Új privát üzeneted érkezett!

Ja az ev. csak 7 mm és azt mondták az nem valami jó! :(
Remélem ez nem nagyon fogja befolyásolni a dolgokat. ????????!
dita75
 
 


Czinke!
Igen, vannak olyan gyakorlatok, ami a ciklus 2. felében nem végezhető, csak a fenntartó gyakorlatok. Egyelőre nem tudom most fejből megmondani hanyas számuak ezek, otthon kiokoskodom a könyvből.

Egy Uh, vagy LH tesztelés tényleg nem árt.
20150601134430
 
 


Dita: húha! nem semmi! :shock:

lányok: a 7mm nyhártya tényleg kevés?? nekem legútóbb az inszem előtti nap 7,7 volt (inszem előtt nem volt sajna uh) és azt mondta a doki, h az jó. most jó vagy sem?? most már nagyon kiváncsi vagyok. vagy ahány doki annyi követelmény?

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 

 
 

Desviki: a pcosok nagy többségének az lh teszt nem jelent semmit. egyébként sem pf szúrkám, tojcsim sem volt. :cry:
köszi várom holnap a mailt! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinke!
7 mm inkább elfogadható. Sajnos én sem voltam egy nyálkahártya bajnok.

A méhpempő elvileg nagyon jó rá.
20150601134430
 
 


méhpempő????????????
dita75
 
 


Szerintem nem rossz a 7 mm. Főleg ha arra gondolunk, hogy a petevezetékben kb. 0 mm a nyh, és mégis megtapad a benne baba :( Nekem 11 milis volt mindegyik inszemnél, mégse sikerültek :( A szerkezet is fontos, nem csak a vastagsága, úgyhogy simán jó lehet a 7 mili is. Ezen nem elkeseredni csajok!!!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!
Én is biztatásnak szántam, mert legutoljára kb. 7,6 mm volt. Aztán mégis lett eredménye.
20150601134430
 
 


Tényleg, erre nem is emlékeztem :oops:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


szóval akkor van remény bármikor!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!

Nellike!
drukk mára :lol:

Kjaja!
sajnálom hogy fájt,de a lényeg,higy minden oksi :lol:

Dita!
32 mm! :shock: :D azta....a méhnyh-d szerintem okés,hajrá estére :wink:

Évi!
köszi,ez most kicsit feldobott,mert már nagyon kivagyok,ma még jobban görcsöl a pocim,és még csak 8 napja volt az inszem :shock: :roll:

a méhpempőt én hónapok óta nyomom magamba,és mégis max.8 mm-s volt eddig a méhnyh-m :roll:
Vendég
 


Vicuska!
Megy a nagy nagy drukk Nekted / Nektek! :wink:

Hétvégén tesztelsz majd?
20150601134430
 
 


Desviki!
asszem nem lesz rá szükség,szerintem holnapra megjön :shock:
Vendég
 


Sziasztok! Ezt nem tudom szó nélkül hagyni!

Milyen hozzáállás ez? :twisted:

7 mm-től jó!!!!!!!! :wink:
Segít a rengeteg, nem sok, hanem rengeteg folyadék és fehérje! :wink:

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike: :lol: na, jól megkaptuk! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Monic
Akkor holnap inszem? Majd gondolok rád. Biztos minden redben lesz!

Czinkeb
lehet, hogy még tudatlan vagyok a témában, de fogalmam sincs, mi az a pcos? (így nem értem, miről beszéltek, úgyhogy inkább rákérdezek :oops: )
Tényleg, esküvőszervezés hogy áll?

Évi
Köszi, hogy felteszel a táblára. Budapsten lakunk, 25 éves vagyok és a Forgács Intézetbe járok. És nagyon úgy néz ki, hogy most februárban nekifutunk a 2. inszemnek.

i.kata
 
 


Kata,

igen, holnap inszem.
Majd jelentkezem, egész héten táppénzen maradok és tapasztom a babát.

Neked akkor ma megjött?
:cry:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


tapasztom vagy ragasztom, nekem mindegy csak sikerüljön végre :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Czinke, Évi!
Sajna nem műxik a beszkennelt avivám. :cry: Ha küldtök címet, holnap postázom a részetekre.
20150601134430
 
 


Halihó!

Vagyok ám én is :wink: lehet, hogy nem nagyon vagyok képben, bocsánat, ha hülyeségeket írok :oops:

Kata: hajrá 2. inszem!!! :-D

Évi: Veled mi van???

Monic: drukk az inszemhez! :-D

Dita: nekem is 31 mm-es volt a tüszőm a mostani ciklusban :wink: elfoglalta az egész UH monitort! :lol:

Vicuska, idefigyejjé'...Te most éppen beágyazódsz, azért görcsölsz...Hogy a fenébe jönne már meg 8. dpo-n??? :shock: 1. peteérésed volt, repesztés volt, ergo sárgatest van, plusz a gyógyszerek...

Desviki: pocifotó? :wink:

Csajok, MÉHNYÁLKAHÁRTYA :arrow: a tüszőrepedéskori értékeken felesleges parázni, mivel a ciklus második felében a progeszteron jól megvastagítja....Ennyi :lol:

Czinke: neked jó készülődést az esküvőre! :D

Bettike: márcsak 3-at kell aludni :wink:

Többieknek puszi!!!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Kata: pcos= policystás oválium (petefészek) szindróma. pfészkeim cystásak (nőnek a tüszők, de nem érnek meg rendesen, nem repednek meg) , nincs menszeszem gyógyszer nélkül (fogigátló v duphaston nélkül), ehhez külső jelek társulnak pattanásos, zsíros bőr, lehet túlsúly (teljesen változó , nekem 4-5 kg plusszom van, de van 165 cm-es 48 kg-os pcos is , de vkinek van akár +20kg-ja), rossz hormonok (magas tsh), szőrösödés. ez többnyire ir (inzulin rezisztencia ) probléma, ami II-es típusú cukorbetegség.
van itt egy honlap: http://www.pco-szindroma.hu/

esküvő szervezés: most csütörtökig pihi, mert a párom elutazott pénteken és szerdán jön haza. megnéztünk összessen 4 helyet, van egy befutó, nem a legolcsóbb, de talán a legjobb. bár a párom nem igazán bízik a tulajban, attól tart, h simliskednek kicsit. :roll:
hát szerintem a pia fogyasztást úgysem tudjuk ell-ni, nem állhatunk ott a bárpultnál, h valóban annyi fogy, amennyi.
most ezt kellene lefoglalni csüt-ön! remélem nem lesz késő! :roll:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Szezso!
A fotóram ég mindig nem szántam rá magam. De lassan, és biztosan lesz.... :wink:
20150601134430
 
 


Monic: holnapra Kép Kép

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Viki: a hájra nem hivatkozhatsz, azt nem vesszük be :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Monic!
holnap+++++++++++++++ 8)

Szezso!
tök ari vagy,köszike!
veled mizu????hogy vagy???????????????? :P :P :P
Vendég
 


Czinkeb
Köszi a leírást, majd este megnézem azt az oldalt, csak most el kell mennem.
Egyszer leírtam, hogy mi úgy szabályoztuk a piát, hogy a rövidekből megmondtuk, mennyi lehet a max, utána mindenki fizette magának. Bár én úgy tudom, seni nem vett magának, elég volt a bor meg a sör. Persze azért ki volt számolva, hogy kaja előtt mindenkinek jusson 1 feles és még fejenként kb. 2. Mondjuk nálunk eleve borosabb a társaság, így könnyű dolgunk volt.

Monic
Még nem jött meg, de ahogy visszaolvastam, volt más is, akinek a Duphastontól nem jött meg, csak miután abbahagyta, utána 3-4 nappal. Holnap felhívom a dokit és megbeszélem vele.

Holnap már nem érdemes tesztelnem, ugye?
i.kata
 
 


Volt olyan, akinek csak 15.dpo-n volt pozitív a teszt?
i.kata
 
 


Vicuska: köszi megvagyok :D az ilyenkor szokásos, enyhe mensis tünetek, úgyhogy nem élem bele magam semmibe...majd meglátjuk :wink:

Kata: találtam neked egy görbét, ahol még 15. dpo-n is nega volt a teszt, és csak később lett pozitív :wink: (még bármi lehet, de tény, hogy a Duphaston visszafoghatja a mensit...)
Kép

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Ja, mielőtt bárki megkérdezné, ez NEM AZ ÉN GÖRBÉM! :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Kata,

szerintem sem szabad feladni a reményt, majd ráérsz gondolkodni a továbbiakon, ha már megjött.
:wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Vicuska: én is csodálkoztam, h 21. nap hogy jönne meg. csak poz-an ++++++++, ne a neg-at vonzadd!!

Kata: nekem is a duphaston abbahagyás után 3 nappal jött meg eddig. de vannak tesztek, amik nem olyan érzékenyek és nem mutatják ki rögtön a babát. tehát csak+++++++++

mindkettőtöknek: Kép

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinkeb,

én is erről beszélek, szerintem a + hozzáállás nagyon-nagyon sokat számít!

Tehát + vagyok, + vagyok, +vagyok... :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Na azé'! :wink:

Kép
bettike
Eger
 
 


Köszi csajok! :lol: Tök arik vagytok! Ti legalább átérzitek a helyzetemet :oops:
Gondolom ezzel vagyunk így páran.
Holnap felhívom a dokit és majd megmondja, hogyan tovább.

Monic, holnap nagyon szorítok!
i.kata
 
 


Szezso!
Nem hájra hivatkozok! Zsírpárnára! :lol: :lol: :lol:
Hamarosan beszerzek vmi csini mami rucit, és abban majd az emberem lefényképez.
20150601134430
 
 


Desviki,

pedig biztos ösztönzően hatna ránk egy poci fotó! Hátha hamarabb babásak lennénk!

Naaaaaaaaaaaaaaaaaa, lécciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Jó reggelt!

Monic!

Egyszer már írtam, hogy biztos nem fogtok az én pocómtól ihletet kapni!
:D

Micsoda egy türelmetlen társaság! :wink:
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Kata: Sajnálom a nega tesztet. A gyógyi tényleg visszatarthatja a mensit, de hátha :wink:

Monic: Hajrá 2. inszem! Továbbra is csak pozitívan! :)

Vicuska: Szerintem nem a mensi miatt görcsölget a hasad, hanem most ágyazódik be a picipöttyöd. :wink:

Kjaja: Gratula a HSG-hez! Az inszem nem fog fájni!

Nellike: Hogy sikerült a leszívás? :?:

Dita: Ekkora tüszőről még nem is hallottam! Ez egy nagyon szép érett petécskét tartalmazhat! Nem lesz szükség arra az inszemre! :wink: A mnyh nekem is mindig csak 7-8 mm volt, a méhpempő se javított rajta. :roll:

Szezso: Hú, de becsapódtam. Azt hittem a saját görbédet tetted fel. :!:

Évi: Veled mi újság? :?:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Denika!
REmélem falra festetted azt a bizonyos ördögöt. Szegény párom 1/2 10kor ért haza, jött ezerrel a kamionnal éhesen, fáradtan, agyonfagyva. De a lényeg, hogy sikerült felmelegítenem, és talán nem is hiába! :) ;)
Vicuska!
Remélem ebben a ciklusban mindkettőnk kap előjegyzést a gólyánál, és még az is megeshet, hogy egy napon szülünk, de legalábbis ugyanabban a kórházban és ugyanannál a dokinál.... :)
Szezso
Neked is ámuldozott a doki, hogy micsoda dagi tüsző ez?! :)

Ja! Természetesen nem csak Vicuskának, hanem mindenkinek ugyanazt kívánom. Na? Ki nevez be még a gruppen szülésre? ;)
dita75
 
 


Desviki: köszi, várom. szerintem mindegy, h milyen a fénymásolat, 2-3 alkalom után már tudja az ember , h mit hogyan kell csinálni. köszi :wink:

Dita: én is jobban szeretek hidegben ,,aludni,, :lol:
és én beneveznék a gruppen szülésre :!: :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Egyébként ahogy visszaolvasgatom a régi hozzászólásokat viccelődtetek a laptetővel, hogy az szerencsét hoz. Namármost ahogy nézem mostanában én kezdem a sort... :) remélem ez sem a véletlen műve.... és felkerülök az "akiknek sikerült" táblába.... :)

Mikor érdemes tesztelni? Én úgy szoktam, hogy kivárom a mensi után a 28 napot + 2 hét. Akkor már tuti kimutatja! Nem szeretem elkapkodni!
dita75
 
 


Czinkeb!
Meghiszem azt ;) :)
dita75
 
 


Dita! Kicsit meg volt lepődve szerintem a dokim is, mert ez a méret a 8. napon volt :-D Ja, és a slusszpoén, hogy a hőgörbém alapján csak a 10. napon repedt meg :-D érdekes :-D
Én egyébként benne vagyok a "csoportos babás-táblába-kerülésben" :-D

Tesztelés: ha valaki tudja a tüszőrepedés pontos napját, akkor az azutáni 16. napon már ki kell mutatnia a tesztnek. Egyes esetekben (pl. Boni, Bettike), már jóval korábban is kimutatja, 12 nappal utána pl. de ha akkor még negatív, az még nem tuti végeredmény.

Denika: Veled mi újság? :-)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso: hogy csinálod ezt , minden stimu nélkül :?: :shock: áruld már el nekünk a titkot :!:
nem vagy semmi!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Én is csatlakoznék a csoportos szülésre!!!! Csak még előbb gyorsan bebabásodnék :lol:
i.kata
 
 


Szezso: Nem semmi vagy! 8. napon 31 mm, stimu nélkül? Nem tudom, hogy egy kétcsíkos teszten kívül lehet-e ennek más eredménye. :wink: Drukkolok! Mikor lesz esedékes a teszted?

Nekem mégcsak 1 hete volt az inszem.. utrozok ezerrel. :roll:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Desviki: megnéztelek, megjelöltelek.
és szerintem cseréld le a tükrödet, mert szerintem baj van vele, vagy a szemedet most meg mielőtt belenézel! :roll:
Nem hájra hivatkozok! Zsírpárnára!
hol van neked zsírpárnád :?: :shock:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!

Lányok, lehet még egy kérdésem?
Fehér nyákom van, ez lehet az utrótól? vagy valami fertőzés?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Czinke!
Ezek a képek még stimu előtt készültek. Sajna a terhességet 10 kg plusszal kezdtem ezeknek köszönhetően. :wink:
20150601134430
 
 


Desviki: majd lemegy utána pik-pak!! ezen ne aggódj! a lényeg, h a pocakban a baba! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: