Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bementem a kórházba egy soron kívüli UH-ra a dokimhoz, mert már szinte állandóan barnázom és a hasam is fájt egy kicsit.
Szerencsére minden rendben van. 4 cm az ülőmagassága és 10+5 hetesnek felel meg. Vert a kis szivecskéje is és mocorgott. Nagyon édes volt! Olyan jó volt látni! :lol: A 12 hetes UH majd 2 hét múlva lesz.

gwini
 
 


Minyu :lol:
1968.11.02.
Asszem én vagyok a rangidős... :oops:

Gwini, jó, hogy minden oké!
Vendég
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak!!!És persze gratula a babákhoz!Kellemes babavárást!!!
Jó ötlet a szülinapos!!
1982.04.22. :D következő vizsgálat: 2008.03.07.

MOnee!!Nagyon szép a babád!!Szép nagy, és a pocid nagyon aranyos. :D

Gwini!Hála az égnek hogy minden rendben van, legalább te is megnyugodtál egy kicsit!Sok pihi, bár képzelem, hogy egy kis virgonc csöppség mellett nehéz ezt véghez vinni.

Alíz

KépKép
roni0422
 
 

 
 

Jaj, nagyon várom már a jövőheti UH-ot!!!Nagyon kíváncsi vagyok már a kis tökmagra, mekkora lehet!!! :D

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Röné!

Ahogy látom, neked 09.23. a nagy nap. Nekem a kalkulátor szerint 09.20, de a mensi alapján jövő hét csütörtökön leszek 12+0.

Amúgy a korongos öröknaptár szerint a 10. hétre írja a genetikai vizsgálatot, korionboholy- mintavételt, és a 11. hétre írja a tarkóredő mérést. Tehát, lehet, hogy mégis az az igazság, aki azt írta, hogy a 11-13 hét között kell elvégezni.

Minyu! Akkor én is adok melót :lol:
1978.05.12.
köv. vizsgálat (UH):03.06.

köszike

tényleg, tud valaki valamit Ildicsiről?
Ha olvasol minket, kérlek jelentkezz, mi van veled!

Üdv mindenkinek

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Gwini!

Nagyon örülk, hogy minden rendben van és szépen növöget a baba!

A szül. dátumom: 1979.05.13. Ági csak 1 év 1 nap van köztünk!!! (+még egy bika a csapatban):D :D :D

Ildiért én is aggódom! Remélem jelentkezel hamarosan és minden ok lesz.

Kép
Kép
a.m.
 
 


Én is gondoltam Ildicsire, mi lehet Vele???
Vendég
 


Ildicsi!
Mi van veled? Írd meg légyszi, mert aggódunk érted!

gwini
 
 


Sziasztok!

Már kb. 3 hete olvasgatlak benneteket, és olyan jó fejek vagytok :D
Ha van még tagfelvétel, szeretnék is csatlakozni...

Magamról: 1978.05.10-én születtem, tehát én is hamarosan 30 leszek, mint nagyon sokan itt.
Győrben lakom. (azt hiszem netti77 és luca68 is győri)
Jelenleg 10 hetes (10+1) terhes vagyok. Az első gyermekünket várjuk.

Egyelőre ennyi.

Dóri
dorka78
 
 


Dia!

Csatlakozom a többiekhez!
Irj, hogy mi van!!!! Szoritottunk érted/értetek nagyon!!!!

Kép
Kép
lolababa
 
 


Szia Dóri!

Örülök, hogy te is jöttél, üdv köztünk.
Ezek szerint szeptember 25-re vagy kiirva? :)

Kép
Kép
lolababa
 
 


lola igen, bocsi lemaradt... A szülés várható dátuma: 2008.09.25. 12.heti uh-ra 2008.03.14-én kell mennem.

Dóri
dorka78
 
 


Csak azért, mert uh szerint nekem is ez a terminusom... ;)
Saját számolás szerint 23.-a, mert az évet kezdtük a babagyártással... :D

Kép
Kép
lolababa
 
 


Sziasztok!
Egy ajándék "kukkantáson" voltunk ma. (ne utáljatok érte :) )




Kép

szeder74
 
 


Szeder!

Ez gyönyörűűűűűűűűűűűűűűűű!!!!
Már én is úgy szeretném látni....
Valaki már kérdezte, de tényleg áruld el, hol lehet ajiba kapni a kukkokat? :D

Tök olyan, mintha a háttérben lenne még egy...

Kép
Kép
lolababa
 
 


Dóri Üdvözöllek én is. Remélem szívesen jössz majd hozzánk nap, mint nap :)

Gwini!
Nagyon jó olvasni, hogy minden rendben veled és a babáddal is. Tényleg úgy vagyok itt mindenkivel, mintha a testvéreim lennétek az aggodalom mindenki felé egyaránt meg van.
Nem is hittem volna, hogy érezhető ilyen. Egy csónakban evezünk, szinte azonosak a problémáink, aggodalmaink.
Olyan jó itt lenni :)

Ildicsi várunk!!!

szeder74
 
 


Sziasztok :D

Köszönöm a kukacoskám dicséreteit. :lol: :lol:

Starlak,Monee :D
Ajándék UH: a doki aki leszervezte a 4D-t a barátom, én még tegnap reggel nem is tudtam,hogy lesz 4D-m.

Petra
Egyszerűen elképzelésünk sincs mi lesz a babó neve. Nincs egyetlen fiúnév se a tarsolyunkban…mondjuk lánynév sincs…
9-10 hetesen nálam is volt egy kis visszaesés rosszulléteket illetően de mostanra elmúlt. Kitartás. Költözéssel azért óvatosan hagyd a férfiemberekre a cipekedést.

Röné :)
Én azt hiszem nem bírnám ki,hogy ne tudjam meg a nemét!! Onnantól még egy kicsit személyesebb a kapcsolat köztetek…
Jól gondolod,most a 11.héten vagy.
12 hetes szűrés időpontja:11-13+6 között, szóval az tökéletes ha a jövő héten mész.

Ági :)
A CundA-ban van kismami öv és azzal még feltudod venni a régi gatyóid.
1990ft,én szeretem nagyon.

Márti
Vizitdijat én se fizetném ki. Ha van kiskönyved a baba egészen 6hós koráig nem kell fizetned!!! Szemtelenség ha elkérik mert ezt tudniuk kell!!! :evil: :roll:

Monee
Édes a babód. Csini kis pocid van már! :)

Kobak
Nem kap mindenki genetikára beutalót,csak ha ok van rá.. pl a 35 év feletti kor.
Lánykád mennyi idős?

Gwini
Igen egy kicsit most talán kisfiút szerettük volna hiszen kisfiúnk még nincs…

:D Sugikám :D Érezd jól magad itt a fórumon (is). pusz

Szeder
Nagyon tüneményes a babód!!! :D
holka
 
 


lolababa! Köszönöm szépen!!!

Nincs a háttérben semmi...csak a méhem :) - remélem!!!!
Tuti egyedül van a lányka :)

Úgy ajándék ez, hogy saját magamat leptem meg.. :)

Én is olvastam már, hogy ajándékba kapott valaki közülünk, hát én nem kaptam én adtam magamnak..a kíváncsiságom, hogy minden rendben van-e, az olyan mértéket öltött, hogy ma elmentem..ne bántsatok érte :oops:

szeder74
 
 


Gwini
És mit mondtak a barnázásra?

Dorka :)
szia,gratula a picikédhez :)

szülinapom: 1978.01.30. Szóval már megvolt a 30-as szülcsinapom :roll: :lol: .
holka
 
 


holka!
Köszönöm neked is! Fiú név: pl. Máté bár nem tudom a családneveteket :)
Nekem a kisebbik fiam Máté és nagyon találó picinek aranyos vele, nagynak meg majd komoly lesz :)
no azért írtam, mert én nagyon telitalálatnak találtam a nagyobbik fiam Bence - ezt a nevet picit megbántam :oops: Felnőtt embernek nem olyan komoly, és tovább vagyunk felnőttek, mint gyerekek..

szeder74
 
 


Lányok!
Ma tudtam meg az uh. doktornőtől, hogy minden baba egyforma a kb. 20. hétig, utána kezdenek a genetikai adottságok kialakulni. Hihetetlen.

szeder74
 
 


Szeder!

Én nem haragszom, hanem nagyon örülök neked, veled! ;)
Remélem nekem is megint puncirillám lesz... :D

Kép
Kép
lolababa
 
 


lolababa! PUNCIRILLIÁM húú ezt megtanulom. Én kis cunusnak hívom....-a háta mögött :) :)

szeder74
 
 


lolababa!
Lauráról tehetnél fel nagyobb fotót legalább 1-et, mert még nem láttam róla, olyan kis cuki..szeretném látni.
Egyébként most belegondoltam..épp, hogy most született a csöppség, és máris várod a következő babát. Hihetetlen csajszi vagy!!!
Tudod még mi az érdekes? Az, hogy hihetetlen szeretettel írsz a mostani pocaklakóról is. Tudsz örülni, aggódni,..pedig ott van Laura, aki igen sok gondozással jár még most!! ügyi vagy!

szeder74
 
 


Konan! Örülök, hogy túl vagy rajta!
Minyu! Igazából a többiek már mindent leírtak, amit lehet. Megdöbbentő.....
Kobak, Dorka! üdvözlünk a boldog kismamik között!
Én ma végre nagyon boldog vagyok! tegnap voltunk Uh-n, ma nődokinál. Minden rendben, nagyon megkönnyebbültünk! Fickándozott, izgett-mozgott ez a kis tündér! Olyan jó volt! A munkát csak a 20. hétig engedte a doki (biztos gáz, de én már nagyon várom, hogy ne kelljen mennem. A főnököm azt szokta mondani, hogy ne hagyjam el magam. Én már végre szeretném elhagyni magm, és az előkészületekkel foglalkozni, pihenni, olvasni, rendbe rakni a lakást, és boldogan várakozni). Ja, és végre vége a szextilalomnak :lol:

Kép
blúmi
 
 


Szeder!

Ez annyira, de annyira aranyos volt, és olyan jól esett!!!!!
Nagyon szépen köszönöm.
Lola egy kis pokolfajzat... :) Felteszem a mostani kedvenc képemet, amin apával van fürcsi közben... imádom őket! :D

Azért neked sem lehet semmi... két nagy mellé egy aprót... ;)
Nálam legalább majd idővel lekötik egymást. :D

Kép

Kép
Kép
lolababa
 
 


Üdv az új kismamiknak! Szép számmal fogunk szeptemberben babázni! :P

Az én szülinapom: 1978.06.03. Még néhány hónapig mondhatom, hogy 29 vagyok :lol:

Kértem időpontot, és 03.12-re kaptam. Szerintem ennek tutira bele kell még férnie. Remélem addigra megint sokat nől a babym. A múlt heti Uh-n 29,1 mm-es volt (ha már írtam, akkor bocsi)

Szeder, anniyra megható az a kép a babádról! Már én is szeretnék ilyent! De persze nem mindegyik manó hagyja magát ilyen jó pozból UH-ozni...

Végre hétvége van.. Teljesen kipurcanok hét végére. Pedig most takarítanom kell, mert sok a por... Valahogy az utóbbi időben nincs energiám még erre is, pedig nem szeretem ha nem tiszta a lakás :cry:

Jó hétvégét mindenkinek!

Rönééé



Kép
röné
 
 


Sziasztok!

Dóri!
Üdv itt!

Szeder!
Köszi! Nagyon édes a babád!

Holka!
Azt mondta, hogy minden rendben van, semmi baj nincs. Többet kellene feküdnöm, ami a Norka mellett nem nagyon megy! :wink: És több magneB6.

gwini
 
 


Sziasztok!

Üdv Dorka!
Igen, mi Nettivel Győr környékiek vagyunk!

Megírod priviben, ki a dokid?

Szeder, szuper a kép!!!!!Édes a baba!
Vendég
 


Szeder :lol:
Még mikor Henit vártuk akkor a szóbajövő fiúnevek:
Koppány(ezt apuja szerette volna de én nem :roll: ), + a Levente és a Máté volt esélyes. Mostanában ízlelgetem a Benedek és a Nimród nevet is.
Csak sokkal egyszerűbb ha az ember még csak álmodozik a nevekről mint amikor valóban adni is kell nevet egy kis embernek. :D

Lolababa
nagyon szép kis családod van :D . Tetszik,hogy Laura olyan értelmesen,figyelmesen néz. :D Okos kiscsaj lesz biztos.

szép hétvégét mindenkinek :lol:
holka
 
 


Sziasztok!

Húúú csajok, itt az előbb nagyon durva vihar volt! Esett a jég, dörgött, villámlott és fújt a szél ezerrel! Mondjuk erős széllökések egész nap vannak, ki sem dugom az orrom bentről!

Minyu, táblázathoz: szül. idő: 1977.10.05. köv. vizsgálat: márc. 7.

Szeder, annnnyira édes ez a kép!!! Én is szeretnék ilyet! Nekünk Balu a 4D-n anno sem az arcát, sem a nemét nem mutatta meg. :cry: Remélem pocakbaba majd fotogénebb lesz, ugyanis vele is tervezünk egy babamozit majd!

Szia Dorka! Üdv. köztünk. Tényleg Győr környéki vagyok! Írj magadról bővebben, légyszi! Ki a dokid? Merre laktok? Milyen nemű babót szeretnél? :wink: Jöhet akár priviben is!

Lola, nagyon édes a kicsi lányod!!! :D

Gwini, örülök, hogy dokibácsi mindent rendben talált!

Ildicsi, jelentkezz!!!

Megpróbálok pocakfotót feltenni, bár nem sikerült valami jól... :oops:
Kép Pocak, apa szerint háj :)

Kép
Kép
netti77
 
 


Nevekhez még annyi, hogy Balázs, ha lány lett volna, akkor Boglárka v. Laura lett volna.
Erre született a környezetünkben mindkettő! :?

Mostani nevek eddig (ugyebár még jópárszor változhat :D )
Fiú: Dániel, Olivér
Lány: Alíz, Nóra, Adrienn (bár kb. akkor születik a baba....), Viktória (nagyon közel van karácsonyhoz)

Kép
Kép
netti77
 
 


Sziasztok!

Nagyon brutál idő van felénk!

Szeder!Nagyon nagyon nagyon szép a kis puncisod!Nagyon irigyellek, remélem hamarosan mi is tudunk hasonló képet feltenni!
Mi is kislányt szeretnénk, a párom is!!!

Netti!!Szép pocak fotó!!!Jól látszik már!Alíz??NAgyon szép név!!!Az én nevem is az..... 8) :D

Lola!Nagyon szép kép!Édes a kislányod!

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Sziasztok!

Micsoda egy idő. Az embernek semmihez sincs kedve. De ma végre összeszedtem magam és nekiálltam takarítani. Apa jó fej volt, mert együttesen csináltuk meg az egész lakást. Egyedül nem lett volna mindenhez energiám.
Tegnap megint veszettül szarul voltam. Vuk, hasfeszülés, puffadás, keményedés, minden. Aztán vettem egy meleg fürdőt (tudom nem szabad, de olyan jól esett és utána kicsit jobban lettem.)

Hú, már a neveknél tartunk. nekünk lánynak van egy tuti befutónk, 90%, hogy ezt választjuk ha kislányunk lesz. Fiúra a páromnak van, de én még próbálok vele megbékülni. Mivel nekem nincs fiúnevem, ezért lehet hogy fiú gyerek esetén apa választhat (persze csak magyar név és semmi extrém, nem szokványos. Az olyan nevektől a hideg ráz ki)

Szfvárról csak mi ketten vagyunk Ronival?

Roni te hogy vagy megelégedve a Dr. Nagy Lászlóval? Én tavaly egyszer voltam nála, és nem mondhatnám, hogy elnyerte a szimpátiámat..

Rönééé



Kép
röné
 
 


Judit, merre vagy?
Régen írtál!

Csajok, nem emlékszem pontosan, Ildicsi-nek ez volt a neve, így?
Mert néztem a tagok listájában, és ilyen néven nem volt senki! :cry:
Vendég
 


Nekem sok lánynév tetszik:
Réka, Anna, Emma, Luca, Laura, Éva, meg még sok más.

Fiúk:Balázs, Máté, Bálint...
Meg hát minden nap találok újakat is. :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Tábli:
Kép

Vihar nálunk is volt :(
Nekem szétmegy a fejem, Nándi meg extra nyügös :?

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Szia Minyu!
Én is szeretnékfelkerülni a tábliba 1978.07.15. a szülinapom, 2008.09.27-re vagyok kiirva, Bp-i kórházban fogunk szülni és Ecseren lakunk.

Sziasztok!
Már nagyon várom a 12.hetes ultrahangot, mert már nagyon rég láttam a babókánkat, de csak eljön 03.18-a és a papájával gyönyörködhetünk majd benne. Nem tudom, hogy Ti hogy vagytok vele, de minden aami paradicsomos csak az esik jól.

Holka!
Köszi az üdvözlést, remélem jól vagytok?
sugi78
 
 


Minyu: születési dátum: 1979.04.12.

Sugi: paradicsomos nekem is bejön, kivéve a pizza, arra rágondolni se tudok.

Lány név nálunk sincs még, nem tudom úgy igazán egyik se jön be. Fiú névben ragaszkodom a Medárdhoz /dédnagyapám hívták így/ :) páromnak nem igazán tetszik, de majd megbarátkozik vele. :)

Kép

Kép
starlark
 
 


Sziasztok, itt vagyok én is!:)
Örülök, hogy nőnek és fejlődnek a babák. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem akkora a hasam,m int egy félig felfújt lufi...mintha már az ötödik hónapban lennék. (biztos a kajától) :oops:

Szeder, nagyon aranyos a babád!

Csütörtökön megyek 12. heti Uh-ra Kaposvárra, nagyon várom, de egyben izgulok is miatta. Mikor én megyek a 12. hetire, akkor csak 11 hetes és négy napos leszek. Remélem ez nem gond..

Bocsi majd, ha nem tudok mindenkinek írni, jó sokat írtatok :o :P

Minyu: a szülés várható időpontja változott: 09.21.
mivel kiszámolgattam.

Kép

Kép
judit(bálo anyuja)
 
 


Üdv köztünk Dorka!Gratula a babádhoz!

Röné! Melyiknél voltál?Az idősebbiknél, vagy az ifjabbiknál?Én az ifjabbikhoz járok. Én eléggé megvagyok vele elégedve, nagyon jó összhang alakult ki köztünk. Mivel nem nagyon jártam más nödokihoz, nincs viszonyítási alapom. Miért nem voltál vele megelégedve?

Csajok! Ti fürödtök vagy zuhanyoztok?Azt tudom, hogy fürdeni lehet, csak nagyon meleg vízben lenni nem szabad, kb a testhőmérsékletű a normális. Miért nem lehet egyébként?Annyit tudok, hogy sokáig meleg vízben azért nem szabad, mert a magzatvízet felmelegíti és az nem jó.

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Roni
Valóban nem lehet meleg vízben fürdeni, de én nagyon szeretek.
Így most is fürdök, csak nem olyan melegben. Az talán nem gond.
Bálinttal volt, mikor nagyon meleg vízben fürödtem, mert akkor még nem tudtam, hogy nem lehet. De nem lett semmi gond szerencsére.
Azt hallottam róla, hogy vetélést okozhat esetenként, nagyon régen, aki nem akarta a babát, az forró vízben fürdött :?

Kép

Kép
judit(bálo anyuja)
 
 


Tényleg, Ildicsi én is izgulok érted. Mi van veled? írj..

Kép

Kép
judit(bálo anyuja)
 
 


Luca, lányok
azt hiszem én sem találom ildicsi-t a tagok között :?

Kép

Kép
judit(bálo anyuja)
 
 


Judit: én is szerdán vagy csütörtökön mennék UH-ra :)
Lola, neked ezek közül vmelyik nap nem jó?

Ih, nem jó a meleg pancsi? senki se mondta :? Eddig meleg vízben pancsiztam főleg hogy nincs fűtés a fürdőszobában :) Csak nem lesz baj...

Kép

Kép
starlark
 
 


Starlak
és te nem kaposvárra mész?
én a seffer klinikára.

Kép

Kép
judit(bálo anyuja)
 
 


Köszi Judit!
Ha megnézitek a táblit, Ildicsi az utolsó tag. Ő októberre van kiírva.
Egyébként én is nagyon aggódom érte, kíváncsi vagyok mi van vele.
Na jóccakát, mert így is elaludtam a Harry Potteren..... :oops:

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Na. Szóval én is meleg vízben fürödtem eddig. Csak nem sokáig. Muszáj valahol összemelegednem. Nekem sem mondta senki, hogy nem szabad. Ezért gondoltam, hogy nem lehet belőle baj.

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


üdv sugi, dorka!!! :)

minyu én: 1978.08.02
köv vizsg: március 10

DIA!!!! van híred?????

szeder!!! de ééédes! mekkora most?
és sztem meg tökjó a Bence is!!! és ez a 20 hét meg kicsit tôlzás, nem?? nekünk 16 hetesen sima uh-n látszott nagyon konkrétan és összetéveszthetetéenül hoyg igenis fiú, és az is lett!! :)

csajok, jól emlékszem hoyg 3 éves kölökkel nem rendelkezik itt senki rajtam kívül??? vagy van, akinél 3 éves volt a kicsi, mikor jött a köv??? kérnék némi tanácsadást!!!!! :)

lola, nagyon aranoy s kép a kiscsaládodról!!!

netti! nem is hááj!!!! :) cuki!

judit!!! nekem is kb 5-6 hónaposnak tûnik!!! eszmáletlen! azért gondolom ebbe belenôni fognak és nem lesz a végére extrémhatalmas hasunk, ugyee???
és nekem azt mondta az uh-s néni, mikor adta az idôpontot hoyg a 12. betöltlse elôtt kell elvégezni a 12 hetit! szóval pont idôben leszel! asszem én is kb épp annyi voltam!

ott van Ildicsi a legutólsó a táblázatban!!!! nem látjátok?? de miért nem ír végre??? :(

na megint hulla vagyok mire idejutok.... holnaptúl bent is olvaslak titeket :) most már úgyis rákérdezett valaki, szóval biztos már mindenki tudja :D
na jóócak, ma se bírok semmi értelmeset írni :P
páá,
bgz

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Jó reggelt!!

Énis kicsit eltűntem, de amióta betöltöttem a 10 hetet (csütörtök) Én azóta annyira szarul vagyok, hogy alig bírok létezni! Iszonyatos hányingerem van egész nap! Vuk edig szerencsére elkerült! Tegnap előtt éjzska egész éjjel a plafont néztem, ma is már 1/4 6-tól ébren vagyok :( Nagyon rossz ez így! Remélem hamar elmúlik ez az egész!

Márti nem semmi háziorvosod van. Kíváncsi vagyok a fejleményekre!

Monne aranyos a babád és szép a pocid :lol:

Ildicsi írj légyszíííííííííííííí!!!

Lola köszia kérdésed a fogacskákat illetően, de nem fogod elhinni még minidig nincs semmi :( Szerdán volt a napi 6 kaka, csütörtökön negyed órás órdítás azóta meg minden erre utaló tünet elmúlt :( Nagyon megkínoz mindket ez a fog!

Sugi, Dorka üdv. itt, gratulálok a babákhoz!! :lol:

Gwini örülök, hogy mindent rendben találtak!

Szeder annyira szép a lép a kis puncisról!!! Szép ajándék Tőled Magadnak :lol:

Blúmi szuper, hogy Nálatok is rendben van minden!

Netti szép kis pocakfotó!! :lol:

Már szépen alakul Mindenkinek a pocója!!!

Sugi Én is szeptember 27-re vagyok kiírva és a következő uh. Nekem is március 18! :lol: :lol:

Roni Én sajna csak zuhanyzom, de Nekem is nagyon jól esne egy kis fürcsi igaz nem nagyon meleg vízben! De talán majd pár év múlva azt is megélem :)

Remélem sikerült Mindenre reagálnom!!!

Mindenkinek szép napot ebben a borongós időben is!!!

Kép
Kép
lanta
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?