Új privát üzeneted érkezett!

Dita!
Olyan, mint a tojásfehérje.

Évi!
Merre jársz?
20150601134430
 
 


Viki!
Aha! Akkor innen a "tojcsi"! :roll:
dita75
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk... Próbálok majd visszaolvasni is! :oops:

Voltunk tegnap dokinál. 18 mm a babókánk, korának megfelelő, minden rendben van.

Doki a 34 évem miatt kombinált tesztet javasolt...

Kaptam egy képet is, bár nem túl jó a gépe a dokinak, de azért valami így is látszik...

Kép

Próbálok jönni még ma és reagálni mindenkire!

Pusszanat!

Kép

Kép
anyoooka
 
 

 
 

Anyo!
Nagyon szépséges a Kis Pacád! Már 18 mm? Azta!
20150601134430
 
 


Anyooka: gratulálok ! Dorka várja már a tesót?

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Anyooka!
Észrevettem, hogy mindennek ellenére nagyon tudok örülni mások boldogságának. Gratulálok, biztos minden rendben lesz, és nagyon örülök, hogy vannak olyanok akiknek beteljesül a vágyuk. Előbb vagy utóbb mi többiek is fel tudjuk tenni majd a "pacaképeinket", hisz már nagyon sokan jelentkeztek a "gruppen szülésre". Jön a tavasz most már mindenkinek sikerülnie KELL!!! Sok boldogságot kívánok! :D :lol:
dita75
 
 


Sziasztok,

anyooka,

nagyon szép a pocaklakócskád!

Én aktívan pihenek, nagyon jól esik egy kis henyélés.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


monic
most már duplán irigyellek!!!! vagy triplán? Már nem is tudom! :lol:
további kellemes pihit neked. egy sanyarú sorsú dolgozó.... :lol:
dita75
 
 


Dita: nem vagy egyedül :roll:
én már alig várom a 18.00órát és eldobok mindent , rohanok haza és várom haza a párom, aki majd 1 hetet volt távol. előre hozzuk a valentin napot. :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinke!
Neked 6ig tart a munkaidő? Nekem csak fél 5ig. :D
20150601134430
 
 


Dita,

úgy döntöttem, hogy én vagyok a legfontosabb magamnak és ha a babához a sok pihenés kell akkor én megtezsem az ügy érdekében :wink:

A munka meg szerintem megvár, pár nap hiányzás nem a világ, majd behozom a lemaradást.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Viki!

Köszi a hiányolást, itt vagyok, csak valahogy nagyon összejött a házimunka. Mindent meg kell(ene) csinálnom, amíg a Dóri alszik, hogy utána nyugodt szívvel vihessem bandázni :) Még főznöm kellene, de lehet, hogy azt a motoroztatás utánra hagyom :)
A plusszkilók miatt ne aggódj, majd szopi alatt lemegy. Vagy utána :) Sok hajtól is megszabadulsz majd szülés után, úgyhogy inkább ne adj belőle senkinek :wink:

Anyo!

Csoda gyönyörű bébike! Tényleg jó nagy, a Dóri 9 hetesen volt ekkora. (Még mindig betéve tudom a méreteit :oops: )

Kata!

Felvettelek a táblába, a legközelebbiben már szerepelni fogsz :)

Monic!

Neked már a babaragacsokat kell küldeni :)+++++++++++++ Nagyon bizató eredmények! :)

Dita!

Ha fogadtok még késői jelentkezőket a gruppen szülésre, akkor jönnék én is :wink:
A pét csak stimus ciklusban érzem, pedig van stimu nélkül is normál peteérésem.

Bumi!

Én szájon át szedtem az utrót, úgyhogy nem tudom :roll:

Nellike!

Nagy-nagy drukk holnapra! Ilyen szép szerelmetes napon tuti sikerülnie kell a beültetésnek!

Nemone!

Remélem sikerül mielőbb kikezelni a férjed fertőzését! Drukk, hogy ne maradjatok le a következő ciklusról!


Mi holnap megyünk a Kaáliba konzultálni, hát, kíváncsi vagyok, mit fog javasolni a doki. Én szeretném, ha tovább inszemeznénk, és a lombik csak végső megoldásként jönne szóba :roll: Persze lehet, hogy tuti ami fix alapon felíratkozunk a várólistára, sose lehet tudni..
Délután meg bőrgyógyászhoz megyek, lehet, hogy le kell szedni majd egy anyajegyemet. A cicimen van, pont a merevítő alatt, szóval nem épp a legjobb helyen. Fogorvosnál se voltam már elég régóta, ott is tiszteletemet kellen tenni... Lassan a rákszűrés is esedékes, ajjajj... Van ám tennivaló, és egyik jobb, mint a másik :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!
Dobj priviben címet, hogy feladhassam postán az avivát. :wink:

Neked aztán mozgalmas, orvosokkal teli napjaid lesznek.
20150601134430
 
 


Viki!

Elküldtem, nagyon köszi!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!
Dokiundorod lesz! Én ezelőtt szinte sosem jártam orvoshoz, és ezért minden vizsgálattól féltem nagyon. A vérvétel a mai napig kikészít. Egyszer azt mondtam, hogy egyetlen vizsgálattól nem félek a vizeletvizsgálattól. :lol: :lol: :lol:
De most már megedzőttem. Kb. két éve járok folyamatosan és úgy egy éve már nem kiskanállal szednek össze a folyósón. Mindig elájultam szuri után. :oops:
Monic!
Jól teszed. Az én főnököm hüppögött, hogy már megint uh-ra megyek, és az 3 órán át tart? Gondoltam magamban - és közben jót nevettem: ha megtudom, hogy terhes leszek, akkor nemhogy 3 órát, hanem vagy 3 évet nem jövök dolgozni. :lol: :lol: :lol:
Visszavonom a sanyarú sorsú dolgozó kijelentésemet, mármind a munkaidő szempontjából, ugyanis én 15 perc múlva húzok mint a szél..... :D
Cinke!
Már én is várom nagyon a Valentin-napot: csütöRtököt , hisz amúgy is R-betűs nap lesz, úgyhogy duplán lehet örülni. Bár én is olyan vagyok mint a viccben a csaj: a péntek nálam préntek. :oops: kellemes "időtöltést" Nektek! De finom voltam! :lol:
dita75
 
 


Dita!

A vérvételtől én is mindig féltem :oops: , de mióta kiderült a pajzsmirigy gondom , és szoros ellenőrzés alatt vagyok (min. 3 havonta vérvétel, terhesen még sűrűbben), már meg se kottyan. Már nem lehet lázba hozni ezzel, de a fogorvotól még mindig úgy félek, mint a tűztől :oops:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!
Azt nem csodálom, tudnék mesélni, de azt nem szeretném, hogy miattam Neked vagy bárkinek rémálmai lennének.... :lol:
dita75
 
 


Nellike,

millió drukk a holnapi beültetéshez, meglátod minden rendben lesz és 9 hónap múlva világra hozod a picurkát vagy esetleg picurkákat :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Nelliek!
holnapra kezem-lábam keresztben értetek :lol:
Valentin napi babá(k) lesz(nek) :P

Anyooka!
gratula a szép pacához 8)

Évi!
drukk a konzultációhoz :wink:

Dita!
mik ezek az R betűs dolgok? :roll:

Czinkeb!
jó elő-Valentin napozást estére :wink:

Nemone!
apa jobban van? :D

Monic!
hogy vagy?

Bettike,Szezso?
Vendég
 


Vicuska!
Nálad / nálatok mi újság???? Már tegnap is kérdeztem. :cry:

Mikor tesztelsz?
20150601134430
 
 


Vicuska,

köszi jól vagyok, tegnap egy kicsit görcsölt a hasam, de mára elmúlt. Itthon vagyok, pihenek és remélem a legjobbakat.

És te érzel már valamit?

Évi,

holnap gondolok rátok, szerintem nem baj ha feliratkoztok a várólistára mert ha mégis a beültetésre kell sor kerülnie akkor nem kell sokat várnotok, ha meg előbb jön a baba akkor meg akármikor le lehet mondani a dolgot.
Amúgy ezen a dolgon én is gondolkodtam már, megvárom ennek a ciklusnak az eredményét és majd akkor eldöntjük, hogy mi lesz.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Desviki!
bocsi :oops: .elvileg lehet holnap reggel tesztelek,bár az még csak 11.,dpo,de hátha..... :roll: csak mert Valentin nap lesz :wink:
a hasam nagyon görcsölt a hétvégén,most csak fájogat,a derekam is érzem,a cickóim majd kidurrannak(de ez csak a progitól van)

dobok egy görbuszt :P
Kép
Vendég
 


Desviki: még pénteken is 18-ig dolgozom!! most lehet sajnálni!! :cry:

Évi: tényleg doki undorod lesz!
szerintem a fogorvos a legjobb fogyókúra. én esténként jártam nov-dec-ben így a vacsi mindig kimaradt. :wink: most újból kellene mennem, mert még van 3 javítandó fogam . :cry:

Nellike: holnapra ++++++++++ :!:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Vicuska, Nellike!
Nagy nagy drukk holnapra Nektek!


Kép

Czinke!
A pénteki munka is tök durva, mi akkor 2kor lelépünk már. Bár nálunk a péntek a leghúzósabb nap (jelentések leadása, stb).
20150601134430
 
 


Most nézegettem végig, hogy holnap Valentin-napon kiért is kell szorítani, tehát az összesítés:

Évi,

+++++ a holnapi Kaáli konzultációhoz!

Nellike,

+++++ a holnapi beültetéshez!

Bettike,

+++++ a holnapi UH-hoz!

Vicuska,

+++++ a holnapi teszthez!

Czinkeb,

nagyon sajnálom, hogy este 6-ig kell mindig dolgoznod. De hogy még pénteken is! :twisted:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Hát csajok, akkor én nem panaszkodhatok, mert még suliba járok :roll: Igaz kettőbe, de azért lazább az időbeosztásom, mint nektek.

Holnapra mindenkinek, akinek szüksége van rá egy nagy kalappal. És persze jó valentinozást! Bár én nem rajongok érte annyira.
i.kata
 
 


Jó reggelt!

Évi, Nelli, Betti, Vicuska!


Kép

A valentinnapot mi sem tartjuk, műünnep. Szép lenne, ha csak ekkor kapnék virágot....
20150601134430
 
 


nekem nega,a hőm is zuhanásba kezdett :(
de a többiknek millió drukk! :lol:
Vendég
 


Vicuska!
Korán teszteltél még! Én csak a 13. napon vállaltam be.

Szezsoka!
Te mikor tesztelsz?
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Évi, Nellike, Bettike: Mennek a drukkok! +++++++++

Vicuska: Még korai volt a teszt, szerintem vasárnap csinálj még egyet! Egy ++++++++ - at! :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Sziasztok!

Köszönöm! :lol:

Olvasó üzemmódban vagyok, csak vagy dolgozom vagy alszom! :lol:

Drukk mindannyiunknak mára! :lol:

Vicuska! Két nap múlva + lesz! :wink:

Kép
bettike
Eger
 
 


Sziasztok Csajok!
Úgy látom nagyjából ma mindenkinek szüksége van a drukkra, és ez alól én sem vagyok kivétel. Szerintem az éjjel repedt meg a hatalmas bébijelöltem, és nem hétfőn, mivel este fura érzéseim voltak, megnéztem a hőmet és majdnem 36,9 volt. Reggel ugyan két fokot visszament. Viszont egy bibi van, hogy Valentin-nap alkalmából mi pont, hogy összevesztünk a párommal. :cry:
Vicuska!
Van egy vicc arról, hogy egy idősebb házaspárnál a nőnek magasabb a vérmérséklete így folyton együtt lenne a férjével, akinek annyira már nem fűlik hozzá a foga. De mivel nem akarják, hogy emiatt szétmenjenek, megbeszélik, hogy az R betűs napokon lesznek együtt, a többi pihenő. Hazajön a férj, látja, hogy az asszony az ágyban várja. MEgkérdezi tőle, milyen nap is van? Mire az asszony: PRÉNTEK!
Hát nálunk is ez szokott lenni. A párom van, hogy 18 órát is dolgozik egy nap, valahol megértem, de így hogyan akarunk családot? Hétvégén szintén nem sok idő jut egymásra, mert a kisfia mindig itt van nálunk, és a srác a 24 órás figyelmet rendesen ki is vívja magának. Hát ez van. De a gyerekről nem mondok le. Szexpartnert találok mind a tíz ujjamra, és ha társat nem találok, akkor egyedül nevelem fel.
dita75
 
 


Jó reggelt!

Vicuska: korán voltál még, a mai napi tesztelést tekintsük bemelegítésnek :wink: mit értesz azon, hogy lezuhant a hőd? Ha 1 max. 2 tizedet, akkor ezt meg sem hallottam…

Évi, kezet foghatunk, én is megyek fogorvoshoz :-) jövő csütörtökön…már előre utálom…

Nellike: drukkolok mára!

Bettike: szerintem nagyon szép napod lesz!!! :-D

Viki: legkorábban vasárnap tesztelek, hőmtől függően...

Engem jelenleg egy kis megfázás tart hatalmában, így tök jó a hőgörbém (5 napja 37) viszont tegnap eléggé görcsöltem napközben…Apa (az örök optimista 8) szerint, csak a beágyazódás miatt…Azért ő is már egész jól ki van képezve a témában :-D

Mindenkinek puszi, akinek nem írtam külön! :-D

Legyen szép napotok!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso!
Apa nagyon helyes, hogy támogat! Anno az én páromnak is minden reggel meg kellett mutatni a fertilitis görbémet.

Amúgy én is a 2. héten végig arcpírt éreztem, és megnőtt a hőérzetem napközben.
20150601134430
 
 


Dita
Az én párom meg állandóan utazik... Igaz többnyire reggel megy, este jön, de addigra már ő is fáradt. Bár nem kell kétszer mondani, ha szeretnék összebújni vele. Jövő héten szinte nem is fogom látni, mert hol Ausztriában lesz, aztán Lengyelországban, utána Németben.... Én meg csak akkor látom, amikor viszem, meg hozom a reptérről :cry:
Fel a fejjel! Az apró cselek mindig segítenek.
i.kata
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek boldog Valentin napot! Kép

Nellike!

Nagyon-nagyon drukkolok mára! Kép

Évi!

A fogorvostól én is borzasztóan félek, de ennek ellenére nagyon bátor voltam és november-decemberben megcsináltattam az összes fogamat, illetve a tüdőszűrésen is túl vagyok.

Tegnap voltam a dokinál felíratni az antibiotikumot a férjemnek, és sajnos megint a 3 hetes kúrát kapta. :( Ami azért probléma, mert nekem kedden volt peteérésem, tehát kb. 2 hét múlva megjön. De akkor ő még szedi a gyógyszert amikor nekem el kellene kezdenem a stimulációt, és majdnem akkorra lesz meg az új vizsgálat eredménye, amikor az inszemináció lenne. Hát, majd a ciklus 2. napján megyek a dokihoz, és ő eldönti, hogy így belevágjunk vagy pihenjünk még egy hónapot. Amúgy megnyugtatott a doki, hogy lehet, hogy csak elhanyagolható baci volt a katonákkal, csak szobahőmérsékleten mire elkezdték vizsgálni, addigra elszaporodtak, és azért lett kimutatható mennyiség. Engem nem kell kezelni, csak annyit mondott, hogy mostanában többször csináljak tejsavas öblögetést, akár minden este.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Monic: de jól összeszedted, h kiért kell szorítani!! :wink:

mindenkinek akkor hajrá!!!

Szezso: az enyhe megfázás az jó!! :wink: ++++++++! szorítok!!

mi sem valentin napozunk. szerintünk is csak az üzleteknek nagy buli ez!

Nemone: nemrég volt a magellánban (tv2 ) az intimhigiénáról szó! direkt megnéztem! én tisztaságmániás vagyok, intimtörlőkendő nélkül tapottat sem megyek, elég sokat mosakszom....és a tv-ben pont azt mondták, h nem jó az irrigálás, mert a természetes folyamatok felborulnak. én mondjuk nem irrigálok, csak kívülről mosakszom rendszeresen, alaposan. szóval légy okos, h mi a jó! :roll:

dolgoznom kell most sajna nagyon!! majd este jövök!!
pusza mindenkinek!! és mindenkinek+++++++++++

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Nemoné!
A volt dokim jánlotta a Génia hüvelykúpot. Ez tejsav alakú, hetente 1 elég belőle, hogy kicsit rendezze bent a dolgokat.

A sok irrigálás tényleg nem jó.
20150601134430
 
 


Igen, tudom én is, hogy nem jó a sok irrigálás, de ha az orvos ajánlja. :roll: Meg is lepődtem, de szerintem ő csak megelőzésképpen mondta, hogy amíg nem gyógyul meg a férjem, addig ne kapjak el tőle semmit. Ezt a Génia kúpot viszont kipróbálom.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Ha használod éjszakára egy eügyi betétet tegyél be, mert eléggé folyós állagú lesz. :oops:

Mi anno kaptunk mindketten egy elég erős tablettát, hogy ne fertőzhessük oda-vissza egymást.
20150601134430
 
 


Desviki: bocsi, el is felejtettem megköszönni a cuccost!! :oops:
köszönöm szépen, még szépen le is fűzted!!! köszönöm!!! :wink:

most tényleg lelövöm magam, ma szlázok ki és nagyon csúszásban vagyok! :roll:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinke!
Nincs mit! Szívesen! Remélem eredménnyel fogod használni.

A postát megdícsérem, hogyi lyen gyors munkát végzett!!
20150601134430
 
 


Tudom, hogy nem lesz rá szükségem, de hányadik inszem után vállalkoznak az emberek a lombikra? Csak úgy kíváncsiságból...
i.kata
 
 


Kata!
Ezt intézet válogatja. Van ahol a 3. sikertelen után megcsinálják, de van hol a 6-ot meg kell csinálni.
20150601134430
 
 


És gondolom horribilis összegér csinálják, nem?
i.kata
 
 


Nekem az orvosom azt mondta, hogy a TB 5 inszemet támogat (nekem a SOTE II. sz. klinikán csinálják és nem kell érte fizetni), utána jön a lombik.
A fizetős inszemeknél nem tudom, hogy mi a szabály.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kata!
Az összeg attól is függ, hogy milyen protokollod lesz, long vagy short. Ez attól függ, hogy mennyi stimut kap az ember.

Sztem egy úgy ~ 100 e Ft körül lehet egy.
20150601134430
 
 


Monic!
6 inszemet támogaz a TB.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Megjártuk mi is a Kaálit, és nagyjából azt mondta a doki, amire számítottam. Nem kell megvárnunk a 3 hónapot a pajzsmirigy kontrollig, március közepén már mehetek vérvételre, és ha az rendben, akkor a következő ciklusban belevágunk még egy inszembe. Többet nem javasolt, de ha ragaszkodnánk hozzá, akkor lehetne. Felajánlotta, hogy felír a lombik várólistára, de ezt már előtte itthon elvetettük. Inkább visszamegyek kicsit dolgozni szeptembertől, a Dóri pedig bölcsibe, hogy összeszedjük magunkat kicsit anyagilag, és jövő tavasszal lombikozunk.
Az inszem nálunk is másképp fog menni, mint eddig, Merionalt kapok a Closti mellé, és ír Utrót is. Hát, ennyi. Legalább már körvonalazódott a jövő :) Akárhogy is lesz, úgy lesz jó :)

Nellike!

Már biztos túl vagy a beültetésen, úgyhogy babaragacsok++++++++

Bettike!

Remélem hozol képet a legifjabb topicbabáról!

Vicuska!

Nem ér elkeseredni, nagyon korán volt még ez a teszt... Ebből még nagyon simán lehet pozitív! Kép

Dita!

Az esti hő sajna semmit nem jelent, csak a reggeli számít :(

Szezso!

Nálam még csak elhatározás szintjén van a fogorvos, még a bejelentkezésig sem jutottam el :oops: Te viszont nagyon bátor vagy, ha már időpontod is van!

Nemone!

Na, ezek jó hírek, lehet, hogy mégse marad ki egy ciklus! Szuper, drukkolok,hogy így legyen :) Biztos nem lehet komoly a fertőzés, ha téged nem is kell kezelni!

Kata!

Nekem 4 sikertelen inszem a feltétele a lombiknak, ma jól kiokosított a doki. 35 év felett már csak 3 kötelező, de a Kaáliban senkinek nem ingyenes :( A lombik 60-70 ezerből megvan, mert a gyógyszerek 70%-át állja TB. Ez az összeg csak a normál stimu adagra vonatkozik, ha valaki nem reagál jól valamire, és több kell belőle, akkor többet kell fizetni. Így nem olyan vészes, főleg, hogy az inszem gyógyszerekkel együtt több, mint 50 eFt...

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Köszi az infókat. Én is azt számolgattam a múltkor, hogy gyógyszerekkel együtt kb. 55.000 volt az inszem, ebből maga a beavatkozás 40 volt. Ehhez képest a 100e tényleg nem tűnik soknak. Azért is kérdeztem, mert még régebben olvastam valahol, hogy 200-300e a lombik. De reméljük nem lesz rá szükség. Mint ahogy nektek sem, Évi :wink:

i.kata
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: