Új privát üzeneted érkezett!

Gyöngyi képzeld , a Geri este megevett 2 mandarint :lol: ,igaz,volt egy kis anyai zsarolás :oops: az első falatnál/meg addig / ,de utána simán minden undorodás nélkül megette-és még kérte a másodikat :lol: .

Katus,örülök,hogy már jobban vagy.
Igen,Encsinek is nagyon tetszett a felső,igaz,azt megjegyezte,hogy feketében jobban tetszett volna neki /mostanában a barátnői feketében járnak :twisted: ,próbálok a lelkére hatni,hogy feketében a gyászolók és az idősek járnak,talán sikerült is,mert utánna közölte,hogy tök szép ez a halvány lila :lol: /.Egy gond van vele,hogy hosszú az ujja-elég lett volna a kisebb méret is.De majd legközelebb készülök :lol:
http://teszvesz.hu/show_user_auctions.php?uid=5746888
Ő az az eladó akiról beszéltem neked-nézd át,most is tök jó cuccai vannak,én is kinéztem egy párat a Gerinek.Sajna mindent kinött,ugyhogy teljes ruhatár csere következik.

Csajok,lehet,hogy az én naptáram a rossz,de nekem holnapra irja az Edina névnapot :oops: .
bibolya
 
 


Már megérte ide regisztrálni, hogy ennyi bókot kaptam az alakomra vonatkozóan:) De sajnos még mindig 8 kiloval több vagyok a terhesség előtti állapotomnál és már akkoris volt rajtam 6-7 kilo felesleg. Úgy látszik ügyesen takargatom:)
Zorka alvásigényére meg máris nem kell annyira irigykedni, mert ma is fél 8-kor kelt, meg tegnap is. Nekem ez halálosan korai, főleg, hogy tegnap fél1-ig neteztem:) Viszont Anikóval megbeszéltük, hogy holnap kirúgdosom Csipkerózsikát (ez tetszett) az ágyból és megnézzük azt a cini-cinit:)

Gyöngyi,
Igen a D vitamin adagokat én is kiszámoltam (ennyi matek még megy:)))) ) és ugyanarra jutottam, mint Te, de a Lakos is meg az asszisztens is úgy támadt nekem, mikor mondtam a 3x1-et, hogy kishíján leszedték a fejemet. Konkrétan azt kérdezték, hogy ki mondta ezt a baromságot. (szó szerint!!!)
Köszi a könyvet mindjárt meg is lesem.

Nincs kedve valakinek velem együtt kínoznia magát a konditeremben kedd-csütörtök-pénteken délután?:) Igaz ezen a héten pont nem így megyek, hanem holnap és aztán csak a jövő héten, de általában k-cs-sz szoktam járni. Nagyon jó!!

És Edinának én is BOLDOG NÉVNAPOT kívánok!

Ja és a járgány; rossz hírem van, anyósom vette Szerbiában,(a férjem szerb) de láttam múltkor a Kikában sokkal szebb színűt, meg a Decathlonban is van. 20 ezer körül van az ára, a kikás azt hiszem olcsóbb volt valamivel és szerintem szebb is.
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm a kedves fogadtatást :D :D :D név nélkül!
Alig győztelek elolvasni Benneteket :)

A D-vitamint hány éves korig kell adni?
Nekem az Essek mindkét gyereknél csak egy éves koráig írta fel. Egyébként ő napi felet vagy minden másnap egy egészet mondott.

Anikó!
Tegnap Bogi játszó után:
-Hogy hívják a Maját?
-Majának.
-Jó, jó de mi a neve?
-Maja!
-Az nem lehet.... a Maják mi vagyunk!
:lol: :lol:
Nehezen értette meg, hogy neki a vezetékneve Malya, Majának pedig a keresztneve. :D

BOLDOG NÉVNAPOT EDÓNAK!

Holnap cini, Botond már nagyon várja :)

Anita
putyu
 
 

 
 

Mégegyszer:
Edina - legyen szép és boldog a mai napod!!!!!!!!!!!!!!!!
ez a nap...

talán még a csillagok is
ünnepelni mennek
ezüst-fehér Hold fényébe
szépen felöltöznek

tündér lányok víztükrére
hullámfodrot varrnak
szél úrfiak falevéllel
táncolni akarnak

milyen csodaszép ez a nap
ugye Te is érzed
mosolygós az egész világ
köszöntenek Téged

ma éjjel majd Rád találnak
csodatévő álmok
én addig is szeretettel:

Boldog névnapot kívánok!

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Katus!
Nagyon örülök, de tényleg!!!

Anita!
Ez a Majás sztori nagyon jó, hát igen a gyerekek nagyon okosak. Úgy tudom a D vitamint 2 éves korig kell adni nekik de majd Gyöngyi oszt eszet mert ő a mindenttudónk!!!

Judit!
Cinin szólj, hogy akarok dumcsizni veled mert általában én vagyok az agymosott a csapatban és mindent elfelejtek.

Ibolya!
És a kabát milyen lett? Edina névnap február 26-án van csak most a szökőnap miatt eltolódott egy nappal (ami szerintem tök baromság mert ha 3 évig 26-án ünnepelünk akkor a 4. évben miért tennénk ezt 27-én) így holnap is aktuális a köszöntés.

Holnap megyünk cinire, igaz két gyerekem lesz de a Tami már olyan nagy, hogy szerintem simán el lesz.

Megyek is szunyálni.

Szandra

szandrakiss
 
 


Küldök két képet, de remélem nem tagadtok ki miatta:) A lányom állva is képes aludni...ezt ma produkálta, sajnos nem voltam itthon, de apa lefotózta:)

Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Ez aztán a termés... :lol:

Kétszer kell megnyitnom a Babanetet,hogy mindenre reagálni tudjak. :lol: és asszem egy tábli is aktuálissá kezd válni :oops: na majd igyekszem.
akkor csak sorban.

Judit!
Bocs,hogy én is ezen akadok fönt,de én sem láttam a felesleges kilóidat,nemhogy 20 at,ne viccelj már :lol: :lol:
Nagyon szép Zorka baba,és tényleg a tegnapi játszótér alapján egy tündér,ahogy leírtad. (Edinához képest tényleg nem nagy,de Rékához igen :lol: )De korban közelítünk és ez tök jó,bezzeg mikor pocakos voltam,senki nem jelentkezett. Te sem Szandra! :? :cry: :wink: :lol:
Akkor mennek a drukkok a kistesóprojekthez.

csemegeuborka :lol:

Mi is Lakoshoz járunk,szóval D vitamin kérdésed letudva. :lol:

Adrienn!
Én kérdeztem a programot. és a szitáidat is kérdeztem......
és a popsi szurit is én kérdeztem :oops:

A hugomnál még víszér is kialakult a gát környékén,ő is érezte a nyomást rendesen. szóval bizti normális :lol:

Ezen a vízóra leolvasáson olyan jót mosolyogtam :lol: mire jó a jó szomszéd.

Hú ez a program jó kis meló....

Tök jó lehetett a felkészítőn. :lol:


Anett!
Tanulsz mi??? :lol: látom....
jaj pedig olyan kiváncsi lettem volna a képekre,na mindegy majd legközelebb...a végén egyik sem jön össze :oops:
Köszi a sapi lelőhelyet,holnap rohanok is. :lol: juj de szupi,hogy ezt honnan szűrted le? :lol: nem tényleg szeretem a sapikat. Imádlak.


Ha rákattintasz a www.mre alul,akkor ott a blogunk,és oda raktam fel képeket. :wink:
Na majd akkor ide is teszek párat,de csak a te kedvedért. Mondjuk lehet hogy nem kéne égetnem magam,itt már mindenki olyan profi fótós. :lol:

Erika!
Drukkolok,hogy ne jöjjön vissza a ...túltengésed.... a terhesség alatt,ha már ilyen szépen rendbe hozták.
Te is tehetnél fel magadról képet!
És ti mit szeretnétek amúgy fiút vagy ti is inkább kislányt?
És nevekkel hogy álltok?
A szülők tudják már a jó hírt?
Ma hogy bírtad a gyűrődést?

Gyöngyi!
Köszi a bogyi nevét. holnap remélem már sikerül hozzájutnom végre. Ma az oviból haza fele jövet megálltam ,de az ajtóig kígyózott a sor,kicsit vártam,de senki nek jött ki,de egy nőci oda állt mellém és elkezdett sületlenségeket dumálni,így jobbnak láttam lelépni. :evil:

Szandra!
Mi ez a kika filing?
Lehet,hogy nekem is ezem volt csütörtökön? :oops:


Ibolya!Encsis kabát fótó?

Katus!
Örülök,hogy jobban vagy!
Hát Dávidnak nagyon bejön a kiscsaj,amit nem is csodálok.
Pedig elvileg nekünk van egy Dóra mennyaszonyunk Ecseren(úgye anyóspajtikám? Jatka)de tény,hogy nagy a szerelem most Ancsi iránt. :lol: köszönjük az engedélyt :lol: :lol: :lol:

Anita!
Dávid 3 éves korig szedte a D vitamint, 2 éves korig naponta,majd utána is 3 évesig,csak nyáron nem.
De aranyos volt Bogi a Majás sztorival :lol:

Szép kis versike,végre egy kis vers szerető,már hiányoltam ebből a topikból az ilyen kis versikéket. :lol:

Jó sokan leszünk holnap Cinin :lol: :lol: :lol:

Én is megyek aludni,mert nem kapok levegőt már megint az orromon.

Évi?Gyere hisztizz nekünk!
Wiki?Anikó?és már lassan nem tudom követni :lol: de Mindenki?

Jó éjt!

Ildikó
ilgya1
 
 


Judit!Ki vagy tagadva :lol: :lol: :lol: :lol:

Na jó csak vicc volt,Réka is képes ilyeneket produkálni :lol: olyan aranyos!!!
ilgya1
 
 


Ja és egy kis magyarázat, hogy kizárólag úgy hajlandó aludni, hogy a plüsskutya farka a szájában van. Cumizott születése óta, aztán egyszercsak kiköpte a cumit és a kutya farka van helyette. Úgyhogy 3 db egyforma plüsskutyánk van, hogy tudjam mosni és mindig legyen 1 tiszta:)
Vendég
 


Mármint Zorka aranyos a képen! :wink: :lol:
ilgya1
 
 


Kép
ilgya1
 
 


Gyöngyi,
Megnéztem a könyvklubot, de én nem találom sem a kiadót, amit mondtál, sem pedig ezeket a könyveket. :(
Vendég
 



Szandra,

Miért, miről akartál velem dumcsizni?:))))
Vendég
 



Húúúú, mint egy igazi szerelmes üzenet:)))
Csak nem a konditeremmel csigáztalak fel?:)
Vendég
 


Szandra!!!
Tuuuudom már,hogy mi a kika hangulat :lol: :lol: :lol:

csak mitől van kika hangulatod,csak úgy értettem :lol: érted? :lol:

Mi ez a (kaki) .... hangulat? :wink: :lol:

na jó majd hónap elmeséled :lol:
ilgya1
 
 



sziasztok,

itt vagyok, csak nem nagyon tudom követni a fórumot. még nem járunk játszótérre :D .

Ibolya: köszönöm a bölcsis tapasztalatokat, eléggé elkeserített, nem tudom mi legyen. :?
Szombaton még jót hallottam róla és büszkén mesélte az anyuka, hogy mennyire önálló a gyereke, de hát így nem is csodálom, hisz nincs is más választása.
Igazából jövőre szeretném Esztert beiratni, csak gondoltam már most várólistára kellene vetetni, hogy legyen hely. Azt hiszem elmegyek megnézni én is, de ha csak felét tapasztalom annak amit leírtál, már nem is gondolkodom tovább.

Ildikó: köszi hogy gondoltál ránk! :)

D-vitamin: én nagy nehezen irattam fel a Lakossal cseppeket, sokkal egyszerűbb beadni, mint a tablettát.

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Nekem nincs gond a tablettával, összetöröm és málnaszörpben elkeverve gond nélkül beadom. Sokkal könnyebben beveszi, mint a szirupokat.

Zorka segített ma felmosni. Raktam a kis vödrébe egy pici vizet, hogy ő is csinálja. Első mozdulatával fellökte a vödröt:) Utána a maradékot fogta és az asztalra öntötte és el kezdte az asztalt takarítani a kis mop-pal:) És természetesen a romok eltakarítása után teljes ruha-csere következett, mert mindene csupa víz volt:)
Vendég
 



Sziasztok!!!

D vitamin!! hivatalosan (a módszertani levél szerint) három éves korig kell adni, de később sem árt a téli hónapokban. Egy éves korig folyamatosan, aztán a nyári hónapok kihagyásával.

Judit!!

Engem ez akaszt ki mindig, amikor degradálóan nyilatkozik az egyik doki a másikról (persze, ha nagy gebaszt csinálnak, akkor védik egymást). Lehet egyet nem érteni, vagy megindokolni, hogy ő miért szereti jobban ha másképp van, de könyörgöm a másik doki is ugyanazt az orvosit végezte. Főleg, hogy a Lakos antibiotikum imádata is hagy némi kifogást maga után
:roll: :roll: :roll: Amikor azt mondja, hogy virusos torokgyulladás és felírja az antibiotikumot!!??? Na, mindegy. Szerintem lehet másképp gondolni az adagolást, de mivel ez nem gyógyszer ezért ekkora jelentősége nincs annak, hogy hogyan kapja, csak kapja!
Mi is tablettát kaptunk (én nagyon meg is lepődtem) de az én gyerekeim is gond nélkül bevették: megkapták a szájukba és elrágták :lol: :lol: Kóstoljátok meg: egész kellemes íze van!! :lol: :lol: :lol:

Írj egy kicsit többet a kondizásról, hátha a kedvem mellé megjön a cselekvés is, rámférne.

Az az alvós kép!!!! Nagyon édi!!!!!! Nem fűzök hozzá semmit!!! Híresen rossz alvó gyerekeim vannak!!!

Ibolya!!

Gratulálok!!
Csak máskor is panaszkodj arra, amit szeretnél megetetni Gergővel és akkor meg fogja enni neked!!
:lol: :lol: :lol:


Katus!!

Nem túl megnyugtató, hogy ennyire figyelsz!!! :lol: :lol: :lol: Így hogy fogok letagadni megondolatlan kijelentéseket??? :lol: :lol: Oké valóban nem akarok fogyni, bár kellene!! :oops: :oops: De ha Judit panaszkodik a kilóira, akkor kicsit elszégyenlem magam: hol vagyok én a szülés előtti formámhoz képest :oops: :oops: :oops:
Azért kicsit írigyellek anyósodért és anyukádért!!! :wink: :wink:
Bár biztos van benne boszantó is, de amikor itt fetrengünk betegen és senki segítségére nem számíthatunk, akkor az kicsit nehéz!! De hát eddig is megoldottuk, ezután is meg fogjuk. És nem panaszkodom anyósra, mert nagyon lelkesen vigyáz a Sárára, és most ez nekem nagyon jól jön! :wink: :wink:
Dokinő???!!! Azért tudod azt is, hogy sok olyan doki is van, akinek hiába fizetsz, akkor sem alapos és lelkiismeretes. Igazad van abban, hogy ennyi jár, de sokan nem adják meg akkor sem a dokik közül. De Üllő nincs messze, lehet menni is hozzá, nem??? :roll: :roll: :roll:

Anita!!

Az Essektől én is mindig külön kértem a D vitamint :roll: :roll: :roll:

Milyen okos Bogi!!! És milyen igaza van!!! :lol: :lol: Tök édes!!! Csakhát az ly és a j közötti különbséget még nem értheti!! :lol: :lol:

Ildi!!

Amit mondtam, az nem bogyó!!!! Folyadék, de ha nem felejtem el, akkor holnap viszek neked!! még maradt!!! Bár remélem addigra már túl leszel rajta!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Judit!!

www.egmont.hu

Itt kattints a Micimackó könyvklub buborékra. A jelentkezési lapot én sem tudom megnyitni, de ott megtalálod alul a címet, telefont, mailt!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi,

Mit írjak a kondizásról?:) Na jó, tegnap pl halálra kínoztak, mindhárom cardio-gépen bazi nehéz programot csináltam 15-15 percig. 3 perc után azt hittem meghalok, de legyűrtem:) Le lehet izzadni rendesen, úgy a bugyidig:) Viszont megvan a hatása, nekem a 6 kilo egy hónap alatt ugrott le. És van sok kigyúrt pasi, lehet nézelődni:) Segítenek edzés-tervben és ráadásul időnként még ellenőrzinek is, hogy nem csalsz-e:)
Ma is megyek!Lehet csatlakozni:)
Vendég
 


Sziasztok!

Ibolya, köszi kérdésed, nem gyülekeznek viharfelhők, sőt!!! :D
Igazából mostanában nem is nagyon olvasgattam a fórumot, most olvastam vissza több, mint 2 oldalt.

Látom, jó sokan csatlakoztak hozzánk, üdv nekik is!

Katus, jól haladunk Rebekával a szilárd kajákkal! Szépen eszi a főzelékeket és a gyümölcsöket is. Hol többet, hol kevesebbet. Igaz, Nóri? :wink: :lol:
Most éppen a hetedik fogát növeszti! :D

Szandra, Edónak mi is boldog névnapot kívánunk! Milyen hülyeség ez a szökőév miatti tolódás... A kolleganőm a Mátyás nevű fiával volt ugyanígy, nekik is valahogy mindig máshogy esett. :shock:

Judit, hova jársz kondizni?

Most be is fejezem, mert épp telefonon beszélek (Nóri miatt már másodszor kezdtem el ezt a rövid hsz-t is :D:D), nem megy a kettő egyszerre.... :lol:

Andi
idna
 
 


Gyöngyi!
Háthogyne olvasnálak benneteket!
Igaz a válaszig illetve hsz-hez nem mindig van energiám de követem az eseményeket.
Hármaska?! Isten őrizz, imádom a csemetéket,de már nem tudnám előlről kezdeni.
Vezetést imádom, A párom már megjegyezte:amióta autóval járok nem érek haza időbe,
de igaz nem is ráncigálom, hogy ide -oda menjünk, na ezt persze élvezi.

Ildi!

Elfeljtettem a múltkori szurit, márhalottam ,de én lusta vagyok ahhoz, hogy 3 havonta menjek dokihoz
A spirál egy ideig nekem is bevált.
Nálunk islesz Müller.
Megnyilt itt lent a sarkon a 2. plázánk. Nem rossz bár még sok üzlet mégnincs nyitva.
Ez inkább amolyan szabadidőpark Omegapark) Fittneszterem stb.

Találtam egy régi képet:
Kép

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi!
Kiváltottam,hát tényleg nem bogyó...és iszonyat ize van,ahogy mondtad,de azért csepegtetek lelkesen. A lányok látták hogy néztem ki reggel. :oops: remélem segít.

Szandra!
Azt mondta apa,hogy ezután csak veled mehetek vásárolni :lol: gyors voltam és nem költöttem sokat. :lol:
és le a kalappal a Kiss lányok előtt. :lol:

Anett!
Sajnos egy darab hercegnő sapit sem találtunk már :cry: ,kár volt beírni a fórumba,biztos elolvasta valaki és rohant,hogy megvegye az utolsó kettőt,azért te megmutizhatod a hercegnőiden hogy áll,de majd csak ha tanultál is valamit.Mert úgye tanultál? :lol: Szandrát feltartottam,hogy tudjatok aludni :lol: :lol: :lol: :wink:

Andi!
Holnap randizunk?

Katus!
Megjöttek a könyvek,az Iciri Piciri volt a harmadik. :wink: már egyszer megvolt,de leporello formában és tönkre ment,én meg nagyon szeretem,nosztalgia....
Most nagyon jó kedve volt Ancsinak a Cinin. :lol:
Bútorok?Kerti manó?

Évi!
Nem sok van már hátra a szabidból,mármint a Babanetes szabidra gondolok. :wink: :lol:

Ibolya!
Voltatok játszótéren?

Judit!
Milyen volt a kondi ma? Ilyenkor apa vigyáz Zorkára?

Viki!
Ez átmeneti,nemsoká belejössz és menni fog a követés.... :lol:


Többiek merre vagytok?

Ja és eszembe jutott,amit még akartam,hogy a Rózsa Műv. házban tök klassz gyerekprogikat szerveznek,tudtátok ezt?
Márc. 22 én lesz Gryllus koncert,mi imádjuk.
Nincs kedve valakinek csatlakozni?
Itt a link:

http://rozsamh.hu/index.php?option=com_content&task=blogsection&id=4&Itemid=37


Ildikó
ilgya1
 
 


Kriszti beelőztél 1 perccel :lol: :lol: :lol:
emlékszem erre a képre,tiszta nosztalgikus lett ez a nap :wink: :lol:
és egy kis magyarázat a képhez,Kevin itt éppen alszik :lol:
ilgya1
 
 


Bocsi,de próbáltam vonalzótalakítani aztán eltűnt minden így a magyarázat islemaradt.
krisztám
 
 



Kép
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Jó sokan voltunk ma Cinin... Aranyos ez a sok kis apróság :)
Nekem azért Réka a kedvencem, merő bűbáj ahogy csinál mindent :D :D

Gyöngyi!
Most akkor gáz, hogy nem adtam nekik csak egy éves korukig a D-vitamint? Egyébként a védőnő is így mondta :(

Ildi!
A Rózsa tényleg jó :D És a Gryllus is :D Csatlakozunk!
Még egy csatlakozási lehetőség:
A KMO-ban Kispesten 9-én Kolompos táncház lesz, valmikor áprilisban Halász Judit koncert.
Mi biztos megyünk, nagyon élvezik a gyerekek :lol:
A jegyárak itt olcsóbbak, mint a Rózsában, gyerek 3 éves kortól 600Ft, felnőtt 1000Ft. :)

Hááát ezek az alvós pózok :lol: :lol: :lol:

Betegeskedők gyógyuljatok!

Anita
putyu
 
 


Ildi,

Jó volt a kondi ma is, mint mindig:) Igen ilyenkor apa-nap van:)
Zorka tegnap szokatlanul rossz és hisztis volt, ma viszont kis angyalt játszott apja elmondása szerint. Voltak pl a gumisnál felrakatni a nyári gumit, ami másfél óra volt, Zorka mindvégig a kocsiban ült egy mukk nélkül:) Aztán még kocsit is mostak, és Zorka azt is csendben tűrte. Amikor hazajöttem akkor éppen csemegeuborkát gyűrt a szájába fülig érő szájjal. Aztán pedig engem etetett keksszel. A végén már elraktam, mert nem unta meg az etetést és fél zacskó kekszet akart velem megetetni:)
Itthon játszottam vele a ma tanult "Így lovagolnak a hölgyek..." játékot, és százszor kellett csinálnunk, nem akarta abbahagyni.
Bezzeg reggel nem volt ilyen lelkes:)
Vendég
 


Sziasztok!

Jujj, Ildi, ezer bocs, bekavartam akkor a CBA-val, pedig én tényleg láttam hétfőn sapikat, klapokat, Atti meg is jegyezte, hogy tényleg csinik... :oops: NE HARAGUDJ!!!!!!
Jönnek a képek :)
Szerintem minket érdekel a Gryllusz :) Azon a hétvégén pont itthon vagyunk. :)

Viki,
nahát! Az, hogy Esti még csak három hónapos, nem ad ám felmentést a játszózás alól ;) Sétálni biztos szoktatok, találkozhatnánk a Martinkán, az nincs messze tőletek. VAgy igen? :lol:

Kriszti,
szuper ez a kép, nagyon szeretem, ahogy tudnak aludni ezek a gyerekek. Remélem Ancsi is jó alvó gyermek marad/lesz/van :)
A Müllert szerintem szeretni fogod, mondjuk nem pont a babarészlegét (bár ki tudja?
:lol: :lol: :lol: :lol: )

Andi,
szuper, hogy Rebeka már a hetedik fogacskájával van elfoglalva :) Ezt is könnyen viseli? Ancsinak is jön a 7. és a 8. (ez a gyerek nem aprózza el, minimum párosával szeret növeszteni :) ), egész cini alatt a szájában olt a keze könyékig. Tényleg, lassan nektek is aktuális a cini, de jó! :)
MA rengetegen voltunk, de azért így is jó volt.

Judit,
a Toldyba jársz? Minden elismerésem a tiéd. Lehet, hogy majd csatlakozom, csak meggondolom még. hogy le merjek e vetkőzni edzőruciba melletted - mondjuk csak a térdedig érek, úgyhogy lehet, hogy engem nem is vennének észre

:lol: :lol: :lol: :lol: :shock: :shock: :oops: :oops: :oops: :oops:

Ja, és szuper, hogy ennyi képet hozol Zorkáról :) NAgyon cép!

Gyöngyi,
igen tudom. Ezért is vagyok nagyon elégedett. De, lehet hozzá menni Üllőre is, de mivel nekem nincs kocsim, egyszerűbb, ha ő jön. Persze ez még változhat (ha nyerünk a lottón) :)
Ja, és ha rosszul éreznéd magad Judit mellett (amire nincs okod), nyugodtan állj mellém ;)

Fú, most ennyi, még nem vagyok százas a hétfői menet óta!


NNa, ma végre összeraktuk a bútort bár a szoba közel sincs kész, de azért teszek pár képet! Meg a kertitörpről is.
Most nézem, a szobás képek nem sikerültek jól... NA majd, ami késik...

Mostanában így alszik a kiscsaj - popó az égben, fej a falnak :)
Kép
Kerti törpe változatok:
Kép Kép Kép Kép
A lábujjait figyeljétek:
Kép
Ez az egy kép használható egyelőre... Ancsi mindent lemeózott, úgy dumált szerelés és portalanítás alatt, hogy csuda :)
Kép

Jó éjt :)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus,
Édes ez a kiscsaj:)
Igen a Toldiba járok. Ne hülyéskedj már, hogy mellettem nem mersz levetkőzni...akkora vagyok, mint egy bálna. 184 cm és 88 kg, hát nem éppen ideális...Különben az a jó abban a helyben, hogy senki sem törődik azzal ki hogy néz ki, mindenki a saját kínjával van elfoglalva. Persze van egy-két cicababa, aki leállít 40 kilo vakolattal a fején, meg fél méter átmérőjű karikafülbevalóval, meg hasonlók...de szerencsére ilyet pl csak egyetlen egyszer láttam, szombaton. Hétköznap este teljesen normális közönség van.
Gyertek már minél többen!

Szandra,
A tegnapi lelkesedés mintha Nálad is alábbhagyott volna:)
Vendég
 


Sziasztok!

Nem vesztem el ilyen hamar, csak tegnap teljes diliház volt itt bent, utána meg elég vacakul voltam, úgyhogy lefeküdtem.
Ma sem lesz időm bentről válaszolni, mert sok meló van és elmegyek fél 1-kor, mert ma megyek először a védőnőhöz :D
Utána igyekszem válaszolni a kérdésekre :)


Szép napot!


Erika
mazsola73
 
 


Sziasztok!

Hétvégére program az örökmozgóknak :D

2008.03.02 10.00 18.00 óráig
MEGA Játszóház
X. ker Kõbánya-Újhegy Zrínyi Gimnázium Tornaterme
Showmûsor élõ díszállatokkal.
Bõvebben: http://www.megajatszohaz.hu/index.php?

Most csak gyorsan ennyi, alig aludtam :( Bogi egyszer hányt 11 körül :cry: egész éjjel készenlétbe voltam minden nyekkenésére, ne hányon össze még valamit, de úgy néz ki ennyivel megúsztuk :)

Kellemes napot mindenkinek!

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!!

Látom Ti inkább este pörögtök!! :lol: :lol: :lol:

Anita!!

Ez az egyszer hányok betegség nekem is ismerős :lol: :lol: (valahonnan) A mi ovinkban is több gyereknek volt ilyen betegsége. És tényleg nem volt utána semmi :lol:

Most nézem a vonalzótokat: Boti ezen a képen olyan szép, mint egy kislány, pedig ígazi fiú!!! :wink: :lol:

D vitamin?? Szerintem gáz, de mindig meg kell nézni a gyereket is: a te két gyerkőd láthatóan masszív, jó mozgású egészséges gyerekek, láthatóan nem baj, hogy nem kapták. De biztos kaptak vitaminkészítményeket, azokban mindig van D vitamin.
Vékonykább, törékenyebb gyerekeknél azért tuti jobb, ha kapják rendesen a D vitamint.


Judit!!
:lol: :lol: Én igazából arra voltam kíváncsi, hogy hova jársz (már kiderült számomra is), mennyibe kerül, mennyi ideig kínzod magad egy alkalommal!!??
Kigyúrt pasi??? Ugyan kinek kell olyan??? :lol: :lol: :lol:

Sikerült megtalálni a Micimackós oldalon a címeket??

Azért másfél óra csendben a kocsiban, nem nevezhető átlagos gyermeki türelemnek - szupe kiscsajotok van!! Vagy ennyire érdeklődik a kerékcsere után??

Katus!!

Ancsi azon a közeli sapis képen észvesztően gyönyörűűűűűű!!!
És az a pucéros kép!! :lol: :lol: Teljesen jó formájú kiscsaj!!
Ez a fejemet a falnak nyomom alvóspóz nekem is ismerős: az én lányaim is így alszanak. Amikor én is megyek aludni bemegyek a csajokhoz még és nem csak jóéjt puszit kapnak, hanem le is húzom őket az ágy közepére. Sokszor a MArietta nyaka teljesen fura pózban áll, úgy felnyomja magát :roll: :roll:

Bocsi :oops: a kocsi problémáról megfeledkeztem. Lehet azért mert az én fenekem alatt van :oops: :oops: , nálunk inkább apa jár vonattal :oops: :oops: De ha ő nincs, akkor elég bonyolult lenne a csajokat öszeszedni és hazagyalogolni velük. Autóval egyszerűbb :oops:


Kriszti!!

Hát, hallod értem mire gondolsz :wink: :wink: Már nekem is annyival könnyebb a csajokkal most, mint akár egy évvel ezelőtt, hogy zongorázni lehet a különbséget!!! :lol: :lol:
Mit szenvedtem az altatásukkal is, jaj!!! Most meg beteakargatom őket, puszit kapnak és alszanak egyedül - olyan jó!!!! :lol: :lol:

Sára mostanában így alszik!!! Most kezdett el cumizni :roll: :roll: :roll:

Kép



Ildi!! Anita!!!

Minket érdekel a Gryllus is és a Halász Judit is!!!!
Márc 22 az a húsvét előtti szombat. Voltál már jegyet venni Ildi??? Hogy gondoltad a csatlakozást??

Anita!! Szintén!! :lol: :lol: Ha mész jegyt venni a Halász Jutkára szólj!!!

De ha sikerül kitalálni, hogy ki akar jönni, összeírjuk és én is szívesen beszerzem a jegyeket.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi,

Többféle bérlet van, a napijegy 1400 Ft, de bármelyik bérletet is választod sokkal jobban jársz. Én 12 alkalmasat veszek, az 8500 Ft. A 8 alkalmas azt hiszem 7500, a 16 alkalmas 9500. Bármelyiket veszed 1 hónapod van rá, hogy lejárd. És van korlátlan bérlet is, az 10ezer Ft, 1 hónap alatt annyiszor mész ahányszor akarsz.
Az az egy rossz van, hogy amikor veszed a bérletet meg kell mondani előre egész hónapra, hogy melyik napokon mész. Én k-cs-sz szoktam járni, de ezen a héten sem a csütörtök sem a szombat nem jó. Szóltam kedden, hogy csütörtök helyett szerdán megyek, a szombat helyett meg majd valamikor jövő héten és nincs semmi probléma.
Nincs megszabva, hogy mennyit maradhatsz. Első alkalommal ha kéred, csinálnak Neked edzéstervet. Nekem először másfél óra volt, aztán mivel a cardio gépeken fokozatosan emeltük az időt most már a 2 óra is épphogy elég, hogy mindent megcsináljak.

Megtaláltam a könyvet köszi, még rágódom rajta, mert kicsit sokallom az árát.

Na hát a tegnapi türelme mára elszállt Zorkának, reggel óta hisztizik folyamatosan. Mire megírtam ezt a hsz-t kb hatszor vesztem vele össze.
Vendég
 


Judit!!

Kösz, akkor maradok a koplalásnál :lol: :lol: :lol: :lol:
Inkább a játszón csatlakozunk egymáshoz :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Csak egy rendkívül fontos mondat erejéig jöttem: MÁR CSAK HOLNAP DOLGOZOM :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :!:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Miért nincs meg a vonalzóm?
:evil: :x

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!

Judit!
Minden elismerésem a tied! :D
Ma beszéltem meg a szomszédasszonyommal, hogy egy kicsit elmegyünk mozogni... Deréktájékról még van mit ledolgozni :lol: :lol: Na erre a nagy lelkesedére jól besütiztem :lol: :oops:

Gyöngyi!
Köszönöm az infót és Botond nevében a bókot! :)
Megnéztem pontosan a Halász Juditot: Szeresd a testvéred! Április 5. szombat 10.30 Belépő elővételben 1600,-Ft Az előadás napján 2000,-Ft. A koncert hetében bemegyek jegyet venni. Ha valaki szeretne jönni szívesen megveszem :)
A 600 és 1000,-Ft-os jegyár a Kolomposra vonatkozik.
Nekem ők is nagyon tetszenek, bele tudsz hallgatni : www.kolompos.hu

Most megyek altatni, amit még akartam majd később.

Anita
putyu
 
 


Sikerült! :oops: :lol:

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!

Hú, Csajok mennyit írtatok :shock: Totál elmaradtam :roll:
De majd pótlom :wink:

Csak gyorsan annyit, hogy telcsiztem a játszóházba holnap mehetünk. Remélem jöttök páran :lol:

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!

Kriszti!
Én is megszemvedtem! :lol:

Anikó!
Próbáltalak hívni azon a számon amit kiírt a telcsi, de előfizető nem kapcsolható :?: :roll:
Bogin nem láttam semmi jelét ma már a betegségnek :D :D
Vihetem magammal holnap őt is?

Évi!
Zétény Berci, melyik nevet fogjátok használni?
Ha a második gyereknél egyedüli lett volna a döntésjogom, Botond, Berci lenne :lol: :lol:

Katus!
A kinti képeken újságba valóan tündéri Ancsi :D :D amúgy egyébként is, de nagyon tetszenek azok a képek! :)

Jó éjt mindenkinek!
Hulla vagyok a ma éjszaka után, nem tudom régen, hogy birtam ki néhány óra alvással :?: :roll:

Anita
putyu
 
 


Anita!

Nem kapcsolható :?: :shock:
Na holnap pontosítjuk a számot :wink:
Persze hogy hozhatod Bogit :lol: :lol: :lol:

Akkor holnap :lol:

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!

Hú,csajok naaaaaaaaaaaagyon nagyon felpörött a topic :lol: :lol: :lol: .1 nap nem volt időm napközben olvasni,és lám,teleirtátok az egész oldalt :lol: .De ez nagyon jó,de még futok egy kört,azt tán még este lesz egy kis erőm irni is.

Anikó,mi is megyünk :lol:
bibolya
 
 


Aaaaah,és már megint a lapteteje :lol: .
bibolya
 
 


Sziasztok!

Voltunk ma a margitszigeti játszótéren. Szuper jó hely :lol:
Rakok fel pár képet :D

Kép Kép Kép Kép Kép


Megyek az ágyikóba, hulla vagyok.
Jóéjt!
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?