Új privát üzeneted érkezett!


Vera: megint laptetőd van :) :) Te valamit már tudsz szerintem. Édes a kis 4évesed :)

Kép
csucsu05
 
 


vera: Hova mentél dolgozni , hogy igy nem tetszik ha már ki is akarsz lépni?

Kép
csucsu05
 
 

 
 


Vera: boldog szülinapot a kisfiadnak! A csepeli tescóban dolgozol?
Luca: 46 kg? Ó te szerencsés! :) Én épp az előbb mentem el a tükör előtt és megrökönyödve álltam meg, hogy ki lehet ez a nagydarab trampli?! Hétfőtől nekiállok diétázni. Fogyózni nem merek, hátha terhes vagyok, de vissza kell fogni nagyon gyorsan.

Kép
németh
 
 


Vera!

Írtad itt is és egy másik fórumon is, hogy valahol Zuglóban van egy bolt, ahol olcsón lehet ovuteszteket és hcg teszteket venni. Meg tudnád adni a címét?

köszi :)
Vendég
 


Lyndee!
Hova tüntél? Jól vagy??
Vendég
 


Kinga!

A málnalevél és a palástfűteával kapcsolatban itt találsz infót:

http://babatervezok.otthona.net/homeo-szerek.shtml
Vendég
 


Szilvi: köszönöm!!!

Kép
németh
 
 


Szilvi:Köszi a kérdést,nincs semmi baj,csak hétvégén volt egy kis összejövetel nálunk és el voltam foglalva.
Ráadásul anyukámnak a vihar megrongálta a háztetőt és oda is szaladgáltunk....
Most bekukkantottam egy kicsit.

Kinga:ciklus első felében ittam a málnalevelet.ciklus első napjától tüszőrepiig,napi 2-3 csészével(reggel délben este)
most pedig a palástot iszom a pé-től mensziig,szintén 3 csészével naponta.Hogy jó e az még nem tudom,majd kiderül a végeredmény. :wink:

Az előző terhességemnél is pé környékén minden nap együtt voltunk és teherbe estem.Az már más kérdés hogy nem maradt velünk :cry:

ma vagyok 5dpo,már nagyon kíváncsi vagyok sikerült e ez a hónap.

KépKép
lyndee
 
 


én szedem a ciklus első napjától a barátcserjét, ezért én a málnalevélből és a palástfűből is csak bő egy csészével ittam minden nap esténként. most a pé óta elevitet is szedek napi egyet.

nem tudom, hogy jól csinálom e. majd elválik :)

reggelente mérem a hőmet. az fenn van, szinte állandóan 36.7.
de ez sajnos nem mérvadó nálam, mert az előző ciklusban is gyönyörűen fenn volt. aztán ahogy a nagykönyvben meg van írva, a beágyazódás környékén visszaesett, aztán megint megemelkedett jópár napra. de csajnos a mensi előtti napon és a mensi napján elkezdett esni :(
szóval sajna én csak bizonyosságot a mensi napján vagy max előtte egy nappal fogok tudni.

amit viszont furcsállok és ilyet még sosem éreztem (lehet a teától van??), hogy 1-2 napja szinte állandóan olyan érzésem van, hogy "rögtön meg fog jönni".és a hátam, illetve a derekam is fáj. éjszaka alig birok aludni. állandóan forgolódom, hogy lenne kényelmes.
Vendég
 


lyndee :)

örülök, hogy minden oké. persze leszámítva a vihar okozta bajokat.
hát nem semmi szél volt/van az igaz!
Vendég
 


Köszönöm a fiam nevébe a köszöntést. Végre a feliti berakta a keresztet de ma csináltam egy oráklet meg este egy LH tesztet és az orákle is erős meg az LHteszt is sőőt erősebb az esti a Pé utáni naptól.
Kép
ez a pozitív LH teszt utáni nap és az alsó meg a mai.
Kép
ez meg a reggeli.
Tudom hogy iszonyú korán van még és ez tuti nem AZ csak érdekel hogy mért csinál ilyet?

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Vera!

Hallottam már olyanról, hogy valaki annyira akarta a babát, hogy kétszer volt pé-je egy hónapban.

lehet nálad is ez a helyzet.
Vendég
 



Hát Vera:nem értem miért lett az LH újra csíkos :shock:

Monyó:Mi van veled azóta?Volt már Pé-d?


Én ma azt álmodtam hogy meg fog jönni piri :cry:
Pedig amikor babás voltam azt is megálmodtam,sőt a sogornőmet is megálmodtam hogy babás és másnap mondta is hogy az.

Szóval tutira nem sikerült nekünk ez a hónap :cry:
Viszont tegnap óta a torkom olyan nagyon érdekes meg a nyálkahátyám....mintha beteg akarnék lenni.Ezt tegnap folyamatosan éreztem,de most semmi.

KépKép
lyndee
 
 


Én meg azt álmodtam szombaton hogy lányunk született :)

De én nem hiszek az ilyesmiben. Csak akkor hiszem majd, ha tényleg nem jön meg a mensim és zebrás lesz a teszt :D

Nekem is volt ilyen múló toroknyavalyám. ugyanez volt, de 2 nap alatt elmúlt.

Lyndee! Nálad nincsen semmilyen mellékhatása a palástfű teának?
Nekem annyira fáj a derekam és kicsit görcsölget a hasam. A teára tippelek. Bár nem hiszem, hogy deréktájon okozna problémát. Hacsak nem a vesémet mossa.
Vendég
 


Nem vettem még észre semmit,pedig én 3szor iszok egy csészével naponta.
Nem lehet hogy a barátcserje?

KépKép
lyndee
 
 


azt már hónapok óta szedem és sose volt vele problémám.
na mindegy. majd kiderül.
Vendég
 



Vera:fogalmam sincs ez most mitől lehet?Te mire gondolsz?

KépKép
lyndee
 
 


Vera:fogalmam sincs ez most mitől lehet?Te mire gondolsz?

KépKép
lyndee
 
 


Elméletileg az orákel is csak kb a 10.dpo-tol mutatja ki.
vagy az lehet hogy már volt előbb is pé-d és akkor tényleg orákel.vagy egy ujabb pé jön ami egy kicsit furi lenne :shock:

KépKép
lyndee
 
 


szerintem pé. simán el tudom képzelni. mondom, hallottam már ilyenről.
Vendég
 



Úristen Vera:Hány pé-d volt ebben a hónapban?

Látom a hőd se semmi!!!!!!!

KépKép
lyndee
 
 



és az az igasság hogy ha bejelölöm rendesen a hőnél a kék pontoknál amin nincs vonal mert azt nem vetettem figyelembe mert akkor azt hittem hogy nagyon sokat forgolódtam felkelés előtt és nem mérvadó akkor így nézne ki.
Kép

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Szépen haladt felfelé,de most miért esett le?

KépKép
lyndee
 
 




Na akkor estére mindent bele :D
még jó hogy megnézted lh-val,most jól lemaradnátok róla...

KépKép
lyndee
 
 



Szerencsés ember vagy Vera! :D

Minimum 2 esélyed van egy hónapban, a szokásos egy helyett :D
Vendég
 


Szerencsés ember vagy Vera! :D

Minimum 2 esélyed van egy hónapban, a szokásos egy helyett :D
Vendég
 



szeded a barátcserjét Vera? elképzelhető, hogy az okozta :D
Vendég
 



sziasztok.

en is mondhatok velemenyt,
vera szerintem ma van ped,en tutira nem tennem oda a vonalat ahova a ferti teszi.

Kép
monyo83
 
 



miert lenne a masodik?

Kép
monyo83
 
 


akkor fogalmam sincs, hogy miért van több pé-d :D

de nem is lényeg szerintem, hogy miért, a lényeg, hogy jól használjátok ki :D
Vendég
 


mert 28-án mikor pozi lett akkor is volt egy és akkor fel is ment a hőm és úgy is maradt. De majd meglátjuk pár nap múlva hogy mikor tesztelek esetleg pozitívat vagy mikor jön meg ha nem lesz baba.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


monyó:Mi lett veled végül is?Volt pé-d hétvégén?Teszt?

KépKép
lyndee
 
 


Nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogyan alakul neked majd a cuklus vége :)

Szerintem ebből biztosan lesz baba :)

Bárcsak én is ott tartanékk már, hogy legalább valamiről bizonyosságot szerezhetnék, dehát addig még van legalább 10 nap!
Vendég
 


lynde meg nem volt pem,nagyon feszitenek a petefeszkeim.ma este megyek dokihoz.
a tesztjeim,a poz az szombaton volt.
Kép

Kép
monyo83
 
 


kb 5 nap múlva már jóstesztelhetünk :wink:

szilvi:maradt még LH-d?

én most úgy érzem biztos nem sikerült,valahogy nem jól jött ki a lépés,a férjem pont akkortájt volt éjszakás...csak egy megérzés.
Viszont úgyérzem neked szilvi tuti sikerülnie kellett :wink:

KépKép
lyndee
 
 


monyó:majd írd meg mit mondott a doki,ok?

KépKép
lyndee
 
 


ok Kép

Kép
monyo83
 
 


lyndee: sajna nem maradt több lh tesztem :(

Remélem a próféta szól belőled :D annyira szeretnénk már ezt a babát!

Vera: meg tudnád adni annak a boltnak a címét, légyszi, (akár priviben is ha nem publikus) ahol a teszteket veszed? nincsen pénzem drága lh tesztre (3000 körül van 5 db)
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: