Új privát üzeneted érkezett!

:lol: :lol: :lol: :lol:
szét nevettem magam rajta!!
pedig milyen nehéz is ez.
tuza edit
 
 


pupu ez nagyon cuki Maja már ég kiakadt volna és orditana...
igaz mi messze is vagyunk ettől :(
ügyi máté
megtanithatja maját is ha jön a talira :P
Vendég
 


Csokinyuff, Máté ott lesz, az bizti :lol: :lol:
Maját úgyis megakarta múltkor fogni a képernyőn, alakul vmi..... :lol:

Kép
kis pupu
 
 

 
 

alakul.... :lol: :lol:
remélem máté olyan romatikus reggelit ágybavivős tipus lesz mert maja elég lusti....
Vendég
 


Na akkor lesz baj, Máté is elég kényelmes alkat
, nagyon akarnia kell vmit, hogy megmozduljon érte!
De csupa vigyor fiú, remélem ez javít a helyzetén!!!! :lol: :lol:

Kép
kis pupu
 
 


Na akkor majd ha egybekelnek otthonülnek tévéznek és neteznek :shock: :wink: :wink: :wink:
Maja is kezd vigyorogni mindig minden vicces
El lesz ez a sok kistök mint a befőtt...
Vendég
 


sikítok :lol:

sziasztok,jól vagyunk,megvagyunk. elvagyunk.
mindenkinek szép éjszakát!!!!

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


csokinyufff: maja nagyon mókás!!! :D :D :D

csaninak is bele szokott érni a füle a vízbe, sőt van amikor oldalra is fordítja a fejét, de nem zavarja különösebben, hogy a szeme ilyenkor a víz alatt van! :shock:

kis pupu: máté nagyon fürge, lassan lehet elpakolni! :lol:

leko
 
 


Sziasztok

Olvasó üzemmódban vagyok ,de annyit írtatok hogy csak na.Videók nagyon édesek SEBI,MAJA,MÁTÉ.......ZABIZNIVALÓ AK.

NAGYON IRIGY VAGYOK ,HOGY NEM LEHETEK OTT MOST VELETEK :cry: jah és szomorú :oops:
De remélem ami késik nem múlik és mihamarabb lesz következő babatali.
Azon ha minden jól megy 4-en ,ha nem 3 leszünk. :cry:
Éjszakáink még szörnyűek,de szerintem vissza kell rázódni a betegeskedés előtti állapotra ami nem tudom mikor következik be.Remélem mihamarabb mert jelen pillanatban olyan vagyok mint egy zombi.Idegeim kicsit labilisak ,állandóan sírok ,szóval felmondtam a szolgálatot.Már arra gondoltam elmegyek orvoshoz és kérek valami bogyót vagy patikába valami homeóst.

De egy szónak is száz a vége taliról nagyon sok képet kérek szépen.!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bocsika mennem kell BÁlint nem bír nélkülem lenni.
De viszont már normál kakink volt reggel :lol:

Kép

Kép
jucu
 
 


Sziasztok!
Viki, nálam a Férjem még mindig kérdéses, szerintem ne számolj vele.

Nóra, a kutya egy tünemény. A férjemet először megugatta, de esténként ő eteti, így nagy lett a barátság. A Férjnek is nagyon tetszik a kutya, azt mondta, okos, szép jószág. Totál elégedett vele, ahogy én is. Megkötni, vagy bezárni továbbra sem kellett. Eszik-iszik, egyre otthonosabban mozog nálunk.

Lányok, Eszter napok óta szinte óránként ébred éjjel, cumi vissza és alszik. Én fogzásra gyanakszom. Ti ilyen tünetek mellett adtatok valamit a babának? Próbáltam chamomilla homeót, de ugyanúgy ébredt. nurofen? dentinox?

Edit, mi járunk Dévényre, 3300 per alkalom (nem TB-s) ((tavaly 3000 volt)) Illetve remélem, múltidőben beszéletek, csüt megyünk kontrollra, úgy gondolom, Eszter már oké, de a doki majd megmondja.

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Hello!

Kispupu: Ügyi:) Szerencsére Sebi még nem tud mászni,de ez sajnos szerintem max 1-2 hét...Aztán jöhet a barikádozás, mert szerintem rögtön célbaveszi a kutyákat!Vmiért nagyon szereti őket, Jessynek már egyszer megtépte a fülét, szerencsére kutyi jól türte, csak én kaptam frászt!

Jucu: Ne izélj már! Próbálj meg pihizni egy kicsit, anyud, rokonok nem tudnak segíteni? Aztán megint a régi klassz Jucu leszel! :wink:

Csokinyuff: Mi is fényképezőgéppel, mert a kameránk bedöglött:(

Alvás: Hát nekünk hajnalban ez már inkább nem alvás...én kínlódok vele vagy fél órát...apa felveszi és teljesen visszalaszik a kezében...

Végre találtam egy papírszerűt, amitől nem kell félnem, hogy benyeli!!!Pelenka!!! Most is avval játszik :lol:

Ági: Mi is fogzunk ezerrel! Tegnap úgy láttam, mintha ki is bújt volna 1, de utánna megnéztem és megint nem láttam semmit:(

mamiblue
 
 


Jó reggelt!

Kis pupu: nagyon ügyes Máté! Szerintem már menne neki a mászás, csak csúszik a padló! Fanninak is ez volt a gondja eleinte. Nincs valami olyan nagy felület ami nem csúszik így? Azon jobban tudna gyakorolni. De amikor Fanni itt tartott, akkor kb. 2 nap kellett még neki, hogy tökéletesen másszon. Szóval kösd fel a gatyád, hétvégére szaladhatsz utána :wink:

Jucu: most már minden rendben! Az éjszakák meg máshol is szörnyűek... Kitartást!

Dimet: tali? Nem jeleztél semmit :wink:

Agnesgoboly: ok, nem számolok a férjeddel, de utsó pillanatban is eldöntheti, mert nem függ létszámtól a hely. Most már nem félek attól, hogy túl sokan lennénk, mert egyelőre nincs több jelentkező :(

Mamiblue: Fanni is mindig a pelenkával játszik, de én attól is félek :oops: Mindig a fejére húzza, és nem veszi le onnan, és attól félek, hogy nem vesz/kap levegőt...

horvviki
 
 


jó reggelt!

Mikegirl :imádba foglalom a nevedet, a viz nálunk is kezd beválni. Este 9kor altattam aztán reggel 3kor nyöszörgött egy picikét be a viz a szájába két-három korty volt és nyomta tovább reggel 7ig, na akkor viszont volt ereszd el a hajam, mind2 cicit fullra szivta :D ALAKULUNK???? Lehet hogy kezdünk nagylányok lenni?? :D:D:D

Kispupu: Máté nagyon drága, Hangus is csinál ilyet, de ő csak egy helyben fekvőtámaszozik :D, megindulni csak kigyósan :D, de mindig megszerzi amit akar, sőt mindig a cd állvány alól kell kiszednem, szerintem DJ lesz :D

Italoman jelentkezett a mail üzire, lehet hogy jön ő is a talira,

Pattogo: még 2 hét a taliig, addig nehogy ne béküljeteke meg már egymással?? Szoritunk

Jucu: 2 hét még sok idő, addig ti is jobban lesztek, legalább 1 percre fussatok le

Kép
sziszike77
 
 


Jó reggelt!!!

Remélem ez egy nyugis nap lesz. Bár még befigyelhet az okmányiroda, és igazából el kellene ugranom az egyik üzletbe is, de nincs kedvem kidugni sem az orrom :?
Tegnap egész nap mászkáltunk, szegény Atit már nagyon sajnáltam. Egész nap vagy a hordozóban, vagy a babakocsiban volt, nem tudott nyugodtan aludni sem, mert vagy rakosgatukk, vagy öltöztetgettük, és ha fent is volt, akkor sem tudott mit csinálni :(
A lényeg, hogy sikerült mindent kinézni, megvenni, és jövő héten jönnek is kertépíteni :) Persze a növények majd csak áprilisban, de én már teljesen be vagyok sózva. Jó időt akarok, Atinak medencét - felfújható vízkeringetéses, amibe én is beleférek :lol: - , meg homokozót.... :)

Videók
:lol: :lol: :lol:

Ági
Viburcol kúp - mi azt használjuk.

Jucu
Nyugalom!!! Már túl vagytok a nehezén. Nehogy már most omolj össze :wink:

mikegirl
 
 


rakosgattuk

Ja, és a tali
Szuper, hogy lesz!!!
Ha tudok, kreálok valamit, ha nem, akkor meg viszek löttyöt.

mikegirl
 
 


Sziasztok!

Annyit írtatok, alig bírtam visszalolvasni! :lol:
Lényeg, Maja nagyon cuki a vízben (Emma is pont ezt műveli, de megy a nagy kádba), Sebi is borzasztó aranyos, no meg Alex is! Én is úgy tudom, hogy 8 hónapos kor körül másznak, dehát ezek az expressz bébikék hihetetlenek! :D

Én szívesen sütik, hétvége is lesz, úgyhogy menni fog! Muffin mondjuk meg gyümölcskenyér?

Most mennem kell, jön a jegyesünk, de majd még bejelentkezünk!

Voltunk mázsáláson, meg megkaptuk végre a 4hós szurit! :D 8200 gramm, 72-73 centi. :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


Ági: Nálunk is a tegnap éjszakát leszámítva borzazstó éjjelünk volt. Fél óránként, óránként ekltünk. Szerintem mis is fogzunk, ja és én használom a dentitoxot és kelünk, attól függetlenül!!!!

Mikegirl: Nálunk ma csak iszi volt, kétszer éjjel, egyszer sem evett, úgy néz ki tényleg jó ez a módszer!!!

Kép
kis pupu
 
 


Sziasztok! Visszaolvasni még nem volt időm. Helyzetjelentésre jöttem csak. Lili felállt! És egyre stabilabban ül! Meg is dícsérte ma a doktornéni, hogy milyen ügyes. :D Rakok fel pár képet is! Kép távirányítóért mindenre képes vagyok Kép Kép Kép

KépKép
dudu_84
 
 


Dudu szépek vagytok!

A talira nem jöttök?

Kép
kis pupu
 
 


Huhh, mennyi minden történt mióa nem néztem felétek!

Üdv az újaknak, remélem ti is jöttök talira!

Jucu, sirta mikor olvastam mi történ Bálintal!!!!! EZ valami szöryű érzés lehet! Angyalkák vigyázzanak rátok és nagyon drukkolok, hogy minden rendbejöjjön! Neked kitartást, nem is tudom hogyan birtad eddig is. A nyugtatós bogyók nagyn kiütnek.Inkább kedélyjavitót kérj a dokitól, a SERLIFT sokat tud lenditeni és nem leszel kómás tőle!

Kép
h.bogesz
 
 


H.bogesz: ez most azt jelenti hogy te is jössz a talira? Hányan jöttök? :wink:

horvviki
 
 


én előre láthatólag pár napig nem leszek éppen a szivemet ásom jo mélyre...... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :roll:
Vendég
 


Nagyon szépek a babók és hihetetlenül ügysek! Máté, hihtetlen! Na ettől mi még nagyon messze vagyunk, de igyekszünk!

Huhh, jó nagyok a babák! Mi még csak 6600g és 67 cm-ek vagyunk. Lehet, hogy picikék maraduk? Pedig örültemvolna, ha apja testalkatát örökli!

Talira sztem csak ketten megyünk a bébivel, párom valszeg dolgozni fog!

Az éjjel nálunk is borzadáj volt! Kikszültem, óránként nyűgi, de nem tudtam mitől, már kajás sem volt csak vergődött! Úgyhogy lementem a patikba és megvettem a homeós kúpot.

Megpróbálom az éjjel vizzel itatás, de sztem rá fog önni, hogy átvágás! Teát nem szabad??? Akkor nem ér semmit a technika?
Annyira szeretnék már kialudtan ébredni........
Kellemes napot csajok! Szépen süt a nap!!!

Kép
h.bogesz
 
 


IGEN, még jó, hogy megyünk! Ki nem hagynám ezt a szupi programot!

Csokinyuff, akkor tényleg beigazolódott amit láttál??? Valós a probléma?? Ez szörnyű, nem is rok mást mert ilyenkor olyan indulatos leszek!!! :twisted: :twisted: Undoritó!!!! Főleg, hogy most amig ilyen apró a baba, szinte ki vagytok szolgáltatva neki! Ne hagyd magad, légy erős, légy kemény, ne nézd el az aljaskodást! Már bocs, hogy ilyen pofátlanul beleszólok! Csak a kis gyönyörűséged a fontos, mindenkinek nyas-gem!
Vegye elő az "ásd el magad" felszerelést, mert nem is tudja, milyen szar érzés lesz ha elveszit titeket!
Na, abbahagytam, bocs!

Kép
h.bogesz
 
 


Na akkor itt tartunk most:
Mikegirl - Ati+anya+apa
Sziszike - Hanga+anya+apa
Kis Pupu - Máté+anya
Horvviki - Fanni+anya
Csokinyuff - Maja+anya+ikertesó+(keresztapu esetleg)
Agnesgoboly - Eszter+anya
Noémib - Luca+Csenge+anya+apa (14 órára jönnek)
Dincuska - Emma+anya + apa
Tuza Edit - Alex+anya+(apa+2 tesó?)
Mamiblue - Sebi+2 tesó+apa
Bkrisztike - Eszterke+anya+apa kérdéses
H.bogesz - Szaffi+anya

Még nem biztos hogy jönnek:
Leko - Csani+anya
Mirosz
Italoman

H.bogesz: ne aggódj, mi is kicsik vagyunk. Jan. 18-án volt Fanni 6450 gramm azóta nem mértük, majd jövő héten megyünk, de szerintem tuti nincs több 7 kilónál. Már akkor is örülni fogok, ha elérte a 7 kilót.

Csokinyufff: történt valami tegnap óta? vagy csak most hirtelen kijött belőled???

Víz módszer: jó ötletnek tűnik, de nálunk van még egy akadály. Fanni nem akar cumisüvegből inni... Ti miből itatjátok?

horvviki
 
 


Köszi csajok a dicséereteket, de mi meg még nem üllünk......

Csokinyuff: Inkább gyere, hátha messziről tudunk nkeed segíteni egy picit! Azért is vagyunk egy picit!!!!

Bogesz: Én ma almalével itattam éjjel, nem kért enni!

Na még jövök, csak dolgozom!

Kép
kis pupu
 
 


Pupu igazad van... :)
Csak most kijött nagyon most beszéltem vele és mondta hogy most jol érzi magát meg jo az uj kis csajával.... :cry: :cry: :cry:

El se tudom hinni hogy lecserélt engem és a gyerekét egy 13 éves ribire.... :oops:
Vendég
 


Pupu igazad van... :)
Csak most kijött nagyon most beszéltem vele és mondta hogy most jol érzi magát meg jo az uj kis csajával.... :cry: :cry: :cry:

El se tudom hinni hogy lecserélt engem és a gyerekét egy 13 éves ribire.... :oops:
Vendég
 


Ez most komoly egy 13 éves kislánnyal szürte össze a levet!? :shock: :shock: :shock: :shock: NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Tudom könnyű mondnai, de fel a fejjel! Találsz majd olyat, aki megbecsül téged és szeret majával együtt!

Fent vagy az Iwiwen?

Kép
kis pupu
 
 


Ági!

nagyon örülök a híreknek, nagy megnyugvás h jó helyen tudjuk a kutyut, ahol jól érzi magát!

Sziszike!
most adtam fela kuponfüzetet, nem tom mikor ér fel ? Kép
nora80
 
 


csokinyufff: Most nagyon szemét leszek, de én feljelenteném, az biztos.
Bár nekem nincsen lányom , de ilyonkor mindig az jut eszembe, hogy abba a gyerek testbe rakja a f....át és ettől kiver a víz.Bár a fiam is annyi idős, és ugye hallottunk már ilyet is.

Szerintem ez is csak őt jellemzi és nektek jobb, hogy most szabadultatok meg tőle, nem amikor már kötődik hozzá a gyerek.
Még akkor is, ha most magányosnak is érzed magad.
tuza edit
 
 


Csokinyufff: ezt komolyan írod, hogy 13 éves a csaj??? :shock: Ha ez tényleg igaz, akkor ezen felesleges rágódnod, max. két hetet adok nekik.... Persze ettől még a pasi nem megy vissza hozzád, de jól pofára fog esni. Ja, és én már tuti megráncigáltam volna őt!!!!

horvviki
 
 


Csokinyuff, Editnek igaza van! Sőt, kideriteném ki a csaj, megkeresném hol lakik és nem a csanak mennék neki, hanem a szüleihez elmennék és szépen elmesélném milyen szakadt kis qurva a lányuk aki tönkretesz egy családot.........
ez az én véleményem! Hát basszus, az unokahugom is 13, alig őtt még ki a kis cicije, meg még meg sem jött neki, háááát, elég durva lehet sz a kis luvnya!

Kép
h.bogesz
 
 


Sziasztok!

Csokinyuff,én is csak azt tudom mondani,mint Edit.Ez borzasztó.Ez megrontásnak számít nem?Kíváncsi lennék azért a leányzó szüleire,hogy ezt hagyják... :twisted:
Egy ilyen hapsiért nem érdemes kiborulni.

Nálunk az éjszakai ivászat Gábornál nem vált be,állandóan itatni kellett.Akkor volt már tutui a dolog,amikor már megtalálta egyedül is az üveget,és ivott egyedül.Erről csak nem rég szokott le...
ZSófim meg egy tündér,mert végig alussza az éjszakát.21-7-ig(kop-kop-kop) :lol:

Kép
Kép
huni
 
 


:D köszi lányok
most volt itt akkorra átszállót kapott hogy szerintem egy darabig nem jön erre :shock: :D :D :D :D :D

Ja tuti nem jött még meg neki és a cicije se nőtt ki van vagy 40 kilo és még 10-nek se néz ki :oops: :shock: :D :D :D
Vendég
 


Csokinyuff,nagyon helyes :D :D

Kép
Kép
huni
 
 


Csokinyuff
Bakker!!!!!! :shock: :shock: :shock:
Eszedbe ne jusson bánkódni egy ilyen szar alak miatt!!!!!!
A verés helyett javaslom, hogy amikor beszélsz a drágalátos "apukával", akkor egy csepp szomorúság se látszódjon rajtad. Gyors felejtsd el, és legyél te a világ legboldogabb embere a csodálatos kislányoddal, köszönd meg egy komoly beszélgetés keretében neki, hogy elment, mert hogy tulajdonképpen milyen jót tett veled, mert most már látod, hogy így sokkal jobb, légy végtelenül hálás, és meglásd, ott fogja kaparni a küszöböt, és akkor kell egy igazán nagyon nagyot belerúgni!!!!
Semmi nem használ ennyire, ezt saját magam tapasztaltam annó. :oops: :lol:

horviki
Éjszaka, félálomban fel sem tűnik neki, hogy az tulajdonképpen cumi :lol: Ha már nyüsszögni kezd, dugd be a szájacskájába :lol:

Ma ettünk először husit. Nem vártam ki a 7. hónapot, mert itt sorozatosan azt olvastam, hogy mindenkinek azt mondogatja a védőnője, hogy itt az ideje.

mikegirl
 
 


Csokinyuff: :shock: -csatlakozom a többiekhez! Biztos kötődsz még a férjedhez vmennyire, de biztos, hogy jobb, hogy most derült is ki milyen valójában...

mamiblue
 
 


Sebim ma össz-vissz 45 percet aludt! :( Kiváncsi vagyok mikor döl ki! Keresztbe állnak már a szemei a fáradtságtól, de egyszerűen nem alszik! :cry:

mamiblue
 
 


Na akkor Maja anya által kreált cuccba :shock: Kép Ne zavarj pihenek!!! Kép hátulról Kép előről amennyi látszik Kép kukucs
Vendég
 


Csokinyuff nagyon helyes, és igaza van Mikergirlnek fogja ő még a küszöböt kaparni!

Maja még mindig nagyon szép és ez a ruci.....eszméletlen!!! :lol: :lol: :lol:

Ma volt a védőnő, nagyon megdicsérte Hangyusz kómát, lassan megyünk mázsálásra is angyon kiváncsi vagyok!!! :shock:

Kép
kis pupu
 
 


Leko!
különben irigykedek a fog miatt. :roll:
Kertes házban lakunk de szerintem még a szomszédok is tudják ha jön a foga :? :shock: :roll:
Vendég
 


Kép

ez ma készült rólam

Kép

jó időben, kinn a teraszon 8)

Kép
nora80
 
 


Sziasztok!

Itt volt a szerelmünk, úgyhogy nagyon szép délutánunk volt! Teszek pár képet a bimbózó szerelmi szálról! :D

Csokinyuff: Hát szavakat sem találok, hogy mennyire bunkó ez az ember! Én is azt tudom tanácsolni, amit Mikegirl, ne mutasd a fájdalmad, az ilyen azt sem érdemli meg, hogy ilyen gyönyörűséges kislánya legyen, mint Maja. :? :( Fel a fejjel, Majácska csudiszép! :D

Nora! Tündéri a kis husi! Spanyol balerina lesz belőle! :D

Mamiblue! Biztos a fránya fogak! Mi lekopogom, egész szépen alukált ma! :D

Jucu! Sikerült már visszaállni? Sok gyógyipuszit küldök a kis Bálintnak! :D

Kép Kép Kép Kép

dincuska
 
 
 
 
 
 


dincus irigykedem a völegény miatt :shock: :shock: :shock:
milu egy kis herceg kár hogy későn láttunk meg :?
Vendég
 


csokinyuff: én meg a kertesház miatt irigyellek! :) te csináltad neki ezt a ruhát? nagyon cuki!!!
Emma és Regi is nagyon édes! :)

leko
 
 


nyuff! a kupon megérkezett?

leko
 
 


Nagyon szépek a babák, és ügyessek is nagyon.
Mamiblue, nálunk is ma ennyi alvás volt, és 7-kor aludt be Danus :roll: , azóta alszik, kaja és fürdés nélkül :roll: .

Kép
mona76
 
 


leko!
Nem sajnos még nem jött meg de talán holnap. sok levelet várok meg csomagot is... :roll:
Tudniillik a postásunk akkor dobja be a leveleket ha legalább 5-6 összegyült... és nem tesz különbséget a ajánlott és sima levét között....
Azt nemtudom hogy irja alá a nevemet :roll:
Ha mindenkivel igy csinálja elég egyhangu lehet az a sorszámos papir :shock: :shock: :roll:
Jelzem ha megjött :wink:
Vendég
 


Igen a rucit én csináltam :D
És a többi müvem Mostmár csak a rózsaszin kissapi jo rá... Kép Kép Kép
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?