Új privát üzeneted érkezett!

Akkor veszek Rennie-t, köszi! Cola a gyomorégésre? :shock: Hááát, az is van, kipróbálom!
Azért mindjárt a kekszet is bevetem az van itthon, szerencsére!

Pandus :P
Nekem a tappancs kép nagyon bejön :D

Véda :P
Jó az új ticker :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


fanni73 írta:Cola a gyomorégésre? :shock:

aha :oops: :oops:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fanni!
cola nekem is sokszor bejön, hol erre hol arra, mások csodálkoznak is, de kívánom
különben nekem alma és tej is sokat segít
én leginkább akkor érzem amikor lefekszem, főleg ha jobb oldalra fordulok, akkor elnyalok egy fél renniet vagy maaloxot...
privit küldöm rögtön!!! :D

Petitpois,
hááát a szúró érzésre konkrétan nem tudtak mit mondani, nyomja a feje, az izmok... és felmerült a sérv is... :shock:
úgyhogy sokra nem mentem és most is iszonyú, alig tudok járni.. :oops:

Donika,
mikor mész legközelebb????
azóta is van némi vérzés???

Kép
fendike
 
 

 
 

Fanni :D

Nekem a tej is sokszor segitett amikor gyomoregesem volt. Vagy pedig a Maalox. :D

Pandacska :D

Nagyon edes a kis Dora baba! :D Nekem is a tappancs tetszik nagyon.. :D

Nyuszi :D

Köszike! :D Remelem jol vagytok, nemsokara Krisztian fotoit is lathatjuk. :D
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Pandácska:
Orsika gyönyörü és azok a talpak!!!!!!

Gömböcske: Megcsináltam a képeket . Küldj egy e-mail címet légyszi mert még a gépem nem engedi hogy szerkesszem is. Igy nem tudom feltölteni. E-mailon hátha átmegy. Én láttam ezt a kocsit amikor a Bippába voltunk a kombi kiságyat megvenni. Nekem akkor megtettszett. Én ragaszkodtam ahoz hogy 2 íránybol tolható legyen azért hogy ne süssön a szemébe a nap és ha fuj a szél a gyerekek nehezen veszik a levegőt.

Donikas:
Én a jövőhéten kedden megyek ujra NST-re és vizsgálatra.

Jucmuc:
Úgy érzem Krisztián is jól érzi magát odabent. Na de sosem lehet tudni mikor gondolja megmagát.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Nyuszi :P
Ha babakocsit tennél fel, de nem megy, vagy bármit, amit mi is megnézhetünk, küldheted nekem, felteszem!
fanni73@citromail.hu
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni:
Köszi. Elküldöm neked mert egyszerüen nem hadja átméretezni a gépem.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


hadja= hagyja. Már írni se tudok.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Kép
Kép Kép
Kép Kép

Gömböcske ezeki a kocsi képei.

Fanni: Köszike sikerült. Remélem a kiságyrol is fel tudom tölteni.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Szia Nyuszi, Fanni!

Nagyon szépen köszönöm, hogy feltettétek a képeket! Szép a kocsi, teljesen rendben van. A bolygó kerék beállítható úgy is, hogy ne "bolygósan" működjön?
Ma voltunk a Bergonban, és az ott kapható kocsik mindenben megfelelnek (pl állítható tolókar, tágas belső tér a Piczinek), egyedül az a probléma, hogy vagy bolygó v normál kerekűek vannak, és a bolygó kerekűeket nem lehet normálra átállítani.
A Bippánál ma nem voltunk.

Ti hallottatok vmit a Bergon kocsikról?

Nyuszi, én is kedden megyek NST-re.

Kép
Kép
gömböcske
 
 


Sziasztok!

Fanni!még te vagy a táblafelelős?Mert ha igen,légyszíííííííííííííííííííííííííííí öregíts rajtam,mert az évek csak úgy szállnak...........tudjuk hogy van ez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4

Ha nem bánod,akkor egyszer meglátogatnánk,a talit most kihagyjuk,de összehozhatunk majd egy talcsit. :lol: :roll: :wink:


Bergon:Nekünk az van.Sokmindenben jó,de nehéz,nagy,szóval egy kicsit nehéz vele közlekedni,főleg hogy még most a hetediken lakunk,de költözünk,és arra a terepre meg jó nagyon,már ott is tologattam.Ha majd tud már ülni a kisasszony akkor könnyebb lesz a kocsit is kezelni.

Donika???

nyuszi!!4!te is haladsz ám szépen.........

Kép
csiperke
 
 


Gömböcske :P
Én végül nem is csináltam semmit :lol:
Én is a Bergont néztem ki, nekem mondjuk nem kell vele emeleteket menni.

Nyuszi :P
Csinos a kocsi!

Csipikém :P
Tavasszal, vagy nyár végén, ha kirándulhatnékotok támad, szívesen látunk Benneteket :D

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


11-kor elfolyt Donika magzatvize, de nincsenek fájásai. Oxitocint kap.
Vendég
 


Ma reggel 6 órakkor megszületett Zsombi baba 2750g és 47cm. :lol:

Kép
Vendég
 


gömböcske írta: és a bolygó kerekűeket nem lehet normálra átállítani.

létezik ilyen kocsit, amit nem lehet fixálni???
azért állok értetlenül a dolog előtt, mert volt 1-2 kocsi a kezem alatt már - mind1ik bolygósítható kerékkel -, de azokat egy kis kallantyú segítségével mindig be lehetett fixálni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Gratulálunk a friss anyukának!!!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Gömböcske: Igen a bolygós kerekét lehet fikszálni is. De ahogy én tologattam jobb ha nem fikx. Ez a kocsi könnyü bébihordó nélkül 7kg. Mi a 4.-en lakunk és nincs lift.

Pandus: Köszi az infót.

Donika:
HATALMAS GRATULA MINDKETTŐTÖKNEK. sOK BOLDOGSÁGOT ÉS SOK TEJCSIT KÍVÁNOK ZSOMBI BABÁNAK [color=red][/color]

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Sziasztok!

DONIKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
HATALMAS GRATULA!!!!!!!!!!!!!!!!!!SOK TEJCIT KÍVÁNOK!!!!!!!!!!!!!
Pihengess,és gyöyörködj a picurban.

Kép
csiperke
 
 


Donika!
Gratulálok! Jó egészséget, sok örömet kívánok szeretettel!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


BOLDOG SZÜLINAPOT ZSOMBI BABA :D :D :D :D
Gratulálok donika ügyes vagy!

lanyané
 
 


ÓRIÁSI GRATULA A LEGÚJABB ANYUKÁNAK!!!!!

Pandus,
tudunk még vmit?? Simán v. császár???
Nem is lett olyan nagy Zsombi, annyira nem tudják belőni a méretet... :shock:

Kép
fendike
 
 


Fendike,
Többet nem írt. Bizony egyáltalán nem lett nagy, sőt... szerintem sima szülése volt, legalábbis nagyon remélem :wink:
Vendég
 


Donika, gratulálok, Zsombi baba, legyen egészséges, boldog és tejcigazdag babakorod és életed!
Vendég
 


sziasztok!

donika: gratulálok zsombi babához! sok boldogságot kívánok! :lol: :lol: :lol:

táblák:

Kép


Kép
Kép
Kép
Kép


katica
katica30
 
 


Donika! Nagyon sok szeretettel gratulálok és sok tejcsit, és jó egészséget kívánok mindkettőtöknek!

dkata
 
 


Sziasztok!
Donika!
Szívből gratulálok Zsombor babához!
Nagyon sok örömet hozzon az életetekbe!


Cuppantás Mindenkinek! :)
Vendég
 


Szia Donika!

Nagyon sok szeretettel gratulálok, teljesen elérzékenyültem! Nagyon várom én is a további híreket, a történetedet! Jól vagy? Kisbabád hogy van? Vigyázzatok magatokra!

Nem fontos ehhez a nagy hírhez képest, mi ma megvettünk egy CAM márkájú babakocsit. Könnyű, belefér kényelmesen a kocsiba, és teljesen felszerelt, praktikus, jól variálható. Remélem, be fog válni. Végülis a kicsit nehézkesség miatt nem a bergont választottuk.

Orsi!
Igen, a Bergon is fixálható lett volna amúgy.

Kép
Kép
gömböcske
 
 


Gömböcske :)
gratula a kocsihoz :D
viszont nem értem, hogy akkor mi volt a gondod a bergon kerekével?

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok,

Segítséget szeretnék kérni, hátha valaki járt hasonló cipőben:
A hugom 11 hetes kismama (Kaáli - dr. Kováts Tímea segítségével) lombik ikreket vár, és sajnos pénteken "bentfogták" ultrahang után, mivel egy kb. 7*11 cm-es "valami"-t találtak nála méhen kívül.
A babák jól vannak, de az orvosok tanácstalanok az Uzsoki-ban, nem tudják eldönteni, hogy mi lehet az. Arra tippelnek, hogy esetleg túlstimulálták a petefészkét, és az van így megnagyobbodva.

Volt esetleg ilyen valakinél ?
Mit lehet tenni ?
Hogyan kezelik ? Most végig kórházban kell tölteni a hátralévő időt ?
Azt mondták az Uzsokiban, hogy amíg nem bántja a babákat, addig nem nyúlnak hozzá, de többet nem tudunk.

Köszönöm,
Judit
angel068
 
 


Donika!

Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
mereszt
 
 


Judit :D
a "valami"-t mi sem fogjuk tudni beazonosítani Neked, így arra sem tudtunk semmit mondani, hogy hogyan kezelik ill. mi lesz az elkövetkezendő időben.
Ha a petefészek nagybb az egyértelmű UH alapján.
Én mindenképp beszélnék a kaális orvossal és kérnék tőle egy konzultációt, mivel meddőségre ill. a meddőségi kezelésekkel kapcsolatos komplikációkra ő van szakosodva.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Donika gratulálok kicsi ZSombi babához!

PAndus édes Dóri baba

FAnni ejnye bejnye

:lol:


Én most nem nagyon leszek, mert sajnos a családban múlt hét csütörtökön haláleset történt, amit elég nehezen dolgozunk fel.
puszi mindenkinek!
Vendég
 


DONIKA,

Gratulálunk, a párommal együtt, a kicsi Zsombihoz!Vigyázz magatokra! Sok egészséget, boldogságot , tejcsit kívánunk nektek!

Kép
viri8
 
 


Boni,

Nagyon sajnálom. :( Kitartás!

Kép
viri8
 
 


Judit,

Csatlakozom Orsihoz! Én is hívnám a Kaálit! Nekem eddig bármi komplokációm volt az előző beültik után, mindig a dokim tanácsait követtem!

Kép
viri8
 
 


Szia Orsi!

Végülis semmi, amikor problémáztam a kereke miatt, akkor még nem tudtam, hogy fixen is be lehet állítani. Nekem a Bergon is tetszett volna, csak a másik kocsi könnyebb, számunkra praktikusabb.

Szia Angel,
lehet, hogy tényleg a Kaálisok jobban fel vannak készülve, velük is kellene konzultálni. És a beültetés után keletkezett ez a valami?

Mikor is lesz pontosan, és hol a találkozó? Mert mi is szívesen elmennénk, ha addig 1-ben leszek még.

Nagyon várom Donikáról és Zsombiról a híreket!!!

Jajj Nyuszi, most mi jövünk! :-)

Lányok, kicsit izgulok, mi lesz, ha egyedül leszek itthon, mikor történik valami? Csak nehogy kétségbe essek. Azt mondta a védőnő, hogy hívjam a mentőket, ne taxizzak.

Kép
Kép
gömböcske
 
 


Sziasztok!

Gömböcske:
Gratula a babakocsihoz. Tegyél fel képet róla légyszi.
Igen most már mi jövünk, most már nekem is egyre többször eszembe jut. De megnyugtat hogy a Apa velünk lesz. Addig nem szülök amíg felnem oldják a tilalmat a korházba. Már csak a gyerekosztályon és a szülészeten nincs feloldva. Nektek lesz Apás szülés?

Boniko: :( :( :( :( :(

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Gömböcske :P
Tranzit Art Cafe - Bp. XI., Bukarest utca
Lehet az utcában parkolni, ha kocsival jössz.

Lányok
Nálam még mindig nincs magzatmozgás. Mármint én nem érzem még. Ettől olyan depis lettem, hogy bejelentkeztem holnap de. egy Uh-ra. Apa nem tudja :oops:
Már csak 1 hét a genetika, de nem akarok addig depizni... Biztosan nem vagyok komplett, de napok óta hülyeségeket álmodok emiatt :?
Hja és ma reggel voltam igazi AFP-n :)

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,

Ne aggódj a mogások miatt! Én sem érzek semmit! Abban igazad van, hogy az uth megnyugtató, én is azért nem agyalok, mert láttam őket csütörtökön!
Hová jelentkeztél be, a dokidhoz?

A tali mikor kezdődik? Én egyedül megyek, párom dolgozik :(

Reggel hívtam Kovács dokinkat! Nem tudtam vele beszélni :(, de meghagytam neki, hogy két kiscsajszink lesz :D

Gömböcske, Nyuszi,

Most már tényleg rajtatok a sor és a fórum szeme :D !De még hosszú a február!

Kép
viri8
 
 


Fanni, ne aggódj, tudom, nehéz, én halálra aggódtam magam, mert a 23. hétig semmi :shock: aztán beindult!Kicsit lustibbak....
Vendég
 


Viri :P
Na igen, akit már egyszer átvert a sors... kicsit érzékenyebb... úgyhogy remélem, holnap megnyugszom. Persze hogy nem a saját dokimhoz, ő ugyanis szabin van :? 4D mozizni megyek, megint a Genezis-be :oops:

A tali 3-kor kezdődik, akkor, ha tényleg jönnek babák, vagyis ha jön Lafi, akkor mindenképp, mert Hunorka még nagyon pici, biztosan nem tudnak későig maradni. S lehet, hogy Mereszt is hozza a kislányát, ő nagyobb már, úgy 1,5 éves lehet!? Az is lehet, hogy Orsi is beugrik, ő pedig 3 gyerekkel :D A többiek pocisok és még próbálkozók. Pocis lesz Véda, Te, ha jön Gömböcske és Fendike akkor ők is és jómagam :)
Ide is feldobom a listát, végülis nem telik semmibe:
Kép

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jo reggelt,

huh csak egy napot hagytam ki es maris micsoda hirek fogadnak :lol:

[color=blue]DONIKA;

SZIVBOL GRATULALOK NEKTEK ES NAGYON JO EGESZSEGET;SOK TEJCSIT ES GYORS FELEPULEST KIVANOK[/color]



Gombocske,
kerunk fotot a babakocsirol :lol:

Boniko,
:cry: :cry:

Fanni,
ne aggodj minden rendben lesz a kis picurikkal..

Kép
petitpois
 
 


Donika :lol:

ezt szinesben szerettem volna,de hat nem jott ossze :oops:

Kép
petitpois
 
 


Fanni,

Köszi az infót! De jó, hogy jönnek babások is!

Kiváncsi vagyok, mit látsz majd holnap! Ugye raksz majd fel képeket?

Kép
viri8
 
 


Fanni :D
ha mindenki egészséges, akkor mi 100, hogy megynk.
Próbálok 3ra odaérni, és ca. 1 órát tudunk maradni, mert 4 körülre szeretnék átérni a másik talira, de az meg Gazdagréten lesz, a kettő távolsága nem túl nagy.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi :P
Szuper! Olyan kíváncsi vagyok a fiúkra (is)! :lol:

Viri :P
Persze, teszek fel képet :wink:

Lafi :P Petitpois :P
Köszi a nyugtatást!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
nem tudok menni, apjuk beszervezett egy sárvári túrát...
én is csak a 17.héttől éreztem bizonytalanul, próbálj nem aggódni, bár holnap úgyis megnyugtatnak
csak sztem ne hagyd, hogy megint olyan hosszan nézzék, nekem legalábbis nem esett jól és talán nem is olyan jó annyiszor az UH... :oops:
viszont én pont a 4D után éreztem őket először este, sztem 'megbirizgálta' a dolgokat, úgy égett utána a hasam, tuti beindult vmi... :roll:

Boniko,
:cry: :cry:

Pandus,
várjuk a további híreket!!! :D
Dórika továbbra is tündér???
Mennyire vagy fáradt?? Élvezetes annyira mint gondoltad??

Kép
fendike
 
 


Fendike
Kár :?
Nekem nem esett rosszul a mútkori... de ha valami nem jót érzek, akkor úgyis szólok. Tudtommal nem árt, akár minden nap is mehetne az ember...
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Donika!
Hatalmas gratula Nektek, sok tejcit és jó egészséget kívánunk Nektek! :D

Fanni!
Holnap remélem megnyugtatnak, de hidd el, ez mindenkinél más, hogy mikor érzi a babát/babákat! Én pont 16 hetes voltam Karácsonykor, amikor először éreztem reggel, hogy valaki mozog, és a jobb oldalamon csinált is egy dudort, aztán január 7-ig semmi! Pici buborékokat éreztem, de január 7.-e volt az első olyan igazi mocorgás és rugdosás, amire határozottan azt mondom, hogy Gréta volt! Nyugi, nemsokára érzed őket! :D Aztán meg nem győzöd majd nyugtatni őket, hogy ne rúgják szét a berendezést! 8) :lol:

Viri!
Megrendelted a kezdő szetett?

Gömböcske, Nyuszipuncs!
Most rajtatok a topik szeme! :D

Boniko!
:cry: Öszinte részvétem!

Fendike!
Kocsi témában még nem tudtam beszélni tesómmal, de bepótolom!

Elmondom Nektek csajok, mert annyira boldog vagyok, hétvégén megkérték tesóm kezét! :D Augusztusban lesz az eljegyzés és jövőre a lagzi! Annyira örülök nekik! :lol:

Lányok!
Szerdán megyek fodrászhoz, most természetes színe van már a hajamnak, de szeretnék valami kis változást! Szerintetek egy pár darab melírcsíkot rakathatok bele? Nem szőkét, mert azt lehet, nem ajánlatos, de valami más színűt!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Kisfóka :D
akármilyen rakathatsz bele, szőkét is. A festék nem érintkezik a fejbőrrel, ha melírozhatsz... de ha érintkezne is, nem szívódik fel szinte semmi a fejbőrön keresztül.

amúgy a szőkének és az összes többi színnek is ugyanaz az oldószere, tehát mind1 melyiket csináltatod.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: