is :wink:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Remélem nincs semmi baj, hogy nem voltatok Cinin :(

Csajok!
Péntek délelőttöt lezsíroztam a játszóházzal :lol:
Jövő hét kedd de. pedig várok mindenkit ide hozzánk egy kis kötetlen játékra, dumára :lol:

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!

Anikó!

Nincs nincs semmi gond, köszi :lol:

amúgy voltunk Cinin,csak a 10:30 -ason.Rengetegen voltak :( már zavaróan sokan. :oops:
Reggel csipőszűrésre vittem a Rékát,Kispestre és nem értünk vissza 9-re,meg Jutkával megbeszéltem,hogy a második Cinin talizunk. :lol:
Anitával is össszefutottunk :wink: mondta,hogy lesz játszóház pénteken.
Kedden nekünk nem jó az angol miatt,de akkor majd legközelebb csatlakozunk. :cry:
ilgya1
 
 


Megkérdeztem a Gryllust.

1300.- /fő (féléves kortól kell fizetni)

Van még 88 db jegy.

Ennek jegyében,akkor índítok egy listát,aki akar csatlakozzon,mi úgy néz ki megyünk.
A héten le kéne sztem beszélni,hogy megvegyük a jegyeket.

1.Ildikó......3 fő
ilgya1
 
 



Sziasztok,

Nemrég költöztünk Vecsésre, a párom vecsési, de zuglóban laktunk eddig. Október 29-én született Máté, a kisfiunk. Szívesen csatlakoznék hozzátok, ha befogadtok!
Lenne is pár kérdésem az elején :wink:

Állítólag van valahol itt a városban babaúszás. Tudtok róla valmit? És esetleg babamasszázs itt helyben? Köszi a válaszokat!
anitasi
 
 


Hali!

Szandra! Visszaolvastam :lol: :lol: márc 22-én lesz a koncert!!

Ildikó......................3fő
Gyöngyi..................3fő



Ildi! Akkor ugorjunk rá, nehogy lemaradjunk! :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Szandra!


Márc. 22 én lesz a Gryllus koncert (kb. 1órás) 11 órakkor a Rózsa Műv. Házban Lőrincen.
(Húsvét előtti szombat)
ilgya1
 
 


Na jól beelőztetek..

Gyöngyi!
Akartam is kérdezni,hogy jöttök,akkor?
Sztem is ugorjunk rá. Lerendezed akkor a jegyeket? :oops: :lol: legyen a hét a határidő,nem? és akkor utána mindenki úgy intézi,ahogy akarja. Aki rajta van a listán,annak megvesszük mi (vagyis a Gyöngyi,ha bevállalja)


vigyük a táblit magunkkal....


Ildikó......................3fő
Gyöngyi..................3fő
Anett......................3fő (sztem jönnek :lol: )



SZia Anitasi!
Gratula a kisfiadhoz! Szívesen látunk téged is a csapatban.
Babaúszásról nem tudok,hogy lenne. Babamasszás???Hát én erről sem :oops: :oops: :oops:
ilgya1
 
 


Köszi ilgya :D

Állítólag a Kinizsi utcában van egy családiház és ott tartanak babaúszást. A neten nem találtam róla infót, a védőnőt még nme kérdeztem..

KépKép
anitasi
 
 


anitasi,

Én sem tudok Vecsésen babaúszásról. Monoron van és Kispesten, mi Kispestre járunk Zorkával. Azaz már jó rég nem voltunk, de elméletileg oda járunk:)
Ha megtudod hol van Vecsésen, akkor oszd már meg velünk lécci!

A lakóparkban laksz?
Vendég
 


Anita! ????

Van egy tanuszoda a Kinizsi utcában,de ott nem tartanak babaúszást a legjobb tudomásom szerint. (akkor mi is mentünk volna :? ) Szandráék is Pestre járnak.



Nagyon édes Máté baba :lol:

Ti merre laktok?
ilgya1
 
 


Senki nem jön Müllerezni? :lol:
ilgya1
 
 


Akkor biztos arra a tanuszodára gondoltak, hogy van ott babaúszás, de akkor lehet, hogy félreértett valamit a párom keresztanyja, ő mondta.

A lakótelepen lakunk. Néztünk házat a lakóparkban, de ami tetszett az megfizethetetlen volt :( Páromnak meg megvan ez a lakása már kb 8 éve, ő lakott itt, csak amikor hozzám költözött zuglóba, akkor kiadtuk. Most a babával visszajöttünk, mert a zuglóiba nem fértünk volna el.

Ti merre laktok?

KépKép
anitasi
 
 


Sziasztok!

Hátha valaki látja: Gyöngyiékkel kimegyünk a Halmi játszóra: gyertek!

anett
kállai
 
 


Ildi! Köszi! :P
kállai
 
 


én lettem az első az oldalom: nahát... :D

az oldalváltás miatt: megyünk játszóterezni a Halmi iskola mellé...

gyertek!


anett
kállai
 
 


Mi már megjártuk ma a Müllert Mátéval! :) Persze akkor nem sütött így a nap...

KépKép
anitasi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?