Új privát üzeneted érkezett!

Na gyorsan elküldtem, mert babó itt garázdálkodik az ölemben.

Anna! Már írni akartam, hogy olyan aranyos voltál a múltkor, mikor írtad, hogy én is sokat feküdtem babóval, és mégis csinos (vagy valami hasonló) vagyok! :D Jól esett a májamnak, köszi! :oops: Én is voltam még jóval babó előtt 78 kg. :oops: Mondjuk mikor Petivel "összejöttünk" már 60 kg voltam.

Ma Ildivel mentem suliba, még élnek, jól vannak! :wink: Petikének jön alul két fogacskája! A házra vannak nézelődök, aztán hátha...

Még akartam valamit. Meg ha babó engedi rakok fel a tegnapi sétáról képet.

Na üdv!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Sziasztok!

Fanna! Hát pont az új kocsitok miatt nem ismertelek meg!!! Ne hari...csak az utsó pillanatban kapcsoltam! Na meg, hogy feltűzted a fru-frudat...de a piros kabi gyabús lehetett volna...na mindegy, bocsi, hogy ilyen bamba voltam.
(engem is tök elnyomott a melegfront :? ) Klassz a kocsitok, azt azért kiszúrtam, hogy PC, és milyen? Jobb a Begon után? Csak azért kérdem, mert hamarosan én is akarok Zsófinak sport kocsit és nem árt tájékozódni.
Zsófi is a Locoidot kapta, meg most egy hűsítőt, gondolom uaz.

Szabikának is új kocsija van. ( őket se rögtön szúrtam ki, mert mindenkit a babakocsiról azonosítok :) ) És a Tiétek milyen a másik után, Dorka, szeretitek? Jaj, Szabika annyira aranyos volt!!!Ahogy morgott, mint egy kis mackó! :lol: Meg ahogy Peti birizgálta a száját és brümmögött, , tök fain volt! :lol:

Judit, tényleg népszerű a csajszid. Hogy kell Grétikéset játszani?

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Fürödni csak játszópajtásokkal lehet!

Kép Kép Kép

Olga

Kép
juhaszolga
 
 

 
 

Judit!
nem is írtam akkor én is szénsavasat szoktam inni. én úgy képzeltem el, hoyg lemarja a slejmet, meg a bacikat, azért használ. soha máskor nem iszok kólát, de akkor jólesik!

nekem is a hajmosós a kedvencem! Nagyon ott van!

Mindig ilyen rossz evő volt. soha nem bírt megenni egy üveg bébiételt, iszonyat mennyi ment a pocsékba!

Ditke!
Ez jó! Kocsi alapján! A sofőrök is úgy vannak! Mikor néha mnetem apa kocsijával anno, mindig integettem vissza, bár apa közölte velem, hogy nem nekem intenek, hanem a kocsinak. Jaaa!
:shock:

hoyg kell grétikéset játszani? nem tudom, csak azt hogy a papás mamásba midnig ő a baba. gondolom ez avanzsált át "Grétikésbe".

Olga!
78? hiszi a piszi!!!!! na nem is eszek ma már semmit!
na sajtos tallér az nálunk is megy mind a kettőnek.
Ildi, azért olvas? ha nem is ír?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Judit!
Akkor lehet mondtam nem emlékszem, volt oylan hoyg órákkal később vettük észre, amikor már aludt is, cumival, hogy egy almadarab van a szájában, még a reggeliből maradt. most már inkább kiköpi/köpetjük a kaját, ha forgatja.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Fanna: És merre lett véve a babkocsi? Mert tegnap kinéztem egy PC sportkocsit a Tófenéken a Babavilágban és ma mire visszamentünk érte már nem volt meg. Azt hiszem piros volt. Csak nem Ti oroztátok el előlünk?

Judit: Hát nem semmi Gréti. Milyen vitamint szedtek? Dorka is válogítós, de azért ennyire nem. Ő sem hajlandó semmi újat megkóstolni, utálja az édes leveseket és főzelékeket, de a csoki, nyalóka az jöhet. Ami mindig bejön leves sok tésztával és krumplival meg a Hipp-től a karfiolos burgonya csirekehússal (ez már darabos, ha semmi nem jó, ezt adom). Kata viszont a zöldborsó főzi kivételével mindent megeszik. Nagyobb adagot vág be, mint Dorka.

Olga: Balázs nagyon cukorfalat.

Dorka: és Ti milyen babakocsit vettetek?

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Anna, sépautóról teszel képet??? Használjátok egészséggel!

Olga, nagyon jók a képek, Balázs igazán nagyfiú, a képek alapján pedig el sem hiszem, hogy voltál 78 kg! Szépek vagytok!

Niki, itt a babkocsink képe: járgány
A pesti outletben vettük még nov-ben, aztán kellemesebb időben már ebben nyomulunk!

Ditke, nekünk nagyon bevált, mert sokkal jobban tud kukucskálni, így végre már háton is alszik, ha megpilled a nézelődésben. Ez nem ernyőre, hanem lapos négyzet alakúra csukható, de nekünk ez így volt praktikusabb, az autó miatt.
Persze ebben is megy a nyűglődés... Meg idő kellett, míg megszoktam, hogy Szabi nem velem szemben van, állandóan kukucskáltam, mit csinál épp a gyerek...

Judit, nehéz akkor Grétikének változatosan főzni, de hátha idővel alakulnak a dolgok!

NA, már megen vissza kell olvasnom, mert remek a memóriám! (is)

:oops:

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Jaaa, Anna! belerúgás? Megy az is, de egyszer még majdnem átbukfenceznem is sikerült a nagy kocsinkon! :?
Apa megállt, én meg hátrafelé néztem, és felcsavarodtam rá...

De ebbe is rúgtam már bele, valahogy olyan közel van a hátsó kerék tengelye (vagy ez hülyeség?)

Judit, ezeken az aranyköpéseken nagyon jót szórakoztam, majd én is gyűjteni akarom!!!!

Na, pancsika! Jó éjt!!!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Olga!
Hááááááááát kérlek...ami igaz az igaz...úúúgy van!.....60?...az nem kevés picit a magasságodhoz??....amángirheskategórie nem?
És arról nem is írsz mi van a bölcsiben?....Hányszor volt eddig egyedül és mennyit Balázs?.....Meg arról hg te lelkileg hogy bírod?
Aranyosak vagytok a képeken!!!!!!!! :lol:

Judit!
Nekem még a Rékás is nagyon tetszik! Köszi szépen úgy felderültem!!!!!!
Azért az almadarab visszamaradás sem semmi.... :D :!: Bár tom hg az nem vicc.........de akkor is..... :roll:

Hűűűűűűűű Niki!
Asszem jaja.....fekete-piros..... :oops: bocsesz....igen mondta az eladó hg most jött.....amúgy meg nem is olyat akartam csak sima 10.000.-eset...csak abba nem fért bele a feneke....meg rámbeszélték hg sokkal jobb...azé gáz hg 11 hósan épp jó volt a másik...szóval nem én vok a hibás...a barátnőm!!!

Judit!
Ezen nincs kihúzhatóság.... :? fene enné meg...

Ditke!
ÁÁÁÁÁÁÁ...............nincs örihari.... :mrgreen:
Egen a frufrut növesztem.....
Akkor jó..csak egy a orvosunk! :D ...és nem lett bőr-elvékonyodása Zsófinak tőle?

képe:
Kép

fanna3
 
 


Niki!
Eddig vitacolant, most meg a cebion +2? vagy mi a neve
Eddig Leti is többet evett, de mondom, hoyg kezd elkutyulódni, most vacsikor csak leette a parizert a kenyérről! a kenyereket meg ledobálta a földre....

Fanna!
Mondd már meg, hoyg neked hol is van a súlyfelesleged? csak mert nem látom! mellesleg kb 3 napja ment neked mail!!!!
Látom kéynelmes a babakocsi!

Dorka!
A tietek is fajintos! És a belevaló? úgyis kérünk képet!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Jóóó...majd a bikinis-partin megmutatom.... :twisted:

űűűűűűű........aztamindenségit........igen...a freemailt ritkán nézem... :oops: ....no majd megy válaszis... :D ...de most megyek Barátok közé.... :lol:

fanna3
 
 


Ehehehe...én is várok mélre :mrgreen:

Judit, igen, emlékszem a sokórás falatra :) :( .... Hát nem irigyellek, noh :( Én totál kétségbe vagyok esve, ha Bogyóm nem eszik "eleget"... Leti lehet a nővérétől tanul? :wink:

Fanna, a pluszkilóid holléte előttem is rejtély :roll: Tyűh, deszuperjárgány! Vagányosas :lol: Kellemetes utazgatásokat vele :D

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Fanna!

Látom nagyon lelkes vagy tornaügyileg! Minden nap?

Olga!

Szépek vagytok!

Judit!

Ez a Gréti lány tényleg nagyon válogatós. Gondolom van gond mire kiötlöd mit főzzél Neki.

Fanna! Olga!

Ez nem ér! Nagyon csinik vagytok!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Dorka!

Ma Auchanban jártam, találtam rizs meg zabpelyhet... de azok mind darabosak.
Azokat le kéne darálnom, ha azzal akarom sűríteni a "pempőket"? Lehet, megpuhulnak annyira darálás nélkül, hogy könnyedén elnyammogja?
Brigitta szereti a valamennyi pelyhet, tejjel, de én sose kostóltam meg, mert ránéztiben nem szimpi. Szárazon elrágicsálom.
Lehet butaságot kérdek, de azért remélem válaszol rá valaki.
Gyszertárban a nestléset még nem néztem meg. Oda csak hétfőn tudok menni.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Én azt gondoltam, hogy az én kislányom válogatós. Juditot olvasva , jobb ha hallgatok. és nem panaszkodom.

"gyerekek mondták" viszont nagyon jó volt, mire elolvastam, teljesen felébredtem, pedig már készültem aludni.

Jobbulást a betegeskedőknek.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Judit!
Anno Brigitta 10hós koráig kizárólag anyatejen volt,(se víz, se tápi...)
Akkor azt mondta a gyerekorvos (kb.6-7 hó tájt) hogy kezdjek el táplálgatni, szoktassam az ízekhez, mert különben válógatós lesz a gyerek. Én persze nem fogadtam szót, és amíg nem volt muszáj, nem kezdtem adni semmit.
És Brigi válógatós volt, illetve ma is az.
Ez nálatok mennyire valósult meg? Azaz meddig volt kizárólagosan anyatejes tápláláson? Csak kíváncsiságból kérdem.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Na ezt jól megfogalmaztam. :lol:

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Hééééé! Jó reggelt!

Anna, Dorka! Szuperek a kocsik!

Anna! Nimi is milyen nagy fiú már! A babakocsiaink szinei kicsit hasonlítanak. Ha találok képet rakok! Szerintem is nagyon vagány színösszeállítás! Súlyfeleslegről meg ne is halljak! Nem kellene tükörbe nézned Anna? Igy a képeket nézve vékonyabb vagy mint én! Amúgy ez a 60-62 szerintem nem kevés. A húgom Tündi, aki most babát vár kb. 50 kg. És vagy 2 cm-el magasabb mint én. Tavaly volt olyan időszak, hogy 46 kg volt. Nem fogyózik, csak ha ideges nem eszik. Sajna én a fordítottja vagyok. Ha jó kedvem van, azért, ha rossz azért, ha unatkozom azért eszem, etc....

Kati! Hát te sem tudom mit "nyávogsz"! Én emlékszem rád Ildiéktől, hát rajtad is keresgélni kéne a fölös grammokat.
Na jó, mára eleget udvaroltam! :oops:

Apa 10 körül jött haza a búcsúztatójáról, de nem sokat beszéltünk, "kidöglött"! :lol: Most meg már fürdik. De tegnap napközben mondta, hogy most érzi, hogy nagyon rossz otthagyni a helyet és a munkatársakat. Azt hiszem ma nagyon kedves kis "felesége" leszek, az én kis érzékeny lelkű drágámnak! :wink:

Ez nem ér! 0 fok jövőhéttől? Á-áááááááááááááááááá!!!!!!!!!!

Annám! Köszi az érdeklődést bölcsi ügyileg!
Leírom az elmúlt két hét ütemtervét:
1 nap: 1 órát maradt ott, sírt mikor otthagytam, mikor értementem. Az Emese azt mondta, hogy az első fél órában fel-felsírt, aztán nem. De az öléből nem szállt le. Ne tartsatok szőrös szívű szörnyetegnek, de én nem sírtam, mert a "leválást" már szeptemberben elkezdtük, mikor megkezdődött a suli.
2 nap: 1 órát maradt, sírt-rít mikor látott, de még mindig Emese ölében volt végig.
3 nap: 2 órát maradt ott, elváláskor, sírt, találkozáskor sírt, de már mikor mentem érte, épp a szönyeget porszívózta egy gereblyével... :lol:

Következő hét:
1 nap: ott maradt ebédelni, 9-12-ig volt ott. Volt egy pici nyöszörgés, de nem vészes.
2 nap: mint az elöző nap
3 nap: akkor már ottaludt. Nagyon ügyi volt, 10 perc alatt elaludt, több mint két órát aludt. Nem volt nyöszi mikor otthagytam-értementem. Sőt, még egy 20 percet ráhúztunk a bölcsire, mert ráadtam a cipőt és még visszament játszani. :shock:
4 nap: megint ottaludt. Apa hozta-vitte, én suliban voltam.

Ezen a héten nem volt, mivel beteg volt, szívni kellett az orrát, meg a gyógyszereket adni neki.

Na jó kimerítő voltam! :oops: Bocsika!

Üdv!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Kép

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Judit! Helyszínen lehet venni jegyet a Kolomposra, vagy nagyon elkapkodják? Most akartam rendelni, de apa kötekszik... :roll:

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Jó reggelt!


No most lesz az hg befogom a szám.... :roll: mindenkinek megvan a maga baja magával...és inkább meghagyom magamnak mert lassan kezd úgy kinézni mintha nyávognék...pedig távol álljon tőlem mert kifejezettem nem csípem a nyávogós csajokat!!!

Olga!
oké várom a képet! Akkor ma sütsz-főzöl meglepiset?
Figyelj ez asszem bár nincs tapasztalatom de simán megy Balázzsal!! :wink: Gyorsan el tudja fogadni, ez a jó mindannyiótoknak! Kívánom hogy így is maradjon!!...(én majd decemberben jövök a panaszaimmal.... :shock: )

Erika!
Az a dara amit Dorka írt az olyan mint a búzadara csak átlátszó fóliás csomagban van és sárga színű. A sima pelyheket meg vízben szoktam áztatni és az ételhez keverni....a bolti sűrítőt még nem próbáltam...

Judit!!!!Balwin!
Neked 26-án küldtem!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: nézzed csak meg.......

Fene enné meg tényleg ezt az össze-vissza időt........

Szép Napot mindenkinek!

Timiék!
Nem is írtál tegnap.....most utaztatok el? Ha igen Kellemes kikapcsolódást!

fanna3
 
 


Hé-hé-hé!!! Én azt a "nyávogást" nem bántásból írtam! Elnézést! Csak tényleg nincs semmi baj veletek! Persze én sem vagyok elégedett magammal!

Kiengesztelésül még néhány kép: :lol:

Kép A leendő kispapa

Kép A kismama

Kép Meg még ketten

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Jóóóó reggelt!

Erika, esetleg még bioboltokban is megnézheted ezeket, ott vettem én is, azt nem kell már darálgatni.

Szilbee! Dévidnek nagyon boldog első névnapot!!!
Májki névnap mikor van????

Kép

Kép
Kép
dorkáék
 
 


OLga, sztem is "egész" simán megy a bölcsibe szokás! Balázs nagyon ügyes babó!!!!

Anna, Nimi is csípi az új kocsit????

Na léptünk Mamához!!!
Szép napot!!!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Jó reggelt!

Erika!
6 hós mázsáláson voltunk Grtéivel, amikor azt modnta a dokinő, hoyg innentől minden nap legyen az étrendjében hús, mint a legfőbb fehérjeforrás, így én ezt be is tartottam. szóval én azt hiszem nem ott rontottam el, de hoyg hol, azt nem tom....

Dávid baba!
Jobbulást, és Kép

Szami!
Kellemes pihizést Nektek is!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Olga!
nagyon csini a kismama! Akkor ez nálatok genetika! Nem is lehetnétek kövérek, mégha akarnátok sem!!!!!!!!!!

Fanna!
ment a válasz!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


'Reggelt :)

Olga, Balázs elég gyorsan megszokta az új módit :D És melyik bölcsibe jártok? :oops:
A húgod is nagyon csini :D

Hoppá :oops: Fanna, akkor az a mél kering valahol az éterben :shock: :? Küldd már el légyszi mégegyszer, ha még megvan...csak ne a profinterre, mert azt tennap felmondtam, nemtom mikor óhajtják megszüntetni...

Dávidnak Nagyon Boldog Névnapot! :D

Szamócék holnap mennek tán...kellemes pihenést édeskettesben :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Akarom mondani: SzamócÁék.

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok!

Igen, csak holnap utazunk, de most megy a mosógép, főzök, közben tanulok Mátéval (most írtam neki egy csomó szorzást gyakorlásnak), teregetek, kettőre meg megyek a kozmetikushoz. Délután igyekszem még jönni. :lol:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


OLga!
Elfelejtettem írni, hogy a Kolomposra van jegy előtte is! nem kell előre rendelni! Biztos lesz akkor is, majd egy kcisit hamarabb oda kell menni, hogy hely is legyen!

Nektek mi volt, amikor Balázst vinni kellett dokihoz a szopi kapcsán? valszeg az én barátnőmnek is az a bajuk. Hogyan is volt az?

Szami!
Akkor holnapra, sé utána is jó pihit! Én is takarítok éppen, csak rákukkantottam a gépre. Csak nem gyanta??? Jajjjjj!
na házvásárló?

Judit!
neked az orrod? és Annalucus? még nem kapta el, ugyi?

Szolkata!
na mizu? csak nem vége van a pihinek, és jött a feladatok egész halma? Írni kell tovább a szakdolit?

na menek tovább porszíjjózni!

Szilbee!
Azért remélem nem rossz nagyon a helyzet!egy-két mondat helyzetjelentésnek?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a köszöntéseket a KisFőnök nevében! :) Aranyosak vagytok! :D

Jól vagyunk! Szerencsére azóta se volt láz, remélem nem is lesz, mert akkor pisimintát kell leadnunk a laborba. Úgy tünik szimpla takonykór. És nagyon bevált a baby luuf!!!

Levente is alakulgat! Már csak ritkán kell neki is orrot szívni. A fülét biztonság kedvéért melegítem.

Azért sem tudtam jönni, mert kicsit kifogytam a munícióból (mosott - vasalt ruha, előre lafőzött kaja... stb.) így két gyerek mellett, pláne, hogy Ádám folyamatosan túlórázik... még ma is... De lassan már hazafelé tart! 8)

Egy csomó érdekes témát vetettetek fel, de most nincs agyam reagálni rá... majd ha Levente megint bölcsizik, akkor én is összeszedetteb leszek!

Dobok pár képet!

Kép
Kép
Kép

Hajvágás... Hosszabban jobb volt! ;)
Kép Kép
szilbee
 
 


Dávid!!!
Boldog Névnapot!!!

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!
Dávidnak boldog névnapot!
Kép
Szilbee! Nagyon aranyosak a fiúk, Dávid kis vasgyúró, gondolom jó étvágya van.
Olga! A jó idő gyógyulást hozott Balázsnak, nagyon nagy fiú lett. Gratulálok a húgodnak.
Bbj! A kacsás jelmez nagyon tetszett itthon mindenkinek. A csomagról beszélnünk kellene.
Évi! Örülök hogy jobban vagy.
Iszonyatos ez az időjárás, mire az egész család itthon van hétvégén persze hogy akkor romlik el az idő.
Szamóca73! Jó kirándulást, remélem akkora tisztul az idő.

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Testvérek! Kép
KirályfiKép Csipkerózsika Kép

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Sziasztok!

Olga!

Tényleg nagyon csini a kismama! :D Nagyon szíp!

Márti!

NAgyon aranyosak a gyerkőcök. Az első kép meg különösen bájos!!! :D

Szamóca!

Jó pihenést, meg minden mást! :wink: :D

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


ÉS már megint lemaradtam valamiről. CSak mi mán, hoyg a acsaládban is van Dávid de decemberben ünnepeljük.

DÁvid babó!

Boldog első névnapot kívánok!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Nah, vagyok megint, csak közben apának gyártom a táblázatokat :?

Tegnap azért nem voltam, mert délelőtt takarítottam a nézelődők után, kettőre meg mentünk a suliba, a farsangra.

Először bevonultak a gyerekek, a napközis tanító néni mindenkihez mondott valami vicceset, produkáltatta kicsit őket. Máté focista volt, tavaly húsvétra kapott egy Barcelona mezt, aminek a hátuljára rányomták a nevét és a 9-es számot.

Volt két boszorkány, három pincérlány, gladiátor, gomba, ping-pongos, egy madárijesztő, egy szerelő, egy hercegkisasszony, két balerina, egy ökölvívó bajnok, egy AC/DC gitáros, egy katica. Két kisgyerek nem öltözött be, de a tanító néni rájuk adta a fellépő egér jelmezüket és rögtön ők is jobban érezték magukat. Ezért imádom én a mit Tanító Nénijeinket, igen, nagybetűvel, szerintem értitek miért :lol:

Utána a szülők részvételével (is) volt vetélkedő, eszem-iszom, táncika. Jázmin nagyon élvezte, a kislányok (és az anyukák) imádták.

Aztán elmentünk apával Corázni, s elég későn értünk haza, meg nagyon el is fáradtam.

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Dávid, boldog névnapot Neked!!!

Kép

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Dávidka! Én is nagyon boldog névnapot kívánok neked!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


(Az én naptáramban Albin és Albina nap van ma. Mondjuk mikor Leventét köszöntöttük, akkor sem volt Leventenapom a naptárban). :oops:

Balwinom! A Pletykafaluban van egy napközi otthon, a Mesevár, oda jár babaókánk.

Annám! Miért ma sütnék? Tegnap volt apa utoljára, így csütörtökön volt sütés.

Judit! Nem tudom mire gondolsz a szopizással kapcsolatban? Eleinte szidott a doktornő, hogy túl sokszor szoptatom a gyereket, kövér a gyerek, tartsam a 4 órát. Aztán fél éves kora körül meg nem hizott olyan túl sokat, akkor tápszert javasolt, de nem adtam babónak. 4 hósan elkezdtük a bébiüveges gyümölcsöket, teát, majd folyamatosan a bevezethető bébiételeket. Mire vagy kiváncsi?

Márti! Nekem is az első kép a nyerő! Nagyon szépek a gyerekek!

Szilvi! A második képen látszik igazán Levente mellett, hogy milyen nagy is Dávid! :shock:

Szamóca! nektek pedig kellemes időtöltést! :wink:

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Anna, ha hazajöttünk, írok Neked! Nagggyon vagány a kocsitok, tetszik! :lol:

Olga, milyen szépek vagytok! És a tesód sem panaszkodhat, biztosan gyönyörű nagypocakos kismama lesz!!!

Jaimee, merre vagy? Csak nem elmentél Mosonyihoz?

Márti, nekem különösen az első kép tetszik, ahol együtt van a két testvér.

Szilbee, nem olyan rossz az a haj, de amúgy is olyan hamar megnő nekik! Nagyon elfáradtál? Küldök energiákat!

Judit, de, gyanta :twisted: Hogy én mennyire úúútálom... De utána volt masszírozás, meg arckisimítás. Na, azon majdnem elaludtam. Kispárna, puha pléd, meleg... :oops: Fel se tünt, hogy vihar van... :lol: Újabb érdeklődő nem volt, a jövő héten szeretnénk a helyi tévében is meghirdetni pár képpel.

Balwin, köszi a jókívánságokat :lol: Terveink szerint a szoba-a wellnes részleg - étterem háromszögben kívánjuk eltölteni az időnket :oops: :lol:

Dorka, milyen volt a mamánál? Jó kirándulásokat az új kocsival! És igen, babóstól kérjük a képet! :lol:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Ditke, Zsófinak boldog hófordulót! :lol:

Niki, még mindig hármasban? Hogy vagy? Hová készültök pihenni?

Kata, szakdoga írás? :wink:

Kati, köszi Neked is a jókívánságokat :lol:

Katlina, megvagy még? :lol: :lol: :lol:

Évi? Rendben vagy már?

Ha valakit kihagytam, bocsánat :oops: Közben annyira elvoltam itt, hogy majdnem túlkelt a baconos-fokhagymás bucim... :roll: Mielőtt kérdeznétek, ugyanaz a recept, csak apróra vágott bacont és fokhagymaport keverek hozzá. :lol:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Oh, de jó, hogy valaki mindig résen van!...
Zsófi babának Boldog Hófordulót! :D

Judit, köszi, jobban vagyok, lassan teljesen rendbejövök :) Annaluci nem kapta el, de még nem merek örülni :oops: :) Majd ha már nem tüsszögök, és még akkor is oké a kis drágám, akkor talán megnyugszok... :wink:

Szamóca, ennél a hármasnál nem is kell több :lol:
Jó volt a farsangos felhozatal :D Gomba én is voltam :mrgreen:

Márti, nekem is a tesós kép tessen a legjobban :D

Szilbee, dejó, hogy semmi komoly! :D Hm, nekem rövidhajú Levente is tetszetős :wink: :lol:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Jah, Judit, szólj, ha megérkezik a csomag! :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Szilbee!

Szerintem tök édi Levenbte rövid hajjal, annyira jól áll neki! :D
Dávid meg egyszerűen zabálnivaló! Az a pofi, na de ezt már egyszer kielemeztem, csókolgatni való! :D

HA már így szóba jött. GYANTA!!!!

AZ arcomon még csak elviselem de máshol. Fúú már most is kiráz a hideg. Modjuk nekem a lábamon van viszér (ménelennemán) ezért ott nem lehet. Én gépezek: hónalj, láb. Amúgy ,,ott" meg marad a beretva. Vagy legyek bevállalós? De nem merem! :?
Vélemények, tapasztalatok!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Kati74!Én a weet krémet használom mindenhol, és ott is. Nekem bevállt.A gyantától én is félek. egyébként az avon szörnövekedésgátló krémje és borotválkozós zseléje is nagyon jó, legalábbis nekem bevált.

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Csákó!

Márti!
Örülök hogy lehet a te gyerkőceidet is látni!!! Ha szabad ilyet mondanom de a lányod arcformája nekem nagyon tetszik!!!!!!!!!! Hogy mondják azt lányba amit fiúba helyesnek?....szóval az!!!

Timi!
Áhhhhhhhá szóval mindig minden kajád ua. csak néha mást is raksz bele... :roll: :mrgreen: Legközelebb csak a mellévalókat írd.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: A kozmetikai kényeztetés nekem is nagyon hiányzik...olyan több órás... :D
Vigyázzatok az úton!

Olga!
Hát mert írtad hg ma nagyon apa mellett kell jó feleségnek lenned mert kicsit el van szontyolodva...én meg gondoltam hg főzöl neki vmi kedvencet.... :oops:

fanna3
 
 


Aha, Anna! :lol: Csak a lényeg mindig a "máson" van :lol: :lol: :lol: Kicsit rusztikus lett a kinézete (a fiam szerint inkább ronda, de finom :roll: :lol: ), rögtön hozok képet. Amúgy ma annyit főztem-sütöttem már, hogy pont elég is volt... (mai ebéd desszerttel, holnapi ebéd, mai vacsora)

Ez inkább úgy van, hogy találok valami jó receptet, ami nekem sikerül, aztán megpróbálom minél több variációban és a végeredmény már a közelében sem lesz az eredeti receptnek :lol:

Az én kozmetikusom nagyon haragszik a borotva miatt, s amúgy is elég sötét, dús és erős, ami a hajamnál jó, de máshol átok, úgyhogy én azt már ezer éve nem használom. Nekem a lábam, a hónaljam és a bikinivonalam gyantázza mézgyantával, ha nagyon nincs időm és sürgősen kell, akkor a lábam le szoktam géppel szedni. :roll:

Balwin, hátha elkerüli AnnaLucust, s mire hazajövünk, híre se lesz a betegségeknek!

Szolnokon volt vihar? Csak ámultam, miket olvastam a neten! :shock:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Én is gépezek.....bár legjobb lenne a lézeres végleges....no majd ha dolgozok arra gyúrok.....ott meg borotván kívül mást még nem mertem vállalni....sztem belehalós.....

fanna3
 
 


Volte-----e?????????????? 2kor már vagy 3 órája nem esett....mondom leugrunk a boltba...meg amúgy is új kocsi ez meg az........hát nem akkor kezdett szakadni?.....Csontig áztam.....meg kapaszkodtam a kocsiba akkora szél volt.....Ennél már csak a jövő heti havazás lesz jobb.....

fanna3
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?