Új privát üzeneted érkezett!

Tudom, hogy korai volt, de a nővérem nem hagyott békén, mivel neki egy hét után kimutatta a Vivient a teszt. De hát ő egy szuper nő! Én meg nem! :lol: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


azért ez már elég sok laptető volt mostanában, csak kell hogy jelentsen valamit! bár a babások is olykor-olykor elfoglalják, úgyhogy lehet, hogy semmi!

dita75
 
 


Voltam UH-on és a bal oldalon picike 12 és 14-esek vannak, viszont a jobb oldalon van 20-as és egy 27-es tüsző. Úgyhogy szerdán lesz a 2. inszem.

i.kata
 
 

 
 

Dita
Te is szuper nő vagy! Ne mérd magad máshoz!!!

i.kata
 
 


Dita!
Vszíná, hogy a tesódnál hamarabb volt PÉ.

Kata!
Jól sugároztunk!
A kicsik is felnőnek szerdára!!!! Akkor ma tüszőrepi?
20150601134430
 
 


Viki
Igen, ma 4-6 között tüszőrepi. Tiszta funny vagyok, mert a múltkor az utolsó UH-on 17-es volt a legnagyobb. Ja és a múlkor a 19. napon volt az inszem, most meg a 13-on lesz.

i.kata
 
 


Kata,

ezek nagyon jó hírek, akkor hajrá 2. inszem, és te mutass nekem jó példát! Ok?

Nemone,

nekem 5 éve kivették a pajzsmirigyem egyik felét, és azóta L-Thyroxin 50-est kell szednem napi 1-et.
Félévente járok hormonszint mérésre és mindig a jó értéken belül van, de ezen belül is tud ingadozni.
Szerintem a héten visszamegyek a dokihoz és megkérdezem, hogy mit gondol erről, és hogy kihathat- e a gyerekvállalásra a dolog.

Dita,

most én is abban reménykedek, hogy az én tesztem is korán volt, bár a 13. dpo-t nem mondanám túl korainak. A ciklusom vége 3 nap múlva lesz, a dokim egyszer azt mondta, hogy akkor érdemes tesztelni, ha már kb 1 hete nem jön meg. Bár akkor az ember lánya már teszt nélkül is gyanítja, hogy terhes. Nem? :lol:

Ja, és a laptetőben igenis hinni kell!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kata!
És ugyanazokat a gyogyókat kaptad?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Kata,

mindent bele, ennyi tüszővel sikerülni fog, mert sikerülnie kell! :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic!

Nekem idén már 8. éve lesz, hogy kivették a felét, de én euthyroxot szedek. Én többször is rákérdeztem a dokinál, hogy lehet-e a pajmirigy-betegségem az oka, hogy nem jön a babó, de ő mindig azt mondta, hogy mivel az eredményeim tökéletesek ez nem lehet akadály. Viszont az akkori nőgyógyászom meg azt mondta, hogy igenis lehet ez az oka. Na, most ki mond igazat? :roll:

Kata!

Drukk szerdára! Kép

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Bumi
Igen, teljesen ugyanazok a gyógyszereim, mint a múltkor.

Monic,
azért még nem biztos, hogy nem sikerült. Még ne add fel!

Igyekszem jó példát mutatni, úgyhogy remélem sikerülni fog. De ez RÁTOK is vonatkozik, mindenkire. Tessék jó példát mutatni!!!

Nellike
Már nagyn várom, hogy mit teszteltél.

i.kata
 
 


Kata!
Szépek a tüsszentyűk - biztos az update miatt van! (Jó ez csak vicc volt) Egyébként - itt ugyan rajtam kívül nem vonatkozik senkire - de az egészséges fogyás segít a teherbeesésre. Lásd. Szulák Andi (azóta sem győz Norbinak hálálkodni a kislányáért)
A nővérem azért supernő, mert szerintem neki folyamatosan péje van. Ha csak ránéznek már terhes. :lol: :lol: 8)
Monic!
Már akinek pontosak a ciklusai! Hisz én még azt sem tudom mikor érdemes tesztelnem. Nekem most volt egy 34 napos ciklusom. Előtte meg 3,5 hónapig meg sem jött, norcoluttal hozták meg. Engem ez visz a sírba, mert mindig reménykedem, ha nem jön még 40. napra sem, aztán közbe semmi! Borzalom! :cry:

dita75
 
 


Dita
Ez a rendszertelen ciklus tényleg őrjítő lehet. Én tuti mindig azt hinném, hogy terhes vagyok.

Csajok
Szerdán kellene mennem d.u. a fogorvoshoz. De így, hogy szerdán lesz az inszem, lehet, hogy inkább lemondom. Mit csináljak szerintetek?

i.kata
 
 


Kata!

Én lemondanám, és inszem után inkább hazamennék pihizni. :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemone
Én is erre gondoltam. Akkor d.u. felhívom a fogdokit és "lefújom" az akciót.

i.kata
 
 


Kata: én is inkább a nődokival randiznék, mint a fogorvossal!! :wink: megy a drukk!!!!!!+++++++++!!!!!!szép tüszők!

Dita: te is jó csaj vagy! egyébként, meg gondolj bele, az se jó , h ha már vki attól terhes, h ha csak ránéznek! mindig csak terhes lennél és mindig csak szűlnél. :roll: nem lenne megállás 2-nél! v túl akarsz tenni tesódék 5 gyerekén :?: :lol: :lol: csak viccelek!! :!:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Cinke!
Ha nekünk is pöccre jönne a baba akkor most nem is beszélgetnénk itt, nemigaz? :lol:
Kata!
Felejtsd el a fogdokit egy időre! Kérj új időpontot! Dokiból elég egy nap egy is! Hajrá inszem, szépek a tüsszentyűk nagyon, ebből most lesz valami szerintem! :lol:
Én mindig azt hiszem, hogy terhes vagyok, pedig ennyi nega tesztet szerintem senki nem csinált mint én! Na jó lehet, hogy egy páran mégis!

dita75
 
 


Kata!

ezek szupi eredmények!!!!!!!! :lol: ikrek jöhetnek? :P
a fogdoki ráér :wink:
Vendég
 


Kata!

Ugyanolyan gyógyszerezéssel, ekkora különbség! Az igen!
Mennek a drukkok!
Én is hanyagolnám aznap a fogorvost.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Vicuska
Én örülnék az ikreknek is :!: :lol: Nem vagyok semmi jónak az elrontója :!: :!: :!:

i.kata
 
 


Bumi
Én is csodálkoztam, de annyira megörültem, amikor mondta, hogy 27-es, mintha csak azt mondták volna: gratulálunk, ön terhes.
Én tiszta hülye vagyok. :oops:

i.kata
 
 


Nellike,

nekem is az akkori nődokim mondta, hogy a pajzsmirigy miatt gond lehet a teherbe eséssel.
A pajzsmirigyes dokim viszon azt mondta, hogy nem, bár ő mindent túl lazán vesz és férfi...
Az interneten is azt olvastam, hogy okozhat meddőséget.
A mostani nődokim egyszerűen nem foglalkozik a témával, tehát már nekem is jó lenne ha valaki elmagyarázná, hogyis van ez.
:x

Kata,

szerdán felejtsd el a fogdokit és csak az inszemre koncentrálj.
Hajrá ikrek!
Ha nekem egyszer ikreim lennének, az, biztos, hogy nem szülnék többet, a 2 gyerekkkel ki lennék békülve, és egy füst alatt vége lenne a maceráknak is.
Már egy kicsit unom, hogy mindig orvoshoz járunk és mégsem történik semmi. :x

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kata!
Hamarosan eljön az is!!!! :wink:
20150601134430
 
 


Kata,

nem vagy hülye, az ilyen tüszőkre joggal lehetsz nagyon büszke!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Hát, majd meglátjuk kicsit több, mint 2 hét múlva, mire voltak elegek az én "kicsikéim".

i.kata
 
 


Nem kezdünk hát-tal mondatot!

Igenis! + tesztet látunk 2 hét múlva! :wink:
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Látom, pörögnek az események. :)

Monic: Lehet, hogy korai volt az a teszt, amíg nincs piri, addig van remény!

Dita: Ilyen rendszertelen ciklusoknál szerintem bármi lehet. Láttam már olyan görbét, hogy az 50. napon volt pé, és a 64-en pozitívat tesztelt! Szóval :wink:

Vicuska: Mennek a babanövesztő drukkjaim, hogy végre megmutassa magát az a picike az UH-n.

Nellike: Mi újság? Teszteltél? Vérvétel, HCG? Mennek a drukkjaim, és várunk a hírekkel!

Nemone: Nekem 4 hónapon keresztüli stimu utáni normál ciklusban volt hasonló szövetdarabos dolog, mint most Neked. Mivel most nincs progipótlás, ezért szerintem elkezdett leválni a nyálkahártya, és annak a darabjai lehetnek.

Czinke: Amíg nincs piri, addig reménykedünk, PCOS ide vagy oda. Vannak még csodák, tudom hogy egyre nehezebb hinni bennük, de muszáj!

Kata: Szép tüszők! Drukk a szerdai inszemhez. A fogdoki helyett inkább pihizz!

Többieknek is mennek a drukkjaim, kinek mihez kell: tüszőnövesztők, babatapik, babanövesztők, stb. :)

Nekem eltűnt az a sárgatest cisztám, amitől annyira megijedtem :), ma kezdem a Merionalt az 5. inszemhez.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Denika!
Megy a drukk neked is! Mikor mész Uh-ra?
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Előre is bocsesz a kisregényért, de 4 oldal lemaradásom van :oops: Hétvégén szétkirándultuk magunkat, a gépet szinte be se kapcsoltuk. Még pingpongoztunk is, Dóri szedegette nekünk a labdát, és oooolllyan büszke volt magára :)

Monic!

Tábladicsit köszi, nem olyan nagy szám ám, sokkal szebbeket láttam más fórumokon :oops: De olyan szeretettel szerkesztgetem, és örülök, ha tetszik :) Legszívesebben mindenkit azonnali hatállyal feltelepítenék a babás részbe :wink:
De jó lehetett a lánybúcsú! Én mikor utoljára lánybúcsún voltam, a következő ciklusban alaposan megterhesedtem :) Neked is ezt kívánom :)
Sajnálom a tesztet, de elég korai volt ám ez! Még bármi lehet :)

Dita!

Te is táblalakó lettél :) Valami édes képet nem szeretnél a neved mellé? Ha választasz valamit akkor szívesen felteszem, de így is maradhat :)
A teszt nálad se a végeredményt mutatja, elég korán csináltad bébi :)

Czinke!

Már kész a csapóajtó, csak nem látszik :) De remekül működik! :wink: Csak felfelé lehet menni rajta, lefelé nem :)

Bumi!

Köszi a hiányzó adatokat! sajnálom, hogy nem sikerült :( Stimu után én is nagyon furcsán mensizek. Volt olyan is, hogy két napra is abbamaradt, majd folytatódott tovább... Fene se érti.

Anyo!

Azta, már a ti manótok is 10 hetes, őrület :shock: Biztos minden rendben vele, de azért természetesen mennek a drukkok a vizsgálathoz!

Vicuska!

Sajnálom, hogy nem láttatok semmit UH-n :( Betehetlek a zebrás részbe?

Szezso!

Nálatok nem lesz inszem? Valahol elvesztettem a fonalat :oops: :oops: :oops: Vagy csak szünetet tartotok egy kicsit?

Kata!

Jó repesztést mára! Én is dobnám a fogdokit :twisted:

Denika!

Örülök, hogy eltűnt a cisztád! hajrá ötödik inszem! Mutasd meg lécci, hogy ötödikre is sikerülhet, mert rám is ez vár...

Pajzsimirgy: ha jól be van állítva, akkor nem befolyásolja a teherbe esést. Rossz eredményekkel is sikerülhet, de akkor eléggé megnő a korai vetélés esélye. Ezt a kaális dokim mondta. Szerinte a megtermékenyülés és beágyazódás létrejöhetett volna az én esetemben is, de ilyen gáz eredménnyel nem maradt volna velem a baba, abba pedig tuti beledöglöttem volna. Ezért kezem-lábam összeteszem, és örülök, hogy eddig nem sikerült... Na de majd most!!!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kata! Én amikor az uh-on meghallottam, hogy 32, felkiáltottam, hogy hurrá! Pasikám nézett is kicsit, hogy elragadtattam magam.
De megdicsért, hogy szépen meghízott tüszike! :lol:
Denika!
Én amikor terhes lettem 7 éve akkor szeptemberben volt meg utoljára, és havonta mentem uh-ra, hogy most mizu? Nem láttak semmit, aztán januárban meg kiderült, hogy 13 hetes terhes vagyok, 15 voltam amikor megszakították a terhességet. De lehet, hogy még több. Nagy baba volt már szegénykém, de nem tarthattam meg akkor még, de azóta is nagyon sajnálom őt, és minden meg nem született babócát! :cry:

dita75
 
 


Évi!
Köszi, remélem szerencsét hoz a táblázat. Valóban korán volt a teszt, még reménykedem. 1 hét múlva: ismétlés a tudás anyja!
A képet rád bízom, esetleg egy négy levelű lóhere nem jönne rosszul! :) :lol:

dita75
 
 


Évi,

köszi a biztató szavakat! :wink:
A reggeli elkeseredés után most megint reménykedem egy kicsit, mert mindenki azt modja, hogy ne adjam ilyen korán fel.

Denika,


hajrá 5. inszem!++++++++++++++++++

Kata,

én Bettikével is úgy jártam, hogy ő kérte, hogy mutassak neki jó példát, de nem sikerült, erre ő mutatott nekem, mert terhes lett.
Szeretném ha veled is így történne. Feladat értve? Tessék megterhesedni! :lol:

Nellike,

veled mi újság?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita!

Remélem Bettike nem haragszik meg érte, de az ő négy levelű lóheréjét szúrtam be neked is. Neki szerencsét is hozott!

Monic!

Ez a beszéd! Csak lelkesen!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!
Nem is emlékeztem, hogy Bettikének is az volt! :o
Egy nagy szerencsemalac is eszembejutott, de nincs akkora rublika! :lol: :lol: :lol: :D
Ha neki szerencsét hozott, hát akkor talán nálam is lesz vmi! :?
Köszi, ha eddig még nem köszöntem meg. Egyszerre dolgozom, 5 főnöknek próbálok elegettenni, már azt sem tudom hol áll a fejem. De legalább gyorsan megy a nap, és pikk-pakk eltelik az az egy hét. csütörtökön meg pláne, mivel szabin leszek, hiszen megyünk apussal matyizni a kórházba. :lol: 8) :oops:

dita75
 
 


Denika!
nagyon jó hírek felőled!!!!!!!!!!! :lol: hajrá 5.(uccsó)inszem :P :P :P és hajrá Merional!nekem is az segített :wink: :wink: :wink:

vonalzót nem akarsz csinálni? :D

Évi!

zebrát kaphatok?????????? 8) végülis az már biztos :D max.baba nem mbizti hogy lesz :shock:
Ti most hogy is álltok???????neked sincs vonalzód... :roll:
Vendég
 


Monic! Amig nem jön meg addig én sem szoktam feladni, hisz addig még van remény. Bár Vicuska rácáfolt még erre is, mivel neki megjött, és mégis +++++++++++++++++++! :lol: :lol: :lol: :roll:

dita75
 
 


Vicuska!
Holnap mész vv-re?
20150601134430
 
 


Vicus, hogy ne lenne már baba! Csak még nagyon CIPURKA! :lol:
Denika! 5. inszem sikerülni fog, de ha mégsem a lombik tuti. Én még az első inszemnél sem tartok! Ti legalább ennyivel előrébb vagytok. Minden rosszban van valami jó, nem?
Apropó! Nelli? Ikerbabákról szeretnénk felőled hallani, feltéve, ha te is ezt szeretnéd. Én nem lennék elene, mármint, hogy nekem az legyen. Bár azt még nem tudom ki segítene. :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Denika!

Igen, én is erre gondoltam, mert mi is egymás után csináltuk végig a 4 hónapot. Csak annyira meglepődtem, azért kérdeztelek titeket. :roll:

Nellike!

Mi újság? Nagyon izgulok már Érted! Kép

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


De szép a táblázat..... ahogy nőnek a babások, az valami csodás! Vicusnál tök jó a zebra! Imádom a zebrákat. A nappalim totál zebramintás (GYőzike-szindróma). De a tesztem az valahogy nem akaródzik példát venni a nappalimról! :?

dita75
 
 


Dita!
Megnézném a nappalitokat! Kérek képet! :wink:
20150601134430
 
 


Csajok,

a végén még belém beszélitek azt a babát!
Legyen igazatok! :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Viki!Dobj 1 emilt, van képem!vagy tegyek fel az iwiw-re?

dita75
 
 


Ide is felrakhatod.
20150601134430
 
 


Dita
Tedd fel az iwiw-re légyszi,én is kíváncsi vagyok :D

i.kata
 
 


1 kérdés:
Szerintetek mostmár "koplaljunk" a férjecskémmel, hogy koncentráltabb legyen szerdára az "anyag"? Mert a doki erről nem mondott semmit, viszont már olvastam azt is, hogy kell előtte 3 nap szünet és azt is, hogy jobb, ha csak 1 nap szünet volt előtte.
Szerintetek?

i.kata
 
 


Kata!
Most már ne legyetek együtt. Nekem inszem előt 3-4 nap mindig kimaradt orvosi utasításra, inkább utána gyúrtunk rá :D
20150601134430
 
 


Dita
Megkuksiztam a nappalidat és szerintem cuki, mert nem túl sok a zebra minta. Pont jó. Mondjuk én nem szeretem az állatmintákat, de ez így tetszik. :lol:

i.kata
 
 


Kata!

A mi dokink 3-4 napot szokott javasolni. :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: