Új privát üzeneted érkezett!

Fanni,

Már annyit törtem a fejem az újraélesztő tanfolyamon. Mennem kellenne.....Hol lehet jelentkezni? Kik szervezik? Olyan jó, hogy a férjed profi ebben....Ez azért nagy biztonságot ad, még ha a nap nagy részében veled is vannak.
Képzeld, egyre jobban mocorgnak a csajszik! :lol:

Lanyané,

Még egy dupla kislányos anyuka? De jó! Bár lehet az egyik babó kukija még előbújik :lol:

Kisfóka,

Annyira megnyugodtam, hogy nem volt olyan botzasztó élmény! ügyi vagy. Majd írd meg az eredményt! De mi az, hogy nem lehet még pisilni sem 2 órán keresztül? Én azt nem fogom kibírni :shock:
Jó étvágyat az ebédhez, pótold be a reggelit is :lol:

És...elkészültem Vukkal :oops: Kép

Kép
viri8
 
 


Fendike, Petitpois,

Gyógyuljatok meg nagyon gyorsan!

Kép
viri8
 
 


Lanyané,

Grtaulálok a két egészséges babához! Ez lemaradt az előbb :D

Kép
viri8
 
 

 
 

Sziasztok!

Csak gyors bekukkantás majd délután visszaolvasok.
Megjöttem az NST-röl. Ma egy kicsit jobb volt az eredményem mint kedden így a doktorbácsim hazaengedett. Vasárnap kell mennem legközelebb ha addig nem történik semmi.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Fanni:
Krisztián még várat magára. De remélem már nem sokáig.
Lafi,Jucmuc,Donika,és Katica is felajánlotta a hiradózást.
Csipinek nem tudom a telefonszámát.

Véda:
Köszi a drukkot . Már én is nagyon várom. Örülök hogy csak pozitív erdményt mondtak Lilárol és hogy ilyen segítőkész az ovónő. Egyártalán nem baj ha 7 évesen megy iskolába mert utána tanulhat eleget meg külőmben is legalább könnyebben veszi az akadájokat.

Kisfóka : Köszike. Neked is drukk holnap a cukor vizsgálathoz.

Petitpois: Krisztián még nem igazán akar kibujni..

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Viri :P
Nagyon szép lett a Vuk, ügyes vagy! Neki láthatsz a következőnek!
Megírom az eredményt, a férjecském megígérte,hogy elmegyünk érte! :wink:
Nem, nem lehetett pisilni, én meg direkt nem pisiltem, mielőtt bementem, és amikor mondta a hölgy, hogy nem pisilhetek csak majd, amikor 2 óra múlva levette a vért, hát azt hittem rosszul leszek. Elmentem a barátnőmhöz, arra a 2 órára, de majd meghaltam, annyira kellett már pisilni... :oops:

Nyuszi!
Örülök, hogy rendben volt az Nst, sokat gondolok Rátok...Szorítok nagyon!!!!

Petitpois, Fendike!
Gyógyuljatok meg, nem szabad betegnek lenni!!!!!! :wink:

Fanni :P
Merre vagy?

Véda!
Kislányod már jobban van?

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Donika ALOE VERA GELLY FOREVER LIVING PRODUCTS,remélem neked is használ,tényleg gyönyörűek a hegeim,de ilyenkor az elején kell igazán kenegetni hoyg a szöveteket segítse,aztán a végleges heg egy év múlva éri el a formáját.
köszi mindenkinek ,lehet hogy tényleg
ez már pontosabb megállapítás mint 13hetesen :lol:
Nyuszi drukkolok rajtatoka sor. :wink:

lanyané
 
 


Nyuszi,
örülök, hogy jobb az NST, de Krisztián azért készülődhetne már!!
neked mit is mondtak az alacsony trombocita számra????
nekem is vészesen csökken, + a limfocitám is iszonyú alacsony + vérszegénység REMEK, a végén tényleg vért kell kapnom.. :(

Kép
fendike
 
 


Sziasztok Lanyok! :lol:

Eselyem sincs, hogy visszaolvassak rendesen...

Nyuszi,

Latom Neked mar csak par napod van hatra, gondolok Rad es kivanom minden a legjobban alakuljon! Ugyesek lesztek! :lol:

Fendike,

Ugy remlik Te kerdezted a magas vernyomast a vege fele. Nekem amugy alacsony de a vegere megemelkedett ugy, hogy meg a normal tartomanyba tartozott. Tudom, hogy re'g kerdezted a halos bugyit...nekem 3 db eleg volt. Itt vannak 3-sz vagy 5-ös csomagok.

Viri,
Nagyon szep a kis Vuk! :lol:


Rolunk:
Volt egy-ket erdekes ejszakank...ma ejjel vegre normalisan aludtunk, csak egyszer kelt fel Davide. Tegnap mar nagyon ki voltam de ma sokkal jobb a helyzet. Tejcsi van rendesen, holnap este merjük mennyit hizott egy het alatt.

Bocsi most csak ennyire futotta..hamarosan ebredni fog ma'r hallom. :lol:
jucmuc
 
 


Petitpois: Javulást!! Kuráljad magad és pihi.

Fendike:
Nekem is is tünik hogy Krisztián jól érzi magát odabent és eszébe sincs csomagolni. Nem volt még szó arrol hogy megindítja.
A vérnyomi addig jó míg a 140/90-es határon belúl van. Nyugi minden rendben. No para!!

Viri8:
Ki lehet bírni a cukor lötyit. Kell bele citromlé és ugy iható.
Már karácsonytol össze van pakolva mindenem. Krisztiánnak egyfolytában beszélgetek mint ma reggel is megkértem hogy ügyes legyen hogy hazajöhessünk ne kelljen bent feküdni csak azért mert várunk. Köszi a szorítást nagyon ari vagy.
A takarítással csak ovatosan!!

Csiperke: Oké írok privit.

Pandácska:
A te torkodnak is javulást !! Köszi a drukkokat várom már a nagy pillanatot. Dórika nagyon cukorfalat!

Donika: Zsombi baba nagyon szép kisfiu .

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Nyuszi,
de jo hogy jelentkeztel.orulok hogy az NST jobb lett...Szurkolok hogy Krisztian lassan meggondolja magat :lol:

Viri,
nagyon cuki VUK,eppen tegnap hallgattam CDn :lol:

Kisfoka,
van mar eredmeny?

Jucmuc,
orulok hogy minden rendben veletek,megertjuk ha Davide mellett nem tudsz annyit jonni ..Azert kepet tudsz majd tenni,hogy mennyit nott a kiskope?

Fendike,
kolcsonos gyogyulast kivanok..Nalam egyre durvabb a helyzet,igaz voltam a dokinal de nem adott semmit csak Sterimart irt fel,viszont kiirt betegnek egesz a jovo het pentekig...IGy en vettem meg a patikaban egy masik orrsprayt is plusz egy homeos torokoblogeot..
De most mar a lazam is kuszik fel,erzem...

Te szedsz valamit?
Most akarok kicsit inhalalni is hatha agomboc eltunik : :?

Kép
petitpois
 
 


Sziasztok!

Meg van az eredményem!

Vércukor: 3,82 referencia tart.: 3,61-6,11 mmol/l :D

Cukorterhelés: 5,27 referencia tart.: 3,8-6,6 mmol/l :D



Viszont, amik aggasztanak:

Vas: 33,9 referencia tartomány: 8,8-27 umol/l

Átlag Thrombocyta térf.: 7,2 referencia tart.: 8-10 fl

Vizelet ketontest: Trace

Vizelet fehérje: Trace

Hiába keresem, mit jelent az, hogy Trace, nem találom. A vasam meg magas? Terhesség előtt a béka feneke alatt volt mindig!

Valaki tud segíteni, hogy mik ezek? Thrombocyta? Vizelet ketontest?

Kép
Kép
kisfóka
 
 


petitke :D

nagyon sajnalom, hogy beteg vagy! mielobbi gyogyulast neked!
igen teszek majd kepeket is!
puszi
jucmuc
 
 


Kisfóka :P
Trombocita szám számít, a térfogat nem. Ráadásul nem is kóros az eltérés. Vérlemezke amúgy.
A vasad nem vészesen magas, örülj neki, hogy nem alacsony :wink: De ha Elevitet szedsz, vagy 1 hétre abbahagyhatnád... Én különben pl. ezért nem szedem, nekem ugyanis alapból magas a vasam. Ahhoz képest, hogy nem pótlom direkt, csak kajákból, így is a magasabb tartományban van. (4 hetente járok vérvételre...)
Ketontestre azt mondta apa, hogy az alkohol és aceton szintet mutatja, az gond, ha nem szívódik fel. De a "trace"-ről még nem hallott.. mármint hogy az micsoda.
Ma egész nap jöttem-mentem... kicsit sok is volt, de már vagyok :wink:

Judit :P
Jó, hogy jelentkeztél. Ha kicsit kevésbé leszel fáradt, kérünk szépen fotót!

Viri :P
Gyönyörű lett VUK! Teljesen lázba jöttem! Kééééérem a macim, azonnal! :) Most mi jön Neked?
www.leghajo.hu ezt a linket írta Orsi a múltkor. Nézd meg. Én április 5-én megyek... remélem, még tudok majd akkor. Húsvét előtti szombaton is van... de az nekem nem jó sajna.

Lanyané :P
Itt is gratu az egyik bizti kisányhoz. Szerintem a másik még simán lehet kukis :wink:

Mindjárt visszább is olvasok!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Petitpois :P Fendike :P
Gyors gyógyulást Nektek!

Nyuszika :P
Zárlat van még a kórházban?

Viri :P
Még azt akartam írni, hogy nekem is már egész sokat mocorognak :lol:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :P
Köszi szépen, aranyos vagy Te is és Férjed is, hogy segítettetek, így megnyugodtam. kicsit.
Akkor lehet mégis van terhességi cukrom?De a vérből normális tartományban van. Hétfőn megyek belgyógyászhoz, majd kiderül mi a helyzet!

Akinek terhességi cukorbetegsége van, annak mind a kettő rossz nem? A vér is, meg a vizelet is? Valakinek van itt vagy volt terhességi cukorbetegsége?

Én szedek Elevitet is, meg 2x1 vasat, mert a terhesség előtt Nekem a vasam 2-3 volt, szóval a minimum szint fele, harmada! És már az elején kaptam a gyógyszert, hogy ne legyen gond, most meg akkor túl adagoltuk! :lol: Ez király! Ezen nagyon jót mosolyogtam egyébként, hogy azelőtt vénás szurit kaptam, hogy legyen valami vasam, most meg magas! :lol:

Szerintem holnap vagy hétfőn te is megkapod a macidat és tudsz Te is alkotni!!!!!!

Akkor már érzed rendesen a babákat!!!De jó lehet kettőt érezni! És majd, ahogy nőnek....olyan jó érzés! Nekem reggel fél 6kor már rugdosott a pici, ő ébresztett! :P

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Kisfóka pl. nekem, Nyuszinak,Kavicskának...miért is lennél gdm-es????tök normál mindened...trace passz, nem tom, mit jelent...
ketontest akkor poz, ha kvés ch-t eszel....nekam az 2x esen volt pozitiv mindig....
Vendég
 


Lafi :P
Köszi, akkor most már totál megnyugodtam! :lol:

Lafi+Fanni :P
Nyugodtan fogok aludni és mégegyszer köszi, nem leszek para mami! :lol:

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Viri!
Nagyon szép a gobelin, ügyi vagy! :D

Fendike!
Hú, ehhez a vérkép dologhoz nem értek, remélem az orvosod kezelni fogja, és nem lesz szükség vérre! :wink:

Petitpois! :D
A more milk nekem nagyon gyorsan segített megnövelni a tejcsit, biztos neked is be fog vállni! Sajnálom, hogy beteg vagy igyál nagyon sok mézes teát, meg a bioptron lámpa is jó!

Kisfóka!
Szerintem jó az eredményed, a vasat én elhagynám teljesen! :wink:

Jucmuc!
Elhiszem, h nincs időd, hihetelen gyorsan eltelik 1 nap, nem is gondoltam volna, híradót mióta itthon vagyok nem is néztem, sőt semmilyen tv műsort!

Nyuszi!
nagy drukk neked és Krisztiánnak, hátha vasárnap már szülni mész, nem NST-re! :lol:
donika
 
 


sziasztok!

nem igérem, hogy vissza tudok olvasni, de mindenkit ölelek!

lanyané most má kivi vagyok a babók nemére.

petitpos jobbulást!

majd lassan viszakapcsolódok
Vendég
 


Lányok!

Olyan jó, hogy tetszik neketek a Vuk! Köszönöm :D

Hétvégére megyek egy háromnapos konferenciára balatonüredre :? Hamarosan indulok. Remélem lesz időm megmutatni a balatoni levegőt a picúroknak :lol: (nem csak az uncsi előadásokat kell hallgatniuk)

Vigyázzatok magatokra!

Viri

Kép
viri8
 
 


Viri!
Jó utat, vigyél meleg cuccot, mert most nézem az időjárást és oda már mára esőt mondanak!
Azért, ha nem lesz eső sétálj a parton, Füred annyira jó hely! :lol:

Vigyázz magatokra! :wink:

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Kisfóka :P
Örülök, hogy nyugodtan aludtál :wink:

Viri :P
Már bizti elindultál, de kevéssé uncsi tanulási órákat kívánok.

Boni :P
Szia! Mikor tudjuk meg végre a kis Boni nemét biztosan?
Jövő kedden megyek a II-es nőire, az előadás 9. része jön, ez már érdekel. Nem jössz?

Látom, ma mindenki passzív, jön a hétvége :D
Mi ma szülinapozunk, a férjem 10 éves lett :lol:
A legnagyobb ajándéka(i) úgyis a hasamban, majd átkötöm magam szép szalaggal 8)

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


juj szegény férjed....sok mindent nem akartam,hogy mikor ne szülessen a gyerekem, de a top a feb 29....mikor tartja amúgy amikor épp nincs feb 29????
Vendég
 


Lafi :D
28-a és 1-je között éjfélkor az az egyetlen perc az övé :wink:
Különben azért nem tragédia, mi mindig hétvégene ünneplünk szülinapot, függetlenül attól, mikor van pontosan. Na jó, aznap persze van fülhúzás meg koccintás 8)

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :P
Ez aranyos, 10 éves a férjed! :lol: Szegény....
Képzeld voltam a Faktumban, átvettem a várandós kismamák csomagját, és szerettem volna katalógust kérni! Az eladó csaj mondta, hogy olyan prospektust nem tud adni, amiben a vevők számára is rendelkezésre állnak az árak, mert különböző törzsvásárlói kategóriák vannak, attól függően, hogy milyen árban vagy melyik termék családból vásárolsz! Meg azért nincs még olyan katalógus, mert hogy állítólag a Brendonnak és több bababoltnak ŐK gyártják a bútorokat és ezek a boltok olyan árral dolgoznak, amivel akarnak. Na, ekkor egy kicsit furán néztem rá. Jó, lehet, hogy vannak olyan bútorok, amiket ők gyártanak a Brendonnak, de kicsit furán adta elő magát! :roll:

A várandós csomagban, ami értelmes dolog van, egy anyatej gyűjtő pohár, egy játszó cumi, ami rózsaszín és egy cica van rajta, egy pelus és 3 katalógus. Őssejtről, meg pelenkákról, meg a szoptatásról! Na, de a cumi, meg a pohár az jó dolog, legalább már van 1-1 darab! :D

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Lányok,

Itt találtok faktumos árakat. Ha jól emlékszem az RS-ben is kb. ennyibe kerülnek.
http://www.minimano.hu/termekeink/58/60/

Jó készülődést Mindenkinek! :lol: :wink:

Andi

Kép
bandika
 
 


Hali lanyok,
csak egy gyors bejentkezes mert alig van erom..Sajnos nem vagyok jobban es mar lassan tea undorom is van annyit ittam :cry: :cry:

Fanni,
jo unneplest nektek es boldog szulinapot a ferjednek :lol:

Bocsi most csak ennyirefutja,megyek vissza az agyba..

Kép
petitpois
 
 


Petitpois!
Jobbulást, pihenjél sokat! A betegséged pedig mondjon le :evil:

Fendike!
Te jobban vagy már?

Bandika!
Köszi az oldalt! Húúúúúúúúzos árak, szerencse, hogy nekünk csak kiságy kell. Még komódunk is van, amit talán át tudunk alakíttatni pelenkázóvá! Szekrény sorunk van, ami marad is a babának! :wink:

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Viri,
Juj de jó :D Vuk az 1ik kedvencem :wink:

Petipois,
Kitartást a betegséghez!

Fanni,
Boldog szülinapot a párodnak :lol: milyen fiatal :lol:

Ma elmentünk a Brendonba, és vettünk egy hintát Dorkának. Nem jött meg a pihiszék amit rendeltem így lemondtam, nem akarok rá hetekig várni. Pihiszéket akartunk venni, de megtetszett ez a hinta. Összeszereltük, tök jó :D zenél, rezeg, hintáztat stb.

Kép
Vendég
 


Lányok, akinek elment a nyákdugó, az vmi barnás ill. véres darabos vmi????
Nekem ma reggel 2szer jött vmi durvább váladék, de csak olyan volt mintha sűrűbb folyás lenne (már elnézést, hogy ilyeneket írok) és sárgás volt.. :shock:
Dokimat felhívtam, hogy ez normális-e és közölte, hogy jókat tudok kérdezni, fogalma sincs...
Kikészültem kicsit!!

Pandus,
tök jól néz ki, biztos imádni fogja Dórika!!

Petitpois,
további javulást, pihizz sokat és nyomd a szereket, mást nem tudsz csinálni, átérzem.. :oops:

Jucmuc,
köszi!!!
nekem is normál tartományban van, csak magasabb folyamatosan mint szokott
van 8 bugyeszem, akkor az elég lesz.. :D
csak még ne legyen rá szükség 1-2hétig!!! :oops:

Kép
fendike
 
 


Fendike,
Igen véres, barnás volt. Ez volt reggel, éjszaka pedig szültem.
Vendég
 


Köszi Pandus, hát remélem nem az, még nem akarok szülni.. :?
Folyamatosan jövöget vmi, de nincs színe...

Kép
fendike
 
 


Fendike, ezzel még hetekig ki lehet húzni....állítólag, nekem ilyyen nem volt, sajna, én ezt nem éltem át, de azt mondták bent a kórházban....
Vendég
 


Fendike,
Lafi jól írta , a nyákdugó amúgy még nem jelent semmi biztosat. A kórházban egy csajnak elment, és még 3 hétig egyben volt. Azt hiszem Orsi írta, hogy ez újra is termelődik :roll:
Vendég
 


fendike írta:Kikészültem kicsit!!


min készültél ki? :shock:
lehetett nyákdugó, lehetett sűrűbb folyás.
dokid látatlanban normális, hogy nem tudja mi volt az.

no, meg 37. héten már szülni is lehet :) nem kell a végén hallgatnod a "mikor szülsz már?" típusú kérdéseket.

de a nyákdugó távozása csak annyit jelent, hogy nyílik a méhszáj. Azzal még akármennyi időt ki lehet húzni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok Lányok!
Kérdezhetnék tőletek egy nagyon alapvetőt?
:oops: Az első uh. időpontját az inszem után pontosan 1 hónappal kaptuk.Ekkor már 6 hetesnek számítok és már lesz szívhang?-vagy csak a petezsák látható?
Lanyané szia! :lol:
emlékszel az inszemesből rám? Gratulálok a bizti kislánylányhoz. :P

Kép
katica_75
 
 


katica_75 írta:Kérdezhetnék tőletek egy nagyon alapvetőt?
:oops: Az első uh. időpontját az inszem után pontosan 1 hónappal kaptuk.Ekkor már 6 hetesnek számítok és már lesz szívhang?-vagy csak a petezsák látható?
:P

petezsák élő terhességnél biztosan látható, embrió és szívhang az nem 100%.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Köszönöm Icsilya!

Kép
katica_75
 
 


sziasztok

Fanni gratula 10 éves férjednek.Te liliomtipró :lol:

ma a doktorbácsi azt mondta, hogy fiús anyuka leszek..bevallom, én eddig mindig lányos anyukának képzeltem magam,... de szokom a gondolatot :oops: :lol:
Vendég
 


Katica,
Én 6+2 voltam az első uh-nál és volt szívhang. Petezsákod tuti lesz. Gratulálok neked :D

Boniko,
Gratulálok a kukacoshoz :lol: Nevetek már van?
Kép
Vendég
 


PAndus van
már pár hónapja eldöntötük, hogy B...bálint istván lesz, ha fiú lesz.a második nevet párom nagybátyja után kapja aki apja helyett apja volt mindig.

Ua ez a nagybácsi halt meg Bálint napon.... így már sejtettük.

na de ha kiderül, hogy szar minőségű Uhn elnézte doki(én nagoyn nem láttam semmit) akkor Hanna lesz.

később jövök

Fanni mehetünk hánykor lesz, melyik nap?

pusssz
Vendég
 


Fendike!

Nekem is napokig jött a nyákdugó.Előszőr csak sárgás barnás,aztán komolyabb volt,sok és véres,és a kórházban is mégegyszer távozott,akkor barna,de sok.És ujratermelődik.

Hajrá azért.

Nyuszika!!!!!!!
Mondjál valamit,vagy legalább akkor Apa!Elküldtem a számomat is,remélem megkaptad.

Panda!Jó a széketek,mi is akarunk,persze anyosom szerint hülyeség. :twisted: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Na hagyjuk!


Orsi!Tegnap egész nap 100-140-110-és este 170-et evett,ma megint nyügi,szerintem az időre,megint 50-t eszik.de több lenne az igénye,de nem hajlandó szívni,verekszik vele.
(Tudom,nem ez az a fórum,ahová ezt írni kéne)

Elnézitek most ezt nekem.



Fannnnnnnnnnniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!
Gyönyörűek a kispasik,de hát a férjed sem rossz.Nagyon nagyon cukik.
És boldog szülinapot a kiskorúnak! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bonikó!Gratulálok!

Kép
csiperke
 
 


szia katica sikerült neked is?inszem vagy lombik :?:
boniko gratula a kukishoz:)
fendike drukkolok nektek,nyugi minden rendben lesz :!:

lanyané
 
 


Sziasztok :P
Köszönöm Apa nevében a sok jókívánságot :lol:

Petitpois :?
Sajnos akár vírus, akár megfázás, nekem mindkettő volt és 2 hét. Jobbulást Neked!

Fendike :P
Drukkolok, hogy a dokidat meg tudd várni, de ha nem, akkor annak úgy kellett lennie. Jelentkezz gyakran, s ha bementek a kórházba, várom a sms-t :wink:

Kisfóka :P
Szóval ugyanazt a bútor megveheted akár 50-60 e Ft különbséggel is... Remek... Köszi, hogy akartál kérni katalógust+ árlistát!
Megvan a Maci :D Mármint megérkezett és már el is kezdtem. Nem lesz életem fő műve, de azért ahogy jövök bele, egyre bizakodóbb vagyok, hogy a következő már egész jó lesz :lol:
De figyelem elterelőnek is tökéletes, nagyon örülök, hogy behoztad ezt az új irányzatot a topikra, köszi :D

Bandika :P
Köszi az árakat!

Pandus :P
Nagyon szép! És el vagyok ájulva, hogy kék 8)

Boni :P
Én is "így jártam", tudod... Azért 16 hetesen már látják, bizti kukacos :wink: Apa büszke?
Kedd fél 3-kor kezdődik. Előtte jelentkezi kell ott a büfénél, tudod, aztán a 2. emeleten van a terem. Azt hiszem, 2 óra az egész. Nézd majd meg, a 9. előadás jön. (Előre nem kell bejelentkezni, csak ott. És ingyenes.)

Csipi :P
Köszi :D

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


csiperke írta:Orsi!Tegnap egész nap 100-140-110-és este 170-et evett,ma megint nyügi,szerintem az időre,megint 50-t eszik.de több lenne az igénye,de nem hajlandó szívni,verekszik vele.
(Tudom,nem ez az a fórum,ahová ezt írni kéne)

szél van, azon minden baba megkattan, tök normális.
Tedd sűrűn mellre, ennél többet nem tudok javasolni. Nincs semmi gond az 50nel sem, de utána érdemes kicsit még fejni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok. Én nyuszipuncs apu vagyok.
És ma reggeltől Krisztiánnak is apuja,aki 6óra 15perckor látott napvilágot 3150grammal és 55 centiméterrel. Mindketten jól vannak.Nem csináltam még ezen az oldalon,de megpróbálok képet küldeni. sziasztok! Kép

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Nyuszi írt:2008. március 1-jén 6 óra 15 perckor megszületett Krisztiánka, 3 kg 15 dkg és 55 cm!!!!!!!!!!
Vendég
 


GRATULÁLUNK!!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Nyuszikának, Nyuszipapának és Krisztiánnak is gratulálok!
Jó egészséget, sok örömet és tejcsit kívánok!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: