Új privát üzeneted érkezett!

Tűvel befecskendezik a méhbe? Fáj? Mondjuk én mindent kibírok. Magas az ingerküszöböm. Hogy lövik be? Pocakon, vagy hüvelyen keresztül. Már egy ideje itt vagyok köztetek, és még meg sem kérdeztem ezeket. Nekem mindegy milyen csodát művelnek velem, csak hatásos legyen. :!:

dita75
 
 


Viki!

Nekem minden egyes inszem egy nappal hamarabb volt, mint az előző (15, 14, 13, 12). Akkor lehet, hogy most mégis Neked lesz igazad a 11 nappal? :roll:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Katéren keresztül vezetik fel. Tűt, sztem csak akkor használnak, ha nem férnek hozzá a méhszájhoz.
20150601134430
 
 

 
 

Én azért gondoltam, hogy hamarabb lesz, mert már ma érzed, hogy fáj a petefészked. Ezért is gondoltam bátran, hogy nem biztos, hogy kibírod még 1 hétig.
20150601134430
 
 


Nemone!
Visszaszámlálás indul: 15,14,13,12... és 11-re robbanni fog! :lol:

dita75
 
 


Igen, az nekem is eszembejutott, hogy a hétfő lehet, hogy késő, de nálunk hétvégén nincsenek beavatkozások, ezért gondoltam a hétfőre.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nálunk volt hétvégén, nekem is szombaton volt utoljára. Igaz az assisztens csajnak jattolni kellett, hogy bejött. Na de, inkább fizettem, minthogy elússzon a ciklus.
20150601134430
 
 


Nemone!

Köszi a választ! Nekem 2 lesz csak, meg 5 szem Closti. Meg persze az Ovitrelle :)

Dita!

Hüvelyen keresztül kapod meg srácokat :) Egyáltalán nem fáj, ne félj!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Érdekes módon nálunk 2 doki csinál inszemet, és az egyik kikötötte, hogy ő bizony hétvégén nem jön be. Engem viszont felbosszantott, hogy több 10 e Ft-ot feccolunk, akkor nehogy már elússzon a sok befektetett idő és pénz.
20150601134430
 
 


"Nálunk" hétvégén, karácsonykor, szilveszterkor, meg egyáltalán minden nap dolgoznak szegények. Szerintem világvége előtt egy nappal is ott lennének :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Hű csajok, rendeteget írtatok. A hétvégi pangás után most rengeteget kell olvasni :D

Denika!
Drukk szerdáraés perszes estére is! :wink: Nagyon szépek a tüszőid!

Dita,
Sajnálom, hogy megjött. Meglátod, hamarosan nálad is beindul az inszemes "gépezet".

Nemone,
Én is Merional 75NE-t kapok 5 ampullával. Nekem jelentős javulás volt a második stimu után. Kíváncsian várom az eredményét. Amúgy az első a 19. napon volt, mostmeg akkorák lettek a tüszők, hogy a 13-on volt.

Monic,
megpróbálom beszúrni a hőgörbémet, de amikor rákattintok a képre, mindig a naptár jön elő...

i.kata
 
 


Nálunk csak a gyógyszereket kell fizetni, így engem inkább az idő bosszantana, de nálatok tényleg sokat fizettek a vizsgálatokért is, így szerintem kötelességük lenne hétvégén is megcsinálni.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemone!

Már annyiszor akartam írni, hogy tündér édes kisgyerek voltál :) Ez a kép úgy tetszik :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Desviki: nekem tűvel vitték fel a fickókat!

Dita: én túlparázok mindent, nagyon rosszul bírom a fájdalmat és az inszem egy núdli! olyan mint a rákszűrés, lehet, inci-pincit kellemetlen, ennyi! mint egy szúnyogcsípés! nem kell kézfogás! :wink:
és szerintem jobb bemenni a kisfickók levételénél! legalábbis nálunk a párom jobban örült neki! :oops: megígértem neki, h nem oda akarok járni akciózni, uh ügyes leszek. de még 1* kénytelenek leszünk rá és utoljára!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Idegbajt kapok. Nem engedi, hogy feltegyem a görbémet. Azt írja, hogy a fájl típusa nem megfelelő, pedig .jpg

i.kata
 
 


Nekem Nemoné képén a retro kantáros rucija tetszik nagyon!
20150601134430
 
 


Évi!

Köszönöm a bókot Kép

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Ja, a gatyó is vagány :) Engem a vigyori kis képe dob fel mindig, meg a kunkori frizurája :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kunkori! :D :D :D :D :D :D :D
20150601134430
 
 


Sajna már nem kunkori...

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Csak ülök itt, mint akinek semmi dóóóga, aztán táblát meg már ezer éve nem tettem fel.:oops: :oops: :oops: Mindenkinél stimmel minden?

Kép
Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi: sajnos nálam lassan lehet írni 29 helyett a 30-t :roll:
jó lenne , ha már lecsökkenne a szorítunk és várakozunk rész :roll:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinke,
a február annyira gyenge volt, figyeld meg most márciusban tömegesen jönnek a babák. :wink:

i.kata
 
 


Czinki!
Én 1 héttel hamarabb váltok mint Te. :wink:
20150601134430
 
 


Bizony, a tavaszi szél meghozza a babóinkat! :D

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Kata!
Nézzétek meg, ahogy hazaérnek a gólyák, elindul a babaeső!
20150601134430
 
 


próféta szóljon belőletek!!
ma megyek uh-ra és nem tudom miért de tök ideg vagyok! mintha most lenne az első alkalom . :shock:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Én fél füllel valami olyasmit hallottam, hogy az első gólya már hazajött. Szivárogjon csak lassan a többi is, sokan várjuk őket :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Már én is hallottam, hogy megjött az első gólya.

i.kata
 
 


Monic,
végre megoldottamagörbémet,bár még mindig nem engedi feltölteni:
http://www.fertilityfriend.com/home/1b3ecd

i.kata
 
 


Halihó!

csak egy percre jövök,holnap megyek be a kórházba méhen kívüli gyanúval :( holnap vagy holnapután laparoszkóp :( :( :(
Vendég
 


Vicuska,
Holnap nagyon drukkolok. Remélem más gubanc van.

i.kata
 
 


Vicuska!
Basszus kulacs! Remélem én is, hogy nem méhen kívüli. Nagy nagy drukk neked!
Várunk vissza!
20150601134430
 
 


Czinke,
Na, mi volt az UH-on?

i.kata
 
 


Noh, sikerült visszaolvasnom. :oops: Kezdem a kisregényt :)

Viki: Gratula az AFP-hez! Amúgy szerintem is csak paráztatják vele a kismamikat, mert úgy tudom kb. 200 esetből 1-nél van valóban valami gond. Örülök, hogy Neked jó lett, és nem paráztatnak miatta! A cukorgyanut viszont sajnálom, de talán csak tévedtek (hallottam már ilyet).

Nemone: Ügyi és bátor vagy, hogy beadtad magadnak a Merionalt! Drukkolok, hogy ne legyen baci, és szép tüszők legyenek szerdán. ++++++++ Szerintem is a péntek lesz a nyerő, a visszaszámlálás elv szerint mindenképpen! :wink: Nekem szerdán lesz, így sajnos nem találkozunk. Amúgy nem tudom, hogy szoktam-e érezni a tüszőrepedést, azaz érzek valamit, de nem tudom, hogy ez az e. Pl. ma is nagyon feszült a hasam, főként bal oldalt (ahol a bazi nagy tüsző van). Szerintem a szerdan nekem már késő lesz, de hátha pont ez fog szerencsét hozni. :roll:

Vicuska: Én már nem értem ezt, ami Veled történik. Teszteltél ma? Csak laparral tudják megnézni, hogy méhenkívüli-e? Drukkolok nagyon, hogy ne az legyen! ++++++++

Dita: Sajnálom a pirit. :( Próbálj bízni a dokidban, ő tudja, hogy milyen vizsgálatok kellenek neki, hogy belekezdjen egy inszembe! Drukk a vérvételhez! ++++++ Amúgy nekünk úgy van az inszem, hogy reggel 8 körül adja le apa a kisfickókat, és kb. 12-13 órakor van az inszem.

Czinke: Nagyon szépek az idézett sorok, és mennyire igazak! Egész korán kaptál időpontot a Kaáliba, én tavaly a BMC-be kb. 2,5 hónapra kaptam időpontot. Gyorsan el fog telni az a 3 hét! :wink:

Monic: Május 29? :shock: Az tényleg elég soká van, szerintem is érdemes lenne megpróbálnod, hátha csak tévedés volt. Nem tudom, hogy ők meddig vannak nyitva, de ha 2 műszakban dolgoznak a recepciósok, akik az időpontokat osztják, akkor én más időpontban telefonálnék, hátha egy kedvesebb hang veszi fel a telefont. De ha május 29, akkor se keseredj el, addig még bármi történhet. :wink:

Boni: Drukk a genetikai UH-hoz! +++++++

Kata: A görbi alapján szerintem tökéletes volt az időzítés! :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Denika!
igen, ma sokkal erősebb a poz.tesztem,hcg-m ma 348. a méhemben nincs senki,a balo.pf-m mellett van egy 35*35-ös képlet,amiben van egy 13 mm-s vmi,aminek nincs szívhangja...a hcg a normál terhességhez nulla,a méhnyh 6-7 mm,az is nulla,viszont a hasüregben van egy kis folyadék(vér :?:), így alapos a gyanúja a méhen kívülinek,és mivel nekem már volt egy 2 éve a másik oldalon,még inkább gyanús vagyok.holnap talán minden kiderül :roll:

Mindenkinek drukkolok ám azért hogy nem leszek egy darabig... :shock:
Vendég
 


Vicuska: :( Egyszerűen nem tudom elhinni.. nem is tudok mit mondani.. Drukkolok a laparhoz, és gyors felépülést kívánok Neked!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Kata,

megnéztem a görbét, a lényeg, hogy most jól fent vana hőd, ami nagyon jót jelent szerintem. :wink:

Vicuska,
nagyon szorítok érted és drukk neked!+++++++++++++++++

Dita,

ne félj, az inszem egyáltalán nem fájdalmas. Olyan mint a rákszűrés csak még annál is kevesebb ideig tart. :wink:

Évi,

remélem,hog elindultak már a gólyák, mert nagy szükség lenne rájuk.
:wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Vicuska!

Szörnyű, hogy megint így alakult...:cry: :cry: :cry: Nagyon drukkolok holnapra!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Denika
Szerdára++++++++++++

Monic,
Az, hogy fent van a hőm, csak azt jelenti, hogy volt pé. Ettől még nem biztos, hogy sikerült. Ha nem esik le a ciklusom végén, az már jó jel lehet (majd).

i.kata
 
 


Kata,

meglátod, fent marad! Aztán jöhet a teszt. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Reméljük, tényleg fent marad.
Most fejeztük be a kutyik fürdetését. Volt egy kisebb ellenállás, de azért tiszták lettek a dögök, vagyis a dogok :wink:

i.kata
 
 


Kata,

Én kutyakozmetikushoz viszem őket minden hónapban, ő fürdeti és nyírja őket. Az itthoni fürdetést csak akkor szoktuk ha nagyon koszosak, mert annyira utálják, hogy ha megfürdetem őket akkor utána 2 napig oda se jönnek hozzám. Ezért az ilyesmit inkább a kutyakozmetikusra bízom.
Ő nagyon ért a nyelvükön, őrá nem haragszanak a fürdetés miatt.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Én csak 3-4 havonta viszem őket kozmetikushoz és 2-3 hetente fürdünk itthon. Azért annyira nem vészesek, csak mindig megpróbálnak kimászni a kádból. Apjuk fürdeti az elejét, én meg a hátulját, majd apjuk tartja a szárítót, én meg fésülöm. Beosztjuk; nálunk ez igazi csapatmunka :roll:

i.kata
 
 


Kata,

nálunk a Shih-tzunak nagyon megnőne a szőre, ha nem nyíratnám le minden hónapban. És ő nem szereti, ha nagy a szőre.

A kicsit meg azért visszük minden hónapban, mert a fülén vékonyítani kell a bundát, hogy szépen álljon neki.
Ráadásul neki nercolajos kezelése is minden hónapban van, mert puhítani kell a szőrét, mert egy kicsit csapzott szokott neki lenni.

Nagyon tetszik ez a hőmérőzés dolog, de én a ciklus.hu-n vezetem a hőt mert az legalább magyar, a te félédet nem nagyon értem, nekem németből van nyelvvizsgám, az angolban nem vagyok annyira otthon, hogy teljesen megértsem azt a weblapot.
Görbét meg azért nem teszem fel, mert minden nap 36,6 volt a hőm egy nap kivételével, akkor is 36,7-re változott. Tehát semmi különleges történés.
Ellenben a tiéd igencsak biztatóan alakul. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic,
Én sem értek mindent a fetrility-n, mert tele van rövidítésekkel, meg nem éppen ezeket a szavakat tanítják a suliban, amik a női ciklusra vonatkoznak. Úgyhogy ha nem értek valamit, akkor szótárazok.

Amúgy én hülye vagyok a nyelvekhez. Nagyjából megértem az angolt és a németet is, de képtelen vagyok bármelyik nyelven is megszólalni. Egyszer leszólított Ferihegyen egy angol pasi és megkért, hogy segítsek neki pénzt felvenni. Megkérdezte, hány euro 1 Ft, én meg annyira zavarba jöttem, hogy azt mondtam 10.000Ft=400euro. Mondjuk mondta, hogy taxival bemegy a városba, úgyhogy arra biztos elég volt neki a 10.000Ft :oops:
Vannak ilyen "érdekes" történeteim... :oops: :oops:

i.kata
 
 


Jó reggelt!

Vicus!

Nagy nagy drukk neked mára.

Ma csevegjetek jó sokat, hogy legyen mit visszaolvasnom. Kihelyezett értekezletre megyek, és csak este leszek.
20150601134430
 
 


Sziasztok,

Viki,

jó értekezést!

Kata,

:lol: :lol: Ha angolul kellene megszólalnom én is pont így járnék.
Én német nyelven beszélek, mert anyukám sváb, így sok a német rokonunk akikkel ha jönnek beszélni kell. Meg a férjem üzleti ügyeit is én szoktam kigobozni, mert ő nem beszél annyira jól németül és amit elront utána én hozom rendbe telefonon vagy e-mailen.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Jó reggelt!

Vicuska nagyon sajnálom :cry: erő és kitartás!
Vendég
 


Vicuska
Nagyon szorítunk érted!

Viki,
este várunk.Addigis gyátjuk az olvasnivalót :lol:

Monic,
Nekem a férjem sváb. Úgyhogy ő szinte anyanyelvi szinten beszél németül. Sógornőm kint él Németben és a férje családjához is szoktunk menni, de semmit nem értek a dialketusuk miatt.

i.kata
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: