Új privát üzeneted érkezett!

Kisfóka!

Köszike a tanácsokat! Az öltéseket megnéztem a neten, és szerintem megy. A gobelinwebshop.hu-ról rendeltem, Vukot, ülő portré 348 a száma.
Értem a körvonalat, csak még nem tudom, hogyan valósítom meg :lol:
Már elkezdtem. Eddig a fehér háttér jól megy :D

Kép
viri8
 
 


Viri!
Már nézem is!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Viri!
Igen, jó, hogy a fehérrel kezdted! Utánna szerintem varrd ki a feketetéket, a vuk szélét és a száját stb. , ahol kontúrok vannak. Ha az megvan, utánna gyorsan kész lesz! :D Meglátod 3-4 nap, mert én van amikor le se tudtam tenni! :D

Kép
Kép
kisfóka
 
 

 
 

Sziasztok!!!

Egész nap pakoltam, még a gépet is elfelejtettem bekapcsolni.. :D

Végre meghozták a bútort, rendezgettem, mostam... 6 óra lett mire észrevettem, hogy olyan fáradt vagyok, rögtön elájulok :D
Rakok majd képet a szobácskáról, de még a dekor cuccok hátra vannak...

Fanni,
azok bizony a picurok, eleinte ilyen bugyborékolós, viszketős érzés, utána érzel majd konkrét rúgásokat

Judit,
köszi, eldobhatós bugyik már vannak!!!!
Szerinted mennyi kell????

Pandus, Orsi,
csak azért kérdeztem mert írtátok a hálóinget szülőszobára és furcsálottam, hogy abban szülni furi lenne és nyilván nagyon véres lesz... :oops:
viszek be 1hálóinget, 1pizsit, 1 tréning nacit és egy köntöst a nagy csomagba és ha kényelmes igénybe veszem amit ott adnak!!! gondolom az is befolyásolja, hogy mi kényelmes, hogy milyen szülés volt... :roll:

Zsombi nagyon cuki, már várom, hogy Donika jöjjön!!!! :D

Kép
fendike
 
 


Sziasztok!
Ez csak egy gyors emlékeztető a vasárnapi talira!
Délután jövök, most szaladok gyógytornára!
Kép
Cím: XI., Bukarest u.
Délután teszek fel hozzá térképet!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Akinek még új, itt találkozunk!
Kép
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Gömböcske:
Nekem a 38 hetes UH-n automatikusan csinálták. Nem kellett kérni

Csiperke:
Köszi jól vagyok. Megbeszéltem Krisztiánnal hogy megvárjuk míg feloldják a járvány miatt a tilalmat hogy Apa velünk lehessen a szülésnél. Remélem hallgat rám. Majd kedden kell mennem ujbol NST-re és vizsgálatra ha addig nem történik semmi. Ti jól vagytok? Orsika jól szopizik? Éjszakát hogy viseli. Vannak ujjabb fotók olyan jó volna látni?

Petitpois:
Igen nekem is sokat csuklik Krisztián.

Pandácska: Küldtem neked privit megkaptad?

Kisfóka: Csini pocakod van.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Halika!

Nyuszika!És mikor oldják fel a tilalmat?Tudsz valamit?
Neked síma szülésed lesz vagy császár?Izgulsz már?És Apa?
Csak neked:-) Kép

Puszika

Kép
csiperke
 
 


Jaj, lányok, megint eltűntem :oops:
Rossza a gépünk, folyton lefagy, az internettel is gondok voltak, most is csak félve írok, hátha nem küldi el...

Talán jövő hétre rendbehozzuk a hibákat.

Talira jövök!!!

Kismama Babaruhabörze (az "igazi", a legnagyobb) 2008. április 19. szombat

Minden baba gyönyörű, édes!!!

Véda
Vendég
 


Sziasztok!

Zsu vagyok a babásból!

Lenne néhány eladó könyvem! Hátha érdekel benneteket valamelyik!

Bencsik Andrea: Várva várt babák(2000ft)
Hidas-Raffai-Vollner: Lelki köldökzsinór(2500ft)
Métneki J. : Ikrek könyve(3000ft)

Jó babavárást, babázást :lol: :lol: :lol: !

(Fanni! fél szemem mindig rajtad :wink: :lol: :lol: )

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Már 100%,hogy megyünk a talira!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
mereszt
 
 


Sziasztok :P

Mereszt :P
Szuper! Akkor 3 baba is lesz, Orsi ikreit már nem tekintem babának :lol:

Zsu :P
Aranyos vagy!

Véda :P
S az áprilisira lesz jegy valamelyik babás újságban, vagy nem ilyesmit írtál egyszer?

Fendike :P
Ma mintha valami rugdosás félét is éreztem volna... de ez nem 100%, lehetett bélmozgás is...
Kíváncsi leszek a képekre!

Kisfóka :P Viri :P
Lehet, hogy én is meg fogom próbálni ezt a gobelint.
Viri! Te mindent a neten rendeltél? A rámától a tű-cérnáig? Vagy azokat megvetted valahol? Nekem egy kék maci tetszett azon a webes oldalon, amit írtál. Nagyon szép lenne a gyerekszoba falán, keretben :D
Kisfóka! Csini a pocid!

Lafi :P
Köszi!

Csipi :P
Édes Orsika! Még ha csak Nyuszinak szólt is a fotó :wink:

Lányok :P
Drukkoljatok lécci, hogy hétfőre legyen meg az AFP-m, különben le kell mondjam a genetikai UH-t :oops:

S egy kérdés. Mondjátok meg nekem, hol lehet jó ár-érték arányú babaszekrényt kapni! Mármint rendes szekrényre gondolok, nem pelenkázóra!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Viri :P
Nem ez a vecsési bolt véletlenül? http://www.katibababolt.hu/
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni

ezek szupr bútorok.
http://www.faktumbutor.hu/#

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsuzsi :P
Szépek, köszi, csak áruk nincs :?

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


hali!

Fanni!Nyuszó kérte a fotót,de ha csak neki raktam volna fel komolyan akkor priviben küldtem volna ám :lol: :wink:

De ide raktam..............szoval............. :roll: :wink: :lol: a kis bestiát.napjaink változóak,fáraszt rendesen.
Ikreket akartam én is valaha,de most érzem hogy elég ez a manó is.
Kíváncsi leszek hogy birod majd a két gyönyörűséget.Bár ha van segítség az jó,meg gondolom az eleje lesz nehezebb.

Mereszt!De jo hogy mentek a talira.Üdvözől titeket a férjem!
Lafi!Titeket is!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
csiperke
 
 


Viri :P
A talira hozd lécci magaddal a gobelint, amit csinálsz és mutasd meg, hogy kell ölteni. Akkor legalább el tudom dönteni, hogy képes vagyok-e rá :roll:
Nagyon köszi!
Én meg viszem az ikres videot :wink:
Fanni
U.i.: Nem megy nekem ez az alvás. Pedig nem is fáj semmim... 5-kor felkeltem, elég volt a hánykolódásból...

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :D
Fél 5 óta éni fenn vagyok :wink: Szerencsére Csabi ezt "megérzi", mert rögtön furakodik, mocorog kicsit, hogy Anya boldog legyen, és boldog is 8)
Az ajándékjegy régen a Kismama előfizetőknek járt. Most néztem utána, hogy már "csak" kedvezményes jegyet lehet igényelni. Amúgy 900 Ft a belépő. Persze az ára busásan visszajön (pár óriás pelenka, popsitörlő, stb, stb)
Én feltétlen menni szeretnék!

Véda
Vendég
 


Ja, és az tuti nem bélmozgás volt, hanem Márk és Milán :lol:

Véda
Vendég
 


Véda :P
S ezen a börzén vannak bútorok is, meg babakocsik és minden? Új és használt is?
A 03.30-aira nem emlékszem pontosan, de 2-3 ezer Ft a belépő... ha ide csak 900 Ft, akkor az abszolut fizethető :P

Főleg fordulásoknál érzem őket, akkor totál átrendeződnek és azt belülről érzem :D

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Csiperke:
Nagyon édes Orsika. Kis cukorfalat. Ugy meg tudnám gyöntölni. Már én is szivesen babáznék.
Sajnos nem tudom mikor oldják fel a tilalmat. Még nincs feloldva azt tudom mert a koléganőm s egyben barátnőm szól rögtön. Sima szülés van tervezve s bízom benne hogy nem jön közbe semmi. Igen már egy kicsit izgulok de tudom hogy Apa velünk lesz és ez megnyugtat is részben. Apa is izgul. A képet Orsikárol elmentettem. Cupp

Fanni :
Szorítok neked hogy meglegyen az AFP-d!!!!!!!!!!!!!!!!
Tök szupi hogy már ilyen jól érzed te is a mozgásoka és ez csakí jobb lesz. Mikor majd nőnek egy kicsit és hol a sarkuk hol más részük domborodik. Én imádom mikor Krisztián mocorog.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Elfelejtettem:
Megtudja mondani valaki hogy az Urtica Urens 5CH-t hogy kell szedni és meddig??

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Nyuszi 2-3X5 golyó :D legyen sok tejcsi :D Krisztiánnak!drukkolok

lanyané
 
 


Lanyáné: Köszike. De hanyadik naptol és meddig lehet szedni?

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Sziasztok!

Harcika jön holnap?


Fanni!

Igen a bababörzén vannak új és használt dolgok is.Csak egy példa:a barátnőm ott vett utazóágyat ami a boltban 20.000 ft körül van ott pedig 11000 ft volt.Ennyit számít ha a gyártótól veszi az ember.
Én is csak ajánlani tudom.
Az említett barátnőmék szinte mindent ott szereztek be.

Kép
Kép
mereszt
 
 


Sziasztok Lányok! :P
Csak egy gyors bekukk, nagyjából átfutottam! Nagyon szépen köszönöm a drukkokat, és a gratulációkat, nagyon kedvesek vagytok!!!!!!

Pandus! :D
Köszi a tájékoztatást! Nagyon szép a videó! :D

Csiperke!
Nagyon szép baba Orsika! :D

Fanni! :D
Drukk hétfőre!

Nyuszi! :D
Hogy vagy, melegfrontot hogy bírod? Nálunk a kórházban dömping volt, rengeteg volt a szülés, alig volt hely, amikor eljöttem!

Fendike!
Hogy vagy? Szobáról képet ne felejts el! :D
Én végig kh-i háóingbe voltam. Én is vittem be sajátot, ja és pizsit is, azt nem használtam, eszméletlen meleg volt. 1 ágyas szobában voltam, ma is abba mennék! :wink: 1 fontos dolog tena betétet vigyél bőven extra, meg van még eggyel nagyobb is, én még most is vérzek, doki szerint még kb. 1 hét.

Petitpois!
Hogy vagy, hogy bírod, még 1 ugye? :D

Mi jól vagyunk, majd teszek fel képet, és leírom a szülést is!
Puszi Mindenkinek!!!!

Kép

Kép
donika
 
 


Nyuszi,ha gondolod kezd el,túladagolni nem lehet,és amíg szükségesnek érzed használhatod,de tudod előtte és utána 30percig enni nem szabad inni is csak vizet és mentolos cukor fogmosás sem lehet előtte utána,és az 5 bogyót a kupakba tekerd ki és öntsd a szádba ne érj hozzá,ha tudtad bocsi csak az uncsitesóm nem tudta és szegény eggyenként kézzel vette be őket.

lanyané
 
 


Kisfóka!
Nagyon szép a pocid! :D

Viri!
Majd a gobelinről tegyél fel képet, biztos nagyon szépek! :lol:

Bögyörő!
Üdv itt! :D

Gömböcske!
Nálunk a 38. héten minden kismamánál végeznek áramlást, kérdezz rá, de biztos minden rendben van odabent! :D

Lanyáné! :D
Hogy vannak az ikrek?

Mereszt!
Örülök, hogy gyakrabban jösz, ez így helyes, tessék jönni!!!! :D

Lafi!
Hogy van Hunorka? Nektek is javasolták, hogy a császár miatt hordjon a bady fölött vmi bugyogót?

Jucmuc! :D
Sebed fáj még? Majd lesznek kérdéseim, de most mennem kell! Tejcsivel hogy állsz? Nekem van, de egyelőre nem elég, pótolni kell sajna! :? Mennyit evett eleinte Davide?

Orsi! :D
Át fogok lépni a másik oldalra is, de egy gyors kérdés, ha olvasol, mennyit kellene kb. ennie 1-1 szopinál?

Holnapra jó talit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Remélem nem hagytam ki senkit, nem szerettem volna!!

Kép

Kép
donika
 
 


donika írta:Orsi! :D
Át fogok lépni a másik oldalra is, de egy gyors kérdés, ha olvasol, mennyit kellene kb. ennie 1-1 szopinál?

Napi adag: testsúly kgban x 150 gr. Ezt kell leosztani a szopik számával.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Donika :D
de ez a tk-i mennyiség, ettől akármilyen irányba lehet eltérés.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fanni!
A goblenezés nem bonyolult, egy öltést megmutat Neked Viri és már tudni is fogod, tényleg nem nehéz! Én is tudok segíteni, ha kell majd!
A faktumbutor, amit ajánlottak Neked, szegedi cég. Megyek be a városba kedden, ha gondolod bemegyek és megpróbálok olyan prospektust kérni, amiben árak is vannak, vagyha kinézed neten, melyik tetszik, egyenesen megkérdezem! A barátnőmék ott vettek bútort a babának és nagyon szeretik! :D Majd írd meg, hogy bemenjek e, mert nem tart semmiből, belvárosba van, ahová megyek! :D

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Kisfóka :P
Jó lenne, ha tényleg könnyen menne, pont azt mondtam valamelyik nap Apának, hogy olyan alkothatnékom van és ez pont jól jönne, megnyugtatna 8)

Találtam pár árat itt-ott. Szépek nagyon ezek a bútorok, de az az igazság, hogy szinte mind farostlemezből van és veszettül drágának tartom ugyanannyiért, sőt, többért, mint amennyiért az IKEA-ban kapok egy tömörfa bútort... Na jó, az nincs kipingálva, de már találtam egy olyan helyet, ahonnan rendelhetek szintén fából igényes bútordíszt, s amitől +40-50eFt egy gyerekbútor, azt kb. 3eFt-ból rá tudom ragasztani... Így azt hiszem, meggyőztem magam az IKEA mellett... De nagyon aranyos vagy, köszönöm szépen a felajánlott segítséged!

Mereszt :P
Köszi az infot.
Harcika sajnos továbbra is beteg, így ő nem tud jönni :(

Donika :P
Végre! Szia! Várjuk a szüléstörténetet nagyon és a fotókat is!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Nyuszi :P
Köszönöm!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :D
a faktumnál is minden kiegészítőt meg lehet külön venni, legalábbis 3.5 éve még meg lehetett.
Mi is úgy csináltuk a fiúknál, hogy sima egyszerű bútort vettünk és arra ragasztottuk rá ugyanazt a mintát, amit ők is rátesznek.
1-1 ilyen díszítőelem akkor 2-3e Ft volt.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Donika, bugyogót a body fölé???????nem...minek azt???nem is javasolták, de a koraszülöttön sem volt ilyen rajta, de más császárosoknál sem.... :shock:

(amúgy Huni keresztszüleinél voltunk, ezért ily késői óra, babának fel sem tűnt, hogy máshol aludt egy ideig és más ágyban :lol: ...)
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Kicsit lemaradtam...Pénteken dolgoztam, szombaton egész nap suliban voltam. Hallgattam az előadásokat, süvöltőtt a szél, az én kis babóim pedig táncot jártak a pocimban :D Iszonyú ficánka lett ez a két kiscsaj! Ez valami fantasztikus érzés!

Fanni,

meglesz az az AFP , ne izgulj. A hétfői ultrahang már jár neked :lol: Annyit vártál már rá !
Persze, viszem a goblent..... :D Mindent megmutatok, amit tudok, de hát az nem valami sok! Lassan haladok vele, igaz az elmúlt két napban hozzá sem értem :)

Bababörze: Én is azt olvastam a Kismamában, hogy ápr. 19-én lesz. Elviszem az újságot is.

Ez az a bababolt! De jó, hogy megtaláltad :roll: Cak azt nem értem, hol a 18000 Ft-os kiságy :shock:

Kép
viri8
 
 


Csipi!

Nagyon megnőtt Orsika! Gyönyörű kislány!

Donika,

de jó, hogy már otthon vagytok! Kitartás a szoptatáshoz! Okosat nem tudok mondani, csak nagyon szorítok, hogy legyen elég tejcsid :D
Persze, hogy rakok fel a képet a gobelinről.( ha egyszer elkészül... :lol: )
Ha lesz kis időd, írd meg nekünk légy'szi a szülést!


Fanni,

a képet cérnákkal és tűvel kaptam, ez volt a csomagban. Egy színnel kevesebbet küldtek, és sztem egy másik szín pedig nem lesz elég :?
Jaj de jó, hogy nem felejtetted el a videót! Köszike, tündér vagy!

Kép
viri8
 
 


Orsi :P
Ilyen díszt? http://totalplaza.hu/totalgyerek//kateg ... r1/k10/p1/
Itt átlagban 800 Ft/db :D Persze 3 éve szerintem még nagyon újdonság volt az ilyesmi!
Még a végén kiderül, hogy mindenkinek Faktum bútora van :lol:
Most már mégis kíváncsi lennék az árakra :oops:

Viri :P
Remélem, hogy készen lesz az AFP-m,... különben nagyon szomorú leszek :?
Köszi, hogy elhozod a megkezdett műved :)
Gratulálok a 20. héthez. Mondanám, hogy félidő, de nem is reménykedj, hogy kihúzod még1x eddig :lol:
No, ma reggel én is hátfájásra ébredtem, pontosabban kézzsibbadásra és csípőfájdalomra. Nehéz a hasam :oops:
Milyen suliba jársz? Ha délutánig már nem olvasol, megkérdem személyesen :wink:

Fanni

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


szia donika :D remélem minden gördülésmentesen megy :D köszi rmélem jól vannak a kismakik bent már egy hónapja nem láttam őket,csütörtökön végre megyünk uh.-ra,lehet hülyeség hiszen még csak haloványan érzem a mozgásukat,de mintha kevesebbet mocorognának,remélem csak paramami szól belőlem :oops: :lol:
fanni ügyi vagy és így szép egyedi bútoraitok lesznek :D

lanyané
 
 


Fanni :)
igen, ehhez nagyon hasonló! Bár méretet nem írnak, a mienkek ca. 20-25 cm nagyok.

Mi sajnos nem tudunk menni :oops: Lilinek 2 napja hőemelkedése van, még véletlenül sem szeretnénk senkit megfertőzni - az én orrom is folyik kicsit.
Sajnálom :oops:

(idén még 1 gyerek sem volt beteg - vagyis nem idén, hanem szept. eleje óta... erre pont most :( )

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Donika:
Jó hogy ujra itt vagy. Köszi jól vagyok. Most még a front sem zavarja Krisztiánt nem ugy mint eddig. Zsombika nagyon édi. Olyan jó hogy már te is babázhatsz.
Várom a képeket és a szülés leírásaát.

Lanyané:
Köszi az infót remélem boldogulok vele. Drukkolok neked csütörtökre az UH-hoz. A mozgás miatt meg ne aggódj biztos minden rendben van. A frontok is befolyásolják őket.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Nyuszi,
Az Urtica-t csak szülés után szabad elkezdeni, és amíg szoptatsz lehet szedni.
Vendég
 


Pandus:
Köszi. Szülés után hanyadik nap lehet elkezdeni? A 3x5 bogyó mehet a végig nem kell csökkenteni?

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Orsi :(
Szomorú vagyok. Nagyon kíváncsi lettem volna a 2 kis gézengúzra!
Jobbulást nektek!
Puszi

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Nyuszi,
Amint megszültem már a számban is volt. Lehet végig annyit szedni, de szerintem ha lesz tejed akkor csökkentheted. Én is kevesebbet szedek most, hogy már bőven van tejcsi.
Vendég
 


Úgy irigykedem a talisokra :oops: olyan jó volt múltkor az a sok fincsi dolog, meg nevetés, dumcsi :lol: Érezzétek jól magatokat!
Vendég
 


Pandácska:
Köszönöm a segítséget. Küldtem neked privit

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Fanni!
Értem, persze igazad van. Szét kell nézni alaposan bútor ügyben!

Icsilya!
Jobbulást Lilinek és Neked is! :)

Donika!
Raksz majd képet a babáról? Megkaptam a díszeket már! Csúcs szuperek, nagyon tetszenek! Goblenek+a díszek és még a függönyre szeretnék varrni filcből holdat, napocskát, meg felhőket és akkor a díszek készen is vannak a gyerekszobába! Na, persze a varrás nagyobb munka lesz! :wink:

Csiperke!
Nagyon édes a kislányod! :D

Gréta baba ma nagyon lusta, nem nagyon mocorgott még! Lehet, hogy megsértődött! Tegnap elmentünk tesómékkal egy szórakozóhelyre, kemény 1 óra hosszát bírtuk, mert olyan hangos volt a zene! Lehet, nem tetszett neki! Nektek volt már ilyen?

Nyuszipuncs!
Mennek a drukkok, hogy feloldják addigra a tilalmat, mire szülni fogsz! Szegeden már feloldották! :roll:

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Orsi,

Jaj, de kár, hogy nem jöttök......Én is megnéztem volna, hogyan kell ügyesen bánni három gyerkőccel :lol:

Kisfóka,

Gréta csak erőt gyűjt a holnapi mocorgáshozKezd alakulni a gobelinem. :D Ne aggódj, biztos csak kipiheni a tegnapi napot.... :lol:

Fanni,

Gondolj arra, hogy a vonalzónk már a felénél jár, ha megfájdul a hátad! Már nagyon kíváncsi vagyok, mekkora apocid! Tessék szűk felsőben jönni, ami kiadja a pocidat! :D

Már készítem a hasam a finomságokra.....Remélem lehet rendelni valamilyen fincsi alkoholmentes koktélt. Napok óta csorog a nyálam érte :oops:

Kép
viri8
 
 


Viri :P
Innivaló sokféle van, kaja emlékeim szerint csak szendvics és fagyik, de ez nem bizti, enni még sosem ettem ott. Pandus szendvicsei amiket fogyasztott legutóbb viszont nagyon jól néztek ki 8)

Pandus :P
Köszönjük. Remélem, legközelebb jöttök a kis Rózsaszín Habcsókkal együtt :lol:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: