Új privát üzeneted érkezett!

Monic
Felőlem megbeszélhetjük, hogy mi beelőzünk titeket 2 héttel, de nem sértődök meg, ha holnap ++++ teszted lesz, sőt! :wink:

Nemone
Hajrá 5. inszem! Az 5 olyan szép szám, nem?! Ennél több már nem kell! Tuti sikert láttam Monic gömbjében.

Tényleg MONIC, te boszorkány is vagy a 2 munkád mellett?

Viki
Hogy viselted az első trimesztert? Sok róka volt?

i.kata
 
 


Kata!
1szer hánytam (igaz akkor egész nap) vmikor a 10. héten, a gyros tál salijának nyers hagymája kínzott meg. Ezt leszámítva nem hánytam, és nem is émelyegtem.
20150601134430
 
 


Akkor fiú lesz :lol: A hétvégén azt mesélték, hogy a lányos anyukákat nagyon megviseli a terhességük kezdete... Kép

i.kata
 
 

 
 

Kata!
Ez nem törvényszerű, a júliusi topikban a csajok rácáfoltak erre nem is egyszer.

Pl. az anyukám velem is totál jó volt, semmi hányinger, és 8 hónapos terhes koráig dolgozott. Anyós pedig a férjemmel 6 hónapos terhes koráig hányt.
20150601134430
 
 


Ezt abból szűrük le, hogy azok a lányos ismerősök, akik mostanában fognak szülni, azok tényleg nagyon sz@arul voltak az elején. Nővérem pl. az elején fogyott 7 kilót, mert annyira nem maradt meg benne semmi.

i.kata
 
 


Kata!
Még azt sem mondhatnám, hogy fajta kérdés. A barátnőmnek 3 gyereke van, az első lánnyal sokat szenvedett, a köv. fiú, majd megint lány lett, és velük marha jól érezte magát.
20150601134430
 
 


Na mindegy, azért én is a fiú mellé tenném le a voksomat. Ha bejön, lemondok a tábla csokiról a kisfiad javára :wink:

i.kata
 
 


Hűű, csak most látom, hogy laptetőn vagyok. Pont ma :lol:

i.kata
 
 


Köszönöm Drága!
De nem szereti a gyermekem az édességet. :oops: Ezáltal én sem eszem mostanában. :wink:
20150601134430
 
 


Viki
Na jó, feladom :cry:

i.kata
 
 


Ha fiú lesz, akkor neked is küldök majd egy csokit inkább! :wink:
20150601134430
 
 


Kata: Ti aztán nem lacafacáztatok. :) ++++++++

Tudjátok mitől függ az inszem sikeressége? A dobókockától.. :)próbáljatok meg hatost dobni. Valakinek sikerül elsőre, valakinek másodikra, ... valakinek tizedikre. Szóval nem kell agyalni semmin, csak kivárni azt az iszonyú hosszúnak tűnő 2 hetet. :roll:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Denika!
Szívemből szóltál!
20150601134430
 
 


Nemone: Milyen tűd van a Merionalhoz? Mi 0,45mm vastag 12 mm hosszú tűvel adjuk be. Nem annyira ijesztő az, bár én nem ismerem a Puregonét, eddig mind a 6 stimu alatt Merionalt kaptam. :roll:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Viki,

akkor én a kislányra adnék voksot, a jósnő ezt mondta. Aztán ha nem lesz igaza, ti még akkor is nagyon fogtok örülni. De azért a jósnőt nyugdíjba küldöm, ha tévedett!

Kata,

nem vagyok boszi, bár az lennék... Akkor nem csak azt tudnám, hogy nektek, hanem azt is, hogy nekem mikor lesz babám. De jó is lenne... Kép

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Denika!

Most nézem, és szerintem nekem is ugyanolyat adtak a gyógyszertárban. Az első inszemkor kaptam két kiegészítő merionalt, de akkor az egyiket ott be is adták a BMC-ben, a másikat meg otthon a férjem, és valahogy a puregon-pennek én vékonyabbnak érzem a tűjét. És Te is 45 fokos szögben szoktad beszúrni? Mert akkor úgy mutatták nekem... :roll:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nem ugyanúgy kell bökni, mint a tüszőrepit?
20150601134430
 
 


Hát, nekem úgy mutatták akkor, hogy 45 fokos szögben adjam be...de majd ahogy sikerül, a lényeg, hogy bent legyen. :roll:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Kata!

Ez saját orchidea? Nagyon szép színe van! Nekünk a héten nyílt ki kettőnek is pár bimbója, de mindkettő olyan színű, mint a vonalzóm.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Kata!

Nagyon drukkolok! Kép
Én is lányos anyuka vagyok, de nem hánytam terhesen, és nem is émelyegtem. Ha nem nőtt volna a hasam, nem is gondoltam volna, hogy terhes vagyok :)

Viki!

Nem a csokira pályázok, de szerintem is fiad lesz :) Valahogy fiús anyukának képzellek :)

Nemone!

Hajráááááááá ötödik :) Kivehetlek a "Várakozunk" részből? Hú, akkor jól egyedül maradok ott lenn, na de nem baj, nagylány vagyok, nem félek egyedül :)

Denika!

Ez nagyon nagy igazság...

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Nálunk az emeleten nem marad meg semmilyen virág, bármennyire is szeretettel gondozzuk.
20150601134430
 
 


Évi!

Nem leszel egyedül, én is várakozom.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Évi Drága!
Miből gondolod ezt?
20150601134430
 
 


Viki!

Csak úgy érzem, semmilyen ésszerű indoklást nem tudok mondani :) A virágok nálam is tömegesen halnak ki :oops: Most utoljára egy gyönyörű aloe verám nyiffant ki :(

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Nálunk se maradnak meg a növények. De hát nem is csodálozom, panel, 10. emelet.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Nemone:
Nekem mindig a férjem adja be a szurikat. Egyszer próbáltam magamnak beszúrni, de kb. 2 mm-nél elkezdett remegni a kezem, inkább kihúztam, és átadtam a tűt az én kis ügyes férjecskémnek. :oops: Kb. 45 fokos szögben szokta szúrni, nekünk is úgy mutatták a BMC-ben. A tüszőrepit is ugyanúgy.
Azért kérdeztem, hogy milyen tűt kaptál, mert nekem a patikában mindig 2 cm hosszú tűt akarnak adni hozzá, nah az tényleg ijesztő.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Bumi!
Nálatok klasz lehet a kilátás. Mi csak a 3ról élvezzük.
20150601134430
 
 


Évi!

Igen, kivehetsz a "várakozunk" részből, mert este már szúrom az első merionalt.

Viki!

Nálunk a fürdőszobát szeretik nagyon a növények, mert déli fekvésű, hatalmas ablak van rajta, így sok fényt kapnak. Bár, sajnos ezen a télen sikerült tönkretennem két orchideát, pedig mindent úgy csináltam, mint korábban, de kiderült, hogy télen elég hetente egyszer locsolni őket. Ráadásul mindkettőnek volt már bimbós hajtása :? Most egyszerre négy is virágzana...

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Denika!
Nekem először a férjem próbálta meg beadni, de úgy meg bökött, hogy a vérem is kifolyt. El is tiltottam ettől a munkavégzéstől. :D
20150601134430
 
 


Nemoné!
Az én panel fürdimben verseng a kád a mosógéppel és a szennyestartóval az elférésért.
20150601134430
 
 


Évi!

Érdekes nekem is tönkrement egy aloém a kettőből. Mondanom sem kell, hogy az ami a szobában volt, a fürdőszobai még mindig szép... És az az érdekes, hogy kirohadt, pedig nem locsoltam túl. Ki érti ezt? :roll:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nekem 2 orchideám van, 2 éve folyamatosa virágoznak, már több mint 1 m-esek az ágak. Mindenki rácsodálkozik, hogy milyen gyönyörűek, pedig nem csinálok velük semmit, hanem amikor már látom, hogy nagyon szomjaznak meglöttyintem őket vízzel és nagyon meghálálják.
Mondjuk nekem a nappali 2 oldala üvegfalból áll, tehát nem véletlen, hogy a virágok gyönyörűek.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Viki!

Mi nem panelben lakunk, de sajnos a lakás többi helysége már nem ennyire jó fekvésű, a szobákban már nem marad meg szinte semmi. Az álmom egy családi ház, ahol lenne egy kis télikertünk is. :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nekem is a férjem adja be a szurikat, mert én képtelen vagyok megszúrni magam :oops: Olyan kis nyámnyila tudok lenni.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Nemone!

Az én aloém is kirohadt. Egyszer csak eltűnt a gyökere :shock: Virágos növényről már nem is álmodozom, az csak pár hétig bírja nálam. Elég rapszodikusan locsolom őket :oops:

Mi sem panelban lakunk, hanem tégla társasházban, a másodikon.

Monic!

Annyira el tudom képzelni, hogy milyen szép lehet a nappalitok :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!

Lehet a panel a gond. Nálam még fokföldi ibi nem húzta sokáig, a mostani meg kegyetlen bánásmódom ellenére burjánzik. :-) Nem hiába a panel jótékony hatása! :twisted:

tjuca
 
 


Kép
Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!

Engem rakj akkor át a várakozunkba, meg ha megkérhetlek, javítsd ki az intézet nevét: DEOEC-re.
Köszi!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Monic Drágám!
Te holnap tesztelsz?
20150601134430
 
 


Nemone
Az enyém az orchidea. 3 van, a másik kicsit sárgás, a 3. elvirágzott, de az másfajta. Várom, mi lesz vele? Nekünk déli fekvésű a nappali és imádnak a növények az ablakban. Persze csak azok, amelyikek kedvelik a közvetlen napsütést.
Aloém is van. Nyáron az erkélyen, most meg a folyosón vannak. Üveg a teteje a lépcsőháznak, úgyhogy szeretnek ott lenni. Sorolhatnám a növényeket, van még pár. Szakmai ártalom.

A merionalt én inzulinos tűvel adom be magamnak. A férjem rosszúl van a tűtől, úgyhogy nem bízom rá :roll: Kb. 45fokban adom én is, bár nekem nem mutatták meg.

i.kata
 
 


Mi is téglaépítésű társasházban lakunk a negyediken. De jövőre kezdjük az építkezést. Már nagyon várom :lol:

i.kata
 
 


Bumi!

Így már tényleg nem vagyok egyedül :) Jól elírtam az intézet nevét, bocs.. :oops:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi
Vegyél egy Zamioculcas-t. Ha azt is "kinyírod", akkor inkább ne vegyél, csak vágott virágot. :wink:

i.kata
 
 


Kata!

Az milyen növény? Azért nem hal ki nálam minden, egy jukkám már évek óta húzza, meg futóim is vannak :) Nem vagyok akkora tömeggyilkos :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Szuri beadása előtt fújjátok ki a levegőt. Vagyis amíg bökitek magatokat, addig folyamatosan fújjátok ki a levegőt. Meg sem érzitek majd a szurit. Ezt még az akupunktúrán tapasztaltam ki. Amikor már nyomjátok be a gyogyit, akkor nem kell, nehogy megfulladjon valaki!

Kép

i.kata
 
 


Évi

Biztos láttál már ilyet. Nagyon igénytelen növény.

Kép

i.kata
 
 


Sziasztok!

Megyek haza, és holnap nem nagyon leszek, mert itt lesz a könyvvizsgálónk. Vigyázzatok Magatokra!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemone

Jó pihit!

i.kata
 
 


Kata!

Köszi, szép virág :) Lehet, hogy bepróbálkozom vele.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kata!
Nekem sikerült egy ilyet kivégezni! 2 évet bírt, pedig jó ha 2 hetente locsoltam.
20150601134430
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: