Új privát üzeneted érkezett!

Komolyan mondom! Nem ígéret, hanem fenyegetés!

Piri mondjon le!

Nemone!
Sajnálom Drága! Drukk, hogy kezdhessetek!!!!!
20150601134430
 
 


Sziasztok,

Nemone,

nagyon sajnálom :cry:

[color=darkblue]Viki,[/color]

neked a babaneme mikor fog kiderülni?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic!
Remélem a jövő heti Uh-k után megtudjuk. Kiváncsiak vagyunk már nagyon. (miért nincs szívecskés smiley????)
20150601134430
 
 

 
 

Nellike és a többi negatívos: nagyon sajnálok mindenkit! Okosat továbbra sem tudok mondani, mert engem sem lehet semmivel megvígasztalni ilyenkor. Mindenesetre drukkolok a következő ciklushoz, hogy mindenkinek sikerüljön.
Nekem továbbra is fent van a hőm! Egyelőre ennyi sikerélményem van, de már ez is valami!
Egyébként én mondtam a 10 nap szünetet, apa nem volt itthon, aztán hétvégén meg nekem volt dolgom pesten, a vasárnap meg már beleszámított az 5 napba. :(
Most kicsit beparáztam, hogy ez meg túl sok lesz.

dita75
 
 


Dita!
Nem parázni, megnyugodni!

Nekünk utsó inszemnél asszem 7-8 nap maradt ki, mert nem akartak érni a tüszőim, és + szurit kaptam, de a katonákat már nem akartuk csatába küldeni.
A páromnak akkor lett a legjobb eredménye (90 milla felett).
20150601134430
 
 


Nellike: nagyon sajnálom! :cry:

Nemone: :cry:

Monic: :cry:
köszi, h szavaztál! :wink: a 2 és 3 között 1 szókülönbség van véget vet-ni v megszelidíteni a vadházasságot.

hát ez valóban rossz nap! remélem több rossz hír nem lesz!

Szezso: köszi, ezt is megtaláltam és nekem ez is tetszett.

jöhetne már 1-2-3-4.... zebra!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Dita: no para!! :wink:

Kata: köszi neked is a szavazást!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinke,

pedig kétszer is elolvastam, és nem vettem észre azt az egy szó különbséget.
Nekem továbbra is a 4. a nyerő.

Viki,

hidd el, hogy már mi is kíváncsiak vagyunk, hogy kisfiú vagy kislány van-e a pocidban.
Apa mit mond? Általában az apukák meg szokták tudni mondani, hogy milyen nemű babát csináltak. Hogy honnan tudják nem tudom, de általában igazuk szokott lenni.

Nekem tegnap óta kijött a piri előtti fejfájás, ami mindig szokott lenni, úgyhogy a reménykedésem most alábbhagyott.[/b]

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic!
A párom nem mond ilyet. Mivel inszem volt, és még a tett helyszínén sem volt :D :D :D :D :D :D :D Lövése sincs.

Ő sztem lelke mélyén csajt szeretne.
20150601134430
 
 


Viki,

minden férfi kislányt szertne, az én párom is, pedig már van egy lánya.
De ha fiuk születik akkor meg arra büszkék, hogy mondhatják: Bezzeg az én fiam...
Azt már nem igazán mondják, hogy: Bezzeg az én lányom...

A fiúkkal jobban szeretnek dicsekedni. :lol: Ki érti ezt?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Viki: Jövő hét kedden kell UH-ra mennem. Mindjárt csinálok vonalzót.

Évi: Jól tettétek, hogy kirándultatok! Gyönyörű tavaszi idő volt! Mi is kimentünk a szabadba. :)

Kata: Mi csak az inszem előtti napon voltunk letiltva. :roll: A tüszőrepi napján még együtt „kellett” lenni. De nálunk apa eredménye nagyon jó, gondolom leginkább ettől függ, a doki megnézi az eredményt, és az alapján mondja, hogy mikortól kell koplalni.

Nellike: Szomorú vagyok. :cry: De majd az eszkimóbébik! Májusban már olyan jó meleg lesz, hogy ha kijönnek a fagyasztóból, és megkóstolják a pihe-puha ágyikót, akkor nem lesz kedvük kibújni onnan 9 hónapig. :wink:

Nemone: Drukkolok, hogy ne legyen ciszta, és indulhasson az 5. inszem. Csak 3 nap van közöttünk, még az is lehet, hogy egyszerre megyünk majd. :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Viki!
Akkor megnyugodtam, bár most végülis nem az inszemre készülünk, csak vizsgálat lesz. A vizsgálat eredményétől függ, hogy mi fog következni, mit alkalmazunk a továbbiakban. homológ inseminatio, meg valamit írt még a papíromra, de már nem emlékszem. Illetve csináltunk egy hormonvizsgálatot, mert a leletem már 4 éves volt, azt is csüt. kapom meg. Feltéve ha - lesz a tesztem egy hét múlva is. Mert ha + akkor viszont már egész más dolgok jönnek majd szóba. :wink:

dita75
 
 


A férjem amikor megismerte a keresztlányomat (akkor volt 3 éves), kijelentette, hogy 3 lányt akar.

Mondtam is neki, hogy nem fog velünk bírni akkor.
20150601134430
 
 


Desviki: csak neked , csak itt, csak most! :wink:

Kép

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Monic!
Igaz, én csak egyke vagyok, de az apukám mai napig dicsekszik velem. (tündéri apukám van)
20150601134430
 
 


Czinki!
Mit csináltam?????? :oops:
20150601134430
 
 


és még!! :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Én lányt szeretnék, és mindig mondom a páromnak, hogy így a punis, úgy a punis, ő meg kijavít, hogy a pöcsösre gondolsz? :lol:
Pedig van már egy fia! De szerintem ő már úgy van vele, hogy akármi legyen, csak legyen már, meg én is!
Ma egy kicsit szédültem, de szerintem csak éhes voltam, mert a joghurt után jobban lettem. Már nem tulajdonítok nagy jelentőséget a jeleknek, hisz sajnos beigazolódott a többieknél is hogy csak vaklárma volt, kimelegedés, cicifájás és miegymás. Különben is mindenki más. Én a három hónap alatt egyszer voltam rosszul, ittam egy narancslét, és továbbálltam. A nagyanyám vette észre, hogy terhes lehetek, ő már spíler az ilyesmiben. :roll:

dita75
 
 


ezért:
(miért nincs szívecskés smiley????)


bár Monicnak akartad küldeni!
na mindegy MEGY MINDENKINEK!! :lol: :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinki!
Köszi!
20150601134430
 
 


Dita!
A barátinknak mindnek 1 kivételével fia van. Annyira tüneményesek, hogy én sosem hittem volna, de szeretnék fiús mami lenni.

Nagyon sokáig csak fodros bugyiban gondolkodtam.
20150601134430
 
 


Megyek értekezni! Írjatok sokat!
20150601134430
 
 


Én attól félek, hogy olyan lenne mint a párom első fia. Még egy ugyanolyan gyerek és kész is a beutalóm a hárshegyre. :lol:

dita75
 
 


Dita: ugyan már!! az a gyerek csak ,,félig ,, a férjedé és belőled nincs semmi benne, a közös gyerek meg félig belőleg félig a párodból van!! :wink: és én már láttam rosszcsont lányt is!!
és néha a reklámoknál belefutok a Győzike show-ba. hát ha azt a kiscsajt vki aranyosnak mondja, hát az már szerintem túlságossan imádja a gyerekeket :shock:

szóval a legfontosabb, h egészséges legyen, az h mi van a lába között , mindegy!!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinke
Honnan szeded ezeket a smiley-kat? Nagyon cukik!

Dita
Én is pont azon gondolkodtam, hogy inszem után megpróbálok nem jelentőséget tulajdonítani a jeleknek, mert nagyon csalóka. Csak beleéli magát az ember... Hiába, még évek múlva is beleéljük magunkat minden hónapban, hogy "most" biztos sikrült.

i.kata
 
 


Nekem is mindegy, hogy kisfiú, vagy kislány. Bár a párom néha mondja, hogy inkább fiú és csakazért is rávágom, hogy lány :wink:
De tényleg mindegy.

i.kata
 
 


Kata,

úgy igaz, ahogy leírtad. Én nem tudom, hogy több mint 2 év után honnan merítem minden ciklusban az erőt, de képes vagyok újult erővel reménykedni.
Ez így is vagy rendjén, de az is igaz, hogy nem ártana lazábban venni a dolgot.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic
Mindig zokon vesszük, amikor azt mondják, ne görcsöljünk annyira rá, de igazuk van...

i.kata
 
 


Kata,

igazuk van, úgyhogy ha meg tudod tenni legyél ngyon laza és pozitív.
Nekem is teljesen mindegy a neve, csak legyen mit ringatni.
a kutyákat mindig dögönyözöm, de nem pótolják a kisbabát. :cry:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Cinki!
Sajnos a párom vérvonala nagyon erős. apósom, a sógornőm, párom meg az ő fia mintha ikrek lennének, és természetre is teljesen egyformák. És még a nevelésre sem foghatom, mivel a gyerek két éves volt amikor a párom elvált, hétvégén pedig nem lehet gyereket nevelni. Bár nem mondom, hogy helyeslem az anyja-féle nevelést, de az apja-félét sem kultiválom. Azonban nem szólok bele túlságosan, majd az enyémet úgy nevelem ahogy én akarom.
Kata!
Sajna tényleg igazuk van a sok görcsölés valóban nem tehet jót, mert az valahol olyan mint a stressz. Viszont nem tudunk ellene tenni. Én legalábbis nem tudom, hogy kell, hisz minden gondolatom és vágyam hogy babás legyek, mindent odaadnék érte.

dita75
 
 


Most lehet, hogy hülyét kérdezek, de megteszem, mert érdekel a válasz. Tehát:
az inszem utántól a ciklus végéig lehet kádfürdőt venni, vagy csak zuhanyozni szabad? És ha lehet fürdeni kádban akkor milyen meleg vízben? A meleg víz a nőknek is árt?
Mert én nagyon szeretek fürdeni, de egy barátnőm azt mondta, hogy csak zihanyozni szabad ha gyereket akarok.

Mondjuk az 1. inszem ciklusában csak zuhanyoztam, a második után azért kádban is voltam. Tehát tud valaki ebben segíteni?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Én erről csak annyit tudok, hogy a zuhanyzás egészségesebb, higiéniai szempontból legalábbis. Amúgy: :?: :!:

dita75
 
 


Dita: szegény sógornőd! rossz lehet neki, h olyan mintha az apósod ikre lenne! :shock:
és szerintem rengeteget számít a nevelés!!!
én inkább attól tartok, h majd elkényeztetem a gyerekem! hülyének tartom azokat a szülőket , akik ezt teszik, de szerintem annyira fogom majd félteni, óvni őt , ha már végre meglesz és tuti ki fogom nyalni a seggét! :roll: :lol: remélem a párom majd helyretesz!! :lol:

Kata: http://msn-fanatic.extra.hu/index.php?o ... ry&catid=3
egyébként a neten rengeteg van, google-ba keress rá az emotikon-okra, animációkra.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Monic!
A dokim zuhit mondott. Amióta pocakos vagyok, talán ha 2szer ejtőztem kádben, azt is anyuéknál harmat langyos vízben.

Dita!
Sztem a nevelés sokat számít. Hiába van erős egyéniséggel született gyereked, azt is lehet alakítani.

Czinki!
Hidd el, hogy amint pocis leszel, benned is kialakulnak a gyereknevelési elvek. Nem hiszem, hogy elkényeztetnéd majd a kis szarmadzagot.

[/b]
20150601134430
 
 


Czinke
Köszi

Kép

i.kata
 
 


Én ezt még nem is hallottam, hogy nem lehet fürdeni. Kép

i.kata
 
 


Kata!
A meleg víz vérbőséget okoz, ezért is az első trimeszterben kerülni kell.
Én is nagyon szeretnék egy jót pancsolni pedig.
20150601134430
 
 


Akkor le kell mondanom a jó kis pancsijaimról... :cry:

i.kata
 
 


én szerencsére nem is szeretek fürdeni! kb 10 perc és én nagyon unatkozom. ellenben a zuhanyt képes vagyok 5-10 percig folyatni magamra! :lol:
pedig annak ellenére, h kos vagyok én szerintem vizes ember vagyok! imádok tengerben lubickolni, búvárkodni, nézni a szép halakat. de a kádban való áztatás :roll:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Denika!

Akkor lehet, hogy találkozunk a BMC-ben. :wink: Te kihez jársz? Én Z. dokihoz.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


mától zuhizok! Én mindig zuhiztam, még a bazi nagy sarokkád sem tudott izgatni, hogy teletöltsem vizzel. Már csak a spórolás miatt is a zuhanyt szerettem. Mióta a szivecskémmel vagyok azóta szoktam rá a fürcsire, mert ő meg csak azt szeret. Ha siet akkor is teleengedi a kádat.

dita75
 
 


Én flúgos vagyok: Teli kádban megfürödök és utána még letusolom magam :oops:

i.kata
 
 


Kata! Akkor ezt most nem is kommentálnám, ha megengeded. :lol:

dita75
 
 


Dita
O.K.
:roll: :roll:

i.kata
 
 


Épp most mondja a kolléganőm, hogy nem jól tettem múlt hétvégén pl. az uszodát sem. Eleve mindig összeszedek valamit ott. Egyébként most is valami tejföl - féle cuccos vagyon a bugyimon, az gomba lehet?

dita75
 
 


De annyira szerettem volna egy kicsit kimozdulni, lebegni a vizen, beleállni a buborékokba, csúszdázni....Igy is a sodrófolyósóról le kellett mondanom, mert baromi hideg volt aznap, és az kültérben van. De lehet hogy a többinek is nagy ára lesz.

dita75
 
 


Dita
Én nem értek az ilyenekhez, úgyhogy fogalmam sincs.

i.kata
 
 


az origon megint a meddőséggel foglalkoznak a babázóban. úgy tűnik sokan vagyunk, vagy régen is ez volt, csak nem vettük tudomásul? Ugye arra mindig jobban odafigyelünk ami minket is érint.

dita75
 
 


Asszem Viki a spíler az ilyesmiben, de ő most értekezik, majd ha visszajön kifagattom, bár csüt-ön úgyis megyek a dokimhoz, ő majd megmondja hányas a cipő! Már csak te vagy itt Kata? Nem mintha nem lennél jó társaság, de úgy eltűntek a többiek nem?

dita75
 
 


Cinke! Majd én is szavazok de egyelőre még nem tudtam választani, mert mindet nagyon jónak tartom.

dita75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: