Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Jöttem gyorsan helyzetjelentésre,mig megy a fürdés.

Anikó,nem megyünk holnap cinire :cry: .Gergő továbbra is lázas-vagyis napközben lement már a láza 37,5 körülire,de du-ra már megint 39 körül állt meg a lázmérő :cry: .Én sem vagyok jobban,most már a fejem is fáj.De a jövő hetire már remélem tudunk menni.
Látom jól sikerült a továbbképzés :lol: ,most már jöhetnek a farsangiak is :lol: :lol: :lol: .

Kata,milyen lett a laboreredmény?

Adri,a fiamat még nem ismered,azt hiszem hiszti terén ő viszi most a pálmát :lol: .

mennem kell,végeztek.
bibolya
 
 


Sziasztok!

Felrakom a farsangi képeket, aztán indulunk Cinire :lol:
Iszonyatosan csúnya idő van :cry: Az orrunkig se látunk a ködtől :shock: :cry: Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!
Nagyon jók a képek! :P :P :P

Joibbulást minden betegeskedőnek!

Ibolya!
Én is hisztis lennék már ennyi láz és betegség után! :?

Katus!
Nekem végülis jó a holnap is. Írd meg, mikor menjek!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 

 
 

Adrienn,
Mivel Ancsi tök szeszélyes a napokban (ez alatt azt értem, hogy totál találomra alszik nappal és sajnos éjszaka is), ezért nem tudok olyan időpontot mondani, amikor tutti nem alszik, vagy tutti alszik, vagy biztos nem eszik... :)
Úgyhogy reggel 9-től érkezhetsz, addigra talán kicsit én is magamhoz térek.

Várunk,

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Adrienn,
Mivel Ancsi tök szeszélyes a napokban (ez alatt azt értem, hogy totál találomra alszik nappal és sajnos éjszaka is), ezért nem tudok olyan időpontot mondani, amikor tutti nem alszik, vagy tutti alszik, vagy biztos nem eszik... :)
Úgyhogy reggel 9-től érkezhetsz, addigra talán kicsit én is magamhoz térek.

Várunk,

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus!

10 óra körül érkezem.

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Adrienn,
Gyere csak, gyere :)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Sajnálom a farsangot, hogy nem találkoztunk...

Nagyon aranyosak lettek a képek.

és Ildi a fánkot is nagyon sajnálom... :P
szív alakú, őrület!!!!!

Szonjuskám nagyon beteg lett. hasmenés -hányás, orrfolyás, láz... és nem eszik 4 napja, képzelhetitek hogy néz ki... :(
a kedve nem rossz, kicsit furcsa, hogy napközben is alszik.
Tami is kapott antibiotikumot, de a folyamatos orrfújáson kívül nem látszik, hogy szarul van.

és én sem akarok meggyógyulni... :(

velünk ez a helyzet... most abban reménykedek, hogy anyukám el tud jönni a hétvégén.

képzeljétek: 5-ös lett a dogám. :) (Woody-s Gyöngyi, megnézzük! :wink: )

most csak ennyi...

anett

ui.: ÍRJATOK!

vagy emlékeztek: VVV (Villám Választ Várok) :lol:

puszi!
kállai
 
 


Sziasztok!

Anett!
Kép
Sajnálom,hogy nem tudtatok jönni. (Gyöngyi úgy elrohant a Tamival :wink: ,pedig a lányok tanusíthatják,hogy akartam küldeni fánkot :lol: )
Gratulálok a vizsgádhoz!

Remélem elég villám voltam. :wink: VVV-szép emlékek :lol:

Anikó!
Képek -profik!!!
Neked is van valami közöd amúgy a fényképészethez? Vagy csak hobby?

Katus!
Már izgatottan várjuk az eredményeket!
Igen, szív alakú szaggatóval szaggattam,majd jövök a recepttel,vagy átküldöm Évinek ,hogy a recis oldalára rakja fel. Megbeszéljük.

Ibolya!
Ti hogy vagytok? Geri?

Gyöngyi!
A lányaid imádnak engem :wink: :lol: :lol: :lol: láttad ma a Sárát?????Pedig akkor még szó sem volt csokiról :lol:

Réka mostanában ezzel kerget örületbe,mindenhova felmászik. De épp ma beszéltem a Szandrával,hogy Edo is hasonló dolgokat művel,így nem vagyunk orvosi eset....
Ma a Dávid asztalára felraktak egy széket és azon állt a Réka,azt hittem szívbajt kapok. :x nem értettem miért ordít? Bemegyek,hát nem tudott lejönni...Dávidnak is volt egy ilyen korszaka,ő az ebédlőasztalra mászott fel...csak arra nem emlékszem,hogy mennyi ideig tartott,mert lassan kezdek szívbeteg lenni :wink: :shock:

Adrienn?Évi?és többiek?


Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Katus!
Még egyszer köszönjük a gyönyörű rucikat. :P :P :P Mikor hazaértem gyorsan megnéztem az összeset, majd este a Zolival újra! Ő is odavolt a mini ruhácskákért. :lol: :lol: :lol:

Anett!
Mihamarabbi gyógyulást az egész családnak!!!!
Az 5-öshöz gratulálok, nagyon ügyes vagy!!! :P :P :P
(Kár lett volna több időt pazarolnod rá!)

Ildikó!
Minden elismerésem, hogy még nem öszültél bele a sok szívinfarktusba. Én a suliban, pontosabban a táborokban, is mindig paráztam attól, hogy valamelyik leesik valahonnan és összetöri magát. :? Ez valószínüleg, abból is adódik, hogy én elég félős gyerek voltam ilyem téren. És mindig magamból indulok ki, hogy biztos leesnék és összetörném magam. :oops: :oops: :oops: Mi lesz a saját babánknál????

Magunkról:
Szerda este voltunk a dokimnál. Mivel elég sűrűn bekeményedik a hasam és néha be is görcsöl, ezért még több pihenésre itélt. :( Így kismama tornára sem járhatok! :cry: De azért megnyugtatott, hogy nincs nagy gond, mert a méhszáj még teljesen zárt, csak felpuhult egy kicsit. Valamint, hogy az előzmények miatt, inkább csináljunk úgy mintha nagyobb lenne a gond és jobban vigyázzunk!
Ezek után átnézte a laboreredményeket, és úgy döntött, hogy a terhelésescukor (5,2 - 6,4) még se tetszik neki annyira, főleg, hogy apai ágon mindeki cukros. :cry: :cry: Így most cukormentes diétát írt elő 5×-i étkezéssel, és utána pedig 1 órával cukorszint mérést. Hétfőn be kell diktálnom az eredményeket, és majd az alapján dönt a továbbiakról.
Tiszta lyuk leszek már, egy jobb szita is írigykedne! :oops:

A kedves szomszédasszonyom, Évi, elveszett a munkái között. Tegnap este már fényeket sem láttunk nálunk. Bár mivel Valentin nap volt. lehet, hogy csak romantikáztak egyet??!! :P :P :P
:P :P :P
Most megyek és kilyakasztok még egy ujjamat.

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Nem tűntem el teljesen, csak passzív üzemmódban vagyok a héten...mármint a fórumozást illetően :oops:

Most is csak azért ugrottam be, hogy reagáljak Adrienn uccsó előtti mondatára: a szitu az, hogy Attiláék cége most költözik új irodaházba, így tegnap este kb. 9-ig dolgozott, és ez így lesz ma is, sőt valszeg szombaton is mennie kell :evil: :? :( Nesze neked, Valentin napi romantika! (Megsúgom: én nem is szeretem... mármint a Valentin napot. Nekem túl Amerikai ünnep! :wink: )

Én meg tegnap voltam a dokimnál, így csak 7 után értem haza. Hát, ezért nem volt nálunk fényár...

Most tényleg csak ennyi, de holnap magányomban sztem majd fárasztalak titeket :wink: !

Puszi MINDENKINEK :P !!!!!!!!!!!!!

Ja, és azért Ti sem vagytok valami full aktívak sztem :roll: :(

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Évi, valld be, hogy csak nem akartál kérdéseket feltenni, nehogy .........
Kép

Andi
idna
 
 


Adrienn!
A látszat csal :shock: már őszülök rendesen, :lol: mit gondolsz miért színeztetem a hajam? :lol: :wink: (Andi!Casting tartós színező-vadszilva :wink: megkérdeztem)

Szegénykém :cry: ,nem irigyelek a lukacskáid miatt, kitartás! !!!De tényleg jobb az elővigyázatosság. Te kis szita!-ez aranyos :lol: Pihi,pihi,pihi!!!!mi is azt mondjuk,nemcsak a doki!
A tornát majd bepótolod szülés után :lol: ha lesz még kedved hozzá :lol:

Évi!
Örülök,hogy jelentkeztél! :D
Mi is antivalentinesek vagyunk. :lol: de azért kaptam egy szív alakú epres sütikét a miheztartás végett. És én is megleptem magam egy csokor tulipánnal a múlt héten :lol:
Aztán holnap sokat írjál!!!!

Andi!
Nem mondod,hogy 8 hónapos már a nagylány??? :? Tutti?????? :shock: :D sok sok boldogságot nektek!

Katus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ez felkiáltó mód!

ildikó
aki ideiglenesen megint 3 gyerekes
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Ugy néz ki a Gergő lassan de biztosan meggyógyul.Még nem az igazi,de már a javulás utján járunk.Láza már tegnap nem volt,de estére tiszta kiütés lett a mellkasa és a háta.Lakos szerint allergiás reakció az AB-ra.A hisztije és az agresszivitása is alább hagyott,az elmút napokban már azt hittem agyon ütöm :oops: .Az éjjel végre aludhattam volna-hisz a Geri végigaludta az éjszakát-erre most nekem gyulladt be a csuklóm,1 hét alatt már másodszor.Hajnalban már cataflamot kellett bevennem,mert már az ujjaimat sem tudtam megmozdítani,a tenyeremben fájt,hasogatott a csont :roll: .Hogy ez mi lehet,gőzőm sincs,de reggelre-délelöttre mintha elfujták volna.

Anett,szomorúan olvasom,hogy ti is betegek lettetek,mihamarabbi jobbulást mindannyiotoknak.De azért neked még egy nagy gratuláció is kijár dolgozathoz :lol:

Ildi,nem csak Réka mászik fel mindenhova-a Gergő is :roll: .Ma de.hogy az utcai ablakon kilásson ,felmászott a háttámlás székre úgy,hogy a háttámláján állt :roll: és közben a függönybe kapaszkodott.
Szivecskés fánkok nagyon mutatósak a képen,de gondolom az ízére sem volt panasz :lol: .

Kata,mi újság a leletekkel?Úgye nincs semmi baj,nagyon hallgatsz róla :cry: .

Adri,a görcsökre nem javasolt a dokid MagneB6-ot?
Azért az a cukorérték amit irtál,egyáltalán nem magas,sőt,a normál értéken belül van.Nem tudom,miért gyötör most a doki a diétával :roll: .Ha jól emlékszem,multkor azt irtad,hogy alig hiztál 1-2 kg-ot.

Gyöngyi,hol vagy?
Gyöngyi,nem bosszantás vagy kötekedésképpen,csak megjegyzem,hogy akárhány képet csináltak rólad a farsangon,mindig gyerek volt a kezedben :lol: :lol: :lol:

na most mennem kell valami vacsit csinálni
bibolya
 
 


Ja,képzeljétek a Gergő napok óta folyamatosan mondja hogy HAPCI.
Ezt azóta mondja,hogy vasárnap este óta rámjött a tüsszögés és ugye azóta is tart.
Persze azt,hogy ANYA,kizárt dolog,hogy kimondja,de azt,hogy APA,azt ugy tudja mondani,mintha szerelmes lenne belé.
Ugyhogy lassan megharagszom a saját fiamra :roll: -lehet,hogy nem is adok neki vacsit :oops:
bibolya
 
 



Sziasztok!

Aranyosak vagytok, hogy hiányoltatok, jól esik :)

Leletek - még nincs semmi. Telefonon nem lehet őket elérni (meg különben is csak azt mondanák meg, hogy átküldték-e már a cuccot a dokinéninek), az ígért e-mail meg még nem jött... :(
De nem izgulok, egyszerűen kizártnak tartom (ahogy TI is), hogy valami komoly gebasz legyen...

Anyósom tanácsára (néha ad jó ötleteket is ;) )kint altatom Ancsit a teraszon, úgyhogy a napi legalább 1-1/2 órás séta mellett kétszer kint is alszik. Utána tényleg jobb az étvágya, meg adok neki bérescseppet, mintha az is segítene valamelyest. Dehát hiába eszik többet, rögtön tojja ki magából... :shock:
Úgyhogy mondtam is anyósomnak, hogy a különbözetet lassan kifizettetem vele - mármint a kajó és pelusköltséget :)
Egyébként még mindig annak örülök a legjobban, hogy a világon mindenből eszik, amivel kínálom. :)

A héten rettenetesen fájt a fejem, szerdára virradóra Ancsi borzasztó éjszakával ajándékozott meg minket...
Csütörtökre virradóra meg kint felejtettem becsukva a babakocsit a teraszon és egy genyó kandúr lepisilte. Úgyhogy ahelyett, hogy Nektek írtam volna, babakocsit szerltünk szét és mostunk ki... Remek esti program.

Na, felébredt,

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Engedelmetekkel tennék fel pár képet az ovis farsangról:

Kép

beállás :lol:


Kép

szerintem jobb oldalt az a Csipkerózsikás a legszebb :wink: :lol:


Kép

Dávid


Kép

Ildi Rékuval, itt még csak szolidan, aztán a székek tetején volt a Réka


Kép

Dávid készül a versenyre


Kép

Rajt


Kép

Szépségem


Kép

Na innen már nem volt megállás :wink:


Folyt köv.

szandrakiss
 
 


Kép

Tesók :)


Kép

Dávid Úr


Kép

Marietta ropja


Kép

Csak komolyan :wink: , okos tündér


Kép

Édes jegesmedve


Kép

Mondtam Viktornak, mosolyogjon anyának, hát ez lett belőle :lol:


Kép

Marietta a vadindián :wink:


Kép

Kristóf "bohóckodik" :wink:


Kép

Ez is anyának


Kép

Marietta aranyosan


Kép

Marietta TÜNDÉRIEN!!


Hát ennyi lenne!
Remélem mindenkinek tetszenek a képek!

Ildi!
Csemegéztem, utólagos engedelmeddel tettem fel egy pár képet rólatok is, Dávidról még van egy pár azokat majd lementem neked és odaadom.

Megyek mert anya kell!!

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Hát, a "magányom" szerencsére nem volt unalmas, ugyanis annyit aludtam, hogy elég rövidre sikerült :oops: :wink:

Szóval az úgy volt, hogy ma reggel felkeltem mikor Attilám elment dolgozni (olyan 7 körül), aztán gondoltam elindítok egy adag mosást, s míg mos a gép kicsit visszafekszek és pihizek, még ha nem is tudok elaludni...de eltudtam! Olyannyira, hogy majdnem dél volt amikor kikászálódtam az ágyból :shock: Közben párszor felébredtem /félig/, de mindannyiszor szinte rögtön vissza is aludtam. Babónk nagyon rendes, mert ha én alszok, akkor Ő is nyugiban van, sőt ma még Bencecicánk sem keltegetett, bevackolta magát mellém az ágyba és délig Ő is aludt velünk :lol:

Mivel a késői kelés késői reggelit eredményezett, már gondolkodhattam is azon, hogy mit főzzek mire Uram megjön. Ó ez a főzés nagyon időt rabló tevékenység :evil: ! Pláne, ha előtte még venni is kell ezt-azt...s persze nekem ma kellett. S bár csak a Cba-ba mentem, s nagyon egyszerű menüt főztem (borsóleves, rakott krumpli) mégis eltartott az elkészítés addig, míg Uram hazaért. Azóta meg ugye repül az idő, pedig nem is egymással vagyunk elfoglalva: dolgozik itthon is tovább...Így most Ő a saját gépén, s én is a sajátomon klimpírozunk, bár legalább 3 méteren belül tartózkodunk egymástól :wink:

Ja, ezt majd elfelejtettem: csütörtökön voltam dokinál, úgy néz ki minden rendben, szerdán kell mennem a kórházba kötelező UH-ra.

Jajj, Csajok! Annyira utálom már, hogy az irodában nem csak úgy dolgozgatok önállóan, hanem minden "mozdulatot" el kell magyaráznom, meg kell mutatnom :evil: :oops: ! Gondoltam, hogy nem fog ez nekem tetszeni, de hogy ennyire lefáraszt majd, azt nem sejtettem :roll: :shock: . Azért is nem írtam a héten, mert bent ugye minden pillanatban nyakamban liheg a helyettesítésem, itthon meg már olyan hisztis lettem estére, hogy csak nyávogtam mindenen. Ha az Attila itthon volt, akkor neki, ha meg nem, akkor még egyedül is képes voltam a hisztire :oops: :shock: Remélem ez tényleg csak a benti dolgok miatt van így, nem pedig az állapotom hozza ki belőlem! Ha mégis az, akkor ez még legalább 10 hétig így fog menni :shock: (azért bizakodok, hogy nem az utóbbi a helyzet, ugyanis ma nem dolgoztam és így semmi bajom)

Na, ezt feldobom, aztán folyt köv...

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Csajok!

Képek nagyon jók :lol: bár némelyiken szerény személyem rontja a látványt :wink:


Ibolya!

Jól láttad, voltam a farsangon :wink: :D ! Kár, hogy ti nem tudtatok jönni :( ! DE legalább már gyógyulgattok!
Az "azt hittem agyonütöm"és "lehet, hogy nem is adok neki vacsit" gondoltatidon jót nevettem :lol: :P :lol: !

Anett!


Dolgozatodhoz gartula! Lánykáidnak és neked is jobbulást! (Bocsi, de nekem már régen sem ment a villám válasz! Azóta meg ugye el is járt felettem az idő... :? )

Anikó!

Tényleg nagyon jó képeket csináltál! Tuti van valami fotós vénád :wink: Nekem egyáltalán nincs, de néha rám jön a fotózhatnék, ami a digit gépek világában már nem túl nagy gond, de míg filmeket pazaroltam... :oops: :evil:
A sütireceptet minnyá megkeresem!

Ildikó!


Én meg várom ám tőled a fánk receptet! Nagyon fini volt, így talán még lesz is kedvem megsütni :wink: Ismét 3 gyerek :shock: ? Akkor ezért vagy most inaktívabb a szokásosnál?

Andi!
Képzeld az Uzsokis topikban feltett kérdésem nem okozott vitát! Én is meglepődtem :shock: ! Azért próbálom minden topikban minimalizálni a körkérdéseket...elővigyázatosságból.

Katus!

Az azért jó jel, hogy TE is pozitívan állsz már hozzá! Viszont bosszantó, hogy ígéretük ellenére még nincs eredmény :evil: én utálom a tehetetlen várakozást :twisted: !
Fejfájás: már előre félek, hogy szülés után nekem is újra előjön a migrénem :shock: :( Egyáltalán nem hiányzik!

Gyöngyi!

Te tényleg minden fotón pici gyerekkel a kezedben vagy látható! Ez tudatalatti vágy lehet... :wink:

Szandra!

Nem volt géped? Az tényleg szörnyű lehetett! Még jó, hogy nálunk ez nem igen fordulhat elő...max az internet szolgáltató foszthat meg Tőletek! (bár ez eddig még nem nagyon fordult elő, remélem nem is fog, mert akkor jajj nekik :evil: :twisted: :evil: )

Adrienn!

Akkor nem tudunk együtt kismmamjógára menni :( De sebaj! A lényeg, hogy minden O.K. legyen Dóra babával! Inkább pihizz többet a kelleténél, abból nem lehet baj!
Ezt a cukorszint dolgot nem igazán értem, pláne mert (bár nem az van írva a laborleletünkre) úgy tudom 7 alatt teljesen jó, ugyanis 7.8 a felső határ. Persze jobb az elővigyázatosság ebben is! Tudod, én hónapok óta szénhidrátszegény diétán vagyok :wink: ! Kaptál eligazítást, hogy mikor és főleg mit lehet enni? Nekem van a cukros 38 hetes kismama barátném, Ő tud segíteni tanácsokkal, ha kell. Bár gondolom csak elküldenek téged is egy dietetikai tanácsadóhoz:roll:
Amúgy venned kellett vércukor mérőt, vagy kaptál a kórházból? Eddig szted jók az eredményeid?

Na, most hogy ismét betöltöttem egy egész oldalt és nektek már nem is maradt hely az írásra átvonulok egy másik topikba és szítok egy jó kis vitát :wink: :lol: :P :) :D

Jó éjszakát mindenkinek!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Ja, és a sütirecept:

Kráter

Hozzávalók:

A pudinghoz:

2 csomag vaníliás puding

9 dl tej

6 evőkanál cukor

A tésztához:

5 tojás

25 dkg cukor

1 csomag vaníliás cukor

1 dl tej

1 dl olaj

25 dkg liszt

2 evőkanál kakaó

1 csomag sütőpor

A mázhoz:

2 pohár tejföl

4 evőkanál porcukor

1 csomag vaníliás cukor



Elkészítés: A pudingot megfőzzük, félrerakjuk kihűlni

Az 5 tojássárgáját, a 25 dkg cukrot és a vaníliás cukrot elkeverjük. Lassan hozzáadjuk az 1 dl tejet, az 1 dl olajat, majd a lisztet, kakaót, a sütőport, és a végén a kikevert tésztához adjuk a keményre vert tojás habját. Sütőpapírral vagy vajjal, liszttel kikent tepsibe tesszük a tésztát, és vizes kanállal beleszaggatjuk a pudingot. 180 fokon megsütjük. 2 pohár tejfölbe elkeverünk 4 evőkanál porcukrot és 1 csomag vaníliás cukrot, és a forrón kivett sütire öntjük szépen elkenve.

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Annyira várom már, hogy a Kata írjon nekünk valami jó hírt a Marcijukról! Remélem nemsokára megtörténik...

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Megirigyeltem a rengeteg képet amit feltettetek,ugyhogy hoztam én is :lol: .

Gergőnek tegnap tartottuk a szülinapját /mert csak erre a napra sikerült az egész családot összetrombitálni :lol: /.

A szülinapi buli jól sikerült,/ leszámítva azt,hogy elfelejtettem tortát rendelni :oops:/ a Gergő kapott csúszdát,meg kerti homokozót,nagy lapáttal+gereblyével,meg motort.Még akarok venni neki egy 4 kerekü rollert,csak most nem láttam sehol.Most mindenkit kifejezetten megkértem,hogy a csuszdába adjon pénzt,meg ha vesznek valamit,az kerti használatú legyen-hisz ugyis jön a jó idő /remélem :lol: /.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2008.11.18 08:28-kor.
bibolya
 
 


Sziasztok!

Ibolya!
Nagyon jók lettek a képek, látszik Gergőn, hogy nagyon örült a csúszdának!!

Benettke!
Lenne egy kérdésem személyügyi témában: jár valami plusz szabi közeli hozzátartozó halála esetén? Úgy elmékszem régen volt de már én is régen dolgoztam!
Előre is köszi!

Szandra

szandrakiss
 
 


sziasztok,
Próbálok pár sort írni, bár nem könnyű... A lényeg az, hogy Marci jól van, a lélegeztetőgépről levették egy hete, áttették CPAP-ra, ami mellett többnyire már önállóan lélegzett, és most két napja már csak garatoxigént kap, aminek nincsen nagy jelentősége a saját, önálló légzése mellett. A szaturációi jók, de a pocakja sokszor rendetlenkedik, most két napig csak vizet kapott, mától tápszer van, ha ezt bírni fogja a gyomra, akkor megint próbálkozunk majd az anyatejjel.
Mást most nem tudok írni... Nagyon sokat számít, hogy ennyien gondoltok ránk - Anett, Neked külön köszönöm, hogy írtál, nagyon rendes volt tőled...
Majd jelentkezünk,
Kata

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Drága Kata és Péter!

Már nagyon vártuk, hogy jelentkezzetek a jó hírekkel! (pont tegnap említettem a lányoknak)

Reméljük hamarosan kaphatja a Marci az anyatejet és akkor biztos gyorsan megerősödik!

Kitartást nektek! Vigyázzatok egymásra!

Attila és

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Szandra!

Igen, közeli hozzátartozó esetén 2 nap szabi jár, a halotti anyakönyvi kivonat másolatát kell leadni a munkáltatónál.

Mit vettél ma a H&M-ben :wink: ?

Ibolya!

Hú, de nagyszerű ez a csúszda! Ezen még én is lemernék csúszni (ha elbírna)! Megértem Gergő örömét!

Bocsi csajok, de most csak ennyi telik tőlem... :oops: de azt hiszem a tegnapi litániám után ez megbocsájtható :roll:

Jó éjt mindenkinek!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!


Drága Kata!

NAgyon jó,hogy jelentkeztél,sokat gondolunk rátok még mindig.
Sok sok erőt kívánok Nektek a továbbiakban is. És küldjük továbbra is a pozítiv energiákat.+++++++++ Mostmár csak jó következhet!!!!!! :cry: írj,ha segíthetünk valamit,vagy akár csak lelkitámaszra van szükséged.


Ibolya!
Örülök,hogy Gergő jobban van.
Sajnálom a kezedet,nem lehet,hogy megerőltetted? Fásli és Voltaren,nekem ez vált be.
Hapci! Aranyos lehet! :lol:
A beszédet ne bánd,majd fog annyit beszélni,hogy azért fogsz rimánkodni,hogy ne beszéljen már annyit. :lol:
Én is jókat nevettem a beszólásaidon,gonosz anya éhezteti a gyereket! :lol: :lol: :lol:
Szuperek a képek,magukért beszélnek. Mi is a szobába tartottuk egy darabig a csúzdát :wink: mostmár nem a függönyön lesz Geri legalább,mi is ezért vettük Dávidnak annak idején.

Olyan nagyfiús már Geri,én még emlékszem,mikor Nóra felrakta róla a képeket mikor született. Nagyon rohan az idő.


Katus!
Piszok kandúr!!!Pfúj! Kép
Azért már nyugodtabb a hangod! :wink:

Szandra!
Most kaptam meg az sms-t :oops: :oops: :oops: inkább nem válaszolnék,ha nem bánod :wink: a végén ha elolvasod a hsz-em,meg fogod érteni,hogy miért csak most.
nagyon profi vagy! Ezek a képek szuper jók!!!
Micsoda jó dolgom van,ennyi szuper jó fényképész barátnőm van,én meg fotóbuzi vagyok :lol:
Azt megköszönöm,ha átküldöd,persze majd csak ha lesz időd. Ezeket majd úgyis nyáron hívatom elő,legalábbis eddig kb. félévvel vagyok elcsúszva.

Ja és képzeljétek most pletyizni fogok Szandrának tök szupi körmöcskéi vannak. :wink: :lol: én meg tök sárga vagyok,mert az enyémek mindig beszakadnak mostanában. :cry:

Évi!
Ilyenekt itten nem szabad ám írni kérem szépen.....ennyit aludni egyhuzamban.......vagyis már nincsenek is éjszakázós anyukáink??? :oops: Gyöngyi már kiesett úgye (legalábbis ahogy én tudom),akkor ki maradt? :? :D
én azért tudok néha aludni éjjel,de ez már nekem is sok volt :lol:

Azt azért megnézném,hogy mit csináltok ti otthon a Zuraddal? Na nem arra gondolok :oops: miért kell itt mingyá rosszra gondolni :P csak elképzeltelek ahogy klimpiroztok egymás mellett,még,jó hogy nem ott üzentek egymásnak lakáson belül. :lol: :lol: :lol:

Helyettes :x
Hiszti nekem is bejátszott-el fog múlni. Vigasztal igaz? :lol: egy kicsit?????

Köszi a receptet. Megtaláltam ám a kedvenceim között a receptes oldalad,és örömmel vettem tudomásul,hogy farsangi fánk recept nem szerepel benne.

Szomszéd asszonyod merre császkál????Kicsit sok volt már a pihi :wink: :lol: Sötétség van nagyon,ha kinézel az ablakon?

Anikó!!
Gyere már mesélj a kis méhecskénkről!!!!

Anett!
Mi újság van veled. Remélem szerdán összefutunk. Hogy vagytok?

Andi?Gyöngyi?

A blogunkba már leírtam,hogy mi volt a hétvégén,lehet,hogy átmásolom egy részét,nem tudom ismét bepötyögni,aztán úgy járok,mint Ibolya (csuklója) és nélkülöznötök kell,gondolom ezt nem akarjátok? :lol: :lol: :lol: :wink:
" ***

Csütörtökön délelőtt ajtórácsért mászkáltunk Plus-ban volt leárazás /4990.- volt darabja,de olyan gagyi,hogy legszívesebben vissza vittem volna/

töltött paprikát főztem. Este átjöttek az Andiék is.



***

Pénteken itt aludt a Balázs,mert Emőkéék bulizni mentek. Hát jelentem nem akarok még egy gyereket,főleg nem 3 darab 3 éven alulit nem. Ezentúl még jobban felnézek azokra az anyukákra,/tényleg minden elismerésem/,aki 3 vagy több 3 éven aluli gyereket nevel. /Jó kicsit több,mint 3 évesek,de kész voltam estére,sőt éjjel is,sőt reggel még rosszabb volt/

Elfoglalták egymást szó se róla,csak mikor Dávid elfáradt,már semmi sem volt jó neki. Hiába olvastam nekik mesét,már az se volt jó. Szerencsére Réku elaludt időben,de fél 10 fele attól féltem,hogy felébresztik. Úgy be gerjedtek,hogy rájuk kellett szóljak,hogy most már alvás,na akkor eltört a mécses Balázsnál,elkezdett sírni,hogy az apukája kell neki,a Dávid meg persze aludt volna,de nem tudott. Ahogy vígasztaltam a Balut,egyre jobban sírt,de olyan hangon,hogy már attól féltem,hogy felébreszti a kiscsajt. Na akkor levittem a földszintre,erre pár perc múlva megjelenik a Dávid is. Na mondom f...a. Balázs még mindig az ölemben szipog. Dávid végül odabújt a hátamhoz és elaludt. Erre halljuk,hogy felébredt a Réka,na apa fel hozzá,mert nem mertem Balut lerakni,na akkor rimánkodni,hogy apától is elfogadja a cumit,és ne ébredjen fel teljesen. (Szerencsére most is bizonyította,hogy mekkora tündérkénk ő nekünk!)

10 kor mentem el fürdeni,de lehet,hogy már fél 11 is volt.

Éjjel 3 kor megint sírás:apát akarom!! Na kelés, ki a jó meleg ágyból,(brrr,de hideg volt) ölbe vesz, altat. Alvás. Fél 7 kor már Balu ébredt,tök jó kedv semmi nyoma a tegnapi kis műsornak,mintha nem is lett volna. Ki se keltem szinte az ágyból,kel a Réka. Balunak wc-ni kell,közben kell a Dávid,anya gyere ide! Réka éhes,követeli a tápiját. futás egyik gyerektől a másikig. Balu még mindig wc-n,elkezdtem tisztába tenni a Rékát és átöltöztetni,Balu kiabál,kész vagyok,Dávid kiabál,anya pisilnem kell,én pelenkázom a Rékát,nem lehet otthagyni a pelenkázon,várjatok fiúk,rögtön megyek. /Apa már lent csinálta a tápit és a reggelit/ Hát megőszültem rendesen. És van aki ezt naponta végig csinálja,jézusom. a múlt heti állatkerthez képest,már nem érzem úgy hogy képes lennék erre nap mint nap. Hánykor kéne felkelnem,hogy időben beérjünk az oviba,suliba?



***

A szombat délelőtt se volt kellemesebb élmény,csak annyiból volt könnyebb,hogy 1 gyerekes voltam. Fél 10 kor vitték el a Balázst,Dávidot meg apáék vitték el /Dúnaújváros után valahol/ Minimorris börzére.

Háromnegyed 10 kor a Réka kidőlt,elaludt,na mondom hurrá. 11-re megyünk angolt pótolni. (Nem voltunk egy órát betegség miatt,de még decemberben valamikor,és most beszéltük meg a pótló órát a többiekkel)

Réku időben felkelt,/csak egy kicsit zörögtem a cuccait pakolva/

így időben el tudtunk indulni,szerencsére nincs messze,főleg kocsival. Odaértünk már 50 kor,várunk várunk,gyanúsan üres volt a parkoló és a kapu is zárva volt. Várunk várunk,gondoltam Adri busza késik,a többiek is nehezen indulnak el szombat délelőtt,de már 55 kor nagyon nagyon gyanus volt a csend. Telefon Adrinak,hát leültem,mert jövő hétre tettük át,mert az egyik kislány a héten se volt,így gondolta szombaton se tudna eljönni. Na ez nagyon jó,Réka is aludhatott volna,arról nem is beszélve,hogy ilyenkor már nem kezdek bele semmibe,ha van valami program,mert felesleges.

Irány haza,megnéztem a naptárat,tényleg jövő hétre is be van írva az angol,úgyhogy csak magamat hibáztathatom. Cseppet se voltam ideges.



Kora délután még Andival,Adrival és Rékával elmentünk a Praktikerbe és jól megleptem magam egy kis Primulával meg szép színes kaspókkal,kellett a lelkemnek.



Fél 5 fele mentünk át a zsúrra,Norbi (Balázs tesó) 7 éves szülinapját ünnepeltük. Hát a hugomat se irigyeltem,ami maradt a gyerekek után. Igazi gyerekzsúr volt,lufiborotváló versennyel,meg hasonló ínyencségek....

9 fele értünk haza.K.O.

Réka éjjel kelt,be kellett vackolnom magunkat a kis fotelkába és úgy aludtunk egy darabig. Kis fogacskáival szenved a drága.



***

Vasárnap pihi /persze két gyerek mellett ez lehetséges/ takarítás is volt egy kicsit,meg Andiék is jöttek.

***


Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Benettke!
Nem mondod, hogy meglestél a H&M-ben? :wink: Ezt most senki nem fogja elhinni nekem, de mikor az Árkádban mászkáltunk anyuval akkor éreztem, hogy valaki néz!!! Szóval te voltál :shock: , akkor lemondom a dokit :wink: . Egyébként Edókámnak vettem egy gatyát, anyu meg egy ruhácskát és egy bodyt vett neki, névnapja lesz elvileg 26-án de most tök hülyeség mert a szökőév/nap miatt 27-én lesz. Na de mi kiszúrunk a világgal és 24-én tartjuk :lol: , mert akkor megyünk anyuhoz akinek pedig a szülinapja lesz szintén 26-án. És ismét tortát készítek!!!!!!! :D

Köszi a munkaügyi cuccot, már csak azt kérdezné a Zsolt, hogy ha a munkahelyén a nagyonsügér személyügyis ezt nem támasztja alá akkor meg tudnád e mondani, hogy hányas számú törvényben van ez? Állítólag nagyon hülye az a nő :roll: !!!

Ildi!
Hát ezt még olvasni is sok volt nemhogy megélni. Akkor most örülök, hogy kettőnél megálltunk (legalábbis egy darabig biztos) :wink: .

Kata!
Még mindig szorítunk nektek, mikor lesz vége a kritikus időszaknak? Mit mondanak a dokik? Marcus nagyon ügyes, hogy egyedül lélegzik.

Lépek mert tegnap óta fáj a fejem és nem akar elmúlni pedig már mindent kipróbáltam :roll:

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Újra itt vagyok!

Szombaton mi is sokáig lustálkodtunk, így a délelőtt eluszott. :oops: :oops: :oops: Majd neki álltunk főzni, mosni, takarítani és ágyat húzni. Kisebb pihenőkkel (mármint a részemről) ezeket kb este 6-ig tettük. :evil: Majd vacsi és fürdés után Zoli elindult haza Gyomaendrődre, mert másnap a tesójáéknál 2 óriás disznót vágtak(500kg volt a kettő). Reggel 4-kor keltek.
Értem pedig délelőtt jött a hugom és bevitt anyuékhoz. Volt egy kisebb családi összejövetel (nagymamám, keresztanyám Mórahalomról, unokatesóm a feleségével, kiderült, hogy ő is babát vár :lol: ). Zoli este fél 7 körül ért odaértem, evett egy kis sütit, majd még a nagymamámat is hazavittük. Így már kb fél kilenc volt mire hazaértünk. Mivel mindketten elég fáradtak voltunk, így gyors fürdés után megcéloztuk az ágyat, és nem kellett sokáig ringatni minket.

A cukros bajomat én se nagyon értem :? , de valami olyasmit mondott a doki, hogy bár az értékek (5,2 -6,4) külön-külön nem olyan rosszak, de szerinte jobban vissza kellett volna mennie 120 perc alatt, mert így túl sokáig van magasabb szinten a cukrom, mint szokott. Így most naponta 5× eszek cukor mentesen :? (már amennyire lehet, mert szinte minden kajában van egy kis cukor, de igazából eddig se nagyon ettem cukros dolgokat, és csak 1,5kg-t híztam a 27. hétig :oops: ) és méregettem után 1 órával a cukromat. Az eredmény: reggeli: 4,3 tízórai: 4,9, ebéd: 4,8, uzsi: 4,9, vacsi: 5,1. :P :P :P Szerintem ez egész jó, és remélem a dokinak is tetszik és darabig nem kell tovább lyakaszgatni magam.

Most dolgozok egy kicsit itthon a sulinak és persze sokat pihenek is!

Puszi mindenkinek!

Ja, a képek nagyon jók!!! :P

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


sziasztok,

szeretnék csatlakozni Hozzátok!

Ildikó, emlékszel rám? kislányunk, Eszter 3 hónapos (hogy kell vonalzót feltölteni? :D )

Adrienn, nekem 7,1 volt 2 óra után a cukrom és nem kellett diétáznom, mondjuk nincs cukros a családban...

nekem két kérdésem lenne:
milyen oltásokat javasoltok beadatni a kötelezőn kívül (a gyerekorvos a kezembe nyomta a rota receptet)?

tudtok ajánlani valami jó bababarát szállást, amit már próbáltatok?

majd megpróbálom felvenni a fonalat, bár biztos nem lesz könnyű,

szép napot,

Wiki
wiki12
 
 


Sziasztok!

Szia Wiki!!!! :lol:
Hát nagyon gondolkodom :lol: :lol: :lol: képről esetleg.....honnan ismerjük egymást? :oops: hú de béna vagyok,bocsi :oops: :oops: :oops:
de azért örülök,hogy csatlakoztál. :wink: :lol:
Gratulálok a kislányodhoz! Szép neve van! :lol: Most feladtad ám a leckét!

Én beadattam már a Pneumococcus ellen,és ma kapja a Meningococcus ellen a Réka. Fél 5 után jön a doki.
18 hós korban meg kapja a bárányhimlőt. Rotán nem gondolkodtam. Ki a dokid? vecsési?
Dávid is ezeket kapta,talán ő már kap tavasszal kullancs ellen is. (Elég oltáspárti vagyok :lol: félek a betegségektől,meg főleg a szövődményektől :( inkább előzzük meg,ha lehet. Tudom,hogy a bárányhimlő ellen sokan megrökönyödnek,hogy minek,meg amúgy se véd egy életen át, meg fiúknak amúgy is rosszbb,ha felnőtt korban kapják el,stb....de láttam egy kislányt a tv-ben 2 éve asszem,akinek még a tüdejében is voltak pötyik,lélegeztették, nagyon rossz volt látni/na akkor eldöntöttem,hogy ilyen látványban anyaként nem szeretnék részesülni. 20 év múlva talán már odajut az orvostudomány,hogy gyógyítani tudja,és akkor nem csináltam rosszat,mert ez csak utólag derül ki mindig.
Persze lehet rajta filózni,hogy nem biztos,hogy nálunk is ilyen szővődmények lennének,meg még elkaphatjuk így is (de nem olyan lefolyású) de a fordítva is elsülhet. Nem lehet elég okos az ember,sztem. :oops:

Szia Szandra!
Én is eztet mondom.....legalábbis egy darabig :lol: jobbulást a fejednek!

Szia Adrienn!
Már hiányoltalak.
Szóval lustálkodunk???? :lol: így is kell!
Jó nagyok voltak a cocák azta.....lesz sok fini husi. :wink: mi is vágtunk decemberben,igaz nem voltak ekkorák,de a házicuccnak nincs párja. :lol:

Jól van,ügyes vagy a cukorddal,sztem nem lesz itt gond-fő az elővigyázatosság. :wink: nagyon szita lettél? :lol:

Katus!!!!!
Tudsz már valamit?



Futok,de este jövök.Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Micsoda szörnyű idő van... TAVASZT akarok!!!! MOST!

Kata drága,

Nagyon-nagyon sok erőt a továbbiakhoz, Marci igazán nagyon ügyes fiú. Köszönjük a híreket, nagyon sokat gondolunk rátok!!!

Ildi,
hát nahát.... ilyen zsufis hétvégét :) Mintha a magunkét látnám. Mindenesetre erősen elgondolkodtam ezen a háromgyerek témán ;)
Meglesem majd a blogot is, hátha raktál képeket is a kiskirálylányról és csini lovagjairól... :)
Ja igen. Szóval ez a mászásmizéria még csak most kezdődik nálunk és pár hónapon belül még ennél is durvább lesz? Ajjaj, készülök... Eddig még "csak" a kanapé, a játszóasztal, a kisfotel, különféle fiókok és a kis teherautója volt a célpont. Anyám, lehet, hogy nem volt jó ötlet a járólap????

Ibolya,
szupi a csúszda. Majd személyesen felvilágosítanál mindenféle anyagi vonzatokról és hogy hol sikerült venni? Egy ideje mi is nézzük, de igazán jót még nem találtunk. Atti mindenféleképpen akar egyet Ancsinak... Geri tündéri és igazán fejlett szókinccsel bír :)
Egyébként meg igazán gaz anya vagy, nem is tudom... éheztetni egy gyereket? Eddig ez csak az én reszortom volt ;)


Szandra,

hát, nem kellet valami sokat olvasnod a nagy szünet után... Legalábbis itt. :)
Ti is szeretnétek még babát? De jó :)
Fejed? Nekem a változatosság kedvéért fáj :(


Évi,

Köszi a recit, mentettem. Figyelj, kérlek írd meg megint a receptesoldalad címét, nem találom... :(
Bizony, bizony, a terhességben nagyon sok jó dolog van, amit visszasírok (pl: csodaszép hajzat, ami nem hullik, remek bőr, ami nem patis, nem fáj a fej és nincsenek havonta szörnyű napok, csini a poci, meg minden.), igaz pocim van még, de az nem ugyanaz... :?
Én is utálom a tehetetlen várakozást, de mit csináljak???? Azért nem mehetek a falnak idegességemben, mert akkor mi lesz a gyerekkel?
Remélem azért hamarosan megkönyörünek rajtam és hívnak/írnak az eredménnyel...

Adri,

örülök, hogy tetszenek a rucik (és nem csak úgy mondod...). Doki mit szólt a cukorszintekhez? Csak vigyázz a szurkákkal mert a végén egy pohár víz után ereszteni fogsz :)

Wiki,

Üdv itt :) Vonalzót úgy tudsz csinálni, hogyha rákattintasz valamelyikünk vonalzójára, elvisz Téged egy olyan oldalra, ahl meg lehet szerkeszteni (kiválasztani hátteret, figurát, beírni az adatokat), a kapott kódot meg bemásolod itt, a profilodban az aláíráshoz. Hogy képet hogy kell elé rakni, azt sajna nem tudom, nekemmég nem sikerült...
Érthető volt????

Bababarát szállás: kifejezetten bababarát a Kolping Hotel Alsópáhokon, de ez bazi drága - legalábbis nekünk... Ahol mi voltunk és jó volt: Mórahalom - Erzsébet panzió. Van kiságy, a csárdában etetőszék (igaz csak olyan babáknak jó, akik már ülnek rendesen) és a fürdőben játszószoba.
Hajduszoboszlón a Barátság hotelben is van minden, i ott is jól éreztük magunkat. Hová szeretnétek menni? Nyáron, agy mostanában?

Rólunk: Ancsi ma valahogy nagyon fura. Reggel félkilencig aludt, aztán fél 12-től negyed 1-ig. Most megint alszik, remélem nem beteg lesz, csak az idő nyomja. Holnap be szeretnék menni a munkahelyemre, mert az elődöm (nini, mi jóban voltunk :) ) is bemegy a négy hónapos Mátéjával :)
Egyébként én szerettem a munkahelyemet, a főnökömet meg különösen. Múlt héten is olyan volt Ancsival, mint egy álomnagyi. (mert 63 éves, szóval az igazi nagyiknál idősebb). Mondókázott nei, meg szeretgette. Volt egy olyan szokása, mármint a főnöknőmnek, hogy azokat, akik valaha dolgoztak nála, évene kétszer (karácsonykor és márciusban) visszahívta sütizni, beszélgetni. Eleinte fura volt, főleg, hogy ezeket a találkozókat nekem kellett megszervezni, és amikor nem ismertem még senkit, kicsit kellemetlen volt. De igazán jók voltak ezek az alkalmak. Nem tudom mi lesz most, hogy nyugdíjba megy... ?

Ancsi 5-6 lépést tökegyedül megtesz már (pl Atti és köztem), felmászik, ahová csak bír. Hétvégén be is szerezteaz első igazi látványos sérülését, az arcán lett egy lila folt...

Péteken reggel én ügyeket intéztem, meg voltam vérvételen is (képzeljétek soron kívül hívtak be, mert Ancsi is velem volt, hááát, azokat a pillantásokat látni kellett volna, amiket kaptam). Amíg intéztem a dolgokat, Ancsi Attival felmentek anyósomékhoz. Mivel korán indultunk, Ancsit kelteni kellett, nem reggelizett, csak szopizott reggel 5-ko, gondoltam tök éhes lesz és majd anyósom megreggelizeti. Hát a kis dilibogyó megvárta míg odaérek, addig egy falatot sem volt hajlandó enni. Úgyhogy a következő feladat, hogy mástól is elfogadja a kaját... :shock:

Többiek???? Andi, Gyöngyi, Anikó, Anett???? Kriszta??? Mézesandi????

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Wiki!

leesett :D Kép
ne hari!

Hát gratulálok a babádhoz mégegyszer! És írj szüléstörténetet,ha van kedved.

Szia Katus!

Most megyek,csak közben eszembe jutott,hogy honnan ismerem Vikit! Meg kellett dolgoztatni az egytekervényeimet rendesen,de beugrott,tiszta dinka vagyok! :oops: :oops: :oops:
ilgya1
 
 


Katus!!!

Akarjuk együtt a tavaszt,hátha hamarabb jön.... :lol:

Felmászás :?
Most jön a java :lol: :lol: :lol: .....hogy én ezt már,hogy elfelejtettem :? mármint azt,hogy Dávidnál ugyanígy kaptam szívrohamot,na ezért irok naplót :wink:
Te is felkötheted a gatyódat,sőt már most is remélem jól felkötötted,mert Ancsi elindul lassan, ha már így közlekedik kapaszkodás nélkül....hova siet ez a pici lány :lol: :lol: :lol: és még neki van valami baja,ne izéljenek már :x :evil: :evil: :evil:

Bukósisak kell rájuk :lol:

Mi most vettünk ajtórácsot a lépcsőhöz alulra is,meg a konyhához is,lépcsőzni akar egyfolytában,de egyedül még nem lehet neki. Olyan akaratos tud lenni,hogy rá se ismerek. :lol:

Megkapta a Meningo ellen a szurit,kop-kopp,nem volt vészes még a dolog,láz előfordulhat,hátha nem mi vagyunk az 1000. akik belázasodnak. :shock:

Wiki,
Látod milyen szita vagyok (Adrienn csatlakozhatok a szitásokhoz,igaz nekm az agyam szita ? :oops: ) nem elég,hogy nem ismerlek meg (mentségemre legyen,hogy mi még találkoztunk csak virtuálisan) még nem is válaszolok a kérdésedre. Van itt azért,aki nagyon figyel szerencsére.kösz Katus!

Fürcsitájm :roll:

Ildikó
ilgya1
 
 


Szandra!

107. § Mentesül a munkavállaló a munkavégzési kötelezettsége alól
b) közeli hozzátartozója [139. § (2) bekezdés] halálakor, esetenként legalább két munkanapon át;

Ne aggódj, nem követtelek az Árkádban, csak a H&M-ben voltunk pár másodpercig egymástól kb. 3 méterre. Mire tudtam volna neked köszönni, már el is fordultál a kisrucik irányába...gondoltam nem zavarlak. Uramnak is csak később -a kocsiban- mondtam, hogy volt ám egy vecsési fórumos lány a H&M-ben... jól leszúrt, hogy nem mutattalak meg ill. be :wink:

Wiki!

Üdv. itt :P ! Oltás és gyerekbarát szállás ügyben sajna nem tudok segíteni, nekünk most lesz az első babónk :lol: ! A Katus által ajánlott Kolping Hotel tényleg nagyon jó a kisgyerekeseknek, több ismerősünk is van akik gyerekkel többször is voltak már ott, bár tény, hogy egyáltalán nem olcsó. Azért nézd meg a weboldalukat, érdemes!

Tényleg, ha van időd/kedved leírod a szüléstörténetedet? És tegyél fel lsz. képet a babótokról és ha van kedved magatokról is :wink:

Ildikó!

Jöhetsz leskelődni :wink: , a képlet most is ugyanaz: ki-ki a saját gépénél :oops:

Várom a fánkreceptet! (vagy már valahol közzé tetted :roll: ?)

Katus!

Csodaszép hajzat? Remek bőr? Nekem ezek miért nincsenek :roll: ? Nem vette észre a hajam és a bőröm, hogy állapotos vagyok :evil: :shock: ? Szólok nekik :wink:

Recioldal:
www.benettke.dynamicweb.hu

Bocsi, most ennyi, kezdődik a BK :oops: és vacsiznom is kellene már valamit :roll:

Puszi Mindenkinek!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Szandra!

Most itt is megdicsérlek: nagyon jók a képek...

és mindenki: a gyerekek nagyon szépek!

Adrienn!

Képzeld, mi dévaványaiak vagyunk, ha neked nem is mond sokat, de férjed tudni fogja. Van itt a topikban még egy család arról a vidékről...
Mézes Andi..
Tényleg Andi, te a télapó óta teljesen eltüntél! Gyere- gyere!

Drága Kata!

Nagyon örülök, hogy jöttél... Marci annyira jó, hogy jól van, remélem az anyatejjel is megbírkozik /zott.

Ildi!

Képzeld, jön egy ismerősöd fotózkodni (milyen h...e szó). Köszi! Milyen Andi volt nálatok, a mi Andink?
Elég zűrös a három gyerek, mi a barátnőmmel kölcsönösen vigyáztunk egymás csemetéire, így 4 tökmaggal kell egy-egy nap küzdeni, igaz, nem aludnak itt... jó kis napok!

Gyöngyi!

Hol vagy?

Évi!

Meddig is dolgozol? Mi szoktunk neten üzenetet és dokumentumokat küldeni egymásnak lakáson belül az urammal, ne aggodj.. :oops: :lol:

Ibolya!

A csúszda nagyon jó ötlet volt!!! Édes a Geri, ahogy örül...

Anikó!

Remélem jól vagytok, régen jelentkeztél te is...

Katus!

Nagyon ügyes a nagylány! Szonja is felállt egy-két helyre , én meg úgy tettem, mintha az természetes lenne, hogy ő az asztalon áll, úgy kommunikálunk. Így elég zökkenő mentesen , hamar abba hagyta.. Tami, lépcsőmániás volt, no ebből lett is konfliktus.

Nálunk talán kezd búcsút inteni a betegség. Igaz Tami tegnap hányt, de szerintem erősen közre játszott a torokfertőtlenítő is. Bár fájlalta előtte a hasát... nem tudom, az biztos most még pár napig itthon marad.

anett
kállai
 
 


alszanak :oops:
kállai
 
 


Voltunk a János-hegyen pár hete...

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép várják a kisvonatot...

Kép Tami a váróteremben (épp farkasként vonyít..)

Kép Szonja elaludt utazás közben...

puszi!
kállai
 
 


Sziasztok!

Évi!

Ilyenkor kell enni???? ejnye-bejnye! :? remélem azért falatozgattál napközben.

Hiszti? alakul?

BK :lol:
kicsit elvesztettem a fonalat mostanában,de mi is rajongók vagyunk. :lol:

Blogban már közzétettem a receptet,de bemásolom ide is:
azt azért még el kell árulnom,hogy egy kedves (titkos) topikbeli barátnőm nagymamájáé a recept.

Farsangi fánk

- 30 dkg liszt
- 3 db tojás
- 1 1/2 dkg élesztő
- 4 dkg cukor
- 4 dkg vaj
- 2dl tej
- 30 dkg zsír/olaj
- csepp só
1 kávéskanál rum
- 1/4 citrom reszelt héja
- 15 dkg baracklekvár

A tejet langyosra melegítve 5-8 dkg lisszttel, élesztővel és kis cukorral kovászt készítünk és 15-20 percig kelni hagyjuk. A tojás sárgáját a cukorral kikeverjük, összevegyítjük a liszttel, a megkelt kovásszal és vajjal, az egészet fakanállal jól kikeverjük és kelni hagyjuk. Kelés után kinyújtjuk deszkán, megfelelő nagyságúra kiszaggatjuk. A zsírt/olajat mély edénybe tesszük és megforrósítjuk. A fánkot, mielőtt zsírba tesszük, hüvelyjkujjunkkal kissé benyomjuk és a benyomott oldalával tesszük a zsírba/olajba, fedő alatt sütjük. Ha az alsó része szép piros, megforgatjuk, de már nem takarjuk be. Sütés után rácsra tesszük, hogy a zsír/olaj lecsepegjen. Lekvárral, porcukorral tálaljuk




***

Anett!
Örülök,hogy jöttél.
és annak is,hogy kezd búcsút inteni a betegség...
akkor jöttök szerdán,igaz? :x

A képek magukért beszélnek :lol: nem is rossz kirándulós ötlet :lol: ha végre már nem buliznánk annyit akár kirándulhatnánk is :lol: :wink:


Wiki!
Ennyire elijesztettünk?


Na huzok,mert megyünk angolra,és ébredezik a főnökasszony is.

Csajok!
Tudom,hogy nagyon jó idő van ma,de azért írjatok egy pár sort! Mindenki hiányzik!!!!!!!

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Nem vesztem el, csak Maja mellett nem tudok gépezni. Beül az ölembe ha leülök a monitor elé és Ő is igyekszik klimpírozni :shock: :wink: Így elég nehéz :roll:
Ha meg leteszem aludni, igyekszem intézni az itthoni dolgokat.
De mindig olvaslak Titeket, csak válaszolni nem tudok :oops:
Jól esett, hogy hiányoltatok:lol:

Ildi, Katus milyen ügyesen kívántátok együtt a tavaszt:lol: Megérkezett! Remélem már marad is.

Ildi!
Köszi a képekre a dícséretet :lol:
Sajnos csak hobby :cry: Nagyon sokáig fotós akartam lenni (fotóriporter), de aztán meghátráltam :oops: :cry: De még mindig nem vagyok lekésve semmiről, vagy igen? :wink:

Ibolya!
Örülök, hogy már jobban vagytok :lol:
Gergő annyira helyes a csúszdájával :lol: Nekünk is van ilyen hasonló, csak kint a teraszon :lol:

Benettke!
Ennyit aludni :!: :!: :!: És még le is írod nekünk :evil:
Pofátlanság :lol: :lol: :lol:
Köszi a dícséretet
:lol: Annyira jól esett, hogy azt írtad van fotós vénám :oops: :wink:
A receptet tuti kipróbálom, nagyon fincsi volt a farsangon :lol:
A receptes oldaladba is majd beleolvasok :lol:
Én is nagy BK rajongó vagyok:oops: :lol:

Kata, Péter!
Továbbra is sok erőt és kitartást kívánok! És talán mire ezt írom Marci gyomra már elfogadta az anyatejcit :D

Viki!
Üdvözöllek közöttünk :lol:
Mi tavaly Debrecenben voltunk az Aquaticumban. Szuper hely! Csak ajánlani tudom :lol: Van külön bébi medence, kisgyermek medence,l na és a felnőtteknek is minden jó :lol: Van gyerekágy, a foglalásnál kérni kell, az ebédlőben etetőszék, külön bébiétel, melegítő. Van játszósarok.... szóval minden, ami a pihenéshez szükséges.
Idén Bükkfürdőre megyük, azt is nagyon dicsérik, bababarát. Majd beszámolok :lol:

Katus!
Remélem Ancsi nem lett beteg :roll: Egyedül lépeget? Nagyon ügyes :lol: Holnap Cinin megnézem :lol:
Leletek? Vagy ne kérdezgessünk? :wink: :lol:

Anett!
Örülök, hogy lábaltok már ki a betegségből.
A János-hegy olyan jó hely, mi is szeretünk oda kirándulni. Bár most hogy így belegondolok Majával még nem is voltunk :oops: Sűrgősen pótolni kell :D

Közben felébredt Maja és össze vissza nyomkodja a billentyűzetet :cry: Kicsit se vagyok ideges :shock: :evil:

Holnap Cini?

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!

Szia Anikó!

Örülök,hogy jöttél!
Megértem,ha Maja mellett nehezen tudsz ránk időt szánni,emlékszem Dávidnak is volt egy ilyen időszaka, lassan meg Réka lesz abban a korban,azért ha tudsz gyere,mert mindig várunk. :lol:

És nem vagy lekésve semmiről,mármint ami a fotóriporterséget illeti. :lol:
babaprojekt?

holnap mi megyünk Cinire terveim szerint.

És még mindig tavaszt akarunk,igaz Katus? :lol: :lol: :lol: és írjon,aki még tavaszt akar!!!! :wink:

Jó éjszakát!Ildikó
ilgya1
 
 



Sziasztok!

Bár csak benéztem, mert megyek aludni (holnap de. doki) én is nagyon AKAROM már a TAVASZT!

Ibolya!
Megírtam neked privibe Attilám telcsiszámát!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Mi tutira megyünk Cinire :lol:
Maja és én is nagyon élvezem :lol:
Ráadásul a Móni főiskolás csoprttársam volt, úgyhogy tudom hogy szakmailag is szuperul alá van támasztva amit csinál :lol:

És még mindig tavaszt akarok :lol: :lol: :lol:

Jó éjszakát!
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!

Mi is megyünk holnap, és én is akarom még azt a tavaszt (bár ma rendesen leizzadtam, mikor pestre mentem vonattal és Ancsival :) ) Mindenesetre remélem nem lesz szél, azt nagyon utálom...

Jó éjt!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


sziasztok,

nem lehet olyan könnyen elijeszteni, főleg hogy ilyen kedves volt a fogadtatás! :)
köszi a tippeket, márciusban tervezzük az utazást, majd beszámolok róla milyen volt.
addig is egy tipp: két hete voltunk a csévharaszti borókásban, nagyon szép és viszonylag közel van, teszek fel egy képet.

Ildikó: én jól emlékszem, igaz eddig csak Neked irogattam! :) szerintem a pneumot én is beadatom, a többit ráér később is eldönteni...

Évi: szüléstörténet: röviden: 12 óra vajúdás után császár lett, mert nem tágultam eléggé, mégis életem legszebb napja volt. amúgy a sote II-n szültem

Katus: érthető volt! :) a kolping nekünk is húzós, meg jobban is szeretjük a falusi turizmust... majd beszámolok...

Anikó: Ti mikor mentek?

Jó cinit holnap, a tavaszt meg már mi is nagyon várjuk!

és a képek:

Kép Kép

Wiki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Wiki!
Mi április 1. hétvégéjén megyünk. Párom főnöke minden évben szervez ilyen családos wellness hétvégét. Nagyon jók szoktak lenni. Na és persze ingyé :lol: :lol: :lol:
Szóval akkor Ti előbb mentek. Majd várjuk a beszámolót :wink:
Merre van ez a csévharaszti borókás?

Lassan készülődünk a Cinire :lol:
Remélem sokatokkal találkozunk :lol:

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


SziasztoK!

Tegnap túléltük Zoli újabb fogászati kezelését. Egy hős volt, kibírta érzéstelenítő nélkül. Igaz most "csak" kiszedték az ideiglenes tömését, mintát vettek a koronához (két múlva Király lesz!!! :P ), és visszatömték. De ez nála még is nagy szó, mert iszonyatosan fél az orvosoktól, a múltkor majd nem el is ájult, de az asszisztens egy kis gyors borogatással megmentette a helyzetet. :oops: :oops: :oops:
A doki még nem hívott, így nem tudok a cukorról mit írni. :cry: Különben is, szerintem teljesen jók az eredmények, így nem is foglalkozom vele, de azért cukor mentesen eszek és iszok továbbra is! :lol:

Anett!
Milyen kicsi a világ. :wink: A Zoli legjobb barátja is dévaványai, bár ő most Csabán lakik, de egyszer már voltunk az anyukájánál Dévaványán. :lol:

Katus!
A rucik tényleg nagyon tetszenek! :P :P :P
Mórahalom szerintem is nagyon jó hely, főleg hogy anyukám odavalósi. Amíg éltek a nagyszüleim, minden szünetet (kivéve a télit) náluk töltöttük a tanyán a mórahalmi unokatesóimmal és persze nyáron szinte minden nap bebicigliztünk a fürdőbe. Végig néztem, hogy az elmúlt 20 év alatt milyen változásokon ment át. Eredetileg kint 1 termál medencéje volt, a mai fedett medence helyén, hát mára szépen kinőtte magát! :lol: :lol: :lol: Mióta visszaköltöztem Szegedről (10 évig laktam lent), azóta sajnos csak ritkán jutunk le :cry: . De ilyen a rohanó élet!

Anikó!
De jó nektek! Ingyen wellnes! :shock: :shock: :shock:
Mikor mentetek először a picurral ilyen helyre?

Viki!
Üdv! Nagyon aranyos Eszti a képen. Én is a II-es nőin fogol szülni a Pajor prof-nál, ha épen nem lesz külfödön vagy konferencián.
Ha van kedved, írjál nekem a tapasztalataidról. :lol: Minden érdekel. Kinél szültél? Milyenek a szülésznők és csecsemősök? Mit kell bevinni nekünk és a babának? A császár után megkaphattad a babát? Mennyit kellett őrzőben lenni? Vajúdásnál bent lehetett valaki a vajúdóban veled? Milyenek a kortermek (5 ágyas ill a fizetős)? Szóval bármi, ami a kórházzal és a szüléssel kapcsolatos. Ha tudsz adni egy-két jó tanácsot, aminél jobb túléléshez hasznos lehet, azt is szívesen veszem!
Boccccsi, hogy így letámadtalak :oops: :oops: :oops: , de neked még elég frissek az élményeid, én pedig egyre jobban izgulok. Előre is köszi minden infót. :P :P :P

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?