Új privát üzeneted érkezett!

Kmammy, mi pont két hete voltunk gyermekszemészeten. Az I. kerület, Logodi utca 3. szám alatt van Gyermekszemészeti Szakrendelő. Háziorvosi beutalóval, időpontra mentünk, ezt telefonon kértem. Nagyon pozitív volt, pontosan betartották az időpontot. Egy kedves dokornő nézte meg Milán szemét. Az ölembe ültettem, az asszisztens játékokat mutogatott neki, ő pedig különböző eszközökkel vizsgálta közben. Maximálisan elégedettek voltunk, nagyon odaadó, kedves, gyermekszerető, türelemes volt mindenki. Különböző kártyákat is mutogattak neki, de Milán nem volt hajlandó megmondani mi van rajta. :wink: 1 év múlva kell visszamennünk kontrollra. Semmi negatívumot nem tapasztaltunk.
Kevinnek mi a baj a szemével?
Vendég
 


Sziasztok,

Nagyon szépen köszönöm a szemészet vizsga infókat!

Tjuca: Kevinnek nincs problémája. Két oka miatt, kértünk beutalót.
1. Kevin koraszülött.
2. A férjemnek sajnos nagyon súlyos látás problémája van, amiért két éves kora óta kezelték.

A bölcsi/ovi felvételi dolog, nekem nagyon undorító. Mi kerületünkben, gyorsasági kérdés, másik kerületben, szegínységi kérdés folyik. Ott kérnek, jövedelemi igazolást, ennek ellenére én tudom, vannak olyan szülők, akik Rózsadombon laknak és luxuskocsival jönnek gyerekekért. Kevesebbet adóznak, de mégis jól élnek. A mi közalkalmazotti/tanári fizetésünk, nem sok, de nem is kevés, mért onnan kaptunk azért utasítást, mért sok a keresetünk.

Alziza: Köszönöm, hogy részletesen írtál. A férjem is járt egész országot kezelésért, sok pénzt rátették, de senki nem tudta segíteni. Utolsó orosz professzornál kiderült, hogy rosszul kezelték, mint Nektek! Nem kellett volna erős szemüveg neki, de már későn volt. Azért örülök,- biztos a férjem is örülné, hogy ha majd mesélnék neki - hogy időben kaptatok jó orvost.
Mi nem Madarász utcán voltunk, hanem Mária utcán, de gondolom, hasonlít a helyzetük.
Majd szeretnék kérni a dokinéni elélhetőséget. Köszönöm, előre is!
e-mail címem: kmammy@t-online.hu

Ákosbenianya: A cseppentéstől nekem nincs tapasztalatom, de a férjemnek milliószor volt, ő Kevinnek nem engedi így két napon keresztül tágítson a pupillát. Kevinnek volt eddig kétszer, koraszülött kontrolnál, de akkor még nagyon picurka volt.

Gabella: Mit sütsz?

Oriandy: Sok sikert a sütihez!

Puszi.
Vendég
 


Kmammy! Tortát! Férjem ma 30 éves.

Piskóta lap, rajta túrós krém, málna díszítés, tetején zselatin. Guszta lett, de nincs itthon a fényképezőnk...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 

 
 

Kimike: Köszönöm, neked is! Olyan fekete-fehér kártya volt tegnap, mint TV-nek üres csatornán jelenik és 3D-en lehetett látni a figurákat. ( Volt csillag, cica és autó) Kevinnek nagyon tetszett a kártya, ő nem tud mondani még mik vannak, kérdezett „ hol van cica?” , erre csak újjal mutogatott, de helyes is volt.

Gabella: Boldog születésnapot a férjednek! És jó bulizást!
Vendég
 


Katonai hálózsákban:
Kép

És a torta a kíváncsiaknak :wink: :
Kép

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Gabi!!!!!!!!!!!!!!

Inkább ne tetted fel ezt a fotót a tortáról!!!
Kép Isteni lehet!
Ezt a recit kérem!!! Tudod betűről betűre mindent!!! Hány centis tortasütőbe sütötted, az is lényeg nekem, meg hogy mennyi ideig.
Hány fokon.

Erika

Kép
viera
 
 


Benia!!

Privit küldtem!!!

Erika

Kép
viera
 
 


Preni, Gab és még a hozzáértők!!!
Hogy főzitek a gulyáslevest??????
Viera, válaszoltam.

benianya
ákosbenianya
 
 


Benia!
Én is...

Erika

Kép
viera
 
 


Sziasztok

Zalán már alszik! :shock:
Nagyon fáradt volt!
Zina ázik! :roll: :lol:
Alex színházban!

Kmammy
Küldtem e-mailt!
Azt el is felejtettem,hogy amikor utoljára voltunk Zinával akkor Zalánt is megnézettem,és szintén 10 perces tágítás volt csak! :) Nem 3 napos!

Juca!
Ez az ovis sztori enyhén szólva "érdekes"! :shock:
Nekünk nagy szerencsénk van a mi óvodánkkal! :lol:
Pedig nem oda tartozunk,de oda járt Alex és Zina is,így amikor küldtem az SMS-t,hogy Zalán megszületett,már egyből azt írták vissza,hogy várják az oviban szeretettel!
Nekem pl. volt olyan időszak mikor Alex ott aludt,mert Zina pont abban az időben ebédelt és aludt amikor mennem kellett volna.Soha nem szóltak.Aztán volt amikor Zina is ott aludt párszor mert ott akart,de nem szóltak,pedig nem dolgoztam!
De hallottam már sajna ilyesmit amit írsz!
Az öcsémék most vesznek lakást Dunakeszin.Kérdeztem tőlük,hogy gondoltatok arra,hogy milyen ovi,suli van ott,ha gyereketek lesz?(pedig akkor még nem hallottam erről!)Nem érdekli őket!Erre kiderült,hogy akik eladják a lakást azért adják el,hogy vissza jöjjenek újpestre az ovi miatt!

Szomorú,hogy itt tartunk,hogy lassan felvételi vizsga kell az oviba.Az általános iskolákba már kell egy csomó helyen,úgy látszik az ovi jön! :x :evil: :roll:
Vendég
 


Juca! Átküldtem priviben, mert sehogy sem sikerült, pedig a nevem, emil cimem is beirtam, de akkor is valami http:cimet kért pontosan. :shock:

Gulyásleves kész!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Csak tanulok!

benianya
ákosbenianya
 
 


Egy kis vidámság:

Volt egyszer egy férfi, aki nagyon belefáradt a mindennapi munkába.
Ő mindennap dolgozni járt, a felesége meg csak otthon ült. Szerette volna,
ha a felesége is megtudná, mi mindenen megy keresztül nap mindnap, ezért egy
este igy imádkozott:
"Mindenható atyám! Mindennap dolgozni járok, és naponta 8 órát robotolok,
miközben a feleségem csak itthon ül. Szeretném, ha ő is megtudná, mi
mindenen megyek keresztül, ezért kérlek uram, add, hogy egy napra testet
cserélhessünk. Amen."
És Isten az ő végtelen szeretetében meghallgatta a férfi a kérését, és a
férfi másnap reggel már női testben ébredt.
Felkelt, reggelit készitett a párjának, felébresztette a gyerekeket,
kikészitette az aznapi ruhájukat, reggelit adott nekik, becsomagolta a
tízóraijukat, elvitte őket az iskolába, hazament, összeszedte a
vegytisztítóba való holmikat, és elvitte, megállt a banknál is, pénzt vett
fel, elment bevásárolni, kifizette a számlákat, és rendezte a csekk-könyvet
is. Kicserélte a macskaalmot, és megfürdette a kutyát. Ekkor már délután
egy óra volt, és igyekeznie kellett, hogy be tudjon ágyazni, hogy rendet
rakjon, porszivózzon, és még a konyhát is felseperje és felmossa. És már
rohanhatott az iskolába a gyerekek elé, akik hazafelé még vitatkoztak is
vele egy sort.
Kitett egy kis sütit meg tejet, és rávette a gyerekeket, hogy irják meg a
leckéjüket és tanuljanak. Ezután felállitotta a vasalódeszkát, és tévét is
nézett, miközben vasalta a ruhákat.
Fél ötkor nekiállt krumplit pucolni, és zöldséget mosni, hogy egy kis
vacsorára szánt salátát készitsen. Kisütötte a húst, és egy kis zöldbabot is
párolt mellé, férje kedvencét. Vacsora után kitakaritotta a konyhát,
beindította a mosogatógépet, majd elrakta a tiszta edényeket, megfürdette a
gyerekeket, és ágyba dugta őket. 9-re már nagyon fáradt volt, és bár a napi
munkával még nem végzett, úgy döntött: ő is bebújik az ágyba, ahol még
elvárták tőle, hogy szeretkezzen, és ő ezt panasz nélkül meg is tette.
Másnap reggel, amikor felébredt, azonnal letérdelt az ágya mellé, és igy
imádkozott:
Mennyei Atyám! Nem tudom, mire számitottam. Belátom, hiba volt, hogy
irigykedtem a feleségemre, mert képes egész nap otthon lenni. Kérlek Uram,
nagyon kérlek, csináljuk vissza a cserét!
És Isten az ő végtelen bölcsességével ezt felelte: "Fiam, látom, tanultál a
leckéből, és ezért boldogan cserélem vissza a dolgokat abba a formába,
amiben eredetileg is voltak. De kilenc hónapot várnod kell még. Tegnap este
uis. teherbe estél...!"
Vendég
 


Halihó!

Itt vagyok, azért nem jöttem eddig mert szerencsére 2 hete jár már Panna folyamatosan a bölcsibe így én pedig dolgozom.
este nincs időm jönni mert így is olyan rövid az idő amit együtt tölthetek a lányokkal nem akarom elvenni tőlük azzal, hogy itt ülök a gép előtt. Este amikor lenne időm akkor pedig inkább alszom mert én is mormota vagyok mint Gabi.

Képzeljétek találtunk egy nagyobb lakást a közelben és ugyanannyi hitelt fizetnénk amennyit eddig ( 4 szobás, egyedi gázos, erkélyes és a szemközti házban laknak apukámék, ovink bölcsink még közelebb, 5 perc gyalog)
Nem akarom még elkiabálni mert a jelenlegit először el kall adni és a hitelt is el kell intézni.

Szorítsatok, hogy össze jöjjön.

Pil!
Gondolom már bent vagy a kórházba és már meg is szültél.

Kellemes hétvégét mindenkinek!

Kép

Kép
katus73
 
 


Hali.

Andy, csak most olvastam, hogy telcsit kaptál 14-én. Szuper!
Oscillot először 3*1, majd 2*1 és végül 1*1 tartállyal kell adni, nem sok! Az allergiát nem biztos, hogy a tejcsi okozta, igazából akkor derülhetne erre fény, hogyha teljesen meggyógyulna, és ismét adnék neki, és jönne a pöttyösödés. Majd lesz próba, de később, most még a bőre olyan kis érdes, mint a csiszolópapír.
Huh, mit nem adnék a Ságás dolgokért...nyamm!

Kmammy, mi egyévesen voltunk Petivel, nekünk majd évente kell vinni, mivel én gyerekkori szemüveges vagyok. Nálunk nem volt még pupillatágítás, lehet, hogy idén már lesz, de konkrétumot nem tudok róla. Akihez mi járunk, hozzá jártam én is, én nagyon meg vagyok vele elégedve, de hallottam már kevésbé jót is az SZTK-s rendelésekről.

Gab, így már értem! Azt hiszem, írtam is, hogy a "sima" (értsd: bolti UHT) tejtől nem volt baja egyszer sem. Beszéltük is bent a kolléganőkkel, hogy megkérdezzük, hogy vajon mit vonnak ki belőle, hogy jó legyen??? :D
Hiperszuper ez a torta!!!

Preni, a bizmutos az jó, csak annyi vele a bibi, hogy fél órával evés előtt kell beadni, ha jól emlékszem.

Kimike, mi kaptunk ilyen feladatot, hogy mutassa meg hogy mit lát a kártyán, de a lusta anyja eddig nem rajzolt, vagy nyomtatott, de lehet, hogy holnap nekiveselkedek!

Alziza, na igen, itt is úgy működik, hogy körzetes, tesója odajár, utána a "maradék".

Katus, drukk-drukk-drukk!

Pil, dobj majd egy SMS-t, vagy küldd Petit, ha kibújt a druszája, a kisfiatok!

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


KAtus!

Hát sajnos nem:(:(:(

Ha hétfőig nem szülök,akkor reggel kell befeküdnöm.Áááááááááááá.........

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Sziasztok!

Pil
Akkor drukkolok Neked nagyon!
Kép
Vendég
 


Alziza:köszönöm!!!én már nem is reménykedem. :(
A lóhere viszont szuper :D

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Pil

Te most vonalzót cseréltél?Vagy velem van gond? :shock:

Egy jó meleg fürdő?Nem segítene?
Állítólag az összehúzódást csinál.

Ha befekszel mi lesz?
Indítják?Vagy várnak még?

Na jó sok kérdést tettem fel mi?
Úúú ez is az! :roll:

Akkor még lóhere!
Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Hello Alziza!

Vonalzót cseréltem,mert a nőivonalas azt irta ki hogy petike megszületett.

Forró fürdőt nem merek,lépcsőzni,emelni,pakolni,egész nap csinálom,Amit is hurcolászom,de eddig se használt mint látszik. :D :D

reggel befekszek,kedden inditanak vmi zselés bigyóval.Ha semmi akkor 3 napig zselé,utána passz.

hajnalban fájásaim voltak,amibe szépen belealudtam,pedig azt hittem lesz vmi.

Holnap semmi nem lesz,egész nap aludhatok bent,ha másra nem,arra jó lesz hogy pihenek.Már ha tudok,mert sztem egyfolytában azon agyalok majd hogy Amival mi van.
:D

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Szép vasárnapot! :-)

Ezt kapta ma Milán:

Kép

Még nem látta, most alszik. Remélem tetszeni fog neki! :)
Vendég
 


Pilchard!
Pedig már azt hittem azért nem írsz mert kibújt Peti baba.
A tavasziaknál is van egy túlhordós kismami.

Kimike!
Tegnap este megcsodálhattalak teljes valóságodban.

Kép

Kép
katus73
 
 


Csak bekukkantottam de látom nincs valami nagy pörgés.

Holnaptól megint kezdődnek a dolgos hétköznapok de ha tehetem jövök egy kicsit.

Kép

Kép
katus73
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukkra jöttem.

Peti még harmatgyenge. Tegnap egész nap elvolt. Bezzeg mire hazaértem a suliból 1 óra leforgása alatt 5-ször volt tusolos fenékmosás-átöltözés fosi miatt. Péntek délután engem is utolért a kórság, de fél nap alatt rendbe jöttem, mert muszáj volt tegnap és ma suliba menni! Anyukám is elkapta, de szegény Peti szenvedte meg a legjobban. Nagyon nyügi és állandóan cicilne! :shock:

Pil!
Szurkolok!

Megyek, mert Petit megfürdettet az apája.
Holnaptól már jövök!

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok!

Pil
Ha még olvasod!

Kép Kép Kép


Kép
Vendég
 


Csajok!Hol vagytok??
Vendég
 


Sziasztok!

Bálint nevében is köszi a jókívánságokat!

Már megint két napja be sem volt kapcsolva a gép. Pénteken Pesten voltunk fogászaton, és mivel édesanyámék előbb-utóbb költöznek, egy csomó még ottmaradt holmimat elhoztuk. Na ezzel voltam el két napig :oops: :shock: Ami abban volt!!! :roll: Általános iskolai ellenőrző, régi levelek, meg minden egyéb "kincs". Mire ezeket kiszelektáltam, meg kitaláltam, hogy minek hol lesz helye.....Szóval idő. Ami ugye gyerek mellett nem nagyon akad....jobbára reggel fél óra, meg az alvásideje.

Tegnapelőtt éjjel másfél óránként felsírt, nem tudom a foga, vagy a telihold lehetett. Szerencsére ma éjjel hang nélkül aludt, persze én is beájultam :wink:

Pil: szurkolok, hogy mihamarább kibújjon Peti!!!

Ex: Peti pöttyei?

Juca: no comment. Felháborító! Nálunk szerencsére jobb a helyzet.

Gab: mit szólt a férjed a tortához?

Preni: gyors gyógyulást Petinek!!!

Na megyek, vaslok egy kicsit, amíg van időm.

Szép napot!

Vicky

Kép
vicky21
 
 


KÖszi csajok,aranyosak vagytok!

Reggel bementünk,de nincs hely,kettőre megyünk vissza.
Ennyit a pihiről,pedig úgy birnék aludni.
Éjszaka volt vagy 5 fájásom 3 különböző órában,hát nem vmi biztató.
most már csak akkor "irok" ha Petike kibújt.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hétvégén én nem igazán jutok géphez!

Era! Majd leírom a receptet, igazából semmi extra! Viszont valóban nagyon finom volt!

Benianya! Bocsi, gulyásleves ügyben is elkéstem, látom, azóta már megfőzted. Írjam még, hogy hogy is szoktam? Lost-ot is írjam? (Tényleg bocs, de úgy nem értem rá a hétvégén!)

Alziza! Én most úgy tudom, azok a gyerekek nem alhatnak az oviban hivatalosan, akinek anyaságin van otthon az anyuka. GYES-en, GYED-en lévő anyuka gyereke bentalhat, ha 3 gyerek van akkor is. Kettő meg főleg. Lackó mindig bent alszik, mert Mesi akkor mikor aludna???

Tök jó ez a helycserés történet!!!!!!!!! :wink: 8) :D

Katus! Drukk a lakáshoz! Csak halkan, persze! :x És tök jó, hogy egészségesek a csajok!

Ex! Peti meggyógyult?

Pil! DRUUUUUUUUUUKKKKKKKK!!!!!!!!!!! Remélem, valaki kap majd sms-t, és értesülünk Peti születéséről!

Jaj, de átérzem! Nekem is volt minden kísérlet, ilyen zselés izé nem. Lackóval volt olyan, hogy mellstimuláció. Hát, elég vicces volt... Aztán oxitocin teszt, attól se indult. 41+1-nél burokrepesztéssel megindították. Mesivel is 40+0-nál be kellett feküdni, volt 2 sikertelen, nulla fájást eredményező oxitocin tesztem, aztán 41+1-nél, a 28 és feledik szülinapomon hajnalban magától beindultak a fájások. Hú, de sokkal jobb, ha nem indítják! Nem is hittem volna!

Kimike! Tök jó a kis asztal a székekkel! Ikeás? Tetszik Milánnak?

Reni! Jobban van már Peti? Szegénykém, jól megszenved...

Vicky! Remélem, Bálint is jobban van már! Köszi az érdeklődést, apánk örült a tortának, ízlett is neki nagyon. Viszont hogy még egy könyvet is kapott, egész meghatódott. Buli nem volt, de olyan jó, hogy sikerült a meglepi.

Gyerekek hála az égnek jól vannak, meg mi is. Megyek is dolgomra, mert tegnap viszont nem voltam jól, és nem mosogattam... Asszem, a frontok miatt folyton fáj a fejem.

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Senki????? :cry: :cry: :cry:

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Helló csajok!
Na megint elindult egy újabb hét.

Kimike!
Csak nem Milán nap volt? Lemaradtunk? Az én asztali naptáram nem ír ki csak 2 nevet egy napra, pedig tudom, hogy legalább 4-5 is van olykor.
Szóval mire kapta az asztalt és mit szólt hozzá?
Én lemaradtam rólad telje életnagyságban, hol voltál?

Gab!
A gulyáslevet mekérdeztem főző anyutól, ő a husit őrölt köménnyel hagymásan pörisen rövid lében megfőzte félig, meg külön a zöldségeket is, és félúton öntöttem össze-isteni lett!!!
Bár bevallom a zöldségleves annyira ízlett, hogy majdnem sajnáltam beleönteni a húst.

Fejfájásra legjobb a szex! Rendeld haza apát, vagy marad a postás!!!!! :wink:

Lost jöhet priviben, nagyon várom!!!!!!De már előre bocsi ha visszakérdezek majd ki kicsoda, mert a nevekkel hadilábon állok!

Jajj, Pil!!!!!Én már azt hittem 1 hete megszülsz? Vagy a mostani melegfrontot várod-ez a front a mániám.
Nagyon drukkolunk!!!!!!!!!!!!! :D :P :lol:

Vicky, de jó is nosztalgiázni, a régi iskolai dolgokal!!!! Egészséget Bálintnak is!!!!!Mit kapott névnapra?

Katus, jó hogy jöttél, gyere még!!!

Juca, hánysz még?

Marcy, mizu?

Meteor!!!hová tűntél????Küldtem emilt fotókkal-átment?

Ex, Peti?

Preni, milyen volt asuli?

Colett, Mézgombi hol vagytok?

Alziza állat volt amit irtál, el is küldtem célzottan néhány helyre.

Viera?Oriandy? Mizu?

18 hós oltás! Nem akarom újra az egészet felvetni, csak röviden mit is írtatok járatni vagy pihentetni kell a lábát?
aki levert, lázas lett ugye csak 1 hét múlva?
Eddig egy oltástól sem volt semmi baja, remélem ettől sem lesz. Pici orrfolyásnál sem lehet beadatni,? mert akkor inkább várok még 2 hetet, úgy is 37 hétre jöttt.

benianya
ákosbenianya
 
 


Sziasztok!

Az oltásos dolog engem is érdekel!
A héten aszem aktuális lesz bár mintha kezdene szörcsögni mikor alszik! :(
Vendég
 


18 hós szurit totálisan lazán vettük, ahogy a 3-4-5 hósat is. Ez ugyanaz az anyag tudtommal.

Nekem mindkét gyerek járkált ezzel, és a világon semmi mellékhatás nem jött ki. Aludtak délután, nem lettek nyűgösek, lázasak, se akkor, se x nap múlva.

Bocsesz, most mennem kell a konyhába, Mesi szétrámolt, kiöntött 25 deka tarhonyát, és még nem is főztem. Ő már alszik szerencsére, így gányolhatok nyugodtan.

Gulyást én is így szoktam, vagy félig kész a pörköltes hús, akkor felöntöm, utána fűszerezem, bele a zöldség-répa, mikor majdnem kész akkor meg a krumpli, legvégén nokedli. Babérlevél meg a kömény fontos elem!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Még mindig sehol senki? Mindenki kidőlt???

Andy! A felújított lakásról várjuk ám a képeket! Különösen Dani szobája érdekel!!!!!!!!!!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Benianya! Lost-os privi ment! Remélem, ki tudod bogozni! :D

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Benianya, nem volt alkalom. Illetve ezt a kisasztalt már karácsonyra szerettük volna, kicsit elcsúsztunk. De a műtét és a betegeskedések, na meg a tömeg miatt nem tudtunk eljutni az Ikeába (nincs túl közel hozzánk). Most viszont itt volt anyukám hétvégén, így volt idő elmenni és megvenni. Hatalmas szerelem ez a kisasztal, bár a tökéletes ceruzafogástól még messze állunk, szerintem nem lesz festő a gyerek. :lol: :wink: De szeret ott ülni, rendezgetni a papírlapokat, nagyon aranyos. :)

18 hós oltás: semmi extra nem történt. Délután kapta, minden ugyanúgy zajlott, mint máskor. Másnap bölcsi.
Vendég
 


Reni, hogy van Peti? Láz, náthás tünet?
Vendég
 


Sziasztok!

Kimike!
Peti már jobban van. Viszont az napi 2-3 kaki, ami van még mindig teljes ruhacserével jár, mert kifolyik mindenhol. Szegénykém bélflóráját jól tönkre vágta ez a vírus. Na meg már a diétát is unja. Mi sutyomban eszünk, hogy ne lássa mit eszünk!

Benianya!
Suli nagyon jó volt! Nagyon tetszett a valuta valódisságának vizsgálata, hamis bankjegyek kiszűrése! 2 hét múlva írásbeli, majd 4 hét múlva szóbeli vizsga!

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok!

Már van netünk!!!! El sem hiszem. :P
A vizsgám is sikerült, 4-es lett!!! :P
Holnap jelentkezem rendesen.
Jó éjt!


nancsa
 
 


Sziasztok!

Mi itthon, kemény 1 hetet és 1 napot járt bölcsibe. :? Hasmenés, étvágytalanság. Elegem van ebből a beteges időszakból. :evil:

Nancsa, gratula a vizsgádhoz!
Vendég
 


Jaj, Kimike!

Minden elismerésem a Tiéd és minden gyakrabban betegeskedő baba mamájáé!
Petinek ez az első komoly nyavajája, de engem teljesen megvisel, kiborít! Egyre jobban törlödik bennem a 2. baba gondolata!
Ma reggel is a tus alatt kakátlanitottunk. A hasfogónk már elfogyott. Peti állandóan enne! Én meg állandóan sírnék!!!!

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok! Csak egy gyors beköszönés, futok is dolgomra! Ha ma nem, holnap tuti jövök!

Puszi mindenkinek, minden kis és nagy betegnek nagyon gyors gyógyulást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Na, megint végre ideértem...
A hétvégén átalakítottuk a lakást, így egy percem sem volt, a gép elé ülni, tegnap meg itt volt az egyik barátnőm és szinte végig ő ült a neten.
Szóval a lakás kész és szebb, mint újkorában!!
Képeket itt nézhetitek meg:

”Új” kéró

Ex, Gab!
Kösz az oscillos tanácsot!

Kmammy!
Sajnos nem volt időm megsütni a tortát, de majd a legközelebbi "ünnepen" biztosan bedobom!!! :wink: :lol:

Kimi!
Én is féltem ettől a bölcsi + betegség dologtól, de le kell hogy kopogjam (kopp-kopp-kopp) Dani amióta bölibe jár, nem volt beteg és egyszer sem kellett itthon maradnia, pedig igencsak gyengusz az immunrendszere. Jó, hozzáteszem, hogy egyfolytában folyik az orra - na nem nagyon, csak alig és inkább este-, de ez meg a fogzás miatt van.

Most rohanok teregetni, mert a hétvégi nagy átalakulás mellett mosni nem volt időm.
Délután meg suli....
Andy

Kép
oriandy
 
 


Andy! Csodaszép lakásotok van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (Mondjuk szerintem előtte is tök jó volt...) Most a festésen kívül mit csináltatok? Meg persze azt tudom, hogy Daninak új ágya van...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Gab!
Na, látod, festve nem lett a lakás.. :lol: :lol:
A nappaliba lett a polc és a számítógép fölé kép, az étkezőbe is a kép az új. A hálónk teljesen új és Dancus szobája is. Ugye a hálót - Dani szobát cseréltük meg + az új háló új függönyt és lámpát kapott. Az eddigi előszobaszekrényt vittük be a hálóba és a helyére egy újat vettünk, ami fenyő. Talán ennyi.

Kép
oriandy
 
 


Dani szekrénye nagyon tetszik!!!!!!!!!!!!!!!

Akkor nem is a felújítás, hanem az új bútorok, kiegészítők a lényeg! Bocs, félreértettem!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok

Nancsa

Gratulálok a vizsgádhoz!

Pil remélem már megszült!

Andy
Mindjárt megnézem a képeket.

Zalán 11 óta alszik! :shock:
Még jó,hogy a férjem itthon van így most eltudott menni a nagyokért a suliba!
Vendég
 


Gyerekdolgozatokból:

"A Föld első élőlényei a kékmaszatok voltak"
"Amerikában a Sziklás-hg-ben rengeteg Gizimedve él"
"A tengerszint emelkedését dagálynak, a süllyedését apámnak nevezzük"
"Győr egyik legszebb kiállítási tárgya Szent László spermája"
"A világ legnagyobb sodrású folyója az Anakonda, melynek őserdeiben rengeteg amazonas él"
"A lelkészek a parókán laktak"
"A római katólikus egyház feje kétezer éve a cápa"
"Ady Endre szülei: Góg és MAgóg.."
"A költők csak akkor tudtak verseket írni ha homlokon csókolta őket egy mázsa"
"Arany János 1817től 1882ig született"
Caesar utolsó szavai így hangzottak: Te is fiam Brumi?"
"Maugli párducát Bagarolnak hívták"
"Mikszáth híres regénye a Nosztí fiú esete a Tóth Matyival"
"Hemingway Nobel-díjat kapott az Öreg halál és a hengerért"
"Juhász Gyula egyik legszebb szerelmes verse az Anna ökör"
"Az irányított egyenes szakasz a Hektór"
"Síkidomok a kör, a négyzet, a háromszög és a palalelógó gamma"
"Stephenson megépítette az első rakétát, amit Gőzmozdonynak nevezett el..ja nem! Fordítva!"
"A távíró feltalálása után már csak az lehetett távírász, aki megtanulta a Morzsa ábécét"
"Dugovits Titusz a hátsóját a falnak támasztotta és azon felmászott"
"II. József Mária és Terézia fia volt..."
"A trákok mai utódai az osztrákok"
"Mezopotámia a Tigris és az Elefántesz folyók között terült el"
"Egész Európa rettegett a magyarok nyulaitól"'
"1222ben II. András király adta ki az Aranybuktát"
"Caesar átlépett a Rubik Ernőn"
"Benyovszky volt Magadoszkár legnagyobb királya"
"Gararin volt az első földönkívüli"
"Az USA azért lépett be az első világháborúba, mert a Lucitania gőzösből a németek tengeralattjárót csináltak"
"A polipok lábasfejűek, de nem azért, mert lábas van a fejükön"
"Az ausztrál vadkutyák a digók"
"Az opera végén Othello ledöfte Desdemonát, aki erre énekelni kezdett"
"A medveféléknek több faja van, pl: a barnamedve, jegesmeve, grizzlymedve és Micimackó"
"A csótányok a rovarok osztályába tartoznak, azon belül a rusnya dögök családjába"
"A baromfiudvar leggyakoribb lakója a buta liba, a hülye tyúk és a mérges pulyka"
Vendég
 


Alziza! Csorog a könnyem a nevetéstől! Mesi meg azon nevet, hogy én itt vihogok! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Oriandy!
Nagyon klassz lett!!!!!
Tök jó lehet most a nagy meló után élvezni a szépet!!!!
Legközelebb szülinapra, névnapra kérj szép szines neked tetsző kaspókat a virágaidnak!!!Baromira fel tudják dobni a lakást, én is erre áhítozom, de olyan drágák, pedig vannak egy stílusban több méretben is. Pont a múlkor néztem az OBI-ban.
A lakberendezési műsorokban nézem mindog mennyire látványosak!!!!

Gab!!!Nagyon, nagyon de nagyon köszi a LOS-tot!!!Megmentettél az idegrohamtól!!!Ha végignézem és nem derül ki semmi toporzékoltam volna dühömben. Igy elolvastam, tök jól leírtad, megnyugodtam, kielégített kíváncsiságomat és megerősített abban, nem nézem meg.
A Hősöket is láttad? az ott ért véget, hogy a hiro nevű japán srác visszakerült a múltba.

Lakásátalakítás, én is én is, Andy, rendesen elkapott a hév, alig birok magammal!!!!!Én ha tehetném havonta lakástátalakítanék. Imádom! Minden héten kitalálok valamit, apa már totál kivan, hogy valami mindig megváltozik. Függönyt pl. évastakonként cserélnék, meg szőnyeget is kettőt egy évben a szine miatt!!!!!Karácsonykor pl a sminkcuccaimnak vettem egy nagy dobozt a fürdőbe, mert annyira porosodott minden a szekrényen a padlófűtés, teregetés miatt.

CSajok, iszonyú zsúfolt megint a gyerekszoba. Jó tudom kicsi, meg 2 gyereké, meg olyan alacsonyan indul a ferde fal, hogy játéktartó polc sincs, de ez igy akkor sem jó. Elpakolnék néhányat, de mennyit hagyjak kint? 3 autó oszt reszeltek? Aztán 2 hét múlva csere? Most mind elöl van, de pl. a lovaskocsival 1 hónapja nem játszott. Ti mennyit hagytok elöl?
Mindig azt hiszem, na ezt sem teszem el, hátha holnap előveszi.

Ilyen zsufiban pl. nekem sem lenne kedven kihúzni a búgócsigát a ládából.
Kép

Blani ágya sarkába pedig, oda ahol a piros játéktartó mögötti beugró fal van, ahol a micimackós képek,csináltatnék 3-4 polcot, hogy ott fent tudjon játszani a kis play-mobiljaival, babáival, amik most dobozban dugdosódnak Beni elől, de játszana vele a csajszi, ha nem kéne kidobozolni, összerakni, majd szétszedni, elrakni.Hmmmm???
Kép

Csak úgy tud főzni, ha előbb kitolja a bevásárlókocsit :cry:
Kép

benianya
ákosbenianya
 
 


Sziasztok,

Kimi: Milánnak jobbulást, sajnálom, hogy a bölcsi miatt nem igazán tudtok kikeveredni a betegségekből.
Az asztal és a szék nagyon tetszik!!!

Reni: talán még náhány nap és Peti is kikeveredik ebből a fosásból!!! Szerintem most már nem igazán kellene diétáztatni, szerintem nem befolyásolja a hasmenést.

Katus: remélem összejön a lakásvásárlás és sikerül eladni a tiéteket!!! Szorítok!!!

Oriandy: nagyon jó lett a lakás!!! Hogy érzitek magatokat az új szobában??? Megszoktátok??? Dani megérezte a változást? Még a kiságyban alszik, vagy már felavatta a nagyfiús ágyat?

Benianya: nálunk nem volt semmi tünet a 18 hós oltásnál, se láz, se hőemelkedés, se lábfájás pedig azért én is készültem vmi hasonlóra.
Egyébként semmi különös nincs velünk, jövő héten hétfőn megyek terhesgondozásra és még semmilyen vérvételen, EKG-n stb. nem voltam és úgy néz ki, hogy a héten sem tudom elintézni, mert most nem ér rá apukám és nincs, aki vigyázzon Marcira. Arra gondoltam, hogy majd még gyorsan még mielött bemegyek a dokihoz elintézem ezeket, mégha nem is lesz meg az eredmény, de legalább folyamatban lesz... Hát ez van...

Ma voltam de. bent a munkahelyemen, mert a csajt, aki a helyemen volt áthelyezték és egy másikat vettek fel helyette. Őt kellett betanítanom, de azért ez az idő kevés volt, elég nagy káosz szegény csajnak, de mondtam neki, hogy nyugodtan hívjon telefonon, vagy emailezzünk.... Nem irigylem...


Néhány szó rólunk:

tegnap voltunk Pesten Marci kukijával és jóhír, hogy legközelebb csak fél év múlva kell menni kontrollra. Minden rendben, most már nem kell kenni semmivel!!! Hurrááááá!!!

Hazafelé megálltunk Győrben és elmentünk az állatkertbe, nagyot sétáltunk, galambokat kergettünk és elvittük Marcit is abba a tejbárba, ahová főiskolás korunkban sokszor beültünk Istivel egy kis tejberizst enni és nagyokat beszélgetni. Természetesen most sem hagytuk ki, Marcinak is nagyon ízlett :) !!!

Kép Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Eni
marcy
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?