Új privát üzeneted érkezett!

lolababa,
akkor el sem árulom - mert utálni fogtok :) - hogy az elmúlt hónapban napi 10-14 órát alszom. De hétfőtől vége a szép világnak, mert megyek vissza dolgozni. :?

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


FÚÚÚÚÚÚÚÚ LUCA!!

Nagyon jól nézel ki és szerintem is letagadhatnál legalább 10 évet!
Aranyos pocakod van máris, kíváncsi vagyok a tied mekkora lesz a mienkhez képest így, hogy ketten vannak odabent.

Nekem is feszült a pocakom kb. 3 napja,este. Se előtte,se utána nem volt ilyen.???? :roll: :shock:

Kép
Kép
a.m.
 
 


Köszi, csajok!
A lányaim örültek.Nem érte váratlanul, hogy tesó lesz, mert tudták, hogy rajta vagyunk a témán.
Ők is csalódottak voltak a tavalyi vetélés után.
De attól ledöbbentek, hogy két tesó lesz egyszerre.Várják nagyon.Meg a barátaik, barátnőik is, mindenki ajánlkozik kényeztetésre. :lol:
Persze, Ők öcsikét szeretnének, de én annyira megszoktam már a lányokat, nem bánnám azt sem, ha lányok lennének...vagy legalább az egyik!
Páromnak van egy 22 éves fia,Neki nincs lánya.De Ő is fiút szeretne, mert úgy lenne igazságos.Túlsúlyban vannak a lányok jelenleg. :lol:
Vendég
 

 
 

luca:szép kis pocak!köszi a fotót.húh jó sokan fogják kényeztetni a piciket, majd jól elkényeztetik :lol:

Kép
winona
 
 


honey:de jó Neked, h. nemrég keltél.
hogyhogy visszamész melózni??

Kép
winona
 
 


Nekem nem volt előtte ilyen, hogy ki tudtam tapintani egy kőkemény dudort.
De folyamatosan fájdogál.Múltkor mondtam a dokinak, de nem annyira foglalkozott vele.
Ez a fájdalom már a babásodás előtt is megvolt, és semmi okát nem találtak.Most meg biztos nyúlnak a szalagok.

Csak pozitívan, nem parázok, mert Monee és Erica majd helyreteszi a megbomlott agyamat. :lol: ( Csak vicc volt, nem ám megharagszotok!De jó, hogy itt vagytok, és nem engedtek bepánikolni!!!!!)
Vendég
 


többiek is! pocakfotót gyerünk, rakjatok fel!
kivi vagyok.

Kép
winona
 
 


Sziasztok!

Luca: én is csak azt tudom mondani amit a többiek. Legalább egy 10-t simán letagadhatnál. :)

Nálunk a legfiatalabb öcsém és köztem 14 év van. Ő most 12 éves, úgyhogy közelebb lesz az unokaöccséhez/húgához korba mint hozzám.

Haskeményedésem nekem egyelőre szerencsére nincs, görcsölni se görcsöl, és 2 hete nem is vérzett, úgyhogy örülök :)

Kép
kistiggrincs
 
 


wiona,
a doki csak 2 hét pihit írt elő. És mivel 2 hete nyoma sem volt barnázásnak, ezért visszamegyek dolgozni. Csak azért sajnálom, mert így sokkal gyorsabban megy az idő itthon, mint bent a munkahelyemen. És így olyan hamar végére érnék a 12. hétnek. ( mondjuk nem nehéz, ha a fél napot átalszom ) :D
Ha a babóca nem szól közbe akkor a 6. hónap végéig én akarok dolgozni.

Holnap megyünk sielni, jaj már úgy várom!!! :D

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


honey:síeléssel aztán vigyázzál nagyon!
kellemes hétvégét akkor.
télleng pocifotó?

Kép
winona
 
 


Sziasztok!
Üdvözlök mindenkit, ha nem bánjátok, csatlakoznék.
Éva vagyok, 32 éves, van már egy 2 és fél éves rosszcsont kislánykám, és szeptember közepe körül várjuk a kistestvért.
6 hetesen voltunk uh-on, láttuk dobogni a kis szívecskéjét, jövő hét szerdán megyünk a 12 hetesre. Már nagyon várom! Pocak még semmi, inkább a popó nő, de az nagyon!
Egyből kérdezni is szeretnék:
Van valakinél hasonló korú testvér, akivel esetleg otthon van?
Nagyon aggódom, pont akkor kezdi az óvodát, amikor születik a pici, nem lesz egyszerű beszoktatni. Sok lesz a változás, hogy fogja viselni? Próbáltuk pont ezért a bölcsit, de lehetetlenség.

Kép

Kép
dunyi
 
 


Honeymoon, azért vigyázz magadra a melóhelyen! Mindent csak módjával.

Te mersz még sielni? Nem veszélyes sport ez terhesség alatt? Gondolok itt az esetleges esésekre.. Persze te érzed, hogy mit bírsz, csak meglepődtem.

A sok alvás biztosan fog hiányozni. Én is sokat aludnék, de muszáj reggel kelnem, mert meló van... De át tudnám aludni a napot. Állítólag ez a 2. trimesztertől jobb lesz. Remélem :D

Luca, tényleg baromi jól nézel ki!

Nekem még nincs pocakfotóm, nem is gondolkodtam, hogy már kéne csináltatni. Pedig a formája alakul rendesen :P

Rönééé



Kép
röné
 
 


Dunyi, üdv itt közöttünk! Tök jó, hogy megint gyarapodott a topiklakók száma! :D

Aranyos nevet választottatok a pocaklakónak!

Én első babámat várom, de vannak babások, kisgyerekes anyukák is köztünk!

Rönééé



Kép
röné
 
 


wiona, én nem sielek ( sajnos ), csak asszisztálok hozzá. Szerencsére van még egy kismama a társaságban, így biztos nem fogom halálra unni magam.

Minnyá csinálok fotot. de sokat ne várjál tőlem. :)
gyébként a hasfeszkót én annak tudom be, hogy most kezdett nőni igazán a méhem. Eddig ha hanyatt feküdtem a medencecsontom kintebb ált, mint a pocakom. Most ez kb 4-5 napja már nem így van.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


hello Dunyi!! :D

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Szia Dunyi üdv itt :)

Pocakfotóm nekem van, csak a kábel nincs itt a letöltéséhez, de majd felrakom. Kicsit csaltunk mert este csinálta a párom, olyankor mindig nagyobb :)

Alvás: én nem tudok aludni :S éjszaka is rendszeritn ébren vagyok 1-2 órákat, pedig korábban ezzel nem volt gondom.

Egyébként én is vissza akarok menni dolgozni, ha dokim visszaenged, de azt mondta, hogy ezt majd csak a következő látogatásnál döntjük el, hogy mehetek-e vagy sem. Addig marad az itthoni pihi.

Kép
kistiggrincs
 
 


Sziasztok!
Gratukat mindenkinek köszönjük

a.m.
Aranyosan „vallottál” a kilóidról. Szépen kerekedik alul a pocid!!
Majd ha szaladgálsz a picikéd után lemennek a fránya kilók.
Én is sokat felszedtem Henivel 17 kg-t, de úgy éreztem ez a babavárással jár.
1éves korára már 20 kg lement.
Egy kisgyerek karban tartja az embert!


Amúgy mostanában is hihetetlen az étvágyam egyik nap alig kívánok valamit,pl csak a tejbegríz csúszik le de reggel-délben–este azt eszem másnap meg folyton éhes vagyok. Pl este is annyira korgott a gyomrom 11-kor, hogy újra kellett vacsiznom…reggel 6-kor pedig már nem bírtam aludni az éhségtől. És ilyenkor eszek és kész!! Utána majd leadjuk…

Konan
Drukk neked a mai napra! Szegény…háááát nem irigyellek!! De túl leszel rajta!

Blúmi
Cickófeszülés nálam is nagyon fáj. Édes Henim ha hozzámbújik lendületből..néha feljajdulok úgy fáj. A régi melltartóim már nem is jók…

Szeder
Régen én is azt gondoltam, hogy lehetetlen, hogy valaki ilyen hamar érezze a babamozgást.
De a barinőmnek pont a múlt héten mondtam olyan mintha érezném a picuromat amikor háton fekszem. Mivel az én méhen totál be van dőlve balra és csak ott érzem azt a kis jellegzetes érzést ezért kezdtem én is gyanakodni..
Heninél csak a 18.héten éreztem..
Tényleg szerencsés vagy, hogy újra megtaláltad a boldogságot. :lol:

Bagzerka
A szopi utáni cickók újra töltődését találóan írtad le én is ezt tapasztalom … :roll: :lol:

Luca
tényleg nem nézel ki 30-nál többnek! Nagyon csini kismami vagy! :D
holka
 
 


nem tudom feltenni a képet, mert a Drágám elvitte a kártyaolvasót. :(
pedig ne tudd meg mit szenvedtem azért hogy normálisan lefotózzam magamat. :D

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Szia Dunyi :)
Gratula a babódhoz!
És ha aug végén rögtön elkezdenétek az ovit akkor a pici lányod szept közepéig már járt 3 hetet és akkor talán nem köti össze élesen a tesó érkezésével.
Az én kislányom márciusban lesz 2 éves így ő csak jövő ősszel megy oviba...

kistiggrincs
ma hajnalban 5-8-ig malmoztam,bazira nem voltam álmos!! Olyanokat tervezgettem magamban,hogy melyik nyári gatyómat fogom varrónővel átalakítani kismami ruhává meg ilyenek... :roll: :D
holka
 
 


luca!
csatlakozom az előttem szólókhoz :) szerencsés alkat vagy nagyon!!! :lol:

no én is csinálok mostmár képet a pocimról, nekem eszembe sem jutott, hogy megörökítsem, fura, talán azért mert a fiúkkal sem tettem. de majd most!

Dunyi üdvözöllek én is!
Nap, mint nap gyarapodunk :)

szeder74
 
 


holka!
milyen ari vagy, hogy agyalsz te is hajnalok hajnalán :)
én is így vagyok vele, már ami a ruhatárat illeti eddig volt bőven mit felvennem..most lecsökkent a nadrágok száma 2-re, amit most kellett vennem, csak a kismamagatyák jók a pocak miatt.
A felsőkkel nincs gond, azok még jók. Én inkább azon agyaltam nemrég, hogy mi lesz nyáron? Mennyire vastagodik a lábam, és hogy fel tudok - e venni majd szoknyát. Milyen hülyeség nem?
Elképzelhető, hogy ismét nagyon meleg nyár vár ránk, és most fűtis belül minket -az izgalom kívül :) - a babánk is.

Tegnap miután hazajöttünk a vizsgálatról, azután meg azon filóztam, hogy jó most minden ok a babával és velem is, ha az újabb vizsgálat is (18 héten) minden rendben, én akkor kezdek el vásárolgatni a babának. Mindent újra be kell szereznünk.
Talán most jobb lenne félre tenni a babonát, mert akkor kicsit könnyebb lenne, ha nyugodt szívvel vásárlásokba merülheténk el, de én megvárom a 18. hetet. No de utánna...:)

szeder74
 
 


Tegnap voltam egyébként a táppénzes papíromért, ottani doki/asszisztnsnő rendesen felhúzott.

Tudni kell, hogy magán dokihoz járok, ő ír egy "beutalót" hogy tartsanak táppénzen, és itt csak megcsinálják a táppénzes papírom. Soha nem vizsgáltak, összesen ha 10 szót beszéltem velük a 2 alkalom alatt sokat mondok.

Mondja asszisztensnő, hogy akkor legközelebb ugye március végén jövök. Mondtam hogy persze hacsak a dokim nem engedi, hogy vissza menjek a dolgozni.

Néz rám, mintha kompett hülye lennék. Mondom a saját orvosom, aki vizsgálni szokott, azt mondta, hogyha mindent rendben talál legközelebb, nem vérzek stb, akkor ha szeretnék, visszamehetek dolgozni. Nekünk meg nagyon kéne a pénz, fizetjük a hiteltörlesztő részletet, ráadásul most még néhány hónapig magasabbat (majndem kétszer annyit).
Természetesen ha a dokim a legkisebb kockázatot látja, NEM fogok visszamenni.

Erre ő: szerinte néha a gyerek kéne, hogy fontosabb legyen nem a karrier.
Mondom neki, nem érdekel a karrier, egyébként sem túl stresszes a munkám, a főnökeim jó fejek, lehet 6 órában is visszamehetek. És persze, csak akkor megyek vissza, ha a dokim is enged.

Mire ő: persze de most azért mégiscsak a gyerek kéne, hogy fontosabb legyen ő a helyemben nem menne vissza. Még egyszer elmondtam neki, hogyha a dokim (aki vizsgál, látta az UH leleteimet stb) nem javasolja nem fogok visszamenni. De annyira szeretem, amikor valaki csak úgy látatlanba diagnosztizál...

Na, jó hosszú lettem, de legalább kiírtam magamból.

Kép
kistiggrincs
 
 


kistigrincs!
van egy találó szavam erre, az ilyen jellemű embereket szoktam így nevezni: idióta!
Egyébként, ha megfigyeled az asszisztensek olyan okosak tudnak lenni. Ne is foglalkozz vele, te tudod, hogy miért kell visszamenni dolgozni. Ez a fontos, és, hogy minden rendben menjen a várandósság alatt.

szeder74
 
 


Üdv itt Dunyi!
Nekem van egy kislányom, aki ápr.-ban lesz 2 éves.
Én úgy tudom, hogy nem veszik fel őt óvodába, ha én itthon leszek a kicsivel. Ez nem így van?

gwini
 
 


kistigrincs,
te is a szent Istvánba jársz, ugye?
Az ottani doki asszisztensek kritikán aluliak!!! Úgy beszélnek az emberrel, mintha mindenkit a seggükből rángattak volna elő és mintha gyengeelméjű lennék. :evil:

Téged miért írt ki a dokid ilyen hosszú időre?

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


kistigrincs, szerintem teljesen igazad van
ha minden ember lánya lenne olyan szerencsés, hogy megtehetné, valószínűleg sokkal többet pihiznének sokkal hosszabb ideig a gyerekvárás alatt
de én is azok táborát gyarapítom, akinek a vállát elég nagy hitel teher terheli, és sajnos nem tudok most abban gondolkodni, hogy otthon maradok már most
és hacsak nem tudok a főnökkel megállapodni az otthoni munkában, sajnos szülés után sem fogok tudni sokáig otthon maradni (max a TGYÁS ideje alatt)
de el kellett anno dönteni, hogy legyen saját házunk, vagy az anyuék lakásában zsúfolódjunk - ez még a Mercivel elment, de 2 gyerekkel már nem férünk el

Kép
Kép
csibe21
 
 


Járni magándokihoz járok, UHra, vétvételre az Istvánba, ez viszont a körzetis doki asszisztense volt, aki még a leleteimet se látta....

Szerintem biztos ami biztos alapon írt ki a doki, elég vékony testalkat vagyok, és kb 2 hétig viszonylag rendszeresen véreztem (de már 2 hete nyoma sincs, nem is görcsölök). Azt mondta várjuk meg amíg befejezem a progeszteron szedést, mert a leszokás körül esetleg megint lehetnek kisebb barnázgatások, és akkor jobb pihenni, de ha minden rendben utána mehetek vissza.

Kép
kistiggrincs
 
 


na, nincs lehetetlen csak tehetetlen... :D

Sikerült feltennem 2 pocakos képet. Bocsi a félpucér fenekemért :oops: de nadrágban totál nem látszik semmi.

Kép

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


itt egy közelebbi, hátha ezen jobban látszik
Kép

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


honey: én az istvánba járok, azaz kétszer voltam véren meg uh-n és szerintem meg tök jó fejek az aszisztensek.én legalábbis oda voltam, h. jéh ezek ilyen jó fejek??
érdekes..........

Kép
winona
 
 


szeder :D
a lábaim nekem is eszembe jutottak :lol: ,hogy milyenek lesznek vajon nyáron :roll: ? De arra jutottam a nagy melegben jobb érzés lesz egy kis lengébb szoknya mint bármilyen vékony gatyi...

kistiggrincs
elhiszem,hogy felhúztad magad, utálatos ha igazságtalanul vádolnak :evil:

gwini
szerintem ez csak a bölcsire igaz.
holka
 
 


kistigrincs,
neked is a 12. hét végéig kell progit szedned?
Én is kaptam , de nekem nem mondta a doki, hogy lehetnek gondok, ha abbahagyom

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


honey:nagyon kis cuki,és nagyon csini vagy, de még ici-pici :D
látnád az enyémet..majd küldök én is.
igaz ilyenkor két hét is sokat számít.....

Kép
winona
 
 


Jaja 12. hét végéig. Szerintem én az UHig fogom szedni, akkor leszek 12+2. Egyébkén én se hallottam soha senkitől, hogy baj lett volna leállás alatt, de nem volt kedvem a dokimmal vitatkozni, illetve előtte néhány nappal volt még egy vérzésem (az volt az utolsó) és még semmi sem volt biztos (abbamaradnak-e a vérezgetések, vagy folytatódnak)

Kép
kistiggrincs
 
 


honey
hááát még tényleg nem sok látszik a pocidból...de lesz ez még hatalmas hasi nyár végére :D

Én is szedem a Duphastont a 14 hétig..fokozatosan kell majd abbahagyni,leépíteni az adagot.
holka
 
 


Szeder!

Én is szoptatok még, Berci már 16 hónapos, napi 2-3 szopi van, de persze elvan nélküle is, én mégsem akarom elválasztani! Csabit is szoptattam, amikor Lehelt vártam, nem volt gond, de a dokim meg az akkori védőnőm azt mondták, válasszam el fokozatosan. Sikerült, Csabi jól alkalmazkodott, de rossz volt, amikor jöttek a szemfogai és nagyon lázas volt, sokat sírt és semmit nem evett-ivott 3 napig (1-2 mandarint leszámítva), hogy nincs mivel megnyugtatni és táplálni Őt! Aztán, amikor Bercit vártam, akkor már többet tudtam a terhesség alatti szoptatásról és nem választottam el Lehelt, szép lassan abbahagyta magától 23 hónapos korára, 3 hónappal Berci érkezése előtt. Nagyon ritka, hogy a terhesség miatt abba kell hagyni a szoptatást, nem okoz vetélést, persze, ha egyébként görcsöl az ember pocakja, akkor figyelni kell és ha szoptatás alatt is érzi, akkor abba kell hagyni!
Ja, és valamelyik nap én is éreztem a kádban fekve a kis motoszkálást, de szépen lehülyéztem magam, mondván, hogy ilyen korán képtelenség! Eszerint mégsem... A 14. héten én egyébként már szoktam érezni, egyértelműen!

Luca!

Nagyon jól nézel ki! Nem semmi a poci! Az enyém is jó nagy, tegnap nézte is a dokim nagyon a vizsgálat után a kis korongját meg a kiskönyvemet! Aztán még azt is mondta, nézzük meg a babát! Pedig Ő tényleg csak a kötelező uh.-okat csinálja egyébként! Nagyon jó volt látni a manót, épp aludt, de a szivecskéje szépen vert! Látszott keze, lába, szeme, a kerek kis buksija, minden! Van kép is, de egyelőre nem tudom felrakni! Szóval egyedül van a picurka, csak a pocakméret a megtévesztő, de végülis már 4.alkalommal tágul a méhem, persze, hogy gyorsabban megy! Azt hiszem az 1. babánál félidősen volt ekkora a pocim!

Lányok!

Úgy tűnik, kezdenek elköltözni tőlünk a rókák! Tegnap, bár rémes hányingerem volt egész nap, 1x sem hánytam, ma is csak 1x még és éjjel arra ébredtem, hogy NINCS HÁNYINGEREM!
Annyira felszabadultam ettől, el sem tudom mondani!

Minyu!

Uh.:március 13.

Márti
borossné becz márta
 
 


kistigrincs,
jé... ez tök meglepő. Mert még 2 barátnőm jár oda és ők is ki vannak rájuk akadva.
lehet hogy azért voltak velem ilyenek, mert túl sok kérdést tettem fel. ( a dokim nem túl informatív és kommunikatív )

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


márta,
akkor most nagy az öröm, mi?! Végre vuk mentesen élvezheted a babásodást! :lol:

wiona,
igen, tudom hogy ilyenkor sokat számít 2 hét is. Sőt 4-5 napja "nőtt" meg ekkorára.
Az a vicces, hogy aki nem ismer észre sem veszi rajtam. Szombaton viszont buli volt nálunk és az ismerősök mind úgy léptek be az ajtón, hogy "jesszus mekkora lett a hasad!" :D :D

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


honey, úgy szeretnék én is még csak ekkora hasat
de emlékeim szerint ilyen kicsi sose volt :D

Kép
Kép
csibe21
 
 


Szeder
Gratulálok a szép eredményekhez! És a barátnődnek is!!! :D
Ja, és ne aggódj, szerintem mindenkinek meg vannak a maga saját kis félelmei, azért vagyunk itt, hogy kibeszéljük ezeket. Én elhiszem, hogy érzed a mozgást. Valamiért én is sokkal érzékenyebb vagyok a testem minden változására, főleg az első terhességem óta.

Röné, A.m
Egyetértek Szederrel a kilók tekintetében. Mindent a baba érdekében!! Persze nem kell mindent összezabálni, de nem is mindig attól függ a hízás. Én például a fiammal semmivel sem ettem többet mint azelőtt (na jó, egy kicsivel több édességet :wink: ), mégis kétszer annyit híztam mint más velem egy alkatú nők. Az a lényeg, hogy a babócák egészségesek legyenek!! Szóval kilókra fel!!!!!! :lol:

Luca
Gratula a pocidhoz!! Milyen szépen látszik már!!! :o

Dunyi
Szia! Én is viszonylag új vagyok itt, de azért üdvözöllek közöttünk! Valóban nem lehet egyszerű, ha pont szeptemberben kezditek az ovit, bár lehet hogy éppen az újdonság elvarázsolja majd a kislányodat. A bölcsi miért lehetetlenség? Mármint tudom, hogy bejutni nem egyszerű. Vagy nem tetszik neki?

Kistiggrincs
Ne is törődj azzal az asszisztensnővel! Nem éri meg rápazarolni az idődet. Mindig vannak, voltak és lesznek ilyen nagyon „okos”, észosztó emberek, akik mindent jobban tudnak másoknál. Persze én is fel tudom húzni magam ilyeneken! Tegnap én is táppénzes papírért voltam, és pont az én nődokim volt a szakrendelésen. Hát ahogy vele (!) beszélt az asszisztensnő! :x Én a helyébe biztos lekentem volna neki egyet! Na látod, én is jól felhúztam magam. :wink:

Kép
nostawen
 
 


csibe,
nekem is csak azért ekkora, mert egyrészt 3 éves korom óta versenyszerűen sportoltam másrészt a dokim szerint hátrahajló méhem van. Így az is előfordulhat, hogy a 16. hétig nem is igazán lehet majd észrevenni a babásodást rajtam .
De momentán tök nem érdekel, hogy nézek ki és az sem hogy mennyit szedek fel ( már azért az egészséget szem elött tartva )

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


akik hormont szednek,
ti nem lettetek nagyon pattanásosak? Én 13 éves koromat meghazuttolóan nézek ki! :?

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


kistiggrincs, ne foglalkozz az asszisztensnővel. Te érzed, hogy dolgozhatsz e, illetve a doki ugyis otthon tartana, ha indokoltnak látná! Végülis ha nincs semmi bajod, miért ne dolgozhatnál? Azonkívül akárki akármit mond, persze hogy a baba az első, de valljuk be a pénz is nagy úr. Az indulás egyébként is elég megterhelő anyagilag, hát ha még az előtte lévő hónapok is kimaradtak.

Én pl, veszélyeztetett vagyok. Doki ki akart írni, kérdeztem, tényleg muszáj? Nekem új melóhely van, ahol mostantól jelentenek le. Hát táppénzzel nem kezdhetek. Melóhely nélkül meg azért megsem olyan jó szülni menni.. Doki rábólintott, hogy OK, ha jól vagyok, próbáljuk meg. És senki sem okoskodott, meg nézett hülyének. Kemény világban élünk.

Honey, nekem sohasem volt ilyen kis pocakom :roll: Én alapban pocakos vagyok :oops: , de ez legyen a legnagyobb bajom az életben.

Rönééé



Kép
röné
 
 


röné,

az új munkahelyen már tudják, hogy babát vársz? Mit szóltak hozzá?
Egyébként miért írt ki a doki veszélyeztetettnek?

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Ja, majdnem elfelejtettem.. Akik progit szednek milyen formában?

Én Utrot kaptam (hüvelyit és tablettát egyszerre). Erről lassan, fokozatosan kell majd leállni?
Én azt hittem, a 12. héttől abbahagyom és kész. De a doki biztos adja majd az inspirációkat..

Egyébként bejelentkeztem. Márc. 12-én megyek.

Az arcom nekem is eléggé patis. Egyik elmúlik, jön a másik. A hajam viszont tök jó állagú lett!

Éjszaka én sem tudok rendesen aludni. Kb 2-től megébredek és 2-3 órát csak bámulom a sötétséget. Mire meg elaludnék,kelnem kell. :(

Rönééé



Kép
röné
 
 


Honey, igen tudják. Mivel márc. 1től vagyok hivatalosan, ezért én így tartottam fernek. Igaz, így benne volt a pakliban, hogy köszönik szépen, nem kérnek belőlem, de én az őszinteség embere vagyok. Hamarosan ugyis látszik (akik ismernek már látják), és sokkal rosszabb lenne, ha nem szóltam volna előre.

A két korábbi vetélés miatt vagyok veszélyeztetett, meg az előző igen nehezen jött össze.
Nem nagyon működik a ciklusom, szinte alig van pé-m, és az előzőnél csak Clostylbegit szedése után lettem terhes.
Most meg hihetetlen, de volt egy spontán pé-m, és egyből teherbe is estem.. Remélem ez jó jel! :P

Rönééé



Kép
röné
 
 


Ja, és gratuláltak, nagyon rendesek voltak, igazán nem szólhatok semmit. Más fel sem vett volna terhesen..Ők meg még kímélni is próbálnak, odafigyelnek rám..

Rönééé



Kép
röné
 
 


Röné: én Utrot kapok, hüvelyit. Azt mondta a doki, meg mindenkitől ezt hallottam, hogy fokozatosan kell leszokni róla. Én most szedek 3x1-et. Leszokás úgy lesz, hogy 3-4 napig 2x1, aztán 3-4 napig 1x1. Utána még (de ez már nem mindenkinél így van) 2 naponként egy 2-3 alkalommal.

Az új munkahelyeden nagyon rendesek!

Kép
kistiggrincs
 
 


de jo röné!! Tényleg nagyon rendesek veled!! Ritka az ilyen. Mit dolgozol?
Akkor a mostani baba igazi szerelemgyerek!! :D Az ilyen babócák szoktk a legjobban sikerülni :wink:

Én is utrot kapok, de tabletta formájában. Én 2x2 szedek naponta a 12.hét végéig. De a dokim nem mondta, hogy fokozatosan kellene leállni vele. ( mondjuk ő sokminden mást sem mondott ... )Titeket megvizsgáltak mielött a progit felírták? mármint, hogy tényleg alacsony e egyáltalán a prog. szint- mert engem nem.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


röné!
Én is utrot kaptam hüvelyit..eleinte 3*1 majd 2*1 maj 1*1 -et kellett fokozatosan, de a dokid úgyis fogja majd mondani.
Igen nekem is mondta, hogy a 12. héttől nem szabad már használni.

pattanás: nekem hál' Istennek nincs. Én is féltem a hormonok miatt, de most olyan jó, néha olyan, mint a babáknak..meg is lep..ez a változás mindig maradhatna..szülés után is :)
állítólag van aki terhesen, van aki szülés után lesz patis egy picit.

szeder74
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?