Új privát üzeneted érkezett!

Fanni :D

Köszönöm!!!
Érdekes, itt még jobban láthatóak a vonásai, mint az eredetin :lol: Úgy imádom nézegetni! Hát még a DVD-n!!! Ahogy iszik a magzatvízből, meg öltögeti a nyelvét, meg kettőt mutat az ujjával, meg látom azt a max. 2 centis fütyijét :lol: IMÁDOM!!!

Lilla tegnap reggel hasamnak dörgölzve: "Jó reggelt, pasasom!" :lol:
Őt is IMÁDOM!!!
És ezen a héten dolgozom utoljára, így leírhatatlanul boldog vagyok!

Véda
Vendég
 


Sziasztok!

Katica:
Nagyon szépen köszönjük a táblát. Zöldcocárol tudsz valamit?

Fanni:
Köszi a híreket Jucmucrol. Örülök hogy jól vannak. Az AFP-vel biztos minden rendben lesz.

Lanyáné:
Én még szeretnék vagy két hetet kihúzni utána jöhet Krisztián. A Magnézium citrici 500mg-bol szedek 3x2-t.

Donika:
Ilyenkor ez már természetes hogy az ember le van lassulva.
Kitartás. Nekem már minden bajom van ha az ágyba megkell fordulni.

Petitpois: Köszike jól.

Gömböcske:
Mi a negyediken lakunk és 4 emeletig nincs lift. Én a Picoló legujjabb változata mellett döntöttem mert egyrészt könnyű 7kg, másrészt masszív és kétíránybol tolható . Bébihordóval együtt van . 3 fokozatra dönthető. A BIPPA Kft-nél vettük Budapesten
Csomagtartóba elfér

Fendike:
Szerintem minden kép hmívd fel az orvosod és beszélj vele.

Magamrol:
Holnap megyek megint NST-re , UH-ra és vizygálat is lesz. Már nagyon kíváncsi vagyok.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Jo reggelt,


Viri,
ne haragudj,rossz oldalt irtam ime az igazi :lol:
http://www.babyjungle.nl/english-twinners.htm

Ez a babakocsitema annyira jo :lol: :lol:

Fendike,
jobban vagy?

Veda,
nagyon helyes kispasi Csabika :lol:

Nyuszi,
akkor drukk holnapra...+++

Kép
petitpois
 
 

 
 

Donika,
ne izgulj a súlya miatt, sztem úgysem tudják eltalálni... :D
köszi, hogy írtad, gondolom hogy nem nagy baj mert akkor egyfolytában vagy rendszeresen fájna vmi, nem pedig mozgásra...
férjem jót nevetett, hogy csak hátrafelé tudok menni, bal lábbal lépek, jobbat húzom magam után és mindezt összegörnyedve... :shock:
annyira azért nem volt vicces, de tuti hogy nyom valamit, ez van!!!

Kép
fendike
 
 


(((((((((((((((((Fendike))))))))))))))))))))))
Vendég
 


Véda,

Nagyon édes Csabika! Annyira jók a képek! Már alig várom, hogy a párom munkájában legyen egy kis lazítás és mi is el tudjunk menni 4D-re!

Orsi,

Kérdezhetek még, még, még? :D
Szóval a BBC-nél ezek szerint piciknek csak a hordozó része az ajánlott? Abban tud hason feküdni? Én úgy tervezem, hogy sokat lesznek kint a teraszon, akár hason is...

Petitpois,

Itt már látok babakocsikat :D ! Böngészgetem picit....Köszike!

Lanyane,

Én Magne B6-ot szedek, 3x2-t. Nekem úgy tűnik még elég. A 11-12. hét körül a lányok ajánlására esténként egy pohár vörösbort is ittam. De sajnos ez a hányingeres korszakomban volt, így most rá sem tudok nézni a borra :D

Kép
viri8
 
 


Fanni,

Mikor lesz eredménye az AFP-nek? Nekem 1,58 lMoM ett.
Ti mikor is mentek köv uth-ra? Elvesztettem a fonalat.... :)

Nagyon tetszik a kocsi, amit felraktál. Sajnos én még a bejárati ajtón sem férnék be vele :D

Kép
viri8
 
 


Viri :D
a hordozóban nem tud hason aludni a baba, csak háton.
A BBCben nem tudod hason altatni a gyereket, csak a hátán.
Az, hogy hogy alszik a gyerek iszonyúan gyerekfüggő, ő dönti el, előre tervezhetetlen.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,

Hát ez igen-igen szomorú hír. No, akkor ebből a szemszögből is érdemes rágódni rajta! :shock:
Köszike az infókat! Biztosan lesznek még kérdéseim, de ne vedd zaklatásnak :roll:

Kép
viri8
 
 


Orsi,

Megtaláltam egy oldalla ezelőtt, hogy mindezt már leírtad Fanninak. Bocsi!

Kép
viri8
 
 


Petitpois:Köszi

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Fanni

lehet, hogy az, amit Te feltettél, csak 2-3 kg-val nehezebb, mint amit én feltettem, de ez utóbbiból ki lehet pattintani a mózest, szóval nem egészben emeled meg az egészet. A barátnőm gyerekei abban a Te félédben ülnek, s mindenestől 40 kg a babakocsi, alig bírja megemelni, mikor fordul veük.
Az én félém viszont valóban nem alkalmas arra,hogy a rossz úton sétálj, picik a kerekei.

Gömböcske

Textilmózes semmire nem való, az egyik ismerősömnek akkora gyereke született, hogy szó szerint határeset volt már születésekor a graco-ba beletenni. viszont ezt leszámítva szerintem a graco jó babakocsi, de ha kicsi az autó, nem valószínű, hogy belefér a csomagtartóba (az én közepesembe nem fért bele)
a PP úgy befér a csomagtartóba, hogy mellette még csomó cucc is van.

nekem anno azt mondták, hogy nem tudom majd kihasználni a merev mózest, hát ahhoz képest a mai napig abban van Olivér pedig elmúlt fél éves.

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Szia Orsi!
Nálam nyitott a méhszáj, és e miatt végülis bármikor megindulhatnak a dolgok, ezért gondolom, hogy nincs már sok időnk nézelődni. De valószínüleg tényleg egy könnyebbet kell keresnem. (Egy hete 1110-et írt az orvos a kiskönyvembe.)

Szia Nyuszi!
Mi is voltunk abban a bababoltban szombaton, és a pici hely, és nagy tömeg láttán nagyon idegesek lettünk. Vettünk ott egy kiskádat állvánnyal, és egy avent kezdő csomagot. Utána elmentünk a babyoutletba. Ott kényelmesen lehetett bámészkodni/vásárolni.

Mi a fantázianeve annak a kocsinak? Pikolo travel? A bolt honlapján sajnos nincsenek nevek a kocsik mellett, az elefáni bolt honlapja meg nem elég részletes (ott is lehet ezt a márkát kapni). Mekkora összecsukva?

Köszi az ötletet egyébként! Azt látom, h bolygó kerekes, én is olyan szeretnék. Drukkolok a holnapi vizsgálatra! Én is holnap megyek. Olyan kíváncsi vagyok!!! Remélem, minden OK lesz.

Szia Lafi!
Örülök, h végül minden rendben veletek, ez a lényeg!!

Kép
Kép
gömböcske
 
 


Viri :P
Akkor lesz meg az AFP-m, amikor Apa hazahozza :lol: Nem tudom, gondolom 1 hét, tehát kész lehet péntekre, vagy jövő hétfőre talán?
Utána kell hívjam a dokim és mehetek a genetikai UH-ra :wink:
De mivel ilyen vénséges vén vagyok... mégis nagyon gondolkodom, hogy a genetikát az Istenhegyin, Hajdú drnővel csináltatom meg...

Lányok :!:
Melyik nap is van Hajdú drnő az Istenhegyin?

+ A magneB6-tól nem megy/ment a hasatok?

Zsuzsi :P
Köszi. Most már totál fogalmam sincs ám, milyen kocsi kéne, de szerencsére van még időm nézegetni, meg átgondolni, hogy pontosan mi is lesz a funkciója...
Ma már annyit nézegettem kocsit a neten, hogy tényleg végképp semmit sem tudok. Zsong a fejem, úgyhogy abba is hagytam :?

Fendike :P
Szegénykém. Én is sokszor kínomban nevetek magamon... Ez van. Neked már nagyon nincs sok hátra :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


gömböcske írta:Szia Orsi!
Nálam nyitott a méhszáj, és e miatt végülis bármikor megindulhatnak a dolgok, ezért gondolom, hogy nincs már sok időnk nézelődni. De valószínüleg tényleg egy könnyebbet kell keresnem. (Egy hete 1110-et írt az orvos a kiskönyvembe.)

persze, de amíg nem szültél meg minden nap el lehet menni :)
akár ma is :) itt nálunk süt az idő, szép nap van :)
az 1110 meg semmit sem jelent, lehet, hogy Te is csak 4 hét múlva szülsz, de lehet, hogy ma este.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fanni :D
csüt.biztosan, mert nekem anno csüt. volt a pesti napom és akkor mindig volt.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Véda!
Nagyon édes a kis Csabika! :P

Nyuszi!
Drukk a holnapi vizsgálathoz! :)

Fendike!
Nem izgulok a súlya miatt, nekem elég a 3kg is! :lol: Remélem ma már jobban vagy, de ha nem vagy biztos a dolgodban, hívd fel a dokid!

Gömböcske!
Az egyik barátnőmnek január elején mondták, hogy nyitva van a méhszáj, február végére volt kiírva, és túlhordta, szóval ne izgulj, még az is lehet, hogy van 4 heted! :lol:

Lányok!
Ma voltam NST-n, nagyon jól mozgott Zsomborka, de a szülésznő szerint nem lett jó a görbe, mert a mozgásokra nem eléggé emelkedett fel a mutató, csak tompán. Így elvitt áramlásos vizsgálatra, ott a doki azt mondta, hogy minden rendben a magzatvíz elegendő, és a köldökzsinórban is jól áramlik a vér, de az NST-t meg kell ismételni. Sajna nem a saját dokim csinálta, mert ügyeletes volt, így nem tudtam faggatózni! :?
Na lépcsőztem egy kicsit, és újból NST, ez már jobb lett, a doki is mondta. Azt nem értem, hogy miért nem lett jó az első?? :shock: Kérdeztem a szülésznőt is, ha jó az áramlás, akkor ez mire figyelmeztet, de nem igazán tudta megmagyarázni!
Orsi! :) Szerinted?

Kép

Kép
donika
 
 


Fanni! :P
Igen, a Hajdú drnő az Istenhegyin csütörtökönként van ott! Meg tudod a praxisba is el tudsz menni.

Kép

Kép
donika
 
 


Donika :D
ha az áramlás jó, akkor szerintem ne aggódj!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Szia Orsi!
Nem merek egyedül tömegközlekedni, bóklászni, mert szeptember óta nem voltam levegőn. A mostani 7vége volt az első, h kimentem. A párom meg csak 7végén ér rá. Holnap kivesz szabit, h tudjon vinni CTG-re. Jajj de izgulok, holnap megyek először.

Szia Zsuzsi,
köszi Neked is a babakocsi-tájékoztatót!

Szia Véda!
Nagyon helyesek a fényképek Csabiról!

Holnap valószínüleg elmegyünk előadást hallgatni arról, mi a teendő, ha esetleg jelez a légzésfigyelő. Ti voltatok ilyen előadáson? Lelkileg nem szívesen hallgatnám, biztos elég borzasztó, de hát ha nem tudom, mit kell csinálni, ha jelez, akkor minek vegyünk? Nektek mi erről a véleményetek?

Kép
Kép
gömböcske
 
 


Fanni,

Hajdó drnő csütörtökön van az Istenhegyin. Megkérdeztem, mikor voltam integrált teszten. A pultus csajszi azt mondta, hogy 2 héttel előtte jelentkezni kell, időpontot kérni, mert nagyon sokan várnak a dokinőre!
(Te, vénséges vén :D )

Én boldog lennék, ha menne a hasam a Magnetól. De nem...... :?

Donika,

Ne aggódj! Ha valami baj lenne, biztosan nem engednek haza!

Gömböcske,

Írj majd az előadásról! Nagyon érdekel, érdemes-e résztvenni rajta.

Kép
viri8
 
 


Genetikai UH 25-e 14.20-kor 8) Hétfő ugyan, de Hajdú drnő csinálja :lol: Akkor 19+0 leszek. Szerintem pont jó lesz :)

Viri! Mennyibe kerül? Mert ezt elfelejtettem megkérdezni :oops:

Lányok :P
Mai újabb kérdésem! Kézi tapintással is vizsgálható, hogy nyitott-e a méhszáj ill. rövidült-e?
Köszi!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Gömböcske :)
mi voltunk elsősegély tanfolyamon, én azt mondom, hogy ha veszel légzésfigyelőt, akkor a minimum hozzá, hogy tudod mit kell tenni, ha bejelez és tényleg gond van.
www.leghajo.hu
mi itt voltunk.
ez egy teljes délelőtt, és teljes életmentés- és elsősegélytanfolyam.

szerintem nyugodtan kimehetnél picit a levegőre, mert most már mozoghatsz, az idő is szép és aztán a babával is majd menni kell :)
fizikailag is biztosan jó tenne.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


fanni73 írta: Kézi tapintással is vizsgálható, hogy nyitott-e a méhszáj ill. rövidült-e?

persze, 95%ban kézzel nézik :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


jah, UHval egy bizonyos terhességi korig látható, utána már ált. a méh eltakarja... de nekem a fiúknál a 32. héten még látható volt, lilivel meg már a 25. után nem.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Köszi Orsi :P

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Gömböcske :P Orsi :P
Merrefelé szokott lenni ez a tanfolyam?
Köszi!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :D
a léghajósoké akkor a XI. kerben volt, fel kell hívni őket.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fanni :D
Én is Hajdú dr.nő-párti vagyok, de én a Praxisban voltam nála, össz. 12.000 Ft-ért. Nem kellett várni. Kaptam 2 db fotót, és egy 15-20 perces DVD-t.
És nagyon kedves volt ott mindenki!

Véda
Vendég
 


Fanni :D
Én is Hajdú dr.nő-párti vagyok, de én a Praxisban voltam nála, össz. 12.000 Ft-ért. Nem kellett várni. Kaptam 2 db fotót, és egy 15-20 perces DVD-t.
És nagyon kedves volt ott mindenki!

Véda
Vendég
 


Orsi! :D
Köszi, én is így gondoltam.

Viri!
Sztem is, ha gond lenne, biztos nem engedtek volna haza!

Kép

Kép
donika
 
 


Donika,
köszi, ma már sokkal jobb, legalábbis egyelőre ma még nem volt!!
bizti minden rendben, bár ebben a témában még nem vagyok jártas.. :roll:
ha bármi lenne már simán szülhetnél, tehát bent tartanának, legalább megfigyelésre

Fanni,
nekem mindig a havi vizitnél a doki csekkolta kézzel a méhszájat

Gömböcske,
olyan helyre menjetek ahol nagyrészt mindent kapni egy helyen, neked az a praktikus most!!

Kép
fendike
 
 


Köszi Lányok!
Jó, hogy vagytok :D
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Fanni!
Igen, kézzel nézik. Orvosa válogatja, ki milyennek ítéli meg az állapotát.

Fanni!
Mi a Madarász utcai kórházba megyünk holnap 4 órára. Ez a XIII. kerületben van a Duna Plázával szemben.

Orsi!
Véleményed szerint az Angelcare légzésfigyelő jó választás? A kórházban a Babysense II-t ajánlják.
Mindjárt megnézem a honlapot, amit ajánlottál.

Donika!
Én is úgy gondolom, bármi gáz lenne, bent tartottak volna. Légy nyugodt, és pihengess!

Kép
Kép
gömböcske
 
 


Gömböcske :D
nekünk 3.5 éve működik az angelcare, Lili alatt Mátéé van egy másik meg egy másik ismerősömnél. Soha 1 gond nem volt vele. Én nyugodt szívvel ajánlom.
A babysense II árban a duplája, ha nem több... és szerintem semmivel sem jobb.
a sote IIen az angelcare-t használják.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fanni szerintem is jó az a babakocsi azt hiszem pont ilyet láttam használtan árulták 35E,ft.-ért,ami nekem tetszik az is hasonló

- Ring Duo márkájú lengyel gyártmányú ikerbabakocsi
- újszülött kortól használható
- puha rugózású
- átfordítható tolókarú
- vízszintesig fektethető, külön-külön felültethető
- háttámla (3 fokozat)
- külön-külön állítható lábtartó
- mély- és sportkocsi egyben
- 5 pontos biztonsági öv
- tetőben zseb, és nyárra szellőzőnyílás
- nagy bevásárlókosár
- tartozékai (ár tartalmazza!): lábzsák, tetőbe rejtett szúnyogháló és esővédő, 2 db mózeskosár és táska
- viszonylag kicsire csukható váz
- a szabvány liftbe és ajtón befér
- a kocsi teljes szélessége: 83 cm, hossza 103 cm
- fekvőfelület mérete: 57 cm széles, 90 cm hosszú
- általában több színben van, e-mailben küldünk színmintát!

lanyané
 
 


Kép

lanyané
 
 


Kép

lanyané
 
 


Viri izgi lesz csütörtökön :D ezt a magne b adagot a doki mondta vagy szerintetek ha magam elkezdem szedni az csak nem árt :oops:
Nyuszi akkor drukk Krisztiánnak,hogy maradjon még :D
amúgy én is a mérőszallagal rohangálok a gyerekszobába és szerintem olyan nehééz lesz mindent eldönteni,kitalálni megvenni hogy pikk pakk szülés előtt állunk :D :D :D :D meg nagyon élvezem is :D szerintetek a 60szor 11o meretu agy nem kicsi :?:

lanyané
 
 


lanyané írta:szerintetek a 60szor 11o meretu agy nem kicsi :?:

egyáltalán nem.
Nekünk a pesti ágyaink ekkorálk, és 2.5 évig simán elaludtak benne a fiúk. Jó méret az.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kép

lanyané
 
 


köszi Icsilya mert akkor szerintem ezt az ágyat megveszem igaz használt de szerintem 18E.-ért jó ár

lanyané
 
 


Most értünk haza a Corából, jó sok pénzt elköltöttem, de sokmindent is vettem.

2 rövid ujjú felső, 2 kardigán 4 nadrág.ebböl kettő hosszú, kettő térd.

most elégedetten ülök a zsákmányommal! :lol:
Vendég
 


Fanni,

Én is úgy emlékszem, hogy 12000 Ft, de nem mernék rá megesküdni :D

Boni,

De jó neked!Én is voltam hétvégén a Corában, nem találtam semmit, ami jó lett volna rám.....Pedig már alig van kényelmes nadrágom.
Állítólag a Kenguruban is van kismamaruci leértékelés.

Lanyané,

Szuper a kiságy és tényleg nagyon megéri ennyiért!

Kép
viri8
 
 


Boni :P
És milyen színűek?

Lanyané :P
Ez a kocsi is jó!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Kép
Kép

Kép

Kép
Vendég
 


a felső és alsó kéen levő két nadrág szabadidő egyik hosszú, másik térd
Vendég
 


Boni :P
Ügyes vagy! Szuper jók!
Én ma annyira babás-agyú vagyok, hogy tisztára azt hittem, babacuccokat vettél :lol:

Viri :P
Köszi!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


FAnni :lol: Egyenlőre babakuckótakaró :wink:

ja és Christina Moda a márkája, ami a honlapon van, annak a feléért vettem őket!

http://www.christinamoda.hu/uzlet.php
Vendég
 


Jó reggelt! :lol:
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: