Új privát üzeneted érkezett!

Jajjjj, KAti, bocsi!!!
Magamon is csodálkoztam, hogy így reagáltam... D ahogy nézted Szabit, az jutott eszembe, hogy te jó ég, bizti azért nézed, mert fejjel lefelé lóg ki minimum a kocsiból, vagy ömlik vissza a kaja a szájából, vagy ilyesmi!!! Aztán gyorsan meglestem én is a gyereket, és láttam semmi baja, akkor gondoltam, hogy Úristen, de bunkó voltam, csak odavetettem egy nem túl kedves sziát....
Kép

szilbee, a mi gépünkön vannak digi képek a ti lagzitokról, dobjak egyet-kettőt??? Pl. ezt????
Kép a VŐLEGÉNY

Olga, meg mindneki, aki reagált a debreceni csajszi válaszára: nekem is az jutott eszembe, hogy szegény gyermek, aki oda születik...

Erika, nálunk mióta Szabi haja olyan, mint egy frissen bevonult katonáé, nincs gondunk a zselére... :D

De jó, egy csomó képet láthattunk ma! Ara-mamák!!! :)
Niki, ha jól számolom, Kata még nem volt a pocakodban, igaz? Olyan szépséges Dorka is, meg te is!
Nem tom, írtam-e, de a mi fotósunk civilben szakács..... "CSak" hobbifotós...

Judit, ha mégsem fogyna el a lovat evett katica, sztem lenne egy-két pályázó rá.... :)

Kata, köszi az infót! Bár először kcsit agyalnom kellett a véres peluson, mire megértettem, hogy a feje alatt lévő textilpelust mondod!!!! :oops:

Virág Védikéje de édes!!!!! Olyan picike még!!! Jajj, vajon hogyan érzik magukat! Jutka mami, ha van infód, szívesen olavsnánk az első napokról!

Memózavarok megen... vissza kell olavsnom....

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Na, még mindig én:

Judit, annyi pénz a kuttyért... hát, nem semmi.... Majd meséld el, mit vett végül Misi!
A torta honnan is volt? Elég figyelmetlenül olvastam mostanság....
Ja, és egyik ruha sem maradt nálam, kölcsönzősek voltak.


Kata, darabos kajcsit azért kéne már adni, hogy szokja, nem csak pürés kaja van... De ma Apa megkínálta banánnal, míg én ugra-bugrálni voltam, fuldoklás lett a vége..... :( Úgy kellett kihalászni a torkából...

Erika, Szabi is spórol a kajcsival, mindig visszanyeli, aztán meg megy a fintorgás!

Nah, léptem vacsit csinálni!

Puszi midnnekinek!

Ja, és végre én vagyok az első az oldalon! Tirra-rirra

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Csász!

Dorka!
Igen....próbálkozni lenni...néha.... :shock:
Ja és a következő esküvőmön várom a szakácsot fotósnak!!!!!!!! :roll:

Niki!
SZÉÉÉÉp! Biztos a kastélyos nem Pósteleken készült....de azért megkérdem hol??

Márti!
És te is miért vágattad le a hajad???

Szilbee-éken is csak ámulok hg mióta szeretik egymást!!!

Milyen nyugodt Védike és aranyos!
(én mán nem is tudom mit kell egy ilyen picivel csinálni.... :? , nem is mernék hozzányúlni...)

Judit!
Üdv!!! :wink:

fanna3
 
 

 
 

Fanna!
én is épp ma voltam odaát unokatesómnál és ott most volt 7 hónapos akislány!
De olyan fura hogy ő még csak most próbálkozik állni meg a hangját is próbálgatja mondtam is hogy milyen fura már nemis emlékszem milyen volt bettike ilyen picinek..pedig azért annyira nem volt régen.

Borzasztóan telik az idő

Kép
kbernadett
 
 


Jaeggen, a gyomorból induló kajcsi néha nálunk is retúrjegyet vált...ha kis adag jön, visszanyeli a drága...émmán arra is gondoltam, hogy neme eselleg savas a kicsike, és az jön fel...dehát az durva lenne nem? Gyomorsavas baba :shock:

Betti, énnemtom, mi bajod van magaddal, tök csini vagy; élőben, meg képen is :) Több magabiztosságot kérünk :wink:

Mucim még esti - délutáni, csak csúszott - alvását intézi... heh, mikor fogunk mi éjszakai szemhunyást eszközölni?!

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Fanna! 12 éve szeressük már egymást! :lol:

Dorka! Dobjál nyugodtan képet!

No Dávid meg mindig megtalálja rajtam azt a pontot ami nincs lefedve és oda nyomatja a cuccot... Már a szőnyegről is szedtem fel egy adag túrót! :shock:
Itt egy videjó hogy is csinája. Ha lehet ne egyetek, mikor nézitek a videjót!!!
szilbee
 
 


Jajj anyám! De szépek a képek! :D Többször kéne ilyet csinálni... csak már témában! Olyan jó nézegetni a képeket! 8)
szilbee
 
 


Judit! Hát no azt képzeld el, hogy eredetileg fele ekkora a lábom! hehe... :lol: Majd nyárom megmutizom, ha megyünk strand-talira.. ;)
szilbee
 
 


No eldugulok!

Hétvégén nem leszek... anyumékhoz megyek a skacokkal... Ed meg idehaza túlmelózik...

... sz"al.. Jó hétvégét Mindenkinek!!! 8)
szilbee
 
 


Szilbee!
nagyon kedves vagy, de engem strand-talira nem lehet elrángatni hacsak nem.... (na csak csendben és hallkan újból kezdtem a dijétát, osztan lement 2,5 kila, epekedve várom az újabb 2,5-et, és így tovább, és így tovább....)

Dorka!
hol ugrabugráltál?
Most melyik volt?

na az ajándék egy húzogatós elefánt. háát, elmegy, és majd feleáron adták. azért a bödön nyerőbb.

Fanna!
a várva várt kép!

Kép Kép

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Hát igen itt csak szép babák és szép anyukák vannak!!!! :D

Olga!
Gondolom nagy az öröm!
Átmerészkedtem én is a Debreceni topikba,tényleg olyan higgattan kezelted a dolgot!Minden elismerésem,én nagyon lobbanékony vagyok :oops: ,és ilyekor véletlenül is megbántok másokat!

Zselé! :D
Lassan már nálunk is esedékes lesz a dolog :wink:

Kutymorgó 9rugóért,hát....... :shock:
kíváncsiak vagyunk végülis mi lett helyette szóval képet akarunk :D

Ildi!
Mizujs a házzal?

Dorka!
Nálunk a banán az eggyetlen amit gyönyörűen eszik darabosan a többivel még vannak kissebb gondok!

Stran-tali???? :shock:
Bálnákat is fogadtok? :D
(mert lassan már ott tartok)

Balwin!
Aludni!
Én már ilyen csodákban nem hiszek,hogy mi egyszer valaha egy éjjszakát is végigfogunk aludni :(

Kati!
Március 22!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Takonykórban szenvedek,remélem Robi nem kapja el :(

Fanna!
nem nagyon tudok visszaolvasni de ahogy olvasgatok ide-oda,Nimi sem alszik???Vagy csak az én agyszüleményem??

Kép

Kép
katlina
 
 


Jó estét!

Áhh, reménytelen, követhetetlenek vagytok :wink: Holnap meg megyünk mi is anyuékhoz 2 napos disznóvágásra, úgyhogy sokat ne írjatok :wink: :lol:

Jaj, de szépek ezek az esküvői fotók! Egyik jobb, mint a másik, komolyan!!! Én is próbáltam fényképet ledigizni, de nem tudom kikapcsolni a vakut, így meg egy nagy foltot tesz a közepére...

Betti, csatlakozom, mégis mi bajod van magaddal? Én élőben nem láttalak, de szép vagy, csini vagy, okos vagy és ügyes! Tessék már egy kicsit nagyobb önbizalommal élni!!! :lol: :lol: :lol:

Ditke, ez az almás fotó.... hogy sikerült lekapnod ezt a pillanatot? Nagggyon jó!

Szilbee, jók a vonalzók!!!! Érezzétek jól magatokat anyukádéknál.

Niki, mi baj? Gyere mesélj!

Olga, gratulálok a tesódnak, és kívánok neki problémamentes, boldog babavárást!
Hát a kíváncsiság nem hagyott engem sem békén, beleolvastam. Én úgy gondolom, nem csak a férjjel van ott gond, valami van a csajnál is... de mindegy, ne ítélkezzünk látatlanban más felett (pedig könnyű...)

BBJ, mindjárt küldök neked emailt!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


JAjjj ez olyan töröm-töröm-tapp-tarappos....nézi nézi a kamerát...és amikor ráközelít jön elő a cuccos.... :lol: Nagyon profi csákó!!!

Jajj még Olgának!
Gratulálunk a babóhoz! És tesódnak csak fog kelleni a net...ha otthon lesz....csak magamból indulok ki...akkor majd kukkantson be hozzák....

fanna3
 
 


De aranyos!!!!!
És tényleg hogy hasonlítanak egymásra!!!
És ki fényképezett?? :D

Kép

Kép
katlina
 
 


No, hoppá, látom közben Leti jár :lol: :lol: :lol:

Katlina, jobbulást! És jó szervezkedést!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Báze, debunkó vagyok :shock: Hát Judit, naaaaggggyonügyes kisjányod van, hogyelindult időre :lol:

Heh...tuti volt még valami, de nincs időm visszaolvasgatni (felébrettmán a kishercegnő)...na majd apránként jönnek az emlékek, mint Rambónál...

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Szilbee :lol: "Tündibüfi" :lol:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Rambo ez jó....elég öregecske már ő is,de a plasztikai sebésze bizti jó neki,mert nem nagyon látszik rajta

Kép

Kép
katlina
 
 


Nahát kiváncsivá tetttek tényleg menézemm már én is azt a topcicot Olgával kapcsolatban.... :lol:

Kép
kbernadett
 
 


Katlina!
ha tőlem kérdezted én fotóztam, a távolban anya csücsül, csak a hasonmásom + 20 év

na Gréti elindul:

bocsi a nosztalgiáért, hátha szerettek fotókat nézegetni!
Kép Kép Kép

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Judit, szeressük nézegetni :D Gréti is távkapcsolóval működik? :wink:
Ehh...én nemmertem rákéreckedni, hogy az ugye ném té vágy á hóttérben, mermondom ha mégse jóllátok, akkor gáz van :roll: Így viszont pironkodva megnyugodtam, és télleg hasonmások vagytoke :lol:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Tyhűűűű a mindentitt ennek a akajajnak vagy kinek!!
eléggé rossz májú!!!!
De Olga nagyon diplomatikus voltál:-)

BBJ!

ahogy igy látom olyan szépek a lányaid:-)
csütörtökön talizunk akkor?

Szilbee!

Jó hétvégét nektek!!!!

az önbizalmamról...hát tényleg a béka feneke alatt van de evvel sajna nem tudokmmit kezdeni

szép estét!

Kép
kbernadett
 
 


Sziasztok!

Na nehogy lemaradjak má':

Kép Kép Kép

(sajna nem túl jó képek, mert nekem kellett az albumból beszkennelni, mivel a kedves fényképész azok után, hogy kb. 100 ezret fizettünk neki mindenestül, nem akarta ide adni a cd-t...azt mondta, még 5 ezerért odaadja, hogy nézegetni tudjuk, de akkor mondtam, hogy köszi annyiért inkább beszkennelem :roll: )

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Szilvi: Na, jót nevettem a Dévid gyereken! :wink: :D :D :D

Lányok, jelentkezzen aki elhitte, hogy beszárítom és zselézem Réka haját. :shock: :shock: :shock: VICC VOLT ÁM!
jaimee1
 
 


na itt vagyok, szóval mindenki tényleg nagyon csini menyasszonyka volt, tényleg jó ez a sok kép!

Olga! Majd írjál mindig, hogy mizu a Tesóddal, szorítunk neki nagyon! Hány testvéred van, mintha iker húgokat meg fiú testvért is emlegettél volna egyszer!

Leti nagyon ügyes, na csak sikerült lekapni, de jó! :D Gréti is milyen kis cukorfalat! Anyukád tényleg hasonlít Rád...vagy inkább Te rá!

Balwin, elmúlt a depi? Remélem!

Fanna, tényleg miért nem akar aludni meg enni Nimi?

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Ditke, te is csini menyasszony voltál :D Az utolsó képet nézve, hát kicsilányod télleg rád ütött :)
Uhh, 100 rugó :shock: Azfasza. Az jutott eszembe, hogy Attinak biztos odaadta volna azt a cd-t...5ezer nélkül is :D Azé elég bunkóság kihasználni az ilyen helyzeteket :? "A világ nem elég."...

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Katlina, jobbulást!!!
Meg egy nyugodt éjjelt kívánunk!!!

Niki, tudunk v.miben segíteni???

Szilbee, Dávid nem spórolós, nnnnaa..

Judit, jóhogy szeressük a képeket!!! Tényleg hogy hasonlít a két csajszi!!!! :shock:
Ma step-aerobicon votlam, mint a régi szép időkben!!! (Pelikán Hotel 1. emeletén..)

Évi, nem tom, mit szoktak kívánni: jó kis disznótorost?? :oops:

Betti, igen-igen!!! Magabiztosabban, csni anyuka!!!!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Hát az úgy volt kb 100 rugó, hogy az album (vagyis az összes kép, amit csinált) + az utánrendelés. Azt hittem, ennyi pénz után oda adja a cd-t, de nem. Tényleg szemétség kihasználni az ilyen helyzeteket, de ez van.

Az alma meg úgy volt végül is, hogy én ettem, Zsófi meg nagyon nézte. Odaadtam neki, szívogatta, meg -mivel gyermekem a szó szoros értelmében foghíjjas- az ínyével reszelgette, a nagyobb darabokat meg elegánsan kiköpködte a szőnyegre. Így nem kellett tartanom tőle, hogy megfullad :lol: , még egy kicsit szokjuk a pépes kajcsit, aztán majd jöhet a darabos is.

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Ditke!
Mi is így jártunk, Misi még a Fogyasztóvédelmi Főfelügyelőséget is felhívta Pesten, hoyg mizu? és ott azt modnták, hiába te szerepelsz a képeken, a fotós szellemi terméke, azt csinál amit akar, nem köteles kiadni, nekünk a baj az volt, hogy semmiért nem adta oda....
Így nem rendeltünk után potom 800 pénzért/db, na volt is sértődés a családban!

Szép menyasszony voltál!

Na mnetem készen vannak a lányok!

Szilbee!
de kár, hogy nem vagy a hétvégén!

jaimee!
Én nem hittem, hoyg zselézed, sé szárítod!
:wink:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


NNNNa, az Uram meg ingyen szokott fotózni ismik esküvőjén...és CD -t is ad. :shock: :shock: Balekok vagyunk? :D :D Láccik, hogy még nem volt lakzink....

BBJudit: Köszi, megkönnyebbültem. :wink:
jaimee1
 
 


szép estét mindenkinek!

Esküvői képek nagyon jók, hétvégén, majd én is kreálok egyet. Mieink, nagy albumba vannak bele ragasztva, majd megpróbálom lefotózni, és aztán felrakni ide.

Nagyon szépek a gyerekek a képeken.

Kaja ügyben most ott tartunk, hogy tegnap csak szopi volt és éjszaka 1x kelt fel enni, pontosabban: evett este 8-kor, éjfélkor, meg reggel 5- kor. Ahhoz képest, hogy volt mikor 5x kelt fel, ez már király.

Olga! oké, majd keresni foglak. Előre láthatólag 11 tájt megyek arra.
Azért majd csütörtökön, írok ide, hogy ne hogy elfelejtsük. (én képes vagyok rá).

most megyek, mert házidolgozatokat gyártok. Barátnőmnek segítek. Művészet történet már készen van. Kémiából, viszont olyan kérdések vannak, hogy a hajam égnek áll, és csak lesek, hogy mi van? :)
Jó éjt mindenkinek.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


na még annyit a fotókhoz, hogy 5 ezerért olyan cd-t adott volna, amit nézegetni tudunk, nem utánrendelni, azt ez se adta volna semmi pénzért. emlékszem, hogy írtda már Judit, hogy ti is így jártatok. Hát így jártunk!

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Már megint lemaradtam, de ezek a képek!!! :lol: :lol: :lol: Annával már vacsora előtt is megkuksiztuk őket, de az előbb másodszor is jött, megnézte, elemezte újra, alig tudtam az ágyba zavarni a kisasszonyt :lol: Nagyon szép volt mindenki, ha nem lennék férjnél lassan 12 éve, biztos újból szeretnék egy esküvőt :lol: :lol: :lol:

Ma Annával kettesben Coráztunk, háááát, még jó, hogy az én bankkártyámmal fizettünk és a párom sokatmondó módon nem érdeklődött az összegről :roll: Szerintem a fél boltot megvettük, mármint azt a felét, ami rózsaszínben kapható :shock:

Holnap Mátéval a Csodák Palotájába megyünk, aztán mozizunk (Asterix Olimpiában), közben venni akarok Annának Logicot, ha jól emlékszem, Márti, Te írtad, hogy azt készülsz venni karácsonyra. Az lett végül az ajándék? És bevált?

Judit, jöhetsz majd wellnesselni (meg mindenki, egyszer egy talira, ha berendezkedünk majd - bárcsak ott tartanánk már...) :lol:

Valaki még kérdezett Jázminról valamit, de nem emlékszem, ki és mit, bocsánat... És még most kezdünk fürdőszobát tervezni :shock: :roll: :lol:

És igen, ált. Jázminnal járunk vásárolni, mert napközben a nagyok suliban-oviban, Jázmin meg jön velünk. Kivétel a mai nap volt, mert ma Annás - anyás napot tartottunk :lol:

Örülök, hogyha találtok "ott" jó zenéket, kérjetek nyugodtan, ha kell valami, amit nem találtok, nemcsak gyerek témában :lol:

Balwin, ma Anna kérte(!!!!!) , hogy fényképezzem le, ha lesz több időm, hozom a képeket! :lol:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Szamóca, no, csak visszatalál a kishercegnő önmagához :lol: Újra lehet fotózni :D Hozzad csak azokat a képeket, hozzad :D

Émmeg elteszem magam mára...zárul Miki móka tára...

Jóccak

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Szabinak, Dávidnak és Balázsnak boldog hófordulót kívánok! :lol:

A "többieknek" meg szép reggelt, kellemes hétvégét! :lol:

Kép

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Sziasztok!

Jó reggelt, csak beköszönök.

Megyek ébred a család, aztán kitakarítom a másik felét a lakásnak. kezd sütni a nap! Hurrá!!!!

Judit!
Ja, szerintem minden gyereknek mániája. úgy bírom, mikor Leti megemeli, és midnegy az hogy nem nyomja, de tartja a tv felé rendületlenül!
Na telefont meg a füléhez! hajajaj.

Hófordulósoknak pusszancs!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Jaj csak elfelejtettem!

Niki!
leszedted a tapaszokat? és mit látsz?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Szépet és reggeltet!


Szamóca, már tegnap hiányoltalak, hogy nem írtál! DE látom, tartalmas "nőcis" napotok volt! :wink: Ma meg Mátés napod lesz, de jó!!! Érezzétek jól magatokat!
Még jó, hogy a Cora rózsaszín felét vettétek meg, a kék ma ránk vár!!!

Ditke, olyan bájos, szép vagy, de nem csak a képeken! :) Az utolsó kép.... Tényleg tudni most már, hogy Zsófi kire ütött igazán!!! Na jó, azért apuból is van benne valami, naa....

Csajok, ahogy írtatok a fotósokról! Csak hüledeztem! NAgyon szemetek is tudnak lenni, kihasználják az embert rendesen!
Először mi is lefoglaltunk egy "profi" fotóst, aztán vki ajánlotta végül azt, aki csinála a képeinket, és hát nem tom, le merjem-e írni, hogy emnnyiért.... még a végén megköveztek...
Du. fél 3-tól hajnal 3-ig volt velünk, díszfotózás, szertartás, buli, mindent csinált... 10.000-ért, aztán 3 nap múlva odaadott 2 dvd-t, kb. 600 db képpel, hogy ez a miénk, azt csinálunk vele, amit szeretnénk...
Így aztán kb. 50 Ft-ért hívattunk elő vagy 220 képet/db.
Amúgy el is feledtem, hoyg vállal baba-és gyermekfotózást, keresztelőt, mindent! Akit érdekel, szóljon, írok privit, tel.számmal, honlappal.

Ja, Erika, én annyira hittem el a zselézést, amennyire mi is használjuk Szabi hajára! :D Szóval sejtettem, hogy nem ezzel telik el a reggeletek... :wink:

NA menek takarítani, aztán irány Mami és Papi!!!
Szép napot!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Jó reggelt!

Judit: Majd 10-kor szedem le, aztán kiderülnek a dolgok. Bár csak hétfőn nézi meg a doki. Gréti nagyon cuki a régi képeken.

Dorka: Aranyos vagy. Csak összevesztünk Zolival valami nagyon hülyeségen, de úgy belelovaltam magam, hogy egész délután vagy veszekedtünk vagy nem szóltunk egymáshoz.
De most már jól vagyok

Ditke, Márti: Ti is nagyon szépek voltatok! ÉS Zsófi az almával, nagyon édes.

Szami: Dorkával szoktunk Logicozni, mi nagyon szeretjük.

Jó hétvégét mindenkinek!

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Szabika!!!
Boldog hóferdülőt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ja és 10.000????????? :shock: csak!!
Akkor engem érdekel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
katlina
 
 


Szépjóreggeltot :)

Dorka, na ezmán sokkal barátibb ár :) Lassan már nem is lesz szükség fotósokra...ilyen gépekkel és szoftverekkel...

Hófordulós nagyfiúknak minden szépet mára (is) :D

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok!

Olga!

Jaj de jó, hogy ennyi nehézség után most végre babát vár a testvéred. Azt kívánom neki, hogy minden nagyon jól alakuljon és egészséges babája szülessen.

Szilbee!

Hát igazán nagyon szépek vagytok! NAgyon bájos vagy!

Virág!

Na végre, hogy megmutattad magad! :D Szép vagy. A menyecske rucid meg fantasztikus.
Védike nagyon kis formás :D

Csni!

Ámulok-bámulok már nem is tudok mit írni mert mindenki annyira csini és olyan jól eltalált ruhája van. A Tied is nagyon tetszik. A menyecske ruhád Neked is olyan különleges.

Márti!

Te nagyon sokat változtál, főleg a hajad miatt. Bár ezt már az iwiw-en megállapítottam. Szépek voltatok.

Ki maradt még ki??? AZ sem ,,baj" ha nem esküvős de csak van egy romantikásos, szerelmetes képe. :D

Dorka!

Ugyan, semmi baj. Majd legközelebb a babakocsi elé állok. :D

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Sziasztok!

Dávidnak, Szabikának, Balázsnak boldog hófordulót a mai napra, Robikának meg holnapra!!!

Mit szóltok ehhez a szörnyű időhöz? Nem is megyünk sétálni ebben a nagy szélben...

Dorka, szuper jó fej fotósotok volt! De jó Nektek! Na majd a lányom esküvőjére... :wink:

Kép

Kép
ditke2007
 
 


na beszámolok újabb mutatványokról:
menés, két-három lépés utáni spontán, akart megállás, és megfordulás!

Többiek?
én oylan lusta vagyok, hogy hihetetlen!

Niki!
Látsz valamit a szád körül?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Judit! Most összintén: Balázs törpe????

Tegnap délután jött egy nőci valamelyik biztosítotól, hogy ő tudja, hogy Balázs novemberben született és életbiztosításokat ajánlgatott. A gyerek persze a kezembe, majd betettem a hintába. A nő (kb. 35 éves) lazán megkérdi: Akkor most mennyi idős a kicsi? 3-4 hónapos???
ANYÁD!

Mondom nem egészen, mert 15 hónapos, 2006-ban született. A nő meg tátogott, mint a hal. Hát igen, az adminisztrációjuk nem működik a legjobban. Minket először kerestek ilyen ügynökök.

De teljesen kiakadtam: a gyereket ahogy fogom a feje a vállamig ér, a lába a térdemig és megkérdi, hogy mennyi idős, 3-4 hónapos???

Á-á-á-á-á-á!!!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Olga!
Tökéletes gyönyörű fiad van! Hagyjad már! Letire mondta az egyik óvónő, hoyg olyan nagy!!!!!!!
Én már fel sem veszem!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


OLga!

Ez nagyon kellemetlen lehetett a nő számára. De égő!
Minket is sokszor kerestek de férjecském már nagyon profin elhajtja őket.

Húú most voltam Trixiért, Pesten voltak a Csodák Palotájában. 5 percet vártam rá a szabadban de qrva hideg van.
Nem szivesen mennék ki most meztelen az utcára! :mrgreen:
Mondjuk amúgy se!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Judit!

Az igen, gyors ütemben halad Leti.
:D Írjál holnap ha megy Neki a kisebbségi kerék.

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Szép estét,

Köszönjük a köszöntéseket, és mi is boldog hófordulót kívánunk Dávidnak (aki ma már negyed éves! :)) és Balázsnak, aki pedig egy és egy negyed éves! :D

Kati, a mai séta nálunk is elmaradt, ez a hideg szél... meg hó...
Trixi jól érezte magát?

Niki, örülök, ha jobban vagy! Ismerős a szitu....

Olga, ez a nőt minősíti, gondlom, nem anyuka. Balázs nagyon szép, fejlett kisfiú!!!

Judit, perdülős-fordulós Leti nagyon ügyes már! Lassan a tánclépések jönnek!

Katlina, írtam pü-t!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Dorka!

Köszi az érdeklődést. Igen, nagyon jól érezte magát, annyi élménnyel tért haza. Most volt végül is ,,egyedül", csak két nevelővel kirándulni. Izgultam is. Kapott zsebpénzt, vitt telefont. Vett egy nagy követ 1500- ft-ért. :shock:

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?