Új privát üzeneted érkezett!

Rena úgy legyen! 27-én kell megjönnie illetve nem kell. Nekem idén szülnöm kell, mert én is öregszem, meg a Bencus is, és így is sok lesz a korkülönbség a gyerkőcök között. Mindegy, annak örüljünk, hogy lesz.
timejka
 
 


FLACSIKRISZTI: Hatalmas gratula! Majd ha időd engedi, gyere a beszámolóval, képekkel stb. Jó egészséget és sok-sok tejcsit!!! :lol:
Vendég
 


Na mi van csajok? Sehol senki?

Ki hogy van?

Encike mikor lát a doki?
Rena mi együtt, kb. egy időpontban várjuk a csodát, illetve a babát.

A Tulipán babázik biztos.
timejka
 
 

 
 

Sziasztok!

Timi!Köszi én jól vagyok de a bal petefészkem még mindíg szurkálgat.Te hogy vagy?Remélem valóra válik az álmunk!

Encike!Hogy vagy?
rena85
 
 


Encike amióta két csíkod van eltűntél. Bújj elő!!!

Rena nekem is szurkál mindenem, ma is elkapom apát (ha nem alszom el mire hazaér). Holnap kezdem szedni az Utrogestant. Te hoy viseled a várakozást a mensiig, vagy nem mensiig? Jóhogy mondtam, hogy lazítok. Nem nagyon sikerül.
timejka
 
 


Timi!Remélem használ a gyógyszer!Hát igen elég nehéz elszakadni a baba gondolatátol!Igazából nem igazán gondolok a mensire mert akkor csak felhúznám magam,megmondom őszintén,hogy nem igazán tudom,hogy mikor kell megjönnie de kb.25.-e körül.Megfogadtam,hogy nem számolgatok annyira és többet nem megyek a ciklus.hu-ra sem mert akkor csak azt figyelném hogy még hány napom van a mensiig és akkor azon agyalnék,hogy ha teherbe estem vólna milyen tüneteket kéne éreznem.Tudom elég rossz,hogy ilyen vagyok de próbálok elszakadni az agyalós önmagamtól,tudom ezt egy kicsit értelmetelenül fogalmaztam meg,de azért remélem érted.
rena85
 
 


Hello mindenki!
Nem tüntem el, itt vagyok. Jövö 7-en megyek dokihoz. Utána UH-ra. Persze, hogy mindenről beszámolok!
Tudjátok ma Valentin-day van, apátokat ágyba kell vinni. Jo csak vicceltem!
Szép napot!
encike 2
 
 


Sziasztok lányok! Nagyon szépen köszönöm a jókívánságokat :!: ENCIKE!Neked is hatalmas gratula a két csíkhoz,biztos,hogy van pocaklakó!Egyébként Kinga a negyedik gyermekem,de sajnos csak a harmadik élő,mert 2006-ban egy babám sajnos halva született. Batsy:Neked is köszi a jókívánságokat,és a sok bíztatást :!: :lol: :lol: Képeket majd rakok fel,ha kicsit több időm lesz,mert még csak most alakulnak ki a kicsi szokásai :!: Majd még jelentkezem :!: ÜDV MINDENKINEK:KRISZTI

Kép
flacsikriszti
 
 


Rena értem miről beszélsz. Amíg nem lesz a baba a hasadba, addig nem fogsz tudni elszakadni az agyalós önmagadtól. Én múlt hónapban azt mondtam, hogy tojok rá, tornázok, stb. Ehhez képest mit csináok? Persze, hogy számolom a napokat, főleg, hogy nemigazán tudok semmit csinálni, mert a gyermek beteg és itthon vagyunk. Szóval, aki már régóta szeretne babát, mindig agyalni fog. Mondják, hogy nem szabad nagyon akarni. Mondani könnyű bármit.

Encike szerencséd, hogy nem tűntél el.
Jut eszembe, lehet, hogy buta vagyok, de egy másik topicon olvastam olyat, hogy a pl. 10 dpo-n csinált valaki tesztet. Mi az a dpo?
timejka
 
 


Sziasztok!

Timi!Igazad van nehéz megszabadulni a gondolattól és nem agyalni de azért valamennyire megpróbálok,mégha nehezemre is esik.Teljesen én sem tudok kikapcsolni de próbálkozom.Remélem hamar meggyógyul a kisfiad,jobbulást kívánok!A dpo a peteérés utáni napok száma,akit olvastál neki 10 nap telt el a peteérésétől.
rena85
 
 


Timi!
Jobbulást a gyerköcnek. Ma mi is megint lebetegedtünk. Köhögés, hányá....

Kriszti!
Segits már abban, hogy kell a vonalzokat ide tenni arrol az oldalrol. Jelöltem ki, de tovább?
Köszike.
encike 2
 
 


A gyerekem már 3. hete szenved. Meg éni s! Egyszer lázas, másnap nem lázas. Tök csúnyán köhög. Ma viszem röntgenre.

nekem már fogalmam sincs, hogy mikor van pém. 12. napon orvosi utasításra együtt kellett lennünk, már a 16. napon vagyok és 2 napja a hasam ki akar szakadni a helyéről. Majd meglátjuk.

Nem lehet teljesen kikapcsolni Rena, mert úgyis mindig bennünk motoszkál a kérdés, hogy lesz bébi, vagy nem.

Talán jövő héten a tulipánka jelentkezik már végre.
timejka
 
 


Jó reggelt!!!!!! Hol vagytok?????????? Szomorú leszek ha nem jelentkeztek.
timejka
 
 


Sziasztok!

Timi!Itt vagyok csak dolgoztam és nemrég értem haza!Én is nagyon várom,hogy a Marika jelentkezzen,kiváncsi vagyok mi van velük!Mit mondtak az orvosnál mi baja a kisfiadnak?Jobbulást kívánok!Hány napos a ciklusod?Abból lehet következtetni,hogy kb. mikor van a pé-d.
rena85
 
 


3 hete kínlódunk a Bencével, annyira le van tapadva neki a trutyi, hogy nem akar felszakadni. Már 100 féle gyógyszert szedtünk, egyik se használt. Ma felírták a ujabbat. Hörghurutja van egyébként. 27-28 napos a ciklusom. Most nagyon le vagyok tőrve, mert a clostys oldalt olvasgattam, és egy csajnak 10 mm volt a mnyh, és doki monta, hogy ne is reménykedjen, hogy teherbe esik. Az enyém sokkal vékonyabb. Eddig bizakodó voltam, de most teljesen kész vagyok.
Ilyen sokáig dolgozni?!
timejka
 
 


Sziasztok!

Timi!Szegény Bence bizosan nagyon szenved,remélem ez az új gyógyszer használni fog!Ha 28 napos a ciklusod akkor a 10. naptól kb. a 16. napig bekövetkezhet a pé. legalábbis az én dokim ezt mondta.Ha mérted a hőd akkor abból is ki tudod következtetni.Én amondó vagyok,hogy a 10-16 nap között kapd el a párod amikor csak van lehetőségetek! :wink: Neked mennyi az mnyh-d?Neharagudj ha már írtad de nem emlékszem rá!Ne keseredj el!Fel a fejjel,attól még összejöhetett!Amikor nekem volt uh-m én úgy emlékszem,hogy kb. 7mm volt és a doki nem mondta,hogy ez rossz inkább biztatott,hogy huzzunk bele hátha lesz baba.Hát sajna eddig kellett dolgoznom de a hétvégén pihi lesz!Fáj még a hasad?
rena85
 
 


Bence egész jól elvan, most már kezd felszakadozni neki a sok letapadt trutyi. 3,9 mm volt a 9. napon. A páromat tegnapelőtt elkaptam. Még fáj a hasam. alig várom, hogy 27-e legyen, mert akkor reggel kell csinálnom egy tesztet, aztán hívni a dokit. Egyébként nem mértem a hőmet még soha.
Izgulok ám, hogy babás vagy-e. Tök jó lenne, ha végre összejönne.
timejka
 
 


Örülök.hogy jól van!Utánna még vastagodhatott.Kiváncsi vagyok,hogy mi lesz a teszt eredménye,szorítok!Nagyon örülnék ha összejönne mindkettőnknek!
rena85
 
 


Rena én ott tartok, hogy berágok és veszek egy tesztet jövő héten, bár még valószínű nem mutatna semmit. Ma megint fáj a hasam, úgy mint amikor mensi érkezik. Ha most megjön több gyógyszert nem fogok szedni. Elég volt!
Másfél hét múlva kiderült, hogy mi van velünk.
timejka
 
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy most irok, de 7végén nem voltunk itthon.
Timejka! Fel a fejjel, csak folytasd, ha elkezdted! Ha fejlemény jelentkezz.
Rena! Veled mizu?
encike 2
 
 


Sziasztok!

Timi!Hát a teszt szerintem sem fog még mutatni semmit.De ne keseredj el ha negatív lesz mert tényleg korai még,27.-én szerintem jobb lenne.Ne add fel!

Encike!Hogy vagytok?Velem semmi különös nincsen majd hó végén derül ki,hogy eredményes volt e ez a ciklusom.Szerdán megkapjuk a harmadik Gynevacot,más sajna nincs.
rena85
 
 


Sziasztok!
Holnap megyek nőgyogyohoz. Addigra le kell borotválkoznom, mert ahogy barátnőm mondaná, tiszta dzsumbuly/j vagyok. Jol vagyunk, hányinger hála nincs inkább aludnék. Ha sokat ülök "nyomodik" a hasam és keménynek érzem. Holnap megkérdezem, hogy ne szedjek-e már mg-t? Igaz én nem nagyon vagyok hive, mert sok rosszat hallottam rola. További szép napot mindenkinek!
encike 2
 
 


Sziasztok!

Timi!Mi ujság?

Encike!Holnap gyere és mond el mi volt a dokinál!Az jó hogy nincs hányingered.Pihenj sokat!Szerintem kisfiu van a pocidban!Remélem néhány hónap múlva megerősítesz ebben! :wink:
rena85
 
 


Sziasztok csajok!

Encike én elviselném ha már végre nyomódna a hasam.
Borotválkozz, csinosítsd magad. Utána beszámolót kérünk.

Rena nem csináltam tesztet, próbálom rábeszélni magam, hogy majd 27-én, egyenlőre sikerül. CSak az a baj, hogy otthon van egy tesztem, amit a doki adott, és ez a tudat, hogy van, nagyon rossz, mert nehéz ellenállni annak, hogy megcsináljam.

Majd meglátjuk, hogy mi lesz.

Rena te is izgulsz már, hogy mi lesz jövő héter?
timejka
 
 


Mi van csajok? Sehol senki?

Tulipán vajon otthon van már?
timejka
 
 


Sziasztok!

Timi!Ügyes vagy,hogy megáltad és nem csináltál tesztet!Nekem is van itthon egy tesztem ha esetleg kellene,Október óta bent pihen a fiókban.Annyira nem izgulok mert már fájdogál a hasam és tudom,hogy ez a mensi jele mert mindíg így szokta. :(

Remélem a Marikáék már otthon vannak,és jól vannak!

Majd csak holnap jövök lányok mert megyek melózni.
rena85
 
 


Rena de még van 1 heted a mensiig nem? Nekem a mensi előtt 1 héttel szokott kezdődni a hasfájás, cicike feszülés. Remélem most nem lesz ilyen.

Jó munkát Rena!

TULIPÁN!!! JELENTKEZZ HA OTTHON VAGY, REMÉLEM MINDEN RENDBEN ÉS JÓL VAGYTOK!!!!

Encike voltál dokinál? Szép lettél? Dzsumbuly megszüntetve?
timejka
 
 


Sziasztok!
Jelentem dzsumbuly nincs, oly megkönnyebbülés. Apának tetszett.

Rena! Miből gondolod, hogy fiu?

Timejka!
Voltam dokinál, nem vizsgált, hogy nehogy vérezgessek. Örült, hogy megint taliztunk. Adott beutalot laborba, UH-ra. Jövö 7 7főn megyek.
De tényleg nincs hányingerem, semmi bajom. Igy voltam a 2. babával is, vele majd 12 hetes kortol kezdődött minden frász. Most is igy lesz?
Szedem a folsavat, de mondta a doki, hogy szedjem a Gravidát is. Nem sok együtt?

Tulipán!
Én is hiányollak!!!
encike 2
 
 


Rena lehet, hogy nekemis meg fog jönni, mert elkapott az ideg, és nekem ez mensi tünet, hogy idegbeteg vagyok. Bár lehet, hogy attól vagyok ideg, hogy taliztam egy ismerősömmel, aki terhes. A barátnőm mindjárt szül, a csapatba egy másik csaj szintén terhes. Én már k........ra elegem van ebből.

Encike meséld el, hogy mi volt uh-n. Meggyógyultatok?
Rena mi szenvedünk már csak!!!!!!!!
timejka
 
 


Oké, elmesélem.
Igen meggyogyult, kicsit még köhécsel, de holnap mehet oviba.
aztán huzzatok bele!
Jo pihenést!
encike 2
 
 


Sziasztok!
Megjöttem!

Timi!Nekem is mensi elött szokott 1 héttel a cici fájás meg a hasfájás is jelentkezni,ugyhogy ebböl nekem már nem lesz baba.De drukkolok,hogy neked sikerüljön,ne idegeskedj!Úgy tűnik,hogy ebben a fórumban már csak mi szenvedünk. :(

Encike!Örülök,hogy minden rendben volt a dokinál,majd gyere a további fejleményekkel!Igazából nem tudom megmagyarázni,hogy miből gondolom egyszerüen ilyen érzésem van.Eddig az ismeretségi körömben mindenkinek bejött a nem amit "megjósoltam" REmélem neked is bejön :wink: !

Szerintem ma már hazaengedik a Marikát ha minden rendben van velük,és remélem minden rendben van!
rena85
 
 


Sziasztok!
Nem vagyok babonás, de nagyon elkiabáltam a nagy hirt. Lehet nem kellett volna!
Tegnap jo idő volt, kint sétáltunk, bicikliztem és d.u.-ra bevérezgettem. Még ma is pötyög, felhivtam a dokit, holnap vár egy vizsgálatra. Remélem nincs baj!
Szerintetek ilyenkor mi van?
Nem tapadt meg rendesen és kilöködik?
encike 2
 
 


Encike reméljük, hogy nem lesz semmi baj. Egyik ismerősöm elment dokihoz, mert néha pici vérezgetett, és kiderült, hogy terhes, pedig nem is gondolta, hogy terhes. Most már 4 hónapos kb, és semmi baja nincs. Bízzunk benne, hogy neked se lesz bajod, csak igesztget. Ultrahangot kéne kiharcolnod.
Nem tudom, hogy mitől lehet. Gondolom tiszta ideg vagy.

Rena mi a helyzet. Nekem semmim nem fáj, de még fájhat. Még jövő hét szerdáig van idő.

Tulipánka merre jársz?
timejka
 
 


Sziasztok!

Encike!Remélem semmi komoly baj nincs!Nem tudom mi lehet.Próbálj meg megnyugodni,ne idegeskedj!Szerintem is kéne egy uh.Szorítok,hogy holnap minden ok legyen!Sajna csak este leszek itthon addig izgulok érted,hogy mi történt.

Timi!Ma annyira kikészültem idegileg a munkahelyemen,hogy kihozta a mensit az ideg és elkezdtem (barnázni).Ugyhogy már tudom,hogy mi ennek a hónapnak az eredménye,görcsölni még nem görcsölök szerintem majd éjjel,hogy holnap hulla fáradt legyek a munkahelyemen.Tegnap megkaptuk a harmadik szurit,ez rettenetesen fájt,még ma is,alig tudtam ülni.Veled mi újság?
rena85
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a nyugtatást. Holnap minden kiderül. Én is remélem nem lesz gond, de, ha el akar menni, hát akkor inkább most, mint később. Kicsit nehéz felfogni, mert az előzö 2-vel nem volt ilyen problémám. Derekam nagyon fáj, pihengetek.

Tulipán merre vagy?

Rena!
Ti miota is probálkoztok? Bizti beszéltük már, de most nem emlékszem.

Timi?
Minden rendben?
encike 2
 
 


Rena keress másik munkahelyet. Rena ne mondj semmit, de ma reggel csináltam egy teszte, ami természetesen negatív volt. Jövő hét szerdán lesz 28. napom, akkor kell reggel csinálni ha nem jön meg. Nagyon nem örülök neki, hogy barnázol. Most kijár nekünk a jó hír, a pozitív teszt, ennyi szenvedés után. Megkérdezhetem, hogy merrefele laksz? Én Komárom-Esztergom megyében.

Encike neked most pihenned kell és ne agyalj. Tudom könnyű mondani. Holnap légyszíves számolj be, és szerintem az uh-val jobban lehet látni a bébit, mint egy szimpla vizsgálattal.

Egyébként minden rendben.
timejka
 
 


Sziasztok lányok!

Hát itt vagyok végre. Már vasárnap hazajöttünk a kórházból, de a géphez üln nem tudtam. Még voltak ilyen-olyan bajaim a császár után.

A műtét nagyon jó volt. Amikor kivették az angyalkámat annyira sírtam a boldogságtól, hogy adtak egy nyugtatót. Azóta is potyogtatok minden nap örömkönnyeket. Szívesen raknék fel képet, de sajnos nem tudom hogyan kell. Nem tudja valamelyikőtök hogyan csináljam?

A három gyerek is nagy feladat volt, de most a négy.......
Ez természetesen nem panasz. Nagyon boldog vagyok, és a családom is nagyon boldog. A fiúk is nagyon odavannak a kis hercegnőért. A 2,5 évesemen látszik egy picit a féltékenység, mert nagyon érzékeny lett, de én nagy szeretettel és türelemmel fordulok felé, hogy ezt minél hamarabb leküzdjük. Most rengeteg időt töltök a gyerekbabusbatással. Szerencsére a férjem sokat segít, szinte mindent ő csinál. Az én dolgom csak az, hogy szeretgessem a gyerekeket.

Na majd jövök még.
Sziasztok

Kép
tulipán75
 
 


TULIPÁN: Hatalmas gratula Nektek! :lol: :lol: :lol: Végül mi lett a kislányotok neve? Mekkora súllya, hosszal született? Képet úgy tudsz felrakni, hogy rámész arra, hogy melléklet feltöltése, de max. 600x600-as lehet a kép. Ha nem megy, küldd át nekem mailben, majd én felteszem! Sok boldogságot és jó egészséget Nektek, na meg sok-sok fincsi tejcsit! :lol:
Vendég
 


Tulipán! Végre, hogy jelentkeztél. GRATULÁLOK! JÓ BABÁZÁST!

Encike mi volt a dokinál?

Rena megnyugodtál a munkahelyed miatt? Hogy vagy?
timejka
 
 


Sziasztok!
Végre egy jo hir is a mai nap. Tulipán gratula és pihenj sokat!
Jo babázást!


Csajok!
Nekem viszont rossz hirem van. Elment a baba, de még nagyon fiatal volt, igy nem kell kaparni.
Hidegvizes borogatást kell hasamra. UH szerint még vérömlenyek vannak, ami szépen csordogál, sajnos. Hétfön vissza kell mennem a dokihoz.
A méhnyálkahártyának mennyinek kell lenni, hogy befogadja a szervezet? Most 4 mm. Ez nem kicsi?
Most project szünet van, 3 honap, de én már ápr.-ban gyártanám. Szerintetek korai?
encike 2
 
 


Sziasztok!
Tulipán!
Sokat gondoltam rátok és szeretnék ezútal én is gratulálni a csöppséghez és jó egészséget kívánni és sok pihit és tejcsit.
Várjuk a képeket.

Kép
Kép
Kép
márti80
 
 


SZIASZTOK LÁNYOK! Tulipán! Hatalmas nagy gratula a babához :!: Nagyon-nagyon sok boldogságot és jó egészséget kívánok nektek :!: Encike!Nagyon sajnálom ami veled történt,sajnos tudom,hogy mit érezhetsz! De mindig gondolj arra,hogy minden rossz után jön valami jó!!!Kitartást!!! Üdv:Kriszti

Kép
flacsikriszti
 
 


Sziasztok!

Marika!GRATULÁLOK!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D Nagyon jó egészséget és sok boldogságot kívánok nektek!Már nagyon hiányoztál!

Encike!Nagyon sajnálom,hogy így történt.Pihenj sokat.Szerintem egy kis pihenő nem árt,bár én nem tudom.Szerintem ha májusban rááltok az már jó.A 4 mm lehet,hogy kevés volt.Amúgy Márciusban lesz 4 éve,hogy próbálkozunk.

Timi!Sajnálom,hogy negatív lett,de remélem szerdán két csík fog díszelegni rajta! :wink: Sajna nem hagyhatom ott a munkahelyem mert kiderült,hogy a férjemé veszélybe került ugyhogy lehet,hogy egy időre a babával is le kell állnunk. :cry: Fejér megyében lakunk.Köszönöm kérdésed,ma már megnyugodtam egész jó kedvem volt.Remélem te nem idegeskedsz a negatív teszt miatt,nyugi még van idő szerdáig.Van valami tüneted,cici fájás meg ilyesmi?
rena85
 
 


köszönöm az együttérzést, de nem áll meg a világ. Ha igy fogom fel előre kell nézni.
pihenek sokat, de nehezen megy, mert itthon vannak a csajszik.
encike 2
 
 


Encike!Örülök,hogy ilyen jól viseled!
rena85
 
 


Encike nagyon sajnálom. Nekem a 9. cn-on 3,9 mm volt a mnyh-m, nekem is nagyon vékony, erre szedek gyógyszert. Persze, hogy nem áll meg a világ, de mindig benned marad ez a baba dolog. Én tapasztalatból tudom. Mennyire volt fiatal a baba. Tudom nincs már jelentősége, de ha nem gond, akkor légyszí írd meg.

Rena ha most leálltok a babáról, akkor biztos összejön. Nem semmi a 4 év. Hogy bírod? Én 1 év után meghülyülök. Semmi mensi tünet még, de ez lehet a Premens miatt, mert ugye az arra van, hogy a mensi előtti testi, lelki tüneteket enyhítse. Szerdán már okosabb leszek.
timejka
 
 


Timi!Ha leállunk akkor teljesen leállunk sajna,ez van és esélye sem lesz megfoganni.Nehezen bírom,de nem tudok mit tenni,eleinte folyton bőgtam ha megjött még most is előfordul néha de ez a tehetetlenség miatt van.Néha úgy éreztem,hogy megbolondulok.Egyszerűen már fáj a tehetetlenség,de isten valamiért még úgy gondolja,hogy még nem ajándékoz meg minket babával.De remélem egyszer velünk is megtörténik az,hogy lesz egy egészséges szép babánk.Szorítok szerdára!
rena85
 
 


Timejka!
Köszi a választ és figyu csak te milyen bogyot szedsz a méhnyálkah.-ra? Olyan sokszor olvastam, de mit jelent a c.n?
6 hetes baba volt. Nem kell kaparni ugy néz ki, de hétfön megyek dokihoz és megbeszéljük a továbbiakat. Nekem 4 mm, de ugy emlékeztem, hogy az kicsi. Amugy mi a normál mérete?
encike 2
 
 


Encike! Cn, az a ciklusnap. Nem tudom mi a normál, de 10 mm alatt biztos vékony. Utrogestant szedek. Nekem azt mondta a doki, hogy ilyen vékony mnyh-val nehez tapad meg, ha meg is tapad, akkor probléma lehet. Nekem 3,9 mm volt amikor nézte a 9. ciklusnapon. a másik topikba azt mondták, hogy peteéréskor minden nap 1 mm-t vastagodik. Dokidnak kéne nézni rendszeresen a mnyh-t és ha vékony, akkor valami gyógyszer. Azt mondták, hogy a sok folyadék és tejtermék is jó erre, meg a méhpempő.

Rena inszeminációt nem próbáltatok még? Nagyon makacs a nem létező babátok, hiszen ti már nagyon várjátok. Hallottam olyat, hogy a meditáció nagyon jó. Van már baba-mama kapcsolat, ami azt jelenti, hogy még a pocóba van a baba és fel lehet venni a kapcsolatot a babával. Sógornőmmel egyszer meditáltam, és nagyon jó. Még csak egy alkalom volt. Én nem nagyon hittem az ilyenbe. Ha nem idegenkedsz az ilyentől, egy próbát megér.
timejka
 
 


Timejka!
Uristen! Tényleg kilogikázhattam volna, mi az a cn.!!!
Kiváncsi leszek nekem mit mond a méhny.-ra!!???
Málnalevélteát és palástfüvet akarok inni. Nem tudom a méhpempő nem e lenne már sok?
De azért köszi a tanácsot. Már felkészülve megyek a dokihoz, sokat segitettél.
encike 2
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: