Új privát üzeneted érkezett!

Dita!

http://www.lombikbaba.hu/index2.php?opt ... Itemid=109

http://www.egeszsegkalauz.hu/betegsegek ... ml?BetList[mode]=2&BetList[bet]=442&BetList[abc]=H

http://www.informed.hu/betegsegek/beteg ... _hid=64463

Ha gombás folyás, akkor arra vannak hüvelykúpok, pl. a Canesten combi, amit terhesen már én is használtam.
20150601134430
 
 


Mindenki itthagyott! Kép

dita75
 
 


Dita
Csak mi maradtunk, de én is leleépek... Én most itthon vagyok, úgyhogy ledőlök, mert egy 10 perce nagyon elkezdett fájni a pocóm.

i.kata
 
 

 
 

Dita: a hüvelynek vannak folyásai , nem feltétlen gomba az! én is voltam usziban, és én egy kis canestent kentem fel (csak kívülre, meg lukhoz kívülre) uszi után. nem tudom, h az számít e vmit. elfelejtettem előtte, akkor is akartam. :roll:

Kata: szerintem nem vagy lökött, h fürdés után is lezuhizol. hiszen benne ülünk a ,,koszos ,, vízben, amit azért nem árt lezuhizni. legalábbis szerintem . de még a párom is lezuhizza magát! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


mindig egy percen múlik a laptetőm! különben is nem megmondtuk, hogy babásoknak nem ér, hmmm :?: :lol: :lol: :lol:
köszi Viki - mindjárt kattintgatok - tudtam, hogy rád lehet számítani! Nem úgy mint a többi lógósra, biztos kint napoznak a jó időbe, nekünk meg a gép előtt kell punnyadni.

dita75
 
 


Dita,

én gép előtt vagyok, de annyi a munkám, hogy egyszerűen ki sem látszom belőle. De azért olvalak titeket és írni is próbálok.
Én főképp este érek rá ilyesmire, de akkor meg te nem vagy fent.
Azért majd csak sikerül összefutni a neten valamikor :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


nem sikerült...56 a hcg-m :( :( :(
Vendég
 


nekem az íróasztalom a mhelyen közvetlen az ablak előtt van!! :lol:
uh a hátamat , leginkább a jobb oldalamat nagyon finoman melegíti!! :wink: elég ha csak jobbra fordulok a székemmel és rögtön, mintha szoliban lennék, úgy süt a napocska! és még tetőzöm a dolgot: az ablak egyben vészkijárat, és hatalmas és ki is tudom nyitha , ha friss levegőt is akarok!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ
Vicska, nagyon sajnálom! De akkor mitől volt halvány a teszted?

Kép

i.kata
 
 


Kata!
Függelemsértés! Jó pihit, a pocinak meg jobbulást!
Cinki!
Nem szokott ilyen lenni, csak ezért kérdeztem. A gomba egyébként viszketni szokott nekem ha az van. Most nem vettem annyira észre ezt magamon, meg most valahogy nem is volt kedvem vizsgálgatni magam, mert már kezdek belehülyülni ebbe. Ezért gondoltam arra, hogy mostantól nem tulajdonítok jelentőséget semmilyen jelnek, csak a + tesztnek! Ennyi és punktum. Ezt jól megasszontam! :lol:

dita75
 
 


Vicus! Most már tényleg nem értek semmit. Tuti? Kép

Cinki!
Aztán nem ám négerbébi leszel? :lol:

Monic!
Nekem is lenne mit csinálni, de annyira nem érdekel. Már nagyon gyesen szeretnék lenni. Tegnap itt volt az utódjelöltem felvételizni, lassan fel is vesznek valakit helyettem, nem hagyhatom őket cserben :wink:

dita75
 
 


Vicuska: nagyon sajnálom!!! :cry:
sírd ki magad, rázd meg magad, és jöjjön a következő, ami sikerüni fog!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Dita: már megvan az utódod? :shock:
nálunk meg 4 cég van 4könyvelővel. az én cégem el lesz adva, a másik 3 össze lesz vonva. én meg pont azon izgulok, h jó lenne mielőbb babásodni, nehogy kirugjanak előtte. nem szeretnék váltani. innen szeretnék gyesre menni!! :roll: persze ez csak másodlagos, én már amúgy is régóta szeretnék babát, a párom miatt kellett várni! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Emlékszem amikor erről írtál. Nálam meg hullámokban tör elő, hogy elmegyek, nem megyek.... Mivel itt kaotikusak néha az állapotok, de viszont itt meg "normális" pénzzel vagyok bejelentve. Nem mindegy, hogy 40, vagy 80 pénzzel maradok otthon gyesen.
Reméljük hamar megbabásodunk és akkor egyből táppénz! :wink:
Nem bírom egyébként kiverni a fejemből Vicust, annyira sajnálom. Ez annyira rossz, ennél rosszabb csak a vetélés. Szegény unokahúgomnak úgy kellett a halott babát megszülnie 7 hónaposan. Kurva szar lehetett. Én beleőrültem volna!

dita75
 
 


Vicus!
Nagyon sajnálom Drága!

Dita!
Ilyen rossz dolgokat nem írunk ebbe a topikba!
20150601134430
 
 


Bocsika! Akkor nem szóltam, csak eszembe jutott! Lehet, hogy hülyeség, de ilyenkor arra gondolok, hogy lehetne rosszabb, mint pl. ez a történet, és attól egy kicsit megnyugszik a lelkem. Lehet, hogy más is így van! Reméljük Vicus is hamar túlteszi magát rajta, és újult erővel megint bele KELL vágni!
Buksisimi megy neked, fel a fejjel, puszi

dita75
 
 


Vicuska!

:shock: El sem tudom képzelni, hogy milyen rossz lehet most Neked, már beleélted magad, hogy sikerült, és most meg kiderül, hogy mégsem. Szörnyen sajnálom :cry: :cry: :cry:

Dita!

Bocsi, :oops: hogy közbeszólok, de a gyes az fix. összegű (28.500 Ft) mindenkinek, de ha be vagy jelentve rendesen, akkor először a TGYAS (terhességi gyermekágyi segély) jön 168 napig, majd a GYED, ami már maximálva van, idén 96.600 Ft-ra (persze ebből még lejön az szja, és a 9,5% nyugdíjjárulék), és 2 éves kor után jön a GYES.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Igen, a gyedet az előző évi járandóságokból számolják ki ( a tgyást is).
20150601134430
 
 


Nekem mindegy hogy hívják, régen csak gyes volt, most már kicsit túlbonyolítják, de azt én is tudtam, hogy a tavalyi évi átlagkeresetből számolják. Nekem az pont szupi lenne!
Köszi az infokat azért, már akartam kérdezni, hogy most hogyan megy, mert mindig változtatnak valamin ezek az okosok odafent.

dita75
 
 


Hello Lányok!

Csak gyorsan átfutottalak Benneteket…

Vicuska: :-( akkor mi lehetett ez az egész???? :shock: biztos, hogy elindult valami...

A zuhanyozáshoz/fürdéshez: a beágyazódást kifejezetten segíti az alhasi vérbőség. Úgyhogy inszem után pár napig lehet fürdeni. :wink: babásan fürdésről én is azt tudom, amit Viki írt. Na, meg Apának nem szabad, de neki se babásan se anélkül :lol:

Pápá

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Dita!
Akkor neked még idén szülnöd kell a tavalyi járandóságokért. :wink:

Szezso!
Megnevetettél ezzel az "Apának nem szabad, de neki se babásan se anélkül" mondattal. :D :D :D :D
20150601134430
 
 


Vicuska!

Annyira, de annyira sajnálom... :cry: :cry: :cry: Bárcsak tudnék valami vigasztalót írni neked...

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Igen, és annak a 70%-ából számolják. Azért vagyok ennyire naprakész, mert a Tesómnak intéztem. Sőt, még fellebbezni is kellett, mert elutasították a TGYAS igényét, mert számításuk szerint nem volt meg a 180 nap biztosítotti ideje (5 nap hiányzott). Aztán persze kiderült, hogy hiába volt az első gyerekkel végig gyes-en, az előtte lévő biztosítása is beleszámít. Bár, még sajnos nem tudjuk, hogy elfogadták vagy sem, de ha van ilyesmi problémátok itt tudtok kérdezni, és 1-2 napon belül válaszol is a szakértő.

http://www.csaladinet.hu/szakertok/1760/faq/

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Ha vkit érdekel, hogy a babához milyen járandóságok lesznek, azt otthonról szívesen belinkelem.
20150601134430
 
 


az én nődokim egy ismerősömnek azt mondta, h a pasiknak nem lehet fürdeniük: nem lehet főzni a fojásokat!!! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Csak arra gondolj, hogy a fehérje 50 fok felett kicsapódik, a hosszú idejű, forró vízben áztatásnak nem sok értelme van. :oops:
20150601134430
 
 


Nemone!
Bárcsak ott tartanánk! :?

dita75
 
 


Nemone!
Bárcsak ott tartanánk! :?

dita75
 
 


Nemone!
Bárcsak ott tartanánk! :?

dita75
 
 


Nemone!
Bárcsak ott tartanánk! :?

dita75
 
 


Bocsi, de megint lefagyogat a gépem! Nem feltűnési viszketegségem van, hogy mindenhol én akarok lenni!
Viki! Engem nagyon érdekel. Mint minden babás téma.
Most azon agyalok, hogy fogom apát lebeszélni a fürcsiről. Szerintem sehogy. :cry:

dita75
 
 


Vicuska,

végtelenül sajnálom a történteket :cry: :cry: :cry: :cry:
Azt nem írom, hogy fel a fejjel. ezt először fel kell dolgozni. :cry: :cry: :cry:

Nemone,

én hivatásom miatt foglalkozom a GYÁS, GYED és GYES ügyekkel, úgyhogy tőlem is lehet kérdezni.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita: én is erre gondoltam! bár azt számolnám már, h mennyi gyest, gyedet, v mit tudom én kapok majd! :wink:
de látom Te már tényleg nagyon vágysz rá!! :lol: :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Cinki!
Ki nem? Itt mind egy cipellőben járunk (balosban ráadásul) de ebben ciklusban fel szeretném venni a jobbost.

dita75
 
 


Ja és mindenkinek szeretnék küldeni jobbos cipőt, papucsot, szandit, mamuszt vagy amit szeretne. Ránkférne! :lol:

dita75
 
 


Sziasztok!

Vicuska! sajnálom! :cry:

Nekem sincsenek jó híreim. Nem lette jó a hormonképem, úgyhogy ki kell hagyni ezt a ciklust. :(

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Mi nem lett jó benne?
20150601134430
 
 


Mi van veletek? Bumi! :cry: Nagyon nem jó hírek jönnek ma! :cry:
Basszus! :twisted:

dita75
 
 


Bumi!
Mit mondtak miért lehet?

dita75
 
 


Vicuska: :cry: Nagyon-nagyon sajnálom, amin keresztül kellett menned. Szörnyű érzés lehet ez.. nem is tudok mit mondani.. Sírd ki magad, aztán irány tovább a cél érdekében!

Nemone: Én W. dokihoz járok. Azért még lehetünk egy szobában. :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Csajok!
nagyon aranyosak vagytok. :P
a mai nap még a bánaté,meg a sírásé,de holnaptól újra optimista leszek :wink:

Bumi!
mi történt? :roll:

Nemone!
hajrá uccsó inszem :lol:
Vendég
 


Bumi!

Pontosan mi nem stimmel?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Vicus Drága!
Most abbahagyod a progit? Vagy hogyan tovább?

Évi!
Jól vagytok? Dorka móka?
20150601134430
 
 


Évi!
azért köszi hogy beraktál a zebrás táblába,olyan jó volt ott látni magamat,ha nem is sokáig(nem jó a csapóajtó,mégis nyílik lefelé is.... :roll: )
Vendég
 


hát ez a mai nap tényleg sajna a rossz híreké :cry: :cry:
a fene egye meg :twisted:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Vicuska!

Sajnálom... Annyira megbántam ám a tegnapi kérdést :oops: :oops: :oops:

Viki!

Jól vagyunk, köszi, Dóri meggyógyult, ma már játszóházban is voltunk. Huligánkodik is eleget, úgyhogy tuti jól van :) Én meg port törölgetek, amíg alszik, ezért vagyok csak ilyen szakaszosan :) Mingyá' kész vagyok ám!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Denika!

Ha esetleg egy napon mennénk, akkor majd megbeszéljük az ismertetőjeleket :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Évi!
ne hülyéskedj!mér bántad meg?nagyon örülök hogy betettél,végülis zebrás az voltam :lol:
babás meg majd jövő hónapban leszek :wink:
Dóri örülök,hogy meggyógyult :P
Vendég
 


Monic!

Te bérekkel, munkaüggyel foglalkozol? Én könyvelő vagyok, és csak a nagyon alapvető bér, munkaügyis dolgokat tudom, pedig sajnos bérszámfejtést is kell csinálnom.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Évi!
Törölgetni hozzánk is jöhetsz! :oops:
20150601134430
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: