Új privát üzeneted érkezett!

Lányok :cry: :cry: :cry:

Lillácska hasa fáj. (Valószínűleg elcsapta ma sok édességgel :? ) Nem akar Apával maradni. Ha valami baja van, csak Anya jó neki :roll: Már itt álltam talpig cuccban, még szépen ki is sminkeltem magam Nektek... De Őt nincs szívem itt hagyni. Tudjátok, hogy van ez... Pedig úgy, de úgy készültem. Még az idő is gyönyörű...
Ráadásul egyelőre senki mobilszámát nem tudom, így biztos csodálkoztok, hogy azt ígértem jövök, és még sem :oops:

Nagyon gondolok rátok! Érezzétek jól magatokat!

Puszi: Véda
Vendég
 


Véda :(
Hiányoztál, de fő a gyerek, persze.
Jól sikerült ám a dumcsi, Hunor egy kis tündér! Dóri baba pedig örökmozgó. Édes voltak! És a múltkori talihoz képest voltak újak is... no de majd legközelebb :wink:
Puszi!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,Viri!

Köszönöm a pocakdörzsiket! :oops: :oops: :oops:
Úgy döntöttem,hogy ma már nem fürdök és abban a felsőben alszom amit ért a dörzsi,így egész éjjel átmehet a méhecskémre a babásodás.(A férjem kiröhögött.... :twisted: )

Kép
Kép
mereszt
 
 

 
 

Mereszt :P
Nem csodálom! Ilyet csak koncert után a rajongóktól lehet hallani :lol: De nagyon édes volt!
Jó éjt nektek, gondolom a lány már kidőlt. Szerintem lassan ti is, s ez nem is csoda :wink:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


sziasztok!

Pénteken eltemettük párom nagybátyját, de még aznap elvesztettük az édesapját is.

tragikomédia, hogy egy haloti toron tudtuk meg ahirt.

párom igy egy héten belül két apát veszitett.

hogyan lehet ezt szeintetek túlélni?

nagyon kivagyunk.majd valamikor jövök.
Vendég
 


Boni :(
Írtam privit.

Lányok :?
Anyaghiány miatt nem lett kész az AFP-m, viszont ettől függetlenül megyek az Istenhegyire, előtte leveszik csak az AFP-t, mert ott 1 órán belül kész...
Ha végre meglesz minden lelet, 3 AFP-m is lesz... :roll:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Pandus :P
Képzeld el, Snufi nagyon hasonlít Rád! Pont olyan szépséges, mint Te, a haja és a szeme is olyan és kis törékeny is. Tényleg nagyon hasonlít!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Kisfóka:
A pocaklakóknak is vannak pihenősebb napjaik. Ne izgulj bepótolja a pihenős napjait. Köszi a drukkokat. Holnap megyek ujbol NST-re és vizsgálatra és remélem már nem lesz zárlat.

Boniko: Öszinte részvétem :( :( :(

Képzeljétek lányok Apa tegnap este elvitt vacsorázni. Mert ha Krisztián megszületik egy rövid ideig ugy sem tudunk menni. Olyan jól esett a vacsi hogy tiszta lelkiismeret furdalásom volt hogy most attam a diétámnak. De már nagyon hiányzott. Persze a cukormérő nálam ha esetleg nem érünk haza időre akkor a kocsiba megnézem. De hazaértünk és mikor megmértem egy nagy kő esett le a szivemröl. A cukrom tök szuper volt. Mondtam is a páromnak hogy ez a vacsi vérré vált bennem a hoszzu diéta után.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Fanni,
Na majd legközelebb beállok Snufi mellé :lol: mit ettél, ittál? :lol: :lol:

Boniko,
Részvétem :( egy szülő elvesztése nagyon fájdalmas, és csak az idő segíthet ezen semmi más. Sajnos nekem se él már az apukám :( Gondoljatok a pocaklakóra, ő most egy jó kapaszkodó nektek!!

Mereszt,
Remélem nálatok is bejön a pocakdörzsi :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Fanni!akkor jol sikerült a tali? :lol: :wink:
Már megint írígy vagyok............

Mereszt!Szoval ti is próbálkoztok egy bébivel?
Pocaksimi jo lépés.
Picurka pakolt megint?Jol érezte magát?

Pandus!Olyan szép Dóri baba.Mindene rózsaszín?Tényleg mint egy kis habcsók.Szereti a cumit?

Na engem anyósomék ezzel is kiakasztanak,hogy minek a gyereknek,de nekünk is van,és ilyen színű.És mi is rózsaszínben utazunk.....
Na ez megint olyan,hogy kaptunk tőlük ruhákat,régieket,de nekem volt már,szépen lassan összejöttek a babaruhák,és látom rajtuk,hogy nem tetszik,hogy mindig csak a saját ruháimba van a gyerek.
Ja és a hétvégén Nyügi volt a kiscsaj,és Apa fogta a kezébe,sajna hozzászokott,hogy kézben alszik el,na szóval anyós megszólalt,hogy tegye már le azt a gyereket a kiságyba,majd elalszik ott,(de ide képzeljetek el egy hangsújt),erre após is megszólalt,hogy minek van a gyerek kézben.Na nem bírtam tovább,beszóltam,hogy attól mert kézben alszik el,nem romlik el a gyerek.
A következő szólásuk az volt,hogy miért nem mérem a gyereket szoptatás előtt?
Szóval minden bajuk volt,mindenbe belekötöttek,csak azt tudnám,hogy mi a francnak jönnek akkor.
Ja,persze Apa nem tette le,ismeri már a gyerekét,aztán fogtam magam,és átvettem tőle,és elmentünk együtt aludni egy jót,nem voltam rájuk kíváncsi.

Pandus!Ugye hogy a 4D mennyire kiadja a babák alakját?Néztem a tiédet,és teljesen leformázzta Dorkát.

Orsi!Írtam privit ha nem baj.

Nyuszika!Egészségetekre Mindenkinek! :roll: :lol:
Hogy vagy?Birod még?Nincs még semmi jel?


Ja,és tegnap óta nincs már meg a tengerimalim :cry: :cry: :cry:

Kép
csiperke
 
 


Csiperke,
Hát :oops: mondjuk úgy, a legtöbb dolga rózsaszín :lol: amióta megtudtam hogy kislány, tiszta rózsaszín köd van az agyamon. Imádom ezt a színt, pedig elötte nem szerettem. Emlékszem nővérem is ilyen volt és kinevettem, hogy nem normális, erre most tessék én csinálom ezt :lol: Cumi: Szerintem szereti, bár néha ideges lesz tőle akkor kiköpi, és csúnyán pislog rám :D Sajnos vagy nem sajnos, nálunk is kezes baba lett... Ha ébren van kézben van sokat, de ha lerakom a kiságyba kicsi panaszkodás után elalszik. Szopit én csak ritkán mérem látszik rajta, hogy még a fülén is tej folyik. Ne törődj anyóssal :evil: én is tudnék mesélni órákig, hogy mivel idegesít az anyósom :? Igen, tényleg olyan lett mint a 4D-s képeken.
Vendég
 


sziasztok!

rakok táblát.

Kép


kati
katica30
 
 


bögyörö: bocsi, régi táblát raktam. te is benne vagy az újban. :oops:

kati
katica30
 
 


CSipi, mi ezt úgy oldjuk meg, hogy ha itt vn, abban van amit ők adtak.... :lol:

Nyuszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!36. héttől nem kell diéta!!!!!!!!!!36. héttől a cukor visszaáll eredetibe, nemkell diéta!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Pandus:Dórika csodaszép. Kis tündérke

Csiperke:
Ne foglalkozz az anyóssal nem az ő gyereke hanem a tiétek. Nem ér annyit az egész hogy idegeskedj miatta. Ti tudjátok hogy mi kell Orsikának. Jól tetted hogy elmentetek együtt aludni.
Köszi szépen. Még jól vagyok bár már hamar elfáradok. Még nem érzem hogy készülnék. Azt hiszem Krisztián a végére igen jól érzi magát. Keményedések megvannak de nem fáj semmim.

Lafi:
Én 36 hetesen voltam a doktornőnél és azt írta a papíromra is meg mondta is hogy a diéta ugyan ugy megy tovább a szülésig és szülés után még 6 hétig. Csak szülés után megemeli na 200 szénhidrátott 225-re meg 1 l-rel több folyadékot igyak. Szülés után 3 hónap mulva ha jó akkor is a cukor csak akkor leszek felmentve a diéta alol. Neked nem így vagy?

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Hali lanyok,


Pandacska,Csipekre,
tunderiek a lanyok es hogy nonek..En is odavagyok a rozsaszinert egy ideje es szinte minden rozsaszinben pompazik :lol: :lol:

Donika,
jaj de jo hogy jelentkeztel,orulok nagyon.Varju ka fotokat es a tortenetet it..En meg mindig dolgozom,de penteken otthon maradadta megy nap pihenore :lol:

Fanni,
gyere meselj mi volt az Uh-n? :lol: Fiuk jol vannak?

Veda,
remelem kislanyod jobban van mar++

Nyuszi,
ez a vacsi jol hangzik,jol tettetek hogy elmentetek kicsit szorakozni. :lol: Krisztian tenyleg jol erzi magat odabent :lol:

Boniko :cry:
oszinte reszvetem :cry: :cry: Gondolj a kis picurira,hatha az segit kicsit+++

Fendike,
hogy all a szoba?Sikerult berendezni teljesen?

Mi ma este megyunk szuloszoba latogatsara mar nagyon kivancsi vagyok :lol:
Tovabbra is vizesedes,mar arcom is fel van kicsit puffadva :shock:
Mindjart dobok egy friss pocakkepet is

Kép
petitpois
 
 


35 hetes poci :lol: Kép

Kép
petitpois
 
 


Sziasztok!

Remélem jól sikerült a tali, sokat gondoltam rátok, hogy milyen jó Nektek. Egyszer én is szeretnék elmenni, csak tegnap haza kellett jönni reggel szüleimtől! :evil:

Nyuszipuncs!
köszi a nyugtatást, este már mocorgot! A férjem közölte, ha ennyit foglalkozok a babával, hogy mocorog vagy nem vagy ez miért van, az miért van, bele fogok örülni! Jó, lehet, hogy igaza van, csak annyi mindent hall az ember és olcas, hogy eszébe jut sok minden!
Na, de csak pozitívan, a lényeg, hogy este megkaptam a magamét, rugdosott rendesen! :-)

Petitpois!
Nagyon szép pocakod van! :D

Csiperke!
Ne foglalkozz anyósoddal! Add rá, amikor ott vannak, amit tőlük kapott, a többi meg rátok tartozik, Ti ismeritek a babátokat, nem ők! :wink:

Pandus!
Dóra gyönyörű baba! :D

Véda!
Jobbulást a kislányodnak! Remélem semmi komoly!

Fanni!
Láttad Viri alkotását?

Viri!
Raksz majd képet ugye, ha kész!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Nyuszi,az én endokrinologusom azt mondta, 36.héttől egyek odafigyelve (én ekkor már hamburgereket ettem) mert már a cukorral nem lesz baj, utána meg a 6 hét diéta hülyeség, konzervatív módi, helyette odfigyelős kajálás, 6 hó kontroll cukros lötty. Nekem az odafigyelős kajálás normálnál kicsit kevesebb ch kaja, de már nem halok éhen,mint akkor és hébahóba otthoni cukormérést jelent.
Vendég
 


Boniko!
Öszinte részvétem Neked és párodnak is! :cry: Tényleg gondoljatok a babára, merítsetek erőt belőle! :!:

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Sziasztok :P

Az AFP horror, le sem írom. Kicsit mindenki megijedt, de a vizsgálaton minden rendben volt :)

Márk baba 319 g, mindene tökéletes
Milán baba 245 g, nála is minden OK

1 hét van a 2 gyerek között méretben, s figyelni kell rájuk, mert Márk baba lehet, hogy eleszi Milán elől a kaját. A 2 lepény összeér. A magzatvíz mennyisége pedig "az átlagosnál árnyalattal több". Ezért ilyen nagy a pocim :lol:

Most értünk haza, még visszaolvasok később, de most hívom a nagyszülőket :D

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Donika,
de jó, hogy már írtál, olyan kiváncsi vagyok hogy volt a szülés, ha van pici időd, gyere mindenképp!!!
És Zsombi jól van, hogy bírjátok???
Hú, minden nagyon érdekel, érzem már, hogy nálam is nagyon közeleg a pillanat... :oops: :D

Fanni,
az elég egyértelmű volt, hogy ez az AFP nem lesz az igazi, sztem ne foglalkozz vele
viszont arra, hogy lehet odafigyelni, hogy ez egyikük eleszi a kajcit???
ezt lehet vhogy befolyásolni??? :shock:

Boniko,
őszinte részvétem!!!!!
nagyon sok erőt kívánok nektek és próbáljatok a picurra koncentrálni...

Nyuszi,
már nagyon itt az idő, izgatott vagy???
mit érzel??? pocinál semmi változás??
úgy látszik a melegfrontot Te is jobban bírod...

Petitpois,
szép kerek pocak, talán kezd a tied is picit lefelé menni...
képzeld 2 napja nálam is beindult a vizesedés vagyis észrevettem, hogy dagad a kezem-lábam
iszonyú egybebokám lett, nagyon csúnya, bokacsontom már eltűnőben, kicsit rémisztő.. :oops:
szoba alakul, ma még lehet, hogy átrendezem, aztán már csak a dekort kell feldobni és ready!!!
nálatok teljes a készültség????
tessék már azt a munkát abbahagyni!!! :D

Most jövök a dokitól, vérnyomim is magasabb lett a szokásosnál, valszeg az ödéma miatt, azt tanácsolta, hogy figyeljek az étkezésre, semmi cukros üdítő, nagyon kevés só, kevés gyümölcs, kevés fűszer és csak akkor igyak ha szomjas vagyok, hideg, max. citromos sima vizet...
Különben minden oké, kedden megyek a kórházba, GSB, labor, CTG és minden megbeszélése, szülésznő megmutat mindent..., szóval már nagyon várom!!!

Kép
fendike
 
 


Fanni,
Márk babának szóljál, hogy ne legyen mohó :wink: A lényeg, hogy az uh rendben volt. Nekem is pont egy árnyalattal több magzatvizem volt.
Vendég
 


Pandus,
olyan édes Dórika, tényleg egy igazi habcsók!!!
Hogy vagytok különben??? Éjszakázás?

Csiperke,
én is már előre félek mi lesz anyóssal?!?!?!! :oops:
bár ideköltözni tuti senki nem fog, de tuti az idegeimre mennek majd...

Kép
fendike
 
 


Pandus :P
Sajna én nem tudok annyit enni mint Te :lol:
Úgy értem, a szememmel kívánom, csak sajna kitolok magammal, mert rosszul leszek, ha sokat eszem. S pont indulás előtt ebédeltem, így ott már nem ettem semmit. S inni is szerényen, limonádéztam :wink:

Csipi :P
Igen, jól éreztük magunkat.
Anyósékat jól kifogtad :? S mi lesz később? :shock:

Petitpois :P
Nekem kb. akkora a pocim, mint Neked! Nagyon cuki :D

Kisfóka :P
Igen, elhozta Viri. Egész ügyes ám és már a felénél tartott legalább!

Fendike :P
Sehogy :? Majd próbálok velük beszélgetni. A szélsőséget gondolom el tudod képzelni, de nem adta a száma a drnő, csak annyit mondott, figyelni kell őket... és nem lesz baj. Jó katonás ez a Hajdú drnő, nem az a szószátyár fajta 8)

Pandus :P
Igen, most az jön, hogy Milánnak szólok, ne égesse a kalóriáit a mocorgással (ő egyszerűen örökmozgó, már a múltkor is az volt...), Márk meg kicsit mozogjon inkább, ne faljon annyit :lol:
Akkor Neked is azért volt olyan hatalmas a pocid, a sok magzatvíz miatt!

Íme Márk 19+0
Kép

S Milán 19+0
Kép

(Róla a kinyomtatott fekete-fehér jobb, mint a színes 4D.)

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
tényleg, akartam kérdezni szimpi volt Teleki dr.???
Voltál nála végül??
Kedden fogunk a dokimmal a helyettesítésről is beszélni, valszeg nem őt fogja ajánlani, de majd megbeszélem Mátéval, hogy ne jöjjön idő előtt... :roll:

Kép
fendike
 
 


Fendike :P
Igen, szimpi volt. Egy 50-es nyugodt, s noha nálam nem volt mit, mégis szerintem egy olyan magyarázósabb, empatikusabb típusú doki. A házban nagyon szeretik, mert eléggé lelkiismeretes. Pl. oda szokott érni a szülésekre :lol:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Boni!

Sok erőt kívánok nektek.

Csipi!

Anyósékkal ne foglalkozz,tudom,hogy mondani könnyű.De képzeld el amikor az én anyósom idejött 2 nagy szatyor ruhával amiket a sógornőm gyerekei hordtak.A legidősebb 17 éves és még két öcsike hordta utána azokat a "gyönyörű" ruhákat.Összegezve közel 20 éves fiú ruhák, "enyhén" használt állapotban. :shock:
Mindig tegyétek azt a kis Orsival amit a szívetek diktál. :wink: Ha elkényeztetitek akkor is ti fogtok később vele szenvedni,tehát mindennek ti viselitek a következményét.

Kép
Kép
mereszt
 
 


Fanni

nagyon örülök, hgoy minden rendben volt az UH-n, és nagyon szépen látszik már a kis pofijuk.
Jól látom, hogy Milán keze a szájában van?

Kép
zsuzsi73
 
 


Fanni :)
nem értem ezt a lepény dolgot. :shock: ez az "eleszi előle" csak _közös_ méhlepénynél lehet - tehát egypetéjű ikreknél. A kétpetéjűeknél teljesen külön a vérellátása a két gyereknek, akkor is, ha összenő a lepény a fő erek különbözőek maradnak.
Gyönyörűek a képek!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Zsuzsi :P
Köszi! Ott fel sem tűnt, de tényleg úgy néz ki. A kis örökmozgóm, lehet, hogy a kaja helyett inkább a kezét rágcsálja? :lol:
Egyébként ő integetett is, pedig ez most nem is a moziról szólt, a drnő mégis mutatta 8)

Orsi :P
Köszönjük a dícséretet.
A drnő is látta, hogy 2 petéjűek, bár először bizonytalan volt, viszont a méhlepény összeér. Én egyáltalán nem értek hozzá... Tény, hogy az egyik baba mindig is kisebb volt, mint a másik. Azért esznek mindketten, hiszen 3,5 hét alatt az egyik 120-ról 345 grammra nőtt, a másik 170-ről 419-re. Szerintem ez arányaiban változatlan... de azért nem bánom, ha 3-4 hetente megnézik őket. Úgyis én is attól leszek nyugodt :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Szülés történetem:
Szombat este 11 óra, felkelek a kanapéról, hogy elvonuljak a hálóba aludni, érzem, vmi folyik. Á, gondoltam biztos ismét vér, de csak folyik, Úristen, lehet, hogy a magzatvíz? Kiabálok apának, gyere elfolyt a m.víz, kezem, lábam remegett, annyira izgzultam. Na indulunk a kh-ba, ott elmondom, mi a pálya, átöltözök kh-i hálóingbe, vérnyomás, vizelet, jön a doki. Megvizsgál, 2 cm-re vagyok kitágulva, az semmi, és valóban a m.víz volt, illetve még akkor is folydogált. Fájásom semmi nem volt. :? Hívtam a szülésznőt, befektettek egy 1 ágyas szülőszobára, ctg-re kötöttek, fájás természetesen semmi! Oxitocint kaptam, és szép lassan jöttek a fájások, de nem az igaziak. Egyfolytában csak azt éreztem, h szeretnék haza menni, még nem érkezett el az idő, éhes is voltam, és féltem! A dokim elutazott a hétvégén, és egy másik dokira bízta a betegeit, ő is nagyon rendes volt, és épp szolgálatban. Reggel 5:15 körül jött a doki, hogy na mi legyen, megvizsgált, a helyzet sajnos változatlan :( , de ő is 2 tűz között van. Kérdezte, én hogy döntök, császár, vagy várjunk? Teljesen tanácstalan voltam, szerettem volna szülni normálisan, de közben meg logikusan átgondolva 5 óra után is 2 cm, akkor nincs sok értelme várni. Előkészítettek a műtétre, ott is nagyon féltem!
Megkaptam az injekciót, nem fájt!!! Egész hamar elzsibbadtam, nem is gondoltam volna, mondtam is a dokinak, hogy várjon még, mert tuti érezni fogom, de csak mosolyogtak rajtam. Aztán eljött a nagy pillanat, kiemelték Zsomborkát, azonnal felsírt, és vele együtt én is, de azért próbáltam visszafogni magam. Kis idő múlva a szülésznő visszahozta, sirdogálva. Oda tartotta az arcomhoz, és azonnal elhalgatott, Istenem csodálatos érzés volt, semmihez sem fogható!!!!Adtam neki 2 puszit, és elvitte, mert ugye rajtam még dolgoztak! Nagyon lassan ment az idő, aztán kitoltak az őrzőbe.
A párom megmutogatta a képeket, aztán a nővérke mondta, h ide hozza, ha gondoljuk. Naná!! :D Oda hozta, oda fektette a karomra mellém, jaj Lányok hihetetlen boldog voltam, de majd Ti is átérzitek ezt!!! :P
Szóval ennyi. A sebem nagyon fájt, hiába kaptam fájdalom csillapítót, de ez totál mellékes volt!

Kép

Kép
donika
 
 


Petitpois! :D
Nagyon csini a pocid, most már tényleg pihengess!!!

Fanni! :D
Gyönyörű 2 fiad van Márk és Milán, nagyon édes mind a kettő! :P

Fendike! :D
Bizony nagyon közelítesz, ha vmi kérdésed van, szívesen válaszolok. Nekem is külön csogaom volt a szülészobára. Akkor holnap mész a kórházba, kivi leszek, mit mondnak!

Pandus!
Dóra baba egyre szebb, és szebb!!!! :P :P

Nyuszi!
Már nagyon a finisbe vagy, nem izgulsz? Ne legyen lelkiismeret furdalásod a kaja miatt, apától nagyon kedves volt! :D
Várom az sms-ed! :lol: :lol:

Véda!
Remélem Lilla bab már jobban van! Csabika sokat mozgolódik?

Csiperke!
Na igen, az anyós kérdés nem egyszerű!

Orsi! :D
Köszi a választ!

Bonikó!
Részvétem! :(

Holnap teszek fel képeket.

Kép

Kép
donika
 
 


Fanni!
Gyönyörűek a képek a fiúkról! :D Rendeltél gobelint?

Márc. 8-án mi is megyünk megint a 4D Genesisbe, ott szebb a felvétel, mint az itteni gépen, jobban látszik mint az itteni gépen!
Akivel beszéltem azt mondta, hogy jár kedvezmény, mivel már voltunk egyszer! Akkor mennyit kell fizetni, nem mintha sajnálnám a pénzt, mert akkor nem mennék, csak tudom, hogy közülletek is voltak már ott, és volt aki többször! :wink:

Donika!
Gratulálok mégegyszer a babához! Megkönnyeztem, ahogy írtad! Biztos nagyon jó érzés volt, amikor odavitték és látad egészséges! :D A hasad még mindig fáj?

Csiperke!
Osztom Mereszt véleményét! :wink:

Fendike!
Jól vagy?

Nyuszi!
Drukk az Nst-hez! Majd írj, hogy mi volt!

Lafi!
Hunor már 2 és fél hónapos? :shock: Gyorsan megy az idő!

Pandácska!
Nem tudok betelni a kislányoddal! annyira gyönyörűűűűűűűűűűű!

Petitpois!
Meddig dolgozol?

Viri!
te annyira belemerültél a gobelinbe, hogy rólunk már el is feledkeztél?

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Fanni, édesek a fiúk! Ezt a "oda kell figyelni, nehogy elegye a másik elől"-dolgot én sme értem, hogy lehet. Sztem nem lesz semmi gond! Szerintem nem kell egyformának lenniünk. De lehet, hogy tévedek, de 2 tojás sem egyforma, egy baba meg ugyebár sokkal bonyolultabb "szerkezet" :D , mint egy tojás, vagy 2 tojás. :lol: Röviden:nyugi! :lol:

Donika, nagyon megható volt a történeted és szívből gratulálok!

Pandus,édes Dórika. Snufi szerintem nem hasonlít rád (bocs Fanni). Én mindkettőtökkel töbször is taliztam már. De abban hasonlítotok, hogy mindkettőtöket nagyon szeretem.Puszi

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Donika :P
Köszönjük a szülés történetet.
S én külön a fiúk dícséretét.

Ennyire izgulunk szülés előtt, Lányok? :shock:

Kisfóka :P
Még nem rendeltem, tegnap elég zizi napom volt, talán ma.
Most, ahogy írod, tényleg mondták, hogy a 2. UH kedvezményes, de én sem emlékszem, hogy mennyire :oops:

Baba :P
Köszi, de alapvetően nyugis vagyok, hiszen szervi bajuk nincs és ez volt a lényeg. Ráadásul megnéztem az ikres topikon a táblát és láttam, hogy bizony akár 1 kg különbség is lehet születési súlyok között. Miután 2 petéjűek, végülis csak tesók...

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Lányok,

nem tüntem el, csak dolgozom... :shock: Tegnap is 6-kor értem haza, használhatatlan agysejtekkel. Ettől függetlenül nagyon élvezem. Ma is megyek 11-re.

Visszaolvasok gyorsan...

Kép
viri8
 
 


Véda,

Remélem Lilla már jobban van! Nagyon vártalak, hogy megnézzem a pocid. A lányok szerint nem látszik rajtam, hogy ikreket várok.
Persze Fannié mellett, eltörpült a pocim….. :D

Mereszt,

Dórika annyira életrevaló kislány. Hihetetlen mennyire izgága :D!
Annyira ismerős a babruhás történet!!!! Nálunk a sógornőm fog tutira besértődni :evil: Szintén a 17 és 12 éves fiai ruháit ajánlgatja! Megőrülök, hogy nem esik le neki... lehet, hogy nem 17 éves ruhákba szeretném öltöztetni a lányainkat...

Boni :(

Nyuszi,

Neked már tényleg csak napjaid vannak! Nagyon izgi :D

Panda,
tényleg nagyon nagy lány lett Dóri baba! Nekem is nagyon tetszik ez a rózsaszín irányzat :D

Petitpois,

Nagyon csini a pocid! Írd meg, milyen a szülőszoba!

Kép
viri8
 
 


Fanni,

TUDTAM, hogy nagyok a fiúk!Nagyok, óriásak! Jaj, annyira jók a képek. Már én is alig várom a 4D-t.
Nem semmi a kálváriád az AFP-vel. És még az értéke is kiugró.... Na de ikreknél semmi jelentősége.
Milyen volt a Hajdú drnő? Írtad, hogy katonás...Ez mit jelent valójában?
Ezt a lepény dolgot én se nagyon értem... Amúgy szerintem is teljesen norális, ha az egyik baba nagyobb lesz.
Gobelin, megrendelted?

Kisfóka,

A gobelinnel nem nagyon haladok...Vuk fülét már háromszor bontottam vissza. na ilyenkor lerakom egy fél napra :D
Hogy haladsz a dekorációval?
Ha elkészülsz egy képpel, sima képeketerbe teszed?

Donika,

Szóval szülés előtt picit ideges az ember :D Csodállak, hogy tudtál dönteni abban a helyzetben!
Hogy telnek a napjaitok? Van elég tejcsid? Várom a képeket :D

Kép
viri8
 
 


Lányok :D
Mindenki nagyon hiányzott vasárnap :(
De örülök, hogy jól éreztétek magatokat :)
Lillusnak volt egy kis hasmenése, de mjól van, ment oviba is. Csak most felhúztam magam, mert reggel mondta az óvónő, hogy majd délben, ha megyek érte, beszélni szeretne velem. Na, tudjátok... De miről? Biztos nem arról, hogy okos, meg szép, vagy ilyesmi... Most előre steresszelem magam, hogy vajon mit akar mondani délben? Ráadásul én olyan egy hülye anyatigris vagyok. Én tudom a kislányom hibáit, de ha más mondja bele a szemembe az olyan, de olyan rettenetes. Főleg érzékeny kismamaként :cry:

Dilid vagyok, tudom :roll:

Donika :D
Örülök, hogy jól vagytok! Olvastam a szüléstörténeted. Szép. Főleg a találkozásotok Zsomborral. Kis drága lehet :D

Fanni :D
Márk és Milán csodaszépek!!! A súlyuk is jó, már ha lehet hinni az adatoknak a sok rossz példa után... Persze az arányok a lényegesek náluk - is.

Csabi sokat mozgolódik és nagyon erősen. Erősebben, mint Lilla. Nagyon szeretem őt, és már most valahogy úgy érzem, megértjük egymást :roll: Kislányom édes, ahogyan viszonyul hozzá. annyira készül: ruhákat hord, ágyneműt készít neki, beszél hozzá, zenét rak be neki...

Véda
Vendég
 


Véda,

Ne aggódj jó előre. Lehet csak a beiskolázást akarja megbeszélni. Most a csapból is ez folyik. Megy Lilla iskolába szeptembertől?

Kép
viri8
 
 


donika az a lényeg,hoyg nem szenvedtetek szerintem a több tíz órás vajúdás semelyíkőtöknek nem lett volna jó,ez igy volt jó drága kis zsombi aranyos lehetett hoyg eggyből megnyugodott ahogy anyucit érezte :D gratulálok mégegyszer :D ügyesek voltatok :D

lanyané
 
 


Viri!
Sikerülni fog a fülét is megcsinálni. Nekem is volt, hogy vissza kellett bontani, nem is egyszer a Tigrist, mert nem akart úgy sikerülni, ahogy kellett volna! Nyugi, időd van, majd befejezed!
Nekem a sógorom bekeretezi őket, mert asztalos!De sima keretbe rakja, semmi cicoma!

Fanni!
Majd kiderül, gondolom pár száz forintot engednek belőle! De az is jó!

Véda!
Nyugi, biztos, hogy az iskolával kapcsolatban szeretne veled beszélni, mert mint látom, már iskola érett a lányod, csak gondolom megkérezi te szeretnéd e, ha menne. Tényleg, szeretnéd, ha szeptembertől iskolás lenne?

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Lanyok :lol: ,
koszi mindenkinek a pocak dicsereteket :lol:

Fanni,
nagyon edesek a fiuk,tok jok a felvetelek is..Minden rendben lesz veluk meglatod..Az hogy egyik kicsit nagyobb nem jelent semmit.:Nekem pedig nem is volt ilyen AFP vizsgalat :lol:

Fendike,

ige na vizesedes nem tul kellemes es nem is lehet sokat tenni..Nekem pl vasarnap amikor eleg sokat pihentem teljesen be volt dagadva mindennem,viszont tegnap,egesz napos munka utan plusz korhazlatogatas,szinte alig volt bedagadva :shock: Ki erti ezt?
Meselj mi volt a korhazban?Igen a pocak nekem latvanyosabb lentebb van :shock: Tied is?

Donika,

koszonjuk a szulestortenetedet,a kis Zsombi olyan ugyes hogy egybol megnyugodott az anyukajanal :lol: Nem volt utanna fejfajasod meg ilyesmi?Varju ka friss fotokat is :lol:

Kisfoka,
a jovo heten betegallomanyba szeretnek menni,de nem tudom sikerul e mert a kollegam ma beteget jelentett igy ha o nem jon akkor nem tudom ki csinalja meg a munkat.Hivatalsoan marcius 15-tol szeretnek otthon maradni :lol:

Tegnap este voltunk szuloszobalatogatason,hat rendesen beijedtem lanyok...Valahogy tudatosult bennem hogy hamarosan kozeleg.. :lol: Persze ezzel is almodtam :lol: :lol:
Egyebkent nagyon cukik voltak volt egy eloadas,hogy mikor kell bemenni a korhazba stb..Persze nem mindent ertettunk de a lenyeget sikerult elkapni.UTanna pedig megneztuk a szuloszobakat is minden szuper,nagyon szep uj,tiszta.Egyagyas vajudok vannak es minden szobaban kad is van...Mindent ok adnak a babanak meg a ruhakat is merthogy itt nem furdetik a babat hanem rajtahagyjak a magzatmazat stb es hogy a sajat ruha ne kendojon ossze...
Ami vicces hogy volt bent TV is bar gondolom nem igazan van bekapcsolva :lol: :lol:

Na megyek elmerultok ujra a munkaban :?

Kép
petitpois
 
 


Véda :P
Köszönjük a dícséretet.
Jujj, irtózom az ilyenektől, hogy "beszélni szeretnék veled". Ez minden esetben szörnyen hangzik, még ha teljesen ártatlan is a mondanivaló :? Gyere, mesélj majd.
Kíváncsi vagyok, suli ügyben hogy döntesz.
Én bizti 7 éves kora előtt nem adnám be... elég változás lesz neki a kistesó...

Viri :P
Igen, tényleg nagyok a fiúk :D
Hogy milyen a drnő? Én fiatalabbnak képzeltem, fogalmam sincs, miért. Aztán tudod, van az a mézes-mázas típus, aki viccelődik, úgy nézi a babákat, hogy de cukik, ilyesmi. És van a másik, aki tényszerűen közli az adatokat és fogalmad sincs, hogy amit mond az most jó, vagy rossz? Nos, ő az utóbbi. Aztán egyszer mégis ellágyult és azt mondta, hogy nagyon édesek :lol: Szóval fura nő... Igazán egy szóval nem tudnám megfogalmazni, milyen. Vagyis csak ez a fura jut eszembe... ha találkozol vele, kíváncsi leszek a véleményedre.

Gobelint most akartam megrendelni, bankkártyával fizetni, de a bankom nem hagyta átutalni a pénzt. Majd utána nézek, miért. Lehet, hogy nem ítélte biztonságosnak? :shock:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Petitpois :P
Azért elég snassz lenne munkából menni szülni :? :wink:
Drukkolok, hogy a kolléga meggyógyuljon. Pihenni Neked is kell szülés előtt és bizony ez már akár minden nap várható!
Neked is köszi a dícséretet!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Donika,
naaagyon édes lehetett amikor odarakták és megnyugodott, én is nagyon várom már ezt a pillanatot!!!
akkor nem is a saját dokidnál szültél, ugye?? ez mennyire volt zavaró vagy ott már teljesen mindegy??? :roll:
férjed otthon van most veletek az első héten???
milyen érzés volt hazamenni 3asban??? :D
hú, nem kérdezek többet... :D

Dokihoz sajna csak jövő hét kedden megy, betöltött 36 hetesen!

Petitpois,
az az érdekes, hogy nekem a jobb bokám sokkal dagadtabb mint a bal...
ujjaim jobbak, arcomon semmi nem látszik
pocakomra mindig mondogatják, hogy megy lefelé, de sztem abszolút nem, alul tök határozottan, egyenesen jön felfelé, semmi görbület mint nálad is... :roll: de a franc tudja, sztem ez is alkat, pociforma függő és nem sokat jelent!!
vagy nálad érezted, hogy hirtelen megy lefelé???? :oops:
akkor talán van jelentősége.. :roll:
azt hittem, hogy márciusban már nem dolgozol!?!?!??

Fanni
igen, elég nagy az izgalom, de sztem ez majd akkor válik komollyá, ha beindul a szülés
én pl. várom nagyon, igazán nem is félek, de azért egy picit mégis, mert fogalmunk sincs előre, hogy mi lesz, hogy tudjuk megszülni, meddig tart, férjünk hogy bírja... :roll:
és ezekkel eddig nem foglalkoztam, mert mindig volt máson izgulni, de mostmár tényleg nagyon közeleg!!!!!

Kép
fendike
 
 


Fanni,
Nagyon édesek a fiúk :D

Petipois,
Szép a pocakod, és jó a felsőd :lol:

Donika,
Szépen leírtad a történetet. Hát igazad van, nincs is annál csodálatosabb érzés, mint amikor meglátod a babádat :D

Olyan jó mindenkinek, aki szülés elött áll :wink: már alig várom, hogy újra babás legyek, és mehessek szülni :lol: Na jó még egy picit ki kell bírnom addig.
Vendég
 


Fendike :P
Neked még min. 3 hetet kívánok és nyugisabb leszel :wink:

Pandus :P
Köszönjük!

Viri :P Kisfóka :P
Rendeltem, Maci 004-et :P

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Orsi :P ill. aki tudja :P
Az UH-n az én jobb oldalam és az UH képernyőnek a jobb oldala, amit kivetítenek megegyezik, vagy éppen nem?
Köszi!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: