Új privát üzeneted érkezett!

Évi!
Tesobaba majd jól megijjed és beköltözik a pocidba! Az én kis Manóm is akkor pocolt be, amikor már abba akartam hagyni az inszemet, hogy feltöltődjünk testileg / lelkileg / anyagilag, stb.

Kata!
A lombikos gyógyik árát tavaly csökkentették, ill. nőtt a támogatás rájuk.
20150601134430
 
 


Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Viki, Kta!

Úgy legyen! Persze vállaljuk a lombikot is, ha másképp nem megy. Még egy gyerek nélkül én el nem jövök a Kaáliból :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 

 
 

Én érzem, hogy ez az év tuti nyerő lesz:-) Persze úgy értem, hogy még ebben az évben szeretnék szülni... Jól elterveztem, mi? :wink:
Annyira szerencsétlen volt a családom tavalyi éve, úgyhogy muszáj, hogy legyen kárpótlás!!!!!

i.kata
 
 


Kata!
Ezt a hozzáállást szeretem!

Ti mióta próbálkoztok? (bocsi, ha már leírtad)
20150601134430
 
 


Kata: jól érzed!! :wink: és jól tervezed! :wink:

nem elég , h a 2008 pocakos év, de még a kínai horoszkóp szerint a patkány éve, ami nagyon jó!!! :wink:
így 2008 a nagy változások éve!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok! Smile

Jó híreim vannak. Smile Visszakaptuk a két kicsinyünket és végül hármat sikerült lefagyasztani. Mind az öt embrió nagyon jó minősítést kapott. Smile Kedden még úgy volt, hogy a hat petéből négyet termékenyítettek csak meg, de másnapra megérett a másik kettő is, és az egyik sikerült még megtermékenyíteni, úgyhogy ő egy nappal fiatalabb, mint a többi és még csak négy sejtből áll.

Amit beültettek, abból az egyik már nyolc sejtes és a testvérkéje túllépett a 8 sejtes fázison is. Az embriológus azt mondta, hogy reggel még 8 sejtből állt a második is, de mire megnéztük 11.30 körül, addigra már nem lehetett megszámolni és elkülöníteni a sejteket, mert tovább osztódtak. Szerinte nagyon ígéretes mindkettő, de főleg annak van esélye, amelyik már a 3 napon (!) túllépett ezen a fázison.

Szóval nagyon boldogok vagyunk! Smile Smile Smile

Meg is tudtuk nézni őket a monitoron, nagyon érdekes volt.

Megyek is pihenni, majd még jelentkezem. Pussz mindenkinek!

nellike
 
 


Évike!

Még azt akartam mondani, hogy a teszt február 25-én lesz! :)

nellike
 
 


Nellike: Szuper jó híreket hoztál! :) Drukkolok Nektek! Babatapik mennek! +++++++

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Nellike: DE JÓÓÓÓÓÓ!!!!!!!!!!! :!: :lol: :lol:
PIHIZZÉL SOKAT!!!!!!!MEGY A SZUROK, TAPASZ, MEG MINDEN!!!!!+++++++++++++ :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Nellike!

Kép Ez szuper! Mennek a babatapik!!!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Desviki: a génia hkúk babásan is használható?
sógornőm terhesen is járt úszni és minden úszás után használt vmit, de nem tudom mit. a babának nem árthatnak az ilyen cuccok?

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinke!
Nem tudom. Meg kell kérdezni a gyógyszertárban.
20150601134430
 
 


Nellike!
hurrá,hurrá!!!!!!!!!!!! :P :P :P
ragacsok mennek és pihizzél :wink:

Nemone!
remélem hatnak a gyógyik és nem kell nagyon halogatni a stimudat :D

Dita!
mi is tuti pé-kor veszünk össze :evil: :lol:

Évi!
ezek jó hírek! 8)

Szezso!
a kedvedést görbusz!te nem mutizod meg a tiedet? :D

Kép
Vendég
 


lányok: veszekedés után jó a békülés és jó a szex :lol: :lol: hajrá!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukkk! :oops:
12*9 mm-es petezsák, benne szikhólyag látható! :lol: :lol: :lol: :lol:

Részletes beszámolóval majd jövök! (Van mit mesélnem!) :twisted:

Kép
bettike
Eger
 
 


Nellike!

Nagyon örülök a jó híreknek, és a tesztnapot javítottam :) Szerintem tuti sikerül, Bettikénél is megmondtam előre :) :wink: Na jó, Monicnál nem jött be, de nálad be fog!

Czinke!

Szerintem én nem dugdosnék semmilyen kúpot terhesen, úszni se mernék járni, de én extrahiperparás kismama voltam.

Vicuska!

Jó kis görbe ez, én elfogadnám :)

Bettike!

Még egy szuper hír mára, nagyon örülök! Már kapod is a babádat a táblába a zebra helyére :)

Én meg voltam közben a bőrgyógyásznál, és nem kell leszedni az anyajegyemet! Úgy féltem, hogy mit fog mondani a dokinő, de semmi baj vele. Kontrollra is csak 1 év múlva kell mennem. Úgy örülök! Meg a tüdőszűrő is lerendezve, úgyhogy már két pipa van a listámon! A fogorvoshoz nem jelentkeztem még be, nagyon f*s*k tőle :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Nellike: nagyon szép eredmények :D gratulálok, csak így tovább! :lol:

Vicuska: jó ez a görbe, szerintem holnap visszamászik, ennyi esés belefér :wink: Enyém (kicsit betegen):

Kép

Évi: ügyi voltál! Gyorsan kérj időpontot fogorvoshoz, és akkor már egyenesben vagy :lol:

Viki: Te mikor és mire mész legközelebb?

Bettike: szuper! :lol:

Puszi a Többieknek, majd még benézek, de most főznöm kell gyorsan :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso!

Asszem miattad se kell már izgulni, ez a baba úgy becuccolt a 6. dpo-n, hogy ihaj :wink:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Köszönöm a drukkokat mindenkinek!

Mi is nagyon bizakodók vagyunk. :) :wink:

Évi! Egy időben én is sokat halogattam a fogorvost és nagyon féltem is tőle. Aztán lett egy tündéri, nagyon jó forgorvosom, akinél semmi, de semmi nem fájt. Most elment szülési szabadságra, úgyhogy nem tudom megadni az elérhetőségét, csak azért írtam ezt le, hogy meg kell találni mindenkinek a jó fogorvost, akiben bízik, akit mások is ajánlanak és akkor elmúlik a para. Én olyannyira bízom az enényben, hogy már akár egyedül is elmegyek hozzá, régen meg ha csak a székbe kellett beülnöm, úgy elsápadtam, hogy azt hitték elájulok. Remegő lábakkal mentem be mindig, pedig nem rosszak a fogaim, de volt egy-pár rossz élményem. :evil:

Aludtam egy jót :)

nellike
 
 


[b]Nellike![/b]
Kükdök egy nagy babaragacsot és babatapit.

Kép

Bettike!
Gratula!

Szezso!
Tegnap voltam AFP és egyéb vérvételen. Ha ennek meg van az eredménye megyek genetikai UH-ra és márc. 4én a saját dokibácsimhoz.
20150601134430
 
 


Bettike: gratulálok!!!! és most már nyugi!! ne idegesítsd magad semmin!!

Szezso : szép görbe!!!!!!++++++++++!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Bettike!
gyere és mesélj! :lol:

Évi!
ne félj a fokdokitól! :P
Kép :lol: :lol: :lol:

Szezso!
asztaaaaaaaaa..... :D megvolt a beágyazódás is meg azóta vonalzót nyeltél,tuti babás a görbéd :wink:

olyan jó lenne,ha lehetnék a zebra teszt társad vasárnap :shock: :oops: 8)
Vendég
 


Sziasztok!

Ilyen jó hírekre szeretek jönni!

Nellike,


nagyon örülök, hogy megvolt a beültetés, most pihenj sokat és kimondhatatlan sok babatapit küldök neked. :wink:

Szezso, Vicuska,

nagyon szép görbék, Vicuska ne aggódj, szerintem fel fog menni az a hő! Csak bízz benne, csak + gondolatok, aztán + tesztet kívánok mindkettőtöknek. :lol:

Bettike,

akkor mostmár lehet gratulálni, úgyhogy GRATULÁLOK, várom a beszámolót.
:lol: :lol: :lol: :lol:

Évi,

olvastam az apróbetűst, szerintem én is oka vagyok annak, hogy az inszem nem sikerült mert abban az időszakban túlhajtottam magam, jobban kellett volna vigyáznom. Most nagyon odafigyelek mindenre és remélem, hogy most sikerült. :wink:
Szóval most milyenek a megérzéseid velem kapcsolatban? :?:

A fogdokitól ne félj, nekem a szuri szokott egy pár pillanatig fájni, utána már nem szoktam semmit érezni. Én minden esetben ragaszkodni szoktam az oltáshoz, mert az csak pár másodpercig fáj, és a kb fél órás kezelést már nem is érzem.

Desviki,

mikor tudjátok meg a kicsi nemét? Neveken gondolkodtatok már?

Czinke,

hát igen, a kibékülős "dolgok" mindig jók szoktak lenni.

Dita,

mi is elég sokat veszekedtünk amikor pém volt és nem veszekedni kellett volna. A férfiak honnan érzik a pét? És miért lesznek akkor hisztisek? Bár az én uram a mensit is jobban tudja nálam, már előtte két nappal duzzog. :lol:

Azt kívánom, hogy minden napunk legyen ilyen jó hírekkel teli, mint ez a mai volt! :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Gyors sztori, de apáznom kell!

Megérkeztünk! Asszisztens nővel megbeszéltem, hogy szeretném, ha a férjem is bejöhetne és ha látszik valami kérnénk majd képet! Mondta, hogy semmi akadálya, de képet csak a másik ultrahangon lehet kérni, így megírta a papírt és mondta, hogy menjünk oda. Ott is beengedik apjukat, meg kapunk képet és menjünk majd vissza a dokihoz!
Beadtam a másik ultrahangos izénél a papírt és mondtam, hogy szeretném ha a férjem is bejönne és kapnánk képet. Nő közölte: hogy vaginális vizsgálat lesz és a férjének semmi keresnivalója nincs ott.
Na egye fene, de kép lesz!
Szólítottak, bementem, közölték, hogy alul kell vetkőzni! (Nem mondják! )
Bemegyek, felfekszem az ágyra és megkérem szépen a nőt, ha már lehet látni valamit szeretnénk képet kérni!
Erre ránéz a másik nőre és közli:
Felfekszik az ágyra és még képet kér! (hihihi) röhögnek
Erre én közöltem, hogy azért szóltam, mert a szakrendelésről ide küldtek, hogy itt lehet!
Erre közli a nő, hogy kérjen majd 12 hetesen a szomszédban!

Na elkezdi a vizsgálatot én nézem a monitort! Egyből kiszúrtam az egy petezsákot!
Nő dikáljta a másiknak, mintha én nem is lennék ott a méreteket!
Aztán megszólal, hogy hű mekkora cisztája van, ja és még haematoma (ha így kell írni)! Aztán közölte, hogy a gépen vannak az adatok menjek a dokimhoz!
A dokimra várni kellett majdnem 1 órát!
Hát eléggé leizzadtunk apjukkal, hogy oké, hogy ott van 1 babónk, de mi az a másik kettő! Meg mi lesz! Öregedtem vagy tíz évet!
Aztán doki behívott, gratulált, hogy terhes vagyok, felírta az utrot és vár 2 hét múlva!
Én rákérdeztem, hogy mi az ciszta, amit az uh-s nő úgy le húúúúzott, hogy mekkora.
Erre közli a dokim, hogy az nem is ciszta, hanem az a sárgatest, csak a stimu miatt nagyobb, mint az átlagos és ezt az uh-s nőnek is látnia kellett volna! Nagy megkönnyebbülést!

Azért tudnék mit mondani az UH-s nőnek! Apjuk azt mondta, hogy az ilyen miért dolgozik, menjen haza és lőjje fejbe magát!

De a lényeg a lényeg, hogy a mai napon szép ajándékot kaptunk!

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike,

én is biztos kiakadtam volna az ilyen bunkóságon. Sőt így is ki vagyok akadva pedig csak elolvastam.
Milyen szemetek tudnak lenni a nők! :twisted:

De a lényeg, hogy láttad a babátokat és minden rendben van vele!

A férjednek meg teljesen igaza van, az ilyen miért az egészségügyben dolgozik?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Desviki
Valamivel több, mint 1,5 éve próbálkozunk. Nem tudom, hogy ez soknak számít-e, de nekem egy örökkévalóságnak tűnik.

Bettike
Reméljük mi is hamarosan követjük a példátokat! :lol: Kivagyok az ilyen eü-s emberkéktől... :evil: De a lényeg, hogy ott a babóca a pocidban! Jó ünneplést estére! :wink:

i.kata
 
 


Kata,

mi kb 2,5 éve próbálkozunk, mindketten teljesen egészségesek vagyunk, mégsem jön a baba. Ki érti ezt?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bettike!
totál bemérgesedtem a sztoridon :evil: kapják be! 8)
de a lényeg a lényeg,hogy minden oksika veletek :wink:

Monic!
pozitívan,pozitívan....ezt mondogatom magamnak,köszi :lol:
de olyan nehéz hinni :roll:
neked is mennek a babatapik :P
Vendég
 


Azt bírom, amikor azzal vígasztalnak, hogy XY-éknak is nehezen jött össze, de a 6. évben csak jött a gólya.... Na köszi. Az ilyet nem szeretem, mert csak elkeserítenek.... :cry:
Úgyhogy többnyire kerülöm a témát ezekkel az ismerősökkel.

i.kata
 
 


Kata,

Viskuskának van igaza: + vagyok, + vagyok, + vagyok! Légy te is + és akkor + dolgok fognak veled történni. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Én többnyire tényleg + vagyok, még ha nem is látszik :lol: De tényleg!!!!!!

i.kata
 
 


Kata,

az nagyon jó, akkor már csak meg kell élned a jó dolgokat, meglátod, hogy jönni fognak! :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Jó reggelt!

Monic!

Sztem 3-4 hét és meg tudjuk mi van a lábikó között. Érdekes, hogy neveken akkor beszélgettünk, amikor még csak tervezési fázis volt, mióta konkrétan a pociban dorbázol nem. Az biztos, hogy nem akarunk mostani tucatnevet adni (Anna, Zsombor, stb.).

Bettike!
Micsoda "hozzáértő" majmot fogtatok ki! :twisted:
Addig ütném, amíg mozog.

A hüvelyi Uh-ra bejött az én férjem is, a doki letakart. Ennyit a kedves eügyi emberekről! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kata!
A vigasztalós sztoriktól én is a falra mentem volna.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Bettike: Gratula a petezsákocskához! :) Sajnálom, hogy ilyen bunkó emberekkel hozott össze a sors, de a lényeg, hogy ott a babó! Két hét múlva már szívhangot is fogtok látni/hallani. :wink:

Vicuska, Szezso: Szépek a görbék! Már nagyon kiváncsi vagyok a végükre. :wink:

Az enyém is alakulgat.. Tegnap este és ma reggel volt egy pici pecsétke, úgy bízom benne, hogy most ágyazódott be a pötty. Előző három inszemkor csak az inszem utáni 16-18. napon kezdtem el barnázni, most ez még csak a 10. nap volt, utro mellett még nagyon-nagyon korai lenne a mensi. Nah, most jól magamba beszéltem a babát. :) De legalább pozitív vagyok. :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Denika!
Legyél is +! Hét elején tesztelsz?
20150601134430
 
 


Ma is csupa jó hireket olvasok. Nellike, Bettike szuper.... :) leszámítva azt a kis uh-balhét, de ezt az örömöt ami veled történt nem szabad, hogy beárnyékolja ilyesmi.
Valentin tegnap segített kibékülni, már nem tudom ki mondta, de ördöge van, hisz veszekedés után tényleg mindig magasabban ég az a bizonyos tűz, de azért köszi ha lehet nem kérek belőle sűrűn. :lol:
Arra gondoltam milyen romantikus lenne, ha pont most foganna meg a bébink, egy Valentin-napi babóca. :lol: :lol: :!:
Nellike nagyon érdekes volt a beszámoló, Bettié pedig felháborító. Velem is történtek hasonló megalázó pillanatok, és mindig ez jut eszembe, ha kórházba kell mennem.
Mindenkinek nagyon szépek az eredményei, csodás görbék meg miegymás. Nálunk BÉKE honol.... préntek is van... mi kell még? :lol:
dita75
 
 


Sziasztok,

Bettike: hát most már nem csodálom, h ideges voltál, tényleg egy bunkót sikerült kifognotok! de most már tényleg nyugi és remélhetőleg 2 hét múlva már normális uh-st fogtok ki.

Mindenki +-an beszélje magába a gyereket! :lol: :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok,

nagyon + próbálok lenni, de kitölti a napom, hogy elűzzem a fejemből a rossz gondolatokat, de folyamatosan mondogatom magamnak, hogy minden rendben lesz. :lol:

Azt szeretném kérdezni, hogy mit jelent a DPO, honnan kell számolni? Ha nekem keddem volt a pé és az inszem akkor én ma hanyadik DPO-n vagyok?
Tesztet hanyadik DPO-n érdemes csinálni?
Előre is köszi a segítséget! :?:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Nekem pont azt szokták mondani, hogy ne legyek mindig ilyen optimista.... meg, hogy azért nem jön össze, mert annyira akarom..... de hisz itt a fórumon is vannak élő példák az ellenkezőjére.... hisz a babás tábla csak gyarapszik...csak gyarapszik.... :lol:
dita75
 
 


Monic: DPO = day past ovulation, a tüszőrepedést követő napok száma. Ha kedden volt pé-d, akkor szerda az 1. dpo. Tesztelni a 14. dpo-n, vagy utána érdemes, bár valakinek már a 12. dpo-n is kimutatja a teszt.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Viki: Kedden kell mennem tesztelni a BMC-be. Szerintem ki fogom bírni, hogy előtte ne teszteljek itthon, mert elutazunk hétvégére, így pikk-pakk el fog múlni ez a pár nap. :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Sziasztok!

Bettike!

Húúú, nagyon jó lehetett, hogy láttad a babótokat! :lol:
Az UH-osokat inkább nem véleményezem :twisted:


Hát, Lányok nem tudom kinek hogy alakult a Valentin napi estéje, de én jól elhatároztam, hogy elkapom apát :oops: , erre úgy bealudtam a a TV elött, hogy 11-kor már csak arra volt erőm, hogy átvánszorogtam a hálószobába. Reggel meg láttam, hogy még meg is borotválkozott, mert tudja, hogy nem szeretem, amikor össze-vissza szúrkál a borostája. Tiszta lelkiismeretfurdalásom van :? , de ma megpróbálom jóvátenni... :lol:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemone: kezetfoghatunk!! terveim nekem is voltak, de nekem is a párom keresztúlhúzta a számításom.
a párom először edzett gyorsan, merth 1 hétig nem edzett, majd az utazása alatti képeket töltötte le a szgépre és azokat válogatta. én meg bealudtam . reggel pedig nagyon morcosan néztem :evil: nálunk neki volt lelkifurija, remélem kitart estig!! :roll:
ennyit a valentin napról! :evil: bár mi egyáltalán nem ünnepeljük. :roll:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinkeb! Mi sem ünnepeljük úgy, hogy ajándékot vennénk egymásnak, de azért jó ilyenkor összebújni az ünnepre való tekintettel :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Van anyák napjától elkezdve Halloween, stb.... pont a szerelemnek ne adnánk legalább egy napot. A karácsony a szeretet ünnepe, abba belefér mindenki.... ezen a napon pedig csak egymásnak legyenek a párok... :lol:
Az én párom nem egy romantikus alkat, de megmagyaráztam neki, hogy nem kell nekem drága ajándék, ha hoz az út széléről egy letépett kórót akkor is tudom, hogy gondolt rám... De ez ne csak pont a Valentin napra összpontosuljon, hanem ahogy nálam is természetes, ha a boltban járok mindig veszek neki egy kis csokit mert tudom, hogy szereti.
Azért kaptam tőle egy szép ezüst láncot tegnap. Ami utána jött azt már nem részletezem, mindenkinek a fantáziájára bízom. :oops:
dita75
 
 


Denika,

köszi a felvilágosítást!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bettike! Gratula a babócához!

A hüvelyi uh-ról meg csak annyit, hogy nem annyira értem, hogy arra miért nem mehet be az apuka (aki sokszor a férj is), mert hát ugye az a gyerek csak készült valahogy és nem az uh-s orvos/asszisztens lába közé lehet ott benézni. :) Amikor mi mentünk az első uh-ra (ami persze végül balul sikerült) akkor minden gond nélkül behívta az orvosunk a férjemet is és érdekes mód ő sem a lábam közé figyelt, hanem a monitort bámulta. Hogy ki érti ezt? :twisted: Annyira hülye szokások alakultak ki az egészségügyben...na mindegy a bébi a lényeg és ahhoz nagyon-nagyon gratulálok!!! :D

Monic, Denika, Szezsó nagyon drukkolok!

(Én nem értek a hőgörbékhez, mert én sose csináltam, úgyhogy nem is szólok hozzá, ha nem baj.) :wink:

nellike
 
 


A Valentin napot kimondottan mi se ünnepeljük, habár egy romantikus vacsora valahol mindig belefért. Kivéve ugye tegnap, de akkor meg másféle ajándékot kaptunk és csak összebújni lehetett este, meg álmodozni. :P

Tegnap előtt azért elmentünk vacsizni abba az étterembe, ahol a lagzink volt. :)

nellike
 
 


Nellike: az nagyon romantikus lehetett!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: