Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok. Nita átcsalt ide hozzátok. van akit mondjuk már ismerek.
:)

Kép
csucsu05
 
 


Lilla: nem is írtam hogy leteszteltem a két lázmérőt. A digivel 36,8 és a higanyossal 37 lett. Szóval megnyugszom, hogy jó ez a 36,8 :)
Hajrá apár. Akkor még tuti nem csúsztatok le az ovuról. Drukkkkk.

Anda: szerintem menj el a 11.napon uh-ra. Szerintem más doki is megcsinálja. Telcsizz egyet a dokidnak, hogy akkor mi legyen.

Csucsu: üdv itt. Ti most hogy álltok? És a házzal mizu?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kisvirág: FOlyamatban van a dolog mármint a ház. Szépen épülget még egy hónap és lehet költözni. A baba téma pedig most úgy alakul, hogy annyi intézni valónk van, hogy este már nem birom és elalszok. Holnap kéne megjönni amúgy.

Kép
csucsu05
 
 

 
 

szia csucsu:üdv itt is. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
szerintetek ha ma elkapom apát az még jó?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csucsu: szupi, hogy mindjárt költöztök. Semmi esély, hogy most baba legyen?

Nita: szerintem kapd el őt ;)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


este apára feeeeeeeeeeeeeeeeelllll :oops: :oops: :oops: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 



na én mára elteszem magam.jóklegyetek,holnap jövök.jóéjt mindenkinek!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 



Csucsu
De jó, hogy itt is vagy. Üdv.

Nitácska
Akkor már megy a babaprojekt? Drukk!

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!
Gondolom már mindenki alszik vagy apázik.
Gyurmi: ez az csak pozitivan!!!!
Melcsi: 2 ho pihit beiktatunk, mert nem szeretnék korházban karácsonyozni.
Nitácska: Én a dokit a házipatika.com-on kérdeztem, amit te irtál azt nem ismerem, de megkeresem.
További szép álmokat!!!
encike 2
 
 


Anda: Köszi a sok ++++++++++++++++++-ot :D :D :D

Szia csucsu :D

Igazatok lett!Ma reggelre felment a hőm-em 36,8-ra! :D Ja és tegnap kora este meg is volt az elmúlasztott akció :wink: :D :D

Nita: Ha elkapjuk apát az mindig jó :D :D :D :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Lilla: A kkor szerintem most van ovud! :D Nekem is először halvány,másnap meg olyan,mint a controll csík!De ha picit halványabb szerintem akkor is jó,ha megnéznéd utána 1-2 órával,már biztos uolyan lenne! :D Én a múlt mónapban épp a leszálló+ a felszálló ágát kaptam el!

Kép

Kép
melcsi82
 
 


vera: tesztelj csak hisz annyi teszted van , hogy minden nap csinálhatsz egyet :) Reméljük az egyik zebrás is lesz:)

Kisvirág : azért van esély de amikor a pé-m volt csak egyszer akcióztunk. Ezért írtam, hogy pont akkor nem sokat voltunk együtt. De egy alkalomból is lehet baba.

Kép
csucsu05
 
 


De jo nektek, hogy már tesztelgettek. Nekem még meg kell várnom a pirit.
encike 2
 
 


lilla:igen már megy...a szülésznőm azt mondta,hogy már mehet. :lol: :lol: :lol:
encike:szerintem jól jársz ha megnézed azt az oldalt is amit írtam,nagyon jó,legkésőbb 2 nap mire válaszol a dokinő.hamar el fog telni az idő hidd el.
melcsi:igazad van,tényleg jó ha elkapjuk őket :oops: :oops: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska!
Máris felteszem a kérdést. Megirom a válaszát majd.
encike 2
 
 


Nitacska
De jó, akkor már lecserélheted a vonalzód ciklusosra, aztán hamarosan babásra.

Encike
Hamar elmegy az a pár hét piriig. Aztán már te sem azt várod.

Képzeljétek a hőm megbolondult. Ma is 36,7. Miért van ilyen fent, ha az ovutesztem tegnap lett csak +? Akkor most mikor van ovu? Érti ezt valaki?

Kép
p__lilla
 
 


encike:akkor majd várom a választ amit írt a dokinő.
lilla:ciklusos vonalzó már kinnt van.a babás meg azért még odébb van szerintem. :? :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát remélem hamar eltelik az a pár 7. Feltettem a kérdést, várom türelemmel.

Mindenkinek szép napot, megyek levegőzni a csajszival.
encike 2
 
 


encike jó sétálást.szerinem csak hétfőre fog válaszolni a dokinő mert ma ugye péntek van és hétvégén nem rendel szerintem,de ki tudja lehet.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska
Ja ja, látom, csak megzavar az a Még 32 nap van hátra a babaprojekt kezdeté-ig!
De hát te tudod. :lol: Azért már örülök, hogy megy.

Kép
p__lilla
 
 



Sziasztok!

Csucsu: akkor azért van egy pici esély :)

Nita: hajrá. Szupi, hogy elkezdhetitek :)

Lilla: lehet holnap reggel lesz ovud. Szerintem apázz ma is meg holnap is ;)

Vera: szerintem holnap már beteszi a vonalat. Nekem is 2 nap múlva tette be, mint ahogy vártam.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Viri: egyébb tünet nincs hacsak az nem hogy sokat járok pisilni igaz más tünetem gegénél is csak a 7. hét körül kezdődött:) most meg ugye ha az vagyok akkor kb 4 hetes lenne:)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika
Még mindig nem mértél hőt? Ezt el sem hiszem. Én olyan kíváncsi lennék, hogy tuti megmértem volna.
Ha nem is tesztelsz még, de legalább egy hőt! Légyszi!!! Holnapra.

Kép
p__lilla
 
 


Hátha valakinek kell...
Régebben összegyűjtöttem pár tesztet érzékenység szerint:

Qupido: 10 mlU/ml
Pregimax plus 10 mlU/ml
Gabirel: 20mlU/ml
Medi-lab: 20 mlU/ml
Gravi HCG: 20 mlU/ml
HCG: 20 mlU/ml
MidiStick: 20 mlU/ml
Rapi preg corax: 20 mlU/ml
Rapi preg direct: 20 mlU/ml
One Step: 25 mlU/ml
Plus Qupido: 25 mlU/ml
Lily: 25 mlU/ml
Clearblue: 50 mlU/ml

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


kisvirág:tényleg jó . :lol:
lilla:azt a vonalzót le is szedem,mert engem is megkavar már!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska
OK!

Viri
szerinted most a hőmnek higyjek, vagy az ovutesztnek? Mert a kettő teljesen ellentmond egymásnak, nem?

Kép
p__lilla
 
 


Lilla: a hőd szerint én a 14. napra tenném az ovud. Viszont a teszt alapján meg ma vagy holnap van ovud. De tényleg tök ellentét a hő meg a teszt. Hát nem is tudom melyiknek higgy. A múlt hónapban is ezt a tesztet használtad? Mert, ha jól emlékszem akkor 3 napig + volt nem? Lehet nem jó ez a teszt. Akkor én a hőnek hinnék inkább.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Hát sajnos csajok nekem megjött :( na nem szomorkodok a következő hónap sikeres lesz hisz sokat amikor kellet nem voltunk együtt.
Viszont Vera mint tapasztalt tesztelőtől kérdem: Nem akarok elmenni a XIV kerbe mert messze van. Arra gondoltam rendelek a Leotól LH tesztet. Neki mi az elérhetősége?

Kép
csucsu05
 
 


Viri
Múlt hónapban nem ezt a tesztet használtam. Ez ócsóbb. :lol: De gondoltam megpróbálom. Múlt hónapba 2x volt + az ovutesztem, mindkétszer 2 napig. Azért, mert elsőre nem repedt meg a tüsző.
Ma is tesztelek, kíváncsi vagyok milyen lesz, de érzésem szerint +. Még fájdogál a hátam is. Még nem merem elkezdeni a palástfüvet, mert az eltolhatja az ovut. Majd csak akkor, ha már a teszt is nega, és a hőm is jól fent lesz.
Szerinted a premens nem emelheti meg a hőt? Mert a ciklusom elején elkezdtem szedni. Ma még bevettem, de lehet abbahagyom.

Csucsu
Sajnálom pirit, de mint mondtad, nem voltatok együtt a megfelelő napokon. Majd ebbe a hónapba biztosan sikerül ha belehúztok.

Kép
p__lilla
 
 


Csucsu!
Előttünk az élet! Lehet sokan egyszerre leszünk babásak? Vajon ki kezdi a sort?
encike 2
 
 


encike:ez jó nagy találós kérdés,hogy ki kezdi a sort :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csucsu: sajnálom, bár ezt tegnap jól sejtetted, hogy ebből most nem lesz baba. Na majd ebbe a hóban ;)

Lilla: én is kíváncsi vagyok a mai tesztedre. Azt nem tudom, hogy a premens csinál-e hő emelést. Én csak egy hónapig szedtem, és nem tapasztaltam semmit extrát.

Encike: a sor már elindult Zsebivel és szerintem a következő kismami Nika lesz :)

Aztán jövünk mi is szép sorjában ;)

Zsebi: írj már mi van veled? Ugye nincs baj! Drukkkkk!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


kisvirág:jósold meg ki lesz a következő.neveket is írhatsz sorba. :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nem szeretnék kimaradni a sorbol!
encike 2
 
 


encike mért maradnál ki?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sajna nem vagyok jósnő :) De a ciklusokat tekintve:

Nika: szerintem már babás
Én: 8 nap múlva
Harivera: 10 nap múlva
Bellanitta: 12 nap múlva
Nita, Melcsi, Lilla, Nati: 14 nap múlva
Enci: 22 nap múlva
Anda: 25 nap múlva
Csucsu: 28 nap múlva
Datolya áprilisban

Tesztel + at :)

Remélem jól vettem ki a vonalzókból ;)

Jó lesz a sorrend? :) Azért lehet ám beelőzés ;)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


nekem tökéletes a sorrend.köszike.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Viri
Jó sorrendet állítottál fel. :lol: :lol:
Amúgy - lett az ovutesztem. Most akkor mi van? Ma van ovu? Vagy holnap? Ma kell az akció, vagy jó a holnap reggel is, hogy apa katonái jók legyenek?

Kép
p__lilla
 
 


hajrá csajok,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szerintem nem árt, ha este és reggel is. De este mindenképp ;) Ha esetleg holnap reggel lenne az ovud akkor az esti kiskatonák már ott fognak lesben állni ;)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


szerintem is este a jobb a kis katonák miatt.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Viri: a jóisten szóljon belőled:):):):):):):) remélem tényleg igazad lesz:):):):) párom nem engedi a tesztet mert hátha feleslegesen fizetjük ki a pénzt érte :9 :wink:

most egy hülye kérdés :oops: :oops: :oops: :oops: a hőt rendesen hónaljban kell mérni? mert mintha olvastam volna hogy valaki hüvelyben méri vagy ez hülyeség és félrebeszélek bocsika ha hülyeség:):):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika: a hőt vagy a hüvelyben, vagy a szájba nyelv alatt kell mérni. Ébredés után azonnal és legalább 5 óra alvás után. Minden reggel azonos időben.
Kíváncsi vagyok a holnap reggeli hődre!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


nika:én is úgy tudom hogy vagy száj vagy hüvely.de van aki jobban a szájra esküszik.hajrá!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nika
Én szájban mérem. Mérd ott te is, szerintem. Én hüvelybe be nem tenném. :oops: Azért hagyd benn egy darabig. Higanyossal vagy digivel méred?
Reggel kérjük a hőjelentést!

Kép
p__lilla
 
 


a száj szerintem azért is jobb mert kisebb a fertőzésveszély.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Viri!
Remélem igazad lesz, habár nekem a 22 nap korai még a babásodáshoz. Tudod nekem még pihi van.
Ha digivel nyelv alatt mérem a hőm, mennyit kell levonni?
encike 2
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?