Új privát üzeneted érkezett!

lyndee: én nem érzek semmit. :( a derékfájáson kívül.
Vendég
 


Az nem tudom mitől lehet,lehet a palásttól.Ugye nem vagyunk egyformák...

tabati:mi van veled?van valami tüneted?Te előrébb jársz pár nappal mint mi :wink:

KépKép
lyndee
 
 


 
 

Vera: köszönöm! :D és ide csak úgy be lehet menni mint egy sima boltba?
Vendég
 


Vera:Muti a délutáni tesztedet!!!! :shock:

Tegnap is és ma is délután éreztem/érzem a torkom mintha meg lennék kicsit fázva,aztán reggelre elmúlik.nem szoktam beteg lenni,szerintetek miért van?

KépKép
lyndee
 
 


szilvi igen.,

lyndee nemsoká mutizom csak etetek fürdetek úgy hogy majd este 8 után rakom fel mert:
Lányok talány vagyok. Most már totáll kiváncsi vagyok a holnap reggeli első pisiből levő orákelre mert a délutáni LH tesztem nem olyan erős mint a reggeli. egyértelműen halványabb.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


kíváncsi vagyok Vera!!!!

Akkor viszont csak az lehet hogy volt egy pé-d még a ciklus elején és azt már mutatja a jós!

KépKép
lyndee
 
 


Most már én is nagyon kíváncsi vagyok Vera! :D

Kép
Vendég
 



tényleg halványabb a mostani,de a reggelit mindenképp dobd majd fel!Reméljük megoldódik a rejtély :wink:

KépKép
lyndee
 
 



tuti pé :D

Kép
Vendég
 



de ha baba, akkor nem halványulna a csík, vagy igen?

azért halványodik, mert csökken a nap folyamán a hcg szint?

na pé,akkor egy újabb esély. esetleg ikrekre is :D

ha baba, akkor az még jobb :D

Kép
Vendég
 



Sziasztok!

Tünetek? Semmi. Minek kéne lennie? Nem tudom... Igazán nem érzek semmit... Talán, mint mensi előtt, de nem olyan intenzíven, meg nincs puffadás, ami viszont nekem mindig szokott lenni. De még jöhet... Úgy hallottam, hogy nem érdemes ezeket a tüneteket nézni, hisz van aki még a pozitív teszt után is úgy érzi, hogy meg fog neki jönni. Én már nem találgatok. Majd remélem pénteken nem jön meg, akkor viszont már szombaton reggel tesztelek. Nem szoktam ilyen korán, de tánc van kilátásban szombat estére, és ha pozitív a teszt akkor kihagyom, nehogy valami baj legyen.

Hétvégén kicsit kettesben bezárkóztunk a párommal, jól telt, csak kevés volt. :lol: De semmi szex, mert most párom döglődik picit, már szerencsére jobban van (kicsit felfázott, úgyhogy kamilláztunk ezerrel) .

Kép
Kép
tabati
 
 


tabati:nagyon izgi napok következnek!Tényleg teljesen hasonók a terhes tünetek mint a menszis.ugyan ugy fájhat a has mint amikor meg akar jönni.
hétvégén kiderül :wink:

KépKép
lyndee
 
 


itt vagyok.

3tuszom van .2 darab19mm es egy 19,5mm es.
endo 9mm:)szerdan megyek kontrolra.

Kép
monyo83
 
 



Vera!Itt ikrek vannak, esküszöm!Ilyen korán kimutatja?Mi más lehet!napközben ne nézd, csak reggel és ha erősödik, mint látni akkor tuti baba!!!!!!Nagyon szurkolok értetek!!!!Hű de izgi!!!!Mikor van NKM-ed Vera?Tudod a Nem Kéne Megjönnie nap?

ritt
 
 


Vera:szuper mázlista vagy!ennyire korán kimutatni?sztem volt egy olyan pé-d is amikor nem nézted és pont együtt is voltatok apával,különben még nem kéne kimutatnia.nekem ez az elméletem! :wink:
Hcg-t nem csinálsz?

monyo:nagyon jóóóó,drukkolok hogy a 3 tüszőből kettő baba legyen :lol:

KépKép
lyndee
 
 


Vera: ez szerintem is baba :D
Vendég
 


lyndee: te most nem méred a hődet?
Vendég
 


szilvi:most nem mérem a hőmet,meguntam már.Meg volt olyan hogy nem nagyon tudtam aludni éjszaka és nem valós eredményt mértem.

nagyon fáradt vagyok ma,mintha végigment volna rajtam az úthenger.minden pill-ban el tudnék aludni. :roll:

KépKép
lyndee
 
 


nem tudom holnap reggel érdemes e csinálnom egy jóstesztet?holnap 8.dpo :roll:

KépKép
lyndee
 
 


lynde ne ketot csak egyet kivanj,leci :oops:

lanyok ovatosan ezzel a jostesztelessel,nagyon sokaknak nem jott be es aztan nagyon faj a csalodas. :roll:

Kép
monyo83
 
 


Lyndee, szerintem 8 Dpo-nál nyugodtan, persze, ha erős vagy hozzá.

Veránál tuti bejött és baba van, mert különben nem erősödne ennyire neki.

ritt
 
 


lyndee: a fáratság és az álomkór lehet ám a baba jele :D

én majd csak holnap megyek venni ovu tesztet így nincsen mivel "jósolni".

De igaza van Móninak, mert nagyon rossz lenne ha csalódnék :(

Én annyira nem érzek most ebben a hónapban semmit, hogy csak na. Még a szokásos mellfeszülés se, ami általában már a pé után megmarad a mensiig.

Néha szurkálások a hasamban, de az mástól is lehet. A hőm elindult felfelé, ma reggel 37,8 körüli volt. de ennek se merek hinni, mert az előző ciklusban is így volt és csak a mensi előtti napon zuhant le.

akkor is nagyon rossz volt, hogy bizakodtam és az utolsó napon kiderült hogy mégse.

Ha elég bátor vagy csinálj egy jóstesztet és rakd fel. :) Remélem zebrás lesz :)
Vendég
 


jó magas a hőd szilvi!mindig ilyen magas?
nekem a max 37 volt amikor babás voltam,meg előtte is.
Most nem mérem,de lehet nem ártott volna....


Ha csinálok is jóstesztet ma már biztos nem,majd csak holnap reggel. :wink:
nem tudom hogy 8.dpo-nál már kimutatná e,de én máskor is csináltam amikor nem voltam babás és nem volt pozitív.Tehát engem még nem csapott be,egyenlőre.

Már délután majdnem elaludtam a fotelban,annyira rámtört a fáradság.De a náthára gondoltam hogy attól.Viszont nem vagyok annyira náthás csak az orrnyálkahátyámat érzem meg egy picit a torkomat.De nem érzem hogy egyre rosszabbul lennék!

KépKép
lyndee
 
 


ja és ami furi,4 réteg ruha van rajtam,abból 2 kötött pulcsi és majd meg fagytam egész délután.
A férjemnek meg melege volt.Lázas tuti nem voltam!

Monyó:Akkor csak egyet kívánok,de egy nagyon édeset! :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Vera:Neked az esti jósteszten is volt vonal,nem?Ha később csinálnék,kb egy óra mulva lenne értelme? :roll:

KépKép
lyndee
 
 


Na sziasztok megjöttem.

Jajj lányok de arik vagytok hogy ennyire bíztattok a babában de a hcg teszten csak nagggyon halványan van jelen a vonalka így szerintem pé

ez a ma délutáni tesztem a többivel
Kép
Kép
Nos ez azt jelenti hogy most van egy tuti pé-m.
De lehet az is hogy ami volt pé előzőleg annál már babás lehetek és most is jön egy pé vagy csak az előző az próbálkozás volt a szervezetem részéről de ezt azért nem hiszem mert felment utána a hőm.
Szóval tegnap este apa elaludt de ma elkapom tutira de így megint fiam lesz. De nem baj egy kicsit baj csak., :lol: :lol: :lol:

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 



Vera:inkább terhes tünet! Hcg-t nem csinálnál?mert ha ennyire erős az lh vagyis a jós akkor már a hcg-nek is mutatnia kell vmit ha baba.

KépKép
lyndee
 
 



de van rajta csík?ha még halvány is de csík!Mindegyik így indul aztán beerősödik.
Mert nálam a hcg ugy működik hogy vagy van rajta vmi(akár hajszálnyi) akkor baba van,vagy nincs semmi akkor viszont nega.

KépKép
lyndee
 
 



vera:szted holnap már nekem is érdemes jóstesztelnem?

KépKép
lyndee
 
 



Mikor mutatná ki tutira?10 dpo?vagy még utána?

KépKép
lyndee
 
 



lányok!

at hiszem én nem fogok jóstesztelni, mert leghamarabb csakjövőhét hétfőn tudnék elmenni venni (oda amit Vera ajánlott), mert csak 4ig vannak nyitva és én fél5ig dolgozom. hétfőn esetleg reggel be tudnék igrani, de még az se biztos. akkortól ha babás vagyok, már a hcg teszt is kimutatná, az meg van itthon bőven :D

úgyhogy én mérem a hőmet és várok :D

lyndee: a ciklus első felében nem ilyen magas a hőm, akkor 36,2-36,5 között szokott mozogni, a pé után megemelkedik és amensi napján vagy előtte visszazuhan.

ezért írtam, hogy sajna ebből a mostani hőből se tudok semmire se következtetni. :(

a fázás nálam is megvan, de az a megemlekdett hőtől van.

Kép
Vendég
 


akkor inkább még várok.De akkor már a hcg is kimutatja ha van vmi.
az lenne a legjobb ha a menszit ki tudnám várni!Lehet a férjemnek odaadom a teszteket hogy dugja el vhova hogy ne tudjak tesztelni feleslegesen :lol:

KépKép
lyndee
 
 



lyndee!

A legtutibb az, hogy nem jön meg és utána vársz még pár napot, majd tesztelsz. Nekem pénteken kéne megjönnie, és szombaton tesztelek. Még kihúznám pár napot, de mivel hétvégére táncos bulit tervezek, nem akarom, hogy valami baj legyen, ha mégis sikerült. Ha meg nem, akkor buli ezerrel! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


tabati:megfogadom a tanácsod,nem fogok addig tesztelni mert ugysem mutatná ki és a csalódás meg nagyon rossz!

Nagyon drukkolok hogy pénteken ne jöjjön meg :wink:

KépKép
lyndee
 
 


nagyon együtt gondolkodunk csajok :D

akkor tesztelés nélkül "vészeljük át" ezt apár napot :D

lyndee: ha nem is tesztelt, esetleg a hődet mérheted. igaz a legjobb a ciklus elejétől lett volna, de annyit tudsz názni, hogy visszaesik e vagy sem.



Kép
Vendég
 


Vera: lássuk a mai tesztet :D

Kép
Vendég
 


Ja,lányok: ma 36,95re ugrott a hőm:D

lehet hogy semmit nem jelent, de azért szép magas :D
Vendég
 


Vera!Várom a mai tesztedet, de ha tegnap volt rajta halványka csík és nem 10 perc után jelent meg akkor baba, mert azért 7 Dpo-nál ne várd, hogy tök erős 2 csíkosod legyen hcg-vel.És amúgy reggeliből csináltad tegnap?Mert ilyen korán az is számít, ja és tudtommal a hcg nem mutat pé-t, úgyhogy tuti baba!!!!!!

Várom a mai teszteket!

A többieknek meg kitartás a várakozáshoz, és micsoda babaeső lesz itt most márciusban kérem! :lol:

ritt
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: