Új privát üzeneted érkezett!

beneveztem Atikát egy szépségversenyre :mrgreen: :D

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Kép

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Akkor gyere ide reggeli kávézásra :)
Hova nevezted be a királyfidat??

Kép
csucsu05
 
 

 
 

ja :D majd hajnalok hajnalán átszaladok mi?amikor a világomat nem tudom,és örülök,hogy a kávéfözöt megtalálom :lol:
http://www.bebietel.hu itt van babaszépségverseny 8)

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Mondjuk ne hajnalban gyere mert akkor én sem tudom hol vagyok még:)

Kép
csucsu05
 
 


csak azt nem tudom,szavazni hogy lehet,vagy megnézni a képet :shock:
csak az elözö nyertesek képét mutatja :twisted:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


akkor ebben hasonlítunk :D

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Mita: Még biztos alszik:)

Kép
csucsu05
 
 


na talán ma jobb idö lesz,süt a napocska 8)

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Igy ablakon keresztül jó az idő. De én voltam kint és nagyon hideg az idő. Még havazást is mondtak ma a tv-ben igaz azt a hétvégére. Már elegem van a télből jöjjön már a meleg:)

Kép
csucsu05
 
 


hát már én is unom ezt a hülye hideget :evil: hallottam én is hogy hó is lesz,de nekem marhára nem hiányzik :cry:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na megyek kicsit,elszórakoztatom ezt a kis manót,felébredt :D
majd még jövök! :P

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Énis megnéztem a szépségversenyt de a ynerteseket rakják ki. Nem találtam meg hol lehet keresni.
Jó énis megyek főzni. Puszi.

Kép
csucsu05
 
 


jó főzést! :D

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


sziasztok lányok.ma azért nem voltam délelőtt mert bementem az istvánkórházba a szövettanért.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


jó reggelt!
nitacska eredmény? :)

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Jó reggelt. !!! Reggeli kávé megvolt???

Kép
csucsu05
 
 


helló csucsu :)
most iszom a másodikat :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


szétmegy a fejem :oops: :twisted:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na kicsit összekapom a szobát :roll:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: ne is csodálkozz ezen hisz fronthatás van. Jön a hideg. Nekem is tegnap nagyon fájt este a fejem. Vegyél be szerintem valamit

Kép
csucsu05
 
 


egyébként tudja valaki hol van itt halásztelken motorcross pálya?egy ismim jön fel versenyre vasárnap ceglédről,de ö sem tudja hol van!
na meg persze én sem :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


már vettem cataflamot,de az se nagyon használ! :cry:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Nem Halásztelek végében a tököli reptér kezdeténél? na ha hazajön a férjem megkérdezem neked ő már régóta kb 20éve él itt Halásztelken.
Nem használ a Cataflam???

Kép
csucsu05
 
 


én is arra tippeltem,de nem vagyok benne biztos!atit meg már 2 napja elfelejtem megkérdezni ö tuti tudja :D
nem használ,hogy a fene essen bele :twisted:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


csucsu a szülinapomon regisztráltál :D
én meg az uramén :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Tényleg?? Na akkor itt a szülinapok valahol egyeznek valamilyen módon. Mert úgy a fiad aznap született mikor az én férjem :)
Nóra a te férjed is régóta lakik halásztelken???

Kép
csucsu05
 
 


érdekes:DAti a születése óta lakik itt:D

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


amúgy nem férjem,csak összeálltunk mint a lovak :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Olyanok vagytok mint a házasok hisz családot is alapítottatok :) Mondjuk imádok a lovakat :) :)
Tényleg születése óta itt él?? Akkor azért volt a férjemnek arcról ismerős a párod/férjed:)

Kép
csucsu05
 
 


Tényleg: Boldog valentin napot!!!!

Kép
csucsu05
 
 


Nita: Ébresztő...........................

Nóri: Kisfiad felkelt már???

Kép
csucsu05
 
 


na ja!a papir meg le van ... :D ha szét akarunk menni,tök mindegy hogy van papir,vagy nincs...csak annyi hogy igy egyszerübb :wink:
bár erröl szó sincs szerencsére :lol:
lehet ismerik is egymást :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


nektek is boldog valentint :wink:
felkelt,evett,és most megint alszik 8) az éjszaka vagánykodott,most azt piheni ki biztos :P

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Az én lányom is már 6kor felkelt. De nem is baj mert ma 12kor akarom letenni aludni . Kettőre fel kell kellnie mert megyünk ügyvédhez.
A párod hogy dolgozik Nóri? Hétvégéje szabad???

Kép
csucsu05
 
 


Nóri: Készültéla Valentin napra a párodnak vettél valamit?

Kép
csucsu05
 
 


az én manóm 2:45kor felsírt(vszinü a fogacskák bántják) és 4ig fent volt.ilyen még nem volt :?
a párom általában hétfőtől péntekig,de van ugy hogy szombaton is néha,és nagyon ritkán becsuszik egy-egy vasárnap is :cry:
még nem vettem semmit,ötletem sincs,pedig napok óta jár az agym,hogy mivel kéne készülnöm,vennem.szégyen gyalázat,tudom,de gözöm sincs!de még van pár órám :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


te mit vettél?mivel készülsz?hátha ötletet merithetek töled 8)

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Ott a házatok előtt a virágüzletben nagyon jó dolgok vannak valentin napra.
Nem szoktál oda benézni???
Én oda járok mindig mikor valakinek virágot kell kötettni. És rengeteg kis ajándék is van.
Én egy csokit vettem a Tominak igaz tegnap már oda is adtam mert kiszúrta. Mindig szoktamneki venni valamit meg ő is nekem de idén valahogy nincs most rá idő. Ma is rohanunk meg most az új házat kapjuk Valentin napra.


Szegény kisfiad biztos akkor a fogacskái nem hagyják aludni. :(
Az jó ha csak alkalomszerűen dolgozik hétvégén a párod.
Mit dolgozik?
Az én párom hétköznap dolgozik hétvégén hálistennek nem. Nagyon ritkán megy ő is szombaton. De arra kap egy egész napot szabadságként.

Kép
csucsu05
 
 


mi is itt szoktunk virágot köttetni,2hete voltam bent utoljára,de ma leszaladok majd :D eszembe nem jutott volna,köszi :lol:
Ati festö! a te párod mivel foglalkozik?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Képzeld a férjem mondt a te férjed festő.
Na ezt honnan tudta? Lehet azért volt neki ismerős??
Az én párom olyan helyen dolgozik ahol a rossz emberek vannak :)
Irodában dolgozik. De talán azért ismeri a párodat mert a férjem apuja festő. Lehet találkoztak már.

Kép
csucsu05
 
 


az igen:D
hogy hivják? :)

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na sziasztok.Nóri/csucsu:
felkeltem végre,de csak mert furán éreztem magam.mint kiderűlt megjött végreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitacska JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ REGGGGGELTTTTTTTTTTT!!!!!!! :lol:
GRATULA :wink:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Mi volt a dokinál nitacska? :)

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nita: Kialudtad magad??

Kép
csucsu05
 
 


:?: :?: :?: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na mivan :?: :twisted:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


vááááá milyen cikket találtam :lol: :D :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Menstruáció alatt nem szabad hajat mosni?

Ősi mítikus képzet szerint a havi vérzés a megtermékenyülés elmaradását sirató méh könnyezése.Valójában azonban a vérzés azért indul meg, mert a méhnyálkahártya felülete, amely megvastagodva, mirigyekkel telve készen állt a megtermékenyített petesejt befogadására, berepedezik, s minthogy nem következett be megtermékenyülés, leválik. A havi vérzés tehát egyaránt mutat hátra és előre: megszabadul a régi méhnyálkahártyától, amelyben nem termékenyült meg petesejt, valamint felkészíti a szervezetet az elkövetkező szakaszra, egy esetleges terhesség befogadására.Szintén minden társadalomban kialakultak mítoszai és szertartásai a havi vérzésnek. A zsidók és muzulmánok például a tisztulásért imádkoznak a havi vérzés után. A nyugati világ egyes részein azt vallják, hogy vérzés idején nem tanácsos néhány gyümölcsöt, például ananászt és málnát enni. Ma is él a hiedelem, hogy a hajmosás fokozza a vérzés erősségét és megfázást és tüdőgyulladást okoz. Él olyan nézet is, hogy a menstruáció tisztulási folyamat, és ha elmarad, káros anyagok gyűlhetnek fel a méhben.Ezekből a hiedelmekből azonban egy szó sem igaz! A lányok, felnőtt nők havi vérzéskor is bármit csinálhatnak, amihez csak kedvük van: akár lovagolhatnak, úszhatnak, hajat moshatnak, bármit ehetnek, és szeretkezhetnek! :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?