Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt mindenkinek!

Fanni,

Már tudom, milyen az a hüvelyfájdalom, amiről meséltél. Tegnap sikerült megismerkednem vele :D
Jó, hogy a tüneteket hamarabb érzed, így nem kell aggódnom. Már ismerősként üdvözlöm őket :lol:

Kép
viri8
 
 


Jó reggelt!

Viri :P
Ez vicces, pedig 8 nappal előttem vagy :D Viszont én még egyetlen babamozgást sem érzékeltem :? No majd jön az is!
Már csak 2 nap és mész genetikára! Bizti, hogy kiscsajok, de azért nagyon kíváncsian várom az eredményed!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fendike!
Én is úgy gondolom, hogy bent fogtak volna, csütörtökön megyek legközelebb, akkor a saját dokim is meg fog vizsgálni.
Akkor végre holnap jön a bútor!? :lol: Még szerencse, hogy így előre gondolkodtál, eléggé megcsúsztak! :?

Pandus! :D
Hogy vagytok? Éjszakák? Tudsz pihenni, milyen gyakran eszik Dórika? A varratokat mennyi idő után veszik ki?

Gömböcske!
Majd meséld el, milyen volt a tanfolyam, biztos hasznos dolgokat mutogatnak!

Nyuszi!
Mi volt a vizsgálaton, majd gyere!

Kép

Kép
donika
 
 

 
 

Boni jók a cuccok én is voltam,de nekem nem ez a stílusom úgyhogy inkább a bébiknek vettem 4 kisrugit :oops: :lol: nem bírtam ki.
a ruhákkal bajba voltam addíg mig a villany fel nem kapcsolódott a picike agyamban,összeszedtem pár olyan nadrágot amit szeretek levittem a szabóhoz és darabjába 1000ft.-ért varrt passzét úgyhogy megteremtettem az én kismama divatomat :D terepmintás gatya,szaggatott farmer :D :oops: felsőket meg vettem igaz nyáriak 1400ft.-ért a terranovában vettem 5db.-ot szürke ,fehér,fekete,
Fanni én még csak 15 hetes vagyok lehet nekem nagyon ficánkák,szépen lefekszem megfogom a pocim alul picit rányomom és még azt is érzem,hogy a két baba ellenkező ritmusra ficánkol,Apa is rá szokott kattanni,biztos,hogy neked is mocorongnak a Drágák.
Pandus kapunk Dorkáról fotót :lol: :?: olyan édi nem tudok betellni vele :D
Nagypocisoknak drukk :!:

lanyané
 
 


Panda :D
Elmeséled nekünk, milyen volt a gátvédelem? Mármint technikailag, stb.? Tudod, én is nagyon készülök rá... :roll:

Én is babakocsi nézőben vagyok ám! Én olyat szeretnék, ami nagyon jó rugózású, főleg sétálnánk vele a mi kertvárosi övezetünkben. Tehát, hogy szépen ringassa őt. Nem baj, ha nagy. a kocsink csomagtartója is nagy. Buszozni ritkán fogok. Tehát 3 funkciósra gondoltam. Ha láttatok valahol ilyet, írjátok meg, mert a márkát szeretném kiválasztani, aztán a börzén hátha sikerül egy alig használtat megcsípnem jóval olcsóbban...

Donika :D Nyuszi :D Gömböcske :D
Nagyon-nagyon izgi lesz ez a február 8)

Véda
Vendég
 


Lányok!
Emlékeztek még Galériára? Most néztem az iwiw-en, hogy megszülettek az ikrek, Bulcsú, és Bogi, nagyon édesek, már otthon vannak! :P Nem tudom, mikor születtek, 1 napra voltunk kiírva!

Véda!
Jó vásárlást! :D

Kép

Kép
donika
 
 


Valakinek nincs tippje,hol lehet 110X60cm .-es méretű kókuszmatracot venni?

lanyané
 
 


Lanyané,
a Novetexben csinálnak bármilyen méretre, csak gondolom akkor picit várni kell...

Donika,
emlékszem rá, tényleg ő is, hogy eltűnt!!!! :shock:
de akkor jól vannak, ez a lényeg!!!!

Kép
fendike
 
 


köszi fendike nem baj még azért van idő :oops: :lol:

lanyané
 
 


Sziasztok Lanyok! :D

Gyorsan irok amig meg alszik az en kis tünderkem...
Elöször is nagyon-nagyon szepen köszönöm minanyiotoknak a sok-sok drukkot, es a sok gratulaciot!!!
Petitpois Orsi, es Fanni Nektek pedig nagyon köszi a hiradozasokat! :D

Pentek ota itthon vagyunk, jol teltek eddig az ejszakak is. Egyfolytaban eszik-alszik es kakil. Ja, es mar ketszer is lepisilt minket pelus csere közben... :lol: :lol:

Mint, ahogy Fanni is irta csaszar lett a vege, reggel 8.30-kor feltettek egy un. mehszaj tagitot, annak este 8.30-ig kellett volna fent lennie akkor meg csak 1 cm-re voltam nyitva. Azutan kb. 11-kor kezdödtek a fajasok. Ezek meg elviselhetöek voltak, itt csak nyöszörögtem. Aztan delutanra mar nagyon fajt, többször is neztek a mehszajat de vegül este fel het körül meg csak 4 cm tagultam es a baba is szenvedett mar igy a csaszi mellett döntöttek.

Minden nagyon hamar törtent, ripsz-ropsz a mütöasztalon talaltam magamat. Amikor megszületett odahoztak hozzam, megpuszilgattam a kis buksijat aztan csak bögtem. Nagyon rossz volt ott kikötözve lenni amig összevarrnak stb..a babat pedig elvittek. De legalabb a ferjem rögtön lathatta, vittek együtt fürdetni stb.

Aztan persze amikor visszavittek az osztalyra ott vart mar az en dragam. :D
Nagyon csodas erzes ennek a picurkanak az anyukajanak lenni, hihetetlenül boldogok vagyunk...kb. a harmadik napon mar a tejci jött addig a kolosztrum volt csak. Szerencsere egyre több tejcsi van. Gondolom meg most van kialakuloban, hogy mennyire van szüksege a babanak.
Ma megyünk varratszedesre, remelem utana mar valamivel jobb lesz. Nagyon faj meg mindig a hasam, nehezen mozgok de minden fajdalmat meger ez a gyönyörüseg! :D

Hamar teszek rola kepeket is: kb. 20 perccel a születese utan:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc

szívből gratulálok a kisfiadhoz, gyönyörű szép és hatalmas haja van :D

Kép
zsuzsi73
 
 


Jucmuc Gratulálok,nagyon édes drága kisFickó :D szép a szeme,milyen kis okosan néz,és ez a haj :D :D :D tündér,sok tejcsit neki :!:

lanyané
 
 


Zsuzsi :D

Köszi! :D Es ra'ada'sul szöke!!! A ferjem tipikus olasz, barna szem barna haj... :lol: :lol: hat hiaba az anyukaja szökesbarna... :lol: :lol:

Lanyane :D

Köszike Neked is! :D Igen, hihetetlen mar ilyen picikent is hogy tudnak nezni.. :lol:
jucmuc
 
 


Jucmuc,

gyonyoru kisbaba :lol: Milyen kis pihes,jaj ugy megnyomkodnam :lol:Na es ez a szoke haj :lol: Szuper hogy a tejcsi is beindult,nagyon ugyesek vagytok :lol: Gratula megegyszer!


Lanyok ma reggel a merlegre alltam es.....egy het alatt 1.7 kg hiztam..Ez normalis?Pedig nem eszem szerintem tobbet..

Es a vizesedes...Tegnap fel oraig kuzdottem mire a karikagyurumet levarazsoltam az ujjamrol,azt hiszem most egy ideig nem hordom..
Es ma reggel az oram alig birtam becsatolni :shock:

Kép
petitpois
 
 


Judit :P
Gyöngyörű a kisfiad és mégegyszer szívből gratulálok!!!

Lányok :P OFF :P
Képzeljétek, tegnap feltettem a kocsimat egy webes oldalra és ma el is adtam :shock: Ez egyébként a mai napomat kissé besűrítette, teljesen ki vagyok merülve. Reggel 2 telefon, mindkettő ma jönne nézni, gyorsan autómosó adásvételi letöltése a netről, összes papír megkeresgélése, férjem hazaér-e... stb. Most pedig itt ülök, mellettem a pénz, ami mindössze 10 ezerrel kevesebb annál, amennyit eredetileg kértem és az első vevőjelölt elvitte az autómat. Fura érzés! Szegény babóknak jutott ma izgalom :roll:
A vicc az, hogy a férjemét is el kell adni. Úgyhogy mondta is egyből, hogy ő tudja, ki fogja eladni :lol:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jucmuc,mi is ezen filózunk vajon a gyerekek kinek a génjeit öröklik Apa mindíg mondja olyan kis barnabőrű feketehajú mediterrán tipusúak lesznek mint az annnyuk :D ,de lásd nálatok is a szöszi lepipálta az erős géneket :D nálunk meg Apa szőkésbarna kékszemű.
Fanni ügyi vagy és szerencsés,nehéz manapság ilyen hamar autót eladni(párom ezzel is szokott biznyicelni)biztos jó áron adtad.Gratulálok,én beraktam a garázsba anyósékhoz,kivonattam ideiglenesen a forgalomból,hogy ne kelljen fizetni rá.

lanyané
 
 


Donika,
Köszönjük jól vagyunk :D éjszakák nem vészesek(kopkopkop) ennél rosszabb soha ne legyen! Varratokat nem kell kiszedni, felszívódnak maguktól. Szopi változó van, hogy 4 órát is kibír, de valamikor csak fél óra szünetet tart :D

Véda,
Nem volt gátvédelem, nem kértem a szülésnél. Nem akartam, hogy hozzám érjenek csak ha nagyon muszáj volt, valamiért zavart még páromnak se engedtem, hogy megsimogassa a fejem stb. Nem tudom miért :roll: Az nagyon hasznos volt hogy elötte itthon csináltuk, mert olyan picike vágásom lett, hogy nem is érzem, pedig féltem tőle.

Jucmuc,
Hihetetlenül édes, gratulálok hozzá :D
Vendég
 


Jucmuc,
naaaagyon édes Davide, gyönyörű barna szemek és szöszi haj.. :D , persze ez még simán lehet sötét mint a papájáé!!!
GRATULÁLOK mégegyszer és sok tejcsit kívánok!!!

Fanni,
nagyon ügyi vagy, nálunk is pont egy ilyen projekt fut, csak még nem tudom, hogy beszámíttatom vagy próbáljam eladni.. :roll:

Kép
fendike
 
 


Jucmuc, örülök, hoyg jól vagytok, DAvide egy naggyon gyönyörű baba. Kire hasonlít? :lol:

PAndus naggyon ügyi Dóri baba!

FAnni a kismama nepper! :lol:
Vendég
 


Lányok :P
220 ng/ml körüli az AFP-m. (Nem tudom pontosan, mert Apa megnézte és bent hagyta...)
Utána olvastam, s látom, hogy ikreknél nem jelent semmit :lol: Úgyhogy genetika 2 hét múlva :D De úgyis egészségesek! :D

Pandus :P
Örülök, hgoy jól vagytok!

Fendike :P
Köszi. A magán eladás macerásabb -kivéve az enyémet :lol: -, de többet lehet kapni érte. Úgy érdemes, hogy 1-2 helyre elmész és megkérded, mennyiért számítanák be. (Én annál 240 ezerrel adtam el többért!) Majd felteszed a használtauto.hu-ra magasabb áron és ha elmegy, akkor jó, ha nem, akkor még mindig marad a beszámítás :wink: Nekem legalábbis ez jött be :roll:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
köszi, igen a macera miatt filózom, de tuti többért el tudnánk adni...
csak nekem ehhez most vhogy nincs energiám, férjem meg abszolút nem ér rá.. :oops:
de azért lehet, hogy felteszem, 2-300.000ért megéri!!! :D

Kép
fendike
 
 


Jucmuc :)
nagyon szépek vagytok!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Jucmuc!
Nagyon-nagyon édes, és szép kisfiú Davide! :P Nem csodálom, hogy nem tudsz betelni vele! :P

Pandus!
Akkor nagyon ügyes kislány Dórika! :D

Fendike!
Milyen autót szeretnél venni?

Petitpois!
Nekem sem jön már fel a gyűrű az ujjamra! :?

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok!

CTG: tökéletesen dobog a kis Baba-szív!

Jucmuc!
Gratulálok, nagyon szép a kicsi fiú! Jelenleg tényleg olyan kis szőkés tipusnak látszik.

Fanni!
A tanfolyam hasznos volt, nem bántam meg, h elmentünk.
Legfontosabbak: A fiúk kicsit veszélyeztetettebbek. Orvosi vélemény, hogy kb. 10 hónapos korukig ne aludjanak külön szobában, mert a szülők közelsége megnyugtatja őket, különben egy üres szobában rosszul érzik magukat a Csöppségek. Nem szabad túlöltöztetni őket.
Azt is bemutatták, mit kell csinálni, ha gáz van.

Most a légzésfigyelőn nagyon gondolkodom, mert a tanfolyamon a babysense-t javasolták, bár az tényleg majdnem dupla annyiba kerül, mint az angelcare.

Babakocsi:
A Corában egész jól néz ki az a Pierre Cardin, amit láttam a prospektusukban, lehet, h megnézzük. Várom Nyuszi válaszát a Pikolóval kapcsolatban.

Kép
Kép
gömböcske
 
 


Gömböcske :D
és nem is kellett nektek babán újraéleszteni???
(csak azért kérdem, mert ha látod az édeskevés, amíg nem próbáltad nem tudod mit kell csinálni. Megdöbbentő, hogy mennyire nem egyértelmű az egész ha csak látod.)

szerintem az angelcare teljesen jó.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


együttalvás-különalvás meg családfüggő.
Én nem tudok a gyerekeimmel 1 szobában aludni, mert akkor 1 szemhunyásnyit nem alszom, ezért ők első éjjel után mentek a saját szobájukba.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

A kismamáknak és az újdonsült anyukáknak nagyon sok boldogságot kívánok!

Icsilya!
Teljesen ráindultam az általad említett babakocsira, a Marco Sky-ra.. Nem tudnál ötletet adni, merre induljak, ha be szeretnék szerezni egyet? Csak az ebay..?

Előre is köszi!
nyuszipityu
 
 


Nyuszipityu :D
csak az ebay, Mon nincs.
vagy az ikresek.hu - n már jópár lánynak hozattam be No-ból kérdezd meg, hogy nincs-e valakinek eladó éppen.

Noból amúgy új 139 eur + 30 eur posta

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Szia Orsi!
Nem kellett babán újraéleszteni. Úgy érzem, h érthető volt, egyedül a végén a mellkaskompressziót nem merném csinálni, de azt egy játékbabán amúgy sem lehetne megtanulni. Kis könyvet kaptunk, végigolvasom.
De nagyon remélem, h nem lesz szükség erre a "tudományomra".

Nyuszi!
Mi volt tegnap? Te hogy vagy?

Kép
Kép
gömböcske
 
 


Sziasztok!
régen jártam itt köztetek.

Fanni! :lol: :lol:
Te nagyon ügyi vagy,és ugy látom teli energiával.De most pihenj egy kicsit.

Bergon kocsink van nekünk is,én megvagyok vele elégedve,mi is azért vettük,mert ahova költözünk,ott még rossz az út,de most még a hetedikről elég nehezen jutok le vele,mert nagy.De én szeretem.

Jucmuc:Gyönyörű a kisfiad.azért te is megdolgoztál érte.....de gondolom megérte.


Pandus!Én meg csak azt bírtam elviselni ha a párom maszírozta a derekamat,de azt egyfolytában.Amikor meg adták az eda-t ugy csípett az érzéstelenítő,mert már nem volt bőr a hátamon......
De más nem nyulhatott hozzám,na meg mikor fájásnál vizsgált a doki,háááááááááááááát.................


Donika!Te vagy a következő!!!!!!!!!!!!!!!
nyuszo!Neked sincs sok hátra............

Véda:Gratula

Kép
csiperke
 
 


gömböcske írta:végén a mellkaskompressziót nem merném csinálni, de azt egy játékbabán amúgy sem lehetne megtanulni.

nem vitatkozni akarod... de azt csak azon tudod megtanulni.
mert hihetetlen volt számomra, hogy mennyire mélyen kell azt nyomni ahhoz, hogy hasson. Tényleg azért mondom, mert én végigcsináltam és megdöbbentem, hogy mekkora erőt kell ahhoz kifejteni, hogy működjön. Egy sima 3 éves gyerek újraélesztési gyakorlata után én kiköptem a tüdőmet.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok, babás topikba tettem fel új képeket!
Vendég
 


Csiperke,
Na igen a fájás alatti vizsgálat a legrosszabb a szülésben, szerintem. Kegyetlen, én mindig mondtam, hogy Julcsi(szülésznőm) ne csináljad :lol: :oops:

Fanni,
Úgy van, egészségesek :wink:
Vendég
 


Sziasztok,

Lafi,
megkukkoltam a masikon a kepeket nagyon kis tunder es hogy mar milyen nagy Hunorka :lol: A kadas kep a legjobb olyan kis komoly :lol: remelem mara kiheverte az oltas kellemetlensegeit..

Donika, :lol:
a cipokkel hogy allsz?Neked is dagad a labad?MA reggel a csizma cipzarat nem tudtam behuzni gondoltam sebaj jovok tavaszi cipoben...Hat egyiket sem birtam raeroltetni a labamra ugy be van dagadva :shock: Igy most egy nyari cipoben(az egyetlen ami felment a labamra) pompazok :lol: Sportcipoben megsem johetek be :lol:
Kezd nalato kis izgi lenni a dolog,hamarosan megismerjuk Zsombor babat is:))HOgy vagy?
Nyuszi,
mi volt a dokinal?Gyere a hirekkel...

Fanni,
ugyes vagy :lol: egy kereskedo veszett el benned...Milyen kocsit szeretnetek?

Kép
petitpois
 
 


Sziasztok!
Csatlakoznék, bár látom Ti már jóval előrébb vagytok. Mi tegnap voltunk az első uh-on - ahol dobogott egy pici szív! :D
Még 2 hét múlva is a Kaáliba megyek az uh. ra, aztán vissza a saját dokimhoz Azért aggódom ezerrel, hogy minden rendben legyen 2 hét múlva - bár a Kaális személyzet már nagyon gratulált.

Ti visszalátogattatok később is? Vagy fényképet küldtök majd az ottani dokinak?

Daisypath Happy Birthday tickers
peva
 
 


Petitpois!
Nekem nem dagad a lábam, a kezem se, csak a ujjaim egy picit. Még szerencse, mert lapos sarkú csízmám csak 1 van, magassarkúba meg nem szeretek már! :D Nyári cipellőben meg ne fázz!
Egyébként köszi, jól vagyok, holnap ismét NST, mennyire utálom!! :twisted:

Csiperke!
Ja, ja, nagyon közelítek! :lol: Ti hogy vagytok?

Peva!
Üdv itt, kihez jártál a Kaáliban? Én a 8. hetes uh-on voltam utoljára, majd fotót fogok küldeni! :D

Kép

Kép
donika
 
 


Szia Peva!
Gratulálok!!!
Mindenképpen értesítjük az orvost, és fényképet is küldünk. A 2. Kaális babanézés óta nem voltam ott.

Szia Orsi!
Elhiszem, gondoltam, h nem vitatkozni akarsz, csak akkor Te még komplettebb tanfolyamon voltál. A tegnapi is különben 2 órás volt. Szerencsére az ott felsorolt kockázati tényezők közül semmi nincs nálunk (egyedül, talán h kisfiú lesz).
Megnéztem az angelcare honlapját, szerintem ugyanolyan elven működik mindkettő. Ha biztosan tudnám, hogy a másik annyivel jobb, akkor azt vennénk, de nem tudom... Majd eldöntjük.

Ti fogtok pólyát használni? A védőnő szerint az első 6 hétben jól érzi benne magát néha a baba (persze akkor sem kell egész nap abban lennie, csak néha), mert olyan védettnek érzi magát.

Kép
Kép
gömböcske
 
 


Lafi!
Nagyon aranyos Hunor! :)

Gömböcske!
Én nővéremtől kaptam 1 pólyát, nem tudom, hogy fogom-e használni, de azt én is hallottam, hogy a pólyában biztonság érzetük van!

Kép

Kép
donika
 
 


Köszönöm a dícséreteket!!!

Mi nem használtunk pólyát, így is elvolt.
Vendég
 


Sziasztok!

Lafi!
Most néztem meg a pici fiadat, nagyon gyönyörű! Gratulálok!

Donika!
Izgulsz már? Hogy vagy? Gondolom, már várod a Nagy Pillanatot, a Baba érkezését.

Kép
Kép
gömböcske
 
 


[quote="gömböcske"Ha biztosan tudnám, hogy a másik annyivel jobb, akkor azt vennénk, de nem tudom... Majd eldöntjük.

Ti fogtok pólyát használni? A védőnő szerint az első 6 hétben jól érzi benne magát néha a baba (persze akkor sem kell egész nap abban lennie, csak néha), mert olyan védettnek érzi magát.[/quote]
szerintem semmi különbség nincs az angelcare és a babysense között, ha nem érzékel mozgást minkettő jelez.

nekünk nem volt pólyánk. Gyerekfüggő, hogy melyik szereti a bugyolálást és melyik nem. Enyémek nem csípték de egy bnőm gyerek imádta, ő takaróval bugyolált, ahhoz nem kell pólya feltétlenül.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Fendike!
Olvastam, hogy el akarod adni az autódat! Megkérdezhetem, hogy milyen autó és mennyiért gondoltad eladni? Tesóm szeretne autót venni! Jöhet privibe is!

Lafi!
Hunor baba gyönyörűséges! :D

Jucmuc!
Davide nagyon édes és milyen édes szemei vannak! :D

Donika!
Rajtad a topik szeme...!

Nyuszipuncs!
Hogy vagy?

Fanni!
Érzed már a babákat?

Viri!
Te érzed már a mocorgásukat?

Peva!
Gratula a babához! Minden rendben lesz 2 hét múlva is, ne izgulj!

Petitpois!
Meg ne fázz nyári cipőben! :wink:

Felrakom nektek a legújabb goblent! :D

Én ma megyek a dokimhoz, remélem tud jó felvételt csinálni a kiscsajról! 8) Ma beszéljük meg, hogy kinek ad át, mert már tuti megy ki külföldre, Spanyolországba! 8)

Este vagy holnap megírom ,hogy mi volt! :D

A goblen: Kép

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Gömböcske,
Mi használunk kókuszpólyát, ez jó a pici gerincének, mindig így fogjuk meg. Dorka szereti.
Vendég
 


Fanninak vírusos a gépe, ezért nem tud netezni, kérte, hogy írjam meg, nehogy aggódjatok! :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Anyatejes babáknál van olyan, hogy maximum hízás?
Vendég
 


pandácska* írta:Anyatejes babáknál van olyan, hogy maximum hízás?

nincs.
a fiúknál 570 ill. 540 gr volt a heti rekord.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


visszakérdezek :) mert ha többet hízik, mint illene, akkor mit tudsz vele kezdeni? :wink:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
Gondoltam akkor adok neki update cicit, kizárólag édesítőszerrel :lol: :lol: Köszi!
Vendég
 


Icsilya, köszönöm, próbálkozom az ikresen.

Sok örömet mindenkinek!
nyuszipityu
 
 


Jucmuc!

Davide gyönyörű kisfiú. Úgy látom ezen a fórumon minden baba gyönyörű babának születik! :lol: Mennyi haja van!
(Remélem, leghamarabb júli elején, csatlakozunk mi is:D )

Kisfóka!

Szupi az új kép! Honnan tanultad meg? Hogyan kezdtél hozzá? Én is szeretnék pár egyszerűbb képet gyártani. Van jó ötleted, honnan lehet kezdőcsomagot rendelni ?

Te hogy vagy? Szigorú fekvés?

Magzatmozgás semmi. Viszont az elmúlt pár napban a púpomnál szúr a pocakom, ha sokat beszélek....Tudom, hogy furcsán hangzik, de ez van :shock:
Mi is ma megyünk a dokihoz. Rákérdezek.....

Peva,

Üdv köztünk! Természetesen, ha megszületnek a picik és már mobilak, akkor elmegyünk a Kaáliba bemutatni őket. Én úgy tervezem, ha megtudom, milyen neműek, akkor is felhívom a dokimat. Szeretnék büszkélkedni!
Amúgy is úgy váltunk el, hogy bármikor zaklathatom, ha van kérdésem :D

Gömböcske,

tanfolyamra mi is szeretnénk menni. Különalvás. Én úgy tervezem, hogy első naptól külön szobában lesznek a picurok. Veszünk a gyerekszobába egy kanapét, ha sokat éjszakáznék ott, de nem tervezem :D
Aztán majd kiderül, a piciknek milyen terveik vannak az éjszakával.... :shock:

Fanni :D

egy kofa veszett el benned!

Kép
viri8
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: