Új privát üzeneted érkezett!

Nem PM-be, lökött vagyok, PH-ba... :roll: :roll: :roll:
jaimee1
 
 


Kép

Réka update! Kép
jaimee1
 
 


De szép! :D :D :D
szilbee
 
 

 
 

Betti!
Kép

Bettike!

Kép

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Betti és Bettike!
Sok Boldog Névnapot!!!!!

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Szamóca!

Ó de jó kis napotok lehetett! Ennyi színes program. De klassz! Jó hideg volt azon a napon.

Balwin!

Ó e ezek a derekas problémák? Volt már máskor is?

Dorka!

Szabi combok :D Ó de fajin, gondolom van csókolgatva rendesen.

Jaimee!

Eza Réka csajszi de szépséges. Az utolsó képen az a száj. Látom Neki is van két anyg dió a szájában mindkét oldalon. :D

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Bocsesz a betű cserékért csak siettem de azért olvasható.

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Sziasztok!!!

Köszönjük nagyon a névnapi üdvözléseket:-)
Annyira aranyosak vagytok, igazán jól esik!!!!!!!!!


Este fele jövök

Kép
kbernadett
 
 


Betty! Én is, én is!!! Nagyon boldog névnapot kívánok nektek!

Szilbee!!! A múltkor már írtad, csak akkor nem volt aktuális: hol találom meg a kismama bérlettel kapcsolatos tudnivalókat? Én rámentem az önkormányzat lapjára, de... szőke vagyok. Ha még emlékszel rá, dobd már fel a cimet! Pusszancs!

Erika! Akkor pénteken randi!!! El ne felejtsd! Meg küldök pü-t, ha el nem felejtem. :roll:

Oh, Szami talán te kérdezted: 10 testvérem van. De honnan emlékeztél az ikrekre? :shock:

Szabi és Réka olyan szépségek! Már úgy várom a márciusi talit!

Vadházasság? Hmmm, mi nem vagyunk vadak, sem házasok... :wink: De amúgy minden uhyanaz nem? Mosok, fözök, takarítok... :lol:

Szilbee! Egyszer unalmadban azt is megírhatnád, hogy hogy kell videót feltenni... :oops:

Hmmmm, na hirtelen ennyi.

Üdv!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Egy kis néznivaló:Robi mászik

Kép

Kép
katlina
 
 


Olga! Nem én írtam a buszbérletről!

Videjó:
Kiválasztasz egy albumot...
pl.: http://s260.photobucket.com/ vagy http://www.videoplayer.hu/ Regisztrálsz, feltöltöd az oldalra a videót, majd a linket bemásolod a babanet fórumába, hogy Mi is megnézhessük! :)
szilbee
 
 


Szaisztok!

Szilbee!
Látom vonalzóügyileg beújítottál! Jók!
Jaj, de jó, hoyg felarktad a linket, én sem tudtam volna hoyg kell, na Olga bevárlak, aztán majd én is bénázok egy vidijófelrakással

Olga!
ja, meg a zsebedben marad a pénz egyrészt, másrészt kapsz egy csomó ajándékot, na meg téged ünnepelnek egy napig. na már aki...
Szóval van mellette, és ellene bőven ezer érv. annak viszont nem hiszek, aki azt modnja, hogy ő nem akar menyasszony lenni, szeritnem az érzelmi sivárság, vagy annyira nincs jóban önmagában, de az már megint klinikai eset.

Jaimee!
Réka nagyon édes! Fúj fúj fogyós, és nem is csinál érte semmit! Na majd küldöm a kilókat.
Én azon gondolkoztam, hoyg minek akarsz Te menni a pm-be? ott adnak valami házassági hozzájárulást? de nem... sajnos.
Nagyon tüni ez a láyn, és neki is égszínkék a szeme?
hanyadikon is laktok?

Dorka!
nagyon édesek azok a combi-cicák. reklámfan volt /van mind a két lány, gondolom a gyors váltások miatt.


Judit!
nem tudtam melyik reklám a menő Annalucusnál, mire tegnap megláttam! a zene jó, de a képek, nekem nagyon futurisztikusak, sőt néha ijesztőnek is találtam, mondjuk Gréti lelkivilágának... az a tollboás száj, vagy mi a fene, hát nem tudom honnan szedték...

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Katlina!
Nagyon jó! taj-taj- taj...

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Lányok, tegyetek fel videókat mielőbb!!!!

Hát most azon gondolkodom, hogy melyik a rosszabb? Ha enni kell és alig megy le egy falat a torkodon....vagy ha fogyózól, csorog a nyálad, de nem ehetsz...Hm. Nagy dilemma, de asszem a fogyózás a rosszabb. Tudom, mert abban is volt részem már. :D :D

Na, hogy milyen színű Réka szeme....Jó kérdés. Sztem kékes-szürke. Ha van ilyen..Az apja szemét örökölte. Illetve eddig sztem mindent onnan örökölt, ha nem vagyok ott a szülésnél, kételkednék, hogy az én gyerekem...Na jó, kicsit rám is hasonlít néha....

Másodikon lakunk.

Olga: Háááát, azért jobb lenne, ha házasok lennénk, én konzervatív vagyok....Meg milyen jó lenne így hívni apát: A férjem....Nekem tecccene nagyon. De erre apa azt mondaná: ....hát hívjál annak..... :D

Évi: Elevitet szedek. Most napi 1 szemet.

Kati: Köszi, jó kis hörcsög képe van. :D
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Kép

Ivett
Kép
Kép
ivett&fanni
 
 


köszönöm Olga neked is:-)

Hát megint vagy még mindig amennyasszony téma?
Én is akarok lenni s én nem is kicsit akarok, vagyis hát legyen minden ami egy jó esküvőhöz kell :-D
De még arra várnom kell egy pár évet, nah meg apárom azt mondja hogy ne legyen de ugyis ráfogom majd még beszélni :wink:

Ivett de édes:-D

nah meg vagyok magammal elégedve olyan finom bolognait csináltam vacsira, hogy már egy tányérral be is pusziltam :lol:

puszika

Kép
kbernadett
 
 


Hű, mennyi gyönyörűséges baba! Robika hogy kotor ezerrel! Réka baba meg aztán már milyen csajszisan gyönyörűen kerek pofijú!
Máté is mennyit nőtt már, nagyon édes!

Betti, gratula a kis konyhatündérnek! (Most nálam is fő az étel...)

Anna, majd fél 7 körül megyünk, megírom, miket láttam!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Ja, Olga! Én nem tudtam, hogy 10 tesód van!!! Ez nagyon ritka manapság!!!!! Tök jó!!!!!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Nem, Olga, nem én kérdeztem, sőt, nem is tudtam! De nagyot néztem :shock: Jó lehet nektek, bár én sem panaszkodom, mi hárman vagyunk tesók. Csak az a kár, hogy a húgom 12 évvel fiatalabb, mint én.

Jaimme, Réka hajától ismét behaltam :lol: A mosolya pedig olyan kis nőcis :lol: Kilókat én is küldök, jó? Olyan igazságtalan a világ, évekig azzal szenvedtem, hogy alig kaptam ruhát a 161 cm-es "magasságomra" és hozzá a 46 kg-ra (akkor még ugye nem voltak plázák), most meg úgy érzem, minden, ami a boltokban kapható, max zsebkendőnek lenne nekem jó :oops: :roll:

Judit, könyvet vettél már?

Csak ámultam, hogy Máté is mekkora már, pedig még csak most született!

És tessék, Robi is úgy mászik már, mint a villám! Nekem is meg kellene tanulnom ezt a videós dolgot, de öreg vagyok én már a tanuláshoz :wink:

Dorka, és mi fő? Küldhetnéd, nekünk tegnapi maradék lesz a vacsora... Tavaszi lustaság, vagy mifene :roll:

Balwin, anyukámnak gerincsérve van, a múlt héten lehajolt egy hagymahéjért, na, azóta alig bír járni, úgyhogy nagyon el tudom képzelni a helyzeted. Javult kicsit? Van segítséged?

Szilbee, minden pötty a múlté? Bölcsi beindult már?

Kati, és Trixinek tetszett a Csodák Palotája?

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


úőkojn

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Szamóca! Igen, már bölcszik. A pöttyök meg már bevarasodtak és potyognak lefelé. :)

Balwin! Hogy vagy?

Hát Lányok! Kipróbáltam a hordozókendőnket (amit ugye Petritől vettem). Hát naggyon szuper. Míg a hagyományos kengurutól majd leszakadt a hátam, a hordozótól egyáltalán nem, pedig jó súlya van Dávidnak. :D
szilbee
 
 


Timi!

Nemmondod hg neeem főztél???.... :roll: :wink:


Szilbee!
Ezek tényleg leesnek????....hg kell elképzelni?

Jamitakartamírni.......
Havi 5ezret fizetek áramot....most jött a tavalyi elszámolás.......és csöppet leültem: 42.000.- kell ráfizetni!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: Igaz a szgép be van kapcsolva eleget....meg éjjel ugye 10 órát megy az éjjeli lámpa Niminek...de akkor is!!!!!!!!!!!!!! Ti hogy vagytok ezzel????.....Asszem holnap mondom a gyereknek hg fiam gyertyával fűtünk mert gáz van.....Normálisak ezek ebben az országban???????

fanna3
 
 


Hella :)

Gyors bejelentkezés :oops:

Betti, Bettike, nagyon Boldog Névnapot kívánok nektek! :D

Katlina, szupi a videjóóó :lol: Hang nélkül tudtam így hirtelen megnézni, de eltom képzelni mit takar a nagy tátika :D Milyen ügyesen mászik! :)

Fanna, de, kaptam, bocsi, majd írok :oops: Nem ígérem, hogy a napokban...de meppróbálok! :D

Köszönöm az érdeklődést, hajszállal jobb a derékom, mint tegnap; ezzel együtt qrva szar. Igen, 1-2 évente előbújik a dög, kb. 1-2 hétig elleszek vele :? Remélem, csak 1... Van segítségem, ma is itt volt párom anyuja - elszöszmötölök az itthoni dolgokkal, de Muncikámat nem tudom emelgetni :cry: :cry: :cry:
Télleg, tervezem, hogy iccakára bekapok 2 paracetamolt...szerintetek lehet? Annaluci szopizik még ugyan, de csekély mennyiséget... Amúgy ezt vettem be a terheség alatt is, amikor fájt a fogam...

Judit, szeretnék menni, mán intéztük a gyerekfelügyeletet is :) Amint okés a derekam, menek én is! És hova is akkor, ha a Pelikánból átköltözik a hölgyike?

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Jaimee, Réka nagyon bájos :D Nagyon érdeklődve néz :) Én barnának láttam a szemeit a képeken :oops:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Lányok, kilók nem jöttek, de a derekam piszokul fáj, ha bizonyos szögben elfordulok...Megemeltem azt a nyavalyás babakocsit!!

Balwin: Neked további jobbulást!

Fanna: Ide gázszla jött, 60 000 Ft. Majdnem leültem. Ez volt a különbözet. Ezentúl havi tizest fizetünk télen nyáron. És nehogy azt higgyétek, hogy trópusi meleg van a lakásban. Áááá...

Szami:A fotókból nem emlészem nálad túlsúlyra.

Márti: Ez finnül van? :D

Semmi videó??????????????? Dorka, nektek???
jaimee1
 
 


Háát, igen, Anna, szegény családomnak a tegnapi brassóit kellett ismét rágnia... :oops: :lol:

Na, az áram elszámolásnál én is hanyatt estem...volna, ha éppen nem ülök: én havi 9.000 körül fizettem és kihoztak még 52.000 ft tartozást... :shock: Ezután 12. 000 körül fogok fizetni... De legalább a gázt megúsztam, ott 19.000 körül fizetek havonta és az elszámolásnál csak 5000 mínuszom van.

Balwin, szerintem igen. Ha már csak kiegészítésként szopizik, talán nem árt. Mielőbbi jobbulást Neked!

Azon gondolkodom egy ideje, Márti mit is akart írni?! :lol:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Szami: Én is! :lol:
jaimee1
 
 


Talán a macskája volt?
jaimee1
 
 


Fanna!

Mi meg még a Lovason havi majd 7000 -et fizettünk és most fizettem be 27000 ft elmaradást. :twisted:

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Aham... lehet, ma anyukáméknál is a billentyűzeten ült a macska :shock: Vagy ez a hét rejtvénye? :lol:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Ja, azt nem tettem hozzá, hogy azért, mert reszket a macska Jázmintól :lol: Ha meglátja, menekül a tesómhoz , biztonságos helyre :lol: Pedig amúgy a 3. emeleten az ablakpárkányon és az erkélykorláton sétál :shock: :lol:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Máté nagyon kis formás babóca! :D

Szamóca!

Köszi, nagyon jól érezte magát. Tetszett angyon.

Balwin!

Ó szegény! Gondolom ebből egy óra is sok nem még hetek. Gyors javulást kívánok!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Márti, feladtad a leckét a hétre... :)

Anna, volt a Corában dömper, de olyan "egynyári" minőségben, 3500 FT-ért... Nem tűnt nagyon strapabírónak.
Mi haza is állítottunk 0 játékkal, 1 pulcsival meg body-val...
Ennyit a nagy játékvásár akciómról... Majd holnap nézek itt a városban valamit.
Amúgy meg nem sok játék volt.

Judit, jobbulást! Algopyrint engedélyezett az én dokim, meg Panadolt.
De sztem a paracetamol sem gáz, ha szedted várandósság alatt is.

Én is várom az éves villany-elszámolást...

Szilbee, de jó, hogy bejött a hordozókendő!! Dévid is jól érezte benne magát? MErre kolbászoltatok kendőben?

Szami, csak sima almaszósz husival főtt... lájtos keddi napunk lesz.

Na, kerítettem videjót!
Szép estét!


mi is mászunk :)

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Kép Bettike és Betti utólag is nagyon boldog névnapot kívánok nektek4
most reggel vettem észre a tegnapi hozzászólásomat, bocsi de nem én voltam hanem valamelyik gyerkőcöm.Szép napot Mindenkinek!

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Jobb reggelt mindenkinek!

Robi éjjel belázasoott 38,2 lázkúp borogatás levitte,de már reggel6-kor újra ekkora eredményünk volt,megyünk orvoshoz

Kép

Kép
katlina
 
 



Kép

Dejók ezek a videjók! :lol: Aztán nem csak úgy hébe-hóba feltenni!!!!

Balwin! Azt mondják, hogy paracetamol tartalmúakat lehet szopi és terhesség alatt is. Egyébként tudtál aludni?

Anna! Hát ez úgy néz ki, hogy lesz egy szúnyogcsípés szerű pötty, annak lesz egy randa leves (bocs) közepe, ami kifakad. Ezután ez a nyílt "seb" bevarasodik és a var lepotyog. No mi az utolsó szakasznál tartunk. :)

Dorka! Dávid is élvezi, de csak ha mozgásban vagyunk. :lol: Mondjuk ő a babakocsiban is csak úgy van el. Sokkal jobban tud a kendőben nézelődni, mint a kenguban, mert magasabban van egy picit. Talán pont emiatt nem szakad le az én hátam sem az ő 7 kilójától.

Erika! Ma nem hajnal 3-kor kelt Dévid, hanem 5-kor. Remélem így is marad most már+ :)
szilbee
 
 


Sziasztok!

Katlina! Remélem semmi komoly baja nem lesz pöttyödnek!

Szilbee és Szami! Bocsi... :oops: Tök jó memóriám van... :oops: Most tényleg úgy ég a pofám...

Ettől függetlenül nem tudja valaki, hogy hol lehet utánnanézni a kismama bérletnek? Ha valaki tud valami infót vágja mán hozzám! Köszke!

Házasság: nálunk is tervbe volt, de babóca hamarabb "besikeredett". Néha az egyszerűség kedvéért és is férjemnek szólítom Petit, mikor ügyeket intézünk (pl: A férjem beszélt önökkel tegnap...).

Nálunk is lesz, legalábbis tervbe van, csak hát qrva sok pénz kell hozzá, mert nagy a család. Az ára meg úgysem jönne vissza. Tudom, hogy nyuszinak hisztek, de ha arra kerülne a sor, én biztos mondanám (vagy belefogalmaznám a meghívóba), hogy pénzt kérünk nem ajándékot. Ezt olyan birkaságnak találom, mikor egy több éves háztartásba megveszi a násznép a 10.edénykészletet...

Na, megyünk készülösködni, bölcsi nap van.

Üdv!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Jó reggelt!

Tegnap nem tudtam jönni, így utólag kívánik sok boldog névnapot Bettikének és Bettinek.

Nem tudom, hogy tudok jönni, mertén vigyázok öcsémre (síszünet van a suliban) és Dorka is betaknyosodott, így Ő sem megy bölcsibe. Zoli pedig Németországban van.
De azért igyekszem visszaolvasni és jönni.

Judit: Nem vagyok allergiás, maradnak a krémek és a türelem.

Olga: Én írtam a kismama bérletről. A Néplap székházban kell intézni, de nem tudom, hogy pontosoan melyik osztályon.
-előszőr kérni kell egy igazolást a kifizetőhelyedről (gyed-munkahely, tb vagy kincstár általában)
-az igazolással (+személyi, lakcímkártya-babáé és Tiéd is, születési anyakönyvi kivonat, meg nem tudom még mi) be kell menni az önkormányzathoz. Ott ki kell tölteni valami papírt, aztán hazamenni és várni a határozatra, miszerint jogosult vagy erre a szolgáltatásra.
-a határozattal+1 v. 2 igazolványképpel + 2000 Ft-tal elmész a legközelebbi bérletárúsító helyre és ha minden jól megy, megkapod a bérletigazolványt és az aktuális bérletjegyet.

Sok sikert! Azért telefonálj mindenhová, hogy mikor mehetsz és hogy mit vigyél!

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Sziasztok!

Olga, 10-en vagytok testvérek?! Azta, mesélj már milyen ilyen nagycsaládban felnőni! Meg hogy hogy sikerült a bölcsizés!

Na, én tavaly már több, mint 8000-et fizettem villanyszámlát, egy 48 m2-es lakásban. Aztán az első év volt, hogy túlfizetésem lett (lecseréltem a mosógépet), de még így is 7000 körül van az általány. Én nagyon sokkalom...(ja, mondjuk van egy 10 éves fagyasztóládám, gondolom az is eszi rendesen az áramot)

Ma jönnek a gázt leolvasni. Ki van rakva egy papír, hogy 3-4 óra között legyen otthon valaki. Nem értem, miért nem lehet ezt hétvégén csinálni. Azért nem mindenki tudja megoldani, hogy munkaidőben otthon legyen.

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Sziasztok!

Olga, kikérem magamnak, ÉN emlékeztem az iker húgaidra, és én kérdeztem, hogy hány tesód van! Tényleg szép nagy család! És Te hanyadik vagy?

Ja, tegnap nem tudtam jönni, így utólag kívánok én is boldog névnapot a Bernadetteknek!

Aranyosak a gyerkők, Máté, Réka, Szabika, Robika, Anna meg tényleg elmehetne gyerek-modellnek!

Vasárnap mi is láttuk a Főtérben Szolnokot, na meg az RC-t. Balwin, meg láttam tegnap az uradat, gondolom a stúdióba battyogott úgy 3/4 10 táján. Mizu a derekaddal?

Vasárnap otthon voltunk szüleimnél, Tesómék is ott voltak, volt "babatali." Mondjuk nem nagyon foglalkozott egymással a két kis uncsitesó, de jót játszottak egymást játékaival: Kép

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Sziasztok!

A mi áramszámlánk úgy alakul, hoyg csak akkor jön, ah diktálok. most egy évig nem diktáltunk, és visszaosztva 9000/hó volt. én ezzel nagyon ki vagyok békülve a szomszédék havi 16000-t fizetnek. bár én náluk a boylerra fogom. Nem tudom miért így van, mindenki ezt kérdezi. Nekem jó így.

Gáz... hát azzal egy kcisit előbbre vagyunk, de a decemberi 56000 volt. vártuk, hoyg sok lesz, ki sem bontottam, majd Misit megvártam vele. ezek engem idegesítenek, én nem is szoktam velük foglalkozni. Majd az ember...

Márti!
Nekem Leti folyamatosan skypezik a barátnőmmel. kimegyek közben, Leti rögtön rányomul, és nyomkodja ezerrel! Mindig írja, hogy na Leti működik. hát istenem, cserfes mint az anyja, ő is hozzá akart szólni a témához.

Niki!
na hátha használ! meg most jönnek a jó idők, csak nem szárad ki annyira...
Jobbulást Dorkának. Grétinek is folyik az orra, meg köhög elég csúnyán. kapja a gyógyszert, de ment oviba. Már mikor betegség után visszamentünk, hallottam, hoyg miylen csúnyán köhögbnek a gyerekek.
Az egyik ismerősünk mondta, hoyg fel is szólalt a szülőin, hogy ne vigyék a beteg gyereket, már mást is lefertőz, de azt mondta rá az egyik anyuka, hoyg a munkahely miatt nem teheti, hoyg otthon marad, és nincs más aki vigyázzon rá, a nagyik is még aktív korúak. viszont akkor az ismim marad otthon, és neki sem mindegy a munkahely miatt, hoyg más betegségét is ők böjtölik ki. hát hülye egy helyzet, hülye politika...

Katlina!
gyógypuszák Robikának! Hátha nem komoly!

Szereti valaki a régi filmeket? most ment a dunán a különös házasság. naggyon jó szereposztás, holnap a köv része.

ja és nem kell valakinek zokni, hari gyerek, női, férfi jó áron, pamut antibacis? akkor beírom a topikot ha érdekel valakit.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Ditke!
de édesek a gyerekek!

Jaj és a vidijók is nagyon jók!

Szilbee!
Azon gondolkodtam, hogy miért jó neked, ha 5 kor kel a gyerkőc, de gondolom még visszalaszik! :wink:

Judit!
derekad? Masszázs, meleg nem használna?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Judit! Azért jó mert akkor legalább nem 3-kor szoptatok! Így szopi nélkül végigalusszuk az éjszakát! :)

Dittke! Tök aranyosak a csemeték. :) Mennyi a korkülönbség?

Niki! Jobbulást Dorkának!

Olga! Semmi gond! Én is folyton keverem ki mit mond... azaz ír... :oops:
szilbee
 
 


Szilbee!
Gondoltam, csak először nem volt tiszta a dolog!
Levente gyorsan visszaszokott a bölcsibe?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Igen! Szívesen megy! Reggel ha megkérdem, megyünk e a bölcsibe, megy a cipőjéért és magyarázza, hogy ott vannak a fiúk, meg lányok... :lol: Mostanában már nagyon szószátyár! :lol:
szilbee
 
 


Na megjöttünk!
Úgy néz ki bekaptuk az influenzát pedig már alig-alig van beteg

Lázas,nyűgös,úgy sajnálom,most épp elaludt,remélem nem lázasodik vissza közben


Olga!
10-en de jó!!!
Mi négyen vagyunk de ha összejövünk olyanok vagyunk mint egy olasz család(jó hangosak vagyunk),de ez így jó

Kép

Kép
katlina
 
 


Mivel az összes gyerek a nyakamon csüng, csak az elöző oldalra reagálok.

Először is a gyerkek nagyon szépek és aranyosak és nagyon gyorsan nőnek: Szabika, Réka, Robika, Máté, Zsófi. És a nagylányok, szépségesek: Angéla és Anna, igazán büszkék lehettek Rájuk.

Szami: Igen Dorkával a Logico Primo-val szoktunk játszani.

Jaimee: Bergon a babakocsi, ugye? Én sem szeressem. Biztos nem vennék többet ilyet.

Judit: Már néztem a Jungle gym-et, de még nem volt időm alaposan átnézni.

Anikó: Már NST? Hű, nemsokára meglesz Dorka baba.

Fanna: Én kérdeztem a szopit. És meddig szopiztatok? Azért kérdem, mert a mi csemetéink majdnem egyidősek. Kata már csak éjjel szeret szopizni, nappal inkább csak harapni.

Majd jövök és írok a többieknek is.

Szép napot!

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


S.O.S.


normaflor-t lehet ilyen idős korban használni??????

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina! Igen lehet. Csecsemőknek és gyerekeknek napi 1-2 ampulla, ha a doki másként nem rendeli.
Szegény Robika. :cry: Nagyon magas a láza? Mesélj, hogy van!
szilbee
 
 


Ja most látomm, hogy nincs láza. Remélem nem is megy fel nagyon, csak amennyire még nem veszélyes (hogy könnyebben elpusztítsa a randa virnyákot!). :(
szilbee
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?