Új privát üzeneted érkezett!

na,ez nagyon jó hír!!!! Csak jön a pé,csak egy kicsit megtréfált! :D

még jó hogy méred a hődet,mert abból is nagyon jól látszik hogy a tegnapi nem az volt.

lehet nekem is kellett volna?

KépKép
lyndee
 
 


hát szerintem ma már felesleges...úgyis hasonló lenne a mostanihoz!

hoppááá,laptető :P

KépKép
lyndee
 
 


 
 


látom hogy a mai erősebb a tegnapinál!ebből holnapra teljesen erős is lehet :wink:

KépKép
lyndee
 
 



lányok!

én nem értem ezt az ovu tesztet :(

Én 3 napja csinálom és mind a 3 nap halvány volt a csík, de a legerősebb az első napon volt, de az sem volt valami erős.

de én azt nem értem, hogy napokon keresztül mutathat "negatívot" a teszt???

én úgy "hittem" hogy általában ez a "halványcsíkos" szakasz rövid ideig áll fenn (1-2 nap) és utána rögtön erősebb csík jön.

mindegy. most már végigcsinálom 28ig mindenképp. csak mutat valami pozitívat is majd.

amúgy ma reggel mértem a hőmet és elég emberesen esik vissza már 2 napja.36.55ről tegnap 36.35 és ma reggel meg 36.2.
Vendég
 


csajok!Mindjárt felteszem a tesztemet amit most csináltam! :lol:

KépKép
lyndee
 
 



nem birom feltenni,a formátum nem megfelelő,azt írja ki

te hogy csinálod,vera?

KépKép
lyndee
 
 


Kép


Alsó a tegnapi,a fenti a mai!!!!

KépKép
lyndee
 
 


elég rossz lett nem túl éles de nem bírtam másképp

KépKép
lyndee
 
 


Vera:nem tudod mikor kell átváltani málnalevélről palástfűre?
Ez nekem most pozitív?

ma voltunk együtt apával délután,lehet belőle vmi?
vagy holnap is legyünk?Biztos ami biztos?
A párom fiúra gyúr,Vera egy két tipp fiúra? :lol:

KépKép
lyndee
 
 


lyndee: gratula :D szerintem ez egy igazi pozitív :D

én is tesztelt az imént, nekem kicsit erősebbnek tűnik a mai csík, de lehet már csak a szemem képrázik.
felrakom, aztán "ítélkezzetek" :D

Kép [/img]
Vendég
 


ja, a legalsó a mai :D
Vendég
 


lyndee. gyerünk apára fel. Ha fiút szeretnétek akkor most kell. És a palástot akkortól kell mikor már nem erős a teszt csík a kontrolnál.
Na itt az enyim. Nekem is erősebb lett már.
Kép
Kép
A felső a most készült. a középső a 2 órási

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 



Szilvi:Látom erősödött de ez még nem az aminek lennie kell,talán holnap :wink: majd a holnapit is tedd fel!

Az az érdekes hogy nekem a tegnapi szinte nem is látszott,nem ennyire fokozatosan lett csíkos.Még olyan sem volt mint Szilvinek a legfelső...érdekes!

Vera:Neked is elég jól belehúzott,tényleg erősödött délután óta.

Az a baj hogy a párom éjszakás,nincs itthon,reggel jön haza.
A ma délutáni nem érhet célba?
Vagy esetleg holnap reggel?

De nekem már volt olyan hogy egymás után két nap pozitív volt.Lehet holnap is az lesz!

KépKép
lyndee
 
 


hogy birtok ilyen erős képeket csinálni?én akár mit nyomok a gépen nem lesz jobb!Ez lett olyan amin még kivehető. :evil:

KépKép
lyndee
 
 


vagyis nem erős képet hanem éleset :shock:

KépKép
lyndee
 
 


Dee a mai is célba ér és még esetleg fiú is kisülhet belőle. De ha a tegnapi akkor ott már a lány a nagyobb esélyes.
Nekem a gépemen van olyan gomb hogy makro. egy virág jelű. És az csinál közelit szépet.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Tegnap nem voltunk együtt,csak ma.És még holnap reggel is elfogom kapni apát ha hazajön :lol:
Nem bízom a véletlenre.

KépKép
lyndee
 
 


Kép

köszi Vera,sikerült élesebbet csinálni.
De most már nem annyira erős mint frissen.De azért jól látszik a különbség a tegnapi és mai között... :roll:

KépKép
lyndee
 
 


hajjaj de még mennyire. Ez biza pozitív ami azt jelenti hogy ha holnap is pozi lesz akkor megrepedni szerdán fog. De ha a holnapi gyengébb lesz akkor az éjjel megrepedt ami aztj elenti hogy a katonák célba érnek.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 



Akkor most mindenképp legyünk együtt apával reggel ha hazajön vagy majd elég este is?

szerintem is egyidőben járhatunk,együtt is izgulhatunk :lol:

KépKép
lyndee
 
 



De azt is hallottam hogy nem túl jó nagyon sűrűn együtt lenni mert nem termelődik akkor életképes spermium.ma délutántól holnap reggelig még egy nap sem telik el...nem jól jött most ez az éjszaka :evil:

Vera:hajrááá!!!!Drukkolok hogy sikerüljön! :wink:

KépKép
lyndee
 
 



Nem a tegnapi,a mai!!!!Ma voltunk együtt...
De most írja Dreika a másikban hogy ez még nem pozitív,lehet hogy holnap még erősebb lesz?
Végül is még az lenne a legjobb mert holnap a férjem is itthon lesz :wink:

KépKép
lyndee
 
 


és lehet még neked is erősödik holnap!

KépKép
lyndee
 
 




Az a lényeg hogy van pé-nk,az hogy mikor jön már mindegy :wink:

A hődnek most már mennie kell fel,a holnapira kíváncsi leszek!!!

KépKép
lyndee
 
 


lányok!

van egy masszív pozitívam az ovu teszten:D mindjárt felrakom a képet :D
ma akciózunk apjukkal :D
szerintetetek holnap reggel vagy este is érdemes még?
Kép
Vendég
 


Kép

ez nekem délután 3 körül készült!
Nagyon egyszerre haladunk csajok!! :D

Szilvi:Holnap is legyetek együtt az a biztos!

KépKép
lyndee
 
 



szilvi:még lehet az lenne a legjobb ha most nem kapnád el apát,inkább holnap reggel :wink:

KépKép
lyndee
 
 


nem merem a reggelt "megkockáztatni", mert hajnalban indul szlovákiába. korán kell kelnie és végig ő vezet. nem szeretném, ha álmos lenne útközben.
Vendég
 


Kép

Itt az összes.a felső kettő a mai,abból a legfelső a mostani.Szerintetek is gyengébb?

szilvi:most is jóóó,hajrááá!!!! :wink:

KépKép
lyndee
 
 



Vera:A dél körül voltunk együtt ,nem tudom jó lesz e?Szerinted reggel még ráfejeljünk?

KépKép
lyndee
 
 



jó reggelt lányok! :D

ma reggel megmértem a hőmet és a tegnapi 36,3 (bár lehet csak 36,25 volt, mert digitálissal mértem, mivel apjuk pont tegnap leejtette a hagyományos lázmérőt) után ma 36,5.

elvileg ez utalhat arra, hogy tegnap éjszaka vagy ma hajnalban megvolt az ovum, nem??

úgy tudom,hogy 0,2 es emelkedés már jele lehet.

este majd csinálok egy ovu tesztet. vagy ilyenkor már délelőtt is lehet?
Vendég
 


ja,ma reggel nem tudtam volna elkapni apjukat, ha akartam volna se, mert épphogy éltem reggel, annyira álmos voltam :D
Vendég
 


na, csak csináltam egy ovu tesztet reggel lányok :D

felrakom ide mindjárt. erősebb jóval mint a tegnapi. a kontrollcsík sokkal halványabb mellette.

akkor ezek szerint még nem volt ovum. csak holnap lesz. azért este is tesztelek, hátha csak a reggeli vizelet az oka. bár nem az elsőből csináltam.

Kép
Vendég
 


akkor viszont mégiscsak a 28-a lesz a nyerő dátum a pé-mre. :D
Vendég
 


Szilvi:ez pont olyan mint nekem a tegnap délelőtti.Este még csinálj egyet mert az is lehet hogy napközben reped meg,mint ahogy nekünk Verával.
Ez a nagyon erős tesztcsík már nagyon a csúcs,tehát most negyon a pé előtt lehetsz.

KépKép
lyndee
 
 


este mindenképp csinálok még egyet. aztán ha gyengül a csík elkapom újra apát :D

ha viszont ugyanolyan erős, akkor jobb ha csak holnap leszünk együtt, nem?

bár Leo honlapján olvastam, hogy a pozitív napokon és az első negatív napon kell együtt lenni.

vszont azt is olvastam, hogy az a legideálisabb ha 2 naponta vagyunk együtt, mert kell idő apjuknak a "feltöltődésre" :D

remélem nem siettük el ezt a tegnapi akciót, de szerintem a tegnapi is pozitívat jelzett mert tök egyforma volt a két csík.

na mindegy. majd este kiderül.
Vendég
 


Hát kalkuláltok rendesen lányok!! :lol: Át lehetne keresztelni a topic nevét ovu tesztes topicnak. Vagy nyitni egyet ha nincs, úgyis olyan sok lány kínlódik, hogy hogyan is kell használni a tesztet. :lol: Látom már, hogy egy hét múlva meg átvált jóslótesztes topicba! :wink: Kíváncsi vagyok, hogy kinek mi jön össze, de ez legkorábban a 12. uh-nál derül ki asszem... :roll: Mindenesetre érdekes lesz. Remélem legalább a baba sikerül, már az is nagy öröm lenne mindenkinek.

Én nem kalkuláltam, a véletlenre bízom. Persze azért nem teljesen, mi kétnaponta voltunk együtt a ciklus közepe tájékán, szóval két hétig egyfolytában, hogy tuti le ne maradjunk róla. :wink: Remélem azért ez is beválik. :D Mondjuk én egy ideig hőmérőztem még mielőtt elkezdtük volna a projektet, és teljesen tankönyvszerűen a ciklus közepén van az ovum. Persze sok minden eltolhatja picit, de kb. középen. Szóval nem vagyok olyan rendellenes, hogy ciklus vége felé, meg mensi alatt stb. Az meg mindegy, hogy lány lesz vagy fiú. Első baba, úgyhogy jöjjön aki jönni akar! :wink: :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: