Új privát üzeneted érkezett!

Csajok!!!! Megjöttttt!!!!!!!!!! :D :D :D

Én ennek most annyira örülök hogy el sem tudom mondani! :lol:

Szilvi:ne bánkódj,egyszerre kezdhetjük a babprojectet!Ma indul egy uj hónap és ez a lényeg!
Szerencsére egy menszi nem azt jelenti hogy örökre vége lenne mindennek,mert ugyanakkor egy ujabb petesejt kezd el érlelődni,ami lehet épp jóidőben lesz jó helyen :wink:

Tabati:hány nap lesz közöttünk?Látod,ha vártál volna pár napot most egyszerre kezdhetnénk :D

Csucsu:Mi ujság felétek?Hogy haladtok?

megyek csinálok egy uj vonalzót :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Csak azt nem tudom hány nappal számoljak?

jééé,laptető 8)

KépKép
lyndee
 
 


Sziasztok!
Lyndee: gratulálok! :D
Ma nem mertem tesztelni...
De piri sehol!

Kép
németh
 
 

 
 

Vajon hová lett az amit az előbb írtam?


Kinga:Holnap reggel tesztelj!nagyon izgulok érted :wink:
Lehet már odabent lakik valaki? :lol:

KépKép
lyndee
 
 


lyndee: remélem mindkettőnknek meghozza ez a hónap a babócát:)

te szedsz valami vitamint, homeopátiás szert?

én szedtem majdnem egész hónapban elevitet, és fél hónap agnucaston tablettát.
de most olvastam utána, hogy az agnucastont egész idő alatt szedni kellett volna, úgyhogy holnaptól egészen a ciklusom végéig szedni fogom.
azt nem tudom, hogy elevitet lehet e szedni mellette, de gondolom igen, hiszen csak vitamin, de azt olvastam valahol, hogy a beágyazódáshoz sok E-vitamon kell.

amúgy se fog ártani egy kis vitamin ezekben a hideg hónapokban:)
Vendég
 


Szilvi:Én is remélem hogy húsvétra a nyuszi babát hoz majd :wink:

Én szedtem az elevitet mielőtt elvetéltem,most málnalevél és palástfű teákat fogok inni és elevitet.

Ugy néz ki jövőhéten megyek vissza dolgozni.kevesebbet leszek majd :cry:

KépKép
lyndee
 
 


Kinga: teszt???????

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Szilvi,
az E-vitamin szedéssel vigyázz, szerintem beszéld meg az orvosoddal!

Mindenkinek drukk! :)

KépKép
dreika
 
 


lyndee!

Végre!!! Ugye milyen jó érzés tud lenni az is, ha megjön? :lol: Amúgy ha jól számolom 5 nap van közöttünk. Mi már melegítünk az ovura! :lol:

Sajnállak a munka miatt, de legalább visszamehetsz, és nem lett az amit írtál, hogy megválnak tőled. Reméljük hamar összejön a baba, és akkor már nem kell törődnöd velük! :wink:

Jó a vonalzód. :) Ha jól látom egyforma a figuránk, csak más színű ruhába öltöztettük! :D

Kép
Kép
tabati
 
 


nagyon jó érzés hogy megjött,mert már tényleg nagyon vártam.most viszont már be kellett kapnom egy algophyrint,mert nagyon fáj a hasam.
pedig mára egy csomó minden be volt tervezve,de azt hiszem ennek már lőttek.

Még elküldhetnek a munkahelyen ha visszamegyek.De azzal vígasztalom magam hogy hátha hamar sikerülne teherbe esni.. :lol:

Viszont nagyon jó hogy kivártam ezt a menszit itthon mert most a munkahelyen lehet össze is esnék...

KépKép
lyndee
 
 


Na, nekem a vetélés után olyan mensim volt, hogy meg sem éreztem. Reménykedtem, hogy így is marad, de a mostani azért fájdalmasabb volt, bár még mindig nem annyira, amennyire szokott. Viszont második nap ömlött belőlem a vér. (már bocsi :oops: ) Aztán harmadik nap már szinte semmi, tegnap már vége is volt. Lehet, hogy eddig is így volt, csak eddig tampont használtam, az meg nem ennyire látványos ugyebár. Most betéteztem. De örülök, hogy egy nap alatt kitombolja magát, mert én nehezen viselem a betétet, és így csak egy napig használtam, utána csak tisztasági kellett. Igaz, azt gyakran cseréltem, de inkább, mint egy ekkora pelenkát elviselni a bugyimban!! Olyankor inkább szoknyába megyek, meg kismamafelsőbe, mert olyan érzésem van, hogy mindenki a fenekemet bámulja, hogy mekkora pelenkát hordok! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


dreika: miért kell az E-vitaminnal vigyázni?
Vendég
 


tabati:dettó ugyanígy vagyok.Eddig én is tamponoztam és most a vetélés után elhatároztam hogy csak betétet használok,még véletlenül sem adok esélyt a baciknak.
nekem is ez a második napom és belőlem is jön rendesen a vér.
Délután meg mennem kell a dokihoz,azt sem tudom mit vegyek fel....holnapra meg nem tudom áttenni mert nagyon zsúfolt napom lesz.Készülnöm kell szombatra mert vendégeket várok.

szóval reméljük hogy ez lesz az utolsó menszink babáig :lol:

KépKép
lyndee
 
 


Szilvi,
mivel zsírban oldódik, így a felesleget nem tudod kipisilni. Ezért jó az orvossal megbeszélni ha szeded, hogy mennyit és mivel szeded. :wink:

KépKép
dreika
 
 


dreika: köszi!
akkor szerintem maradok a vitaminkomplexumoknál, mint pl. az elevit. azokban biztos nincsen több mint a szükséges mennyiség.
Vendég
 


kicsit utána olvastam az előbb milyen ételekben van E vitamin. főleg gabonákban , tésztákban, növényi olajakban. hát nagyon úgy tűnik nekem, hogy nekem alapból nem sok lehet a szervezetemben, mert én hónapok óta nem ettem se kenyeret se, pélsüteményt, se semmi ilyesmit. nem szoktam kenyeret se enni.
Vendég
 


Én is Elevitet szedek, meg folsavat. :wink:
És a paradicsomot, tojást, gesztenyét, esetleg csipkebogyót sem szereted? Vagy egyél egy nagy tál salátát és locsold meg kis olajjal. :)
De az Elevit tuti jó. :D

KépKép
dreika
 
 


Azt nem tudjátok, hogy az Elevitet lehet homeopátiás szerek mellé szedni? én szedek agnucaston (barátcserje) tablettát, mert állítólag nagyon szépen rendbe teszi a hormonháztartást és segít a menstruáció előtti fájdalmaknál is.
Vendég
 


Szilvi!

Nyugodtan szedheted, én Elevitet július óta szedem,mellette, szedtem barátcserjét egész ciklus alatt, a ciklus első felében mellé ittam málnalevél teát, a másodiktól palástfüvet és lám meghozta gyümölcsét és nyugodtan lehet együtt.

Lyndee, gratula a mensihez, akkor drukk az ovuhoz!

Németh!16 Dpo-nál?Ha holnap sincs jele pirinek, szerintem tesztelhetsz!Megy a drukk ezerrel!!!!

Én meg ma voltam a 12 hetes uh-n!Annyira jó volt, minden ok, a férjem is ott volt ő is nagyon élvezte, és képzeljétek éppen fejen állt a babócánk, úgy ficánkolt, ugrált, nagyon jól érzi Hála a Jó Égnek magát odabent!
Kaptunk 4 fotót is róla, megpróbálom feltenni, de lehet, hogy megint nem sikerül!2 profilból,1 a lábairól és 1 a kezeiről.
Ja a méretei:CRL:56 mm amit egy kicsit keveslek, mert a Dalmával annó 11+6-on voltam a 12 hetesen és pont ennyi volt ő akkor, ma meg 12+5-n vagyok és a barinőm is, mert egy napon vagyunk és ő tegnap volt uh-n és neki 61 mm!De a nőci azt mondta, hogy 12 hétnek megfelelő és normális, neki elhiszem, de azért majd megemlítem a dokinak!
Ja, és a haematoma teljesen felszívódott!

ritt
 
 


Kép ezek profilból

Kép a felsőn a lábai, az alsón a kezei láthatóak

ritt
 
 


Ritt:nagyon szépek a fotók!gratulálok,igazi kis formás babóca! :wink:
Azt hiszem most már tényleg megnyugodhatsz,a képek önmagukért beszélnek!


Én most voltam dokinál,azt mondta hogy még maradjak itthon,ne menjek dolgozni.2hét mulva megnéz uh-n hogy mekkora a petesejtem :lol:

KépKép
lyndee
 
 


ritt! köszönöm az infot:) azt hiszem az ultrahang képeid magukért beszélnek:) úgyhogy én is bevásárolok teából is:)
Vendég
 


szilvi:én is ezeket a teákat fogom inni,már a málnalevél teát el is kezdtem :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Sziasztok!
Megjött. :( Úgyhogy indul a closty-s hónap!
Lyndee, Szilvi, Tabati: hajrá!!! :D Azt hiszem még én is csatlakozhatok hozzátok e hónapban!
Ritt: nagyon jók a képek!!! Kis ficánkolós! Biztos nagyon jól érzi magát odabent! :wink:
Dreika: te milyen folsavat szedsz? És mennyit?
Nekem a dokim azt mondta, hogy ne szedjek vitaminkészítményeket, mert elég a természetes bevitel, de nyugodtabb lennék egy kis folsavszedéstől azért...
Kinga
Ja és nagyon köszönöm mindenkinek a drukkot!

Kép
németh
 
 



Vera: Honnan tudod 90% ban??

Kép
csucsu05
 
 


Vera, örülnénk egy kisfiúnak, mert úgy passzolna, hogy egy kislány mellé egy kisfiú, főleg a férjem nagyon akar fiút, de ha kislány lesz akkor is nagyon fogunk örülni, csak az egészsége számít.Különben én is arra tippelek, hogy kisfiú, ez olyan megérzés is, főleg a mai uh után, de a szonográfus azt mondta találjuk ki, mert ő meg nem tudja mondani, pedig nagyon profi!Majd a 18 hetesen talán már megtudjuk! :?: :wink: Ha felefedi magát!

ritt
 
 


Ritt: Bocsi megse dicsértem az előbb a babádat. Nagyon csini és milyen kis ficánka :)

Kép
csucsu05
 
 



Ritt, nagyon helyes a babád! :lol:
Neveken gondolkodtatok már?
Vendég
 


Ritt,
Nagyon édes a kicsi. :)

Kinga,
Napi 1 folsavat szedek. Sima folsav, ez a neve is. :D
Hajrá Closti!

Luca,
És ti neveken?

KépKép
dreika
 
 


Dreika: köszi! :lol:

Kép
németh
 
 


Sziasztok!


Lyndee: Nem tűntem el, én mindig olvaslak titeket. Én is gratulálok a pirihez, és remélem minél hamarabb babás leszel.

Az én ciklusomat már egyáltalán nem tudom követni. Ebben a hónapban is megjött, de 26 napra. Az Elevitet abbahagytam, helyette elkezdtem a Gravidát. És Béres cseppet is szedem mellé, mert nagyon sokat fogytam, és szeretném visszaszedni az elvesztett kilókat. 60kg ról 54-re. De nem értem miért. Igaz elég rendszertelenül étkezek, ami nem túl jó, ha babát szeretnék. A Béres csepp pedig étvágyat csinál. Lehet azért nem jön össze a babó, mert a szervezetem még nincs felkészülve, mert én tudom, hogy van odafent egy angyalka, aki csak arra vár, hogy leköltözhessen a pocimba. Bár amikor most megjött, eléggé feladtam, de megint megpróbálok pozitívan állni a dolgokhoz, és bízni a következő hónapban. Gondoltam rá, hogy elmegyek dokihoz, hogy nézzen hormonszintet, de elvetettem a gondolatot, még várok vele, hisz fél év próbálkozás még nem túl hosszú idő.

Legutóbb amikor rákszűrésen voltam, a doki mondta, hogy elég kicsi a méhem. Lehet ezért jön össze nehezebben?
Aki tud erről valamit, írja meg.




Kép
mónika23
 
 


mónika23!

Nekem is kicsi a méhem, de az ultrahangos orvos és a nődokim is azt mondta, hogy ez az égvilágon semmit se befolyásol.
Vendég
 


köszi a választ Szilvi!
Neked is kívánom, hogy minél előbb legyél babás!
mónika23
 
 


Mónika: nekem a szüléskor mondta a dokim, hogy tudtam mennyire kicsi a máhem? azt mondta talán még ilyet nem is látott. De a Szabina lányom itt van megszületett nem is kevés sullyal. Szóval én vagyok a bizonyíték, hogy a méhnek semmi köze a teherbeeséshez.

Kép
csucsu05
 
 


Mónika!
Köszi!:) Neked is :)
Vendég
 


Mónika:Azért örülök hogy nincs semmi komoly,arra viszont vigyázz hogy ne stresszelj sokat és a kajálást sem szabad félvállról venni.Mindig lenni kell egy kis időnek ahhoz hogy nyugodtan leülj ebédelni vagy vacsizni.
meglátod hamarodan babásak leszünk mi is.
Azt pedig hogy feladd még meg se forduljon a gondolataidban :wink:

A méh nagyságának semmi köze a teherbeeséshez,mert gyakorlatilag a méh akkorára tud nőni amekkorára kell :wink:

Kinga :Sajnálom,pedig annyira bíztam benne.De majd húsvétra is jó lesz,nem? :wink:

KépKép
lyndee
 
 


csajok,olyan rosszul vagyok tegnap óta.hányingerem van.

a teákra gondolok amiket iszok,(málnalevél,gólyacsőr)
van esetleg vkinek ezzel kapcs.-ban ilyen tapasztalata?

KépKép
lyndee
 
 


Sziasztok!

Kinga!
sajnalom, h neked most nem jott be! :cry: Hajra Closti! :wink:

Lyndee!
nem tudom, nekem az volt az erzesem, h puffasztottak :roll: De hidd el, megeri! :D :D :D

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Sziasztok!
Kb 2 hónappal ezelőtt jelentkeztem egy 44 napos ciklus végefelé, majd jeleztem, hogy megjött... Aztán még egyszer. Ezt követően egy baráti tanácsra ovulációtól ovulációig szünetet tartottunk a párommal... azaz inkább ez őt jelentette és szegénykém időnként kaparta is a falat... :lol: Hogy elfoglaljuk magunkat :wink: elkezdtük a 90 napos diétát, ami során rendszeresen és egészségesen (nasi és alkohol nélkül) kezdtünk táplálkozni... ezt azért irtam, mert fent Mónika panaszkodott az étkezésére. Érdemes odafigyelni...

Szóval közben persze figyeltem a hőmérsékletemet, a fertilityfriend.com oldalán regisztráltam az adatokat és követtük a változásokat, tesztet is csináltunk az ovu feltételezhető idején. Aztán úgy döntöttünk, hogy el is jött az ideje az együttlétnek! A chart később jelezte is, hogy jó időben fogtunk bele, már csak reménykednünk kellett. A menzesz eljöttekor foltok jelentek meg, vagy kétszer is lelombozódva jöttem haza, hogy megjöttem, de aztán csak annyi volt. Elegem lett a bizonytalanságból, teszteltünk.

Aztán csoda történt! Rikító piros lett a teszt vonal.... nem hittünk a szemünknek! Nagyon boldogok vagyunk. A hőmérsékletem is magasan maradt, a melleim össze vissza duzzadnak (a párom örömére) :lol: és a következő teszt is pozitív lett... Ja, és mindez úgy, hogy a SOTE-n már időpontunk volt az első vizitre a repro központjukba...

Egyelőre még reménykedünk, mert egy dolog, hogy babát várunk, de szeretnénk biztosak lenni benne, hogy egészséges, rendben van, hiszen 40 felett, első babával minden előfordulhat.

Igyekszem tájékoztatni Benneteket! És hasonló sikereket kívánok mindenkinek, aki babára vár!

Stike

KépKép
stike
 
 


Móni: ezek szerint neked megérte? :wink:

Stike: gratulálok!

Lyndee: nem tudom, én még nem próbáltam soha ilyen teákat. De gondolom nem a legfinomabbak. Lehet, hogy már "csak úgy" megundorodtál az ízüktől, nem?

Kép
németh
 
 


Stike:Ez nagyon szuper hír!GRATULÁLOK!!!!!
Megérte az önmegtartóztatás és a diéta is :wink:
Mikor mész dokihoz?
Várjuk a további fejleményeket! :wink:

Bangham:Gondolod megéri folytatni?Igaz még csak 3 napja iszom,de nem tudom hogy ez tényleg segít e...?

KépKép
lyndee
 
 


van hogy émelygek vagy hányingerem van,van hogy szédülök is.nem tudok mire gondolni mert mást nem szedek,még az elevitet sem.

KépKép
lyndee
 
 


Kinga!
Igen, ma reggel teszteltem egy +-at! :D

Lyndee!
Nekem az izevel semmi bajom nem volt es nem tudom, h van-e osszefugges, de osszejott! :D

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 



Stike, Bangham, szuper!!!!!Gratula!!!!!
Vendég
 


Dreika, még nincsenek neveink.Mert ugye 3 pár név kell... :lol:
Vendég
 


Bangham!Gratulálok,ez fantasztikus! :D :D :D

Remélem nekem is segít a "csodatea". Te hogy ittad,egy nap 2-szer vagy 3-szor? és milyen időpontokban?

KépKép
lyndee
 
 


Most aztán tényleg beindultak a gólyák húsvétra...csatlakozni kéne nekünk is csajok,még beleférnénk a 2008-as szülésbe is :lol:

KépKép
lyndee
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: