Új privát üzeneted érkezett!

Hali csajok!

Félhulla vagyok, hosszú volt a suli, de jó. Tegnap este elfeledtem a lényeget leírni: ÜL A LYÁNYKépKép (Danókám evvel 9 hónaposan örvendeztetett meg). Kép lesz, ha installálom a progit a gépre... Mivel a méleket már megnéztem, lessétek ti is a postaládát!

Na mék visszaolvasni, pussz
Zsófi
csucsuka
 
 


Sziasztok,

Azúr,
nahát, pont ma gondoltam Rátok, milyen rég írtál.
Örülök, hogy ilyen jól fejlődik Artúr!KépKépKép

Barbi,
jujjj, hó, én még egy darabig nem akarokKép!
KutyiKépKépKép.

Csucsuka,
gratula Zsófinak, nem semmi, ilyen zsenge nőszemély, és már ül!Kép

Urszila,
na igen, ez a főzőcske egy kicsit macerásabb, mint előkapni a cicitKép. A "tünetek" tényleg arra utalnak, hogy Julka már valami másra is vágyikKép.

Nadine,
jobbulást Apukádnak!Kép

Pálma,
édes a próbafülkés sztori!Kép

Timici,
még nem is gratuláltam Bencének az ácsorgáshoz!Kép Annyira szépséges ez a kölök, mindig megcsodálom a hatalmas szemeit!Kép

Manó,
bocsánat, hogy csak most válaszolok, de össze-vissza olvasok mostanában.
Állatkerti játszóház nagyon tuti, van hinta, olyan jó kis fa, meg egy hatalmas matrac, telistele mazsoláknak való játékokkal. Meg persze az én lánykám nyomul a galérián a terepasztaloknál is, Malacka és a nagyobb srácok bánatáraKép.

Maci_2,
és Ronit könnyen megtaláljátok a zsákban?KépKépKép igazán szép darab, és mint látom, nagyon jó ára volt!
Korkülönbség: szerintem minden korkülönbségnek megvan az előnye, és a hátránya is. A kicsinél tényleg van néhány húzós hónap, főleg, ha nincs kerted, vagy az egyik rossz alvó, meg ilyesmik, de hamar összenőnek. De szerintem a kis különbségnek több az előnye, mint a hátránya.
(lécci erre majd emlékeztessetek, mikor épp Pápuaújgíneába készülök kivándorolni a büdöskölkek miatt!!!!KépKépKép)

Mókuska,
Lilinek jobbulást!Kép

Gombóc,
SuperpasiKép. Múltkor írtad, hogy Zsombi választ a csajok közül. Volt már eredményhirdetés?Kép

na pusz mindenkinek
Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Na látom egy nap nem vagyok gépközelben, máris többen karcsúsodnakKép... Ha valaki nem kapta meg a hiányolt mélt, mely egy friss táblát is tartalmaz, kérem, hogy dobjon meg egy reklamációval! Kivéve Gömbölyű, mert neki nem hajlandó elmenni...

Bocsi, de télleg nagyon fáradt vagyok, majd holnap...
Pussz
Zsófi
csucsuka
 
 

 
 

Momo! Ne ingereld a GYIVI-t, ne ingereld!
Szeparációs szorongásKép Mi volt Timi 8 hónapos korában?
Párod eltiltott a babanettől?

Ari! Most látom, hogy könnycsatornailag meg nincs minden rendben. Drukkolok, hogy megússzátok.

Ildi! Neked is drukk, hogy az UH rendben legyen.

Elli! Jó sokszor kel éjszaka Kevin. Nincs valami párásító készüléketek?

Mókuska! Gyors gyógyulást Lilinek! Uszit remélem élvezni fogjátok.

Maci! Ti végül jöttök talizni? Hurrá! Olyan kíváncsi vagyok Ronira!

Nadine! Remélem, hogy a papád gyorsan meggyógyul! DRUKK-DRUKK!
Alvás: ez igen!

Dé! Kibékültetek? Remélem!

Manó! Úgy sajnállak, hogy anyósoddal ilyen rossz a viszony! Korán kelő, nem alvó DorkaKép A bölcsiben alvást csak megszokja idővel.

Virág! Hogy tetszettek a lakások?

Franyó! Gratula a házassági évfordulóhoz!
Kép
És az átaludt éjszakához. Anka felesel??? Hajjajj! Most még nevetsz, de majd későbbKép Remélem jól sikerült a vacsi, és Anka jó kislány volt. Most biztos azért nem jössz, mert tovább ünnepeltek.Kép

Kakukkfű! Emma nagyon helyes, ahogy ott ül!Kép

Kangi! Látom már Julcsiszemet. Remélem, már okés.

Kiszuny! Kincső édi, szép szemei vannak. KépHasonszopi elképzelhetetlen. AnyósKép

Andi! Tejföltevő Dani-álomKép 11-ig alvás, hajjajjaj, de irigy-irigy!

PIldi! Gratula az öthónapossághoz!Kép

Kaska! Örülök, hogy végre nyugodt mama vagy! És hogy aludt a lányod rendesen. Ma este mi újság vele? Anno én is beszéltem az LLL-esekkel. Csak hogy megnyugtassanak.Kép

Toffi! Gyertek azért talizni, ha csak egy kicsit is. Olyan rég láttalak benneteket.

Csucsuka! Asztaaa!!! De ügyes Zsófi!

Urszila! Ezen még nem gondolkodtam: lehet, hogy azért kel Lőrinc éjjelenként, mert megéhezik? Vagyis azért éhezik meg, mert mehetne a keményebb kaja? Ma nagyon fintorgott a barackra, almára, pedig eddig szerette. Mosogatógéppel az a baj, hogy hamarabb gyűlik össze az újabb adag koszos edény, minthogy kiürülne a gép. Valamit rosszul csinálok.Kép

És akkor Anyakati kérésére egy kép Lőrincről:
Kép
Na, kiosonok a fürdőbe, aztán beosonok az ágyba.Kép

Beu
beu
 
 


Köszi Lányok, megkaptam a mail-eket KépKép

na olvasok és írok, nem vagyok álmos, ugyanis sokáig aludtam reggel KépKépKép

Andi
psandi
 
 


Még visszaosontam a géphez, hogy első legyek (Remélem, ma ünneplitek. Te is tartod a Zsófi napot, Csucsuka-Gabi-Zsófi? Ha nem, csak a lányodnak szólKép)

Zsófik! Boldog névnapot!
Ezt a nagynak:
Kép

Ezt a kicsinek:
Kép

Beu
beu
 
 


Beu,
Lőrinc tündérpofi!Kép Ez a gyermek mindig olyan jókedvű!

Én is akartam képet tenni Macról, csak elfelejtettem, na de majd most!

Kép

Kép

Kép

jóéjt mindenkinekKép
Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

Ari
örülök, hogy nincs nagy baj a csípővel Kép

Franyó
hogy sikerült a vacsi? azért ugye nem siettetek nagyon?

Elli
Dani 3,5 hósan fordult először hasról hátra, és amikor aggódva kérdeztem a dokit 3 hósan, hogy mért nem forog még, mondta, hogy hát még nem kell neki!

Barbi
hóesés brrrr...
ügyi anyukád hazaért Kép

Pálma
melyik kórházban sültél, hogy sört adtak a kismamáknak? Kép
próbafülkés szopi+vigyor Kép

1 kezes lettem, szoptatok, olyan édesen kortyolgat Kép

Nadine
Apukádnak jobbulást ++++++

Mókuska
nátha hess!

Azúr
jó hogy megint vagy Kép
uh-hoz drukk

Beu, Urszila
jaj, ezek a mosogatógépes problémák Kép

Kaska
jó hogy megnyugodtál és hogy megosztottad velünk a sárga kaki titkát Kép

Leszterrel mi van? olyan kiváncsi vagyok milyen lett a rácbusa? Kép

Holnap találkozom 1 lánnyal akivel együtt szültünk, Balu fia 1 nappal fiatalabb Daninál.

Beu
milyen gyümiket adsz Lőrincnek? csak levet vagy már a husát is?

már nem vagyok olyan friss, úgyhogy megyek aludni

Andi
psandi
 
 


Zsófiknak én is boldog névnapot!!!

Beu, Zulu
jók a képek

A
psandi
 
 


Sziasztok Lányok!Kép

Zsombi alszik, most Apa kardigánjának rovására netezekKép Ahogy elnézem, karácsonyra úgysem lesz kész (3-as tűvel kötöm, lassan halad akkor is, ha csinálom), akkor meg mindegyKép

Momo
Szorítok, hogy valami klassz járgányhoz legyen szerencsétekKép
Söröző lányokKép

Ari
Drukk a szemecske gyógyulásához és a csípőjavuláshozKép
Hiú KristófKép de olyan helyes. Az én lányom is válogat, ez vanKép
Zsombi barátnője a barátnőm lánya, már el is jegyeztük egy Lego békávalKépKép

Zulu
Kolbászos kenyérKép, örülök, hogy Malacka jobban vanKép

Barbi
Hóóó??? Nem irigyellek.

Ennyi időt kaptam??? Ez nem sok, még 10 perc sem volt, közben volt egy mosásteregetés Kép
Megyek, hátha vissza tudom Zsombit altatni...

PusziKép
Toffi + ébredő Zsombi
toffifee
 
 


Hello Mindenki,



Momo,
Én Cegléden Dr Habony Pál György főorvosnál szültem. Neki van magánrendelése minden kedden és csütörtökön a Széchenyi úton, ha jól emléxem 3000 Ft a magánrendelésen az alkalmankénti tarifa, de ott el is végez szinte minden szükséges vizsgálatot, kivéve az UH-t. Állítólag hangulatember, de én ezt nem vettem észre. Az igaz, hogy a terhességem alatt nem nagyon mondott semmit a babáról, viszont a 6. hótol a tenyerén hordozott, nagyon figyelt rám, és a szülésem isteni volt. Én csak ajánlani tudom, mert a terhespatológián (ahová kedden befektett, hogy biztosan odaérjek a szülőszobára - szerdán délelőtt szültem) meg a gyermekágyon is napjában legalább kéccer megnézett, megkérdezte mi van velem, hogy érzem magam stb. Szóval télleg egy szavam se lehet! (mailben várom a kérdéseid, szívesen válaszolok mindenre)
Autó: anno mi is használt autót akartunk venni, mert alig volt pénzünk (kb fél milka) meg hát ugye a hitelt is törleszteni kellett volna. Akkor mi is úgy láttuk, ahogy ti. És akkor apósom elvitt minket egy Renault szalonba, ahol én első látásra beleszerettem a Twingóba (anyósülésnél a légzsák kikapcsolható, így kettecskén is tudunk autózni). Kezdőrészletként odaadtuk amink volt, és öt év alatt havi 37505 Ft-os törlesztőrészletet fizetünk (plusz a biztosítások). A Twingo egyébként majdnem fullos, csak könnyűfémfelni és légkondi nincs benne, de van kormányról vezérelhető CD, állítható kormánymagasság meg mittoménmégmiafene. Szóval így volt az egész asszem 2millió 150ezer Ft. Kiszámoltam, öt év alatt (törlesztőrészletek + kezdőrészlet) kb 800ezret bukunk, viszont öt évig van autónk, amit ugye egyben nem tudtunk volna megvenni. Egyébként itt vki már említette a Tháliát (nem egész 100-150e a különbség) és télleg jó nagy, meg ötszemélyes, és a csomagtartó is terhelhető. Szóval érdemes lenne megnézni az újakat is, mert lehet, hogy úgy kicsit drágább, viszont ÚJ, garanciális meg minden. Remélem, találtok kedvetekre valót Kép

Ari,
Örülök, hogy nincs nagy gond a gyerkőc csípőjével. Hidd el, hogy rohamosan fog javulni. Nekem a gyógytornász barátném mondta, hogy még fürdés előtt próbáljam meg tornáztatni. Szóval a gyerek a hátán fexik, te megfogod a két lábszárát úgy, hogy a mutató és a hüvelykujjaddal a térdét fogod. Aztán a lábakat nagyjából kinyújtod, aztán felhúzni a pocihoz, aztán ki oldalra (két térdet megpróbálni letenni a pelenkázóra - 180 fokos kihajlás), ebből a helyzetből lassan kinyújtani megint a lábakat. Ezt kell ismételni néhányszor. Lehet, hogy nem fog neki tecceni, de mindenképpen meg kell próbálni a térdeket letenni a pelenkázóra, még ha sír is! Aztán ha nagyon rossz neki, akkor a gyakorlat végén vedd fel, és szeretgesd meg, attól Orsi meg szokott nyugodni. Ja, és mindezt pelus nélkül deréktól lefelé meztelenül kell csinálni. Remélem, tudtam segíteni!
Nekem volt házitündérem, aki minden házimunkát megcsinált helyettem, úgy hívják ANYÓS! Kép ÉS EZ NEM VICC!!!

Toffi,
Orsi rendesen megsértődött, hogy más nővel fotóztatja magát a fiad Kép Szóval a részéről most örihari Kép

Barbi,
Levegőzést a havazás miatt nem kell törölni! Jól fel kell öltözni, és irány a jó levegő Kép Közben lehet persze havat lapátolni! Nálunk meg most visszajön a nyár - mára 25, szombatra 27-28 fokot mondanak és verőfényes napsütést!

Elli,
Kevinnek gratula a javuláshoz, meg persze neked is, hogy ilyen lelkesen tornáztatod. Forgásról nem tudok mit mondani, nálunk hamar jött a hasról hátra, de a hátról hasra, majd csak az 5. hóban - ahhoz azért erő meg lendület és akarat is szükséges. Ha a háromból egy is hiányzik, akkor nem fordul. De nyugi, Kevin tudni fogja, mit mikor kell csinálnia Kép
Száraz levegőre nekünk azt ajánlotta a doki, hogy egy vagy két nagy törülközőt, vagy lepedőt áztassak be, és azt a gyerek szobájában szárítsam. Nekünk nagyon bejött, amikor Orsi taknyos volt, így éjszaka sem száradt be a trutyi az orrába, és végigaludta az éjszakát - persze a reggelt porszívózással kezdtük Kép Szerintem érdemes kipróbálni. Ja, és ha megszáradt, újra áztatni, újra kiteríteni - jobb, mint bármilyen párologtató, mert nagyobb felületen adja le a vizet.

Maci2,
A www.adori.hu tuti hogy műxik, és csak beírva lehet (www.adori.hu/orsi) a fotókat látni. Sajnos kicsit lassan tölt, mert az eredeti képek nagyon nagyok, amit az explorer kicsinyít, így az sokáig tart. Persze az is lehet, nem fut mindenkinél - bocsi. Néhány képet a képtáron is láthacc belőlük - heppi és családja.

Barbi,
Hólapatoló szobakutya Kép Kép Kép Kép Kép Kép Miattad majdnem felébresztettem a gyerkőcöt Kép

Nadine,
Apukádnak jobbulást, meg mielőbbi felépülést, meg hosszú-hosszú egészséges életet, hogy jósokat unokázhasson még Kép

Gombóc,
Mi már lemaradtunk a párválasztási versenyről? Mert mi is jelentkeznénk! Remélem, még nem késő! És "Mondd, te kit választanál?"

Beu,
Lőrinc még nem gondolkodik a párválasztáson? Kép Csak mert az én lányom mindig kikerekíti a szemét, ha Lőrinc képét látja Kép

A lányom egyébként nem csélcsap, csak mint fentebb is olvashatjátok, volt egy csalódása, tehát most szabad a pálya, újra lehet ismerkedni Kép

Ja, és este valamikor küldtem jónéhányótoknak mailt. Csak azért nem mindenkinek, mert az OUTLOOK csak bizonyos számú mailt képes eccerre elküldeni, meg volt a táblázatban egy csomó olyan név, akikkel nem találkoztam itt. Szóval lehet, hogy valaki kimaradt, azért bocsi, és reklamáljatok ám nyugodtan.

Csajok,
Az én lányom még nem kúszik, nem mászik, viszont a kiságyát pillanatok alatt bejárja. Mindig úgy teszem le aludni,hogy a feje az ágy elülső részén legyen, de kb 10 sec múlva már az ágy VÉGÉBEN fexik, keresztbe és húzza a lóbőrt. Ez normális? Engem mondjuk nem zavar, csak idővel már nem fog elférni keresztbe Kép Vagy lehet, hogy az ágy végében vannak az "aludj-jól" hullámok?

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok,

Köszi a megnyugtatásokat forgás ügyben, úgy látszik Dagimadár mindent kicsit később kezd, mint ahogy a dokinéni szeretné. De gondolom amíg fejlődik, nem kell aggódnom?

Beu
Siránkozhatok én is kicsit mosogatógép-ügyben? Nekem "csak" az a bajom vele, hogy
-3 (2,5Kép) fős háztartásunkban ritkán gyűlik össze egy egész adag
-ha mégis gyűjtögetek napokig, elfogy a kiskanál, kés, szóval amiből kevesebb van
-utána ki kell pakolni

Igaz, én követeltem ki, mikor a konyhát csinálta a párom, de sajna ritkán használom, inkább ha vendégek jönnek. Igaz, amikor meg használom, sűrűn hálálkodok a feltalálójának, mert egy órai kézi melót elvégez helyettem. Mióta Dagimadár van, azóta még ritkábban főzök, és soxor elgondolkodom, hogy kicsike konyhámba érdemesebb lett volna a helyére is szekrényt tenni. Mióta feleség lettem, úgyis mindenkitől tálakat, gépeket meg ilyesmiket kapok ajándéknak, mintha vmi konyhatündér lennék, ami nem vagyokKép
Pedig állítólag sokkal víz-és energiatakarékosabb a gép, mint a kézi mosogatás.
A párásító apa szerint csak fűtésidényben kell, akarunk is venni egyet majd.

Mókuska
Az éjszaka átalvásnak nappali nem-alvás az ára? Hát nem tudom, lehet, hogy még így is szeretném...KépKép

Momo,
Maci2nek igaza van, mi is nézegettük a Tháliát. Csak nálunk mindkét "após" magas, és néha előfordul, hogy velünk utaznak. Meg a férjem is 2 méter, neki sem teccett. De maga a kocsi télleg szupi amúgy, elöl tök tágas, kényelmes.
Ja, télleg, emléxem a szexuálbeszélgetésekre, hogy ki hányszor ugrott kispapira...KépKép

Pálma
Próbafülkés szopiKép Nekem a klotyó mindennél előbb jut eszembe, általában a mozg.sérültbe megyek, befér a babakocsi, és soxor még szék is van.

Nadine
Jobbulást apukádnak

Barbi
Hómunkás kutya nagyonKépKépKép
Anyukád télleg ügyi. Überelhetem a seftes nagyimmal, aki Törökországba jár ki cuccokért, és árusítja a "kínai" piacon? Kép (Nem pesti). Ő már 65, de olyan energikus, hogy csak na. Ja, és a múltkor még az út árát is visszanyerte. És amikor lefújták a török utat, kiugrott Lengyelországba, nehogy má' itthon rostokoljonKép egy egész hónapot!!!Kép

Csucsuka
Gratula a lánykádnak!!!KépKépKép

Zulu
Képek tökjókKép

Megyek vasalni...fúúúj!!!
pusza
Elli
ellimami
 
 


Heppi,
köszi a türis ötletet, kipróbálom!!!
Kép
pusza
E
ellimami
 
 


Sikerült visszaaltatni Kép

Ildi
Tényleg szépen gyarapodik Artúr és örülök, hogy megtáltosodottKép

Elli
Zsombi egy héttel múlt 3 hónapos, amikor először megfordult, igaz, előtte már próbálgatta. Egyébként szerintem nem vagytok elkésve. És örülök a javulásnak, csak így tovább Kép


Nadine
Kép apukád kórházban. Drukk a javuláshoz!
Grat a hosszú Zsani_alváshozKép

Urszila
Zsombi is kinézi a kaját a szánkbólKép És eddig vígan jégkrémeztem séta közben, már nincs bőr a képemen, olyan vágyakozva nézi Zsombi a babakocsibólKép

Zsófi
Gratula az üldögéléshezKép
Milyen suliba jársz? (bocs, baromi nagy lemaradásom vanKép, szerintem reménytelen behozni)
Mi is boldog névnapot kívánunk Neked is és a lyánynak isKépKép

Beu
Be van tervezve a tali (Apát meg elküldöm keresztanyja-látogatóba, ha már úgyis Dunakeszin leszünk)
Csuda-helyes a mosolygós LőrincKép

Zulu
Játszótéri Mac nagyon aranyosKép

Lehet, hogy én is csatlakozok a mellgyuszin átesettek táboráhozKép. Tegnap este lett egy csomó(???) vagyis inkább féltégla, hiába masszírozom, hiába melengetem, csak ott van, pedig eszik is belőle Zsombi... és fejtem is. Megyek megint próbálkozni...

"Kukkolókra" visszatérve: nem véletlen, hogy nem írom ide be minden bajomat, ugyanis Apa is beleolvas, és sógornőm is nagyon ráér az önkormányzatnál. Most reménykedek, hogy Apa nem olvassa, sógornőm meg Erdélyben van, gondolom, ott nem netezikKép

Sziasztok!Kép
Toffi
toffifee
 
 


Heppi
Na ne már, ne legyen örihariKép De én nem is tudtam, hogy Zsombi tetszik valakinekKép Azért maradhatunk tartaléknak ?Kép (mint a JóbarátokbanKép)
Házitündér_anyósKép De jó NekedKép

Toffi
toffifee
 
 


Egy kiengesztelő kép Orsinak
Kép

ez pedig a mostani kedvencemKép
Kép

Toffi
toffifee
 
 


Lányok,
van valakinek valami tapasztalata a köldöksérvvel kapcsolatban? Kicsi lányom, úgy tűnik, hogy nem csak pocifájós lett a héten, hanem a pár napos erőlködés eredményeként már köldöksérv is kialakult nála.KépKépKép Holnap megyek a dokinénihez tanácsadásra, ott majd rákérdezek, de addig is szeretnék megtudni minél többet róla.

Írjatok, légyszi!

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Jó reggelt!

Milyen későn feküdt tegnap mindenki.
Zsuzsi eltűnt!!!!
Végigaludtuk az éjszakát!!!


Zulu! Köszönjük a dicséretet. Jókedvűségben Mac sem panaszkodhat. És nagggyon ügyes!

Andi! Szegény Pálma, sütik a kórházban. De legalább sörrel hűtik! KépKépKép (Gonosz vagyok, mindig lecsapok az elírásokra) Almát barackot adok Lőrincnek, húsát is. Nem is nagyon volt olyan, hogy csak a levét. Talán csak az első nap.

Lányok! Banánt lehet adni vagy nem. Én úgy tudom nem, doki, védőnő meg mondja, hogy lassan igen.

Heppi! Anyós-tündér! J Mailt nem kaptam. Éjjel még megnéztem ám Orsit. Nagyon édes. Főleg ahol kidugja a lábát a kiságyból.J
Majd megismertetjük a fiatalokat egyszer.
Lőrinc is körbejárja a kiságyat. Ha nem fér el, majd felveszi az ágy alakját. Íme a bizonyíték.
Kép

Elli!
Mosogatógép: nekem általában be sem fér az adag. Nem tudom, hogy csinálom, de rengeteg a mosatlan. De van félprogram is. Nektek nincs?
Mozgássérült WC jó ötlet. Egyszer én is benéztem, de nem lehetett becsukni, és inkább nem. Ezért viszem magammal a gyereket a WC-be, lógatom, míg végzem a dolgomat. Erre sivalkodik, én csitítgatom. A többiek, gondolom, csodálkoznak.J
Lőrinc 3 hónaposan kezdte a forgást.

Toffi! Nagyon cukorfalat Zsombi! Olyan pici volt még Kaskáéknál.

Beu
beu
 
 


Zsizsa! Jaj-jaj-jaj! Szegény babó! Nem tudok segíteni, remélem, majd tudnak mondani a lányok valami hasznosat.

Beu
beu
 
 


Sziasztok!
Heppi koszi a torna leirast. mailt nem kaptam Kép

Toffi melgyuszi Kép Nekem az jott be hogy mindig a "rossz" cicire tettem eloszor Borit majd amikor a masikbol szopizott, fejtem a "rosszat" gyerekdoki neni tanacsolta mert olyankor nem csak a mellszivo dolgozik, hanem a hormonok is es a tejleado reflex is erosebb. A masik ami fontos probalj meg pihenni Kép

Ha gondoljatok csinalhatok egy zart levelezo listat akkor nem kell egy rakas cimet mindig beirni nem marad ki senki es ha valaki ugy gondolja nem ker levelet (elutazik) no mail-ba is teheti. Csak az irhat a listara aki tag.

Ari aki tegnap munka helyett fel orat bamulta a diofa birtoklasaert veszekedo mokusokat ezert tuz vasalni.
ari
 
 


Zsizsa!

Én úgy tudom ennyi idősen nem csinálnak vele mégs emmit, mert elmúlhat magától. ha méfgis csinálnak akkor legfeljebb leragasztják. ha nem múlik el olyna 4-5 éves korár akkor megműtik, reggel be kell mennia kórházba, este már jöhet is haza. unkokaöcsém most nyáron esett át a műtéten, 5 éves, eddig vártak de nem múlt el.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Ari
Ha mindig a "rossz" cicire teszem először, akkor a másik lesz a gáz, mert az előbbiben kevesebb van, az utóbbi a jobb termelő, Zsombi pedig nem eszi ki mind a kettőt. Nincs mese, fejnem kellKép. Köszi a tanácsot, azért megpróbálom.
Mókusok klasszak lehettekKép

Zsizsa
KöldökKép, én sem tudok mit tanácsolni. Drukk megy a sérv elmúlásáért!

Megpróbálom megetetni a dumagépetKép
Toffi + remélem_gyógy Zsombi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Hetvegeztunk egyet anagyszuloknel, de most mar jelen.

Sajnalom ezt a kukkolos ugyetKép

Beu: megen lemaradtam a tornarol.Kép Te voltal most is? jovo heten megy, akkor megproba en is.

Ja es banan szvsz mehet, Lackonak az volt az elso, amit hajlando volt elfogyasztaniKép Bar van aki szerint allergizal (mivel deligyumolcs), en meg ilyen gyerekrol nem hallottam.

Kisfiam egyebkent immar 6 fogu, es meg 2 masik fogacska toporog nagyon hogy kibujhassonKép Szerencsere abszolute nem viseli meg a fogzas, igy aztan tolem johetnekKép

Torna eredmenye: most mar kuszik a dragam!!!Kép 4 het alatt a gyakorlatilag csak haton fekvo gyerekem forog, kuszik (na jo, meg csak probalgatja, de halad!), szal devenyanna rulez!

Csucsuka: a listaban asszem atirtad a mejlcimet, de megtenned, hogy a kaiser.orsolya@vnet.hu cimre kuldod a leveleket?Kép KoszkeKép

orsoly
orsoly
 
 


Hali,

Beu,
emléxem, a te címedről vmiért visszadobta a rendszer, de most megint átküldtem, remélem, megkaptad Kép

Toffi,
Na, jó! Beszéltem a gyerek fejével Zsombi ügyben, és azt mondta, még gondoldokik - szerintem ez jó jel! Kép Kiengesztelő képek ezek szerint megtették a hátásukat - eddig hisztizett az ágyában (ahonnan rálát a gépre) és most megnyugodott. Ahogy hallom, most ezt megbeszéli még magával, aztán remélhetőleg alszik rá egyet, és utána minden okés lesz Kép

Zsizsa,
Ha úgy érzed, hogy sérv, akkor mindenképpen mutasd meg dokinak. De Orsinak is volt, hogy kipirosodott, meg kiemelkedett a köldöke. Én anno azt hittem, hogy vadhús, de a doki azt mondta, semmi gond vele. Tovább nem is paráztam, végülis ő ért hozzá. Még most is kicsit rózsaszínes, meg ha "hasizmozik", akkor kiemelkedik, de amúgy minden rendben.

Mégeccer Beu,
Kép Kép Kép Kép És nagyon vágyunk már társaságra is, csak az a baj, hogy szőke nő lévén, a gyerekkel nem nagyon merek vezetni egyedül, Pesten meg még soha nem vezettem. Szerintem amúgy sem találnék oda, ahová szeretnék Kép nálam a térkép akár szabásminta is lehetne, viszont BKV-val a világ végére is eljutok - az meg elég macerás!

Ari,
Asszem átment a mél. Zárt levlista nagyon jó ötlet, én díjjazom/nám Kép

Hé Pletyizős kukkolók!!!
Ha van köztetek ceglédi, lécci jelentkezzen, mert itthon nagyon rossz egyedül Kép Talizhatnánk, sétálhatnánk meg minden.

Csajok,
Tegnap kaptam gyedigénylőlapot a cégemtől, hogy töltsem ki. Namármost megragadom a lehetőséget, és felhívom a kolléganőmet, hogy homályosítson fel, második gyerek után hogy számolnak, melyik törvényre-paragrafusra hivatkozva. Meg hogy hogy járok a legjobban pü-ileg. Nem mintha kenyérre kellene... csak miheztartás végett.

Úgyhogy most léptem, veszek magamhoz papírt-tollat, szorgosan jegyzetelek, aztán beszámolok nektek is (ja, megkérdezem azt is, hogy ha vkinek nem így számolják, mit tehet, hová fordulhat stb)

üdv: heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


sziasztok,

képzeljétek tegnap a lányom a hasáról a hátára fordult alvás közben.KépSajnos a nagy eseményről lemaradtam Kép,mert mire felkelt és bementem hozzá már a hátán feküdt és én istibizi a hasára fektettem le.Csak így tud aludni.Még csak 12 hetes a pirinyóm...de olyan ügyi. Hogy,hogy sikerült neki fogalmam sincs,de az igaz,hogy már máskor is láttam hatalmas popsiemelgetéseket. Kép

Elli,
OFF:
Beszéltem az Edinával,hogy áll az órarendeje,mikor mehetnénk hozzá babástól?azt mondta hívjan szeptember végén akkor már tud biztosat mondani,mikor van nála sok kismama és akkor októberben tudunk is hozzá menni babamutogatóba. Beszélek majd a Krisztivel és a Verával is. Ja és tényleg nagyon régen volt már az a torna. Kép Én már alig várom,hogy újra ott lihegjek.Indul neki regeneráló tornája is. Kép

Régen jártam erre,amik megmaradtak bennem:

Momo,
autó miatt Kép.Remélem hamarosan lesz új autótok és minden probléma megoldódik. Boszikák tündériek. Kép

Zulu,
motoros,sapis kiscsaj :-)

Missnya,
sztár Szili Kép

Barbi,
anyukád tényleg nagyon ügyi.Hát...nem tudom,hogy egyáltalán én el mernék-e menni egyedül a világ másik végébe.Hogy viselte az ottani időjárást?Én most is teljesen elhültem,mikor mármegint a hórol írtál.Küldjél egy képet légyszi,mikor kint álsz az udvaron a hóba.Olyan fura...itt meg tombol a vénasszonyok nyara.

Leszter merre vagy?

Mindenkinek akinek most van boldog név és születésnapot.

Mikor lesz a tali Mariannéknál? Lemaradtam egy picit,bocsi. Kép

Anyakati,
üdv újra itt. Kép gyermekeid semmit sem változtak,csak tovább szépültek és nőttek. Kép

Csucsuka,
gratula az üléshez...meg mégegyszer és biztos nem utoljára Zsófihoz.Kép

Mindenkinek,akinek van kedve azt javaslom inkább írjon,minthogy másokat beszéljen ki a háta mögött.Ez nem szép dolog.Kép

Jaj Pálma majdnem elfelejtettelek,
Bálint cukorfalat.Üdv újra itt. Kép

üdv mindenkinek
szép napot
Évi+Petra

és egy kép gombócartúrról:

Kép

Kép
Évi24
 
 


Megint én - bocsi,

Toffifee,
Nézd meg az Anyaságon belül a Szoptatási pózok topikot, ott van asszem 2 olyan póz is, amit kifejezetten mellgyuszisokank ajánlanak. Ott vannak képek (fotók) is, szóval szerintem nagyon praktikus.
Sajnos én már nem szoptatok, sok hibát elkövettem, de azóta is próbálom követni az eseményeket, hogy a következő babónál minden okés legyen.

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok,
bocsi, kicsit eltuntem, a szabi elott Apajanak feltornyosultak a munkak, igy ejjel-nappal O ul a gep elott...en csak par perces gepidoket kapok, abba meg nem fer bele a monumentalis mennyisegu hozzaszolas olvasasa....KépKép

Kozi szepen a GYED-es infokat, egyelore nem jott level, bar mindne nap izgatottan nezem a postaladankat. Irtam az asszisztensunknek is, aki a HR-re ment ddolgozni, de nagy a csend...gyanus...na mindegy...Kép
Ez a ket gyerekes GYED es hasonlok engem is erdekelnek, de eddig tenyleg nem kaptam ket egyforma infot. Kép

Momo, auto ellopas, felgyujtas iszonyuuuuuuuuuuuu! KépKépKép A biztonsagi ceget nem lehet valahogy megfenyegetni vagy ilyesmi?
Ket millio korul, ha olcso fenntartasu autot akartok, akkor a 4-5 eves Octavia is nyero lehet. Nagy, kenyelmes, hatalmas csomagtarto, Szlovakiabol meg baromi olcso az alkatresz, de a szrevizdij is min. 20-30%-kal olcsobb, mint mas, hasonlo kaliberu kocsiknal. Ja, en klima nelkul nem vennek autot, ahogy ezt az idei nyar tapasztalata mutatja, es ha a jovoben is hasonlo melegek varhatok nyaranta, akkor anelkul megorul az ember. Kép

Az autonk a hirek szerint penteken keszul el, ezert ugy tunik, ki kell hagynom a talit. Kép Nagyon kaaaaaar, ugy sajnalom, pedig mar az utvonalat is memorizaltam! Kép

Sofka, nagyon kar es nagyon sajnalom, hogy eltuntel es hogy igy alakult. KépKépKépKép En csak egy levelet kaptam Csucsukatol, nem maradtam le semmirol, ugye? Kép

Bocsi, megint mennem kell, Apaja jon! Kép Kepeket vegigneztem gyorsan, tunderiek a babok! Nem akarok senkit kihagyni, ezert nem irok nev szerint, de minden kep nagyon edi! KépKép

Aaaaa, megyek...Kép
Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Pálma,
Édes lehetett a tükrös jelenetKép

Nadine,
Pedig úgy drukkoltam, hogy meggyógyuljon az apukád. Na majd most: hiper-mega-drukkkkkk!!!!!

Urszila,
Jaj, olyan hülye vagyok. Manócskának megígértem, hogy jelzem ha tali készülődik. Na gyorsan. Még mindig péntek (19) du. 2-től, ugye. Ezt írom.
Roni is hasonlókat csinál. Apja szájából kinézi a kaját, pl. banánt és almát már nyalogatott isKép
Már hívott is Manócska. Lehet, hogy ők is jönnek. Beszél Mariannal.

Csucsuka,
Gratula az üléshez, nagyon ügyes!Kép
Talizni jöttök? Naaaaaa, gyertek.

Beu,
Igen, megyünkKép 2-fél 3 között érkezünk és valszeg fél 5 körül távozunk. De megyünk, ez a lényeg!Kép Várom már, jó lesz újra látni Benneteket!Kép
KépekKép Kiságy-vonalú LőrincKép

Minden Zsófinak Bolgod névnapot!Kép

Zulu,
Mac is tündériKép

Lehet, hogy nem sikerült a rácbusa, azért nem jön Leszter?Kép

Heppi,
Roni is ilyen vándormadár a kiságyában. Csak akkor jó, ha ütközésig mászik.Kép
Sikerült megnézni a képeket (iszonyúan sokáig töltötte)!Kép Képtárban már néztemKép
Házitündér anyósKép

Elli, Momo,
Az én párom is magas, de ha autózunk ő mindig elöl ül (99,99%). Magas rokonokat néha szállítunk, akkor kibírják, nem nekik vesz az ember autót. Először mi is filóztunk rajta, de aztán győztek az észérvek (és a pénztárca).

Elli,
Lehet kapni olyan párásítót, ami műanyag és itatóspapírszerű van bebbe. Mi ilyet vettünk kb. két éve (Obiban). Elég jó, naponta lehet tölteni vízzel.

Toffi,
KépekKép
MellgyusziKép Jobbulást!

Zsizsa,
Segíteni nem tudok, de drukk megy!

Ari,
Szerintem is sokkal érdekesebbek a mókusok, mint a vasalás.Kép

Na, közben megdöglött a babanet...

Orsoly,
Nagyon ügyesen fejlődik LackóKép

Évi,
Ügyes PetraKép Majd csinálja még, és látod eleget.
KépekKép
Tali 19-én pénteken Dunakeszin, du. 2-től lehet menni.

Megyek, mert éhezik a lány.
Maci_2
maci_2
 
 


Csajok,
Ezt most kaptam a sógornőmtől, kicsit kezdek parázni a jövőm miatt Kép

Szakácskönyv kismamáknak:

Távolítsuk el a plüssmacit a sütőből, és melegítsük a sütőt 160 °C-ra. Gőz felett olvasszunk meg 10 dkg margarint. Ismét távolítsuk el a plüssmacit a sütőből, és erélyesen szóljunk rá Öcsire:
Nem szabad, Öcsi!
A margarint keverjük össze 20 dkg cukorral. A többi margarint szedjük ki Öcsi kezéből, és mossuk le a falat. Merjünk ki 3 evőkanál kakaót. Ismét vegyük el a margarint Öcsitől. Fürdessük meg a macskát. Tegyünk hintőport és ragtapaszt a karmolásokra. Keverjünk a margarinhoz 4 egész tojást, 2 vaníliáscukrot és 30 dkg lisztet. Vegyük ki a füstölgő plüssmacit a sütőből, és nyissunk ki minden ajtót és ablakot, szellőztetés végett. Vegyük el a mobiltelefont Andikától, és biztosítsuk a férjünk főnökét, hogy nem, nem a férjünkkel beszelt az előbb. Hívjuk fel a férjünket, és készítsük fel a legrosszabbra. Adjunk a tésztához 1 teáskanál sót és 10 dkg durvára vágott diót (miközben álljunk ellen a kísértésnek, hogy mind Andikát, mind Öcsit durvára vágjuk). Engedjük ki a macskát a sütőből. A tésztát öntsük alaposan kivajazott tepsibe. 25 percig közepes lángon süssük. Vegyük el a borotvát és a macskát Öcsitől. Magyarázzuk el a gyerekeknek, hogy fogalmunk sincs, hogy a borotvált macska lebarnul-e a napon. Dobjuk ki a macskát az udvarra, amíg még képes elfutni.

Bevonómáz:
Keverjük össze a következő hozzávalókat: 10 dkg cukor, 5 dkg olvasztott csokoládé, 5 dkg olvasztott margarin. Vegyük ki azt a Qrva plüssmacit a grillsütőből, és dobjuk el jó messzire. Magyarázzuk el kedvesen a rendőrnek, hogy fogalmunk sem volt róla, hogy őt fogjuk fejbe találni, miközben éppen Öcsit próbálja megmenteni a szomszéd ház tetejéről. Tegyük Öcsit a járókába. Adjunk a mázhoz 2 dl tejet, egy kevés sót, és lassú tűzön forraljuk 2 percig. Nyissunk ajtót a csengetésre, és magyarázzuk el a szomszédnak, mennyire sajnáljuk, hogy Andika bedugta a kerti slagot a spájzablakán. Ajánljuk fel, hogy megtérítjük a
befőttek és a takarítószemélyzet költségét. Kössük ki Andikát az asztallábhoz. Távolítsuk el a szénné égett sütiket a sütőből.
Dobjuk ki.

Kapjunk idegösszeomlást......

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok lányok!
Zsuzsa vagyok, a lányom 6 és fél hónapos (most itt ül az ölemben és ő is akar gépelni Kép. A véleményeteket szeretném kérni. Járunk babaúszásra a Kalovits félére, és most szerveznek az őszi szünetben egy babaúszó tábort és nyaralást a Vörös tengernél, Sharm el sheikben. Mi nagyon szeretnénk menni, a párommal együtt búvárkod(t)unk is, Nóri akkor majdnem 8 hónapos lesz. Több babás család is jelentkezett már (még lehet jelentkezni 20-ig). A kérdésem, hogy szerintetek elmenjünk? A szálloda 5 csillagos, a repülőúttól tartok egy kicsit (sírás miatt). A babó már vegyes táplálású, gyümi, főzi, pép, táp, anyatej, amit kíván. Csak a vízre kellekne ügyelni, vízforralót vinnénk. A szervező a Kalovits István, aki a módszert kitalálta, ő is ott lesz. Szóval mi a véleményetek? Itt a link a programhoz: http://www.babauszas.hu/babavorost.html
Előre is köszönöm, ha válaszoltok.
Zsuzsa
Zsuzsa
 


sziasztok

Csak gyorsan irok mert fut a haz...es bejelentkeztek baratosnek mara.

Zsuzsa

Leirom a tapasztalataimat, (csak Egyiptomrol irok, a babas repulo utrol a tobbiek biztos tobbet tudnak) igaz mar majdnem 10 evesek de, ilyen teren nincs valtozas szerintem.
Vizet babanak meg vizforraloval se!!!! Innen vigyetek vizet a babanak (pl. babavizet) es gyumolcsoket vagy konzerveket is (szerintem ottani gyumolcsoket se adjatok). Mas eghajlat, mas bakteriumok, kell egy ido a felnott szervezetnek is mig atall az ottani etelekre. Nalunk a fel csoportnak volt hasmarsa Kép Kép de ez vele jar. Baratnom veletlenul beleivott az ottani vizbe, (asvanyvizes uvegbe raktunk csapvizet festeshez, o pedig elfelejtette)es utana sokat kellett dokihoz jarnia itthon. Ti is csak asvanyvizet igyatok. A Vörös tenger szep es tiszta, lehet buvarkodni is. A Nilusba viszont meg az ujjatokat se logassatok be, annyira szennyezett es olyan fergek vannak benne, amelyek boron keresztul is a szervezetbe jutnak. (Hasonloan a Gangeszhez, az ottani emberek szamara nem veszelyes, de az europaiaknak szokniuk kell) A szallodak jok, es a szallodai tisztasaggal, ferotlenitessel sincs gond.
Kolera elleni oltas kotelezo, erdeklodj az ANTSZ-nel, de bizos van baba-adag is Kép
Biztos jo elmeny lesz. Ti hova jartok Kalovitsra?


Elli
valasz mail ment? Megkaptad? (Nem tudom mennyire jo az a levelezo rendszer)

Toffi
Kenocsoket is probald ki, mar elfelejtettem a nevet (talan Burrow, de mindig keverem a Garmastannal)a tobbiek biztos tudnak majd helyesbiteni.


Sziasztok
Zs&A
zsurlo76
 
 


Zsurlo
Itthonról mindenképpen viszek babamenüket, de a táphoz víz kell. Vizet is szeretnék vinni, de sajnos a súlyhatárra is gondolni kell, ezért annyit nem vihetek (bár azt sem tudom, hogy beengedik-e, és még pl. a tápszert nem nézik-e esetleg kokainnak KépEgy pár üveg babavíz esetleg még mehet.
Mi 2001-ben voltunk Hurghadán, mi is tudjuk a szigorú szabályokat, nem ettünk semmi olyat, ami vízzel érintkezhet (héjas gyümi, saláta, jégkocka). Én megúsztam egy napi minimális hasmarssal + ittunk a kaják után fertőtlenítés címén Unicumot (ezt a takarítónők is szerették, volt, aki nem zárta el, és beleittak, (direkt meg volt jelölve a szint)a másik üvegben, ahol átlátszó szesz volt, szintén beleittak, aztán valszeg feltölötték csapvízzel, hogy ne vegzék észre és ezért lett rosszul a barátnőm. Ennyit arról, hogy az araboknak vallás szerint tilos a szesz.). De szeszt most nem tudok inni, mert még egy kicsi szopi van.
Szóval azóta beszéltem egy szervezővel, és mondta, hogy más pici babások is mennek.
A kolera elleni oltásról nem tudok, nekünk nem kellett a múltkor...Majd megkérdezem.
Kalovitsra Szentendrére járunk egy hotelbe, mivel Budakalásziak vagyun, az van közel. Minden nagyon szuper, kevesen vagyunk, elférünk (igaz, mi hétfőn délre járunk, a délutánin többen vannak).
Sziasztok
Zsuzsa
Zsuzsa
 


Sziasztok!

Csak röviden.
Köldöksérv: régen szokás volt leragasztani, amit annyit tesz, hogy vattacsomó a köldökre, hogy helyre nyomja és keresztben rá egy ragtapasz tartani. Léteznek relative bőrbarát ragtapaszok, olyannal csinálták. Ha jól tévedek kb hetente cserélik-nézik. DE. Ez ma már nem divat, mert állitólag nem meggyőző a hatékonysága, viszont a ragtapasz nem eléggé bőrbarát, és igy nagyobb a kár mint a haszon. Sok esetben magától elmúlik, kinövi a baba. És ha nem, akkor jön a műtét, nagyobbacskaként. Sérvműtétek (lágyék is) nem egy nagy durranások, reggel be, este haza módon zajlanak mamár, egyetlen "kockázata" az altatás.
Nálunk Gergőnek volt, ragasztották, semmi bőrbaja nem volt, nem is pirosodott, viszont 2-3 hét alatt elmúlt a köldöksérve tőle.

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Hali Csajok!

Köszönjük szépen a gratulákat, nagyon kedvesek vagytok! Igen Beu, én is most tartom, Zsófi születésével lemondtam a további 11 alkalomrólKép, mert ha nevetdnak, akkor azt meg is kell ünnepelniKép...

Orsoly javítottam a táblában. Sajna mélprogi rosszalkodik, kapott 2 nap türelmi időt, aztán reinstall...

Heppi, énse kaptam mélt...

Maci2 taliügyben még semmi sem biztos, sajnaKép

Toffi, Műegyetem, Munkavédelmi szakmérnök képzés

Kukkolás ügyben: sajna ez is benne van a pakliban... node az emberlánya tudja vállalni amit leír, nem? Mert ha nem tudná, akkor nem írná le... Az meg engem spec nemérdekel, hogy mit gondol rólam egy olyan vadidegen, akit nem is ismerek, és csak az itteni beirásaim alapján ítél meg...

Kaptam egy érdekes szöveget, érdemes elolvasni, télleg nagyon jóKép:

Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szimát melyin serenrodbn vnanak a bteűk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslő és az ultosó bteűk a hölyeükn lneegyek. A tböbi bteű lheet tljees össze-vabisszásagn, mgiés porbléma nlkéül oalvsahtó a szveög. Eennk oka, hogy nem ovalusnk el mniedn bteűt mgaát, hneam a szót eszgébéen.

Na megyek pussz
Zsófi
csucsuka
 
 


sziasztok

Zsuzsa

igazad van, mar nem oltanak:

A kolera elleni oltás az utóbbi években elveszítette hatásosságát a kórokozó szerkezetének megváltozása miatt és védőhatása csak pár hónapig tart, ezért nem javasoljuk. Ha koleraveszélyes területre utazik, a higiénés rendszabályok betartásával kerülheti el a fertőzést. A kolera gyakori híg, riszlészerű széklettel, hányással, kiszáradással jár. Szennyezett kézzel, élelmiszerekkel, ivóvízzel és szennyvízzel terjed.

http://www.antszbar.hu/hirek/oltas.htm


Csucsuka/ZSofi

boldog nevnapot, haat ez az amit az iskolaban gyorsolvasas neven tanitanak, a tanuljunk tanulni tanfolyamon, sot ott egy egesz sort be kell falni a szemunkkel...

sziasztok
namtakaritZS es olbencsuccs A.
zsurlo76
 
 


Sziasztok!

Találkoztam a szülőszobatársam-csajszival, nagyon édes az ő kisfia is Kép

Képzeljétek, ma először Dani kutyázott!!!!!
már napok óta felemelkedett 4kézlábra, de most már himbálta is a kis popsiját előre-hátra (ugye ez a kutyázás?), annyira édes!! imádom! KépKépKép

Heppi
anyós, mint házitündér Kép

Toffi
mellgyuszi remélem hamar elmúlik, drukk
képek jóóóóók!! Kép

Beu
átaludt éjszaka hurrá !
a kép szuper! (most nagyon vigyázok, nehogy elírjak vmit, mert kifigurázol KépKépKép)
jövő kedden én is megyek tornázni! (ha nem alszom el megint Kép)

Zsizsa
drukk köldöksérv gyógyulásra ++++++

ORsoly
Lackó nagyon ügyesen fejlődik :

Ari
mókusok Kép
zárt levlistát támogatom Kép

ÉVi
forduláshoz gratula! Gombóc ARtúr aranyos Kép

fél óra múlva találxom egy másik barinővel, nem unatkozom ma Kép

Andi
psandi
 
 


Beu,
Itt vagyok, kukkolo uzemmodban, egyszeruen nincs idom! Majd irok, talan este!

Serv miatt no para, a koldokserv altalaban magatol elmulik, Mikinek is van, Gyurinak is volt! Sot, lagyekservuk is volt, Daninak 6 hetesen, Gyurinak most nyaron mutottek! De az nem egy kategoria a koldokservvel!

Viszlat kesobb
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Heppi
nagyon jó a kismama szakácskönyv KépKép

Zsófi
tényleg gond nélkül olvasható Kép
akkor ezentúl mégsem figyelek annyira (Beu!), hogy ne írjam el a szavakat Kép

Andi
psandi
 
 


aNDI! jÓL VAN NA, TUDOD HOGY NEM AZÉRT! cSAK OLYAN VICCES DOLGOK SÜLNEK (Kép)KI AZ ELÍRÁSBÓL. Ezt Lőrinc csinálta, átváltott az előbb, mikor kedve szottyant netezni.
Tornázni megint voltunk, egyet hagytunk ki. Jó volt.
Áááá, kutyázás! Gratula! Ugye milyen édes? Én is imádom.

Zsuzsi! A lényeg, hogy megvagy.

De jó lenne, ha jönnének Manócskáék is!
Mit viszünk/vigyünk Mariannékhoz?

Zsófi! Jó a szöveg!

beu
beu
 
 


Lányok,
köszi a bíztatást és az infokat köldöksérv ügyben, akkor nem parázok annyira, holnap meg úgyis megyünk a dokinőhöz méreckedni, és akkor ő is megnyugtat majd. Nem lenne rossz, ha tényleg elmúlna, mert apája olyan típus, aki nem bírja az ilyesminek a látványát, kicsit nyámnyila ilyen ügyben, bár a szülésnél úgy helytállt, hogy megállapítottam, hogy tökéletesen választottam, azóta is mindig meghatódom, ha erre gondolok.KépKépKép

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Sziasztok!

Miniidom van, 4re megyek fodraszhoz.

De a tegnap estenk olyan volt, mint egy B kategorias TV komedia, muszaj elmeselnem...

Az elojatek mar du. megvolt. Ulunk a kerti hintaban, Viola bekesen eszi a Bimbo nevu, tehen tipusu ragokajat. Ekkor intenziv haborgast erzek altestemben, es hirtelen vonzalom tamad bennem egy bizonyos csendes kis helyseg irant. Befele, de gyorsan! A bejaratnal mar igencsak surgosnek ereztem a temat. Es mikozben epp nekikeszultem a labtorlo - kuszob - szetszort labbelik viszonylaton valo atkelesnek, halkan kifordult a babakocsi jobb elso kereke...
Felnyogtem, aztan a felarbocra ereszkedett szekeret kinn hagytam a haz elott, magam nem tul peckes leptekkel eljuttattam a babat az elso biztonsagos feluletig, aztan roham! Majd ertetlenul ordito gyereket megnyugtat, kocsit megszerel, gyereket ujra lecsillapit.

Utana egesz jol voltam, csak kicsit egett a gyomrom, de azert bekesen osszeettem mindenfelet. Este megragadom a Schlossgoldomat, hogy en akkor netezek. Hmmm... szegeny Zulu szegeny Malackaja, egyutterzesem. A tegnapi programunk sajnos nagyon hasonloan alakult...
Hamarosan kedves eletkep alakult ki: en nyomorultul kucorgok a paplanom alatt, sikideg apaja altatas cimen ordito babaval a karjan grasszal fel s ala. Baba pediglen ehes. Hat emlekezetes szoptatas volt... utana nehany epizodot boritson a feledes jotekony homalya.
Lenyeg, hogy megkonnyebbultem. Dedet bepakoltam magam melle, es alomba ciciztettem, apajat pedig, aki szerint megiscsak a kisagyban kellene aludnia, eroteljes hangnemben felkuldtem az emeletre aludni. S lon ejszaka.

2-kor Viola ebred, hogy o ehes. Jo. Gondoltam, utana visszarakom a kisagyba. Baba landol, kezdek fejni, felhaborodott uvoltes a kisagybol. Villamfejo akcio utan latom, hogy itt csak felfele megy a volume, baba kivesz. Nemzetkozi jelzesekkel tudtomra adja, hogy o meg ehes. Masik cici. Mivel onsorsronto allat vagyok, megint visszaraktam a kisagyba, es csoda tortent, megmaradt benne.
Meg nincs vege...

3/4 5-kor deja vu, Viola ehes. Ekkorra mar egesz jol vagyok. Kiveszem, es elborzadva regisztralom, hogy honaljaig osszepisilte magat... Magamban nem szalonkepes dolgokat emlegettem. Egyszer mar probaltam ot hajnalban ehesen tisztaba tenni, szerintem a szomszed hazban is hallottak. Inkabb egyen elobb. Termeszetesen ekkor angyali arccal mely alomba merult.
Szavam nem lehet, a pelenkazon az elso nyafogas utan hamar rajott, hogy kiszedem az undorito hideg dunsztbol, es szinte meg segitett is. Viszont felebredt, vigyorgott, es beszelgetni akart. Fel hatkor.
Vegul a hasamon landolt, ez tetszett neki, csak nem tudta eldonteni, merre hajtsa a fejet. Igy a kis hegyes allat nyomta melyen a mellkasomba, szolid nyaltocsakat folyatvan polomra. Segitettem neki kicsit a dontesben, igy vegul mindketten sikeresen elszenderedtunk.
S aztan lon vilagossag.

Kommentarkent csak annyit mondanek, Murphynek az az egyetlen szerencseje, hogy mar nem el, mert megkeresnem.

Kaska
kaska
 
 


Hali,

Csucsuka,
mél ment, kavarodós betűk érdekesek, és télleg műxik Kép

Kaska,
ez a fenti kis intermezzo nagyon teccett. Én nem tom, de megint meg kell állapítanom, hogy mintagyerekem van Kép Alszik napközben, alszik éjjel, néha jáccik, de soxor elvan egyedül is, ÉS még fejlődik is! Kell ennél több???

Asszem ma már többet nem jövök......

puszi: heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Kangi,

Így csinál Julcsi is???

Kép

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Kaska
nagyon eseménydús napod volt, látom, én jót nevettem rajta, gyanítom, Te nem annyira... Kép

LÁnyok
tudja valaki, hogy a Huggies-os kis kivágható vizilovakat érdemes gyűjtenem? Be lehet küldeni valahova valamiért?

Andi
psandi
 
 


Hali,

Na, most kaptam egy tippet a barátnőmtől, akinek hasfájós lett a 3 hós picije, aki csak anyatejes. Először arra gondolt, talán az őszibari miatt, de miután kihagyta az étrendjéből, akkor sem javult a helyzet. Szóval ő írta, hogy a patikákban van egy "csodaszer", ami vegyi anyagot nem tartalmaz, és direkt pici babáknak készült, a neve: Babynos csepp. Neki a védőnője ajánlotta. Szerencsére nekünk ezidáig nem volt rá szükség, de hátha még rajtuk kívül másoknak is bejön. Már egy nap után megnyugodott a lányka pocakja - nem gyötrik görcsök és/vagy szelek.

Na, máma má' télleg nem jövök többet Kép

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Megjottem a fodrasztol, ismet vidam tulipiros fejem van :-)))
Es sikerult odaernem idejeben, habar necces volt, Vilcsi elotte jatszott egy kis adjkiralykatonat a cicimmel, de en nyertem :-)))

Heppi,
bocs, most jutott eszembe, hogy elfelejtettem valaszolni a multkori kerdesedre a szorallatokrol.
Igen, Viola legszivesebben az egesz vilagot a szajaba tomne. Az oroszlan, es a tobbi zsebdog viszont plussbol van, es nem szoros. Ugyhogy en hagyom ragcsalni. Valamennyi szoszt kiszedne a ruhajabol, en ruhambol, barhonnan. Ugyis kipruszkoli, vagy max kikakilja.
Az en anyosom is tunder :-))) szinten nagyon segitokesz, es pl. most kaptam tole baba-mama torna kazettat :-)))

Momo,
latod, csak vagyakozni mertem egy korty hazipaleszra, mikozben kortyolgattam a Schlossgoldomat, aztan ez lett... mehettem a slozira :-(
Drukkolok am, hogy megfelelo jarganyt talaljatok! :-)))

Csucsuka,
Boldog nevnapot Zsofi(k)nak! Kép
amilyen vagyok, meg nem is mondtam, hogy nagyon koszi a maileket, listakat :-))) es nekem minden szuper ugy, ahogy van :-)))

Zsuzsofi,
ha esetleg olvasol: szinten boldog nevnapot! Kép

Franyo,
gratula Nektek a hazassagi evfordulohoz! Kép

Beu,
Lorinc tovabbra is irto helyes :-))) hogy tudsz (tudtok) ilyen jo kis teliszaj vigyorokat elkapni, az en lanyom mindig a kepunkbe vigyorog, aztan a fenykepezogepnek morcos kepet vag, aztan ahogy elteszem, megint kacag :-]

Zulu,
milyen ugyes Mac :-))) es milyen jol all neki a fules sapi :-)))

Andi,
irigyellek, hogy szopi kozben tudsz gepelni :-))) anno Anyakati irta a mobilszopit, nekem ezek nem mennek :-(

Toffifee,
baratnozest eppen idejeben kezdi Zsombi :-))) de eljegyzes nem korai meg kicsit? ;-)))
Viola meg nem mer elkotelezodni, annyi itt a jo pasi :-)))
Csomo hess-hess! :-)

Ellimami,
Viola se forog meg kicsit se. Nem lehet, hogy a dokinenitek akar mindenfelet kicsit koran? :-]
En azert szeretnek egyszer mosogatogepet, mert el lehet bele dugni a sok koszos edenyt :-)))

Kukkolas: kulonosebben nem hat meg. Tud kellemetlen lenni, de hat egyszer mar azt is tuleltem, hogy anyam elolvasta a tinedzserkori naplojegyzeteimet es el nem kuldott leveleimet :-((( mondjuk sokaig ment a balhe utana...
Amugy aki ismer, sok ujat nem fog megtudni rolam. Aki meg ismeretlenul szorakozik, hat egeszsegere.

Hat megint ki kell szallnom, szeretnenk meg megfurcsizni Milliomos elott. Olyan rossz, mi 8-kor furdettunk, de Vago bacsi az egyetlen musor, amit rendszeresen megnezek...

Csak jokat! :-)))

Kaska
kaska
 
 


Sziasztok! Na megjöttem, felüdülten, dühtől mentesen. Aki kukkolni akar, kukkoljon.
Csucsuka boldog névnapot Nektek!
Kaska, jó ilyen feldobottnak olvasni. Jó lehet a séród!
Gratula az ücsörgőknek, ácsorgóknak.
Képzeljétek, ma felmentem a lépcsőn gyerekestül, és le is mertem jönni. (Hordozókendővel, mire nem jó? ) Új életem kezdődött. (Kicsit cenzúrázottabb.)
Marci ma egész nap nyűglődött. Front? Fogak? Vagy anya nyűgjét vette át? De sebaj. Most alszunk egy jót (remélem, ezt ő is tudja) és mindjárt péntek. A buliba Ti mit visztek? Illene vmivel hozzájárulni a dologhoz.
újéletetkezdett sofka
sofka
 
 


Sofka! de jó, hogy visszajöttél!

Beu
beu
 
 


Hali lányok,
Most csak olvasok, Ádám alváson én meg az ebéden gondolkodom, szóval most csak rohanok.
Próbáltam képet gyártani a hómunkás kutyáról,de inkább nyargalt a hóban most,mint túrta...
de azért ez sikerült:
Kép

És a kerti bútor is még telel,máskor úgysem lát havat:
Kép

És utoljára még egy kép,mert van ám nekem egy édi kisfiam is:
Kép
Na ennyi,elöre bocsi ha túl nagyok a képek,itt még nem próbáltam feltenni ekkorát,nem is tudom mekkora lesz.
pááá
Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Sziasztok!

Ma olyan történt velem amit senkinek sem kivánok!
Reggel ágyazás közben az ágyunkban találtam egy poloskát (élőt)Kép
Ehhez hozzátartozik, hogy az ablakaink erdőre néznek és ugye ilyen jóidőben egész nap nyitva vannak, persze szunyoghálónk nincs mert apa olyan mint Pató Pál ur.
Szóval apának nevetve mondom, hogy óvatosabbnak kell lennünk mert be van poloskázva a lakásunk. Kérdi ő: mennyit találtál? Csak egyet. Aztán este ahogy huzom le a redőnyöket sorra veszem észre ezeket az undoritó dögöket, szám szerint nyolcat végeztem még ki! A végére a hideg futkosott a hátamon ! brrrrrrrrrrrrrr

Beu
Őszintén bevallom én banánt Lilinek kb. 4,5 hónapos kora óta adok, igaz elég ritkán mert főleg őszibarackot és almát kap.
Ez a Lőrinc igazi kisfickós, nagyon édiKép

Zsófiknak nagyon boldog névnapot kivánok!Kép

Zulu
Nagyon jók a játszótéres fényképek!

Toffi
Látom a te pulcsid is ugy készül mint az én karácsonyi teritőm (himzem), már 3 éve csinálom és még mindig nincs készKép
Lili is szokott igy aludni!-mármint fogja közben a rácsot!

Heppi
Lili is vándorolt a kiságyban egy időben, mostanában leszokott róla.
A recepted elképesztőKép
Orsi nagyon ügyes!Kép

Elli
Nem semmi a nagymamádKép

Zsizsa
Drukk, hogy ne legyen semmi gond a köldöksérvvel!

Évi
Gratula Petra forgásához!Kép
Már hatalmas ez a lány, igazi szépség lett belőleKép

Csucsuka
Nagyon tetszett az olvasási szöveg, tényleg igaz csak az ember ilyenekre nem is gondol. Nekem anno a történelemtanárom ugy tesztelte, hogy tényleg elolvastuk-e az adott szöveget, hogy fejjel lefelé kellett olvasnunkKép

Psandi
Gratula Daninak a kutyázáshoz! Ugy látom csak az én kislányom nem akar kutyázni, pedig olyan aranyosak ugy a gyerkőcök, dehát lehuzza a nagy hasaKép

Kaska
Nem semmi a sztoridKépKép

Barbi
Remélem mi sokára fogunk ilyen képeket csinálniKép
Nagyon jópofa a kutyád ahogy szaladgál a hóban tölcsérrel a nyakánKép
Ádám meg egyenesen tündéri kissrácKép

Sofka
De jó, hogy meggondoltad magad és visszajöttél!KépKépKép
Nagyon hiányoztak volna ám az irásaid!
Szerintem az ilyenekkel nem kell foglalkozni, ha igy érzik jól magukat ám legyen, valószinüleg jobb dolgot nem kapnak az élettől.

Na jó hosszura sikeredett, megyek és rendbe teszem magam mire apa hazaér.

Mókuska

Kép
Kép
mókuska
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?