Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bettica, nagyon boldog névnapot kívánok!!!
Kép

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Boldog névnapot minden kis és nagy névnaposnak!

Hoztam néhány frissebb képet, ha nem bánjátok:
Reggelente mindent kidobál az ágyából, mint egy kis kakukkfióka, még a maci is röpül!:
Kép
A Legó a kedvenc, egyenlőre a világ legmagasabb tornyát akarja megépíteni:
Kép
Valaha azt hittük, h. majd lekerítünk egy kis részt a nappaliból a gyereknek, rá kellett jönnünk, h. örülhetünk, ha magunknak lekeríthetünk belőle egy icipicit :twisted: :
Kép
Az esti fürdésnél a legjobb játék a tecsós buborék :D :
Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka!Tüneményes ez a kiskölyök! :D

Kép
Kép
zazzy
 
 

 
 

Rambóka!

Nagyon aranyos!!! :lol: :lol: :lol:
Rá van írva az arcára, hogy eleven és huncut! :lol: :lol:

Vajon ilyen lesz a mi nappalink is kb másfél év múlva??? Vagy már hamarabb is??? :shock: :lol: :lol: :lol:

Az uramat roppant módon fogja zavarni a sok játék. :lol: Nálunk Ő a rendmániás. :roll: Majd leszokik róla! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


rami, gergő tiszta anyukája!! :)
nagyon jók ezek a képek!!!!
a buborékos tetszik a legjobban!!!!

itt: kezd helyreállni a rend. fog nincs. nyugodtság igen.

jokaliza: du. még 2 in 1.

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Kavics!

Az enyém is rendmániás! Ördög és pakol! :lol:
Én uralkodom a káoszon! :lol:
A gyerek pedig csinálja! :lol:
Ez a mi kis munkamegosztásunk! :wink:

Na jó, a párom rendszeresen b...ogat, h. miért van minden széjjel, gyorsan összepakolja a könyveket, erre jön a ded és kihúzza a legalsót! :twisted:
És álljam meg röhögés nélkül! :roll:

De egyébként naponta többször is össze szoktam pakolni, mert különben hatalmasakat zakózik a saját maga által felállított akadálypályán, én meg féltem a fogát! Tuti nem érik meg a frontjai a fogváltást, azt most borítékolom! :shock:
A kutacsvédő egy jó nagy marhaság, de egy fogvédő vagy jégkoris sisak néha nem ártana!

Dimet!

Jön a meleg! Végre! :D

A bubis kép nagy munka eredménye volt, mert vagy bubi nem volt a képben, v. a ded hajolt félre, vagy a vaku volt túl sok, túl kevés, vagy becsillogott minden...szóval sima géppel 2-3 tekercset tuti elpazaroltam volna! De hálistennek betört a digitális technika! :D

Jokaliza!

Hajrá! :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka: Gergő milyen nagy már :)))) Belevaló kissrác, mit mondjak :)))) Nagyon jók a képek :))))))

Na megyek enni... a gyomrom totál görcsben, úgy felidegeltek (3 hete összetörték a kocsinkat és ma jöttünk rá, hogy a hülye 3,14csa át akart verni és csak arra várt, hogy leteljen a 30 nap és már ne tudjuk feljelenteni a rendőrségen. Úgyhogy beindult a gépezet, egész nap veszekedés ment, a neten keresgéltem a megoldást. Holnap reggel újabb kör, megy az alku - és valszeg délután feljelentés a rendőrségen. Állat. Rohadt Hujber család... szépek, mit mondjak. A férjet 1 év próbaidőre ítélik, az asszony me összetöri más kocsiját és össze-vissza hazudozik csak, hogy megússza a fizetést. Most meg valami barátját uszította ránk. Diktafonnal megyünk, hoyg legyen bizonyíték a bíróság előtt. Durva.Nem?
Vendég
 


Kép hékás-répás

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


jaj, csakegy....drukk!! csak keményen!

rami,akkor párszor engedni kellt a gyerke vizébe melegvizet, hogy ki ne hűljön :lol:

itt megint megvolt a 40 perces kelés. megitattam. visszaaludt, de fel-fel ébredezik. (persze csak hallgatom,majd ha sír, megyek) melegfront :lol:

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Érzem a meleg frontot! :?

Szülésről szó sem lehet! Mához két hét egye fene, de most még nem. :? :lol: :lol: :lol:

De ne izguljatok, jól vagyok. Zabbantom a MGt!

De ahogy nézem az előrejelzést front megszűnik! :lol: :lol:

Csakegy!
Hajrá!!! Drukk!
Vendég
 


NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT DIMET NEKED IS+ A KIS ZSUZSINAK IS :D
Kép

Kép

Kép
lecso
 
 


Pusszantás!

Én zárom és én nyitom? :lol:

Fergetegesen jól aludtam, de komolyan mondom ezután tuttira kikapcsolom a telefonom. Az nem lehet, hogy reggel nyolctól félóránként cseng! :?
Tegnap szüléselőkészítőn megfagyasztottak. :x Ma már megint csöpög az orrom és tüsszögök!

Citromos, mézes, forró gyümölcstea! Meleg zuhany!

Csók!

36 hét! Kép
Vendég
 


Nem én nyitom! :lol: :lol: :lol:

Dimet!
Ma nektek a kislányoddal semmit sem szabad csinálni! Kényeztessétek magatokat! :D
Szolgáljanak ki! :D :lol: :lol:

Pusszantás!


Lecso!
Ti még kőkeményen egyben vagytok! :P

Jókalizával vajon mi van? :roll: Drukk-drukk! :wink:
Vendég
 


Kincsecske!

Te is eléptél a 30asok klubjába! :lol:

Húha, Te tényleg nagyon kergetsz engem (szavaiddal élve :lol: :lol: )

Monácska!
Még tíz nap és bekötik a fejed! :lol: Vagy te kötöd be T fejét? :lol:
Vendég
 


Dimet, KisZsé boldog névnapot!

Kavicska, 36. héttől NEM KELL magnéziumot szedni, akkor már nem szabad!!!!!!!!!!!!Hagyd abba!!!!!!!!!!!!36. héttől már a méhedet nem szabad lazítani, fel kell készülnie a szülésre, összehúzódásokra!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Névnaposoknak Boldog Névnapot!!!!!!!!!!!

Dimet!
Hát Zsuzsi nem semmi ezzel a répával!Saját maga fogta a kanalat, hogy így sikerült?? :lol: :lol: :lol:

Rambóka!
Gergő is nagyon édes!Nekem a nappalis kép a kedvencem :lol:
Szerintem én nem is pakolok össze, majd csak nap végén, ha így fog kinézni :lol: :lol: Persze számíthatok apa lecseszésére majd állandóan :lol:
Szerinte már most is lusta vagyok :lol: (pedig Gergő még nem megy, mi lesz akkor :lol: )

Kavicska!
Már nagyon finisben vagy! Nekem ezen a napon született Gergő!!(mármint betöltött 36. hét)

Csakegy!
Hát ez az autós sztori

:evil: Majd írj, hogy mit intéztetek!
ezoterike
 
 


Ezo, nekem is a betölött 36. héten született, "ezen a napon" :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Zsuzsik, nagyon boldog névnapot nektek!!!

Kép

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Ismét köszönöm a jókívánságokat! :)

Zsuzsik: Nagyon boldog névnapot kívánok!!!

Kép

Kép
bettica
 
 


Sziasztok!

Zsuzsik!

Sok boldog minden jót mára! :D
Ha esetleg nálatok nincs szép idő, akkor küldünk innen "mediterrániából" egy kicsit. :wink:

Dimet!

Ennyire maszatosnak lenni azért nem kis teljesítmény! :D

Rambóka!

Végre látom Gergőt SAPKA nélkül. :lol:
Valamiért azt hittem hogy barnás haja van, pedig még tök szöszi a kiccsávó! :D A bubis kép szuper! :D
Úgy érzem ekkora kupolda nálunk a gyerek szobában rendszeres lesz. :) A költözéssel kapcsolatban döntöttetek valamit?

Kavicska!

Ha előbb meg akar mégis születni akkor összezárod a térded hogy bent tartsd?! :lol: :lol:

Ma voltam a nálam "kissé" terhesebb kolléganőmmel cukor terhelésen. Szegénykém, de rosszul volt! :( Viszont neki senki sem mondta hogy a terhelés úgy "ér" ha nincs mászkálás közben, uh. ennyit a pontos eredményekről. A 120 percig pontosan kétszer mászott meg egy jókora dombot, meg járkált itt a melóhelyen az emeletre.

Ma számolásban vagyok hogy hogy legyek itt a munkahelyen, mikor menjek szabira, hogy oldjuk meg, stb.
Nagyon nem akarik menni ez a munka dolog, egyáltalán nem érdekel. :?

Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


KÖSZÖNJÜK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (én már voltam kozmetikusnál. holnap megyek terheléses cukor-inzulinra. kíváncsi vagyok...)

DE A LÉNYEG:
jokaliza: megszületett ma 10:40kor kisjózsika, 3060 g-al és 48 cm-rel. gyönyörűűűűű. (ha lesz még hír írom. mondtam neki múlt héten,hogy tuti a 38. héten megszül, zsuzsi napon :lol: )

mindenkinek szép napot. magneb6 36. héttől STOP :D

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Jokaliza!

Sok boldogságot kívánok Józsibabához!!!

Fotokat várunk minél hamarabb, de ahogy elnézem, azt is Dimet fogja közvetíteni! :lol:

Lecso, Monácska!
A négyesünk elkezdte! :lol: :lol:

Monee!
ahha, összeszorítom a lábam. :lol: :lol: Ez nagyon tetszik! :lol: :lol: :lol:
Hagyd azt a fránya melót. Én is hogy utáltam. Alig vártam, hogy végre táppénzre menjek. :lol: :lol:
Vendég
 


JOKALIZA GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!! :D SOK-SOK TEJCSIT KÍVÁNOK!!!
Kép

Kép

Kép
lecso
 
 


Dimet te boszorkány! :lol: nekem is jósólj egy ilyen napot,mondjuk holnapra!!! :D

Kép

Kép
lecso
 
 


Dimet! :lol:

Szerinted mennyi esélyem van, hogy március 3-ik hetében még "egyben" végignézem a műkorcsolya VBt?

De Rejo is jól tud tippelni! :lol:
Vendég
 


Jokalzia!

Szívből gratulálok a kicsihez! :D

Éljen, megint egy babó! :lol:

Kavicska!

Megmondom az őszintét, ma kiírkáltam magamnak naptárba hogy melyik héten fogok májusig szabira menni. Így már annyira nem is rossz. Kb. minden második héten, így vagy úgy, de meghosszabbítom a hétvégémet. Talán így kibírható lesz. :) Most pl. úgy döntöttem hogy csütörökön a védőnő után nem jövök be, hanem szépen haza pályázok és mosni, napozni és aludni fogok. :D Egyébként ma ilyen kerek számos nap van. A vonalzó szerint 200 nap van még a babáig és ha jól számoltam, akkor 70 munkanap május végéig (szabi nélkül :D).
Te meddig nyomtad a melót?

Monácska!

Tudtál menyasszonyi ruckót szerezni?

Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Kavicska!

Kettőben miért nem jó? Műkorcsolya VB, közben a gyerek a csöcsön cuppog vagy kómázik. Asszem Csakegy így nézte a Szökést?!

:lol: :lol: :lol:

Én már csak utólag tudom becsülni, hogy FELTÉVE, ha nem nagyon hasfájós a bébi, tök sokat alszik!! :shock:


Jokalizának nagy gratula!
Vendég
 


Jokaliza gratulálok!
Vendég
 


Norka!
Ideális kettőben is! :lol: :lol:

De ha megtippeli Dimet az esélyét az "egybennek", akkor látjuk az esélyét a "kettőben"nek is! :lol: :lol:

Monee!
Huha, én december 1-ig dolgoztam.
De egész novemberben szabin voltam. Kötelezően ki kellett vegyem.

Ilyen szempontból én szerencsésnek mondhatom magam. :)
Vendég
 


kavic, szerintme te már babázni fogsz akkorra :lol:
(én a szívek szállodáját néztem meg. jó pár évadot. azért az is jó volt:) )

lecso. neked adok még egy hetet :lol:

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


megyek etetőszéket venni....
vettem aventos csőrös poharat. hát....sima pohárból ügyesebb zsuzsi :lol:

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Dimet nekem is -levi csak elég sokára tudott az aventos csőrikéből inni.Szerintem simán elmúlt 1 éves.

Szóval névnapi babát tippelsz nekem?! :lol:

Kép

Kép
lecso
 
 


Jokaliza: Gratulálok a kislurkóhoz! Sok-sok tejcsit a kis jövevénynek és hosszú, boldog életet nektek!

(Tisztára, mintha írtam volna ezt ma már :oops: Pedig nem találom :( Ki érti ezt? :shock: )

Dimet: Ez a gyerek... :lol: Hihetetlen :) Annyira bejön nekem is az a nyakig maszatos Zsuzsi :)

Rambóka: Hát a te fiad sem semmi! :lol: Az a kádban ülős, buborék elkapós... Micsoda pasi lesz belőle ;)

Lecso: Most már aztán tényleg ti jöttök :) Nagyfiú meggyógyult, kicsi növöget, úgy hogy itt az idő :) Szürcsölgetsz már valamilyen teát? Esetleg más taktika a szülés beindítására? Emlékszem Dimeték majdnem mindent kipróbáltak annak idején :)

Voltam dokinál néhány beutalóért. Vittem páromat is, hogy felirassa a bogyóját, aztán galádul "rábeszéltem" a dokit, hogy csapoltassuk meg őt is, nehogy már csak engem nézzenek tűpárnának :lol: Hihi, nem örült emberem, dehát ez van. 2005-ben volt utoljára vérvételen, úgy hogy itt az ideje (sajnos a mája nem túl jó, szóval nem 3 évente kellene mennie, hiszen még gyógyszert is szed a szentem...)

No el, csinálok holnapra valami ebédet, asszem főzelék megfelelő lesz, az hamar készen van. Majd veszünkhozzá virslit :)

Jó éjt mindenkinek!

Kép

Kép
bettica
 
 


ja,majdnem mindent :oops: ARRA mér nem volt idő :lol: 8)

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Bettica:Én is várom már,hogy megszülessen a csepp fiam!Iszom a málnalevél teát,tegnap lépcsőztem is+sokat sétáltam,takarítottam.Szex?Nem merészelek,mert streptoccocus bacim van.Nem szeretném,hogy Apa is elkapja.És azt olvastam,hogy ilyenkor pont a sperma hat a méhszájra kedvezően!Gumival meg "minek".Nem jól tudom?
Tegnap este voltak jóslófájások rendesen.Vártam hátha lesz belőle valami,de elalaudtam és sajnos nem ébresztett a hasfájás :( .Pedig reménykedtem.
Mindennap :hátha a mai lesz a mi napunk! :D Pedig türelmetlenségre okom nincs,hiszen 9 nap van még a kiírt időpontig,amiből bármi lehet.Hiszen Tomi születési dátuma a méretéből adódik nekünk!

Kép

Kép
lecso
 
 


Szervusztok!
Levizsgáztam................. Szóval ma még kicsit ráérek, aztán majd még holnap is egy kicsit, aztán pénteken dokker!

A névnaposoknak millió ölelés és puszi, plusz bónusznak ez a kis csokor! Kép

Jokaliza!!! Gratulálok a kisfiad érkezéséhez! Nyugodt, csendes estéket és bőséges tejcit kívánok Nektek!

Kavicska!
Még 9 nap! Azt még ki kell bírni Nórinak! Nagyon sokat feszülget a hasam. Sehogy sem alszom, a lábaim nagyon fájnak, a bordáim ki akarnak éjjelente szakadni. Nyűgösek nagyon az éjszakák, de a nappaloki olyan hihetetlenül akítvak, hogy szinte úgy kell lelőni................ No, most jól kipanaszkodtam magam! :)

Kincsecske! Atyaég........ nagyon elfutott az idő! A babakocsink nem mózeses, illetve mózeses, de puhaaljú, inkább amolyan télizsákos, de nagy kerekű, fordíthatós-állíthatós karú, vízszintesig fektethető, szellőzős, lábzsákos, meg a fene sem tudja mi van még, amit tud! A képeket kicsinyítettem, hogy ne zavarja a lányokat, ha kellenek elérhetőségek az eladótól, akkor írj egy privit! Az autósüléssel együtt volt 43 az egész.

Lecsó! Nagyon sokat gondolok most felétek............. Előre is kívánok gyors, probléma mentes, sima szülést! Aztán várunk nagyon a hírekkel! :) Neked és Kavicskának mindennap le kell jelentkezni innentől, hogy egyben vagytok-e még! okés????

Rambóka! Gergőt olyan jó nézegetni! Csoda aranyos!!! :) Nálatok sem marad meg a gyerekszobában??? Ákos is mindig a nappaliban randalírozott, mindig a közelemben akart lenni! :)

Dimet! Zsuzsust addig puszilgatnám, amíg el nem kopik rüla a maszat! Gyönyörű ez a lány! Répa magában ment???

Csakegy!!! A diktafon nagyon jó ötlet!!! Nagyon drukkolok, hogy rendben menjenek a dolgok! Szemét banda............. Grrrrrrrrrrrrrr
Vendég
 


Kincs!
A képek..................... Bocsi! :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Khm.............

Már megint én!

Nóri rengeteget csuklik, napjában 4-5x is.

Ez nem jelent semmi rosszat ugye?
Vendég
 


Mona, nem, próbálgatja a tüdejét, ezt olvastam annó...
Vendég
 


Mona!

Milyen a babakocsi márkája?
Ruha lett végülis az esküvésre?

Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Lafi!
Köszi! Én is valami ilyesmit hallottam, de gondoltam egy kérdést megér a dolog! Hunor viseli a frontokat??

Monee!
Bastek..... Neve nincs, márkája nincs, szlovák gyártmány! Nem tom a tartósságát, valószínűleg ezért is ennyire olcsó. Egy másik topikon egy kismami vett ilyet, az ő fia már fél éves, eddig semmi bajuk nem votl a kocsival, bár a java még csak most fog következni, mikor a 18-20 kilós egy éves neki áll randalírozni benne! Szóval akár jó vétel is lehetett, akár rossz is, ez most nalunk lutri! :)
Ruhám lett, végül is használtan vettem egyet, ekrü szinűt, olcsón. Nem szürke, de kompromisszumot kellett kötnöm, ez van! És jó rám, majdnem talpig ér, hosszúújjú, amolyan igazi kismaminak való ruha. Csak a színe, meg van rajta ilyen-olyan díszítés, nem, sajna nem lehet leszedni! De mindegy is. Én ebben is jól fogom magam érezni, ezt eldöntöttem!!! :) A lényeg, hogy Nóri addig bent maradjon! Utána mienk a világ és bármi jöhet!
Vendég
 


Sziasztok!

Jokaliza, gratulálok, sok boldogságot Nektek, babának hosszú, boldog életet!

Rambóka, Gergő csoda édes! A bubis kép nagyon-nagyon jó lett! A rend meg... :lol: :lol: majd keresek gyerekszoba-képet, hogy egy 3 éves mit képes csinálni :wink: gergő nagyon ügyesen edz már most Benneteket! :)

Lecso, most már tényleg Ti jöttök!!!! Minden nap úgy nézek be hogy hátha... :)

Monácska, gratula a vizsgádhoz, ügyi vagy!!!
a babakocsi jól néz ki! És attól, hogy nevenincs, még lehet jó!!!
Mi Dorkával egy Pierre Cardin kocsit vettünk, olcsó volt a többihez képest, mózeses amit imádtam és még a kistesót is ki fogja szolgálni!
De 18-20 kilós egyéves?! :shock: Dorka most 15 kiló és 3 éves múlt... :wink:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Dorka játszott....

Kép

Kép

Kép
anyoooka
 
 


voltam terheléses vérvételen. grr...az a 75 gr cukor elrontotta a mai napomat :? :(

mona, jó ez a kocsi!!!

jokaliza hamar szült:)

részleteket még nemtok. később lesz :)

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Anyóm!
Hihihihihihihihi, Ákos régen volt már ekkora, ez tény!!!
Hülyeséget írtam na! :lol: :shock: :roll: :wink:
Vendég
 


Monácska:gratulálok a vizsgádhoz!!!!!!!!!!! :D

Kép

Kép
lecso
 
 


Hali!

Monácska köszi!!
Írok privit!

Szép napont!
Vendég
 


Jokaliza nagy gratula nektek!!!!!!!!!!!!!!!!! Legyen sok örömed a babában!

Kép

Kép
csillagfény
 
 


Hello!

Rambóka!
Dejóóó…újra gergő fotók :wink: Életrevaló kis lurkó, látom lassan a lakás minden zugát meghódítja :) ( mellékesen megirigyeltem az ágyikóját…hol vetted?)

Kavicska!
Túl vagy a 36 héten…pihaaa. Telik az idő. Mindjárt…. Megmutitod még a pocikád? És hogy érzed magad?

Dimet!
Ez a kislány tökéletes! Olyan kis huncut édes….imádnivaló :wink: Fél éves….óóóóóóó El ne felejtsem: Boldog névnapot!

Lecso!
Hogy vagytok? Minden oké, ugye?

Jokaliza!
Gratula a kicsinkóhoz :) Sok egészséget, tejcsit és boldogságot nektek!
Kép

Monácska!
Grat a vizsgához! A kocsi nekem tetszik!

Rólunk röviden :) :
Hálószobát alakítunk, készül benne a babasarok is. Keddtől betegszabin vagyok. Miért?? Hm…csak úgy :wink: Sajna a vérnyomim magaska 140/85. Diétázgatok, remélem segít. Holnap cukorszintmérés. Pénteken 4D. Szóval nem uncsizunk.
Babócám jól van, sokat ficánkol.

Pusszantok mindenkit!

Gina
Vendég
 


bettica!

Utólagosan kívánok neked boldog névnapot. :)
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?