Új privát üzeneted érkezett!

Lányok!

Milyen pelust használtok? Lassan azt is be kell szereznem, és tanácstalan vagyok. Annyi féle van. :?

Ezt nézzétek meg!
Nagyon aranyosak!
http://clubindex.uw.hu/temp/baba_vs_csuklas.wmv

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Chris: Nekem a Pampers nem jött be. Pisi, kaki, minden kijön belőle. Most Libero van. Eddig oké. 2 napja....

Majd még reagálok, csak éppen főzök...
jaimee1
 
 


Betsy: ez mostani kép, pár nap alatt lett ekkora-mekkora! Dokihoz csütörtökön megyek, 18 hetes genetika. Kiváncsi vagyok fog e látni valamit... Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 

 
 

Mirci!

Nekem ekkora volt 21 hetesen! Egy héttel több, mint te leszel!



Kép
Vendég
 


Betsy!

Változó mennyit alszik napközben. Eszik hajnalban, de akkor rögtön visszaalszik reggelig, aztán evés után fent van majdnem a köv evésig, talán fél órára ha bekumik, azt is játszás közbe a játszószőnyegen. Aztán eszik dél körül +- 1óra kb, utána alszik egy nagyot, majd eszik és szintén fent van majdnem köv evésig. Délután eszik és este fürcsiig is majdnem végig fent van! És éjjel alszunk fürcsi és evés után! Nagyjából ennyi!
Igen, porszívózom az orrát neki, néha sír, de elég jól tűri! Mindig beszélek neki, hogy anya jót akar stb és a végén megkérdezem tőle, hogy jobb így és egy mosollyal felel, hogy jobb!
Vendég
 


Chris,
igen, lassan már ti is vásárolhattok, hisz neked már 10 hét sincs hátra! Hihetetlen, hogy repül az idő! :D
Pelenkából mi a Pamperset fogjuk venni, az ismerőseimnek bejött, bár én is hallottam már róla rosszat is, de ez szerintem gyerek függő is, van aki a Liberora esküszik, szerintem ezt nem lehet előre tudni, ki kell próbálni valamit, és ha bejön annál jobb!

Bibi,
gratula a 100 naphoz! :D

Betsy,
:lol:
Bence már nagyon szépen tud mosolyogni! Már most készül majd levenni a lányokat a lábukról... :wink:

Mirci,
nekem 18 hetes pocifotóm van, meg 22 hetes, 20 hetes sajnos valahogy kimaradt!
sirkici
 
 


Sziasztok!
Látom nagy a vásárlási láz!
Nekünk elég meleg van itthon, úgyhogy nem hord Dóri külön bodyt. Ezeket a vékony tescos rugikat szeretjük, hármasával adják jó áron, 6 darab volt 56-osból, 62-esből, már beszereztünk 68-asakat is. Sirkici! Ajánlom figyelmedbe! Kép
Köszi Betsy! Nos, mi úgy állunk, hogy hétvégén van. Van, hogy csak egyszer.

Mi van, hogy Pamperst, van, hogy Liberot használunk. Utóbbit jobban szeretem, bár ettől függetlenül ha jön az anyag, csodát nem tesz.
Mosóport olyat használunk, ami az ajándékcsomagban volt, Tide, illetve kaptunk egy doboz Amway-es kifejezetten babák számára valót. Öblítőböl meg Coccolino sensitivet használtunk régebben is.

Egy kb. 19 hetes foto: Kép

És egy nagylányos friss kép:
Kép

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Omni: Gyönyörű Dóri! :D :D :D
jaimee1
 
 


Mosópor: Mi a Kenguruban vettünk babáknak való mosószert és öblítőt is, most fog elfogyni, úgyhogy áttérünk a Sensitive-ekre, mindegy melyik márka...A Kengurus különben nagyon bejött nekünk, nagyon fincsi illata van. De közel s távol nincs Kenguru erre felé.

Na Mirci, most aztán láttál sok gyönyörű pocakot. VALAMELYIK olyan, mint a tiéd lesz. De hogy melyik.... :D :D :D
jaimee1
 
 


Omni,
:lol: köszönöm!
nagyon szép Dóra baba! Gyönyörűen fejlődtök!

Bibi,
már kevesebb, mint 100 nap! :lol:
sirkici
 
 


Mirci,

20 hetes pocak

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Lánykák,

Köszönöm a pocifotókat :) Hát tényleg nem lettem sokkal okosabb, kinek nagyobb, kinek kissebb ebben az időszakban, úgyhogy majd kiderül mi lesz...................

Omni: édes a rózsaszín rugis kép :D

Kép
Kép
mirci74
 
 


Hű lányok, milyen szép pocik! :lol:

Bence és Dóri meg egész egyszerűen gyönyörűűűűűűűű!

Pelenka témában másik topikokban magasan a dm-esek nyertek, én egyelőre egy ideje a nedves törlőket tesztelem, de nálam is egyértelműen a dm-es a tuti!
Vendég
 


Nekem 21+2 -es pocakképem van.

Kép
Vendég
 


Bíbi:100 alatt vagy, juhéééjjjj! Kép
Vendég
 


Nóri: Lassan itt a ciklus vége! :wink: Hőt nem mérsz, ugye? Imádom a hőgörbéket. :oops: :oops:
jaimee1
 
 


Jaimee:én megrögzött hő-ellenes vagyok!Le a hőmérővel... 8) :wink: Réka bébi nem ma 2 hónapos? :shock: A vonalzóval valami történt...vagy én emlékszem rosszul... :oops:
Vendég
 


Nóri: Eszed, mint a borotva. De, ma két hónapos a kiscsaj. :D :D

A vonalzóm....na, az nincs a toppon. :D

Oké. :D Le a hőmérővel!!! :D :D

Bíbi: Télleg, már 100 nap sincs hátra. :D

Judy: Még a végén kihúzod a 40. hétig.
jaimee1
 
 


Ne is idegesítsetek ezzel a 100 alattal, egyik nap így is betojtam, hogy te atyavilág, nem állunk még sehogy, rohan az idő, mi meg nemhogy gyerekszobát nem festünk, hanem hó végén költözünk albérletbe, persze a csomagolásnak neki se álltunk...meg egyáltalán, kicsit megnyugatóbb volt mondjuk 198 napot látni a vonalzómon :lol:

Gratula Réka babának a hófordulóhoz! :lol:

Nóri, le a hőmérővel, igazad van! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Fix.b:
Köszönjük szépen a dícséretet!
Nekem is nagyon tetszik az ülős kép.
Már egyre többet ültetjük, így már szépen tudja tartani magát.
Tejem már nincs, de nem azért adom neki a babakajcsit, hanem mert jó ha szokja, meg tele van vitaminnal, nameg már 4 hónapos.
Egyébként imádja!
Főleg az almát.
Minden kajcsit kinéz a szánkból, már ott tartunk.
Kis falánk...
Nem hiába 7 kg. :D
Bence is nagyon édes, nagyon szép a szeme.
Dominak is kék a szeme, de nem annyira világos sajnos.
Pedig apucinak olyan gyönyörű világoskék szeme van, hát remélem Dominak is kivilágosodik!
Betsy te is császárral szültél, neked már szépen visszament a hasad??
Én az első 2 héten fogytam 20kg- ot, aztán lassacskán még kettőt, így már 22kg lement, de van még rajtam 5,5kg ami nagyon kesesrvesen fogy, és hát mért is ne a hasamon lenne az a felesleg.
Nincs valami jó tipped, hogy lehetne eltüntetni???
Vendég
 


NIKI: Nekem szépen visszament a hasam, viszont Petinél kb. 1 év múlva lett csak olyan lapos, mint előtte, addig a bőr ott volt. Sajna nincs semmi tippem.. Bence tegnap volt 6,5kg :) A kék szemét a nagypapájától örökölte (meg Peti is), másnak nincs a családban kék szeme..
Vendég
 


Niki,
Hány kilót hiztál a terhesség alatt? Szerintem nincs recept a kilók leadására, ez alkati kérdés valószinűleg?!
sirkici
 
 


Niki: Sztem tök jó, hogy ennyit fogytál....Más a megközelítésem...

Fél éves korig sztem nem nagyon kell neki "normál kaja"....arra van a tápszer, benne minden szükséges anyaggal.....de te tudod.... :wink:

Bíbi: 100 nap rengeteg. Majd meglátod. :wink: Vigyázz magadra ebben a költözősdiben!!

Köszönöm a hófordulós köszöntőket! :D
jaimee1
 
 


Betsy:

Nekem is a bőrömmel van a gond...
Hát nem lóg, nem csúnya végülis, csak nem olyan mint volt.
Remélem nem lesz egy év mire kisimúl. :roll:

Sirkici:

28 kg- ot sajnos, pedig nem ettem sokat, csak nagyon vékony voltam, és könnyebben jöttek rám a kilók.
Na meg rengeteg víz volt rajtam, azért fogytam le gyorsan 22,5 kg- ot
.
Jaimee:

Nekem a dokinő meg a védőnő mondta, hogy adjam neki, mert már nem elég neki ha csak folyékonyat kap.
Ráadásúl az emésztésének is jót tesz, mert a tápszert nehezebben emésztik meg a babák.
Szóval káros hatása nincs.
Vendég
 


Niki,
akkor nem sok maradt rajtad, meglátod gyorsan le fog az menni!
sirkici
 
 


ja, örülök, hogy ilyen sokat fogytam, csak szeretném ha az aaz 5,5 kg is lemenne... :roll:
És járunk babaúszásra képzeljétek!
Dominik nagyon élvezi!!!

Kép
Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy most is csak rohanásban, de az elmúlt 2 hét nagyon zűrösen telt...

Férjem természetesen influenzás lett, alig bírtuk levinni a lázát...Alexi is megfázott, emiatt keveset evett és zöld lett a széklete..Na totál kiborultam és nagyon elfáradtammm...Emiatt halasztottuk az oltást, holnap fogja megkapni....

Viszont rettentő sokat dumál, már mi is pörgünk jobbra-balra, hasról hátra :D Tejcsi még szerencsére van, majd 4 hónapos kortól kezdem bevezetni az almát..
Adatok: 5990 gr, 63 cm!, 41-es fejecske..Olyan hosszú lett :lol:

Mostani képeket is teszek:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Kép Kép Kép Kép

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Kép 21 hetesen

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Lányok!

Nagyon szépek a babáitok!!!!!!!

babszika
 
 


Sziasztok,

Csak egy gyors bekukk, most értünk haza a fiuk farsangjáról,(Holnap dobok képeket.) délelőtt UH meg NST, jól elfáradtam ma.

UH: minden tökéletesen működik, méhlepény ok, magzatvíz normális, aorta ok, köldökzsinor áramlás is nagyon jó. Szóval nincs semmi olyan ami korábbi szülésre utalhatna. Hát ez van.
Megvárjuk a végét.

NST-n is minden rendben volt.

Ja és jelenleg 3500 gr Barbika.

Heni,

Húúú...hihetetlen, mekkora szemei vannak Alexi baby-nek. :lol: :lol:
Gyönyörű kisfiu.

Niki,

Gratulálok a fogyásodhoz, rólam tuti nem fog lemenni, majd megint szenvedhetek a fogyókúrával.
Domi baba nagyon édes, ahogy lubickol a képeken. :lol: :lol:

Jaimee,

Én is gratulálok a hófordulóhoz. :lol: :lol: :lol:

Omnia,

Ti is nagyon szépek vagytok és egyre nagyobb Dóri baba. :lol: :lol:

Betsy,

Nagyon mosolygós kis baba lehet Bence, majd mindegyik fotón mosolyog. Anyira édes. :lol: :lol: :lol:
Bár már ott tartanák, hogy küldöm az sms-t. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: Drukk, drukk! Ügyesek legyetek! Bármikor megszülethet Barbika. Nekem is azt mondták hétfőn, hogy semmi jelen a szülésnek, aztán szerda hajnalban Réka máshogy gondolta... :D

Heni: Mintha tegnap készült volna az a 21. hetes fotó. Nagyon szépek vagytok! :D
jaimee1
 
 


jelen=jele :? :?
jaimee1
 
 


Niki, Heni,
nagyon szépek a babák!

Judy,
az a lényeg, hogy minden rendben! Kitartás, mostmár tényleg nem lehet sok!
sirkici
 
 


Sziasztok,

Bíbikém: ne legyél betojva, inkább örülj, hogy nemsokára a karjaidban tarthatod Bíborkádat.

Nálunk is zajlani fognak az események az elkövetkező hónapokban. Festetnünk kéne, hát biztos nem kell mondanom, hogy az is majdnemhogy akkora felfordulással jár, mint egy költözés. Plusz szervezzük az esküvőt is, bár az nem olyan vészes.

Niki: a 28 kiló nem kevés így, hogy vékony alkatú voltál. Ne csodálkozz, hogy kicsit megviselte a bőrödet. Szerintem idő kell neki a regenerálódáshoz, és biztos megint szép lesz, csak türelem. Édesek a pancsolós képek.

Heni: egyszerűen tündéri Alexike! Köszönöm a pocakfotót! Tényleg emlékszem amikor felraktad, mintha most lett volna.

Judy: én is drukkolok, hogy mielőbb megszülessen Barbika! Várjuk a híreket.

Sirki: veled mi újság? Hogy érzed magad?

Engem eddig hál istennek KOPP KOPP lekopogom elkerült róka koma, és az émelygés is

Kép
Kép
mirci74
 
 


Jaimee,

Köszi a drukkokat, nem bánnám azért ha hétvégén kibújna Barika.
Holnap csinálok még egy uccsó takarítást, hátha beindul. :lol: :lol: :lol:

Sirkici,

Az a nevetséges, hogy az utolsó 2-3 hét megy el a leglassabban. :cry: :cry:
Vánszorog az idő.

Néhány friss kép a fiukról. Tegnapi farsani képek.


Bazsi mint kis cowboy


Kép

Kép

Kép


Danika mint baby zsiráf.


Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 



Halihó!!!
BOLDOG VALENTIN NAPOT MINDENKINEK!!!

Most van egy percem :roll:

Túl vagyok az első "önálló" napomon, ugyanis Anyucika tegnap reggel elutazott :cry: Jelentem: mostam, főztem, takarítottam két baba mellet és nem haltam bele :lol:
Én is voltam 6 hetes kontrollon és minden a legnagyobb rendben!!! :lol:

Én ma jelentkezem be a jövő hétre Tüncsivel 2 vizsgáltra( 6 hetesre és csípőszűrésre .)

Judy: DRUKK!!! Ügyesek legyetek!!! A nagy fiaid nagyon helyesek a farsangi képeken :lol:

Heni: Jobbulást a fiúknak!

Niki: Ügyes vagy a fogyással :!: A hasad majd rendbe jön, ne siettesd :wink:

Jaimee: Már 2 hónapos a Réka baba??? :shock: Hát igen, Tündike is már lassan 1.5 :roll:
Csudi szép babák laknak ebben a topikban!!! :lol: Próbáljon bárki is megcáfolni :lol:




Pár kép a tegnapi séta után:
Kép Kép Kép


Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Judy:
De lemegy majd rólad is a felesleg úgy, hogy majd észre sem veszed.
Nekem is az a sok sok kiló pillanatok alatt eltünt, csak azzal a maradék 5- el szenvedek...

Mirci:
Bizony rengeteg volt az a 28 kg.
De sajnos nem tudtam tenni ellene, hiába koplaltam, és csak gyümit ettem.
Rengeteg víz volt rajtam.
Csak azért vagyok elkeseredve, mert azt hittem ennyi idő után olyan leszek mint voltam.
Türelem, türelem....
Hát minden vagyok csak türelmes nem. :roll:
Vendég
 


Hát Niki meg tudlak érteni. Biztos én is türelmetlen lennék. Esetleg ha már nem szoptatsz kipróbálhatnál valamilyen feszesítő kezelést. Pl. kontúrfáslizást, vagy vákumos masszázst, meg még egy csomó féle kezelés van amit kifejezetten ilyen esetekben ajánlanak.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Niki: Hát türelmes az télleg nem vagy.... :lol: :lol: :lol:

Olik: Tündi nagyon szép kislány! :D

Betsy: Igen, kicsit tényleg hasonlít rám is...

Meg volt a 2. hós oltás, Réka végigüvöltötte az egészet, de most már alszik, hamar megnyugodott. :D

Mirci fiam te ne legyél türelmetlen!!! :wink:

Bíbi, Nóri, hiányoztok!
jaimee1
 
 


Jaimee:én olvasok nagyon vadul, de tudod, nem itt "lakok" még...
Vendég
 


Nóri: Nemittlaksz, nemittlaksz....attól még írhatnál.

Judy: Mekkkkorák a srácok! :shock: Na, Barbit nem kell félteni majd a szemtelen udvarlóktól. Lesz két tuti jó testőre. :lol:
jaimee1
 
 


Mirci,
drukk, hogy továbbra is elkerüljön róka koma!
Én elvagyok, várom a jövő keddet, hogy menjünk uh-ra, már szeretném látni, bár nemhiszem, hogy sokat ki tudok majd venni belőle. De érdekel, hogy minden rendben van-e, súlya, stb. Mostanában sokat fáj a derekam, főleg délelőtt nehéz a munkán, de mostmár csak 2 hét és vége! :lol:

Judy,
igen, van benne valami, ez igy szokott lenni, hogy ilyenkor megáll az idő, de akkor is mostmár tarts ki, és nemsokára a karodban tarthatod Barbikát. A kilók meg biztosan le fognak menni rólad, szép vékony voltál terhesség előtt, nemhiszem, hogy sok gondod lesz vele.
A fiúk nagyon édesek voltak a jelmezekben! :D

Olik,
örülök, hogy minden rendben van veletek! Nagyon édes Tüncsike! :D

Niki,
5 kg nem a világ, nem is hiszem, hogy annyira látszana rajtad, majd lemegy szépen!

Jaimee,
szegény Réka, de a lényeg, hogy ügyes volt és hamar megnyugodott! Egyébként szerintem is hasonlit rád, és igen, főleg az orra! :D

Nóri,
hamarosan itt fogsz lakni, de attól, hogy "még" nem laksz itt nyugodtan irogathatsz!
sirkici
 
 


Sirkici:két hét és befejezed a melót végleg?Utána csak otthon leszel?
Vendég
 


Szép jó estét kívánok mindenkinek!!

Jelentem megjöttünk a 18 hetes vizsgálatról és egyértelműen egy izgő -mozgó, egy pillanatra sem nyugton maradó KISFIÚT láttunk!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mindene a helyén, holnap rakok képet is!!!!

Jó éjt!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Sirkici: valóban nem lehet látni ha ruha van rajtam. :roll:

Gyablonka: Gratulálok az édes pici izgő- mozgó fiacskádhoz.
Meglátod milyen csodálatos lesz miko megszületik.
Én azóta vagyok csak igazán boldog mióta megszületett Domik.
Ezalami hihetetlen, hogy mennyi örömet tudnak szerezni, még ilyen pindúrkán is.

Tegnap én még a pici fiacskámtól is kaptam egy szál rózsát!!!
Olyan édi volt, nameg persze apa is ahogy ezt kitalálta.
Vendég
 


Jó reggelt,

Jelentem még mindig egyben vagyok, de most nekiállok egy uccsó takarításnak, hátha ki akaródzik neki jönni. :lol: :lol: :lol:

Olik,

Köszi a dícséretet a fiukáim nevében is.
Tündike gyönyörűen fejlődik, nagyon szép kislány. :lol: :lol: :lol:

Niki,

Remélem igazad lesz, és tényleg lemennek ezek a fránya kilók. Bár tudom, hogy 3 gyerek után már nem leszek olyan mint régen, de azért nekem is jól esik még most is, ha megnéznek az utcán, vagy azt mondják, hogy "tényleg 3 gyereked van???" :lol: :lol: :lol:
Nagyon ötletes volt apától a szál rózsa. Sajna az enyémnek ilyen eszébe sem jut, pedig én vettem az összes férfinépnek itthon bon-bon-t.

Jaimee,

Hát igen, nagyon fogom irigyelni Barbikát a 2 bátyó miatt. Szerintem annál jobb nincs, mint amikor 2 nagy tesó vigyázza minden lépését egy lánynak. na meg nem beszélve a tesók haverjairól. Azt hiszem lesz kínálat amiből a lányom válogathat. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sirkici,

Hihetetlen, hogy megy az idő, mindjárt belépsz a 3. trimeszterbe. :shock: :shock: :shock:
Kitartás, most már gyorsan elmegy ez a 2 hét, aztán pihenhetsz egy kicsit.

Gyabi,

ÓRIÁSI GRATULA A KIS PÖCSÖSHÖZ.

Várjuk a képeket. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Gyabi: Gratulálok! :D :D

Sirki: Hát szép időszakotok kezdődik, a naaagy felkészülés. Most már semmi mással nem kell foglalkoznod. :D

Judy: Eredményes hétvégét nektek!

Hull a jó, jelentem! :shock:
jaimee1
 
 


Nóri,
igen, még 2 hét és aztán már csak itthon leszek! De mostmár jól is fog esni, legalábbis most úgy érzem!

Gyabi,
gratula a kisfiúhoz! De jó, hogy már meg tudták mondani. 2d-s uh volt? És örülök, hogy mindene rendben! :D

Niki,
de aranyos lehetett apa meg Dominik. Tényleg nagy boldogság lehet egy gyermek!
Azok a kilók meg ha nem látszanak ruhában, akkor nincs sok vész, gondolom apának amúgy is tetszenek... :wink: :lol:

Judy,
hátha a takaritás meghozza a gyümölcsét! :lol:

Jaimee,
igen, főleg 2 hét múlva mással sem fogok foglalkozni, csak győzzük pénzzel! :D
Egyébként épp most értünk haza, megvettük a kiságyat, holnap hozzák! Olyan jó, bár egy kicsit bennem van, hogy még 12 hétig ott fog állni a kiságy a szobában üresen, dehát...
sirkici
 
 


Judy:

Mindenkinek jól esik az ilyen.
Az biztos, hogy az én férjem egy tündér, igazán jó férj, és tökéletes apa.És meglásd lemennek azok a kilók. :wink:

Sirkici:
Apának még szép, hogy tetszem, kapna is ha nem, így lenne.
Csak engem zavar, hogy nem lapos a hasam.
Bár ha ránézek Domira, már nem is érdekelnek azok a kilók.
Megérte!!!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?