Új privát üzeneted érkezett!

Vicuska!

Tényleg most mivel folytatjátok tovább? Inszemmel?

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Már csak a fürdőszoba van hátra, de azt hiszem, azt meghagyom holnapra.

Viki!

Utálok port törölni :wink: Inkább felmosok neked, oké? Azt nagyon szeretek :) Meg teregetni a fincsi illatos, frissen mosott ruhákat :) Perverz vagyok?

Vicuska!

Akkor jó :oops:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!
Felmosni én is szeretek. Megyek inkább fürdit suvickolni neked a portörlésért cserébe. Az emberem megcsinálja, de csak ott, ahol a papok táncolnak. :D
20150601134430
 
 

 
 

Magas lett az ösztrogén szintem.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Jó csere lenne :wink:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Bumi,

nagyon sajnálom! :cry:

Nemone,

az egyik munkahelyemen munkaügyi előadó vagyok, a másikon könyvelő.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bumi!

Értem. Gyógyszert fogsz rá kapni, vagy ilyenkor mi a teendő?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Monic!
Te halmozod a munkahelyeket? Nekem egy is sok(k). :D
20150601134430
 
 


Bumi: :cry:

Monic: 2 mhelyed is van? hogy csinálod? hogy birod?

én vasalni szeretek tv előtt :oops: porszívózás párom dolga, már amikor van ideje és energiája. most pl tegnap este 21 -kor porszívóztam (párom elutazott) és unatkoztam, na meg persze muszály is volt már porszívózni :roll: felmosás , portörlés meg elmegy.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Annyit mondott a doki, hogy a köv. ciklusban találkozunk ha akkor jó lesz a hormoneredményem.
Remélem akkorra rendeződik.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Mennyivel lett magasabb, mint a határérték?
20150601134430
 
 


Csajok,

a főállásom a munkaügy, a mellékállásban a férjem cégét könyvelem.
Tavaly vettem át, hogy ha jön a baba és otthon leszek akkor legyen egy kis tennivalóm, de így, hogy egyszerre kell a kettőt csinálni én is soknak érzem néha, de mindkettőt szeretem csinálni.
A másodikat azért mert kötetlenül dolgozhatok, bár Áfa előtt mindig megbolondulás van.
És persze néha úgy érzem, hogy két helyen is kevés lennék egyszerre. Mert hát a fézrjem cégének ügyintézését nem lehet teljes mértékben este intézni.

Ja, és a második munkahelyen a főnökkel elég szoros a kapcsolatunk :oops: :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


lányok, én dj leszek gyes alatt!!! :lol: :lol:

a dj órabére 10e! annyi, mint egy közepes ügyvéd! :shock: :shock: és akkor dolgozom péntek, szombat este , 5 nap szabad és nem csak a pelusra lesz píz :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Monic!
A 2. helyeden a főnökkel csak óvatosan a kapcsolatot!!!!! (disznó vagyok, de nehogy feljelentsen munkahelyi szexuális zaklatásért :D :D :D :D, vagy Te őt)
20150601134430
 
 


Desviki: :lol: :lol: :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


61,48 ng/L lett.
Gondolom ahhoz magas, hogy stimuzzanak.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Én arra gondoltam, hogy amíg itthon vagyok megtanulok villanymotort tekercselni. :lol: A mosógépem motorját 26 ezerért csinálta meg a szaki. Ebből aztán megtollasodnánk :) A dj se rossz ötlet :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Vicuska! Annyira sajnálom!

:cry: :cry: :cry: Megtörhetné már valaki végre a negatív szériát!

Fürdésről csak annyit, hogy a beültetés után több orvos is felhívta a figyelmemet és a tájékoztatón is az volt, hogy tilos!!!! Sőt a forró vizes zuhanyozás is, éppen a vérbőség miatt!!

Kata! Lombikozni nem lehet folyamatosan, egy évben négyet támogat a tb, és két lombik között el kell telnie 3 hónapnak, különben nem fizeti ki a beavatkozást. Ez igaz akkor is, ha "csak" fagyis beültetésről van szó, bár akkor van egy olyan lehetőség is, hogy ki lehet fizetni az intézménynek és akkor ugye a tb-nek nincs hozzá köze. Ez 100 ezer forintba kerül. Mi nem elsősorban a pénz miatt nem akarunk értünk menni, hanem azért, mert úgy érzem, hogy nagyon megviselte a szervezetem a stimuláció és szeretném helyrehozni magam testileg, lelkileg. :)

Nemone! hajrá 5. inszem! :wink:

nellike
 
 


Olyan szép idő van ma, hogy ebéd után elmentem csavarogni és jól bevásároltam:) Az valahogy mindig jobb kedvre derít:)) (és nem ártalmas a szervezetre, mint egyes antidepresszánsok). Viszont a pénztárcát nem kíméli.

Délután meg megyek fodrászhoz, ha már így alakult, legalább "szép" legyek! :)

Bumi! Nem értek ahhoz, hogy az ösztrogénnek mennyinek kell lennie, de az biztos, ha magasabb, akkor nem kezdik el, vagy ha a stimuláció alatt felszökik az érték, akkor le is állíthatják. Talán az első variáció egy fokkal jobb. :?

Szép délutánt mindenkinek! :)

nellike
 
 


Megnéztem az előző havi, normál laboreredményeimet, és bizony akkor fele ennyi volt az ösztrigén szintem.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Nelli Drága!
A fagyis beültinél kell stimuzni? Nekem egy kedves ismerősnél nem kellett.
20150601134430
 
 


Bumi!
Nekem a 3. inszemnél volt olyan, mintha túl stimu lett volna, pedig ugyanannyi szurit nyomtam, mégis nagyon beindultak a tüszőim. Akkor volt ösztrogén vizsgálatom, mert ha magas lett volna a szint, akkor leállítják az egészet.
20150601134430
 
 


Viki! Nem kell! Legalábbis annak, akinek van peteérése. Nekem van. De attól még beavatkozásnak veszi a tb. és nem fizet négynél többet.

nellike
 
 


Mindegy, túl ttettem magam rajta.
lehet az is, hogy valóban nbem ok nélkül volt ott a csíkocska a tesztjeimen. S elvileg ettől is lehet magasabb egy kicsit az ösztrogén szintem.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


nem akarok politizálni, távol álljon tőlem! de ez az egészségügy! én teljesen odavagyok!! nem a 300 ft vizitdíj izgat, hanem pl ez a smucigság a lombik körül! max 2 lombikot akarnak támogatni, mikor átl 3. ra lesznek babásak a nők, és ez az átl! és akkor sem ingyen van , hanem csak jóval olcsóbb! de uakkor csökken a népesség, szüljük a gyerekeket!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


ösztrogén = ösztradiol? mert nekem az dec-ben 3. cn 43pg /ml volt. az is magas?

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinki!
Engem az bosszant, hogy nagyon sokan küzdünk meddőségi problémával, és mégis minket akarnak szívatni a csökkentéssel.

Aztán meg siránkoznak, hogy fogy a népesség :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
20150601134430
 
 


Ja! Már amikor elküldtem akkor esett le, hogy nem azért kérdezted, hanem , hogy megviselt a stimu.

Elég sz@rul éreztem magam a leszívás után, rámjött kb. 5 kiló a stimuláció alatt és után, tiszta víz vagyok és nem szeretnék ilyen állapotban belekezdeni egy terhességbe. Meg szerintem annak a gyereknek se jó egy "lelkileg sérült" anyuci.

Úgyhogy azt találtam ki, hogy legkorábban áprilisban mennénk vissza a fagyikért, de azért meg ugye fizetni kéne és akkor már inkább halasztunk még egy hónapot. Májusban meg szép lesz az idő, addigra talán visszanyerem a régi formám, rendbe tesszük a kertet stb.

A másik ok pedig az, hogy az elmúlt pár hónap nem szólt másról, csak a terhességről, a méhen kívüli babáról, a kudarcról, a lombikról, a tüszőkről, beültetésről, stb. Ránk fér egy kis egymásra koncentrálás, mert különben beledilizünk. :wink:

nellike
 
 


Czinke! Már nincs szó arról, hogy csökkenne az államilag támogatott lombikok száma! :) Szerencsére! :)

nellike
 
 


ja, akkor visszaszívom!! de akkor nagyon fel voltam háborodva, és most is, ha rá gondolok!!! :twisted:

Nellike: igazad van! pihizzetek egy kicsit lelkileg- testileg!
tudom nem lesz könnyű, most mi is pihizünk! de nincs nap így se, h ne gondolnék rá.... :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinkeb.
Igen ez az ösztradiol.
Hogy mi számít magasnak? Azt nem tudom. Még az én értékem is referencia tartományon belül van, mert itt 75 a felső határa.
Viszont stimuhoz ez már valószínűleg sok.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Czinke!

Azon a hormontáblán, amit én találtam a 3. napi ösztrogén szint felső határa 75 pg/ml. Azt írja, hogy az alacsonyabb értékek jobb stimulálhatóságot jelentenek.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Nelli!
Pihenjtek is egy nagyot! Szeressétek egymást apával!

Évi!

Mindjárt itt Dorci szülinapja! Lesz nagy buli?
20150601134430
 
 


ugye nekem eddig csak 1* volt inszem , de nekem nem volt hormonvizsg előtte. mikor kell az? hányadik nap? és mit néznek? igaz nekem még uh sem volt.
most azért vagyok kicsit csalódott és ideges, mert lehet, h feleslegesen volt az inszemem ?

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Nellike
Köszi, hogy leírtad a lombik működését, mert nekem fogalmam sem volt róla. De mivel jelenleg is magán rendelésre járok, engem ez nem is érint. Bár hétvégén megbeszéltük a párommal, hogy max. 4 inszemet szeretnénk, és utána belevágnánk a lombikba. Reméljük nem kerül rá sor, de azértjó, ha van egy "B" terv is.

Ma dél óta nagyon fáj a hasam. Ez lehet a pé jele? A hőm nem ment még föl reggelre...

i.kata
 
 


Czinki!
3. nap lenne a vv.
20150601134430
 
 


Viki!

El se hiszem, hogy már két éves, még csak most pottyant ki :) Nagy ünneplést tervezünk, szeretnék lufi díszeket csinálni neki, meg klassz tortát rendelek :) Nagyon fain triciklit kapott, persze atomrózsaszín :) Szerintem imádni fogja.

Czinke!

Se hormonvizsgálat, se uh nem volt egyáltalán?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!
Ez a rózsaszín bringa nagyon nőcisen hangzott! Majd kérünk parti képeket!!!!

Kata!
Nem lesz szükségetek B tervre! A pocidban rockiznak a tüszők, és ezt érzed! :wink:
20150601134430
 
 


Viki
Szóval rockiznak?! Ez jó!

Évi
Unokahugoméknál az oviban a hercegnős cuccok a "menők". Neki szinte csak rózsaszín ruhái vannak, mindenből a rózsaszínű kell. Engem személy szerint kiakaszt, amikor nyalókának öltözik... Dehát ezt látja az oviban is. Tavalypillangóvolt (én varrtam a szárnyait), idén katica, jövőre meg: azt mondta, találjam ki, mi akar lenni jövőre! He-vel kezdődik :lol: Szóval hercegnő.

i.kata
 
 


Évi: csak a tüszőérést követtük nyomon, inszem előtt közlen nem volt uh (nem néztük meg, h repedt e?) és inszem előtt jan-ban nem volt hormon csak dec-ben.
pedig nagyon odavagyok a dokimért! :oops: kedves, aranyos, mosolygós, és azt hittem h jó doki is. most kicsit csalódott és tanácstalan vagyok :roll:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Kata!
Az unokahugod szülei is ennyire követik a pink divatot? Az én uram már most kijelentette, hogy ha csajunk lesz nem sok rózsaszín rucink esz.
l

Czinki!

A köv. inszem lőett kérdezz rá a dokidnál! Addig ne aggódj ezen.
20150601134430
 
 


Sziasztok Lányok! Megyek haza, holnap meg későn jövök, mert megyek reggel az UH-ra. Mindenkinek szép délutánt, estét ezen a tavaszias napon!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemone!
kövi hóban újra inszem,asszem... :roll: doki azt mondta.szerinte ez jó jel,hogy valami kialakult,magasabb adagban fogom kapni a progit.3*2-t már az elejétől :shock: és Merional lesz megint :wink:

csak most nem tudom,mikor kell megjönnie,most vajon hányadik napon tartok :roll: ha a vérzés 1.napjától számitjuk,akkor a 12.-en.de most csak nem lesz pém :roll:

ti csak beszélgettek itt a takarításról,én meg már túl is vagyok rajta :P

Bumi!
és mitől van a magas ösztrogén szint? :roll:
Vendég
 


Czinke!

Így már más, én úgy értettem, hogy egyáltalán nem nézett hormonszintet. Közvetlenül inszem előtt nekem se csinálnak uh-t, bár én hiányolom.

Viki!

Nálunk a Dóri már válogat, hogy milyen ruhát vesz fel. Eddig tartott az, hogy úgy öltöztettem, ahogy nekem tetszett.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Nemone: fel a fejjel!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Nekem sem volt UH inszem előtt közvetlenül, kíváncsi vagyok, holnal lesz-e UH, de nem hiszem. Mivel elsőre sem csináltak, ezért gondolom most sem fognak. Kicsit aggódok viszont a hasfájásom miatt. Ha most vol pé, akkor holnap már nem lesz késő az inszemhez?

i.kata
 
 


Évi: de ha egyik hóról a másikra így változik? dec elején volt hormonvizsg, akkor is volt puregon , de csak spontán próbálkozás és jan elején volt az inszem (szintén puregonnal). uh az rendszeresen , de inszem napján nem volt.
szóval lehet, h stimuzás közben is kellene hormonvizsg? :shock:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Kata!
Miből gondolod, hogy meg volt a PÉ! Megyek és elfenekellek!
20150601134430
 
 


Czinkit is elfenekelem! Nem agyalunk a múlton!
20150601134430
 
 


Viki
Akkor mitől fájt annyira a hasam??? Még nem éreztem ciklus közben ilyet, csak mielőtt meg szokott jönni.

i.kata
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: