Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok csajok!

Végre netközelbe kerültem.

Az uh-n minden rendben volt, hallgattuk a szivhangot, vagy nem is tudom, szerintem az volt, hogy a köldökzsinórban keringett a vér és annak a hangja volt, a súlya 1262 g, szerintem az elég sok igy 28 hetesen, de nemtudom honnan tudnám ezt megnézni, meg farfekvéses még mindig a kincsem, de a doki azt mondta, hogy van még ideje megfordulni, remélem meg fog. Ééééééééééés a lényeg, hogy a doki szerint 100 %-ig biztos, hogy KISLÁNY! Hát nemtudom, én még mindig nem tudom elhinni, de kaptunk róla képet, majd otthon beszkennelem, és felteszem, hátha valaki ért hozzá?! :lol:
Mutogatta a három vonalat, és meg is kérdezte apától, hogy látja apuka?! Szegény apa mondta, hogy látja, de mit is kell nézni, és akkor elmagyarázta a doki, hogy ez a három vonal a bizonyiték a kislányra, hogy nem hazudik... :lol:

Judy,
úgy látszik Barbika nagyon jól érzi magát odabenn! :wink: :lol:
sirkici
 
 


Chris,
örülök, hogy minden rendben veletek, és szerintem nem vagy bálna, bár gondolom mindenki annak érzi magát akármennyit is hizott. Te mennyit hiztál eddig? És hogy csináltad, hogy 2 hete nem hiztál semmit? Én már sétálok meg minden, de akkor is hizok, mint egy disznó! :D
sirkici
 
 


Sirkic:gratulálok a kiscsajhoz!!!
Kép
Vendég
 

 
 

GYABLONKA: Köszi Neked is :lol: Aranyos vagy!
JUDY: Mit mondott a doki, ha túlhordod Barbit meddig vár? Én nem hallottam még, hogy 8-9 hónaposan lehet csak fülbevalót rakatni, mert itt nálunk a kórházban rakják be utolsó nap a kislányoknak a fülbevalót (kiszúrják)
CHRISTELL: Biztos megfordult Klárika, de amúgy még van ideje, ne aggódj!
DITKE: Köszi. De rég hallottam Felőled! Mi újság! Mesélj! Hogy vagytok?
SIRKICI: Nagyon szép a kiságy, igazán édesek a macik rajta! Mi volt az UH-n?
JAIMEE: Az édességet sem kívánod?
OMNIA: A narancslétől nem fáj a hasatok? Próbáld ki, hogy köménymagot rágcsálsz minden etetés előtt, hátha az segít.

RÓLUNK: Ma kapta meg Bence a 3 hós oltást! 6680gramm és 61cm.
Vendég
 


SIRKICI: Gratulálok a kislányotokhoz! :lol: :lol: Egyáltalán nem sok a súlya, Peti 28 hetesen 1162gramm volt, Bence pedig 1255gramm. Többi adatot beírod? AC, HC, FL, BPD stb..
Vendég
 


Sirkici,

Gratulálok a kislányhoz. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Betsy,

Túlhordásról még nem beszéltünk. Igazából ugye a doki szerint 23-án kellene születnie, csak a kalkulátor szerint 20-a.
Szóval szombatig még van idő.
Azért holnap rákérdezek, hogy mi ven ha túlhordom.
De remélem ez nem fog bekövetkezni.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sirkici, de jóóóóóóóóóóó, hogy kislány! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Betsy

Boldog névnapot! Bence szépen hízik :) .

Sirkici

Gratula a kislányhoz!

Christell

Mindenki csodálkozva kérdezi, hogy biztos nem ikrek???? Bálna vagyok én is,hatalmas a hasam.
Köszi a hátfájós tanácsokat,de tegnap kiderült, hogy a baba nyomja az epémet és azért fáj egy tenyérnyi helyen a hátam és a hasam .Nem tud rendesen ürülni és a pangás miatt van a fájdalom.
:(

Judy

Tudom a legnehezebb az utolsó pár nap,de kitartás hamarosan kezedben lesz a kislányod!

KépKépKép
bambika
 
 


Csajok,
egyöntetűen köszönöm mindenkinek a gratulációkat! Remélem nem fogja meggondolni magát, és mostmár tényleg kislány marad (még mindig nem tudom elhinni)! :lol:

Betsy,
nem sok mindent mért, olyan adataim vannak, hogy:
BPD: 7,15 cm
HC: 26,35 cm
FL: 5,22 cm
Szép nagyfiú már Bence, szépen gyarapszik! :D

Akkor beszkenneltem a képet, remélem ti is láttok valamit: :D

Kép
sirkici
 
 


Hááát Sirkici, nem könnyű :lol: , de tényleg azt mondják, hogy a 3 vagy 4 párhuzamos vonal tuti kiscsaj, úgyhogy nyugodtan elhiheted!

Amúgy itt egy link ezügyben: http://babatervezok.otthona.net/jom.shtml

Meg mutatom a mi puncinkat is :lol:

Kép
Vendég
 


Hát most tudok átérezni a problémát, amikor egy ismeretlen UH képet kell elemzni!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Nem látom amit látni kell... :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi: :lol: :lol: :lol:

Akkor kicsit kreálok a miénken, Sirkici, tessék követni! :lol:

Kép
Vendég
 


Judy!
Drukkolok, hogy Barbika kibújjon végre. Már nagyon várják ide kint. :lol:

Sirkici!
Gratulálok! :lol: :lol: Nem mondom, hogy én megmondtam... :lol: :wink: De én tudtam, hogy kislány! :lol: Még tényleg van ideje befordulni. A lányok úgy tűnik nem szeretnek idő előtt "fejen állni". Ők ennél lustibbak, és kényelmesebbek.
Eddig 11 kg-t híztam. Nem tudom, hogy csináltam, hogy nem híztam. Talán azért lehet, mert kevesebbet vacsizok. Na nem azért, mert vigyázok az alakomra, hanem, mert egyszerre nem tudok sokat enni. Viszont szinte egész nap eszem. Délelőtt főleg. Csoki, süti, kakaó stb.

Betsy!
Valószínűleg befordult Klárika, vagy csak épp fordulásban van. Nem ott érzem a rugdalását sem, mint ahol eddig. Most inkább köldök felett érzem, eddig pedig a pocakom legalján éreztem. Védőnéni szerint is gyanús. Eddig jobb oldalamon volt köldökkel kb. egy vonalban a szívhangja, most bal oldalamon van, jóval köldök alatt. Remélem, hogy nem csak huncutkodik velünk. :wink:
Bence hogy viselte az oltást? Gondolom nagyfiúsan. Jó nagyot nőtt a kislegény.

Betsy, Sirkici!
Ti honnét tudjátok, hogy mekkora a picurka a pocakban? Nekem annyit mondott a doki, hogy korának (31. hetes) megfelelő. Amikor rákérdeztem, hogy no de mégis mekkora a súlya, azt mondta, hogy 1800 gr lehet, és ha kihordom 40. hétig, és ilyen ütemben fejlődik, 3600 gr lesz, amikor megszületik. Ma megkérdeztem a védőnőt, hogy szerinte mekkora lehet, azt mondta kicsit több, mint 1,5 kg.

Bambika!
Hasonló cipőben járok én is. Apukám is mindig azt kérdezi, hogy biztos nem ikrek? Mert akkora pocakom van.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Sirki:
Gratulálok a kislányhoz!!! Puncis, puncis, puncis!!! :lol:

Bíbi: Gyönyörű a ti puncitok is! :D :D :D

Bambi: Kitartás, nekem is óriási hasam volt.

Chris: Igazából akkor derül ki a súlya, ha megszületik. Tippelni lehet, de az UH is csalhat, dokik is tévedhetnek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2008.09.03 15:44-kor.
jaimee1
 
 


Judy: talán ma??

Betsy: És hogy bírta az oltást? Réka leordította a doktornő haját a 2. hóson...., azt hittem már soha nem hagyja abba a sírást. Igaz, mire ideért a doki, már fáradt volt...

Omni: Kakahelyzet?

Heni: köröztessünk?
jaimee1
 
 


Bibi,
a ti képeteken nagyon jól látszik, ez 1000%! :lol: Hiába, ez a 4d technológia.
Sajna ennél többet nemtudok javitani a képen, elég rossz ez az uh gép, de végül is a dokinéni nagyon biztos volt a dolgában, rögtön rávágta, hogy kislány, nem is kellett nézegetnie, stb. :D Meg már eddig 3 különböző doki mondott kislányt, akkor talán már nem fog változni a helyzet. Azért majd a 32 hetes uh-n én is olyan leszek mint Jaimee volt, meg fogom kérdezni, hogy még mindig kislány?! :oops: :D

Chris,
köszike! :lol:
11 kg, nagyon ügyi vagy! Én már nem eszem édességet, max hetente egyszer, sétálok, és akkor is hizok. Majd hétfőn megyek a védőnőhöz, kiváncsi vagyok ő mennyit mér, de kb. 13 kg-nál tarthatok, ha nem többnél. Nem tudom mi lesz igy a vége...
A súlyát az uh gép átlagolja ki a mért adatokból, tehát teljes mértékben átlagos adat, nem teljesen reális. Csak becsült érték, de kb. meg lehet tudni, hogy mekkora lesz a baba.

Jaimee,
kösz! :lol:
Kösz az adatokat is, szóval szépen fejlődik a kicsikénk! :D
sirkici
 
 


Mirci,
hogy vagy? hol vagy elveszve? Be tudtad már szkennelni a képet?
sirkici
 
 


Sziasztoik Lányok!

Ne haragudjatok, hogy ennyire eltüntem, de nagyon sok melóm van, és elég sokat vagyok vidéken is, így még visszaolvasni sem tudtam. Este meg általában már hulla vagyok. A képet azért berakom itt 6 hetes 5 napos gombócka.

Amint tudok jövök! :wink:

puszi mindenkinek
Kép

Kép
Kép
mirci74
 
 


Sirki: Tuti a kislány!! Az én dokim is így látta a nunit. De a te UH-don még én is látom!! :D Ebből már fütyi nem lesz!

Mirci: Lakziszervezés megy? Nagyon helyes kis gombócod van! :wink: Vigyázz magadra azért!!

Nóri: És nálatok? Hogy álltok?

Hú, Réka kakkantott...most ártatlanul néz rám. :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2008.09.03 15:46-kor.
jaimee1
 
 


Mirci, nagyon aranyos a kis bébi...hogy megy az idő, nemrég még én is ilyen maszatképet mutogattam, most meg olyan fura elképzelni, hogy tényleg az a kész, szép pofijú bébi lakik bennem, aki itt alszik a fényképen előttem! Ténylg hihetetlen!

Judy, gondolunk ám Rád sokat, melyik lesz a nagy nap?

Én most tartok + 10 kg-nál, de még nem szólt be senki, szerencsére, talán mert a kiskönyvemben lévő súlyhoz mérik, az 12 hetesen korunkban volt, ahhoz képest meg csak + 7...de én tudom az igazságot.:lol:

Ma lesz meg a terheléses cukrom, szerintem diétára fognak, elképesztő mennyiségű édességet eszem, már én sem bírom nézni, zugevő lettem :roll:
Vendég
 


Bíbi: igen, ahhoz mérik. Az nekem - 4-5 volt.....
Gratu a 27 héthez!! :D
Terheléses cukor előtt 2-3 nappal nem köll enni sok szénhidrátot és jó lesz a cukrod. De már elkéstem ezzel...Szirupos?
jaimee1
 
 


Most akkor tényleg csak a +7 számít? :roll: Akkor meg vagyok elégedve magammal! :lol:

Iiiiigen, én is gondolkodtam ezen a " diétán", ezért is halogattam eddig, de sosem volt 2-3 olyan nap, hogy ellent tudtam volna állni a szénhidrátnak :lol: Amúgy meg azzal vigasztaltam magam, hogy nem is baj, ha reális lesz az érték, ha gáz van, akkor derüljön ki, max. lekötöztetem a kezem, a szám, meg mitudomén :lol:
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2008.09.03 15:46-kor.
jaimee1
 
 


Sziasztok,

Most estem haza, mert kórház után volt még egy pár dolgom.

Kicsit el vagyok kenődve, na nem azért mert baj van, Barbika jól van, mindenem jól működik, szívhang ok, áramlás ok, vizelet negatív, vérnyomás 120/80, de a méhszájam sajna még mindig 2100-as vagyis a belső totál zárt, és szüléshez elég kemény.

Reggel óta szabálytalan időközönként vannak összehúzódásaim, csak elég rövidek és nem elég erősek és sajna ez nem igen tágított semmit. Ma már sokszor volt és sehol semmi.

Ha szombatig nem indul meg a szülés, akkor szombat reggel kell mennem megint NST-re és méhszáj kukucsra, majd utána minden nap NST és 2 naponta vizsgálat. 1 hét túlhordást engedélyezett a dr bácsim. Ha addig semmi, akkor megbeszéljük, hogy mikor indít, és ha akkor sem akarok tágulni akkor marad a császár.

Röviden ennyi. Nagyon nem akarok császárral szülni. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2008.09.03 15:46-kor.
jaimee1
 
 


Mirci,
nagyon szépen látszik a kis gombóckád, be is tettem a tábliba a képet! :D
Ne dolgozz túl sokat, és gyere amint tudsz! :D

Jaimee,
:lol: :lol: :lol: , genetikus szem, ez tetszett! Ha ti is látjátok a képen a lényeget, akkor ok, már apa is kezdi elhinni, bár szerinte akkor lesz 100%, ha megszületik, de én már beleéltem magam a kislányba... :oops: :D
Nagyon aranyos lehetett Réka a kis ártatlan szemeivel! :D
Ezek a dokik meg tiszta hülyék, te tényleg nem hiztál sokat, meg mi az hogy +6 kg-ra diétát ir :twisted:

Bibi,
nem tudom mennyire függ össze a csoki meg a cukor, de én mindkét alkalommal labor előtti nap ettem édességet, eszembe sem jutott, hogy talán nem kellene, és mindkétszer alacsony lett a cukrom. :shock: :D

Judy,
:( , de azért még megváltozhat a méhszáj állapota, és ki tudja, reméljük, hogy mihamarabb megszülsz és nem kell annyit túlhordanod! A lényeg, hogy Barbika jól van!
sirkici
 
 


Ja, el is felejtettem, meghoztam a babakocsiról a képeket:

Kép Kép
sirkici
 
 


Judy nyugi, nemsokára tényleg megérkezik Barbi, beszéld meg vele, hogy bújjon ki lassan!

Sirkici, szuper a kocsi! Na, hogy belehúztatok, nekünk se kiságy, se kocsi még!:lol:

Tök jó lett a cukrom, 5,4 :shock: így most lelkiismeretfurdalás nélkül nyomom le a 3. óriás rudit :lol:

No meg itt a friss pocakfotók:

Kép Kép
Vendég
 


Bíbi:hűű, Bíbi, bombajól nézel ki! :D
Gratula a cukorhoz! A Rudi nekem is a gyengém. Még most is... :D :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2008.09.03 15:48-kor.
jaimee1
 
 


Sziasztok!

CSupa klassz fotó!!

Betsy! Boldog névnapot!!
Nem kap sok narancslevet, épp csak egy-két kiskanálnyit. Nem akarok ajtóstól rontani a házba. A köménymag nem a szelek ellen jó? A teájába szoktam tenni néhány szemet. De úgy vettem észre, hogy nincs ilyen gond.

Sirkici! Gratulálok a kislányhoz! És a kocsi nagyon szép!

Bibi! Nagyon csini vagy!

Judy! Ne csüggedj! Az én pocim is még pénteken fent volt, és sermmi jele nem volt, hogy ki akarna jönni Dorka. Jóslófájásaim se nagyon voltak. Aztán gondolt egyet, és jött!!!

Niki! De jó, hogy jártok úszni!! Ilyenkor sajnálom, hogy nem Miskolcon lakunk. A barlangba jártok? Vagyis jártok? Vagy csak egy-egy alkalom? Hogy működik? A szerencsi uszodában nem bízom( egyik ismerősünk fürdőrucija szétment) , a fürdő még csak most nyílt, még nem tudni ,ilyen lesz.

Kaki fronton hétfőn volt fejlemény. Azóta nem. Én iszom a narancslevet. Próbálom Dorkával is kóstoltatni. Issza a kamillateát... És szerintem majt hétvégén számíthatunk a következő adagra.

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Narncslé előtt:
Kép

Narancslé után:
Kép

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Bibi,
kösz! És neked gratula a cukorhoz!
Hát mi is most leállunk egy kicsit, elfogyott a pénz egyenlőre, végül is erre a kiságyra ráfutottunk, a kocsit meg anyuék vették meg, igy már nyugodt vagyok, hogy a 2 legnagyobb dolog megvan, aztán a többi majdcsak meglesz! :D
Nagyon szép a pocid, tök jól nézel ki! :D

Jaimee,
kösz!
:lol: :lol: :lol: , szegény dokid!

Omnia,
nagyon aranyos Dorka baba, főleg a narancslés utáni kép cuki! :D
sirkici
 
 


Ja, még felteszem gyorsan a táblit, aztán megyek is dolgozni:

Kép
sirkici
 
 


A fenébe a sietségnek, rosszat tettem fel, ebben még nincs benne Mirci képe! :evil:
Akkor ime a rendes:

Kép
sirkici
 
 


Jaimee: ja, ja, a Boci is nagyon bejön, sőt, én már olyan elvetemült lettem, hogy tortaszeletekre is hajtok, pedig előtte mindig utáltam őket, szülinapokkor csak udvariasságból nyomtam le nagy nehezen egy vékony szeletet. Ja, meg a kelt tészták! Hetente sütök lángost meg pizzát, fánkot, ez tényleg kész!:roll:

Amúgy meg este esett le, hogy tényleg emlékszem erre a diéta dologra, hogy hiába bizonygattad, mennyit fogytál, mégis....a hülyék!

Omnia: édes nagyon Dorka baba! :lol:

Sirkici: épp kérdezni akartam, mi lesz a kislányotok neve...Nikoletta nagyon szép. ( Nikol, Letti- tök lól becézhető:lol: )
Vendég
 


Sziasztok,

Sajna még egyben. :cry: :cry: :cry: :cry:
Átállítottam a vonalzómat szombati napra, mert ugye a doki szerint akkor töltöm a 40. hetet. Addig legalább még van remény.

Bibi,

Nagyon csinos vagy. :lol: :lol: :lol: Annyira jól áll neked a piros szín, hogy hihetetlen. :lol: :lol: :lol:
Nagyon szép formás kis pocid van.

Omnia,

Gyönyörű a kislányod. :lol: :lol: Milyen édes kis arcot vág a narancslétől. :lol: :lol: :lol: :lol:
Remélem péntek vagy szombat éjszaka hirtelen elkezdődik valami nálam. Minden nap ezért imádkozok.

Sirkici,

Baromi jó a járgány. :lol: :lol: :lol: :lol:

Jaimee,

Arról még nem beszéltünk, hogy ha lejár az 1 hét túlhordá hogy fogja megindítani. Egyenlőre erre nem akarok gondolni. Még bízok a szombatban.
Jövő héten csinál magzatvízvizsgálatot is, az is segíthet a megindulásban. Na meg a 2 naponta vizsgálat is. Szóval még nem adom fel.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 



Sziasztok!!!
Betsy: Kicsit megkésve, de NAGYON SOK BOLDOG NÉVANPOT KÍVÁNOK NEKED!!!

Bíbi: nagyon csinos vagy :!: :wink: Zozika erre ezt mondaná: " Anyucika csíkos!!!" :lol: Imádja a csíkokat...
Tegnap meg felvettem egy rucit - erre " Nagyon csinos vagy Anya!"
Ezt a férjemtől tanult valszeg :roll: 8)

Sirki: Édi a kiscsaj :wink: Látszik ott minden, nyugi :D A kocsi is tök jó, úgy látom divatban van most a piros!!!

Omni: Gyönyörűséges a Dorkád!!! Most már mi is mosolygunk meg nagyon figyelünk :wink:

Gyabi: Elsőnek kisfiú - ez tök jó!!! Mi legalább is így szerettünk volna. Szerencsére bejött 8)

Jaimee: Nagyon csini és NAGYON vékony vagy azon a képen :shock: Mennyit nyomsz most, ha nem titok? Van már étvágyad? Említetted, hogy nem nagyon volt egy ideig...

Judy: Drukk!!! Terhes úgy sem maradsz :wink: !!! Tudom, nekem könnyű már beszélni :lol:

Chris: Hát nem csida, ennyi intézni való mellett nem is fogsz hízni!!! Hogy áll a házikótok?

Heni:
Mi újság? A fiúk jól vannak már?

Barbi: Bírod a gyűrődést? 8)


Ezek a képek a keddi Debreceni babanetes topik találkáján készültek...
Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok!

Omnia:

Nagyon klassz a babaúszás, Dominik nagyon szereti.
Rendszeresen járunk, heti egy alkalommal lehet menni az elején, aztán majd sűrűbben.
Nem a barlangba járunk, az nem elég tiszta én úgy hallottam, hanem a Futó utcán van egy fitness clubb vagy mi a manó, és oda járunk.
Ha egy szülő megy a medencébe akkor 1700Ft 45 perc, ha kettő szülő, akkor 3000Ft.
Nagyon tiszta igényes, csak babáknak.
Szóval csak babaúszást tartanak ott.
Én mindenkinek ajánlom!!!

Nagyon sajnálom szegény Dorkát, hogy nem nagyon megy a kaki.
Már én is hallottam pár ilyen esetet.
Nekünk szerencsére minden nap van.
Nagyon aranyos a babóca, édi pofit vág a narancslé után.
Nem próbáltad még az almalevet???
Az jobban segíti a pocit.
Vagy a Mecsek baba teát???
[/u][/url]
Vendég
 


Olik,

Gyönyörűek ezek a kis lurkók.
A középső és az alsó kép között hihetetlen hasonlóság van. :roll: :roll: :roll: :roll: Pedig fiu és lány. :lol: :lol: :lol:

Nem tudtok valami módszert ami esetleg hatásos lenne a szülésindításra??? Mármint valami házi módszert.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Omni: Nagyon édes Dóri, sztem nagyon hasonlt rád! :D

Igen, az édeskömény a szélre jó, Réka fura módon csak akkor issza meg ezt a teát, ha éppen gondja van vele.

Olik: Aszta, de szépek vagytok! :D Tündériek a gyerekek, te is nagyon jól nézel ki! :D Én most 60 kilót nyomok. Az étvágyam az katasztrófa, de eszem azért rendesen. Azt hiszem... Töbnyire...:roll:

Látom, Zozi máris tud bánni a nőkkel. :D Tud bókolni.

Judy: Hát van a lépcsőzés, meg a málnalevél tea, de ezt mindkettőt ismered már...több tippem nincsen. :cry:

Bíbi: Ilyen koszt mellett csoda ha nem szedtél fel 3x ennyit. :shock: Tök jó, hogy van energiát sütkérezni.

Sirki: Nikolett? Szééép! :D
jaimee1
 
 


Sziasztok!
Sirki! Nagyon szép név a Nikolett!

Olik! Nagyon jól néztek ki! És milyen nagy már ez a lány!

Niki! Köszi! Majd utánajárok! -Hejőcsabai vagyok egyébként.
Az almára azt monták, hogy az megfogja a hasat. A narancsot, meg a barackot ajánlották. De egyébként ő tök jól érzi magát. Nyomja a pukikat szépen illatosan, nem fáj a pocija, nem nyűgös, csak kaki nincs.

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Bibi,
nálam pont az volt a fő szempont, hogy a név becézhető legyen, mert én nagyon nem szerettem, hogy az én nevemet nem lehet rendesen becézni, ugyanis Anita a nevem, a barátaim Ancsának hivnak, ami ugyebár az Anikó röviditése, igy ha valakinek Ancsaként mutatkozok be mindig azt hiszi, hogy a teljes nevem Anikó. Ezért is mondtam, hogy ha lesz egyszer gyerekem, akkor annak biztosan becézhető neve lesz! :D

Judy,
kösz! :lol: Szerintem is próbálj még lépcsőzni vagy takaritani, de gondolom már az sem megy olyan könnyen, hát tényleg nem tudom mit kellene tenned, de remélem mostmár csak megindul valahogy valamitől az a szülés!

Olik,
kösz! :lol: , hát az már valami ha mások is látják!
Nagyon szépek vagytok mindanyian, a gyerekek nagyon hasonlitanak egymásra, és te is baromi jól nézel ki! :D
Én először narancssárga kocsit akartam, de mikor ezt megláttam tisztára beleszerettem, és aztán már egyik másik sem tetszett! :D

Jaimee,
kösz! :lol:

Omnia,
kösz! :lol:
Az aszaltszilvalét próbáltátok már? A legtöbben arra esküsznek!
sirkici
 
 


Sziasztok!

Sirki: nagyon szép a Nikoletta és a járgány is szuper. Meg lehet kérdezni az árát???? :oops:

Omni, Olik: nagyon szépek a babáitok, nagyon jó képek.

Bibi: tényleg dögös ez a piros szerkó!!!!

Judy:nagyon jó lehet Barbinak odabenn, ha nem akar kibújni... :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi,
kösz! :lol: Hát kb. olyan 36000 ft-ra jön ki az ára, de nincs hozzá táska, téli felszerelés, stb.
sirkici
 
 


Chris,
mi volt az uh-n?
sirkici
 
 


Az teljesen elfogadható, már legalábbis itt felénk 40000 Ft körül kezdődnek. A textil mózeses ( nekem nagyo bejön ) az van 35 eFt körül. Valami olyasmit szeretnék...

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Ezzel szemeztem a neten, de élőben tuti nem fogok ilyet találni, rendelni meg nem merném, mert nagyon át szeretném böngészni...

Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Sziasztok!

GYABLONKA: Nagyon jól néz ki ez a babakocsi. Milyen típusú?
OLIK: Köszi :lol: Nagyon jók a képek! Sokat változott Tündi. Nagyon szép kislány, és tényleg rettentően hasonlítanak egymásra a tesóval!
JUDY: A magzatvízvétel nem egy kellemes dolog, legalábbis én nem szerettem. Petinél engem a kiírt napon befektettek, és 2 naponta volt magzatvízvétel, nem indult be tőle a szülés, 10 nap múlva indították. Nem hiszem, hogy sok kedved van hozzá (bár ki tudja), de ha rosszalkodtok kicsit apával, attól is beindulhat. Attól meg ne félj, hogy nem fogsz tágulni, hisz a fiúk is simán kibújtak :wink: Végső esetben a zselé, oxitocin, dokirásegítés biztos segíteni fog :wink:
OMNIA: Köszi :lol: Jaj, annyira szép Dóra. :lol: Ő is sokat változott. Tényleg a kömény arra jó, amire Te írtad, de látom, azzal nincs gond Dórinál :wink:
BIBI: Mindig olyan jó pocakfotókat raksz fel, még mindig nagyon csini pocak :wink:
SIRKICI: Tetszik nagyon Niki babakocsija! Teljesen vízszintesbe dönthető?
MIRCI: Nagyon aranyos a kis gombócka! ;) Gyere, amint tudsz!
JAIMEE: Bence jól tűrte az oltást, csak akkor sírt fel, amikor beleszúrta a tűt a dokinő, utána rögtön abbahagyta. Nem egy síros fiúcska.
CHRISTELL: Nekem mindig mondta a doki (illetve a papíromon is rajta volt) a gép által becsült súly a mért értékek alapján. Nem mért Neked BPD-t, AC-t, FL-t stb?
BAMBIKA: Köszi :lol: Tényleg szépen hízik Bence. Pedig aki rámnéz, nem gondolná, hogy ennyi tejem van, vagy hogy egyáltalán van (49kg vagyok). Már csak 2 hónap Neked. Bírod még?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.03 14:31-kor.
Vendég
 


Gyabi,
nagyon jól néz a kocsi, amit kinéztél, de én sem mernék neten rendelni, még katalógusból sem az üzletből, mert sosem lehet tudni élőben milyen a szine, vagy milyen lesz, amit kihoznak, stb. Én egyébként sem bizom a netes rendelésbe, eddig csak HP könyveket rendeltem onnan, bár azt is férjecske találta ki.

Betsy,
kösz! :lol: Nem dönthető teljesen vizszintesbe, csak az a majdnem, de majd még kicsi úgyis a hordozkába lesz azzal a szűkitővel, utána meg már nem is lényeg a vizszintes. Bár a hordozkában sem fekszik vizszintesen, ezt nem is értem még tisztán, hogy ez hogy is van, de ezt direkt 0 hónapos kortól ajánlják... :roll:
Nagyon szépek a fiaid, és épp azt néztem, hogy hasonlitanak egymásra, legalábbis a szemük szine, az orruk, esetleg a szájuk is, csak a fejformájuk más. :D
sirkici
 
 


Sziasztok Lányok!

Csak gyors bekukk, később visszaolvasok, és reagálok.
Tegnapi UH-n doki bácsi mindent rendben talált. Nem az én doki bácsim volt, hanem szerencsére a kórház legjobb UH-sa. (Az én dokim csak a 2. legjobb)
Szóval egészséges a kis pocaklakónk, csak sajnos még mindig faros. BPD:8,5 HC:31,72 AC:29,41 FL:6,35cm. Becsült súly:2219gr. Na ettől már kicsit megrémültem. Bár azt mondta a doki, hogy korának megfelelőek a méretei. Rákérdeztem én is mint Jaimee, hogy kislány-e még mindig, de csak azt a választ kaptam, hogy dudort nem látnak, azért ha a nagykést neki szegezném, azt mondaná, hogy kislány.

UH után még gyorsan beszereztünk pár dolgot, mellszívó, orrszívó, cumisüveg, itatópohár, hajkefe, ágynemű, pelus stb.
Képzeljétek! Elkészült a kiságyunk! :lol: Jövő héten hozza a futár. Már nagyon várom, hogy összeszerelhessük, és végre átrendezzük a szobát. :lol:

Judy!
Babázol már?

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?