Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Jutta drukk! :D Hamarosan újabb minibabát üdvözölhetünka topikon :D

Fibi, azt hiszem nem unatkoztok akkor mostanában,...lehet mégsem jutunk el itt hozzátok,....de azért a új laksba költözni nagyon jó érzés lehet :)

Prüntyi, hogy milyen helyes Tüncsi az új vonalzóján! Feltehetnéd őt nagyobban is :)

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Hű, mennyi minden történt az elmúlt napokban (hetekben).
Jutta, remélem már megvan a bébi, és könnyen ment a szülés (már amennyire könnyű lehet...).
Fibi, végül maradt a 17. kerület? Sorház vagy kertkapcsolatos társasházi? Biztos jó lesz az új helyen, de a költözködési hercehurcáért nagyon nem irigyellek...
Nálunk elkezdődött a dackorszak, naponta átlag 80x hallom Manókától, hogy NEEEEM...azért amúgy jól megvagyunk :lol:
hugó
 
 


Sziasztok!

Még egyben, de én nem bánom, nőjön csak ez a gyerek! Valószínüleg nem véletlenül 40 hét a terhesség, de ha betöltjük a 38. hetet az már nekem is megfelel! :lol:

Fibi, a 2 gyerkőccel költözködésért én sem irigyellek!!

Kórházi pakk összepakolva, de hogy én fel vagyok -e készülve? Hát majd meglátjuk!!

Dackorszak vagy hiszti nekem már asszem méhen belül megvan. :lol: Ha valami nem tetszik a kisasszonynak - pl. görnyedek, hajolok, hosszan ülök nem eléggé fekvő pózban - ívben megfeszül odabent és egyszerre vág egy nagyot alul illetve rúg bordán! :shock: :shock:

Jutta

KépKép
jutta
 
 

 
 

Hugo,
igen, 17. kerület, Helikopter lakopark, egy szélsö sorházi lakás.

Natasa,
hát nem unatkozunk, az tuti, izgalmas idöszak :) azért még irok, ha itthon leszünk, hátha el tudtok még jönni :wink: Holnap viszont lelépünk egy idöre a szüleimhez.

Szép öszi napokat Nektek! :) puszi

KépKép
fibi
 
 


Sziasztok!
Fibi, jó pihenést meg kellemes nagyszülőzést!
Jutta, erre mondják, hogy tudják a bébik mi a jó nekik csak figyelni kell a jelzéseiket :wink:
Hugó, nálunk csak napi 8x van NEEEEM, de én már így is az idegeim végét rágom. Mondod, hogy ez még fokozódik?!
Kedden lesztek a klubban?

Vasárnap lesz Kolompos Veresen. Én meg szeretném nézni Szonjával, mert nagyon szeret minden ilyet,....16h-tól van. Jönne még valaki :?:

Kép Kép
natasa1975
 
 


Sziasztok!

Jutta, akkor drukkolunk!

Natasa, íme a teljes kép...
Kép

Fibi, sajnálom, hogy elmentek....

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Natasa, (ha addig még olvasod), mi megyünk vasárnap, ha Manóka időben felébred az ebéd utáni alvásból. És szerintem kedden is...
hugó
 
 


Prüntyi köszi! Nagyon szépi nagyban is :) És boldog szüetésnapot Tüncsinek!!!!

Hugó,...szupi,...remélem Szonja felébred, mert jelenleg alszik,...én úgy mennék pedig,....de még van idő az indulásig,...majd hangosan mosogatok :twisted:

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


...nem voltunk,...Szonja 5-kor ébredt :? Így morcosan inkább boltba mentem,...majd legközelebb.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Kolompost mi is szeretjük. Végül volt valaki?
Jutta még egyben lehet?

Prüntyi,
köszi, aranyos vagy :)

Natasa,
a héten nem mentek CBA-ba? :lol: ráértek beugorni esetleg? még itt lakunk 8)

KépKép
fibi
 
 


Fibi,
Mi voltunk Kolomposon, Manókának tetszett, úgyhogy szerintem legközelebb is megyünk. Azt hiszem október 14-én lesz megint...
hugó
 
 


Sziasztok!

No még mindig egyben, pedig tegnapra voltam kiírva... mostantól állandó vendég leszek a kórházban....

Még jó hogy 4 hete azt mondta a doki, hogy bármikor jöhet a gyerek... :shock: :shock:

Jutta

KépKép
jutta
 
 


Sziasztok,

Jutta, kitartás!

Mi jól vagyunk...
Timike jól van már 1200 gramm fölött van...íme egy profil...
Kép

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Mamik
Nyitok egy új topikot ahova szeretném összegyűjteni a véleményeket tapasztalatokat, hogy hova érdemes költözni Budapest környékére... hol milyen lehetőségek vannak? Milyen az iskola óvoda?

http://www.babanet.hu/tarsalgo/index.html

Itt a topik gondoltam, jobb ha egy helyen van és minnél több embert meg tudok kérdezni...


ÉLETMÓD----HOL ÉRDEMES ÉPÍTKEZNI?

nem enged linkelni valamiért...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


bocs az előbb béna voltam...


Mamik
Nyitok egy új topikot ahova szeretném összegyűjteni a véleményeket tapasztalatokat, hogy hova érdemes költözni Budapest környékére... hol milyen lehetőségek vannak? Milyen az iskola óvoda?

http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... 21&start=0


Itt a topik gondoltam, jobb ha egy helyen van és minnél több embert meg tudok kérdezni...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

Most nyitottunk egy webáruházat, ahol használt angol, márkás babaruhákat kínálunk!

Ha érdekel titeket, látogassatok el oldalunkra!

http://www.angolbabaruha.extra.hu

KépKépKép
bogyra
 
 


Jutta,
hogy vagytok, mikor szültél? :)

Többiek, merre??? Natasa, Ildi, Hugo, Prüntyi???

KépKép
fibi
 
 


Sziasztok!

Itt vagyunk Debrecenben, nagyon szép és jó minden! Az élményfürdő egyenesen gyönyörű, igazi gyerekparadicsom. Tüncsi nagyon jól vette az első éjszakát, bár kérettem rácsos ágyat annó, de végül a pótágyon aludt, mert hogy ugye már otthon sem a kiságyban alszik...és átaludta az éjszakát! mondjuk du nem aludt, elég fáradt is volt, de akkor is meglepett, hiszen új helyen van...most is sétáltunk egy nagyot itt a szép parkban, és már 2. órája alszik a babakocsiban...ez is szokatlan tőle...

szóval eddíg minden rendben, szerencsére a taknyolódás is alább hagyott. A vizet meg egyenesen élvezi! Most gyorsban ennyi...mindjárt felkel...

én is csak akkor tudok írni, mi, ha nem vagyok otthon, háááát igen, itt nem kell mosni, főzni....itt én is pihizek, ha apa épp Tüncsizik, vagy Tüncsi épp alszik.

Ha apa letölti a képeket, akkor azt is dobok majd fel.

Vasárnap megyünk majd haza!

Jók legyetek, gyógyulgassatok!

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Kedves Édesanyák, Édesapák!

A www.pszichologia.multiply.com oldalon letölthető kincseket találtok. Klasszikus zenék "babafülre" átdolgozva, melyek mellett a (leendő) szülők is ellazulhatnak, kellemesen tölthetik az időt 14. Baby Einstein zenealbum, Babazene 1-4 és még sok más. Majd lesz gyerekzene magyarul és angolul is.

Letölthetők készésgfejelsztők, játékok, kifestők is - a feltöltés folyamatos.

Már van néhány rajzfilm (Thomas, a gőzmozdony angolul, magyarul), és lesz oktatóprogram is!

Felnőttek részére könyvek.

A www.pszichologia.mlap.hu oldalon pedig lehetőség van tanácsadás kérésre. A levelekre szakképzett pszichológus válaszol. Ajánlom olyan személyek részére, akiknek egy kis bátorításra, problémáinak megoldásában segítségre lenne szüksége, de személyesen felkeresni egy szakembert valamilyen okból mégsem szeretne.

üdvözlettel, Nisreen
nisreen
 
 


Mi van lányok? Csak én ííííííííííírok?

Ma voltam 4D-n (vélhetően az utolsón), mert a kórházi 32 hetes kontroll nem igazán győzött meg...kb fél perc volt és csak a fejkört és a combcsontot nézte meg a doki (nem az én dokinőm volt) se szívhangot, sem méhlepényt semmit nem nézett...

de megérte, mert kaptam egy mosolyt a kislányomtól! :) nézzétek...
Kép

aminek nem igazán örültem, hogy a nyaka körül van a köldökzsinór...de azt mondta a doki, hogy a terhességek 30% ban e zilyenkorra már így van...és csak ritkán van belőle probléma...figyeljem a magzatmozgást....hát nem nyugodtam meg...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Prüntyi!
ne aggodj, minden rendben lesz! Szép a mosolya a lányodnak :D

én is sajnálom, hogy nem irnak a többiek, be szoktam nézni idönként.

Viszont most akkor el is bucsuzom Töletek, mert pénteken leköltözünk a nagyszülökhöz, átadjuk a házunkat a vevöinknek :) aztán majd ha megjön a hitelünk, költözünk tovább Bp-re :)

Mindenkinek minden jot kivánok, szép babázos napokat, vidám perceket, kitartást a nehéz pillanatokhoz! Örülök hogy megismerhettelek kicsit Benneteket! :)

puszi,
Andi és a srácok

KépKép
fibi
 
 


Kedves Anyukák!

Végzős hallgató vagyok az ELTE Tanító- és Óvóképző Főiskolán. Szakdolgozatomat a „Testtartás kialakulásának folyamata és az azt befolyásoló tényezőkből” írom. Segítségét szeretném kérni az alábbi felmérés otthoni elvégzésével, melyet óvódás korú gyermekével/gyermekeivel kell megcsináltatnia. A felmérés kiértékelésével fényt szeretnék deríteni arra, hogy a hasizom és a hátizom erejének, valamint a lúdtalpnak, van-e szerepe a hanyag testtartásban. Mert amennyiben igen, akkor ezek már óvodás korban elkezdett megfelelő erősítésével megelőzhető a tartáshiba kialakulása, amely idősebb korban további panaszokat okozna.
A kitöltött felméréseket légyszi küldjétek el a kisindigo@freemail.hu címre.


1. Gyermek kora, neme:
2. Magassága, súlya:
3. Súlya:
4. Van-e lúdtalpa? /Legkönnyebben úgy lehet megállapítani, ha hátulról megnézi, hogy a gyermek Achilles-ina egyenes-e. Ha megtörik akkor lúdtalpas./
5. Hanyag tartása van-e? /Hanyag tartás jellemzője: a vállak előreesnek, a háti domborulat kifejezettebb, a lapockák pedig elállnak, s a gyermek „Húzd ki magad!” felszólításra korrigálni tudja tartását./
6. Hasizom erejének vizsgálata: Kérje meg a gyermekét, hogy feküdjön hanyatt. Lábát térdben hajlítsa be és Ön rögzítse a lábát. A gyermek fogja meg a fülét. Ebből a helyzetből üljön fel úgy, hogy a könyökével megérinti a térdét, majd vissza, miközben a fülét nem engedi el, 20 mp-ig annyiszor amennyiszer csak tud. Hányszor tudott felülni?
7. Hátizom erejének vizsgálata: Feküdjön hasra a gyermek. Fülét ismét fogja meg, s Ön rögzítse a lábát. Majd 20 mp alatt annyiszor amennyiszer csak tudja emelje meg a törzsét úgy, hogy a könyökét összeérinti maga előtt. Hányszor tudta összeérinteni a könyökét?

Segítségüket előre is köszönöm!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Hááát nem mondanám, hogy hűűű de aktív ez a fórum. Én is jól eltűntem... :oops:

Akkor zanzásítva:
Kicsi drága lányom október 8-án, 8 nap túlhordás utáni indítással született meg. Eleinte nagyon hasfájós volt, ezt még most se nőtte ki teljesen. A drága mostmár mosolyog, tartja a fejét, próbál fogni, nézelődik, gagyog!

Egy kép pár percesen:

Kép

(ezen mindenki csodálkozni szokott, hiszen a kiscsajon egyáltalán nem gyűrött, piros és stb.)

Egy kép kb. egyhónaposan:

Kép

És egy kép mostanában:

Kép

Ez pedig velem:

Kép

Mindenkinek (aki erre téved)

KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET!

Kép

Prüntyi neked meg megy a DRUKK!!!

Jutta

KépKép
jutta
 
 


Szia Jutta!!!!!
GRATULÁLOK!!!

Azt hittem, már kihaltunk...:)

Én még egyben...jan. 5 re vagyok kiíva...de Tüncsi is a 41. hét után született...

Most épp beteg az egész család...

Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Prüntyi, akkor mennek a drukkok!

(neked indították amúgy annó? és véletlen nem hosszabb a ciklusod mint 28 nap?)

Jutta

KépKép
jutta
 
 


Minden kedves fórumozó számára kívánok egy nagyon boldog új évet, amely valóra vált sok-sok álmot, beteljesít minden vágyat! Jó egészséget és boldogságot a kicsiknek és a nagyoknak egyaránt!

2008.-ban is bővül a www.pszichologia.multiply.com oldal.
Pszichológiai tanácsadásért továbbra is a pszichotanacs@freemail.hu címen várom leveleiket. Bővebb információ: www.pszichologia.mlap.hu oldalon.

Barátsággal, Nisreen
nisreen
 
 


Sziasztok!

Látogassátok meg a köv. oldalt.
Mondókákat fogtok találni :-D

http://hoppa.ltime.hu/index_mond.html

Vagy

www.ltime.hu/hoppa/index_mond.html

Köszi

Sziasztok

Üdv.
maci1981
 
 


Sziasztok! Ugyan én nem veresi vagyok, hanem őrbottyáni, de azért remélem csatlakozhatok hozzátok. Úgyis Veresre fogunk átjárni játszótérre, mert itt egy van, az is lepusztult. Vannak ott jó játszóterek nem túl messze a vasútállomástól? Csatlakozhatok? Szép estét, üdv: Szilvi
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Bogyó! Üdv itt, írj magatokról!

Prüntyi, látom megszületett kicsi lányod!
Milyen a kétgyerekes életmód?? Hogy bírod? Testvérféltékenység?

Jutta

KépKép
jutta
 
 


Szia Jutta!
Van egy fiam, 11 hónapos. Nem tudom meddig lakunk Őrbottyánban, de amíg itt lakunk még, szeretnék megismerni másokat is. Kicsit félénk vagyok, de az elmúlik. :)
Lehet pont Veresre költözünk majd albérletbe, most nagy albérletnézőben vagyunk, de sajnos szinte mindegyik drága és pici, ami jó az meg még drágább. :)
Koppánykám már megy segítség nélkül, úgyhogy elvileg most már könnyebb lesz a mozgás (vonatozás) is. Szeret(ünk) sétálni nagyokat.
Így hirtelen nem is tudom mit tudnék még mesélni. Kérdezz(etek). :)
Egy jó pár hónapig (kb. 10) depis voltam, mert távol voltam mindenkitől, de erőt vettem magamon, mert itt a gyerek és nem szabad, hogy ilyen közegben nőjjön fel. Úgyhogy most pozitívan látom a világot. :)

És Te/Ti? Hány baba, milyenek, mekkorák? Egy kis segítség kérés: a vasútállomás közelében van játszótér? Milyenek? Hány?

Köszönöm, további szép napot! :)
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok Lányok!

Szülés után nőtt a lábam, így sajnos van egy pár cipőm ami feleslegessé vált, ezért kiárusítást végzek 38-as, 39-es cipőkből. Pár ezer forintért adom őket.

Ha valakit érdekel, hívjon Bea 70/366-9936.
bobo-bebe
 
 


ELADÓ BÉBI RUCIK 56, 62 ÉS 68 MÉRETBEN!
8 db rugdalózó 800,-/db, 9 db rövid ujjú body és póló 500,-/db, 3 db napozó 500,-/db, 10 db hosszú ujjú body 600.-/db, 6 db atléta 200,-/db, 4 db hosszú ujjú póló és pulóver 600,-/db, 1 db nadrág 800,-. 2 db játszószőnyeg 8.000,- ft. Valamint egy gurulós lábakkal felszerelt függőágy 13.000,-, 1 db AVENT típusú dupla hőtárolós termosz 2.300,-, 2 db pamut bébi sapka 150,-/db, 1 db téli bébi sapka 400,-, 1 db polysztirol gyönggyel töltött szoptatós párna (80x32 cm) huzata levehető 1.800,-. Minden vásárlónak AJÁNDÉKOT adok!!!

Kérésre fotót küldök! Az egész csomag megvétele esetén, jelentős ÁRENGEDMÉNYT adok!!!

Érd.: Takács Beáta 70/366-9936. takacsbeata@vipmail.hu
bobo-bebe
 
 


Sziasztok,

bocsi kicsit eltüntem...

Jutta, igen, megszületett, jan. 9.-én.
hááát nem egyszerű két picivel!
Egyik szülés sem volt indított.

Bogyó, örülök, hogy jöttél...így már 3 an vagyunk :)
nem egy pörgős topic...:)

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Szia Prüntyi!

Hát sajnos tényleg nem egy pörgős topik. :(

Gratulálok a babához, látom már a 2.
Hogy boldogulsz kettővel egyszerre? Én is még szeretnék 2-t, de majd kiderül hogy hozza az élet. Koppányka nagyon eleven, tényleg minden időmet lefoglalja, ezért kicsit tartok egy újabb babától.
Nekem sajnos indított volt a szülésem, ráadásul császár lett belőle.

Nagyon édesek a babák, Tüncsinek gyönyörű szép nagy szemei vannak. :) Timike meg alszik, nem tudom mekkorák a szemei, de ezen a képen (vonalzó) hasonlít Koppánykára régről. :)

Mit szoktatok csinálni nap, mint nap? Veresen mik vannak amit szeretnek a babák? Voltál, vagy volt valaki már babaúszáson? Milyen? 1 évesen nem késő elvinni? Szeretnék menni, csak még nem vettem rá magam. :)

Kicsit pörgetni próbálom a topikot, hátha mások is kedvet kapnak.

Mit lehet tenni, ha nem foglalja le semmi a babát? Túl el lett kapatva...

Mindig ilyen szellős a topik vagy csak mostanság? Jutta? Merre vagy? :)

Ő pedig Koppányka kb. 1 héttel ezelőtt az egyetlen játszóterünkön: :)

Kép

Jó éjt!

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok Lanyok,

Itt egy picit tobb az elet, mint a godolloi topikban :)

Nincs esetleg vkinek tapasztalata az Arnyas ovirol/bolcsirol?
Bolcsibe vinnem a kisfiamat es nem hallottam meg rola semmit.
Barmi infot szivesen veszek!

Elore is koszi.

Udv,
Vitte

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Szia Vitte!
Egyik ismim lánya jár oda. Azt mondja, hogy drága, valami havi 45ezer Ft vagy mennyi, viszont nagyon jó. Állandóan ide-oda viszik a gyerekeket, tényleg foglalkoznak velük, szóval a lényeg, hogy lehet hogy megkérik az árat, de vissza is folyik, mert tényleg törődnek a gyerekekkel. Mi is oda terveztük a babát ha bölcsibe kell mennie, de az ára végett kilőttük. Az eddigi vélemények csak pozitívak voltak amiket hallottam. Remélem tudtam segíteni. :)
Üdv: Szilvi

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok,

-mi most nem vagyunk mérvadóak, hisz Timikét még nem viszem sűrűn ki...de ha tudnak akkor a nagyszülők kiviszik az udvarra, aztán ebéd, alvás, apa hazajön...játék...káosz...és kb el is jutottunk az esti vacsihoz...stb.
-én nagyon szeretem a ramazuri játszóházat, de van a főtéren (ha még van) baba-mama klub...az is jó volt régen...
-voltunk úszni régen, de Tüncsi bőre nem bírta az uszodai vizet...amúgy jó volt... a víz alá merülést nem hiszem hogy veletek is csinálnák...de a többi dolog hasznos lehet, és jó móka, ha szereti a vizet...

Mit lehet tenni, ha nem foglalja le semmi a babát?
Erre én is szeretnék választ kapni...:)

Többen voltunk, de lemorzsolódtak...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok,

Bogyo81,
Nagyon sokat segitettel, nagyon szepen koszonom!!!! Orulok, h. ennyire egybehangzoan jokat lehet hallani a bolcsirol.
Sajna arban ennyivel szamoltunk, majd Godollon is ennyi lesz a maganovija...

Koppanyka nagyon szep kisfiu! Tuncsi es Timike is!

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Sziasztok!
Most gyors leszek, mert dobozolunk.
Hétfőtől már mi is veresiek leszünk. :)
A Csokonaiba költözünk.

Merre van a Ramazuri játszóház?

Szeretnék elnézni olyan helyekre, ahol helyi (Veresegyház) emberekkel tudnék ismerkedni és barátkozni, főleg, hogy Koppánykám már nagyon igényli a baba társaságot.

Örülök Vitte, hogy tudtam segíteni.

Hogy vagytok? Prüntyi és Vitte... és persze aki még idetéved.

Szép napot! :)

Koppánykám vasárnap volt 1 éves. :) Kép

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Szia Bogyó,

a Ramazuri ott van a Triangoló áruházzal szemben a Szadai úton (plus közérttel szemben), és ajánlom a baba-mama klubot is...úgy láttam még van...ha Timike nagyobb lesz mi is megyünk majd. Kedd és csütörtök 10- 11:30 ig van.

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Köszi Prüntyi. :)

Igen, a Ramazurit pont ma néztem, hát sajnos nem a mi pénztárcánknak való. Meg láttam babatornát, az is dupla annyi, mint itt Őrbottyánban. Meg a bölcsi is dupla annyiba kerül. Úgyhogy maradt a játszótér és a baba-mama klub. Bár lehet, hogy havonta 1x beviszem a Ramazuriba Koppánykát 2 órára, de tényleg nagyon drága. Mondjuk közel is van, mert majdnem vele szemben lakunk majd. :)

Milyen baba Timike? Nyugis vagy élénk? Az látszik a fotókon, hogy mindkét gyerek nagyon életvidám és ez nagyon jó. :)


Amúgy tudja valaki, hogy milyenek a kismamák Veresen? Könnyen befogadják az újat, könnyen barátkoznak, nyitottak vagy nem ez a jellemző? Csak ne kíméljetek! :)

Most megyek dobozolni, jó éjszakát!

Vannak játszóterek Veresen? Pl. a Ramazuri és az iskola (óvoda) között, vagy Veres és Ivacs között?

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Van a ramazuriba kedden és csütörtökön miniovi délelőtt, arra előre jelentkezni kell, viszont olcsóbbra jön ki az óradíja, és jót lehet 2-3 óra alatt játszani...én vittem annó Tüncsit, csak hogy itt a picúr, így most nem járunk...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok!

Látom erre tévedt 1-2 ember!

Prüntyi nagyon szépek a lányok, majd rakj fel fotót!

Bogyó, Koppányka helyes kishapsi! Milyen volt a költözés?

Vitte, arról az oviról / bölcsiről én is jókat hallottam!

Képzeljétek, mi még mindig hasfájósak vagyunk... most megyünk majd kivizsgálásra.

Jutta

KépKép
jutta
 
 


Sziasztok!

Láttam reggel, hogy hírdetik megint a cirkuszt Veresen. Volt már valaki közületek?!Vagy esetleg hallott róla valamit?
Érdemes elmenni?
Köszi előre is

málna2162
 
 


Sziasztok!
Én pedig gyermekorvosban kérném a segítségeteket, hogy ki melyiket ajánlja és miért, illetve a másikat miért nem?
- Dr. Kovács Ilona
- Dr. Radetzky László

Kovács Ilonánál úgy tudom előjegyzés van. Mennyit kell várni előjegyzésnél? Pl. 9-re vagyok beírva, akkor be is jutok 9-kor? Azonnal, aznapra adnak időpontot, vagy többnyire várni kell?

Radetzky Lászlónál úgy tudom sorszám van. Sokan vannak egy nap (általában)?

Előre is köszönöm válaszotokat! :)

Jutta: remélem elmúlik a hasfájás, nagyon sajnálom a picit. Mi is sokáig küszködtünk vele, nekünk az Espumisan csepp tüntette el.

Jó éjszakát!

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Fotórestaurálás: http://www.photoretus.mlap.hu/
Nézz nálam körül! Ingyenes dolgokat is találsz!
Április végéig 50%-os kedvezmény montázskészítésre!

Kép

Kép
photoretus
 
 


Sziasztok!

Bogyó

Mi Radetzky doktorhoz járunk.Kicsiny doktornőt váltottuk le, és nem bántam meg.
Nagyon kedves a doktorúr, és az asszisztensnő is.Lehet menni csak úgy hogy beesel rendelési időben, de célszerűbb időpontra menni.És igen, ha időpontra mész akkor beszólítanak, függetlenül attó, hogy hányan vannak a váróban. Soha nem vártunk még 5 percnél többet, akkor sem ha nem időpntra mentünk.

málna2162
 
 


Sziasztok!

Málna: köszönöm az infokat. :) Még mindig nem döntöttem el. Ami végül is azért nem baj (még), mert szerencsére nem beteges Koppány és tanácsadásra meg csak nyáron kell majd mennünk, úgyhogy "még ráérünk" dönteni és mérlegelek a vélemények alapján, meg majd úgyis bemegyek mindkettőhöz beszélgetni. :)


Amúgy ki hogy van? Itt a jó idő, gondolom mindenki kint van a babával/babákkal. :)

Nagyon jó ez a játszó itt a Csokonai-Attila kereszteződésében és akik oda járnak többségében nagyon kedvesek, barátkozóak. A "kivétel" sem unszimpi, csak nem állnak le idegennel beszélgetni. :)

Jutta: elmúlt a hasfájás? Mit mondott a doki, miért van (volt) még mindig?

A költözés hirtelen volt, szakadó esőben. :) Húsvétra sikerült bent a házban rendet raknom. Kint majd csak akkor lesz rend, ha lomtalanítás lesz és az előző lakók cuccait ki tudom dobni a garázsból, a tárolóból. :) Hamar megszoktuk, úgyhogy jó. :)

Mindenkinek további szép napot!

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

kis segítségre lenne szükségem. Itt bottyánban nincs gyermek fogorvos. De tudtommal veresen van. Meg infó kéne, hogy milyen. kedves, türelmes stb.. Előre is köszi. Puszi

rita

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?