Új privát üzeneted érkezett!

Üdvözlet!

TAVASZODIK mifelénk! SÜT A NAP!!! :lol: :lol: :lol:
Remélem, végre vége a télnek.
NST-ről küldtök infokat? Úgy tudom, először heti 1, de h. pontosan milyen, azt nem... Mennyi hideg élelemmel készüljek? :D

donkoaniko
 
 


Anikó!
Ha nincs ott a dokid akkor napi élelem vagy nagyon korán menj!
Elküldöm a számom pü-ben írnál nekem ha beindul a szülés,hogy tudják a többiek is hogy mi van veled?!


Szilbee!
A patikában nem tudták!
Köszönöm!
felment a láza 39,2 remélem hamar kilábalunk belőle

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina! Nem semmi az a gyógyszertár! Benne van a tájékoztatóban, legalább megnézték volna! :roll:

Remélem én is hogy gyorsan rendbejön a kis lurkó! :)
szilbee
 
 

 
 

Hűűű Anikó! Már csak 1 hónap! :D
szilbee
 
 


Grétiért most ment Misi az oviba 38,8 a láza. Még jó, hoygh keddenként du. rendel a dokinő.

Katlina!
hát annak se adtam volna diplomát, feltéve, hoyg van neki!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Katlina! A héten mindenképp hívom a dokit, h. melyik nap menjek először. Ok, küldd a számod, írni fogok. Bár most még messzinek tűnik, de igaz, már erre is gondolni kell... :shock: Robikának gyógyulást ezerrel!!!

Szilbee! Jaja, 1 hónap :shock: , el se hiszem, most voltunk 6 hetesek, most meg 5 van hátra (elvileg ) .

donkoaniko
 
 


Ó Judit! :( Majd számolj be mit mondott a doki!!!
szilbee
 
 


Megkaptam! Első pü-m a Babaneten :) Köszike!

donkoaniko
 
 


gyorsan

Kis betegek! Meggyógyúlni ám hamar!!!!

Én is ezen izgulta, (ok) ez sz@ros influ kerüljön el. Szedettem si a családdal minden héten az Oscillo...... Tudod Szilbee.

Voltam ma a partiba. Mondom kard kéne. Nő: hát mán így farsang végeztével , hogy lenne má. :shock: Hát cseszd meg nem szaloncukrot kértem. Ilyet!!
Nyáron nem lehet kardozni. Különben si Trixiéknél most lesz a farsang.

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Hát kicsit értelmetlen az írásom de piszkos mód sietek.

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Hola :)

Ösmét gyorsba...

Judit, Katlina, gyógypuccok a manóknak :(

Anikó, amikor én jártam, péntekenként kicsit kevésbbé volt őrültek háza :roll: Én az első alkalommal délre mentem, és 3-kor végeztem...utána már inkább felkeltem hajnalban és beértem negyed7-re; általában sikerült végezni 9 előtt :wink: Bár a dokim bevitte a kiskönyvemet, de szinte mindig akkor szólítottak, amikor egyébként is sorra kerültem volna :)

Ditke, nagyon hasonlatosak a gyerkőcök :lol: Pár év (hónap...), és élvezni fogják egymás társaságát :D

Köszi az érdeklődést, a paracetamol csodákat művelt 8) Tudtam aludni, viszonylag normálisan forgolódni(!), és ma már állva is tudtam mosogatni :mrgreen: A keresztcsontom tájéka továbbra is feszül, de sokkkkal jobb, mint tegnap, tegnapelőtt. Egy fajin meleg fürdő is biztosan jót tenne neki, talán ma megtom ejteni :roll:
Köszi a paracetás infókat, megnyugodtam :D

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Jah, videjók istenkirályok :lol:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok!

No, ma csak elmentem és jól elbeszélgettem Ivett Máté gyerekével :lol: :lol: :lol: Olyan édesen vigyorog, meg ahogy próbálkozik, hogy hangot adjon ki, és amikor sikerül....hát naggggyon édes volt!

Ma beadattam Csonginak a bari elleni oltást. Egy mukkja nem volt, hősiesen kitartott. Csak néztek ránk a tanácsadáson, mit keresek én ott egy 7 éves gyerekkel :wink:
A nagy show az volt, hogy ugyi ott voltak a picurik, üvöltöttek szuri után, Csongi meg befogta a fülét :lol:
Most meg már több, mint egy órája lenn fociznak a haverokkal a játszótéren. Tök jó idő lett!

Lányok, bocsi akinek nem reagáltam a képeire, de azért megnéztem ám, és mindenki szép és aranyos. Imádom nézegetni a fotókat, csak sajna időm mostanság nem nagyon van reagálni :oops:

Anikó, már NST? Azta, de telik az idő. Én nem tudok tanácsolni semmit, 7 éve nem jártam arra :wink:

Balwin, örülök, hogy javulsz hátügyileg!

BBJ, jaj, Gréti is? Mi a fene vírus van már megint? Küldtél nekem emailt hétvége óta? Mert sz*rakodik a freemail, nem tudom, hogy írtál-e.

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Szegény Robika és Gréti! Jobbulást Nekik!

Szilbee: Én is akartam hordozókendőt használni, de annyira bonyinak tűnt a felkötése, hogy inkább nem kínlódtam vele.

Balwin Judit: Neked is jobbulást!

Kati: Engem a Tófenék úti Babavilágos nő akaszt ki. Nem mondott még semmi rosszat, de valahogy nagyon nem szimpi. Soha nem mosolyog, mintha meg lenne sértődve, hogy Neki ott kell lennie.

Majd még jövök, ha tudok.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Ma voltunk tanácsadáson és megkaptuk a 3 hónapos oltást,de Máté észre sem vette nem sírt csak egy nagyot sóhajtott!
5500 g és 60 cm.
Egy hónap alatt 1330 g-ot hízott.
A doktornő nagyon megdicsérte mert Máté csak nevetett rá és hangosan beszélgetett neki!

Ivett
Kép
Kép
ivett&fanni
 
 


Csász!

Pirinyók és Judit!
Jobbulást!

Niki!
Belőlem csak 2 hónapig egyébként 6 hóig kapott anyatejet...

Kati!
Ezaz! teccett amit írtál!

Nimi mán pár mp-ig áll egyedül :wink: Kicsit lökjek rajta sztetek?.... :roll: :D
Alvás változó...még tart a frontos sztem.....de hátha mán jön a jóidő!!!

fanna3
 
 


sZIASZTOK!!!!

Hű, ismét termeltetek! :)
Katlina, nagyon gyors gyógyulást kívánunk! De sajnálom, hogy elkapta Robika, remélem nem vislei meg nagyon benneteket!

Anikó, már itt jártok! Nemsokára megszületik PiciDorka!
Én NST-ről nem tok írni, nekem miindig időre kellett mennem, és a 7.-en, a kádas vajúdóban csinálta a szülésznő.
Tényleg, kinél is fogsz szülni?

Niki, hogy telt a nap? Dorka jól van?
És Judit, Grétike? Lement a láza? Mit mondott a doki?

Judit, derekad már akkor jobban van? Igen igen, kád forró víz, rilex...
:)

Szilbee, kis bölcsiimádó ma is élvezte a bölcsit? Mikor köszönthetjük?
Ja, és láttam Ádámot, ment hazafelé... Én meg épp futottam! :)
Bírtam 30 percig! Olllan jól esett!
Szóval csajok, ma sem jutottam el Pilatesre... Bocsika, de már lépni sem bírtam...

Ditke, milyen édesek az onokák! Hogy híjják az uncsitesót?
Milyen idős?

Ivett, szépen fejlődtök!

Kati, és hány ilyen "odavaló" eladó van a városban! :evil:

Csajok, valaki tudja, hogy ha májas bébiételt akarok csinálni, hogy "dolgozom bele" a májat?
Köszke!!!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Háát, Gréti több, mint szarul van. Még midnig 38,5 a láza mit adjak neki? a nurophen keserű, talán éjszakára kúpot, vagy panadol? mi van még?
klacidot kapott, meg valami köptetőt.
köhög, már hányt is, csak slejm....
most almát szottyol, még a babakeksz sem jött be, pedig azt midnig megeszi, sőt még teát sem, azt mondja keserű, így melegvizet ivott...
hát nem tom. mindjárt fürdik apával, majd egy ksi hütőfürdő....

Kisgizi is biztos elkapja, mondta is Misi a dokinőnek, jövünk pénteken... nagy a valószínűsége....


Fanna!
Gratula Niminek!
Fotó?

Évi!
nem, nem írtam, majd midnjárt..
de nézd el nekem, ha ma mégsem menne. egyenlőre a válasz nem, de majd leírom részletesen

Dorka!
Hol futottál, Zagyva-part?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


B...meg!......Nemánbetegnek lenni!!!!!!! Én is csak kúp.....meg még annak idején te segítettél nekem....uhgh sajnos én güzü vagyok ehhez....DE POZITÍV ENERGIÁT TUDOK KÜLDENI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll: :wink:
Á.....ez még csak olyan reptibe....majd próblkozok....

fanna3
 
 


BBJ, el van nézve, azért sajnálom...

Nálunk a Nurophen jön be, a Panadol nem ér sokat. De gyerekenként változó. Cataflam csepped nincs otthon? Az is jó. Hú, Klacid...ritka rossz ízű gyógyszer. Hűtőfürdő, vizes ruha csuklóra, bokára.
Nem azért keserű neki minden, mert fáj a torka? Vagy mi volt a diagnózis?

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Évi!
de valszeg azért keserű, a klacidnak azt modnta, még soha nem evett iylen finomat, szóval ebből si látszik, beszámíthatatlan. nincs cataflamom, de akkor nurophent megpróbálom belecsempészni, ha nem hagyja, marad a kúp.

piros torok, mást nem mondott.

Fanna!
Köszke, van rá szükségünk.

jelenleg apa is bealudt... remélem nem lesz 3 beteg gyerekem... bár ő jó beteg én sokkal rosszabb vagyok....

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


óóóó, jobbulást minden kicsi betegnek! +++++++++
Sajna én nem tok segíteni gyogyó-ügyben....

Amúgy igen, a Zagyva-parton róttam a km-eket...

Anna, NIminek gratyu, nemsoká elindul ő is!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Katlina, Judit: kis betegeknek mielőbbi gyógyulást!
Kép
Judit, Panadol nálunk se jött be, a legjobb a lázkúp, főleg, ha hány is. Szegénykém :cry:

Kati, Annáéknak holnap lesz a farsang, Mátééknak még majd a jövő pénteken, szóval nem értem ezt a kard dolgot :roll: Mikorra is kell? Hátha járunk arra esetleg addig...

Dorka, én megfőzöm a májat és villával beletöröm a kajába. Jázminnak már nem turmixolok, csak töröm. Hááát, én már nem tudnék futkározni ezekkel a kebelméretekkel :oops:

Folyt.köv.

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


BBJ : Ó...Grétinek jobbulást!!!! Energiát énisénis küldök!

Anikó: Sztem dél tájban kevesebben vannak NST-n. Legalábbis én kétszer ücsörögtem ott az UHra várva, a szülésznők szinte vadásztak az NSTre várókra. Nem volt senki. 9-11 között meg tömegnyomor...

Kati: Intelllllligens lehet a Parti-s csaj.... :roll: :roll:
Kata: ??? SZakdoga már kötve????

Niki:Babavilágos nőci nálam is unszimpi. Nem tudom egyre gondolunk e, de oda sem megyek többet. Én ott váltottam ki a várandós csomagot és szinte halálra volt sértődve, mert nem vettem semmit. Húzta a száját...Még szégyelltem is kicsit magam. :oops: :oops: :oops:

Fanna: Niminek gratula. Ne lökjed, ha már így rákérdeztél. :D

Dorka: Te tudsz 30 percet futni???? És közben hányszor állsz meg.... :shock: :wink: Májat? Ahogy Szami, de én turmixoltam is.
jaimee1
 
 


Anikó, de jó, megint lesz egy kisbaba, Réka már maholnap úgyis fut, úgy nő, nem Jaimee?! :wink: :lol: :lol: :lol:

Megkötöttük a szerződést!!! (és megszabadultunk egy rakás pénztől... :roll: ) És ma kinéztük a gőzkabint is! :lol: Csempésnél és tapétásnál kicsit elbizonytalanodtunk:a százezer darabos választékból csak nem sikerült kiválasztani semmit :oops: Mondta is a párom, mennyivel egyszerűbb volt 20-25 éve: volt 5 féle minden boltban, és annyi. :shock: Ma meg! Tényleg a bőség zavara miatt nem könnyű kiválasztani, meg amúgy is olyan biztosak vagyunk, hogy milyet akarunk... :roll: :lol:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Szami: Nő bizony, maholnap mehetünk a diplomaosztójára. :D

Hát ja, kínálat az van...Mi először úgy csináltuk, hogy vártuk, hogy mibe szeretünk bele (konyhabútor, padlólap, csempe, kád...) Aztán apa rájött, hogy ez nem jó, mert mindig a drága dolgok tetszenek nekünk, fene a gusztusunkat. :D Aztán hol megalkudtunk, hol engedtünk vágyainknak....
jaimee1
 
 


Beteg Babók! :cry: Gyógyuljatok!!!!! +++++++++++++++++++++++++++++
szilbee
 
 


Sziasztok!
Élek még... csak írom a ..., de azért napközben többször is olvaslak Titeket pihi képpen. Köszi Jaimee, belelendültem, lassan kész a 2/5-e. A nemzetgazdasági áttekintéshez nagyon sok idő kell, mert a használható makrogazdasági mutatókat nehéz összevadászni, hogy az egész még homogén is legyen. Holnap reggel megint költözik anyámékhoz Egyetlen szülöttünk egyetlen éjszakára, de így megen nyerek majd' két napot. Amúgy én sem vettem be, hogy minden reggel beszárítod Réka baba haját :lol: 8)

Niki: a bőrdoki végül is mit mondott, mi a baja a szádnak? Érdekes ez a Babavilág... nekem meg csak jó élményeim vannak ott. Például legutóbb sapka - sálat vettem, de 2490-be került, nálam meg csak 2000 Ft volt, és mondtam a nőcinek, hogy tegye el, jövök pénzzel, és felajánlotta, hogy akkor legyen 2000. Úgy megörültem.

Kisebbeknek és nagyobbaknak jobbulást kívánok!!!! Jön a szép tavasz és vége lesz a betegeskedésnek :lol:
szolkata
 
 


Ja és hétvégén meg azt mondta a gyerekem, hogy nem szeret, ezért is nem volt jó kedvem. Meg azért is, mert néhány ismim pocakosságáról tudomást szereztem...
Ma meg egy ismim azt kérdezte, hogy ha Bence betölti a 3. évet és majd utána valamikor szülök, de a kettő időpont között nem lesz 180 nap biztosítási jogviszonyban eltöltött napom, akkor kapok-e gyed-et vagy bármit is, és ha igen, akkor nem lesz-e túl kevés (ld. gyes). Úgy hogy most el is bizonytalanodtam, hogy akarok-e most másik gyerkőcöt. Évi... esetleg.... nem tod? (Már mint, hogy nem azt, hogy akarok-e vagy nem... :lol: )
szolkata
 
 


Megnézegettem már többször is a fényképeket és a videjókat is, nagyon szép mindenki, de a gyerekek a legszebbek :lol:
szolkata
 
 


Olga: biztosan tök jó lehet, hogy annyi tesód van :lol:

Betti: Utólag is, Mindkettőtöknek boldog névnapot kívánok!!!

És még áramszámla is jött... nekünk is.... Inkább átalszom néhány napot, hát ha akkorra elmúlik.
szolkata
 
 


Ma délután megismerhettem személyesen a másik fórumból egy tünemény csajszit, Lilcsit. Nagyon cuki :lol: Kint voltunk a Nefagos játszótéren, olyan jó volt, ahogy végre melegen sütött oda a nap. Gyertek el oda mindannyian ebéd utáni alvás után!

Jaimee nagyon figyelsz mindenkire :lol: Ja, étvágy. Nekem sem volt néhány hétig étvágyam a szülés után, de itt volt anyám és akár még éjszaka is felkelt csinálni nekem kajtá, csak hogy egyek, amikor Bence is. Nagyon muris volt, én szoptattam, anyám meg adta a számba a kaját, meg nappal főzött, sütött, és tonnaszám hozták a sütiket.

Anikó: én is 12 előtt jártam NST-re, amikor már szinte a madár sem jár arra.
szolkata
 
 


Kata: én úgy tudom, hogy ha Egyeske betölti a 3-at és még Ketteske nem született meg....(most kattog az agyam az erőlködéstől) akkor kell a 180 nap munkaviszony ahhoz, hogy "normális" TGYÁS-od legyen. Ha nincs meg a 180 nap, akkor a minimálbér lesz a TGYÁS/GYED alapja. :cry: :cry:
Az időt viszont lehet húzni kivett szabival meg ilyen olyan szabival...Ha pl. Ketteske úgy születik meg, hogy Egyeske mondjuk 3 év 4 hónapos....De nem folytatom, mert messze vagyok a szakértőtől, homályos az egész...

Kata: Hol van ez a játszótér? Ugyan Réka még soká fog mászókázni...de gondolom a levegő ott is friss... :D

Jó téged így "folyamatodban" olvasni. :lol: :lol: Írjál már többet! :wink:
jaimee1
 
 


Kata: A Babavilágban ezentúl helyettem is te vásárolsz.

Engem köménymag levessel tömnek. És a rántott húst már látni sem bírom...Azt eszem, amióta hazajöttem a kórházból. Sikítok, ha meglátom. Pedig szeretttttem. Ahhoz képest, ma halat rántottam. De az más....Apa minden kajára megkérdezni: és ezt eheted? - vádlón néz rám..... :roll: :roll: Karácsonykor kicsavarta a kezemből a töltött kápis tálat. :? :? Titokban lenyomtam 2-3- töltést, Réka semmit nem érzett belőle. SZóval ennyit a káposztáról szopis anyukáknál...

Na megyek. Lövik a pizsimet. :wink:
jaimee1
 
 


Játszótér: a Kaán Károly úton végig kell menni, ott van egy székely kapu, ott be, aztán az első lehetőségnél balra, ott van egy parkoló, ahonnan még nem látszik a játszótér, de csak a fák miatt, mert ott már nem sokat kell menni gyalog.

Pénzügyileg katasztrófának látszik a dolog tényleg, nem tom, mi legyen :cry:

Nekem apukám egyszer rántott karfiolt csinált amikor Bence kb. 4 hetes volt :lol: , de nem mertem enni belőle. Bezzeg a kórházban, míg benn voltunk, karfiolos leves volt a gyerekágyon :lol:

Mi lenne, ha valami ételkiszállító cégtől rendelnél kaját. Nem drágák, helybe viszik és még válogathatsz is. Én sokáig így ebédeltem Bence mellett.
szolkata
 
 


Jó éjt Mindenkinek!
szolkata
 
 


Judit :( :( :( Sok-sok gyógyító puszika Grétinek... Letinek meg megelőzős!

Fanna, wáow! Nimi lassan már majd kislányokkal kézenfogva mászkál :wink: Barátnőkben nem lesz hiány :lol:

Lilcsi mindenkit az ujja köré csavar :D Páromnak is teccett az egyedi vörös tincseivel :)

Nah, akkor csak az én tiszteletemre gyűltek össze délben az NST-n? :? Kétszer is - eccer dupláznom kellett, meg akkor vette le dokim a streptokenetet, szal délben kerültem újra sorra... Ott minden vót, csak pangás nem...

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Hali!
Elin meg épp Titeket emlegetett Kiscsajügyileg :lol: :lol:
szolkata
 
 


Sziasztok!

Na, én meg itten figyelek, kora reggel. Apa elment fél 6-kor, én meg nem tudtam visszaaludni!

Kata, hát ez a GYED ügy olyan bonyolult. Van egy jó ismerősöm az OEP-nél tőle szoktam tanácsot kérni. Egyébként főleg az számít, hogy van-e munkaviszonyod (magyarul, be vagy-e jelentve). Akkor tényleg lehet húzni szabival, táppénzzel. Csak azt tudni kell, hogy átlagolnak, így ha táppénzen vagy, az ugye csak 70%-a fizudnak. De ha nagyon érdekel megkérdezem. Írd meg priviben, mióta vagy GYES-es és van-e munkaviszonyod!

Látom a Te anyukád is a gyerekeiért, unokáiért él...az enyém anyu is ilyen :lol:

Judit, hogy telt az éjszaka?

Fanna, meg ne lökd már azt a gyereket :lol: Elindul az magától is, aztán majd futhatsz utána :lol:

Dorka, futás... hát azt én sosem bírtam. De gondolom jó egy kicsit kikapcsolódni!

Szami, jártam én is így fürdőszoba szalonban. Mi is újítani akartunk, most meg éppen cserélni. Bementem vagy 4 szalonba, de akkora a kínálat, hogy a fene tudja eldönteni, melyik tetszik a legjobban. Ja, a bőség zavara :lol:

Nálunk pénteken lesz farsang! Kati, nekünk van kardunk, páncélunk és olyan amit a kezükben fognak (azt hogy hívják, pajzs???). Ha nem kapsz sehol, én szívesen kölcsön adom. De gondolom inkább saját használatra szeretnétek!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Kép
szilbee
 
 


Anna! Nagyon ügyes Nimi!! :D Levente is ennyi idősen állt fel.

Kép
szilbee
 
 


Dorka! Mivel Ed hétvégén is dolgozik, bármelyik délután jöhettek a héten, mikor ráértek! Talán azért lenne jobb, minél hamarabb, nehogy Levente megint lebetegedjen valami nyavajától (amit ugye a bölcsiben szed össze).

Betegek????

No menek. Útnak indítom a család egyik felét! :?
szilbee
 
 


Jó reggelt!

Kisbetegek hogy vannak?

Dorka elég rosszul aludt, de úgy tűnik nincs nagy baja, csak a náthával járó nyűgi.
Kata jól van, nem tudom lekopogva kimerjem-e már mondani, hogy mgúszta a báránykákat. Bár még kijöhet rajta, a 3 hát lappangási időbe még belefér a hétvége is (kb. akkor telik le, attól számítva, hogy Dorkának száradni kezdtek le a pöttyök).

Kata: Jó, hogy írtál. Kitartást a szakdolihoz!

Jaimee, Évi: Az én anyukám is ilyen. Imádom. Most is itt van Velünk, hogy Zoli napokig nincs itthon. Ilyenkor ideköltözik és segít mindenben. Tudom, ez nem teljesen jó, de én félek egyedül.

Szép napot! Betegeknek jobbulást!

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Jó reggelt, lányok!
Kép
Niki, én is félek/félnék, s olyan jó, hogy ha ilyenkor tudnak a szülők segíteni! Nálunk sajnos anyukám a gerincsérve miatt nem mer éjszakára maradni (kín neki a fekvés is néha, olyankor ücsörög éjszakánként kicsit a fotelben, ill. nem meri/tudja nagyon emelgetni a gyerkőcöket), de mostanában azt találtuk ki, hogy eljön csütörtökönként, s már akkor sem vagyok egyedül egész nap Jázminnal.

Remélem, a betegek már jobban érzik magukat.

Évi, akkor lakáscsere? Mesélj!

Kata, Neked is küldöm az élesztő/szakdoga írást serkentő kávét! :lol:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Amikor ma Anna elment a farsangra, elbőgtem magam :oops: Olyan gyönyörű volt!!! És olyan nagylány... :oops: :lol:

Bemutatom Csipkerózsika művészkisasszonyt: :lol:
Kép
Kép
És Judit kedvéért a teljes kabát:
Kép

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Megvagyunk,mert akármilyen meglepő,még nekem is de este lement a láza azóta se hőemelkedés se semmi :D :D :D

Szóval már abban sem hiszek hogy tényleg influenzás,így nem is tudom adjam-e neki a köhögésre való gyógyit,mert idáig nem is köhögött ezt tegnap az orvosnak is mondtam
Van egy másik gyógyink is Curam azt még ma adom de ha nincs láz nem fogom azt sem
Nem értem most mi is van :shock: :shock:

Kép

Kép
katlina
 
 


Piszmi!


Gréti!
Hogy tetszik lenni?

Kata!
A Rózsadombon van az a játszótér?......
Nekem a Tisza-parti is tetszik ahogy felújították......sajnos tényleg kevés van a városban ami labdába rúúúúúg.....

fanna3
 
 


Valami ilyesmi lesz Anna szobáján a tapéta. Vagyis ezek kombinációja:
[img]http://www.tapeta-bolt.hu/WEBSET_PICTURES/556/Decofun%20tapéta%2017%20copy.jpg[/img]

[img]http://www.tapeta-bolt.hu/WEBSET_PICTURES/556/Decofun%20tapéta%2018%20copy.jpg[/img]

[img]http://www.tapeta-bolt.hu/WEBSET_PICTURES/556/Decofun%20tapéta%2021%20copy.jpg[/img]

Katlina, nálunk eddig úgy volt, hogy mikor lement a láz, az utána következő napon kezdődött a taknyosság, aztán még egy nap múlva a köhögés. (de az is igaz, ez nem influnza volt) Az antibiotikumot (elvileg) egyfolytában kell 5-6 napig szedni, függetlenül attól, elmúltak-e a tünetek, nehogy szövődmény legyen. (nekem legalábbis mindig ezt mondja a doki)

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Ja Katlina!
Néztem is amikor írtad sz influenziát....szoktatok olyan helyre járni?....No de akkor vmi kis múló baci volt...és már a kedve is Robinak?

Annáról pedig!.... :roll: de szeretnék én is ilyen ruhákban járni!...És van még a farsangon olyan mint régen hg díjjazzák a rucikat?

fanna3
 
 


Sziasztok!

Az éjszaka fantasztikus volt, én 1-ig tévéztem, aztán 6-tól olvasok... rendeltem köynveket...
A gyerekeknek talán két mukkjuk volt.

Gréti este bevette a nurophent, szóval nem kellett neki kúp, reggel most már a harmadik bögre teát nyomatja remélem ennyi volt, és max. a köhögés, orrfújás marad.


Szami!
Csak ne, foglalkoztatókat vetettek? nekünk is megvan a kis szütyő, meg a legyező is!
:wink:
nagyon szép Anna!

nálunk Gréti valszeg kiskacsa lesz. Volt itthon egy jelemz, amire Misi emlékeztetett, így idén nem ruházok be újra, majd jövőre. Egy kicsit szomorkodtam, hogy nem királynő, vayg valami ilyen lesz, de utána eszembe jutott, hoyg úgyis lesz egy pár belőle az oviban, akkor nem baj egy kis változatosság. Jövőre gondolom úgysem tudom majd lebeszélni, hoyg az legyen.

Niki!
Akkor kitartást, jó, hoyg anyukád ott van veletek, sé segít!
Gondolkoztam is, hogy három gyerek egymagadra? De így már egy kicsit más a leányzó fekvése...

Kata!
A gyes, gyed is biztosított jogviszony! hiszen fizetsz/vonnak tb-t!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?