Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ma már senkinek sem nyügi a csemetéje??? Mert az enyémek borrrzasztóakKép Timi szimplán hisztizik mindenért, Zsebinek meg az a gondja, hogy még nem tud járniKép
Lányok, ma arra a következtetésre jutottam, hogy nekem családilag be kéne zárkózni és 2-3 hétig ki se bújni a házbólKép...de lehet, hogy az is ránk omlana. Ma a férjemet reggel úgy vontatták be a munkahelyére, mert a megmaradt öreg verdában valami kábelköteg hamuvá égettKép Szombaton meg 3X körbejártuk Irsát, mert eltűnt a párom pénztárcája az összes okmányával, bankkártyákkal...de az legalább itthon meglettKép
Mi jöhet még???? Erősen aggódomKép

Kangi, azt a könyvet Zsebinek is el kéne többször olvasnia, esetleg esti mese gyanánt abból olvasok fel nekiKép Nekem már egyébként jóideje gyanús, hogy lehet elég egy 6 hónaposnak annyi alvás, mint egy kétévesnekKép
Nyügiért nem irigyellek, de te legalább nem sztereóban kapod az élvezetetKép

Zulu, óóóóriási gratula Macnak! Most már aztán tényleg felkötheted a szoknyádatKép

Heppi, az én Timim 5 hónapos kora óta nem tud 5x enni, mert sose fér bele elfoglalt kis napjaibaKép Ha szám szerint meg is van az öt étkezés, akkor abból kettő elég minimális mennyiségű. De hidd el, szól az a gyerek, ha éhes, a gyerekorvosnak meg nem muszáj mindent tudniaKép Ja, Timi tök átlagos 12 kilós 2 éves maca, szerintem nem soviKép

Kiszuny, Kincső tundéri még pempősen isKép

Elli, gratula a pihihez, csak Kevin nehogy rádöbbenjen, hogy ő nem így szoktaKép

Sofka, jobbulást nektekKép Az anytejes babák is elkapják a kórságot, csak sokkal enyhébb lefolyású az anyutól kapott ellenanyag miatt. Én is mindíg Timi betegségétől rettegek, mert ő gyakorlatilag kezelhetetlen ilyenkor és semmilyen gyogyót nem lehet beleerőszakolniKép

Zsuzsi, jobbulást a nagyfiadnakKép Jól meggondoltad azt a kismamaruha kérdést?Kép Olyan fiatal vagy még...

Toffi, gratula Zsombi 5 hónaposságáhozKép Én, ha gyerekek közé viszed Zsombit, beadatnám a helyedben az oltást. Dehát én nem te vagyokKép

Myssnia, aztán majd Szili is beleszokik a játékbabakocsikba, mint a lányom. Timi múltkor a játékbolt közepén borult el babakocsistúl, mert annyira tetszett neki, hogy kipróbálta, csak a kiszállással volt gondban, mert beleszorult a fenekeKép Szerencsére mindenki csak vigyorgott a dolgonKép

Magdi, erről a GYED számításról jut eszembe, ha egy TB-s rosszul tudja, és úgy bérszámfejti, akkor utólag a pluszt visszakérik az anyukától, vagy ilyenkor mi van? Azért már kezd herótom lenni ezektől az egyértelmű dolgoktólKép
Köszi a kocsitippet, de a párom berzenkedik az Opeltől, mert a céges autók nálunk elég ramatyok voltak már 3 évesen. De a kombi az stimmelKép

Na mennem kell, mert Timi felhívott valakit a mobilomonKép

pussz
Momo az elátkozottKép


Momo
momo
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok, de többnyire csak olvasó üzemmódban.
NAgy újság van, a gyümileveknek (ami között mindig van egy kis szőlő)köszönhetően 4 naponta automatikusan van kaki. Én annyira boldog vagyok. Néha már a legrosszabbra gondoltam, mert egy ismerős kisbabát ugyanilyen tünetekkel műtöttek, és a hasára kívül vezették a végbelét. Ez engem nagyon sokként ért, de most megnyugodtam.

A képeket megnézegettem (talisokat is), nagyon édes mindenki. Most én kérem, hogy a talis képeket feliratozzátok, mert nem ismerek meg mindenkit.

Mi is kapunk Menjugate oltást, én meg lettem róla győzve.

Kötöttem Daninak egy olyan biztosítást, ami 18 éves koráig gyűlik és akkor kap érte pénzt, azon kívül balesetbiztosítás is, ráadásul, ha valami történne velünk, akkor a biztosító fizeti neki ezt tovább. Nekem is fizettek ilyet a szüleim anno, abból fizettem be a kocsim kezdő részletét. Nekem nagyon jól jött. Ti kötöttetek ilyet? Ha valakit érdekel priviben szívesen írok róla, mert szerintem jó dolog!

Kiszuny! Franyó! Myssnia!
Nálatok láttam etetőszéket, de mindenki válaszát szívesen várom. Hol érdemes venni, milyet és mennyiért?

A másik, régen volt téma a járóka! Már nem emlékszem, hogy mi lett annak az eszmecserének a vége. Érdemes venni? És ha igen milyet?

Most megyek vissza dolgozni, szerencsére remek segítőtársa akadtam Kép

Kép

Kép

Mindenkinek további szép és nyügi mentes napot!

Réka
muki
 
 


Sziasztok,

Réka,
személyi titkárod roppant jóképűKép.
Mi is kötöttünk biztit a srácokra, plusz a nagyszülőktől is kaptak. Az egyik olyan lehet, mint amit Ti is kötöttetek, a másik valami iskolázással kapcsolatos cucc, ha netán a kölöknek valami ultrabrutáldrága helyre szottyan kedve, akkor ez fedezi. De ezt nem tudom igazán részletesen sajnos. Meg van benne életbiztosítás, ha netán feldobnám a bakit, akkor is van mihez nyúlniuk.

ne eddig hagyott a hisztérikaKép
Még jövökKép
Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 

 
 

Réka
engem érdekelne ez a biztosításos dolog, leírnád mail-ben? Köszi.
És szerintem használd ki a fiad segítőkészségét, pihenj egy jót, addig Dani dolgozik Kép

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!
Én is inkább olvasgatok ma, mert megint dolgozom.

Réka!
Én is kérnék szépen biztosításos infót privátban!
Járóka-etetőszék: mindkettő olyan dolog, hogy kinek ez, kinek az tetszik. Én leírom a miénket:
Járóka: fa-rácsos, kb. 1x1 méteres. A rácsokba kapaszkodva ügyesen fel tudja húzni magát állásba, és a látását sem rontja a háló.
Etetőszék: fából, átalakítható kisszék-kisasztallá a későbbiekben. Neten rendeltem, a bambino.hu-ról, 8990 pénzért. Nekünk nagyon bejött.
Fiad olyan a képen, mint egy profi, mintha éjjel-nappal internetezne KépKép!

Zulu,
gratula Annának, nagyon ügyes a kiscsaj!!!

Pussz
Franyó
franyo
 
 


ulu,
Erre nagyon büszke lehetszKép (önjáró leány), gratulálok!

Kangi,
Szegény Julcsi, hasfájás hesshesshess!
Okos könyv szerinti alvásigény: szintén AHHHAHHHAHAHAHAHHAAAAAKépKépKépKépKép

PIldi,
Mászó AncsiKép

Elli,
Kis örömökKép

Heppi,
Amíg volt mérlegünk Roni akkor sem evett annyit, amennyi az előírás. Már nincs mérlegünk és fejlődik. Még akkor is ha én néha úgy érzem, hogy keveset eszik.Kép

Sofka,
További jobbulást!

Toffi,
Gratula az 5 hóhoz!Kép
Mit mutat a mérleg?

Dé,
Kirándulás szupiKép

Kiszuny,
KépekKépKép

Momo,
Kitartás, ez a nap is véget ér, a holnapi biztosan jobb lesz!

Réka,
Én kíváncsi lennék a biztosításra. KépekKépKép

Talis képeket megnéztem. Szupik!Kép Próbáltam én is feltölteni. Valahogy nem sikerültKép, mert azt írja ki még mindig, hogy feldolgozás alatt. Ki kellene törölni és újra feltölteni. Használta már valaki az FTP-s módszert? Mert így (a sok kép miatt) iszonyú lassú.Kép

Lemérettem ma Ronit (holnap lesz fél évesKép) 7050 g.
És ma kapott először pár kiskanál almát:
Kép

Maci_2
maci_2
 
 


Most meg mi van a képtárral? Ha a képszerkeszésbe megyek nem jön fel semmi (üres oldal). Mit csinálok rosszul?

Maci_2
maci_2
 
 


Reka,
Professzor Ur dolgozik?
Csak a Gyivi meg ne lassa, hogy dolgoztatod a gyereket!
NEkunk nincs biztositasunk, sajna nem hiszek benne!

Zulu,
Immunerosites: ha csak a gyanu is felmerul, hogy valami baci v. virus belejuk koltozott, automatikusan kapjak az echinaceat vagy cseppek formajaban, vagy homeobogyot, es hozza Aconitumot. Aztan amikor korvonalazodik a dolog, leirhatok a tunetek, akkor az okoskonyvbol keresek hozzaillo szert! MAr egy csomo sikerelmenyem van homeos-gyogyitas teren, sot, a ferjemet is meggyoztem...eloszor kisse vonakodott, amikor kozoltem, hogy most arzent fogok neki adni. Azt mondta, ha ki akarnam nyirni, javasolna, hogy valasszak valami mas modot, mert az arzent a hajabol ugyis ki tudjak mutatni. De hatott, es nem elpatkolt, hanem meggyogyult!

Momo,
A ceges autok nalunk is Opelek, es tenyleg eleg hamar rongyosra hasznaltuk oket, de akinek privat van Opelje, az dicseri!
Tenyleg nagyon ratok jar a rud mostansag, de milyen szerencse, hogy a penztarcakereses sikerrel zarult! En ilyenkor mindig azon filozom, mit is vetettem, amiert ez a bunti?
Jobb napokat kivanok, de tudod, fo, hogy a porontyok egeszsegesek!!!

Kiszuny,
Nagyon edes Kincso az etetoszekben! Az utolso keppel ijesztgetni akartok?

Amugy Dani jol van, kicsit kohecsel, de nem lazasodott be. Ezerrel mezes gyogyteazik, es kapja a homeobogyeszokat!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!

Ma nálunk is extra nyűgösség vanKép
Ráadásul a megbeszélt barátnős, babás séta is urottKép

ZuluKép

Gratula a járáshoz a lányodnak!!KépKépKép
Mennyi idő alatt jött össze neki az álláshoz képest?
Dorina már ügyesen áll a lábán, és nem tud még elindulni, mert akkor hasraesik szegénykém, és ettől teljesen elkeseredik. Nem tudom meddig tart még ez az állpot, de szegény már tele van kék-zöld foltokkal.

A hozzátáplálási elveimet feladtam, és várom a GYIVI-tKép
Főzhetek én akármilyen főzeléket, nem érdekli.
Persze, ha Bence megkínálja a saját ebédjéből, vacsorájából, akkot az jóKép

Ma csőtésztát evett paprikáscsirke szaftjával ebédre, na persze nem teljes adagot, uzsonnára margarinos kenyeret.
Mondjátok meg, mit csináljak vele, hogy átlagos gyerekként érdekelje a vízben főtt krumpli, sárgarépa sóska stb....
A pláne az egészben, hogy Bence utálja a főzelékeket, és nagyon ritkán eszi meg, tehát Dorinát sem kínálja vele.

Dorina elvette Bence egyik játékát, és hogy visszaszerezze, már egy csomó játékot ajánlott neki cserébe, de a pici nem adjaKép
Kéreti magát.

Szóval csak megvagyok.

Most nem írok személyenként, de a betegeknek jobbulást, a talis képeket meg majd most nézem.

Még jövökKép

Heni
heni1979
 
 


Egy mai pillanatkép:

Kép

Heni
heni1979
 
 


Köszönjük a bókokat!

Zsuzsi!
Erre a GYIVI-s dologra nem is gondoltam. Most várom őket, eddig még nem jöttek. Kép

Maci_2!
Úgy látom Roni arcán, nektek is nehéz csata lesz a hozzátáplálás. Kép De édes a kiscsaj Kép

Franyó!
Etetőszéknek mekkora a lapja. Nem esik le róla könnyen a tányér? A kisszék + asztal részébe egy nagyobb termetű gyermek is belefér. Dani nincs messze a születési súly duplázásától, pedig ő 4 kg fölött született.
A járóka összecsukható? Vagy ti hova teszitek, amikor nagyon útban van. Én is fában gondolkodom, de nem tudom, hogy van-e fából összecsukható?

Heni!
Látom zajlik az élet nálatok Kép Ilyen pillanatképek láttán mindig tudom biztosan, hogy kell még egy gyerek.

Réka
muki
 
 


Hali,

Ma nálunk is extranyügi van Kép Én nemtom mivan evvel a gyerekkel, de csak nem és nem alszik. Jó, délelőtt aludt fél10-től délig, aztán meg semmi. Mindjárt 6 óra, újabb hami következne, de tuti, hogy most fog beájulni. Most miccsináljak vele???
Na, inkább megyek, mert nagyon ordít a magánytól...

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Heppi és nyügisbabájúak! Ez tuti, hogy valami frontszerű és elfog múlni holnapra (remélhetőleg). Barátnőm csemetéje is továbbra is nyűűűg. Immár két napja. Nyűgösség HESS HESS HESS!

Réka! Nagyon jó pasi a számítógépkezelő! Kép

Maci_2! Ez az alma nem ízlett? Vagy csak úgy látszik? Amúgy Roni nagyon cukorfalat!

Heni! Gyerekek tündériek és tündérszőkék!

Lányok! Virág síkít és ÓRIÁSIAKAT kiabál. Olyan jó hallgatni! Na jó, néha meg úgy csinál, mint egy kis majom Kép , akkor is imádnivaló!
Elnéztünk tecsóba, csak bodyk voltak jók. Még szerencse, mert nyakára hágtam volna a papírfecniknek a táskámban. Kép Na megyek, mert már éhes a csöppem.

Dé és a beszélő növényke (Virág) Kép
dé_
 
 


Réka,
etetőszék tálcája nem túl nagy, 37 cm széles és 20 cm mély. A tányérját viszont sosem teszem oda, mert első dolga lesöpörni a földre az egészet. Szóval a tányér az én kezemben van, onnan etetem. Az a jó, hogy a tálca leszerelhető, és akkor a rendes asztalhoz is oda lehet tolni, úgyhogy, ha majd nagyobb lesz, biztos így fogjuk használni.
A kisszék 30 cm széles, ha jól tudom, Momo Timije ragyogóan elfér benne Kép.
A járóka sajna nem összecsukható. A sógornőméktől kaptuk kölcsön, és emlékszem, hogy ők összecsukhatót szerettek volna venni, de sehol nem találtak olyat fából. Viszont legalább kereke van, így könnyen áthelyezhető a szoba egyik részéből a másikba. Még egy dolog a járókával kapcsolatban: Anka alig használta, mert elég hamar megtanult mászni, és onnantól kezdve a járókát utálta, mert nem volt elég helye. Arra a pár percre meg, amíg mondjuk vécére megyek, az ágyába is be tudom rakni. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ha veszel járókát, addig vedd meg, amíg még csak forgolódik Dani Kép.

Pusza
(fájós torkú) Franyó
franyo
 
 


Sziasztok,

megint ide engedtekKép

Myssnia,
SCS-ben voltunk, meg valami sprotboltban, ennek nem emlékszem a nevére. Én általában C&A, H&M, Babyone-ban vásárolok, de benéztünk a Mexxbe és a Zarába is. (hogy ott milyen dögöscsajos rucik voltak, húúú..) Meg van ott egy jó nagy játékbolt, Toys'u'rus néven fut.

Heni,
nem is tudom, talán két hete volt, hogy egyedül állt, viszonylag stabilanKép. Aztán tett egy lépést, és rá következő nap már ötötKép. Szerencsére a sebesség még elég csigusKép.
Szöszitesók nagyon édesek!Kép

Zsuzsi,
de jó, én is ezeket adom, lassan el is kezdem. Nekem azt mondta a dok, hogy Echinacia kórság megjelenésétől függetlenül mehet, kúraszerűen, 3 hétig kapják, egy hét kimarad. És betegségtünetek megjelenésekor adjak hozzá Aconitumot, plussz a kölök alkati szerét, meg a bategséghez passzoló aktuális bogyót(-kat). Na ezt jól megaszondtamKép.
Örülök, hogy Dani jól vanKép. Nálunk Apasas azzal kerget az őrületbe, hogy valahányszor szóba kerül a homeopátia, rögtön kifejti, hogy közönséges szőlőcukor, és placebóelven működik. Az az aprócska mellékörülmény, miszerint a kölkek tuti nem képzelik be maguknak a gyógyulást, mit sem számít..

Maci,
de jó, igazán szép súlya lett RoninakKép. Hozzátápihoz mit szólt?

Megyek, mert megint cirkusz vanKép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok,

Réka,
Dani nagyon vagány a gépnél. Kép Hú,én nem is tudtam,hogy 4 kg felett született.szépen gyarapszik. Kép
Mi is most vettünk farácsos járókát,guruló lábakkal.még tudjuk használni,mert még nem járunk,de már nagyon forgunk. Kép

Zulu,Missnya,
mindig irigykedve olvasom milyen jó helyekre jártok Auszttiába vásárolni és milyen kafa cuccokat vesztek a csemetéiteknek.KépMi idén még nem fogunk kimenni Kép...Petrusnak nem csináltatunk útlevelet erre a 3 hónapra,mert jövőre megváltoztatjuk a neveinket és lehet minden okmányt újra lecserélni. Kép Mind3-an (Petra,apa,én)felvesszük egymás vezetéknevét. KépAddig is olvaslak titeket és jegyzetelek,hova jártok.

Heni,
gyerkőcök tündériek. Kép

Nyügösség remélem holnapra elszáll,és mindenki csemetéje egy angyal lesz.Én nem panaszkodom,mert rekordot döntöttünk alvásban: 11 óra egyfolytában. Kép és nappal is 3 óra. Úgy látszik a front ránk ilyen hatással volt.

Zsuzsi,
csokimázas fiadat é is meg akartam dícsérni. KépRemélem még nem késtem le róla.Ilyenkor arra kell gondolni,csak ennél nagyobb baj ne érje a fiaidat soha. Az legyen a legnagyobb gondjuk,hogy tiszta csoki a fejük. Kép
ezt bárki megirigyelhetné....Kép

MAci_2
Roni nem tűnik valami lelkesnek.Remélhetőleg lassan belejön az almaevésbe. Kép

LEszter,
mikor hull le a lepel a titokról? Kép

na megyek lefekszem
jó éjt

Évi + Petra
aki vasárnap pecázni voltKép

KépKép
Évi24
 
 


Kiszuny
Kncső gyönyörű! Milyen géppel fotoztál?

Zsuzsi
Nálunk még nem láttam ilyet a dm-ben. Tüpiss...

Réka
NAggyon édes a gyerkőc, írhatna pár sort ő is nekünk. Kép
Nekünk PerPerego Prima pappa van, 39 ezer pénz volt, és nekem nagyon bejött. Nem bántam meg.
amit tud: állítható támla, levehető tálca, bizt öv, a lába közt feltartó,hogy véletlenül sem csússzon ki és még egy-smást. ezek láttam lényegesnek leírni. Kép ja és levehető huzat, így könnyű elmosni.

Zulu
Köszi az infot. Legközelebb januárba szándékozom menni A-ba. Jó tudni. Kép SCS viszont mi?

Évi
Foto nagyon édi. Szilit mi nem vittük. Így is eleget utazott mig a másik nagyihoz értünk (onnan mentünk tovább), és már nagyon unta.

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Réka: nekünk összecsukhatós fa járókánk van, igaz 10 éve vettük, azóta a fél rokonság használta, de még mindig működik! Viszont most múlt hétvége óta összecsukva van ,mert a keresztelőkor becsuktuk a hely végett, azóta meg nem nyitottuk ki, lévén a leányzó nincs el benne. (egyáltalán nincs el egyedül mostanában). A kapaszkodó végett még vacilálok, hogy csak ki kéne nyitni, de tényleg alig volt benne mostanában (2-4 hóig relative használta). Ja, 1m x 1m-es, talán Dóra vagy valami hasonló fantázianeve volt anno.
Láttam egy boltban -meg itt is valakinél fotón, tán Zsuzsinál - sokszögletű járókát, és a bolti legalábbis olyan volt, hogy állitható magassága van, mint a kiságynak. Ha én most vennék, ilyet vennék! Mondjuk nekünk 4 hóig nem volt kiságy, mert mózesben aludt a ded, igy nagyon hamar járókában volt nappal, kényelmes lett volna, ha nem olyan alacsonyan van.

Franyó: lehet kapni öntapadós talpú tányért, azt nem tudja leseperni a kicsi. Mondjuk én még nem próbáltam, de Ancsi kapott már egy ilyet nővéremtől, aki viszont nagyon dicsérte.

Ancsi ma aranyos volt, nem volt hiszti. Igaz, relative. Rájöttem, a lány néha azért tart naggggyon hisztis napot, hogy utána a kevésbé hisztis nap (amikor elég neki, ha egész nap vele foglalkozunkKép) már hawai legyen nekünk!

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok!

Az én kicsi lányom ma megtanult kutyázásból felülniKép Olyan boldog volt a kis maszat, örömében visongott és csapkodta a térdétKép Timi azért kihasználta a helyzetet, kicsi ujjával finoman mellbebökte Zsebit, aki postamacit játszott rögtönKép Lesznek itt még nagy hajráncibák.

Na teszek fel képet, ha sikerül:

Kép

Kép

pussz
Momo


Momo
momo
 
 


Myssnia, Zulu,
En a piciknek uj ruhat nem veszek, viszont hasznaltat jo sokat a piacon! Kép Ugyanez jatekkal. Gyuri mindent, de mindent tonkretesz, megut a guta a gyerektol! Nincs egy epkezlab 4 kereku autoja, de ha a kerekei megis megvannak, akkor tuti, hogy a gumikat operalta le roluk, es kitorte az ajtajat. Es utana eloadja, hogy mert nem fer be a bacsi, vagy mert nem tudott kiszallni! Vegso esetben pedig azert, mert karambolozott!
Ja, en mar a kicsiknek megvettem am a karacsonyi ajandekokat is, lapulnak a szekrenyben (es meg mennyi mindent fogok addig begyujteni, ajjjjjaj)!
Jaj, a Zarat en is imadom, bar gyerekruhat ott meg nem neztem (Portugaliaban voltam eletemben eloszor es utoljara Zaraban, egyszer)!

Megyek, mert felszabadult a furdoszoba!
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Helló lányok!

Teljesen le vagyok fáradva, ma egész napos programunk volt. Bementünk a munkahelyemre, meg mászkáltunk, fagyiztunk stb. Lőrinc jól bírta. Néha elege lett a kézről kézre megy a Lőrinc játékból, de általában élvezte. Én viszont kipurccantam.

Most fektettük le estére feléledő csemeténket. Még próbálok olvasni.

Beu
beu
 
 


Kiszuny, Momo! Csajok gyönyörűűűek!

Franyo! Jobbulást!

Látom ma nem volt nagy pörgés. Asszem én is elteszem magam holnapra. Jóccakát!

dé_
 
 


De jó, Momo! De jó!!!

Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Dani most először beteg KépKép taknyos, meg hőemelkedése van. Már 2x porszívóztam a nóziját, kapott egy kúpot most alszik. Úgy sajnálom szegényt, holnap felhívom a dokit. Van más teendőm egy nátha ellen?

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Mindjárt lefordulok a székről, olyan álmos vagyok, így csak gyorsan bejelentkezem egy üzenettel Kép.

Myssnia!
Elkezdték a Napfürdőt építeni. Vagy legalábbis a tereprendezés elkezdődött, szóval lesz belőle valami Kép.

Na, csak ezt akartam most, jó éjt!
Pusza, Virág és Levi
virga
 
 


Momo,
De helyeeeees!!! Imadom, ahogy csucsul, es nagy szemekkel nez!!!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Momo,
gratula Zsebikének!Kép Annyira szépséges kiscsaj, azokkal a nagy szemeivel!Kép

Zsuzsi,
autókat ne is mondd... És az a legszebb, hogy a keréktelen roncsoktól sem hajlandó megválni, ugyanakkor a rendszerbe újabb és újabb autók érkeznek.
Piac: már régóta tervezem, hogy kiugrom egy igazi jó kis bolhára, csak meg kellene szerveznem, mert ugye oda nem lehet 11.kor beesniKép. De igazad van, én is imádok túrniKép, mindjárt jön a bababörze a maga tömegnyomorával, ott a helyemKép.

Myssnia,
ShoppingCitySüdKép

Andi,
jobbulást Daninak!Kép Esetleg Cebiont adj neki, én ilyenkor felnyomom duplára az adagot. (dok mondta, nem önhatalmúlag. A Gyivi és kukkolók kedvéért szükségesnek tartom megjegyezniKép)

Réka,
most az jutott eszembe járókaügyben, hogy a miénkben benne tárolódott fél tonna játék, úgyhogy ha összecsukható is lett volna, bizti, hogy nem használtam volna ezt az opciótKép.

PIldi,
Mac is így működik mostanában, vannak olyan napok, hogy nem ismerek az én kis angyalkámra, olyan raplis, mintha klimaxolnaKép.

pusz
Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Halihó!
még élek, bár eléggé félgőzzel...

Zulu,
gartula Macnak az önálló járáshoz!Kép

Momo,
gratula Zsebinek az önálló üléshez!Kép

Franyó,
jobbulást!Kép

Beu,
jó kis nap, pihizz egyet helyettem is.Kép

Myssnia,
hogy álltok az alvással?
Szóval nálunk úgy kezdődött a nem alvás, hogy először az esti szopiba bealvás után hiába akartam lefektetni, mikor leért a háta a matracra, már fordul is hasra, feltérdelt, felállt és üvöltött.Kép Néhány napig nem tudtunk mit kezdeni az új helyzettel. Próbáltam kivenni és szopiztatni, de ua. volt a forgatókönyv(elalvás,lefektetés,üvöltés). Akkor próbáltuk, hogy hagytuk játszani, majd 2óra múlva szopi és lerakni, de ez sem jött be. Akkor aztán hagytuk sírni. Három naop sírás után, tudomásul vette, hogy ez van: aludni kell. Megnyugodtunk!Kép Így telt el kb. 1,5-2hét, mikor is jött a II.menet:este le tudtam tenni, DE éjfélkor kezdte a műsort, ez márcsak azért is gázabb volt, mert este 8kor még hagyom sírni 20-30percet, na de éjjel panelban.Kép Szóval először nem hagytam sírni, kivettem, szopi, alvás, matracot ért-felkelt, újra szopi. Aztán innentől kezdve csak rosszabb lett, mert azóta alig alszik, van, hogy 7*! kel fel este 20.30 - reggel 6.00 között.KépKépKép
Van, hogy nappal tudok alidni vele 2-3órát, de közben tuti, hogyszopizik 2*3szor van, hogy nem is alszik max. 2*0,5órát. Sajnos elgyengültem(hja a fáradtság) és magam mellé vettem éjjel párszor, érdekes módon mellettem alszik. Persze van, hogy szopizik is közben, de így legalább nem kell külön felkelni hozzá.

Dokinő szerint, kevés már a tejem tápértéke(mást nem igen eszik, max. gyümölcsöt), ezért kel fel. Nem vitatom, lehet ez is, de pl. tegnap fél óránként ébredt és az talán mégsem az éhség. vagy?

Írt fel szójatejes tápszert, merthogy Bence ekcémás. Mondanom sem kell, hogy egy kortyot sem volt hajlandó inni belőle.Kép

Hát most így állunk, valamelyik nap éjfélkor felébredt és játszott 2!órán át, aztán tudtuk csak letenni. Ha valaki tudja a megoldást, szóljon please!!!

A többiektől bocs az OFFért, csak megígértem Myssniának, hogy megírom mi a gond az éjszakáinkkal és gondoltam, hátha mást megnyugtatok a történetünkkel, hogy nincs is olyan rossz dolga.Kép Na meg titkon remélem, hogy valaki tudja a megoldást.

Megyek, mert még fürdenem kell, aztán kis egyszemem is ébred lassan.Kép
Pusza,
Timici

U.i.: utólag is mindenkinek köszönöm a bókokat gyermekre vonatkozóan!Kép

U.u.i.:
Csucsuka, Bence szempilláival nem teszek semmit, csak gyönyörködöm bennükKép

Urszila, hát igen ezeken a képeken csak úgy ragyog a kis arca, csillog a szeme, de ha akarod teszek fel sírosat, mert tud ám az én kis csillagszeműm bömbölni is, de még hogy (szomszédok a megmondhatói)Kép
timici
 
 


Zsuzsi!
Szó volt arról, hogy vesztek egy autót neked. Mi lett ezzel a tervvel? Megvalósult vagy elhalasztódott? Te már karácsonyi ajándékot veszel? Mi a baj a biztosítással? Grillezés megvolt? Irigykedek!

Andi! Jobbulást szegény Daninak! Ezek szerint holnap nem jöttök.Kép

Réka! Nekünk egy ősi hálós járókánk van, nagy lyukakkal. Imádom. Kár, hogy ilyen már nincs a piacon. Bele tud kapaszkodni, rendesen kilát, és a fejét sem üti be. Láthattad a járókaalakú Lőrinces fotón.Kép Biztosításról jöhet mail. Danó nagyon tündérke! Lőrinc is imádja a billentyűzetet. Ma a munkahelyemen is rácuppant egyre. Eközben eszembe jutott, hogy a pincében van egy ősi, lehet felhozom neki, had csapkodja. Vagy megkapja karácsonyra.Kép

Évi! 11 óra???? Nem semmi! Helyes a kiscsaj a képen.Kép

Zulu! Akkor Te olyan vagy, aki odamegy, benyúl, és a sok ócskaság közül biztos kézzel kiválasztja a tuti darabon, amiért tényleg megéri odamenni. És még olcsón is. Igaz? KépNa mert én pont az ellenkezője.Kép Ezért ritkán megyek turiba. A bababörzére azért igen.Kép

Virág! Aranyos lehet kiabáló Virág! Kép Én is imádom Lőrinc hangjait. Leginkább rikoltozik.

Heni! Édesek a csemeték!Kép Hozzátáplálás ügyben meg tudlak érteni. Nem tudom Lőrinc enné-e a paprikás csirkét, mert nincs nagyobb tesó, aki megkínálná. Kép De mást nem eszik.Kép

Maci! Roni se nagyon rajong a szilárd kajáért? Viszont szépen fejlődik!Kép
Képtár időnként hülye. Nem tudom, mi lehet a baja. Megnézem majd, nálunk megy-e. FTP-s feltöltés engem is érdekelne. Azt nézd meg, hogy ha ráklikkelsz a feltöltés alatt álló képre, kinyitja-e. Nekem azt rögtön ki szokta, ha minden rendben. Van, hogy csak egy nap múlva jelenik meg rendesen.

Momo! Szegények! Kép Remélem, vége szakad a pechszériának és jönnek végre a jobb napok.++++++++++++++++++
Babakocsiba szorult TimiKép Telefonáló TimiKép Timi úgy általában Kép És Zsebi is tünemény!

Franyó! Te mit dolgozol? Jobbulást! Betegségre nem jó a munka!Kép

Kiszuny! Kincső még mindig gyönyörű és nagyon szépen eszik. Irigy-irigy! Ez az első alkalom volt?

Sofka! Hogy vagytok?

Dé! Kirándulás jó lehetett. Mi Gödöllő mellé mentünk egy erdőbe hétvégén, amit már tavaly is meg akartunk nézni, de vadászati tilalom miatt sosem sikerül. Martonvásári kastélykert jó? Az nincs is messze Pesttől, igaz?

Toffi! Gratula az öthónapossághoz.Kép Leszter titka: hosszú idő után most jelentkezett, azzal, hogy nem ér rá, mert valamin nagyon pörögnek, de még nem mondja el, titok. Erre többen tippelünk, mi lehet az. Tb-t én sem tudom, abból kimaradtam. Á, látom megvan Leszter titka. Zsombinak gratula!Kép

Elli! Szuper!! (pihentség) Kép Színedre kíváncsi vagyok. Én majd jövőre. Vagy azután. Talán.Kép
Drukk egy sima szuriért.

Heppi! Remélem a többiek már megnyugtattak, és sem tudok mást mondani, mint hogy ne aggódj! Majd ha valami jele van, hogy kevés neki a kaja, akkor lehet.

Magdi! Jóalvó Zsuzsinak is gratula!Kép

Köszi a Menjugatés infókat. Hát, azt hiszem, most már beadjuk, ha már így rákészültünk. Igyekszem az éberségemet ébren tartani.

Beu
beu
 
 


Timici! Te szegény, hát Téged nem irigyellek. Megoldásról gőzöm sincs. De ha melletted alszik, akkor legyen így. Igaz én pl. nem tudok igazán jól aludni, ha köztünk van a gyerek, de annál, hogy szinte semmit, biztosan jobb. Nem akarod ehhez szoktatni, azért írtad, hogy elgyengültél?

Eszembe jutott ma egy régi történet. Nem nagyon értem, honnan jött elő, azt még kevésbé, hogy egyáltalán hogy emlékszem rá. KépJanuár elejétől van netünk itthon, azóta olvasgatom a topicot (vagyis előbb a pocakost). Először jó kukkolóként csak olvastam én is, nem írtam. Viszont ez rendszeres napi elfoglaltsággá vált. Reggel azzal kezdtem a napot, hogy megnéztem, mi történt. Egyszer mondtam apának, hogy tök vicces, hogy egy ideken csajért aggódom, hogy vajon megszült-e.

Ez voltál Te! És hogy örültem Bencusnak! Kép És mekkora már!Kép

Na ennyi, nincs csattanója, csak Te. Vagyis Ti.

Jobb éjszakát, mint a többi!

Beu
beu
 
 


Maci! Képtár nekem be sem jön egyáltalán. Valamit kiír angolul, de ugye aki nem tud, annak minek. Lényeg: hozzáférhetetlen.

Most már tényleg szunya!

Beu
beu
 
 


Timici,
jajjjKép. Nekem Dávid volt ilyen rosszalvó. Én beraktam magunk közé, így legalább aludt. Aztán olyan egy éves lehetett, mikor már kifáradt annyira a sok nyargalászástól, hogy könnyebb volt letenni, akkor visszapateroltuk a szobájába, de a mai napig átbotorkál éjjelKép. Tudom, van, akinek a haja égnek áll ettől a megoldástól, de nálunk semmi más nem segített, és mindkét félnek ez volt a legjobb.
Macnak is volt most egy rossz időszaka, de már rájöttem, hogy az én hibámból. Mert Ő is ugyanezt adta elő, mint Bence, megszoptattam, beraktam az ágyikójába, erre rögtön elkezdett jajgatni. Én meg persze kikaptam az ágyból, nehogy felébressze Malackát. Na akkor készültek az éjféli vidámanmosolygós fotókKép. Persze a kiscsaj rájött, hogy van élet 8 után, és attól kezdve nem volt hajlandó nyugovóra térni. Ez a mi esetünkben nagyon gáz, mert ugye Mali nem alszik du., emiatt a házimunka estére halasztódik, viszont nem vagyok hajlandó éjfélkor nekiállni főzni. Tehát Macavisszaszoktató programba kezdtünk, nagyon figyeltem a napirendjére, nem mentünk szinte sehová két hétig, nehogy a kocsiban alvások bezavarjanak, Malacka egy éjszakára átcuccolt a nagyihoz, mi pedig aznap éjjel 5 percenként mentünk a visító csajhoz, de nem vettük ki, csak masszíroztuk a hátát. A legédesebb az volt, és ezen még a fáradtság ellenére is jót mosolyogtam, hogy mikor rájött, hogy úgysem vesszük ki, abbahagyta a sírást, és helyette elkezdett méltatlankodva kiabálni. Mondtuk is, most biztos káromkodikKép. Aztán elaludt.
De úgy érzem, Ő könnyű eset volt, mert alapjáraton jó alvó, csak volt egy kis kilengés, amit viszonylag egyszerűen meg lehetett oldani. Viszont Malackánál, aki született rossz alvó, minden csak időleges javulást hozott, a végső megoldás az együttalvás lett.
Esetleg nem fogzik? Bár már elég régóta tart. Van egy homeopátiás kúp, a Viburcol, azt talán érdemes kipróbálni, vagy még jobb, ha szájon át adsz neki valami homeós cuccost.
Sokszor segít, ha valami külső segítséggel, mint pl. a homeobogyó, megszakítod a rossz szériát, és beáll egy másik, jobb alvási ritmusra.
De most már mindjárt elindul, az sokat fog ám lendíteni a dolgon!Kép
Kitartás!KépKépKépKép

pusz
Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Szép jó reggelt Mindenkinek!Kép
Állítólag ez a mai az utolsó meleg napunk, minden esetre szépen süt a nap, ez jó!KépKépKép

Beu,
aranyos vagy, köszönöm, hogy aggódtál Értünk.KépKépKépAnno én is nagyon drukkoltam Zulunak ismeretlenül is.Kép
Együttalvásnál és sem tudok pihenni, ezért sem akarok elgyengülni, mert csak átmenetileg hoz megoldást, bár lehet, hogy még néhány éjszaka és mást mondok.Kép


Zulu,
köszi, hogy leírtad Dávid alvását. Kicsit megnyugodtam.Kép Sajnos Bence is elég rossz alvó, újszülöttnek is az volt.Kép Nálunk pl. sosem volt jellemző a szopások közti hosszú alvás vagy a korai éjszaka átalvás, de ez azért annyira nem volt zavaró. Most viszont már kezd fárasztóvá vállni a szolgálat.
Tegnap ráadásul nem akart enni este a szokott időben(20.30), helyette játszott még és csak 10kor szopizott, el is aludtKép, le is tudtam rakniKép, DE 0.40kor keltKép, szerencsére gyors szopi után visszaaludtKép, egészen 2.30ig.Kép Ekkor megint szopi majd 5ig aludt és azóta fent van. Szóval nem aludtam túl sokat úgy 1-2.30ig, majd 3-5ig. Hiába vettem magam mellé 5.30kor szopi után, már nem volt mit tenni, játszani akart.
Igazából csak azért nem akarom magunk mellé szoktatni, mert én így nem tudok pihenni, ráadásul ha mellettem alszik, időről-időre rámcsatlakozik és tankol. Szóval jobb lenne külön...persze ha megint sűrűn kel lehet, hogy változik majd a véleményem.Kép

Igazából azt nem értem, hogy bírja ennyi alvással. Egész nap pörög ezerrel, kúszik-mászik, álldogál, térdel, guggol, ücsörög, magyaráz és mindezt jókedvűen.KépKépKép

Mac szerintem is könnyű eset volt, de még szerencse, mert azért két gyerekkel még gázabb az éjszakai műsor.

Remélem igazad lesz, hogy ha már tud menni Bence jobban kifárad majd és alszik végre. Naggggyon várom már, asszem érthető.KépKépKép

Mindenkitől bocs, hogy önző módon csak magunkról írtam. Olvasni minden nap olvaslak Benneteket csak hát írni nem igen van erőm.

A csemeték gyönyörűek egytől-egyig.Kép
Talis képeket is megcsodáltam, sajnálom, hogy nem tudtunk menni, bizti nagyon jó volt, legalább is a képek hangulata ezt mutatja.

Megyek, mert a gyermek rángatja a hálózati kábelt és még a végén nem tudom elküldeni.Kép

Pusza,
Timici
timici
 
 


kimaradtKép

Zulu,
nem alvás miatt először a 6hós ugrásra gyanakodtam, aztána a fogzásra, na de sehol egy fog.Kép
Chamomillát próbáltam már, nem használt, majd megpróbálom a kúpot is, hátha. KösziKép és persze, hogy kitartokKépKépKép
Timici
timici
 
 


Sziasztok lanyok!

Bocs, hogy csak igy ismeretlenul kerdezek toletek. Meg tudna vki adnia teratologiai tanacsadas ingyenes telefonszamat vagy azt, hogy a Bioparox spray kismamakent alkalmazhato-e? Elkapott egy jo kis virus es elegge faj a torkom. Koszi, Szamoa 13+0
szamoa
 
 


Szamoa,

06/80/200-339
JobbulástKép!

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

Tegnapi uszi szuper volt!Kép Elli, Beu, Réka, "ugrás" lesz a babusoknak a medence széléről, jövő héten már víz alá is kerülnekKép (nem véletlenül, direktKép)

Doki néni szerint elkezdhetne Zsombi gyümölcshöz szokni, nem tudom, még egy hónapot terveztem csak anyatejjel...

Momo
Már megbeszéltem tegnap doki nénivel, Menjugate-t is beadatom.
KocsiKép, pénztárcaKép
Gratula ZsebihezKép és gyönyörű Kép PostamaciKép

Franyó
Torkod hogy van? Enyém is fájt tegnap este, már nem fáj, de hangom az nem sokKép

Maci_2
7700 g, 70,5 cm (de a mázsálást leellenőrzöm a kisboltban, mert nem hiszem, hogy attól a 10 dekától akar mindenkinek leszakadni a karjaKép)
Ma lesz az első óra a nyelvsulibanKép
Roninak nem ízlett az alma? Ma lehet, hogy én is megpróbálkozok egy kis almával, de a bal kezembe én is a fényképezőt tervezem Kép

Beu
Úszás után mi is a munkahelyemre vettük az irányt, mindenki el volt ájulva, milyen nyugodt ZsombiKép Érdekes, társaságban mindig olyan, mint egy angyalKép

Andi
Jobbulást Daninak!!

Zsombi nevében köszönjük az öt hós gratulákatKép Ja, a nyügi nálunk is megy megint, lehet, hogy társaságba kellene vinnem? Mindjárt lereszelek egy almát...Kép (ez fenyegetés volt, de hatottKép)

Szamoa
Én úgy tudom, használható. Jobbulást!

Szép napot mindenkinekKép
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Zulu, Toffi, nagyon szepen koszonom!

Szamoa
szamoa
 
 


Lányok,
Asszem rájöttem a titokra, mitől ébred Kevin éjjelenként 6-7 alkalommal, ha nem is éhes. Ma 3x is rajtakaptam, ahogy nagyokat ropog a pelenkája, reggel persze semmi kaki, tehát csak pukizott. Erre persze felébred, nyöszörög, mert aludni akar, és kis nyugtatásra vissza is alszik. Ezzel a lecke fel is van adva: most mi a búbánatot csináljak? Éjjeli pukik ellen mit egyek-igyak? Vagy mit ne? (Én eddig MINDENT ettem-ittam, szó szerint, igazából semmi nem ártott Kevinnek. Ez se árt neki, csak nekemKép) Gondolom a szénsavasak csinálnak szelet neki? Hüvelyeseket amúgy sem nagyon eszek. Vagy a tej, amit iszom? Erre van vmi homeo? Asszem átnézek a szopitopikba is a szopigurukhoz.

Most, hogy ezt így megbeszéltem magammal, jöhet a többi:

Beu
Nemtok menni tornára, mert apa kocsija csütörtök óta szervizben van, és kell neki az enyémKép. Már a pénteki tali is inogott, de akkor megoldotta azzal hogy nem dolgozott,Kép de ma muszáj ügyintéznie. Pénteken azért találkozunk, ha minden igaz, rönóék holnapra megcsinálják a kocsiját.


Kirándulás miatt irigyKép

Kiszuny
Kajáló Kincső édíííí!KépKépKép

Momo
Pechsorozat hess!++++++KépKépKép

Réka
Irodista DaniKép

Heni
PillanatképKép

Évi
Aranyosak vagytok a képenKép

Momo
Üldögélő Zsebinek nagy gratula!KépKépKép

Timici
ÉjszakákKép Ehhez képest néhányat nyöszörgő és azonnal visszaalvó Kevin háváj. És még én rinyálok.Kép

pusza
Elli+Szellentő Kevin
ellimami
 
 


Toffi
az "ugrás" az hogy néz ki a kisebbeknél, akik még ülni se tudnak?
Bedobják őket a vízbe, anya meg kapja el? Kép Na, jó ez csak vicc volt, télleg, mire készüljünk?
Már most izgulok!Kép
pusza
Elli
ellimami
 
 


Köszönöm a bókókat Dani nevében és a segítséget járóka és etetőszék ügyében.

Andi!
Szegény Dani. KépRemélem mér jobban van!

Évi, Momo!
Gyerkőcök édesek nagyon!

Nyűgösségre nekem a mászkálás jött be. HA nagyon nyűgös Dani, akkor elmegyünk valahova, akár a postára és máris minden rendben van. Ráadásul, ha napközben sokat megyünk, éjszaka is többet alszik.

Elli!
Pénteken apa is jön usziba, plázázást tegyük át jövő hétre, ha neked is jó. Egyszer csak összejön!

Timici!
Nem alvásKép Nincs segítséged, hogy pihenj egy jót?

Küldtem maileket , aki kért.

Daninak egyre jobban bejönnek az új ízek:
Kép

Réka
muki
 
 


Jó reggelt!

Toffi!

Ti is a Pólusba jártok, csak máskor? Ezt nem tudtam.
Gyümölcshoz szoktatsba lehet hogy Zsombi is beleszól, és még egy hónapig csak anyatejet eszik.Kép

Beu
beu
 
 


Zulu, Zsuzsi! Honnan vagytok Ti ilyen járatosak a homeobogyókban? Tanfolyam? Könyv? Vagy ösztönös? Kép) Én is szeretnék!! Különösen azért, mert már minden gyerkőc egészséges (pedig nagylány szeretett volna iskolakör helyett itthon hevenyészni), anya pedig még mindig nyűgös és lázas, és be van dagadva a torka. Jaj-jaj. Utálom. Azért persze vidáman ellátom a háztartást. Szenvedni éjjel szoktam két szoptatás vagy két rémálom között.
Szegény Timici! nem irigyellek az éjszakákért. Én azt hiszem, inkább magam mellé venném, már csak azért is, hogy aludjon éjszaka. Hátha megszokja? Kép Persze tudom, én is szívesebben aludnék egy működő ventillátorral, mint bármelyik gyerekemmel. De hátha másnak sikerül...
Tegnap megmértem Marcipánt (valahogy nehéznek tűnt). 10 dkg híján tíz kiló. Átéri a fajárókát, úgyhogy ha mozgásra akarom ösztönözni kiteszem a szőnyegre. Nálunk egyébként létfontossságú a járóka. Védelem a nem kívánt betolakodók ellen. És lehetőség arra, hogy anya csináljon is valamit. Még a mászó gyerek is elvolt benne egy ideig. (Pl. fölmosás) Később pedig a rácsokból csináltunk barrikádot. Ja, és nálunk apa mindig megemelte az alját, így a kicsi baba is jobban látta a családot, ill. könnyebb volt kiemelni. Most nézem, hogy lassan ideje egy fokozatot süllyeszteni rajta. Nem összecsukható, de könnyen szétszedhető, özönvíz előtti darabok. (Egy kintre, egy bentre, burzsuj, kertesházban lét)
Postamaci zsebi nagyon helyes. lányok egyelőre nem lökik fel Marcipánt, inkább felültetik. Pedig mondom, hogy nem szabad, míg nem tudja magától, de tényleg édes, mikor csücsül és vigyorog. Végül megértem őket is.
Beu, összefuthatnánk valahol kis fejlesztő foglalkozásra a fiúkkal, ha végre legyőzöm a vírust.
Na megyek, mert óvodás gyermek itt nyafog a gépért. Korán kezdi, na de mit lát maga körül. Dani is milyen szépen dolgozik!!
Én próbáltam a lányoknak régi egeret, billentyűzetet adni. Tökéletesen szűrték, és a nemigazi nem kell. Ugyanmez érvényes a mobilra és a távirányítóra. (:
sofka
sofka
 
 


Hali Lányok!
Már jobban vagyok, Apacuka is hazajött.
Julcsi tegnap merült. Egy árva hangot nem szólt, csak nézett, hogy most mi van KépKépKép Háromszor is megmerítettük, egyszer sem raplizott, csak lesett kis vizes szemecskéjével KépKépKép

Momo Kép
juhuhujjjdecukor Zsebi Az Ülő Bika!!!! Timi mellbebökdösési projektje KépKépKép

Sofka Kép
torokgyula ellen én most (és máskor is) patikában is kapható PROPUR propoliszos tablettát szopogattam. 4-500 Ft között árulják a 20 db-osat. Én erre esküszöm. Gyógyulj hamarhamar!!!

Hozzátápis képek KépKépKép

Elli Kép
aha, pukikák Kép Nálunk is ez van Kép És én sem tudom, mit tegyek ellene Kép Megint háromkor ébredt, hét hónapos nagy ló!!! Meg előtte 11-kor is Kép Vuáááh! Na majd holnap kérdezem védőnénit, oszt ha mond okosat, akkor megírom!

Franyoka Kép
neked is jobbulást!

Megyek mosogatni.

Pussz!!!
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!
Le vagyok torve Kép A ferjemmel kozos munkahelyunkon mar masodszor kesnek a fizetesek, egyre inkabb ugy nez ki, hogy hamarosan be fog dogleni a ceg, igy mindketten munkanelkuliek leszunk. Kép Fogalmam sincs, hogy mi van a GYED-del, ezt kapnam tovabb? Rossz ragondolni Kép En mar biztos, hogy nem talalnek uj munkahelyet, 30 folotti programozo no, gyerekkel...
Etetoszek: nekunk Peg Perego Prima Pappa van, szerintem ez a legjobb. Mi hasznaltan vettuk 15-ert, a babaapro.hu-n talaltam a hirdetest. A www.baba.lap.hu-n talalsz meg netes aprohirdetes oldalakat, erdemes oket nezegetni, neha egesz jo dolgokat hirdetnek. En 2 hetig figyeltem a hirdeteseket, amig osszejott a szek. A jo szekek altalaban 20 korul vannak hasznaltan.
Myssnia, a gepunk Minolta Dimage S404.
Megyek, mert ordiba van.
Pussz,
Kiszuny
kiszuny
 
 


Heni Kép
nagyon aranyos a két szőkéd!!! Szólj ám, ha tudod, mikor jöttök Pestre!

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Kiszuny Kép
én úgy tudom, a GYED-et kapod, mert azt a MÁR MEGKERESETT pénzed után kapod. A jövő nem érdekli az államot (ez látszik is Kép)
Állásügyben meg próbálkozz multinál, ott, ahogy én tapasztaltam, emberségesebbek, mint a kis cégeknél. Persze ez csak az én véleményem.
Na, fel a fejjel, biztosan van megoldás! Drukkkk!

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Zulu Kép
Apasasnak nincs igaza homeobogyó ügyben.
Tejcukor is van benne Kép
De állítólag pont az a lényege, hogy a pici koncentrációjú hatóanyagok EMLÉKEZTETIK a szervezetet egy reakcióra. Nem tom pontosan, el kellene mélyülni a témában.

Pussz
Kangi, az elaprózódó
kangi
 
 


Sziasztok!

Timici
hát nem irigyellek az éjszakáidért Kép remélem hamarosan javul a helyzet!

Beu
sajna torna ma sem Kép pedig már a 'tornazsákomat' is bepakoltam Kép
de jövő héten TUTIRA (remélem)

Toffi
Zsombinak boldog 5 hónaposságot Kép

Réka
köszi a mailt.
Dani mit eszik, répát? vagy sütőtököt? Édes! Kép

biztosítás
folyton kapok Money Maxx-os szórólapokat, valaki kötött ilyet? vélemény?

Dani szegény elég ramatyul van Kép Éjjel egy csomószor szívtam az orrát meg cseppentettem kis anyatejet, szegény már ha bekapcsolom a porszívót, ordít Kép pedig kipróbáltam, és biztos nem fáj.
és amilyen peches vagyok, reggel legurult a szekrényről az orrszívó, és eltörött Kép persze 1000 apró darabra Kép
Dokinénit hívtam reggel, bediktált 3 gyógyszernevet, hogy mit adjak Daninak (fonetikusan leírtam, aztán majd meglátjuk, felismeri-e a patikus Kép) Szóval kell vennem orrszívót is Kép
most alszik és elég szépen lélegzik.ha felébred, hami, és irány a gyógyszertár!

Andi
psandi
 
 


Sziasztok,

Toffi,
tegnap hány órás csoportban úsztatok.Az egyik anyuka ismerősöm a 4 hós lányával a 13 órás csoportba jár hétfőnként.Nekik is volt már medencébe ugrás...mesélte. Kép

Elli,
nem kell megijedni...a kezedben kiülteted,már amennyire őket ugye ki lehet ültetni és egy zsupszi mozdulattal+szemkontaktussal(máramennyire ez is sierül) belezsupszizod a vízbe.Fej a víz felett marad természetesen. Kép

kedves mindenki,
tudom,hogy nem szép dolog dicsekedni,de én olyan boldog és kialudt vagyok.Ismét 11 órát aludtunk az éjjel. Kép

puszi mindnekinek
Évi+ és a jóalvó Petra,aki napközben folyamatosan igényel engem...most is.
Évi24
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?