Új privát üzeneted érkezett!

Lányok én se a lapar se a hsg után nem véreztem, na jó picinykét de azt is csak a beavatkozás napján...mondtam a férjemnek,hogy remélem a szülés is ilyen lightos lesz :)

Szia Árnika!!
Hogy vagy ma??

Vanda 2002végén volt a laparom és 2007 februárban a HSG-m igaz megint laparoztak volna de azt nem akartam, sajnos felfázás,műtét és egyéb dolog is okozhat elzáródást, nekem javasolta a "sima" dokim...évente biztos nem szükséges de lehet érdemes lenne tisztázni a feltételeket....nekem B.B. örült mikor vittem neki a papírkát,hogy átjárható vagyok de előtte nem mondta hogy kellene.. sima nőgyógyid nincs?
Ti mikor indultok és inszem vagy lombik?

Napsütéses hétfői napot!
Vendég
 


Kincs!

A nőgyógyászom mondta, hogy a problémamentes előzményekre tekintettel nem biztos, hogy kelleni fog.
Első konzultációra márc. 26-án megyünk és biztos a lombik. A párom "kisfickói" kevesen vannak és 5%-os a mozgékonyság, inszem szóba se jöhet. A páromnak az előző házasságából is lombikkal született a kislánya és akkor az andrológián még olyat is mondtak, hogy ne is reménykedjen saját gyerekben. Jelzem ehhez képest a lombik elsőre sikerült...
vovanda
 
 


Kincs neked elöször volt laparod és utána HSG??? :roll:
Köszi kérdésed jól vagyok. nem nézelődtél a corában??

Én azt hiszem keresek egy jó dokit. Valaki ha tud itt debibe azt szivesen venném.
Ez a lapar téma nagyon izgat. Ha mennem kell újra lombikra , akkor úgy szeretnék menni hogy minden tökéletes legyen. mivel nem sok lehetőségem van már amúgy sem :(
Így inkább vállallnék még egy lapart.( és az tényleg nem fáj)

Vérzés hmmm... nem akartak kiengedni tusolni, jelszóval úgy is megyek haza nemsoká ...közben inkább nem részletezem hogy néztem ki. :shock:
De ez csak a HSG-nél.

puszi sok a dolgom

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 

 
 

Sziasztok!

Köszönöm az érdeklődést! :D

Hát már csak uh, és remélem annyi, utána már gondolom szuri és inszem! Már haladunk! :)
Mondta a doki, hogy uh-ra menni kell a 10.-12. vagy a 20.-22. ciklusnapon! Utána nem tom mi lesz! Vagy még nézegetnak uh, és majd a köv. hónapban kezdünk, vagy már kiadja a recepteket és mindent bele :)

üdv. nektek!
kjaja
 
 


kjaja: Szerencsére már te is túl vagy ezen a vizsgálaton. Én is voltam uh a 21. napon és már kaptam volna a gyógyszert, de nekünk jobb lett a párom eredménye így insem lesz Miskolcon
szmet
 
 


Vanda, ha tuti a lombik átjárhatósági (akár laparos altatós akár hsg) nem kell!

Árnika igen a pco miatt volt laparom igazából a petefészkeimet babrálták (utólag tudom,hogy feleslegesen..) és ha már ott voltak megnézték a vezetékeimet is(a lapart Bacskó csinálta, azt mondják ebben profi,akkor még a klinikán dolgozott, már a kenézy főnöke)...mivel évekig nem jött baba így azt mondtam mikor már "szép" ciklusaim voltak,hogy laparra nem akarok menni de a hsg mindenképp kell,főleg inszem előtt..
A corában nézelődtünk, és ott vásároltuk a matracot és a lepedőt meg két rucit, árban jól hangzanak, viszont nem mindegyik dolog tetszett..
Vendég
 


Kincs!

KÖSZI!!!! :lol:
Ez jó hír. Nagyon féltem tőle....
vovanda
 
 


Egy kérdés: Két insem között kell e szünetet tartani?
Inseminációnál injekciót vagy inkább gyógyszert adnak.
Nemsokára megyek feliratni a gyógyszereket és kíváncsi vagyok.
Ja és arra is, hogy mi van akkor ha a gyógyszertárba nincs és rendelni kell.
Előfordult már valakivel ilyen?
szmet
 
 


Jó reggelt!

Szmet!
Ez nagyon egyénfüggő!
Nekem az első inszemem spontán ciklusban volt (előtte volt egy túlstimum) megvártuk míg pé-lesz aztán jöttek a kiskatonák. De egy petécskének kevesebb az esélye. Így a következő ciklusban stimu volt, bár én kicsit féltem a hormontól és csak sima clostit akartam,de már nem bánom hogy így alakult :D Szóval szurikat kaptam lett sok tüszőm, és egy sikeresen randizott is.
A hormonaidtól is függ,hogy mit és mennyit kapsz de sztem inkább szuriznak...clostit én úgy látom csak egyéni kérésre adnak ...
Debiben a klinikai patikában általában van minden, ha nincs délutánra vagy reggelre meghozzák, vagy több gyógyitárban próbálkozol!Van sok lehetőség szuri nélkül nem maradsz!
Azt nem tudom, hogy hormonos stimunál inszemnél is kell e a 3hónap pihi, ha kicsi adagot kapsz lehet,hogy nem. De reméljük nem is lesz következő!
(azt tudod,hogy az inszem 40.000+ a gyógyik)

Szép napot!
Vendég
 


Szia Kincs!

Mivel már valószínű, hogy nekem nem lesz több vizsgálat, csak uh. val megnézik a peteérésemet (gondolom), utána mi van?! Vagy még 1 hónapig nézik a peteérésemet, és utána gyógyszerek, vagy már egyből gyógyszereket kapok! És lenne még egy kérdésem, hogy ez az egész inszem hogy megy?! A folyamatára vagyok kiváncsi! Mert a lombikról már mindent találtam, de az inszemről semmit! Hanyadik napon kezdjük a gyógyszert, meddig szedjük, kell-e járni uh.-re vagy vérvételre?!

Bocsi, hogy ennyit kérdezek, de érdekel :oops:

Várom válaszod, és előre is köszi! :)

ja, és inszemnél a katéter felhelyezése fáj?! (olyam mint a hsg.-nél vagy nem annyira fájdalmas?!)
kjaja
 
 


kincs: Köszi a választ. Állítólag nekem a hormonok is jók a vérvétel eredményem teljesen így reménykedem hogy keveset fogok kapni.

kjaja: Hát igen én is félek a katétetől mert nekem nagyon rossz volt, bár nekem az is rátett hogy nagyon ideges voltam.
szmet
 
 


Van egy kis időm, előszedtem a stimus papírom, gyors leírom nektek.

A szurikat a ciklus 4.napján kezdtem kapni (menopurt).
Kaptam 1-1 ampullát a 4-5cn-on aztán egyet a 7.cn-on.
a 8.cn-on volt vérvétel (csak ösztrogént néznek, ami jelzi mennyi tüsződ indult növekedésnek) és ultrahang, kicsik voltak a tüszők ezért a 8-9cn-on 2-2 ampulla szuri,
A 10cn-on 1ampulla szuri. A 11.cn-on ismét vérvétel és uh 11-12cn 2-2 ampulla szuri.
13.cn-on 1ampulla szuri. (közben szedtem Evitamint, Medrolt, Káliumot,Aszpirint, Folsavat,Gravidát,)
A 14.cn-on adtam be a tüszőrepit,és a 16.cn-on volt az inszem.
Reggel 8-ra mentünk,kiskatonákat leadni. Tisztították és előkészítették őket és azt hiszem 11-körülre kellett visszamenni.
Én bementem a "műtőbe" átöltözés (hálóing, zokni, esetleg papucsot is vihetsz) aztán ha jön a doki, fel az ágyra, csinál egy uh-t,hogy a tüszik megrepedtek e. Aztán jön az "akció", nekem nem fájt szinte semmit sem éreztem, bár sztem jól tűröm a dolgokat és próbálok lazítani is,hogy kevésbé érezzem a beavatkozást.És B.B. is nagyon figyelmes és próbálja oldani a feszültséget)
Ha a kiskatonák a helyükön vannak, óvatosan átcsusszansz egy tolható ágyikóra és az örzőben pihizel 30percet.
Aztán felöltözöl,dokihoz eligazításra bemész, és irány haza.(nekem nem minden tüszim volt megrepedve, így B.B. volt olyan kedves és aranyos,hogy másnap ismét megcsinálta az inszemet a siker érdekében)
Én pihiztem pár napot és nem emelgettem nehezeket, óvatosan csinálgattam a dolgaim.
Szeded a gyógyikat és 2hét múlva vérvételre jelentkezel,vagy amikorra a doki hív.
Vendég
 


Kincs!

Köszi szépen az infokat! :D
kjaja
 
 


kincs: Én is köszike a bő leírást.
szmet
 
 


Kincs!
Ez elég sok. Vagy csak nekem tűnik annak?

Csajok!
Lombikkal nagyon más a stimu, mint amit Kincs leírt?

Ani? Hol vagy?
vovanda
 
 


Sziasztok casjok!

el vagyok ajulva mert el fogyot az UTRO es itt nincs olyan gyogyi, valamit kaptam a nogyogyitol de 600 mg helyet csak 200 mg mondta hogy vegyek be egy nap, most fel akarom hivni hogy meg egyszer meg kerdezem, es a magneB6 is el fogyot es az sincs itt Olaszba, rendeltem valami hasonlot, nagyon idegesit hogy itt masak a gyogyik, remelem nem fogok mindent el rontani emiatt....

a meloba egy kicsit jobb volt ma, de szerintem tolem is fugg, van mikor ra se gondolok egyesz nap, van amikor 100 szor, de most nagyon sok munkat kernek ugy hogy nem hiszem hogy lesz ra idom...

Kjaja sajnalom hogy fajt a hsg, de biztosan mondom neked hogy az inszem egyaltalan nem faj, olyan mint egy nogyogis konzultacio, ne felj, mindent bele es a szurik miatt sem izguljatok, szinte nem is erzed, ha felsz picit esetleg kerd meg a ferjedet hogy adja be.

Szmet irasd fel a gyogyikat es szurkal magad hogy noyon minnel tobb tuszo.

Aa eljel azt almodtam hogy ujra kel csinalni az inszemet, remelem nem....

Mindenkinek puszika es szep almokat!

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


voltam vérvételen, egy csomó eredmény megvan, de nem tudom, mik, majd megyek Pestre Jövőhéten:)
ebba
 
 


Sziasztok

Ebba ezzel a szűk egy mondataiddal meg tudsz őríteni. majd írok cimeket ahol utána lehet nézni az eredményeknek.

Vandus ez az adag amit Kincs írt nem nagy mennyiség. Inkább átlagosnak mondanám. Sőt lombik alatt általában kettő fajtát szoktak adni.

Móni az lenne a fontos, hogy progeszteron tartalmú, illetve magnéziumos gyógyit kapj. mondanám hogy küldök postázok neked, de mire légivel is odaér az is 3-4nap.
Nem próbáltál a neten utána nézni, hátha tudnál rendelni.

Ani jelentkezz!!!!!!!!!!Remélem minden rendben.

Kjaja akkor mostmár hajrá!! :lol:

Ja és ami fontos, igaz csak nekem megint fogytam :lol:


mindenkinek szép napot

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Hormontáblák:www.oviklub.hu/betegeknek vagy www.hipofizis.hu

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


sziasztok!

ebbe!ez tényleg kevés.de amint többet tudsz írj!vigyázz magadra!

árnika!jó volt naon a tegnap!hamarosan ismétlés. :wink:

képzeljétek végre valahára teljesen magától jött meg!nálam ez nagyon nagy szó,mert nem volt soha rendszeres a mensim,de éljen a diéta,torna és persze a meforal!!!! :D
remélem mostmár minden oké lesz...

(csináltam vonalzót remélem jó lett és felkerül ide...)árnika segített mert én nem tudtam feltenni.köszi árnika!

Kép
timé&tati
 
 


Sziasztok!

Árnika gratula a fogyáshoz!!!!
Ügyi vagy!! :wink:

Anit én is hiányolom!!!!!!!!!!!!!!!!

Timi fenomenális! Éljen a spontán mensi!
Akkora öröm volt nekem is 26évesen ,hogy végre gyógyszerek nélkül mensizek,aztán jöttek a szép pé-k és a babó..nagggyon jó úton haladsz!! :wink:

Ebba bővebb beszámolót én is várok!!
Szurkolok!!

Demoniq és vérvételre kell menned ott,vagy tesztelsz?
Drukkk!

Szép napot!
Vendég
 


Árnika!

Gratulálok én is a fogyásodhoz! Ügyi vagy! Csak így tovább!

Üdv.!
kjaja
 
 


Sziasztok! most nagyon rovid leszek, mukat hoztam haza...

Arnika es Timi nagyon ugyik vagytok, gratula a fogyasert meg a mensiert is!

Arnika nagyon koszi a gyogyikat, kaptam progeszterint 400 mg/nap es a magneB6 heljet is vettem valamit megrendelesre a gyogyszertarba, remelem ok lesz

Kincs! ha a hetvegen nem jon meg a mensim, hetfon megyek vervetelre

puszika

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


sziasztok!

kincs!igen én is annyira örülök neki hogy el sem tudom mondani.én is fogytam,és biztosan segített ez is.remélem hamarosan én is babásodni fogok... :wink: mindent megteszek az érdekében.csak azt sajnálom hogy nem előbb tudtam a betegségem igazi okáról.de mostmár mindegy.a fő,hogy teszek ellene.és bízom a legjobbakban.és te vagy a legjobb példa,hogy pcos-on is teherbe lehet esni akár spontán akár egy kis segítséggel,de sikerülhet.csak tenni kell érte. :wink: remélem jól vagytok?kiskincs sokat ficánkol odabent?

ani!hol vagy?már tényleg nagyon hiányolunk!gyere minél hamarabb és vigyázz magatokra! :D

móni!köszi szépen!végre jó úton haladok.de erre legfőképpen kincs világított rá.köszi kincs!és árnikával bíztatjuk egymást és így azért könnyebb.muszáj az életmódváltás a babáért és persze saját magamért is.remélem jól vagy?lelkileg ?ugye mostmár nincs gond?csak légy nyugodt,amennyire csak tudsz.hidd el minden rendben lesz!

árnika! :D :wink: :P :roll: :lol: 8) :D :wink: :roll: :P

Kép
timé&tati
 
 


Itt vagyok!Nagyon el voltam veszve.De most már ágyba lettem rendelve tegnap.Csak annyit csinálhatok,amennyit a kórházban csinálnék.(persze,ha így működne....)
Tegnap uh-n voltunk.Rendben vagyunk.Zárt a méhszáj,koruknak megfelőlek a picik.
BPD:75,75mm
femur:51,53mm
thorax:70,70mm
azt nem mondta hány grammosak,de gondolom 1200-1300g

voltam tegnap tegnap fodrásznál,de bárcsak kihagytam volna.Szőkéből barna lettem,de nagyon nem jön be.Mostmár persze nem ugrálok,hogy vissza mindent,mert az már lehet árana.A boszorkány szó enyhe kifejezés rám.

Kép
ani0227
 
 


Ani!

Ne haragudj meg rám, de tudod, mindig kimondom, amit gondolok. És természetesen te is csak azt tedd, amit helyesnek érzel és ahogy biztonságban érzed magatokat.
DE!!! Nyúzzatok meg nyugodtan, de nekem lassan az az érzésem, hogy téged egyszerűn "büntibe tesznek" mert ikreket vársz. Feküdni normál esetben akkor kell, ha nyílik a méhszáj. Szóval ezt én abszolút nem értem.
És gratula, szépen fejlődnek a babák. Ha így haladtok, 2 kiló fölött lesznek szülésig, ami nagyon jó!!! :D
A hajadról meg tegyél fel képet, majd mi elbíráljuk. Ja és a hajfestést a 12. hétig szokták ellenezni, utána csinálhatsz amit akarsz, semmi baj nem lehet belőle. (max. hányinger a hajfesték szagától :lol: )
vovanda
 
 


Szia Ani! :D

Ma már sms-t küldtem volna,ha nem jelentkezel!
Miért kell feküdnöd, ha minden okés és zárt vagy?
Az természetes hogy óvatos vagy és pihizel, de szigorú fekvés?
Bár a babákért azt hiszem mindent bevállalunk és kibirunk.
Nagyon barna vagy? Biztosan nem olyan rossz! Csak neked furi!

Szia Vanda !
Hogy vagytok?

Timi!
Köszi jól vagyunk!
Kiskincs most alszik, de egyébként rendesen tud mocorogni.

Többiek???? :(
POPPI? GIGI? VIKIMI? FIÚK????????????
Vendég
 


Szia Kincs!

Megvagyunk, nincs semmi különös. A pasim meg néma üzemmódba kapcsolt, olvasgat, de nem ír.
Nincs valami jó kedvem ma, de erről a munkahelyem tehet, majd elmúlik. Manó jól van, leszámítva a reggeli hisztit. Fel kellett öltöznmi és az neki mindig fáj. A zoknihúzásra legalábbis mindig ezt mondja. :lol:
vovanda
 
 


Sziasztok!


Elnézést, hogy igy ismeretlenül írok nektek.

Azt szeretném kérdezni, hogy Debrecenben hogyan történik az első terhesgondozás? Hová kell menni? Gondolom ott is körzetekre van osztva a terhesgondozás. Milyen telefon számon lehetne érdeklődni, hogy melyik körzetbe tartozunk?

És még egy kérdés: akit veszélyeztetett terhesként már kiírt a körztei orvos, és jár a táppénzes papírért: minden alkalommal fizetni kell a háziorvosnak a vizitdíjat? Csak kimondottan terhesgondozásért nem kell?


Bocsi, én szolnoki vagyok, a húgom debreceni, csak neki még nincs otthon net, túl sok felvilágosítást pedig nem kapott.

A válaszokat előre is köszönöm!

Üdv!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Kedves Olga!

A magam nevében mondva ez a topik nem a terhesgondozásról szól! Sőt, tudod itt olyan emberek vannak, akiknek nem igazán akar összejönni a baba, sajnos csak nagy nehézségek árán!!! Úgyhogy sajnos csak kevés olyan ember van itt, akinek már összejött! DE MINDENKINEK SIKERÜLNI FOG!!!!!!!!!!!!!!!! :D

úgyhogy ebben legalábbis én nem tudok segíteni! De ha néznéd a fórum címét, akkor rájöhetnél, hogy ez nem egy terhes topik!

Bocsi!
kjaja
 
 


A többiektől pedig elnézést szeretnék kérni, ha esetleg megbántottam valakit, csak az ilyen felelőtlen beírosgatások nekem most marha rosszul estek! Amúgy is van az embernek más baja, és erre tessék!

Most lehet nem értitek a kirohanásomat, de ha elmagyaráznám, akkor megértenétek! De szerintem ez senkit nem érdekel :( :cry:

üdv.!
kjaja
 
 


Sziasztok

Köszi csajszik a bíztatást nagyon jól esett :lol: apa tegnap már rám szólt hogy nem akarok enni, nem mintha nem lenne még miből leadni.

Ani már kezdtem azt hinni hogy gond van azért ítéltek fekvésre, de így én sem értem. Miért mondta a dokid?? :roll:
Szőkéből barna, szerintem szőkén jól néztél ki, de lehet csak szokatlan neked azért nem tetszik. Nincs kedved dobni egy képet, ha nem ide akkor az iwiwre. :wink:

Kincs kész van már babó kuckója??

Vanda Manónak igaza van, nekem is fáj a felkelés :wink: :lol: Ezt már egyébként én is hallottam hogy első trimeszterben nem lehet hajat festeni, de miért? Jézusom én nem bírnám ki :lol:

Timi tudod diéta -torna, diéta-torna, diéta-torna :lol:

Móni drukkolok neked!! Remélem hozod a zebrákat :lol:

Kjaja miért vagy ennyire feszült?? Valami gond van?? Segíthetek?? Ha gondolod írj privit.

Olgi üdv köztünk! :lol: Azt hiszem körzetekre van osztva a terhesgondozás: van az Ótemető utcán, és a Bethlen utcán is. Gondolom attól függ hogy hova tartozik, hogy hol lakik. Szerintem a keresőbe írd be, és ott utána tudsz nézni.
De Vandus is lehet tud segíteni, vagy a pocakosok.

Képzeljétek tegnap pókeren nyertem 33 eurót, lehet főállásban ezzel kellene foglalkoznom :lol: :lol:

No megyek mert még sok a dolgom: Kép

Jók legyetek , valakinek ha kell van egy iwiw meghívom

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Azt mondta a doki,mivel ikrek,ráadásul lombik,nagyon kell vigyázni.De majd ti is biztos tapasztalni fogjátok,hogy teljesen másképpen bánnak veletek mikor kiderül,hogy lombikosok vagytok.
A pihenésről meg annyit,hogy ha akarnék sem tudnék nem pihenni,mivel rettentő gyorsan elfáradok.Egy kicsit idegesít is,mert én nagyon pörgős "csaj"voltam.De nem tudom azt sem megígérni,hogy mindig pihenek,mert mindig van "lenne" mit csinálni.
A hajamat inkább nem mutizom meg.Jobb lesz nektek is! :oops:

Olga!
Nem kell fizetni kismamáknak sehol sem az orvosi ellátásban,kivéve ha fogat csináltatsz!

Kép
ani0227
 
 


Hali!

Árnika, a szoba festésileg készen holnap megyünk vásárolni..
Jó lenne már egyben látni..

Árnika és Timi Norka a pcos topikban egy felhívást tett.
Úgy szeretnék segíteni de nem tudom mennyire kivitelezhető ez most nekem....megnéznétek ti is, hogy nem tudnátok esetleg ti is segíteni? KÖSZI!


Olga Lakóhely szerint/debreceni kismamák anyukák topikban tudnak válaszolni a kérdéseidre!
Vendég
 


Ani én ha a táppénz miatt mentem házidokihoz, 300ft-ot perkáltam...sztem ha beutalót vagy receptet kérnék akkor is fizetnem kellene...máshol viszont nem kérnek és elsőnek behívnak :)
Vendég
 


Olga!

Kocogjon be a hugod a Bethlen utcára, ott ki vannak írva a körzetek, vagy ha nincs, megmondják hova, kihez menjen. Terhesen NEM kell vizitdíjat fizetni. Vagy hívja fel a Bajcsy Zsilinszky utcán a tanácsadót (ott van az egyik védőnői körzet) ott biztos tudnak segíteni.

Kjaja!
Mi a baj? nem szoktál ilyen harapós lenni.

Árnika!
Gratula a nyereményhez. Ami a hajfestést illeti: az első harmadban a festék oldószeréből felszívódhatnak olyan anyagok, amik akkor az elején okozhatnak bajt. De ez nagyon feltételes mód és inkább csak a biztonság kedvéért szokták mondani, hogy ne. És ha lesz hányingered, garantálom, hogy nem akarod majjd a hajfestéket szagolni... :twisted:
vovanda
 
 


Köszönöm az érdeklődést!

Az a bajom, hogy mire már kezdhetnénk, addigra a párom mindig elrontja! Már többször előfordult, hogy túlzásba vitte az italozást, de mindig megígérte, hogy nem fog többet inni, de mégis iszik! Mire már minden vizsgálatnak vége, és kezdődhetne a baba dolog, erre ilyet tesz! Én nagyon szeretnék babát, de így nem tudom, hogy bevállaljam-e?! Ő is nagyon szeretne már gyereket, mert mindene a gyerek, látnotok kellene gyerekeke közelében, olyan kedves, nyugodt, normális, egy igazi angyal! De félek, nem tudom, hogy be merjem-e vállalni! Pedig annyira szeretném!

A legutolsó alkalommal is azt mondta, hogy dolgozni megy, utána este 10kor hívtam, hogy hol van már, és mondta, hogy kocsmában van egy haverjával! Kérdeztem, hogy mikor jön, azt mondta, hogy indul, és ennek ellenére reggel 4kor ért haza! Utána mondta, hogy nagyon szégyelli magát, és sajnálja, nem lesz ilyen többször! De azóta sem tudtuk megbeszélni a dolgokat! Mert még ő van felháborodva!!! :evil: Remélem ma meg tudjuk beszélni!

Szerintetek mit tegyek?!

üdv.!
kjaja
 
 


Kjaja!

Nem tudom, mit mondjak, ennyiből elég nhéz megítélni a helyzetet. Ebben az ügyben nem biztos, hogy én leszek a legjobb segítség. Apám alkoholista, ebből fakadóan rettenetesen utálom az alkohol minden formáját. De gey őszinte beszélgetés mindenképpen jó lehet.
vovanda
 
 


sziasztok!
néma üzemmódból előbújva kicsit írok nektek:
Anikám: látni akarjuk a hajadat...meg a pocakodat, valami új fotót....ehhh a többit nem mondom, mert szabi is meg vanda is megvernek:D :-)
árnika: hol nyertél? ki is fizetik? én is kipróbálnám magam, mert a csajom csak ígérgeti, hogy majd pókerezünk, és elnyeri az utolsó gatyámat is, de játszani nem mer velem......
kjaja: részvétem. inkább nem írok semmit, mert még a te hozzászólásodnál is indulatosabb lennék....grrrrr :evil:
és asszem, most nem is írok többet, mert a végén még nagyon ki fogok kapni és nem "másodikszálpasi"-ra, hanem "másodikdeazelsőnélsokkaljobbanremegő"-re kell módosítanom a nickemet 8) 8)
1szálpasi
 
 


Kjaja nagyon mérges vagyok :twisted:
Most piszok őszinte leszek. Valamikor régen volt egy agyoniskolázott pasim aki kb. hasonló volt, majdnem házasság lett a dologból . A mai eszemmel már tudom, hogyha hozzámegyek ma már elvált lennék. Az alkohol borzasztó dolog, függetlenül attól, hogy valaki szereti e a gyerekeket vagy sem!!
Nem ígérgetni, hanem cselekedni kell!!!
Azt pedig nagyon csúnya dolognak tartom hogyha vki látva párja pozitív hozzáállását valamihez , nem cselekedik hasonlóan.

Én tudom hogyha egy fikarcnyit is úgy látnám hogy a párom nem tesz meg mindent a siker érdekében, hagynám a fenébe az egészet.
Bocsi, ha esetleg vkinek sértő voltam, de nagyon mérges lettem, no és Kjaja te kérdezted. sajnálom :( egyébként nem szokásom beledumálni mások magánéletébe.

Pasi mi régen egy baráti párral jöttünk össze pókerezni, de nekik most picibabájuk van így ritkán szoktunk játszani velük.
A neten tudok neked ajánlani játék és valódi pénzes oldalakat. Mi is szoktunk játékpénzesen, ha regisztráltok esetleg néha játszhatunk, így szoktunk más ismikkel is, jó móka.
A valódi pénzest pedig persze kifizetik, komoly szabályai vannak. Igaz mi ésszerű keretek között szoktunk. No és ami engem csábít hogy vannak ingyenes versenyek. Ha érdekel benneteket szóljatok segítek. :lol: :lol:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


sziasztok!

kincs!én már írtam is norkának és szívesen segítek.szerintem árnika is.és még akár együtt is szétoszthatjuk ha megyünk Valicskó doktornőhöz.árnika mit szólsz? :roll:

ani!örülök,hogy jól vagy.és igen a pihizes sokszor terhes az ember számára.egy kis mozgás kell de természetes hogy jobban odafigyelnek rátok.hiszen csak 2 pocilakód van.a hajad...szerintem nagyon jól állt neked a szőke.de hidd el a barnát is megszokod majd.csak idő kérdése :wink: ...egyszer én is így jártam.a szőkéről hírtelen feketére váltottam.nagyon szokatlan volt ,de a többiek azt mondták a fekete jobban állt.persze most nem fekete.hmmm...szeret változtatni az ember.jobban érzi tőle magát...

kjaja!ne sértődj meg!szerintem a párod nem is igazán akarja a babát.hiszen tudhatná,hogy az alkohol öli,és pusztítja a spermákat.sok estben a meddőség oka.persze ezt ti tudjátok.a ti életetek.nem akarok én beleszólni,de belegondoltál már abba,hogy ha lesz gyereketek,akkor is inni fog?vagy képes lesz megváltozni?remélem igen.csak ezt már most elkellene kezdenie.hiszen ezzel saját magának és persze neked is árt.térítsd észhez,ha tudod. és kívánom a legjobbakat! :wink:

árnika!igen diéta-torna...
nagyon örülök,hogy nyertél!hurrá-hurrá!ügyes vagy! :D ja már akartam szólni,hogy nem a jövőhét hanem az utánna lévő.febr.utólsó hete és csütörtök.febr.28.az jó lesz neked?akkor mennénk a terhelésre.és addig még fogyni-éy fogyni szeretnék... :wink: majd írd meg,hogy jó e neked...
nagy pusszancs! :P

Kép
timé&tati
 
 


kjaja! Valóban kevés időm volt szétnézni, láttam, hogy debrecenes topik vagytok, azért merézeltem ide irni. Nem akartam senki lelkivilágába belegázolni. De úgy látom azért vannak itt kismamik is. Szerintem ezt a hangnemet nem érdemeltem meg. Ettől eltekintve, minden jót kivánok nektek, és szívbők kivánom, hogy az áhított babócák
minnél hamarabb érkezenek meg közétek.

Egyébként annyira nagyon nem "nyomtam" félre, mivel hugom is a meddőségi klinika közreműködésével esett teherbe, azért is van már otthon veszélyeztetetten.

A többieknek nagyon szépen köszönöm az információkat.

Igérem többé nem zargatlak benneteket.

Mégegyszer minden jót nektek!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Köszi csajok, hogy leírtátok Kjajának az én gondolataimat. Mint mondtam, nagyon nem lennék elfogulatlan ebben a kérdésben.

Kincs! A házidokid jogosulatlanul kéri a vizitdíjat. Az a baj, hogy sokszor az orvosok sem tudják, hogy kell -e fizetni.

Olga!

Nagyon szívesen. A tesódnak minden jókat!

Anikám!
Hol a fotó a hajadról?? :P
vovanda
 
 


juhaszolga!
na viccelj már!nem zavartál bennünket! mi mindenkit szívesen látunk!igaz csajok?
kjaja kicsit kiborult,de reméljük jobban lesz!
bármi problémád,vagy kérdésed van gyere szívesen látunk!vagy ha csak írnál valahova akkor is szívesen állunk rendelkezésedre!mi azért rendes topik vagyunk ám,de nagyon!csupa-csupa jó ember van itt! :wink:
és minden jót kívánok neked és a hugodnak!boldog babavárást neki!

Kép
timé&tati
 
 


Eggyetértek én is az elöttem szólókkal!!! :lol:

Kincsi már írtam Norkának, meg is van hogy hova fogom elvinni a kártyákat.
Csajok ha vki úgy érzi, hogy tudná terjeszteni a pcos kártyát olyan helyeken ahol sok nő fordul meg, akkor jelentkezzen. Jó lenne ha minél több emberhez eljutna, hogy ne járjanak úgy mint mi. :twisted:

Olga szerintem is gyere nyugodtan, és ha van kedved meséld el hogy sikerült a tesódnak.

Timcsi addig még beszélünk, de amúgy ok :)

szép estét mindenkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Szió!

Árnika Timi szuper csajok vagytok! mondtam már? :P :wink: :wink:
(én nem tudok sok kártyát szétosztani, de ha tudtok pár darabot adni itt a lakhelyemen elhintek párat! )

kjaja :cry:
Az alkoholt én is gyűlölöm, inkább nem is írok.
Viszont azt is tudom,hogy nagyon nehéz megszabadulni tőle :( , a páűrod bizonyítsa be, hogy fontos vagy neki és menjen elvonóra vagy ha nem iszik x.ideig csak akkor fogjatok bele..
Sok sok türelmet és a legjobbakat kívánom!

Olga a tesódnak én is gratulálok és minden jót!
(ha van időd gyere és mesélj)
Vendég
 


BOLDOG VALENTIN NAPPOT/ESTET MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kjaja! nagyon sajnalom hogy miljen heljeztben vagy, sajnos a mi sok problemankal nem lehet egyedul valalni, mindketen kelletek hoza, az nem oke hogy te mesz csunja fajdalmas vizsgalatokra es a nagy o pedig el van a kocsmaban... :evil: tenyleg nagyon jonnek hozatok mondani vagy 2-ot a ferjecskednek es neked adnek egy kis tamaszt, persze meg kel beszeljetek a dolgokat, de ideje lenne hogy valaszon a csalad es a pohar kozot, ne haragudj rank hogy meg irjuk amit gondolunk de biztos el kellene dondolkoznia a viselkedesen es ne legyen meg o meg haborodva, tenyleg nagyon sajnalom, senki sem erdemel ilyet :roll:

Vanda! most te vagy morcos a munka mijat, emlekszel mit mondtal, le kel sz..ni magasrol oket... :P

Ani! igen el hiszem hogy maskep bannak veled mivel 2 babauci van es lombikal sikerultek, tudom rosz hogy esetleg rad ilyesztenek de szerintem azert hogy ne legyenek problemak, tudom hogy nincsenek nalatok, de azert pihiz egy kicst
a hajadal kapcsolatban en is csinaltam ilyen valtozast, de most mar 3 eve barna vagyok, nem akartam tobbe a szoket mert mindig vartam a babat es tudtam hogy nem oke a hajfestes, szerintem meg fogod szokni nem sokara

Arnika a pokert probaljad gyakrabban ha igy megy :lol:

Timi! most jobban vagyok mert nagyon sok a munkam es nem birnam ha le lennek torve, muszalj egy kicsit jobban viselni a dolgokat es most a kolleganoim sem vagtak hozzam semmit, meg remeykedek a sikerben, de be valom kezdem erezni a hasim es a derekam (mint a mensi elott) :cry:

sok puszikat kuldok nekten, en megyek a ferjecskemel foglalkozni :roll:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Kjaja!
Nekem is a legnagyobb ellenségem az alkohol.No comment!Szerencsére az én férjemet egy zetorral sem lehetne elhuzatni a kocsmába...Még ha kérem is ,hogy menjen kikapcsolódni hallani sem akar róla.Ha munkahelyi kötelező buli van fél óra múlva otthon van.Néha már ez is túlzás...

Kincs!
Szerintem is jogtalanul kérik tőled a 300 ft-ot!Én is járok táppénzes papírért 2 hetente,gyógyszert is iratattam,és soha nem kértek semmit.Ennek járj utána!

Többiek!Megigérem rakok fel képet(majd).

Milyen kártyáról van szó?lehet valamin átléptem,de nem vagyok képben...bocsi

Kép
ani0227
 
 


Móni!
Tudom, hogy nem kéne vele foglalkozni... Az a legnagyobb baj, hogy sokan vagyunk kis helyen. És ez az összezártság komoly konfliktusforrás.

Kjaja!
Csak megkérdezem: a párod alkoholista? bocs.

Ani!
Árnika nyert pókeren némi készpénzt. Ez maradt ki. Nyerhetne nekem is... :P
vovanda
 
 


sziasztok!
fontos megbízatás: ani! félretájékoztatott a csajom kártyaügyben :-) pco-s kártyákról volt szó:D
1szálpasi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?