Új privát üzeneted érkezett!

Húha! Úgy látszik ez a szerencsehozó topic! Egyszerre két pozitív teszt is rövid idő alatt! 8) Gratula! :D

Lyndee!

Szerintem simán lehet a teáktól a rosszullét. Én is ittam egy időben tisztító teákat, és úgy megutáltam őket, a végén már egy kortyot sem bírtam meginni belőlük. Meg az is van, hogy egy darabig biztos hatásosak, de amikor már elutasítja a szervezeted, akkor nem feltétlen kéne meginni. Mióta is iszod?

Kép
Kép
tabati
 
 


Nagy-nagy Gratula + tesztelőknek!!!

ritt
 
 


4 napja,amióta megjött piri.,de már annyira nem vagyok rosszul mint az elején...

KépKép
lyndee
 
 

 
 

Tabati:laptatőőőő :D
Te leszel a következő :D

KépKép
lyndee
 
 


Hát nem is tudom... :roll: Valahogy ez a ciklus nem a legszerencsésebb nekem. Már megint beteg vagyok. Csak egy kis megfázás, de alig kapok levegőt, meg állandóan tüsszögök. Meg párom is rengeteget dolgozik, meg tanul, ergo fáradt, úgyhogy eddig még csak alvás volt esténként. :oops: Mondjuk még nem vagyunk lekésve, remélem... Ez a hétvége még necces, de aztán hétfőtől belehúzunk! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Móni! Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
németh
 
 


Lanyok!

Koszi mindenkinek, meg nem tertem egesszen magamhoz :lol:

Vera!
Te azert nem partoltal el tolunk sem, ugy-e? Hol tartasz most? megjott mar a mutet ota?

Kinga!
Akkor te most belekezdtel a Clostiba?
Ne keseredj el, latod, nekunk is 9 honap kellett, pedig Zsolti milyen gyors volt! :roll:

Lyndee!
Nem figyeltem annyira oda:reggel csinaltam egy kannaval (kb 750ml), aztan a nap folyaman bekortyoltam. de volt, h csak keson kerult ra sor, es olyankor egybe. De olyan is volt, h csak egy csesze.

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Bangham
Nekem még nem jött mg és remélem nem is fog. :wink: :wink: amúgy most várok pére még csak.
nekem hosszú a ciklusom és majd a következőben kezdem el szedni a barát cserjét.

luca
lemaradtam. 3 pár név? 3-as ikreket vársz??!!!! :shock:

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Hát remélem nekem is lesz eredménye a kortyolgatásnak.Én délelőtt és este csinálok egy csészével és ugy iszom.

Ártani biztos nem árt....

KépKép
lyndee
 
 


Vera :lol:
Kell 2 fiúnak, 2 lánynak, meg egy vegyes párosnak. :lol:
Vendég
 



luca!

De tulajdonképpen elég csak 2 pár, nem? Egy fiú, meg egy lány pár. Abból már össze lehet variálni vegyes párost is! :wink: :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


tabati:Ti már nagyon közeledtek a Pé-hez,ügyesek legyetek! :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Egy elég fárasztó hétvége után, ma kipihenem magam a munkahelyemen :lol: , aztán este mindent bele!! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Ugy gondoltam én ebben a hónapban nem mérem a hőmet...belefáradtam.lesz ami lesz...

KépKép
lyndee
 
 


Tabati, az nem elég!Mert mi van, ha úgy nem illenek össze a nevek? :lol:
Rövid, hasonló stílusú, de mégis különböző hangzásút szeretnénk.
Mint pld. Emma és Anna. :lol:

De ilyen fiú-lány verzió? :roll:

Várom az ötleteket!
Vendég
 


Ádám és Éva :D :D :D

KépKép
lyndee
 
 


No, majd gondolkozom rajta én is! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Lányok!

rendeltem Leotól ovlulációs tesztet, ami ma meg is érkezett.
segítsetek nekem légyszi, hogyan kell használni??
mármint, hogy mikor kell elkezdeni a mérést?
Vendég
 



Szilvi:Az Lh-tesztet az ovu előtt kb 2 nappal kezd el,lehetőleg délután vagy este és ahogy Vera írja ugyanabban az időben.
Tehát ha 28 napos a ciklusod akkor a 14.napon van Pé-d,és a 12. naptol kezd el.
A pé időpontját ugy kell kiszámolni hogy a lehetséges menszitől visszaszámolsz 14 napot.
pl. ha 30 napos a ciklusod a 16.napon van pé.
Ez a nőivonalos vonalzó nem túl jó,mert a ciklus felére teszi a pé-t pedig ez nem így van.

Tesztelj kb 4 -5 napon keresztül.Amikor pozitív lesz ne áll meg mert lehet olyan is hogy 2 napig pozitív(nekem is így volt).Az ovuláció a pozitív utáni első negatív napon van.És szerelmeskedni állítólag minden pozitív napon és az azt követő negatív napon kell.

Sok szerencsét! :wink:

KépKép
lyndee
 
 


luca!

Ottó - Anna ? :lol: Tudom nem a legnépszerűbb fiúnév, de ezt találtam csak ami ezekhez a kettőzött mássalhangzós lánynevekhez illik.

Esetleg a Noé - Zoé párosítás? :?:

Kép
Kép
tabati
 
 


De ha bejön valamelyik, akkor ragaszkodom a keresztanyasághoz!! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Így mégjobban össze lehet majd keverni az ikreket :shock:

KépKép
lyndee
 
 



lyndee, vera!

köszönöm a segítséget! :D
akkor nekem elvileg február 28án kell pé-mnek lennie. :)
szerintem biztos ami biztos, 25én elkezdtem használni a tesztet.
remélem mutatni is fog valamit.
holnap veszem meg a málnalevél és a palástfűteát.

lyndee: te már jobban vagy? biztos hogy a teáktól voltál rosszul?
Vendég
 


Gratula a zebrás tesztekhez!!!! :lol:

Luca,
Csongor és Tünde :lol:
Jázmin és Ármin
De a vezetékneveteket is jó lenne tudni. :wink:

KépKép
dreika
 
 


Látom sokan pályáznak a keresztanyaságra! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Szilvi:Már jobban vagyok,csak az első két nap voltam rosszul a teáktól.
Igaz 3 csészével ittam,és most lecsökkentettem 2-re.Lehet túl sok volt nekem a 3... :roll:

KépKép
lyndee
 
 


Kornél -Kornélia na jó csak viccelek. De miért fontos, hogy egymáshoz paaszoljanak?? Szerintem minden babának más az egyénisége. Na meg ha nagyon hasonló neveket adtok a babáknak akkor félő, hogy a becézett nevük is egyezni fog.Aztán tényleg kavarodás lesz.
Egy biztso nem könnyű a névadás. Mi még az egy névvel is megszenvedtünk. Nektek rögtön kettőt kell kitalálni. Mondjuk azért ez is öröm:)

Kép
csucsu05
 
 


Kyara-Kyra PÉLDÁUL.

Kép
csucsu05
 
 


sZABINA-sZABRINA :)

Kép
csucsu05
 
 


Na jó eldugultam :) :)

De valóban jó lenne ha tudnánk a vezetéknevet is hisz az a fontos ahozz illik e a név.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu?Hogy vagy?
Ugy el vagy veszve... :cry:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: Bocsi valóban kevesebbet tudok jönni mostanában. Eldtuk a házat és sok ügyintézés van. Az újat intézzük most folyamatosan az épitkezésen vagyunk. Közben dobozolunk ezerrel. Aztán tegnap kitaláltam milyen jó lenne ha a sarokgarnitúránkat eladnánk hisz akkor lenne hely egy újat venni. Tegnap reggel felis raktam az expresszre és délelőtt már el is adtam. Fél 1kor itt voltak érte. aztán a szobánk üres lett és a vendégszobából felhoztunk 2fotelt, hogy legalább a nappalinkba le tudjunk ülni:)
Szóval ezer bocsi ha kicsit kevesebbet jövök. Igérem amint vége tér ez az időszakom jövök sürübben.

Kép
csucsu05
 
 


megbocsátunk csucsu :wink:

zajlik az élet körülöttetek,de az a lényeg hogy minden jól alakul és ugy ahogy szeretnétek.
Kívánom hogy minnél előbb túl legyetek rajta és az új házat egy picibabával köszöntsétek :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Sziasztok!

Szilvi!Az a legjobb, ha nézel nyákot, mert minél jobb minőségü, tojcsis, nagyon krémes annál jobban közeledsz a pé-hez.És egy jó tanács vágd ketté hosszában a tesztet, így dupla annyi lesz, mint van és ugyanúgy működik.Nem rossz, ha vissza számolsz, hogy kb. mikor kell pé-nek lenni, ahogy azt már írták, de nem biztos, hogy neked is 14 napos a luterális szakaszod, vkinek kevesebb, vagy több.Csak azért írom, hogy nehogy lemaradjatok róla!Sok sikert!

Csucsu, de jó nektek én is eladnám az ülőgarnitúránkat, de mivel igazi bőr nem olcsó és az emberek inkább vesznek műbört olcsón.Pedig nekünk pont sarok kéne, kihúzhatós, bőr.Mert a miénk:3-2-1-es!Gyönyörű, csak nem ebbe a kislakásba való és ezt még akkor vettük, mikor még máshol laktunk.

ritt
 
 


Ritt: Mi pont azért adtuk el a garnitúrát mert 3-2-1 es szeretnék venni és bőrt!!!
Mi is használtat nézünk mert van ami valóban megkímélt és mégsem egy vagyonba kerül.
Milyen szinű a tiétek?

Kép
csucsu05
 
 


ritt!

köszi a segítséget!
próbálom nézni akkor azt is. a nyákot reggel érdemes nézni?
elkezdem már 25én használni az ovu tesztet. valamennyire szoktam érezni a pé-met a derekemnál, úgyhogy nagyon sokat nem hiszem hogy tévednék majd.

lyndee!

a 3 csésze tényleg soknak tűnik. én egy csészén gondolkodom, mert szedem a barátcserjét is. vagy az egy nagyon kevés?
Vendég
 


a teákra 2-3 csésze van írva naponta.De a barátcserjét nem ismerem. :roll:

lehet ha együtt csinálod akkor egy csésze is elég.nem tudom.

KépKép
lyndee
 
 


Csucsu!Sötétkék bőr,3 éves és ár alatt eladjuk.És mi anno úgy vettük, hogy a hátulja is bőr, tehát nem szövet, mert vki olyat vesz, mert olcsóbb, de így nem kell falhoz tolni, ha nem akarod, mert szép a hátulja is.
Majd lefotózom és megmutizom, bár a folet része el van csomagolva, hogy nagyobb helye legyen a gyerkőcnek, mert nagyon pici a lakásunk :?

ritt
 
 


lyndee!
Ha esetleg érdekel a barátcserje, akkor íme egy kis "összefoglaló" :) Hozzátenném, hoigy én tablettában szedem, aminek a neve Agnucaston.


Agnus castus, azaz barátcserje

Ha valakinek akármi baja is van a ciklusával, pl. túl hosszú, túl rövid, nincs peteérése vagy PMS-ben szenved, az elsö választás mindig a barátcserje (Agnus castus). Ez regulálja a ciklust, ha hosszú megrövidíti és beállítja, enyhíti a PMS-t és esetleg peteérést eredményez. Nem speciális, a ciklus általános javítására használják. Tea formájában 2-3 csészével fogyasztanak belöle az egész ciklusban. Tabletta formában hatásosabb és egyenletesebb a szedése, azért is, mert a barátcserje termésének hatóanyagai vízben nem oldódnak, így a tea nem olyan hatásos. A tea elkészítése: csészénként 1-2 teáskanálnyi bogyót leforrázunk és 10 percig állni hagyjuk.
A barátcserjének van még egy jótékony hatása: leviszi a magas prolaktin szintet, amely szintén felelös lehet a tüszörepedés elmaradásáért

A ciklus elsö napjától a mensig napi 1 tablettát kell szedni
Vendég
 


Amúgy mellékhatása nincsen, vagy csak én nem érzek semmit sem:)

Egyenlőre a pozitív hatásairól sem tudok beszámolni, mert ez lesz az első hónap, hogy végig fogom szedni. az előző két ciklusomban csak a pé-mig szedtem.
Vendég
 


Sziasztok!
Szilvi: hol lehet kapni ilyet? A teákat egyébként gyógynövényboltokban veszitek?
Kinga

Kép
németh
 
 


Kinga!

Én az Agnucaston tablettát simán gyógyszertárban vettem. Igaz, az a patika, ahol vettemköztudott hogy nagyon jól el van látva homeopátiás termékekkel.
Pesti vagy? Mert ha igen, szívesen megadom a címüket.
Vendég
 


Ja, a teák egy részét én ugyanebben a patikában veszem.
Ami nagyon speciális, mint pl. ez a málnalevél és a palástfű, azt egy nagykeres herbaházban veszem.
Vendég
 


Kinga:Én Leó oldaláról rendeltem mindkét teát.

KépKép
lyndee
 
 


Kinga, én sima gyógynövényboltban vettem őket

ritt
 
 



Még annyit, hogy ahol én vettem, az Agnucaston tabletta ára 1600 ft körül mozog.
csak hogy tudjatok viszonyítani ha esetleg valaki pesten talál más patikában is.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: