Új privát üzeneted érkezett!

Rendben :cry: A cél érdekében mindent :!:

i.kata
 
 


iwiw-re tettem fel, oda is csak 1 fért, mert nagy felbontású. igaz most már másik ülőgarnitúra van, de tavaly még az is zebrás volt, plüss 3+2+1 ( nem fért el, ezért eladtam )

dita75
 
 


hűűűűűűűűű :oops: Ezt égi jelnek veszem :lol:

i.kata
 
 

 
 

Sziasztok!

Csak egy gyors felismerés!

Bumi! Te kihez jársz? :roll:

Nellike még mindig nem jelentkezett?

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike
Megvan kb. mikor jön a baba?

i.kata
 
 


Ha nem vágtam volna el az ujjam (igy lassúbb lettem) akkor ma már 2 laptető (lett volna) ! :twisted:
De Katára is ráfér! Puszi! Majd legközelebb nem bénázok! :lol:

dita75
 
 


Dita
Így igazságos: 1 neked, 1 nekem

i.kata
 
 


meg mindenkinek egy, most már nem veszem el senkitől a lehetőset, mert amúgy is megyek haza. vége a mai napnak, már ideje volt. Puszi, majd otthonról izgulok mindenkiért akinek szükséges. keresztbetett lábbal és kézzel.... :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Ja nekünk a doki azt mondta, hogy 5 napig kell szünetelni, de a kedvesem megduplázta, úgyhogy most egy kiéhezett oroszlán vagyok! Fel sem merek menni a városba, mert letámadom az első pasit. :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Kata!
Mennyi volt múltkor a kiskatona sázmotok inszemkor?
20150601134430
 
 


Kata,

az én dokim is 5 napot szokott mondani.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Hát, tegnap reggel még összebújtunk, úgyhogy éppen 3 nap lesz.

Viki
Elég gyenge volt, azt mondta a doki, hogy ép :cry: pen felhasználható.
A papíromon ez van: 4 ml, 10millió/ml, 10% motilitás (gondolom mozgékonyság)

i.kata
 
 


Kata!
Tényleg kevéske :( Éppen ezért kell a megtartóztatás :wink:

Apjukod szed vmit (vitamint) ?
20150601134430
 
 


Amikor csak vizsgálatra ment az uram, akkor rendben volt.

i.kata
 
 


Viki
Szed: maca vibe (mondjuk ez előtte is szedte) és még C-vit, és E-vit.

i.kata
 
 


Akkor tényleg csak azért lehet kevesebb, mert nem pihiztetek előtte.
20150601134430
 
 


Ja,és szegényemet letiltottam a fürdésről (mindig fél órákat áztatta magát), és az ölben laptopozásról.

i.kata
 
 


Az előző inszem előtt 4 napig koplaltunk... Most meg nem is számítottam rá, hogy már szerdán mehetek megint...

i.kata
 
 


Ó! Az én emberem is szeret pancsikolni. :D
20150601134430
 
 


A doki nem mondta, hogy a korábbi jó eredményről miért romolhatott le? Nem volt stresszesebb a párod?
Mert ha tényleg betartottátok a 4 napot, akkor nem értem. :roll:
20150601134430
 
 


Nem tudom már. Alapjában véve stresszes a melója, úgyhogy nem tudom, hogy akkor épp milyen volt. Lehet, hogy "premier előtti lámapláza volt". Nem tudom. Kíváncsi vagyok, most milyen lesz.

i.kata
 
 


Szerdán kiderül!
Addig is tömjed extra adag E vitaminnal és semmi szűk nadrág.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Iszonyú sokat írtatok ma (is) :-D

Czinke: köszi, megérkezett a "szajré" a mailemre :-D 7,5 kg-os bébit ringatni nem semmi edzés!!! :-D

Monic: én még bízom Benned! :wink: hőt mérni jó, de azt azért tudnod kell, hogy beágyazódási esés nincs mindegyik babás görbén :wink: és ha van, akkor sem 100% hogy van baba...

Vicuska: 10,5 mm nyálkahártya az naggggyon jó!!! Viszont így már tuti, hogy nem volt igazi a mensid… A gyomorégés és a görcsölés szerintem simán írható a baba számlájára :wink:
Drukkolok holnap a vérvételhez, az azért tutibb, mint a teszt…

Bumi: egy vérvételt nem tudsz elintézni? Nagyon gyanús, hogy ilyen magas a hőd - és már nem is szeded a progit :shock:

Nemone: akár 3 év után is sikerülhet spontán :wink: ismerek egy csajt, nekik 13 év után jött össze spontán :wink:

Denika: na, ugye, hogy mensivel eltűnt a cisztád!!! :-D örülök!

Dita: tényleg korán voltál a teszttel :wink: na, majd 1 hét múlva!!! :-D

Viki: tetszik az idézeted, jót nevettem rajta! :-D

Kata: nagyon szépek az eredményeid, ebből tuti sikerülni fog! :-D Ha halmozni szeretnéd az élvezeteket, még a fogorvost is vállald be! :-D

Évi: ebben a ciklusban Apa töménytelen (és stresszes) munkája miatt nem lesz inszem, majd a következőben..Persze most sem pihenünk :wink:

Inszem előtti karanténról: 5 napnál ne legyen több, mert az is a minőség rovására mehet. Ha amúgy jók az apaeredmények, lehet kevesebb is. Nálunk volt olyan, hogy 5 nap karantén után sokkal rosszabb volt, mint másnap, a reinszeminációkor (tehát 0 nap karanténnal) :shock: szóval semmi szabály nincs erre!!

Hő és progipótlás: nekem soha de soha befolyásolta a hőmet, ha progeszteront szedtem…

Na, lassan indulunk hazafelé! Szép estét!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


lányok , szerintem a 4 ml és 10 M/ml az szuper, nem kevés . a 10% az ami nem jó. az meg valószínű, h a mozgékonyságra utal. az lehet valóban a stressztől. a dokitól kellene megkérdezni, h szedjen e vmit a párod.
egyébként a túl sok nap az szintén nem jó! nem tudom, ki írta a 10 napot? volt régebben vki aki írta, h amikor kevesebb napot (2-3 nap) hagytak ki ,akkor jobb eredményt produkált a pasi. persze ez lehet alkalomfüggő is , mint nálunk nőknél. mikor melyik hóban milyen a tüsző, tök változó. :roll:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


10 M inszemhez tényleg jó...inszemhez a 10% mozgékonyság sem gáz, mert felturbózzák így akár 80% is lehet...A kiskatona számon ugye nem tudnak javítani...

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Azt hiszem az inszem elvégzéséhez is van egy min. mennyiség.

Csak azt nem tudjuk, hogy ez a tiszta, vagy a már kezelt mennyiség.
20150601134430
 
 


ó, már mindenki megy haza! de jó nektek!
igaz én most itt lógok, meg közben a meghívokon kreatívkodok, és egy picit bankot könyvelek :wink:
a bibi az, h a párom rengeteget dolgozik, nem igazán tud segítkezni a készülődésnél, de nélküle sem dönthetek és nélküle nem csinálhatok igazán semmit. most csináltam vagy 5 meghívót, elküldtem neki mailbe (most Bécsben van 4 napot) és persze szerinte még gyúrnunk kell a szövegen :shock: én bármelyiket szétküldeném, szerintem jók, de neki nem jók. de én vagyok az aki túlparáz mindent . :shock: értitek ezt??

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinki!
Tökéletesre törekszik!

Ha gondolod, otthonról elküldöm, hogy mi volt a mi meghívó szövegünk. Gondolom a többi csajos is szívesen segít.
20150601134430
 
 


bocsi, ezt én néztem be. :oops: most néztem meg a párom eredményét, és az valóban több volt , mint 10M, amikor megdicsérte a doki.

Kata: a stressz lehet az oka, de kérdezz rá a dokinál. egyébként lehet ez egyszeri alkalom is!! reméljük csak ez lesz! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Desviki: köszi, bármilyen ötlet segítség jól jön!! :wink: a weddings-ről néztem ki 1-2-t és összevariáltam őket és csináltam 4félét.
vicceset és kevésbé vicceset , merth ilyet szeretnénk!
most a legnagyobb gond, h miért írom ki az idézet után a szerzőt! hát mert úgy szokták! :x

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Mi is kiírtuk!

Most hazagaloppolok, és előszedem az összes kapott meghívót + a miénket, priviben eldobom.

Apjukodat szavazd le néha!
20150601134430
 
 


hát sokszor gondolom úgy h se pasi nélkül se pasival nem jó!! :lol: :lol:
szervezkedjek is meg ne is, tudod!!
hívjam fel a dj-t , felhívtam. dj mondja, h 70-90e. erre a párom , h az drága, majd ő beszél vele. persze nem ér rá (tényleg rengeteget dolgozik szegénykém), én alkudjak a dj-vel. de én nem tudok alkudni :oops:
csinálom a meghívót, h haladjunk , de még azon is vagy 2 napot fog dolgozni! :x
még szerencse, h a ruhaválasztásnál nem lesz ott!! :lol: :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Desviki: most jut eszmbe, csak óvatosan galoppoljál!!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinkeb
A mi meghívonk nem vicces, de ha gondolod, szívesen elküldöm.

i.kata
 
 


Nekem ez pl-ul nagyon tetszik, lehet, h hülyének néztek majd :oops: :

1, Örömmel tájékoztatjuk kedves Rokonainkat és Barátainkat, hogy a hosszú és boldogan viharos együtt töltött szerelmes évek után merész elhatározásra jutottunk:
2008. május 17-én 14.00 órakor hivatalosan is összekötjük életünket!
A nagy eseményre a ...........házasságkötő termében , az ünnepi vendégfogadásra ...... kerül sor.
Örülnénk, ha kedves családjával együtt velünk ünnepelne ezen a nagy napon!

vagy

2, Örömmel tájékoztatjuk kedves rokonainkat és barátainkat, hogy az illetékes hivatal áldásos közreműködését kérve véget vetünk vadházasságunknak,
2008. május 17-én 14.00 órakor hivatalosan is összekötjük életünket!

3, Örömmel tájékoztatjuk kedves rokonainkat és barátainkat, hogy hogy az illetékes hivatal áldásos közreműködését kérve megszelidítjük vadházasságunkat,
2008. május 17-én 14.00 órakor hivatalosan is összekötjük életünket!

4, Örömmel tájékoztatjuk kedves rokonainkat és barátainkat, hogy a hosszú és boldogan viharos együtt töltött szerelmes évek után merész elhatározásra jutottunk:
2008. május 17-én 14.00 órakor hivatalosan is összekötjük életünket.
Szeretettel meghívunk benneteket, hogy élőszóban hallhassátok tőlünk azokat a bizonyos igeneket. Örülnénk, ha velünk együtt ünnepelnétek ezen a nagy napon!

v ezek bármelyik kombinációja tetszene.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


lehet szavazni!!! :lol: :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Kata: köszi az idézetet, ez nekem is tetszett, de a páromnak egy másik Goethe nyerte el a tetszését:

“S idő, állj meg egy pillanatra,
S ti rohanó percek, várjatok,
Amíg ők ketten esküt tesznek,
Hogy egymáshoz örökké hűk lesznek,
Csak addig várjatok!”

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!

Jó híreim nincsenek, de köszi mindenkinek, aki drukkolt értünk.

Ez sajnos nem sikerült, úgyhogy maradtak a fagyikák. Úgy tervezzük, hogy májusban megyünk értük. :cry:
nellike
 
 


Nellike! Sajnálom! Pedig olyan biztatóak voltak a tüneteid! :-( Májusig szépen feltöltődsz és jöhetnek a kis Jégkockák! :wink:

Czinke! Mi meghívónkon ennek a Kányádi versnek az első versszaka volt:
Én sem volnék, ha nem volnál,
ha te hozzám nem hajolnál,
te sem volnál, ha nem volnék,
ha én hozzád nem hajolnék.

Osztódom én, osztódol te:
só vagy az én kenyeremben,
mosoly vagy a bajszomon,
könny vagyok a két szemedben.

Köt a véred, köt a vérem:
szeretőm vagy és testvérem.
köt a vérem, köt a véred:
szeretőd vagyok s testvéred.

Szellőm vagy, ki megsimogatsz,
viharom, ki szerteszaggatsz,
szellőd vagyok, ki simogat,
viharod, ki szétszaggatlak.

Ha nem volnék, te sem volnál,
én sem volnék, ha nem volnál.
Vagyunk ketten két szép nyárfa,
s búvunk egymás árnyékába.

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Nellike,

biztos, hogy nem sikerült, végtelenül sajnálom! :cry: :cry: :cry:
Ez egy ilyen nap, az én tesztem is totál negatív lett. :cry:
Akkor az izzadás mégsem jelentett jót?

Czinkeb,

nekem a negyedik nagyon tetszik , szerintem az a legjobb. De a 2. és a 3. nem ugyanaz?

Szezso,

köszi a biztatást, én is reménykedek, aztán meglátjuk, hogy mit hoz a jövő. :wink:

Kata,

nyugi, szerdán minden rendben lesz, apánál nem az számít, hogy mennyi, hanem az, hogy legyen egy, vagy ikrek esetén kettő ami megtermékenyíti a petéidet és már kész is a baba.

A mi esetünkben biztos, hogy nálam van valami gond, mert apának kimagaslóan jók mindig az eredményei és az asszisztensnő azt mondta múltkor is, hogy ilyen jó anyaggal mint apának van nem is érti, hogy miért nem vagyok még terhes. :cry:

Ma az egyik ismerősöm elhívott szeretet-terápiára, de nem mentem vele. Nem is tudtam eddig, hogy ilyen létezik. Azt mondják arra jó, hogy feloldja a lelki gátakat, és az én esetemben megkönnyíti a teherbe esést. Hát nem is tudom...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Nellike,

bocsi, már gépelni sem tudok, tehát:
biztos, hogy nem sikerült? :?: (ez az előbb is kérdés akart lenni :oops: )

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Biztos!

Lombik után a vérből nézik a HCG szintet, úgyhogy tuti. :cry:

Sajnálom, hogy neked se sikerült. :( Ez a mai nap tényleg nem volt valami jó.

nellike
 
 


Nelli Drága!
Úgy sajnálom, pedig nagyon angyon drukkoltam Neked!

Czinki!
Annyira jól sikerült a galopp, hogy a férjem értem jött kocsival. Küldtem privit a meghívó szöveggel.
20150601134430
 
 


Nellike!!!!!!!!!!

Kép
Vendég
 


Sziasztok csajok!

Valaki terhesedjen mostmár meg, mert nem bírom ezt a negatív sorozatot. Nagyon elszomorít!

Vicuska,

nagyon jól mutatsz a terhes táblában!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Nellike
Annyira sajnálom! Monic nega tesztje után nagyon vártuk, hogy legalább te + legyél. :cry:
Miért csak májusban mentek a fagyikért? A lombikot nem lehet folyamatosan?

Czinkeb
Nekem az 1.és a 4. tetszik. Talán az 1. jobban.

i.kata
 
 


Vicuska,

+++++++++++++++ a holnapi vérvételhez, majd jelentkezz!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Vicuska!
Gruppen drukk!!!!!
20150601134430
 
 


Vicuska++++++
Várjuk a jó híreket :!:

i.kata
 
 


Nellike!

Nagyon-nagyon sajnálom! :cry: :cry: :cry: Pedig már annyira bíztam az iker-lányaidban...

Akkor folytatom a rossz szériát, tegnap este nekem is megjött, de holnap megyek UH-ra, és remélem kezdhetjük az 5. inszemet.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: