Új privát üzeneted érkezett!

Kicsi! De jó, hogy írtál! Nem unatkozhatsz... Ha nem lenne Bab simán mennék segíteni neked szekrényt szerelni, meg fúrni én imádom az ilyen melókat. Kiskoromba apukám nyakán lógtam állandóan és rámragadt. De azt hiszem ha Babóval nekiindulnék többet hátráltatnánk, mint amennyit tudnék segíteni :cry:
Micsoda építkezési szakszó: háztartási helység :lol: Sose hallottam még így nevezni a kamrát.
Ne töltsd az idődet keresgéléssel, tiszta felesleges: a tesóm honlapja: apolka@apolka.hu
Puszi
verzsike
 
 


Hülye vagyok, leírtam az e-mail címát :oops:
Szóval a honlap: apolka.hu/baba
verzsike
 
 


ja persze www. után...
verzsike
 
 

 
 

Lányok, megpróbálok már én is jönni, de totálisan be van a napom folyton táblázva, apukám is itt van, a kismanó meg olyan nyüszi, hogy folyton körülötte rohangálok.

Most azért jöttem, mert Eszterrel most beszéltem, hogy megint bent vannak a kórházban. :(
Ugyanaz a gond, nagyon görcsöl a pocija Domibabának, viszont kakilni azt tud.
Reméljük, hamar kiderül, mi a probléma. Azt mondja Eszter, már kapott új tápszert is, hátha az jó lesz.

Most szaladok, Szandibébi megint nyíg. :(

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Kicsi! A falvédők amik a neten vannak csak minták, amiket már csinált és eladott.
A rózsaszín macis anyag már elfogyott, de küld e-mailban rózsaszín és sárga anyagmintákat, meg lehetőségeket hogy milyenre varrja meg és abból választhatsz. Csak kellene egy méret, hogy mekkora legyen, meg ha van egy képed a szobáról, hogy a színeket lássa, de az nem olyen fontos.

Lehet nem tudun költözni hétvégén, mert Babó megeszi a dobozokat :lol:
Kép
Kép
verzsike
 
 


Sziasztok!

Próbálok jönni, mert 2 napja nem igazán engedett a Sára. Ugye napközben nincs gépem, és csak este szoktam jönni. Viszont a Sáruci is hányt már, és pont mindig este.
Vasárnap elaludt rendesen, aztán nagyon nyügös volt, és mellette kellett feküdnöm. Csak dobálta magát, és sehogy nem volt jó neki. Aztán éjfélkor sikerült hánynia, és utánna 2 körül elaludt. Persze a mi ágyunkba, és még ágyneműt is kellett húznom, na meg ruhacsere. Hétfőn konferencián voltam, de nem volt vele gond egész nap. Elvolt a mamival, és jókat aludt. Aztán én hülye este kakaót adtam neki, mint mindig, mivel egész nap nem hányt már. El is aludt a drágám, aztán betettem a kiságába, és elmentem zuhanyozni, és rohan a párom kezében a Sárával aki sugárban dobta ki az egész kakaót, ne meg amit előtte evett. Mondjuk lehet az is gond volt, hogy nagyon sokat ivott fürdés előtt (én még örültem is neki, hogy legalább iszik). Tiszta tusfürdősen ugrottam ki a zuhany alól, aztán alig engedte, hogy befelyezzem a fürdést Végül köztünk aludt, mert a matraca is tiszta kosz lett, na meg az ágyyneműje, ruha csere.
Én egész nap csak mosok, meg vasalok.
Nagyon remélem, hogy ma már nem lep meg semmivel. Ma csak kiflit ettünk, meg teát adtam neki. Már Kubut se merek neki adni. Ugyhogy ma diétáztunk, és holnap már bízom benne, hogy jól lesz.
Szerencsére jó az idő, és sokat vagyunk kint.

Zsuzsa!
Van egy oltás kifejezetten a fülgyulladásra. Az egyik barátnőm kisfia is minden megfázás után fülgyulladást kapott. Volt, hogy 1 hónapon belül 4x adott neki antibiotikumot. Aztán ő is megunta, és elvitte egy másik dokihoz is a kicsit, és ott ajánlották neki. Ha gondolod megkérdezem?
Szegény Áron! Jobbulást nektek is.

Eszter!
Remélem hamar rájöttök, hogy mi okozza a görcsöket. Bízom benne, hogy a tászer, és a másik már jó lesz. Majd gyere ha tudsz!

Sziszike!
Mikor jösz pénteken? Délelőtt vagy délután?
Elültetted a virágokat a kertben? Jó, hogy írtad a múltkor, mert én is szeretnék venni néhányat.

Verzsike!
Látom milyen szuper pasi segít neked a pakolásban :lol: :lol: !mit eszik babó ilyen élvezettel?

Éva!
Milyen az új kondigép? Nekem is be kellene szereznem valamit, mert így dagatt disznó leszek, mire visszamegyek dolgozni.
Nekem kb.8 kilót kellene leadnom, arra is jó?

Koda!
Látom jól sikerült a hétvége. Nagyon jók a képek!Ugye milyen jó hely? Gondolom azért mennyire hiányzott Bence. Ő meg jól elvolt a mamival.
Azok a svédasztalos kaják....Vigyázni kell vele, mert Jól be lehet kajálni.


Többeiktől bocsi, de mennem kell.
Holnap jövök
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Eszter:( sajnálom, hogy újra be kellett mennetek, gondolok rátok!

Titi: köszi, hogy írtál.
Milyen apukáddal, hogy jöttök ki?
Gondolom egy perc pihenőd sincs...majd írj, magatokról.

Erzsike: babó nagyon ari, főleg az utolsó kép.:) tetszett.
Hogy megy a csomagolás?

Gyöngyi: sikerült! De rájöttem kevés lesz és még vennem kell 12 darabot, most a kertítésünk elé ültetgetek. 100*szépet, majd árvácskát fogok és váltva rakom.:)

Pénteken reggel jönnénk és nekem 4re kell haza érnem, ami azt jelentené, hogy 3 fele azért elindulnék biztos, ami biztos alapon.

Jucikám: ilyen a beköltözés, tudom mit érzel.:(
Dudi, hogy viseli? Jó kislány?
Természetesen bármiben segíthetünk szólj... akár társaság, akár munkaerő kell vagy bármi.

Lányok viszont a talit kitűzhetnénk.
Jövőhéten kinek melyik nap lenne jó?

Tegnap szép rendet raktam, főztem: töltött és székely káposztát..játszottam a gyerekekkel egész nap, ez a mentségem, hogy nem írtam többet.:)

Ma a kertet csinálom, de igyekszem még benézni! Földel tőltöm a kerteket fel a csepicsövet eltűntetem.

Rohanok, Bence hív, puszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Kép

Kép


Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Ahogy látom ismét nagy a pangás mostanában.
Áron betegsége miatt nem nagyon tudok jönni én sem. Állandóan köhög, hapcizik és ezzel mindig jön is valamennyi váladék. Nem győzöm törölgetni a gyereket és a padlót. Ma hála az égnek csak délelőtt volt láza. Perzsze nyűgösebb is mint máskor sokiat van ölben és mesekönyvet nézegetünk így lehet lekötni.
Ja azt nem is írtam, hogy névnapomra kaptam egy varrógépet és most azzal szórakozom ha időm engedi. Olyan csuda dolgokat nem tudok mint Koda , de már a meglévő ruhák átalakítása megy.:)

Verzsike
Haláli Babó ahogy eszi a dobozokat. A végén nem lesz mibe pakolni.
Hogy haladsz a dobozokba rámolással ? Van amit már sikerült átvinnetek?

Kicsi
Ahogy írod elég mozgalmas napjaitok vannak még mindig. Igazad van ha most az ideiglenes megoldásokat elfogadod akkor az állanósulni fog és soha nem lesz kész. Értem azt a karnisra és a szerelésekre képek felrakására...
Hiába mondom, hogy kitartást az úgy sem segít de próbáld meg elhinni hogy egyszer rend és tisztaság is lesz.
Aranypos apukádtól hogy ismét besegít és vigyáz Dudira. Tényleg neki hogy tetszik az új helyzet?
A kanapéra még nem tudok mit mondani, mert most nem tudom hová tenni.Nagyon aranyos vagy hogy így emlékeztél rá pont ilyet akartam.Mesivel is beszéltem róla lehet hogy őt is érdekelné. Ha neki kell akkor nyugodtan add oda neki.

Anubias
Szegénykém ismét körház.:(
Remélem hamarosan otthon lehettek és megoldódik a baj.

Titi
Meddig lesz itt apukád?
Hogy tetszik neki a kisunokája, szokta szórakoztatni?
Bocs hogy ezt kérdezem segítség hogy itt van tudsz pihenni vagy még több a feladatod?

Oné
Hát hallod ti is jól megjártátok ezzel a hányós dologgal. Véletlenül nem rota vírust kapták el a lányok? Állítólag most ez elég sok kisgyereknél előfordul.
Remélhetőleg hamarosan meggyógyulnak a lányok.
A mosás vasalás miatt meg együttérzésem.
Igen érdekel a dolog, megköszönném annak az oltásnak a nevét amit említettél a fülgyulladásra.

Sziszike
Te lassan kétkezi mukás leszel annyit lapátolsz és dolgozol a kertben. Biztosan nagyon szép lesz ha elkészül . Kérünk róla képet is. :wink:
Hihetetlen hogy nőnek a gyerőcok. Mind a 3 sokkal nagyobb mint ahogy a legutóbbi talin láttam.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok Lányok!

Csak benéztem! Ne haragudjatok, de rajtam is kitört valami vírus! Halálomon vagyok, ráadásul a héten Apa szinte csak látogatóba jár haza!
Remélem holnapra jobban leszek és tudok írni!

Puszi mindenkinek!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Sehol senki?
Így én sem írok, minek úgysem téved erre egy lélek sem.:(

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok Lányok!

Igazság szerint én is úgy vagyok, mint Zsuzsa! Írnék, csak nem jár erre senki!

Eszterrel beszéltem tegnap, sajnos nem javult a helyzet, még mindig nagyon fáj Domi hasa és nem találtak egyelőre semmit.

Kicsivel beszéltem tegnap előtt, szegény még mindig csomagol.
Viszont nagyon benne lenne Ő is egy találkozóban.
Olyan szép idő van. Szerintem lassan szervezhetnénk szabadtéri talit is.
Zsuzsa és Mesi felé van egy park, a Bika domb (lehet, hogy nem pontos a név, de 3 bika van rajta az biztos). Oda Mesi el tudna jutni babakocsival, mi elmennénk Balázzsal gyalog, a férjem pedig elhozna valakit.
Ha Birmo jön, Ő is fel szokta ajánlani a segítségét, szóval valahogy biztosan meg tudnánk oldani.
Persze máshol is jó, csak úgy eszembe jutott.

Erzsike!
Gondolom már gőzerővel csomagolsz Te is.

Azért, ha engedi időtök írjatok néha!!!!!

Éva

Kép
balimama
 
 


Évi!

Köszi a Bikásdomb ötletet! Nekem szuper, csak én nem mertem előhozakodni hozzánk közeli helyszínnel!

Zsuzsi!
Jövő héten mikor talizunk? Mostanában olyan bőghetnékem van...

Kicsi!
Ha Zsuzsinak nem kell a kanapé, nekem tényleg lehet hogy kellene...

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Pakolás van nálunk gőzerővel. A fiúk most alszanak, nekem meg el kell futnom a boltba, hogy holnap legyen reggeli a pakolós fiúknak. Elvileg holnap már be is kötik a netet az új lakásba és tudok jönni.

Tali nekünk is bárhol jó, szerda után akármelyik nap 03.08. kivételével.

Millió puszi és bocsi, hogy rohanok, de még nagyon sok a dolgunk.
verzsike
 
 


Mesi
Már hétfőn istalizhatunk ha gondolod. Addigra szerintem Áron is totál jól lesz és nem adunk át semmilyen bacit nektek.
Megtaláltam a cipőcskét amiről beszéltünk , remélem nem felejtem el odaadni.
A bőghetnékes hangulatod nagyon sajnálom, pedig úgy de úgy szurkoltam, hogy jobb kedved legyen.

Balimama
Tetszik a Bikás dombos tali ötlet. Tényleg ez Mesinek is jól megközelíthető helyszín. A többieknek, meg hátha mindegy hogy kocsival a város melyik részére kell elmenni.

Áron már 3 órája alszik, már egy ideje nézegetem, hogy biztosan nincs e baja. Biztosan nagyon nyomja ez a betegség, mert ennyit nem alszik máskor.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Nekünk bármi jó, de pontos helyet írjatok!
Örülök, hogy többeknek közel lenne, így remélhetőleg sokan lennénk.:) De jó!

Zsolti H-Csig fél1van oviban, így vagy reggel jó és rohanás vagy fél2után egy délutáni tali.

Pénteken 4re megyek érte, így reggeltől, olyan 15ig jó lehet.

Énis állandóan belesek, majd halogatom csak az írást, jó lenne, ha gyakrabban jönne mindenki..

Ültettem a kerítés elé árvácskát, most 1db 100*szép, 1db árvácska, váltják egymást...Fehér, bordó, kék, lila és sárga színekben.:)

Csinálok magamnak enni és megeszik a gyerekek, most kitotam velük, mert már nekem is kell ennem: csípős kajcsit ütöttem össze.:) Én imádom, ők meg nem.:)

A kavicsokat ledöngöltettem , most a mellettünk levő területet tetetem rendbe, ami nem az én dolgom lenne, de mégis az én kerítésem mellett van...

Május végén szeretnélek meghívni titeket, addigra mindenki jól lesz és túl a nehezén, remélem. A dátumot, majd pontosítjuk!

Kitartás!

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Remélem sikerül összehoznotok ezt atalálkozót, hátha mindenki kicsit kibeszéli magát és megpihen. Ahogy olvasom, mindenkre ráfér.


Zsuzsa!
áronnak gyors gyógyulást kívánok! bence is olyan sokat aludt, mikor beteg volt.....naponta akár többször is.

Éva!
Jobban vagy?

Kicsi!
Igen, mi biztos, hogy meglátogatunk benneteket majd:) Marcit már így is alig lehet visszatartanai :-) Egerben is álandóan benneteket emlegetett. Sajnálkozott, hogy még nincs bútorotok :) Azt a megoldást találta ki, hogy akkor menjetek vossza a régi lakásotokba, ott volt minden :lol:

Rohanok én is tovább, mert már Marci is itthon van és alig bírok velük. Bence 4 napja csak ordír egész nap. Semmi sem jó neki, hisztizik, dobálja magát.....én meg totál kivagyok....

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok lányok!

Kérlek benneteket ne hagyjatok ki a taliból!
Titit fel tudom venni ha kell!
Nálunk most hétvégén a sógorom esküvője van és 8-án szombaton Erdélyben tartják a templomit,úgyhogy jövő héten a péntek nem jó!
És nem tudok jönni a netre mindig de ha megvan az időpont Kicsi szol nekem!
Akkor majd fel hívom Tittit és meg beszélem vele!

Mindenkinek szép hétvégét!

Sziasztok! :D :D :D

brimo
 
 


Sziasztok lányok!

Egyszerűen képtelen vagyok jönni bővebben, pedig nagyon szeretnék.

Apa most ment el, kollegám viszi haza. Jól sikerült a hét így vele, csak azért nehéz volt egyrészről. Ő is tipikus pasi (bocsánat), mindent mondani kell neki, hogy mit csináljon, és akkor megcsinálja. Ma mondta is, hogy tudja, nem találja fel magát, de nem mer semmihez hozzányúlni, úgy sajnáltam, olyan aranyos volt!
Hozott Kicsibébinek egy plüss nyuszikát!!! :)

Holnap nagy napunk lesz, utazunk Szegedre, reggel megyünk, este jövünk, mert Daninak ott lesz munkája, gondoltam bekéreckedünk hozzá, így meglátogatunk két ismerősünket, amíg ő dolgozik.

A taliban nagyon benne volnék, csak tudjunk találni egy mindenki számára megfelelő dátumot.

De aranyos vagy Brimi, el is fogadom a segítséged, hogyha hétköznap lesz a tali, akkor ugyanis nincs autónk. :(

Lányok, ami miatt pedig konkrétan jöttem, hogy találkoztam ma Eszterékkel a Heim Pálban. Ma hazaengedték őket, mindent rendben találtak hál' Istennek, minden vizsgálat negatív lett! Még a SIDS vizsgálatot is megcsinálták, amit irigylek is!
Szóval hazaengedik őket, pedig kaki sehol, remélem, itthon talál rá valami megoldást szegénykém. Ők is jól meg fognak kínlódni ezzel!
Biztos fog majd jönni bővebben.


És egy nagyon-nagyon jó hír a végére! :)
Nem látott a doktornő semmiféle vesemedence tágulatot, sem pedig májproblémát!!!
Szóval úgy néz ki, kinőttük!!! :) Annyira boldog vagyok!


Most megyek, itt a fürdi idő!

KépKép
titi_27
 
 


Na, Brimo, a nagy kapkodásban átkereszteltelek. :) Hogy tetszik? :wink:

KépKép
titi_27
 
 


Titi:)

Nagyon örülök, hogy ilyen jó hírekkel jöttél :)
Remélem Eszter is jön és nemsokára ír nekünk!
Olyan jó, hogy nem találtak nálatok semmi eltérést! Remélem megnyugodtál ezzel kapcsolatban.


Mi is voltunk az 1 éves státuszon. (Minket senki sem köszöntött fel :cry: )
Doktornő sajnos nem volt, így csak a védőnő méregette meg. 8250 gr, 44 cm a feje, 45 cm a mellkasa. És kb. 72-74 cm.
Nem túl nagy, majd megnő :) Magához képest viszont szépen fejlődik.

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Koda!
Ha hiszed, ha nem nekem pont ma jutott eszembe, hogy a Bencét nem köszöntöttük. Persze a pontos napra nem emlékszem, de azt tudom, hogy február végefelé. Vissza is akartam keresni, de nem jutottam a géphez. A vonalzótok akkor nem jó?
Mindenesetre: Nagyon Boldog Születésnapot Kívánunk BencénekMár megünnepeltétek? Gyere majd mesélni.

Mi is ma voltunk a védőnőnél (tulajdonképpen ezért is jutottatok eszembe, mert utoljára az 1 éves vizsgálaton voltunk). Megkaptuk a 15 hós oltást. Igaz a kis drágámnak még tegnap hasmenése volt. Viszont nincs láza, ami jó. Legalább nem a rota vírus, legalábbis remélem. Ma már csak 2x volt kaki. Igaz kicsit hígabb, de szerintem már javulunk.

Zsuzsa!
Mi is iszonyat sokat alszunk már 3 napja. Visszatért a délelőtti alváshoz a Sára. Mondjuk ő már 6-kor kell. Igaz fél 9- kor már el is alszik (1,5 órát). Délután meg megint alszik egy nagyot.
Az oltás nevét akkor holnap megírom, mert akkor találkozom a barátnőmékkel.

Sziszike!
Sajnos én már nem jutok gép közelébe, csak holnap este. Viszont elküldöm a számom priviben. Ha gondolod, és lesz időd, akkor ugorj be hozzánk holnap. Sajnos én nem tudok átugrani holnap Dabasra (csak 15 óra után, amikor neked már nem jó), de gondolom mostanában úgy is sűrűbben jöttök majd, és akkor következőleg megbeszélünk egy talit valahol ahol neked is jó. Úgyis jön már a jó idő, és valamelyik parkban összefuthatnánk.

Éva!
Én is 2 napja nyomi vagyok. Biztos valami vírus. Semmi étvágyam, de szerencsére nincs hasmenésem, mint a család többi tagjának. Ma már a torkom is kezd fájdogálni.
Jobbulást neked!!!

Taliban benne vagyok én is. Nekem egy hétvégi jobb lenne, de alkalmazkodom, ha ezen múlik.

Ja, és Koda mi sem vagyun túl magasak 79cm. Pedig én 80-nak láttam. Igaz a súlyunk az 10 kg körül van. Szerintem mindenki másképp fejlődik, de ahogy írtad is majd megnő. Néhány év, és akkorák lesznek, hogy el sem hisszük, hogy voltak valamikor picik.


Mennem kell!
Puszi mindenkinek:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Jaj, Koda!
Egész héten figyeltem, hogy most lesztek 1 évesek és tessék....

NAGYON BOLGOD SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK BENCE!!!!!
Kép

Éva

Kép
balimama
 
 


Juci!
Vannak ilyen időszakok a fejlődés során. Szerintem nem feltétlenül a tv. Ott van neki az új ház, teljesen megváltozott minden az életében. Természetes, hogy sokkal erősebben ragaszkodik a maga kis szokásaihoz. Szerintem hamarosan megint biztonságban érzi majd magát és nem lesz gond az alvással.

Jaj Lányok! Én olyan parázós vagyok! Ez a hitelügyintézés engem tönkretesz. Mindig rosszul vagyok, amikor valami újabb papírt kérnek... El sem hiszem, hogy lesz házunk, amíg be nem költözünk!Csak ezen az időszakon lennénk már túl!!!!

Gyöngyi!
Most, hogy véget ért az influenza járvány mindenki lebetegszik.
Én sem javulok. Köhögök, szipogok.... Nem bánom, csak a gyerekek ne betegedjenek le!

Titi!
Gratulálok!!!! Szuper, hogy minden rendben van. Azért úgy hozzáteszem, hogy mindig lesz valami, amin lehet aggódni! A 3. gyereknél már könnyebb lesz egy kicsit!

Eszter!
Örülök, hogy minden rendben van! Ez azt jelenti, hogy talán ,,csak" a fiúknál szokásos hasfájás. Én 3 hónapig éltem pizsamában és kócosan, mert Balázs olyan hasfájós volt, hogy gyakorlatilag 10 hétig nem tettük le a kezünkből. Ehhez sajnos még hozzájön a tápszer, ami kicsit szorulásosabbá tesz. Talán megpróbálkozhatnátok másikkal.
Borzasztó nehéz lehet Neked! Ha segíteni kell csak szólj!

Erzsike!
De irigyellek! Te már nagyon rutinos költözködő vagy!

Zsuzsa! Mesi!
Én is benne vagyok egy kis lélekápolásban!

Koda!
Nekem a Lányok pont 8 kg-ot nyomtak 1 évesen. Azóta megnőttek, bár nem valami nagydarabok, de legalább egészségesek! Valahogy akkoriban ez nem is foglalkoztatott.
Balázsnál többet izgulok, hogy nem evett, vékonyabbnak látszik... pedig ő nem kicsi.
Sőt: Már kicsik rá a 4 évesekre való ruhák! :shock: Lasan iskolaérett lesz! :lol: 105 cm és 17,5 kg.

Tegnap azt mondta nekem, hogy már elege van belőlem és vesz magának egy értekezletet és akkor nem lesz elérhető.
Szoktuk neki mondani, hogy Apa értekezleten van és most nem elérhető. Ő persze nem tudja mi az az értekezlet, de az jó dolog lehet, mert akkor békén hagyják! :wink:

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Szupi hírek!:)

Olyan jó, így jönni!

Éva: Anna május végén lesz 3 és ő is nagy 18kiló körül van és 104cm.
Ezek kb. 1hónapos adatok. 110es ruhákat hordunk, nem írtam, mert azt hittem csak mi vagyunk ilyen nagyok.:)

Anna mostanság azt mondja, hogy hagyjál békén, pedig tőlem sosem hallhat ilyet, meglepő! Persze éreztetem vele, ilyet nem szabad mondani, ő még nem tudja mit mond, vagyis nem bántásnak szánja sztem, de azért nem szabad figyelmen kívül hagynom.

Eszter: örülök, hogy itthon vagytok és Titi annak is, már kinőttétek!

Gyöngyi: még nem tudom a mámat, de jhét pénteken biztos még megyek hozzájuk. Ilyenkor csak 2 manóval.:)
Megbeszélünk valamit. Ami nekem gond a séta, nincs babakocsink, eladtam, mert nem jártunk szinte sehova vele, így a kezét kell fogni Bencének, de már egész ügyes.

Koda: Bencének nagyon sok boldog születésnapot kívánunk.

Puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors életjelre van időm,mert káosz van itthon az elmúlt hétben csak aludni jártam haza 4-5 órát,a többit bent voltunk a kórházban. :cry: A jó hír,hogy a gyerek makk egészséges,a rossz,hogy nem működik. :lol: Új tápszert eszik,mert a tejeset nem emésztette megfelelően,valszinűleg tejallergiás,mint Bálint volt,így egy rosszízű vackot tukmálok bele,amit nem szeret szegény.Nagyon küzdök a tejért,már iszom a tejserkentőt is,pedig nem szabadna nekem,és homeos bogyózok és így már van napi 200 ml.De sajna ez lófütty.De nem adom fel.Újra minden etetésnél szopizunk,már mindent kipróbáltam.Baba nem tud kakilni,most 2 nap hashajtóevés után sikerült. :D Az új táptól talán nem fáj annyira a pocak sem.Egyébként minden ok és egy csomó vizsgálatot végeztek.Az eredmények miatt örülök,mert nincs elváltozás,de amin keresztülment a gyerek,annak nagyon nem.Gyomorszonda,nyeletéses röntgen,vérvétel,UH,SIds szűrés...rémes.Sokat bőgtem,keveset aludtam és közben meg hízok valamitől.Nem értem én ezt.Ha lesz időm és erőm olvasok és igyekszem összeszedni magam.Aztán ha kiganajozom :lol: a lakást várlak titeket szeretettel.Jöhettek együtt többen is,vagy egyenként,kinek hogy jó,hogy ér rá.Minél többen meglátogattok én annál jobban örülök. :D

Szeretlek titeket és köszönöm,hogy gondoltok ránk!

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Apuka üzleti úton van Pesten, így most van gépem, mert nem kellet neki. Persze időm az nem sok van írni, mert árnyékolókat kell keresnem.

Sziszike!
Pont miattad jöttem. Sajnálom, hogy ma nem jött össze a tali,de akkor jövőhétre majd megbeszéljük.
Hallod, hatalmas lányotok van akkor. a Rezi is most kezdte nemrég a 110 ruhákat pedig ő sem kicsi a korához képest. Igaz most egy fél éve megállt a növésben, de 3 évesen mindig többnek hitték. Lehet nálatok is így lesz. Viszont a képen nagyon gyönyörűek a gyerekek, és Anna, ahogy ül, már kész hölgy.

Titi!
De jó, hogy nincs semmi baj. Ilyen ez az élet. Mindig vlami miatt kell agódnunk. Hogy alszik mostanság kicsibébitek?

Eszter!
Hát nem semmi amin átestek. Szegény Dominik! Jól megkínozták. Szerencsére nálatok se találtak semmit. Jó mondjuk a tejallergia az nem semmi, de Bálintnál hogy volt? Akkor őt sokáig szoptattad? Remélem néhány nap, és újra sok tejed lesz. Ez egy ördögi kör. Én is sokat szenvedtem a tejcsivel. Gondolom a sok nem alvás, meg az idegeskedés sem tesz most jó nektek. Azért gyere ha lesz egy kis időd.

Zsuzsa!
estére remélem sikerül megkérdeznem az oltás nevét. Jobban vagytok?

Na rohanok, de azért este még jövök!
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Köszi a kérdéseker Áron egészen jól van. Most viszont Dávid van rosszul. Reggel panaszkodott hogy nem érzi jól magát így itthon maradt. Most ébredt fel és tiszta forró megmértem a lázát 38.6 így nemsokára indulunk a dokihoz. Szerencse hogy pont most rendel.

Anubias
Örülök, hogy mindent rendben találtak Dominál. A tejcsi miatt szurkolok, szerintem ha kitartó vagy vissza tudod hozni. Gondolj arra, hogy Bálintnál mennyi volt most is sikerülni fog.
Azért pihenj inkább ha tudsz és oszd ki a melót a fiúknak.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Bocsi de elküldem, mert közben Áron is fölébredt, így most nem tudok tovább írni.

Koda
Utólag Nagyon Boldog Születésnapot Kívánunk Bencusnak!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Itt nagyon nagy vihar vagy, jégeső, de kis labdányi nagyságuak...nagyon fúj a szél...jó kis félelmetes, néha a lámpa is elalszik, mindent bezártam, lehúztam a redőnyt is..

Túlélés esetén hétfőn tutti írok, addig minél többen írjatok tiis, puszi: Sziszi.ke.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Nálunk újra tombol a betegeskedés. Dávidot tegnap hűtőfürdőzni is kellett és így is alig tudtam levinni a lázát. Reggel 39-el édredt. Egész nap fekszik és nagyon elesett.
Áron viszont jól van és folyton piszkálja Dávidot.
Úgy érzem bennem is bújkál valami ,mert olyan mintha agyonvertek volna fájnak az izmaim.
A vihar látványából mi kimaradtunk vagyis átaludtuk, de nem bánom, mert most mindenki sokkal jobban van.

Sziszike
Remélem túléltétek a jeget. Itt nem látszik hogy jég is esett volna csak vizes minden.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Átkötöztünk... Még minden halomban áll a szobákban, de remélem ajövő héten ki tudok pakolni.

Éva! Kellenek a dobozok? ha igen akkor csak az erkélyre teszem őket, de ha nem, akkor már szabadulok is meg tőlük minél kevesebb dolog legyen.

Koda! BENCÉNEK UTÓLAG IS BOLDOG SZÜLINAPOT! Képek?

Kicsi! Csak írj nyugodtan e-mailt Apolkának, szóltam neki, hogy valami nagyon szépet alkosson extra olcsón. :wink:

Zsuzsa! Szerdán jöttök?

A többiektől bocsi, Babó alszik a kezemben, ennyire is csak azért tudtam jönni, mert így nem tudok pakolni. Szegénynek nagyon fáj a pocija, már tegnap se kakilt és látszik, hogy szenved. Már kapott kamilla teát is meg szőlőlét is, de az se segített.

Puszi
verzsike
 
 


Koda!

NAGYON BOLDOG ELSO SZULINAPOT KIVANUNK BENCENEK igy utolag. :roll:

Ferjem ma elutazott,illetve az idojaras miatt lekeste a csatlakozo jaratat igy Frankfurtban ragadt.
Micimackonk meg beteg (most eloszor) es szegenynek egyfolytaban folyik az orra.
En se erzem valami jol magam,biztosan bennem is ez bujkal,remelem legyozom.

Betegeknek gyogyulast!
momo35
 
 


Sziasztok lányok!

Azta Erzsike, máris átköztötetek? Na, gondolom, akkor Neked is akad most néhány tennivalód!
Légyszi valamikor küldd át a Juci által küldött babaétel listát. Már kértem tudod, de eddig még nem kaptam meg. Légyszi ne felejsd el!!!
Köszi előre is!!!

Momo, jól sikerültek a pároddal töltött napok?

Nálunk is iszonyat vihar volt tegnap, de jég nem esett hál' Istennek.
Apukám hazament, Dani meg beteg, de azért mocorog, tegnap picit meg is bántottam, mondtam, neki, hogy ne sajnáltassa magát, nekem se segített senki császár után, hát ő meg legyen férfi, és ne hagyja el magát.
Anyósomék megint kavarják a kakit, közölték, hogy nekik nem tetszik, hogy nekem van fényképes honlapom, mert ők nem akarnak a neten szerepelni. Megnéztem a képeket, anyósom egyedül két képen volt látható a fél arcával meg messziről homályosan. Majd' felrobbantam tegnap! Szóval azokat kitöröltem, de a többit lesz@rom, nehogy megmondják már mit csináljak.
Érdekes, aki több képen rajta van és látta a képeket, egy szava sem volt, hogy fenn van a neten. Mintha mindenki rájuk volna kíváncsi.
Na, ha megtudnák, hogy ide meg megírom az életem... Jézusom, mi lenne belőle!
Szóval már kezd telni a pohár lányok! És persze, nem nekem mondják, hogy bajuk van, hanem Daninak. Már megint! Elegem van!!!

Kicsibébinek szerintem el fog indulni a foga, mert iszonyúan harapdál mindent, és elég nyűgös. Bár csütörtökön vettem használtam egy elektromos hintát, és egyszerűen imádja, azóta jól el van benne, és egy szava sincs.
Csak az éjszakák elég zajosak. Ma is kétszer fenn volt, fél 2-kor, aztán fél 4-kor, és csak a cici nyugtatja meg. Aztán meg már 5-kor végleg felkelt nagy sírás közepette!

Igyekszem visszaállni a nappali alvásokra, és szeretném a nagy alvást is visszavarázsolni valahogy, majd meglátjuk, hogy fog sikerülni.
Csak jönne már a jobb idő, olyan jó volt néhány napig nem agyon öltöztetni Bébikénket.

Jó volna már visszaolvasnom is kicsit, de annyira le vagyok pukkanva energiaügyileg, hogy ha van kis időm, akkor meg takarítok, és rengeteget babázok! Annyira igényli a foglalkozást és a játékot a kicsi Mazsolám!

Na megyek, eszem valamit.

KépKép
titi_27
 
 


Köszönjük szépen a köszöntőknek a köszöntéseket!:)

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok Lányok!

Erzsike!
Nagyon megköszönném, ha eltennéd a dobozokat! Minél több, annál jobb!
Végülis egy teljes háztartást költöztetek át.
Szerintem el is hozzuk a napokban. Már Juci is félretette a dobozokat nekem, de nálunk is valami vírus tombol már egy hete és nem nagyon mertem sehova elindulni.

Egyébként márciusban folyamatosan szülinapozunk. Lilla 7-én lesz 16 éves, Balázs pedig 17-én 3. Ide még nem szívesen hívok meg mindenkit egyszerre, mert nem férnénk el. Szóval minden hétvégén jön valaki. Ez egy kicsit fárasztó, majd ha átköltözünk biztos egyszerűbb lesz, mert legalább a kertbe ki lehet menni.
Egyelőre úgy tervezzük, hogy csak június elején költözünk át. Így áprilistól júniusik azért elég sok dolgot meg lehet csinálni és nem a legnagyobb koszba megyünk át. Meg persze a nagyoknak is könnyebb lenne, ha akkor költöznénk, amikor vége a sulinak.
Már annyira várom! Egyfolytában tervezgetek, de még azt sem tudom mit, mert a tervek is csak fejben vannak meg. Valószínűleg lesz egy kis ráépítés, melléépítés... Csak szépen lassan. Ha elkészülnek a tervek és megvan az engedélyeztetés még 4 évünk van a kivitelezésre. Nem mintha nem lenne nagyon hosszú idő, de hát minden ,,csak" pénz kérdése.

Titi!
Anyósodékkal úgy sem tudsz mit csinálni. Azt hiszem minden családban probléma időnként, hogy após-anyós mindent jobban tud. Csak az ember könnyebben kezeli ezt a dolgot akkor, ha elég nagy a távolság. Szerintem nem, is érdemes a provokációra válaszolni, mert csak kikészíted Magad. Próbáld meg közben azt gondolni, hogy mondja csak, bólogatok, aztán úgyis hazamegy.
Dani már nehezebb. Lehet, hogy útálni fogsz érte, de egy kicsit elkényeztetted. Biztos én vagyok a sárkány, de én simán rászólok a férjemre, hogy álljon fel és ragadja meg a porszívót, mert éppen mással vagyok elfoglalva és én is szeretnék pihenni egy kicsit! Sőt én minden eddigi párommal így tettem. Soha nem volt ebből konfliktus. Egyetlen dolgot nem tett meg férfi még : soha egyetlen férfi sem főzött még nekem! Nem tudom miért? :wink: :lol:
Egyébként nem bánom, mert nem szívesen keresgélek a saját konyhámban, miután valaki egy napig ott garázdálkodott.
Szerintem nem szabadna ennyire lelki síkra terelned ezeket a dolgokat. Minden indoklás nélkül közöld vele, hogy ezt most nem csinálod meg, mert nincs időd, vagy kedved.... Sőt azt is megmondhatod csak úgy egyszerűen, hogy most legyen szíves ő elmosogatni ebéd után. Ne legyen miatta lelkiismeret fúrdalásod!
Téged ne akadályozzanak ezek a dolgok a pihenésben! Hol van az megírva, hogy mindent tökéletesen kell csinálnod?! :shock:
Szerinted van olyan, aki erre képes? A végén ugye semmi sincs úgy megcsinálva, ahogy szeretted volna és egyre csak nő a a súly a lelkeden.
Nyugodtan rendelhetnél hetente 1-2 alkalommal ebédet, aznap mást csinálhatnál és nem kellene főznöd. Hogy nem eszi meg? Akkor még nem elég éhes!
Hű! Nagyon belemelegedtem! :oops: :lol: :lol: :lol:

Akkor csak összefoglalom: attól nem fog egy férfi tisztelni, hogy a széket is alát tolod! Igenis legyenek igényeid, hogy észre vegye, nem a háztartás része vagy, hanem egy egészséges fiatal nő, aki úgy is szeretne élni mint egy egészséges, fiatal nő!

Momo!
Remélem Micimackód jobban van már! Szegény férjed a legócskább időjárást fogta ki itt nálunk!
Remélem azért jól telt az együtt töltött idő!

Rimarról senkinek nincs híre?

Erzsike!
Hogy van Babó pocakja????

Hű Lányok! Én most csak írnék és írnék és írnék....
...hát ilyen régen találkoztunk! :lol:

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Nálunk is tompol a vírus, csak kivételesen nem a gyerekek a betegek, hanem én. Igaz anyósom már egy hete beteg, és valószínűleg tőle kaptam el. Kezdődött a hasmenéssel (azon még a fiúk is átestek), aztán meg a torokfájással. Nem vészes, mert nem annyira fáj, sőt inkább a mandulám, viszont ma már lázas is voltam.
igaz tegnap rátett a 3 órás kinntlét abban a szélviharban. Sajnos anyukáméknál a faluban tombolt a vihar. Az ő házuk tetején is megbontotta a cserepet. Szinte az egész utcában a tetőn dolgozott mindenki. Hát úgy a negyedét lefújta. Persze nem volt elég pót otthon,így még délután elkellett menni cserépért is. Aztán mire visszaértek apumék, már sötét volt. Áram meg nem volt szinte az egész faluban, úgyhogy a kocsival világítottunk, miközben tették fel a cserepet. Én nem sokat segítettem, csak a világításért feleltem, ezért nem tudtam hazajönni. A tesóm férje tette fel a cserepet, úgy hogy a szájában volt az elemlámpa, mert ugye odáig nem világított a kocsi.
Szóval jól átfagyva értem haza. Anyáéknál meg csak éjfél után adták vissza az áramot.
Kimentünk a temetőbe is, mert mondták, hogy nagyon sok sírkövet ledöntött a vihar. Azt megúsztuk,de sokan nem. Hát ami ott volt. Szanaszét a koszorúk, meg vagy 20 sírkö a földön.
Pedig anyáék csak 7 kilóméterre vannak tőlünk, és nálunk nem volt ilyen pusztítás.
Én is áludtam a csajokkal, mint Zsuzsa

Juci!
Köszi, hogy hívtál az árnyékoló miatt. Milyen az a fóliázás pontosan?
Jutottál valamire kocsi ügyben?

Sziszi!
Neked is köszi a telefont. Bocsi, hogy úgy siettem, de pont az ébredés utánni hisztibe kezdtek a csajok, és az apjuk nem bírt velük. Akkor a jövőhét miatt majd beszélünk még.

Képzeljétek olyan jó napom volt pénteken, mert a Juci,és a Sziszi is felhívtak telefonon. Csak néhány szót beszéltünk,de akkor is. Olyan jól esett, hogy gondoltak rám. Köszi....

Zsuzsa!
Jobbulást Dávidnak? Akkor Áron sem hagyja pihenni a tesót. A Sára is ilyen. Főleg reggel.ha korábban kell, akkor rögtön rohan, hogy felébressze a Rezit. Ha meg elkapom, akkor sikít

Momo!
Mi a baja Mishalnak? Voltatok dokinál is?
Megkaptátok már a 15 hós oltást?

Verzsike!
Majd tegyél fel képeket az új házról. Babó, jobban van? Sikerült a kaksi?

Titi!
Anyósod tényleg nem semmi! Ahelyett, hogy segítene, még folyton szekál. Nekem is fennt van anyósom az iwiwen, mert pont ő fogta a Sárát, mikor ette a tortáját. Csak azt mondta rá mikor látta, hogy nem egy jól sikerült kép róla, de amúgy nem zavarta.

Ja a lényeget majdnem elfelejtettem. Képzeljétek a Sárának már 9 foga van. Miután olyan nehezen jött ki neki a felső kettő,csak úgy pattognak. Egyik nap nevetett nekem, és azt hittem, hogy hátul morzsa van a szájában, de aztán látom, hogy mindkét oldalon kintt van a rágó foga.
Úgyhogy most alul van 3, felül pedig 6 foga.

Mennem kell, de holnap jövök, ha nem jön közbe semmi.
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Jó reggelt lányok!

Mi már fél 6-tól fenn vagyunk sajnos. És az éjszaka kétszer fent voltunk, éjfélkor, meg fél 3-kor, nem igazán értem, mi lelte a lelkem. Mindent a fél 10-es lefekvés után.
Mosott kaki vagyok. :(
Azt hittem, javulni fog a helyzet, de ez csak romlik. Nagyon várom holnap a dokinénit, hogy megnézze a fogacskáját, jól látom-e, hogy valóban bújni akar az alsó kettő?!
Képzeljétek, este az étvágya is olyan rossz, vagyis nem tudom, mit miért csinál, de kiköpi a cicit, alig eszik, aztán sír, ha vissza akarom tenni cicire.
Meg fogom mérni megint minden evés után, mert szerintem 100-at sem eszik. Aztán gondolom, logikus, hogy felkel éjszaka, mert éhes marad. Tegnap tápszerrel is kínáltam, azt sem fogadta el. :(

Azt a mindenit Gyöngyi, ilyen nagy volt a vihar nálatok? Mármint a szüleidnél?
Jó nagy munka lehetett ez, el tudom képzelni. Na, akkor biztos nem tettél jót a szervezetednek ezzel a kis kintléttel.
Remélem, nem leszel betegebb!
De jó, ilyen ügyesen kijöttek Sárika fogacskái? Szupi, hogy nem viselte meg most ez!

Évikém, nem is írok azokra, amit írtál, mert teljesen igazad van. Tudom, hogy Danit én kényeztettem el, és igyekszem is visszább venni. Mióta Kicsibébi ennyire nem hagy aludni, nincs is energiám semmire.
Az a gond, hogy mostanában annyit vitázunk emiatt a marha játék miatt. Nem hiszem el, hogy az fontosabb legyen, mint mi. Itt ül előtte, és hagyja a gyereket nyöszörögni, mert hogy mit tudna csinálni?! Hát gagyogni hozzá, foglalkozni vele.
Nagyon remélem, ha elindul Bébike, akkor nem fog békét hagyni az apjának. Remélem, ütni fogja a billentyűt, és csüngni fog rajta. Most ebben bízom.

Na, megyek, elringatom, úgy látom, álmos. Sajnos viszont fél óránál többet nem fog aludni, tudom. :(

KépKép
titi_27
 
 


Na, megint itt vagyok.

Hihetetlen, a kiscsaj már 3 órája alszik a hintában. Máshol persze nem alszik, ha kikapcsolom, akkor meg felébred, a jelek szerint a ringatástól alszik ekkorát?!
Most várom, hogy felkeljen, aztán kimegyünk a levegőre. Remélem, a babakocsiban sokat nem fog aludni, bár nagyjából mindegy, hiszen az éjszakai alvások úgy látom, nem függnek attól, napközben mennyit alszik.

Bufo, hogy van Dávidka?

Sziszike, végül nem írtál ma, remélem, túléltétek a jeget! Mintha itt is esett volna, de Dani szerint csak a bevert esőnek volt ilyen hangos hangja.

Erzsike, Babó pocija hogy viselkedik? Remélem lett azóta kaksi. Nekünk már megint 3. napja nincs, ma megittam a paradicsomlevet, nagyon bízom benne, hogy ma meghozza a várt eredményt. Ez a sok aggodalom!
De mi foghatta meg ennyire? Adtál neki valami olyasmit, amit eddig nem evett?

Gyöngyikém, nem tudunk összefutni tényleg valamikor? Sárika ajándéka, amit vettem neki, itt van már egy ideje, és úgy félek, hogy kinövi. Persze, valószínűleg még így is nagy rá, de ki tudja.
Vagy ha nem, akkor megtennéd, hogy megírod a címeteket priviben? Inkább feladnám postán.
Lassan összekészítem a kinőtt ruhácskáitokat is, csak majd abban kellene segítened, hogy kiválogassuk, melyik a tietek. Mert biztos emlékszel, hogy sikerült összekeverni, amíg én a kórházban voltam. Az itthoniak csak jót akartak, így viszont nagy kavarodás lett belőle.
A hordozót még egy darabig szeretném, ha maradhatna, még használjuk. Igaz, már meg van az ülés a kocsiban, de ha megyek valahová, még mindig ezzel megyünk.

Jucikám, hogy haladsz otthon? Gondolom, még mindig szanaszéjjel vannak a dolgok. Dudi mellett tudsz haladni, vagy apukád ott van még?

Lányok, utólagos engedelmetekkel írtam a Szerkesztőnek egy mailt, hogy nem lehetséges-e jelszóval levédünk a topikunkat, úgy mindenki nyugodtabban írhatna a magánéletéről, még én is.
Majd meglátjuk, bár nem sok reményt fűzök hozzá, de gondolom, mindenki benne volna.

KépKép
titi_27
 
 


Sziaszotok,
Mi is betegek vagyunk, Livim olyan mint egy csiga, csíkot húz amerre megy, folyik taknya, nyála... :(
Az új helyzetet, talán-talán kezdem megszokni, bár ahogy elnézem a hasonló helyzetben lévőket, ezt sose lehet megszokni, csak elfogadni.

Kicsi,
drága vagy, köszönöm neked nagyon, de már megvettünk egy Silverlinet :) És boldog vagyok, hogy figyeltem a véleményedet, nem engedtem az elvárásomból és ezt vettük meg, mert tökéletes!!!

Titi,
berakom a linket amiről beszéltünk, ha még nem találtad volna meg.
http://www.bebetv.tv/

puszi a többieknek!
ági
csné
 
 


Ági, igen, utánanéztem, de képzeld, mivel nálunk nem UPC van, hanem hülye Fibernet, itt nem jár automatikusan ez az adó, pedig így is 5900 Ft az előfizetés/hó.
Utánakérdeztem ma, havi 600 Ft volna pluszban, és még ki kell fizetni a digitális adathordozót is, 15.000 Ft-ot. De nagyon elgondolkodtató, csak ez a fene pénz!

Látom, Ti is olyan ülést vettetek, ami 0-18 kg-ig használható? Én is megvettem a Teszveszen, csak én Concordot vettem.
Viszont emellett még gyakran használjuk a hordozót, mert pl bevásárolni azt be tudom tenni a bevásárlókocsiba.

Na, megyek aludni, a kisasszony képzeljétek, bealudt cicin, de aztán kb 5 perc alvás után úgy felsírt, hogy ki kellett vennem. Most cumizza az ujjacskáját, és remélem, hogy vissza tud aludni. Azt hiszem, magamhoz veszem a Dentinoxot.

Jó éjt mindenkinek!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Nálunk szakad az eső. Remélem nem lesz nagy vihar megint, mert ma ültettem el néhány árvácskát.
Már jobban vagyok, csak a torkom szárad ki állandóan. Végül anyósom nem javult, és elment ma a dokihoz, aki szigoruan megtiltotta neki, hogy bárhová menjen. Most otthon pihen csütörtökig. Igaz őt jobban megviselte az egész betegség, már egy hete szenved. Szerintem nekem az volt a szerencsém, hogy tegnap lázas voltam. A láznak vannak még jó tulajdonságai is, nemigaz :lol: :lol:

Na már el is állt az eső.

Titi!
Tényleg összekéne futnunk. Te hétvégén nagyon elfoglalt vagy? Vagy esetleg jövöhét egyik délután tudnék elugrani, mert ez a hét elég húzos. Neked mikor lenne jobb? Már nem férnek a szekrénybe a ruhák. Na a rumliról nem is beszélve. Legalább ki is takarthatom válogatás közben.

Ági!
Hát igen megszokni talán majd idővel. Nagyon ritkán írsz mostanában? Livi már biztos produkálja magát. Majd gyere mesélni, ha lesz időd.

Mennem kell, mert a Rezi nem akar az apjával aludni.
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Lányok, nagyon kész vagyok!!!

Kicsibébi este 11-ig végül nem volt hajlandó elaludni! Aztán fél 2-kor felkelt enni, utána pedig 4-kor sírva. Fenn volt fél 6-ig, ami után nagy nehezen elaludt, és 6-kor kelt.
A fejem fáj, az orrom tele van, és fáj a torkom is.
Biztos elkaptam Danitól, meg le vagyok gyengülve rendesen.
De végre ma jön a doktornéni, biztos pont akkor, amikor az igazak álmát sikerül majd aludnom. Persze, ez csak álom, mert napok óta alig alszok, szerintem túl fáradt vagyok.
Már most bejelentettem Daninak, hogy hétvégén ő fog kijönni reggel 6-kor a gyerkőccel.

Na meg persze, előre kijelentem neki, ha este be meri kapcsolni a gépet, holnap letörlöm az egész játékát a gépről. De ezt most komolyan lányok!
Ha ezek után nem fog ma segíteni, hazahúzok Miskolcra legalább egy hétre. Szegény anyát felhívtam kétségbeesve, kérdezte, feljöjjenek a hétvégére? Az se volna jó! Nem tudom én már mikor lesz megint jó éjszakám.

Én csak azt gyanítom, hogy jön a fogacskája. De majd csak megerősíti ma a doktornéni.

Gyöngyikém, nekem a hétvége teljesen jó, vagy a jövő hét. Ezt a hetet tényleg hagyjuk ki, én meg látod, energiaszegény vagyok, még beszélni sincs erőm.
Majd akkor megbeszéljük még addig. De jó lenne, ha összejönne, és nem a ruhák miatt, remélem ezt tudod!!!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Nem tűntem ám el, de alig van időm, mostis itt vannak a manóim, és nem akarom tűlük elvenni az időt.

Túl vagyunk a viharon, de erre felé nagy volt.

Jobbulást a kis betegeknek!

Később, altatáskor jövök bővebben.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Szeretnék bővebben jönni, de most nem fog menni. Dávid újra lázas pedig már tegnap egész nap nem volt láza. Estére ismét. Mára fájlalja a homlokát és a fülét így megyünk a fülészetre.

Verzsike
Szerdára megbeszélt dolog így ismét meghiúsul.
Remélem majd máskor sikerül.

Mesi
A csütörtöki randi veletek is tolódik Dávid betegsége miatt.

Minden betegünknek jobbulást!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Kicsi! Hozzánk nyugodtan jöhettek, várunk Titeket szeretettel! Nem biztos, hogy 100%-osan kész leszek, de az nem baj. Szerencsére nálunk azért egyszerűbb a helyzet, mert minden kész volt mikor beköltöztünk, csak a bútorokat kellett újra összerakni, meg kipakolni. Már csak egy pár doboz van, meg a falra fúrások, mert azt csak hiltivel lehet, az meg nekünk nincs.
Szupi, hogy kaptál egy autót. Kitartás az egyedülléthez!

Zsuzsa! Annyira sajnálom, hogy nem tudtok jönni, biztosan érdekes lett volna mit mond az asztrológus. Dávidnak jobbulást! Áron jól van?

Titi! Remélem jól telt az estétek és Dani segített mindenben. Az bizti nagy büntetés lenne, ha elmennétek egy hétre, rájönne, hogy mennyire hiányoztok.

Gyöngyi! Örülök, hogy jobban vagy már. A lányok?
Nagyon szerencsés vagy, hogy nem is látszik Sárán, hogy jön a fogacskája, csak akkor veszed észre ha már kint van. Nem is nyűgös olyankor?

Ági! Hogy bírsz betegen Lívikével? Gondolom akkor már nagyon útálja a porszívót is.
Amit belinkeltél bebetv-t az upc-vel jön automatikusan a családi csomagban? Magyarul beszél? Nem engedem Babót tévézni, de ha jó, akkor néha esetleg nézhetné és tudnék mondjuk pisilni nélküle…

Éva! Várnak a dobozok az erkélyen! (Meg egy pár még kipakolásra is). Szerintem húzd a költözést ameddig csak bírjátokm hogy minél jobban kész legyen a ház mire be kell költözni, mert így se egyszerű, hát még ha nincs is kész mindennek a helye…

Koda! Hogy vagytok? Ugye nem beteg senki?

Momo! Hogy telt a férjed látogatása? Kistesó lesz Mishalnak?

Nem tudom mi lesz Babóval, ha az én rossz gyomromat örökölte, de nagyon úgy tűnik, hogy így van. Tegnap sikerült 3x kakilnia, de ma megint semmi sajnos. Nem tudom mit adhatnék neki gyümlcsöt, ami nem fogja meg, állandóan nem ehet őszibarackot. Azért néha a meggy is segít, de abból csak pár szemet kap az almához és így nem fáj tőle a pocakja.
Ma voltunk a doktorbácsinál, de csak azt mondta adjak neki rostokban dús ételeket. Meg elküldött gyógytornászhoz, mert mondtam neki, hogy Babó nagyon féloldalasan mászik. Holnp fogok kérni tőle időpontot. Persze maszek, szerintetek miylen összeg neki a reális, amit kell fizetni? Meg fogom tőle kérdezni már telefono, hogy mennyit kér és ha nagyon irreális, akkor keresünk másikat. Csak ehhez tudnom kellene mi a reális.
Most már megyek aludni, tegnap vagy 10x kelt Babó éjjel, itt aludt a tesóm, este mondta majd ő felkel hozzá, de persze nem volt jó Babónak, így mindig nekm kellett, hajnalban már Zsolti is megszánt, de nála is csak sírt . Nem tudom hogy kellene rászoktatnom, hogy másnál is nyugodjon meg.

Puszi
verzsike
 
 


Nem engedném el őket egy napra sem! 8) :twisted:
Dani :D

KépKép
titi_27
 
 


Juci!
Sajnos csak azt tudom mondani, hogy ez életkori sajátosság a csajoknál! Lilla ugyanez, azzal a különbséggel, hogy 2-3 órát tölt a fürdőszobában, én pedig rendszeresen hajnali 1 körül jutok be! Már nem érdekel, hogy semmiben sem segít, csak saját magánál tartana rendet! :twisted: És még sorolhatnám, de naponta jutok el oda, hogy nem bírom tovább.
És ami a legviccesebb az egészben, Apukájánál mindennek pontosan az ellenkezőjét csinálja.
Szóval hidd el a saját gyerekkel is ugyanilyen nehéz, csak őt én akartam, Neked pedig egy kész helyzet jutott.
Én azt hiszem ez a ragaszkodás Dudi részéről megint csak életkori sajátosság, plusz ugye ki lett mozdítva a saját megszokott életéből.

Erzsike!
Gyógytornász: 1500 Ft-ra minimum számíts óránként! Mondjuk szerintem házhoz is mennek, úgy talán könnyebb.

Lányok!
Mi még mindig betegek vagyunk! Illetve Balázs az egyetlen, aki nem. Na és ez a fő nehézség! :twisted: :wink:
Komolyan mondom, agyleszívás egész nap vele lenni. Egy kicsit nem bánom, hogy szeptembertől talán óvodás lesz! :oops:

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Jó volt visszaovasni titeket.
Bencének teli a pelusa és szétpakolja mostis a fiókomat, de írok azért.:)

Jucikám: miis nagyon örülnénk ám nektek!

Bárkit szeretettel várunk!

Gyöngyi: úgy néz ki hugomék jönnek a héten hozzánk csütörtökön, így a péntek, mivel nem érnek rá ugrott.:( Pedig már nagyon vártuk.
Esetleg, ha ráérsz valamikor, átjöhetnétek, akár egész napra is...:)

Erzsike:Linom bio-lencsíra őrleményt, miis használjuk!
Szuper, énis ajánlanám neked.
Gyógytornász helyett én a Bethesdába mennék, ott van egy nagyon aranyos doktornő, aki evvel foglalkozik, alapos és vele beszélnék , ha gondolod megadom a számát, majd...meg, hogy hol keresd.
Én Bencét vittem el, illetve küldtek, de ő az egyetlen, akit jónak és alaposnak tartok, kedves és nagyon sokat tud.

Nagymamám 2,5órára lakik tűlünk Szobon, vonattal, metróval és bússzal jön hozzánk. Mondtam neki, hogy rajta kívül nemis jön szinte senki hozzánk, erre megígérte, amíg jó idő lesz 2 hetente jön.:)
Rossz ez a bezártság, jó lenne menni mindenfelé, de 3 manóval már meggondolom.
Ált. péntek a szabad nekem, mert Zsolti 4ig úszik, így addig csak 2 manóval közlekedhetem.
Múlt héten hugoméknál voltunk, előtte vásároltunk, most még szabad!

Azon gondolkoztam, hogy a hétvége egyik napját ki kellene használnom. Jó lenne kimozdulni. Úszni, sportolni vagy csak pihenni, vásárolni egyedül, de nem fog összejönni, mert jönnek anyósomék és sógoromék, készülni kell..

Most már mennem kell.

Puszi.

U.I.: Virág, Timi, Mesi, Bufo..többie: hol vagytok? Írjatok tiis.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Erzsike, köszi az aggódást, szerencsére senki sem beteg (kop-kop-kop) csak ez az 1 éves korszak igen fárasztó......Ugye Bence is elindult és egész nap csak rohan a nagyvilágba, én meg utána, mert sokat esik és nekimegy mindennek, mindent leránt, lehúz, magára borít. 1/2 4-kor meg már megyek Marciért...........onnantól kezdve levegőt sincs időm venni.
Ráadásul járok a varrótanfolyamra is, és haladnom kell a kosztümfelsővel, amit varrok. És hogy még jobb legyen, fogászatra is járok.....Gabi is jár, de ha neki nincs kedve menni, akkor megkér, hogy én menjek már helyette. Így a héten csak én jártam.......

Kicsi!Hozzánk is benéztek? :wink: Tényleg! Mikor jösztök erre? vagy most a házvásárlás miatt tolódik megint?

Éva:)
Jobbulást nektek!
És megértem, hogy várod az ovit. Imádom a gyerekeimet, de azért jó találmány az óvoda :wink: 1/2 4 után is úgy lefáradok...........

Erzsike!
Én szilvát adtam Bencének, amikor volt ilyen gondunk. Ezt lehet kapni bébidesszertben is. Ettől mindig volt kaka. (de még milyen 8) )

Titi!
Mit mondott a dokinéni? Tényleg jön a foga?
Hogy vagy? Ugye nem lettél beteg?

Zsuzsa!
Dávid ma is lázas még? Bízok benne, hogy nem. Gyors gyógyulást kívánok neki!

Gyöngyi!
Te hogy vagy?
És 9 fog Sárának? csak lesz már foguk! bencének is most indult be. most jön a 4 felső foga..nem is aludtunk 1 hétig......

Eddig tartott az írás, Bence ordít és tépi a nadrágom szárát......

Néhány kép a szülinapról és egyéb napokról. Azért van ilyen sok gyertya a tortán, mert Gabi 27-én, Bence 28-án, a sógorom pedig márc. 2-án született. Egybe tartottuk anyósoméknál.



Kép

Kép

Kép

Ezt kapta tőlünk.:

Kép

Ezt a rumbatököt és egyéb zeneszerszámot egy kedves ismerősünktől kapta, ennek van a legnagyobb sikere:)

Kép


Marci a katona:) farsangon.

Kép

Kép

Egyik kedvenc képen és már be is fejeztem:) Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: