Új privát üzeneted érkezett!

tabati: nekem is a ciklus közepén van a pé-m, de - lehet hülyén hangzik - én még nem hőmérőztem, teszteltem, stb sose, úgyhogy most kíváncsi vagyok a testem visszajelzésire :D

hogy az amit eddig csak gondoltam, hogy kb, ott és akkor van az tényleg akkor van e. :D

meg nekünk nem jött össze 8 hónapig a "sima" próbálkozás, bár akkor nem is szedtem semmi homeós bogyót és nem is ittam teákat.

na majd kiderül :D

remélem mindegyikünk babásan végzi ezt a ciklust :D
Vendég
 


Persze, lehet, hogy ha nekünk is sokára jön majd össze, akkor a hónapok előrehaladtával én is kipróbálok majd ilyen-olyan taktikákat. Most még rábízom a természetre, meg a véletlenre. Még aránylag türelmes vagyok, meglátjuk mikor szakad el nálam is a cérna. Bár szerintem elég jól bírom (túl egy méhen kívülin, meg pár hónap várakozáson), azt hittem, hogy már a 3. sikertelen ciklus után hisztizni fogok, de nem így lett. Még 2 sikertelen próbálkozás, aztán elindulok kiválasztani, meg lefoglalni az esküvői ruhámat. Legalább történjen már valami. Bár most már elkezdtük az építkezést, ma ássák az alapot, úgyhogy történésben nincs hiány. :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Húha, elég bátrak vagytok, hogy esküvő és építkezés mellett még babát is vállaltok :)

mi is kb 6 hónapja fejeztük be a költözést. bár mi csak lakást vettünk és nem építkeztünk, de az előző lakás eladásával , az új megvételével, a költözéssel + a munka helyi nyűgök is, elég volt bőven.
Vendég
 

 
 

tabati:hol voltál ennyire elveszve?
Lemaradtál a pé körüli izgalmakról :D :D :D
Annyira durva hogy szinte kb egyszerre volt pé-n a lányokkal,plusz Te nem sokkal vagy előttünk.
Azt hiszem nálunk itt Vera a legfanatikusabb tesztelő,aztán jövök én :lol:
Az az igazság hogy nálam azért szakadt el a cérna mert tulajdonképpen már menekülnék a munkahelyemről,és most egy babó lenne a legjobb megoldás.De természetesen már nagyon vágyom is egy kisbabára,hiszen én már túl vagyok az esküvőn és van egy hatalmas 6 szobás házunk,ahová csak apró porontyok hiányoznak :D

Egyébként ma nagyon negatív lett a tesztem,ezt már tényleg nem teszem fel.
Most már csak várni kell türelmesen!
Elkezdtem a palástfüvet,még az eleviten gondolkodom... :roll:

KépKép
lyndee
 
 


Visszatérve:még mindig szerencsésebb most építkezni,mint amikor már megvan a baba!

Tabati:és a csokrod milyen lesz?

KépKép
lyndee
 
 



Vera:nekem is nega lett de nagyon.De tudod ,megbeszéltük hogy nekünk egyszerre volt pé-nk :wink:

Vasárnap?az nagyon korai.Főleg hcg-re.akkor már miért nem jóstesztelsz?
addig 5 nap telik el,kimutatna már vmit?
kb pé-től az 5.napon ér a méhbe és 8-10 körül ágyazódik.

KépKép
lyndee
 
 


na lányok , teszteltem egyet este is :D

a csík már nem olyan erős, mint a reggelin, de még mindig erősebb mint a kontroll csík.

ez akkor most azt jelenti, hogy holnap lesz pé-m, ugye???

szerintetek ma este vagy/és holnap reggel kapjam el apát ? :D

Kép
Vendég
 


Tök jóóó,nagyon szép a teszted Szilvi!
Én azt javaslom hogy vagy most este vagy reggel.Mindkétszer ne.
Azt mondják reggel fürgébbek,virgoncabban a spermiumok :wink:
Én reggel mellett döntenék!

jah és még egy jótanács:akció után még maradj úgy kb 20 percig :wink:

KépKép
lyndee
 
 


El sem hiszem hogy túl vagyunk a pé-n,annyira vártam és hipp-hopp már vége is.Remélem ennyire hamar el fog telni ez a kb 10 nap is.

Olyan jó lenne most egy olyan mikroszkóp amivel látnám bent hogy mi történt.csak megkuksiznám hogy találkoztak e és már meg is nyugodnék.de most még kb 10 napot váni... :x
Miért nem találnak már fel a tudósok erre is vmi tesztet :lol:

KépKép
lyndee
 
 



jah,akkor azért nem volt annyira erős az LH-d mint nekünk!

Ha most nem sikerül,jövő hónapban én is mérek hőt!

KépKép
lyndee
 
 


most elolvastam mit ír Leo a honlapján.

A legmegfelelöbb pillanat a babakészítéshez: az utolsó nap, amelyiken pozitív az ovuteszted, tojásfehérjeszerü hüvelyi nyálkát tapasztalsz, ovulációs fájdalmakat észlelsz és a méhszáj nehezen elérhetö, puha és nyitott.

Az ovuláció az utolsó pozitív nap utáni napon van (tehát azon a napon, amikor a teszt elöször újra negatív). Szeretkezni már elötte kell, mert a petesejt nem sokáig megtermékenyíthet (6-12 óráig, bár tovább is életképes, de egyre romlik a minösége). Tehát szeretkezni a baba érdekében minden pozitív LH-napon és az elsö utána következö negatív napon kell.

most kissé tanácstalanná váltam, hogy mi lenne a legjobb.
Vendég
 


Szilvi:ezzel én is így voltam.Mi minden nap együtt voltunk.
De most akkor gondolkodjunk:Ha most pozitív akkor még nem repedt meg,vagy este fog vagy reggel megrepedni.Tehát szerintem ha most este lennétek együtt az is jó,de a reggeli is jó lenne.
Viszont ha most lesztek együtt akkor már reggel felesleges mert egy éjszaka alatt nem termelődik elég életképes spermium.
Viszont mi azért voltunk minden nap együtt mert azt írta leó,hogy azoknak a férfiaknak akiknek nincs problémájuk lehet akár minden nap is,sőt minden pozitív LH napot és az utána lévő negatívat írta.
Azt akár hogy is nézzük de nekem 3 nap volt.

KépKép
lyndee
 
 


vagy még az is jó ha most lesztek együtt(mert ma van +LH nap)
és holnap este ism.(vszínű hogy pozitív utáni első negatív).

Elméletileg a spermiumok elélnek akár 5 napig is... :roll:
Tehát még az is lehet hogy egy 2-3 nappal ezelőtti kis várakozóból lesz baba.

KépKép
lyndee
 
 



Vera:azt olvastam hogy a forró fürdő elpusztítja a fiú spermákat.És akkor Pé-kor is lehetnétek együtt.

KépKép
lyndee
 
 


Háát nemtudom.
Úgy vagyok most ezzel hogy ha ez most összejön akkor összejön de ha nem akkor úgy is elkezdem a barátcserjét és nem gond hogy nem jött össze most ha úgy lesz. De most nem reszkírozunk. A multkorinál is így voltunk együtt pont és ezért tudom hogy kiscsaj lett volna. Így most az életre bízom hogy most sikerült vagy nem.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Sikerül a kiscsaj,majd meglátod! :wink:

KépKép
lyndee
 
 



Az nagy szám lenne :lol:
De még egyenlőre nem élem bele magam teljesen mert rosszul fog esni ha mégsem...mi mindent megtettünk :roll:

KépKép
lyndee
 
 



asszem azt fogom csinálni, hogy este 10 körül tesztelek még egyet és ha ugyanolyan erős, akkor még van időnk reggelig :D
Vendég
 



ok . meggyőztetek :D békén hagyom ma apát :D

de atesztet azért megcsinálom este kíváncsiságból:D
Vendég
 



megcsináltam. halványabb talán, de még mindig pozitív szerintem..

valószínűleg éjszaka vagy valamikor holnap lesz pé-m.

mindenesetre holnap reggel akciózunk egyet :D

Kép

mentem aludni. sziasztok
Vendég
 


Vera: Az élet úgyis mindent megold. Mást már nem tehetek többet.

Kép
csucsu05
 
 


szilvi:jó sokáig volt pozitív a teszted,csak nem ikrek lesznek? :lol:

azt hiszem csajok most már kár filózni hogy mi lesz,legfeljebb egy újabb hónap ha nem sikerült volna...én nem vagyok benne biztos hogy ez most nekünk összejött,nem is élem bele magam :roll:

De azért nektek drukkolok ezerrel!!!!! :D

Csucsu:2 nap múlva zebrát kérünk :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Sziasztok!
Szilvi: köszi, ha megírnád a patika címét, ahol lehet kapni barátcserjét, megköszönöm. Bár itt nálunk is van egy olyan gyógyszertár, ahova ki van írva, hogy gyógynövényeket is árulnak, akkor lehet, hogy ott is van nem?
Én voltam megint dokinál, megint nagyon bíztatott, hogy milyen jó nagy tüszőm van. Láttam is, hogy hatalmas nagy volt, a méhnyálkahártyám 7 mm. Azt mondta ez is jó. De a hőm meg katasztrófa. Én már nem is értem. Szerintetek?
Drukk hegyek mindenkinek!!!!
Kinga

Kép
németh
 
 


sziasztok.

ma kezdtem az lh tesztelest es mar van ket csikom,pe meg arrebb van tudom,csak kivancsi voltam mit mutat,hat meglepodtem.

Kép
monyo83
 
 


kinga:tényleg elég furi a hőd,de ettől még sikerülhet babó.nem lehet hogy ma van pé-d?

monyó:verának is csíkos volt előtte már jóval,már azt hittük hogy pé,de aztán ahogy tovább tesztelt és nézte a hőjét rájöttünk hogy ez csak vmi előjele volt pé-nek.egyébként 10 napon vagy,elképzelhető hogy 2-3 múlva megreped.van olyan hónap hogy előrébb jöhet vmi miatt.Drukkolok! :wink:

KépKép
lyndee
 
 


lynde clostyt szedek es szinte tuti hogy meg egy hetem van pe ig.
clostyval 17ik nap szokott repedni a tuszom.Jovo szerdan szerettem volna UH ra menni de most betojtam hogy mivan ha elobb lesz pem, es lemaradunk rola.
ime a foto,pe elott egy hettel.
Kép

ja es ezt most csinaltam,reggeli kb 3-4ik pisi es elotte ittam kv et meg szorpit.

Kép
monyo83
 
 


szerintem kizárt az egy hét,legkésőbb hétvégén megreped sztem.
nem lehet hogy most előrébb jött valami miatt?
holnap nem tudsz elmenni uh-ra?

nézd továbbra is minden nap és kiderül úgyis :wink:

KépKép
lyndee
 
 


leghamarabb hetfon tudok menni a dokimhoz.nem tudom mitol jott volna elorebb es semmi jelet nem erzem meg a tuszonek.
mindegy estere is csinalok egyet :roll:

Kép
monyo83
 
 


lyndee: ikrekre elég nagy az esély, mivel a férjem iker :D van egy ikertestvére, állítólag egypetéjűek, de szerintem elnézett valamit a doki, mert a férjem barna hajú a testvére meg szőke :D


kinga: a patika neve "Kata patika" , de mindenki stadion gyógyszertárnak ismeri, mert a stadionok metrómegállónál van a kerepesi és a hungáris sarkánál.

Itt az elérhetőségük és egy térkép is. Én nagyon szeretem őket, mert tele vannak homeopátiás szerekkel és gyógynövényekkel is.
Érdemes felhívni őket, hogy van e neki éppen az üzletbe, mert általában tartani 1-2 db-ot és azt szívesen férerakják neked.

http://www.hungaromap.hu/index.php?page ... essid=3057
Vendég
 


ja, még annyit lányok, hogy megfogadtam a tanácsotokat és reggel (bár inkább hajnal volt az ) kaptam el apjukat :D
igazatok volt, mert már éjszaka és hajnalban is éreztem hogy pé-m van vagy lesz hamarosan, mert nagyon fájt a derekam és kicsit görcsölgettem is.

remélem összejött a babó. már csak türelmesen kell várni :D
este csinálok egy ovu tesztet még (ez az utolsó csíkom már) és elkezdem a palástfűteát is.
Vendég
 


húha, de eltűntmindenki :D

én teszteltem egy utolsót az utolsó ovutesztemmel és teljesen negatív lett :)

remélem pont jó időben voltunk együtt a férjemmel reggel. most már csak türelmesen kell várni.

ez a legnehezebb.
Vendég
 


lyndee!

Nem tűntem el, olvasgattalak titeket, csak ezekhez nem nagyon tudok hozzászólni, mert én semmi ilyesmit nem csinálok... :roll: még nem...aztán majd meglátjuk mikor fogy el a türelmem. :lol:

Már írtam, hogy nekem szupi a munkahelyem, így végülis ha nem sikerül hamar a baba, akkor azzal vigasztalom magam, hogy legalább nem kell otthagynom őket. Viszont tényleg sokan mondják, hogy merész így egyszerre esküvő, építkezés meg baba, de mi megtaláltuk azt hiszem a középutat mindenben. Építkezés az úgyis folyamatos, mert még soká lesz kész az tuti, valamikor meg el kell kezdeni és jobb előbb. Esküvő pici lesz, csak rokonok, és épp akkora, hogy azért jól érezzük magunkat, de ne erre menjen rá a pénzünk. A baba meg már kell és kész! :lol: Ha korábban megtalááltuk volna egymást a párommal, akkor mindenre több időnk lenne, de így most hirtelen vágunk bele mindenbe! De így izgis az élet! :wink:

Esküvői csokorban nagyon tetszik az elegáns kála csokor. Csak pár szál, de nagyon jól tud mutatni! Persze még változhat, de egyenlőre ez a terv.

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati: Megértelek ha babát akasrz. Az esküvő szervezés meg az épitkezés mellet nem is olyan gáz. Hisz amit az ember akar az avlóra vállik. Szóval összejön a baba és épül a ház lesz hova vinni. Az esküvő meg grátisz :)
Kívánom, hogy minden vágyad valóra váljon. Szép sorban:)

Kép
csucsu05
 
 


Köszi csucsu! :D A sorrend a következő : :lol: esküvő (de baba már a pocimban), baba, ház! Ez így még reális is. Egy dolog változhat, hogy esküvőkor még csak ketten leszünk az oltárnál. Azért remélem nem így lesz, mert olyan szép lenne hármasban... :)

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati: Kivánom , hoyg ez a sorrend legyen. amúgy én is pocakosan voltam az esküvőnkön. A képen ketten látszódunk de valójában már hárman voltunk. Oldalról már látható is volt. Akkor voltam 4hónapos terhes. És végig táncoltam az esküvőt magas sarkúban. Semmi bajom nem volt.
Aztán jött a ház. szóval csak kívánom, hogy nálatok is ez a sorrend válljon be:) :)

Kép
csucsu05
 
 


Lekopogtam! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Szilvi: köszönöm szépen!!!
Tabati: én is kívánom, hogy teljesüljön az álmod!
Ja, Szilvi, Lyndee, meg mindenki, aki teázik: elmondjátok, hogy hogyan kell inni ezeket a teákat? A palástfűt meg a málnalevelet.
Én már nem tudom, hogy egyáltalán volt-e pé-m ebben a hónapban. Lehet, hogy nem is. :cry:

Kép
németh
 
 


Kinga, a hő nem mindig mutatja a pét.A uh a tuti.Ha ott volt szép nagy tüsző, az a lényeg.Olyan is van, hogy valakinek mintagörbéje van,pé meg nincs.
Önmagában a hő nem elég szerintem a pé meghatározásához, ki kell tapasztalni sok mindent.
Fel a fejjel!

Tabati, kívánom, hogy valóra váljanak álmaid!
Meg persze Mindenkinek!

Ritt, mi van Veled, jól vagytok?Ha olvasol, jelentkezhetnél...
Vendég
 


Luca: jaj, köszi a biztatást! Most egy kicsit jobb kedvem lett!!!
Te hogy vagy?

Kép
németh
 
 


Sziasztok!
Kicsit eltűntem, mert igen sok volt mostanában a rohangálni való.Ma is indulunk Pestre és holnap jövünk du-án este fele haza.

Köszi Luca az érdeklődést jól vagyok/vagyunk a héten hirtelen akkorát nőtt a pocim, hogy hű.Pedig kg-ban szinte semmit sem híztam! Megpróbálom feltenni, majd mingyárt kipróbálom.Ma töltöm a 15. hetet, hétfőn megyek reggel vérvételre, du-án dokihoz.A héten voltam fogászaton, védőnőnél és háziorvosnál.Akkor ki kellett mennem Ausztriába is úgyhogy volt mit tenni a héten!

És te?Jól vagy?látom itt szinte mindenki együtt fog babásodni, mert együtt van pé-tek, remélem összejön csajok.
Az együttlétekhez csak annyit, hogy elvileg a férjemmel minden ok, mármint a kiskatonáival és így is 2naponta voltunk együtt, mert az a tuti!Úgyhogy hajrá!

Sajna nem sikerül, mert túl nagy még mindig a kép méret! :x

ritt
 
 


Ritt, nem baj, megvárjuk, amíg lekicsinyíted! :wink:
Írhatnál gyakrabban is!
Éppen 5 hét van köztünk. :lol:
Engem is délután már szorítanak a nadrágok.
Pedig csak 46 kiló vagyok, és fogytam is, de a hasam nőtt már.

Kinga, köszi, mi is jól vagyunk, nagyon várom a 12 hetes uh-t.
Mi is kétnaponta voltunk együtt.
Vendég
 



Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: